بیوه یا میوه ؟؟؟

1397/07/29

شاید خیلی هامون خیلی این حرفو شنیده باشیم، بعضی از آدمای پست به یه زن مطلقه بچشم یه میوه خوشمزه نگاه میکنن، چرا واقعا؟ چون تنهاست؟ چون کسی رو نداره ازش حمایت کنه؟ چون هربلایی سرش بیاد مقصر خودشو میبینن؟ اتفاقا در جایی مثل ایران که قانون وشرع و عرف دست به دست هم دادن تا حق یک زن تنهارو پایمال کنند ، کسانی مثل من ،کسانی مثل شما مردهای باغیرت ایران زمین باید پشت زنهایی که جای خواهر و مادر ما هستند بایستیم، به امید روزی که نسل آدم های بیسواد و بی فرهنگ تو این کشور منقرض بشه!

1293 👀
4 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2018-10-21 07:44:03 +0330 +0330

این تاپیک رو بخاطر این درست کردم تا یه جرقه ای توی ذهن جوونای ایرانی بزنم، یه جرقه که باعث بشه همه ی عقاید کهنه و پوسیده که از نسلهای قبل بهمون به ارث رسیده آتیش بگیره و خاکستر شه،

0 ❤️

2018-10-21 07:46:48 +0330 +0330
نقل از: JadoGar_Sefid دعای آخرت اگر مستجاب بشه ، جمعیت جهان از 7 میلیارد نفر میرسه به 313 نفر !!! :)

بهت پیشنهاد میدم کتاب شیعه گری اثر استاد احمد کسروی رو مطالعه کنی، حتما این کارو بکن، تو گوگل به راحتی پیداش میکنی حجم اش هم چند کیلو بایته، اگه کاملهم نخونی لاقل۳۰صفحه اولشو بخون

0 ❤️

2018-10-21 07:50:40 +0330 +0330

توی کتاب شیعه گری نویسنده درمورد چگونگی پیدایش مذهب شیعه توضیح میده و در مورد تک تک امامها توضیحاتی کلی میده، دست آخر ثابت میکنه شخصیت امام زمان چگونه و به دست چه کسانی ساخته شد،

0 ❤️

2018-10-21 07:55:22 +0330 +0330
نقل از: JadoGar_Sefid
نقل از: کوثلاو
نقل از: JadoGar_Sefid دعای آخرت اگر مستجاب بشه ، جمعیت جهان از 7 میلیارد نفر میرسه به 313 نفر !!! :)

بهت پیشنهاد میدم کتاب شیعه گری اثر استاد احمد کسروی رو مطالعه کنی، حتما این کارو بکن، تو گوگل به راحتی پیداش میکنی حجم اش هم چند کیلو بایته، اگه کاملهم نخونی لاقل۳۰صفحه اولشو بخون

اووو کی حال داره این همه راهو ، اگر مشکلت 313 بود خب ، اگر دعات مستجاب بشه فقط حیوانا زنده میمونن تو ایران چون همه دیوث تشریف دارن :|

همینطور که خیلی راحت به کوثگردی تو نت عادت کردیم همونطورم میتونیم خودمونو به کوثگردی تو کتابخونه عادت بدیم، من عاشق کتاب خوندنم، لذت کتاب خوندن برام برابر نت گردیه! با روزی چندخط خوندن از کتابای خیلی معروف و جذاب شروع کنید ،

0 ❤️

2018-10-21 07:56:41 +0330 +0330
نقل از: ziton-1396 سلام خوبی دوس دارم بیای خوب حرف بزنیم

باشه داداچ بیا خوب حرف بزنیم ?

0 ❤️

2018-10-21 08:32:31 +0330 +0330

اووو کی حال داره این همه راهو ، اگر مشکلت 313 بود خب ، اگر دعات مستجاب بشه فقط حیوانا زنده میمونن تو ایران چون همه دیوث تشریف دارن :|

همینطور که خیلی راحت به کوثگردی تو نت عادت کردیم همونطورم میتونیم خودمونو به کوثگردی تو کتابخونه عادت بدیم، من عاشق کتاب خوندنم، لذت کتاب خوندن برام برابر نت گردیه! با روزی چندخط خوندن از کتابای خیلی معروف و جذاب شروع کنید ،

نه مشکلی با کتاب خوندن ندارم اما ترجیح میدم توی زمونه ای ک هرکتاب و مطلب و مطلبی ضدیه سری دین ها و تعریف از یه سری دین های دیگه هستن ، کمتر کتاب های این مدلی رو بخوانم که بخوام درگیر اینطور مسائل اعتقادی بشم گلم :)

درواقع داری آگاهانه تلاش می کنی که ناآگاه بمونی؟

1 ❤️

2018-10-21 09:46:11 +0330 +0330

سلام. خیلی درست متوجه منظورت از ایجاد این تاپيک نشدم. در اینکه توی کشور ما حق زنان پایمال میشه که شکی نیست. البته این مساله تو همهء کشورها رايجه و هر جایی به یه شکل. مثلا تو همین هالیوود هم چند سال پیش زنان بازیگر اعتراض کردن که چرا دستمزدشون از بازیگران مرد کمتره. اونم خیلی کمتر! بالاترین دستمزد رو اسکارلت داشت که در مقایسه با یه بازیگر مرد خیلی لول پایینی داشت. یا سواستفاده که ماجرای کوین اسپيسی رو برملا کرد. اینا رو گفتم که بدونی همه جای دنیا به همین شکله و فقط درجه بندی هاش فرق میکنه. اما تو کشور ما خیلی از زنان اصلا ازدواج میکنن که طلاق بگیرن و بتونن به یه سری آزادی ها دست پیدا کنن. (مراجعه شود به آمار های طلاق که بعضا تاریخ ازدواج و طلاق تو یه روز بوده!!) من خیلی آدم مذهبی نیستم و یه خورده اعتقاداتی برا خودم دارم اما در زمینه ادیان خیلی مطالعه داشتم اونم بييشتر از سر کنجکاوی. در همهء ادیان با چیزهای عجیب و غریبی مواجه میشیم. مثلا زرتشت که اصلا طلاق تو مذهبشون ندارن! ( کاملا مستنده و یادم هست یه بار یه استاد دانشگاه که زرتشتی بود تو یه برنامه داشت در مورد همین مساله صحبت میکرد و ازش به عنوان یه مسأله مثبت یاد میکرد! فقط برام سوال بود که اگه یه وقت زن و مرد همدیگه رو نخوان باید چیکار کنن؟ یعنی تا آخر عمر پای همدیگه بسوزن؟! متاسفانه در اکثر ادیان جایگاه زنان خیلی پر رنگ نیست که نقطهء ضعف بزرگی هست. ولی متوجه نشدم چرا این موضوع رو ربط دادین به مذهب؟ یعنی اون آقایی که ميوفته دنبال یه خانوم بیوه بر اساس دین و مذهبش داره این کار رو ميکنه؟! ( حالا پیرو هر دین و مذهبی که باشه) یا اون خانوم نخ میده چون انسان مذهبی و معتقديه؟! به نظرم تمام اینها بر میگرده به انسانیت آدم ها. یه خانوم بیوه یا طلاق گرفته هم عین بقیهء مردم حق زندگی کردن داره و میتونه ازدواج کنه. حالا اینکه یه عده به چشم میوه به ایشون نگاه میکنن برميگرده به بیمار بودنشون و اون تفکر خرابی که دارن. دلیل جذابیت زنان مطلقه یا بیوه اینه که اینا یه بار زندگی مشترک رو تجربه کردن و بعد از تنها شدن ( بی دفاع شدن ) میخوان سریع این تنهایی رو پشت سر بذارن و واسه همین قابل دسترس تر هستن. یا سعی میکنه به هر صورتی که شده رضایت مرد جدیدی که وارد زندگیش شده رو به دست بیاره و همین باعث میشه که به هر سازی برقصه و اینم یکی دیگه از جذابیت های زنان تنها و بیوه است. من نمی گم مردها مقصر نیستن. اتفاقا اونها متهم ردیف اول هستن اما آیا اگه یه زن از موضع خودش کوتاه نیاد اونا ميتونن سواستفاده کنند؟ برای روشن تر شدن بحث چند همسری رو مثال میزنم. وقتی یه زن میدونه که داره با کسی ازدواج میکنه که زن داره و این کار رو انجام میده به نظرتون مقصر کیه؟! اینا رو گفتم که بدونيم همیشه قبل از اینکه بقیه رو مقصر بدونيم یه نگاه به رفتار خودمون بندازيم. در اینکه حکومت و جامعه و فرهنگ و... مقصر هستند که شکی نیست اما اينها دلیلی نمیشه که هر کار اشتباهی رو که انجام میدیم به گردن نگیریم. مثل اینکه من با ماشین راه بيوفتم دنبال یه زن شوهردار و سوارش کنم و فرداش تو جمع دوستانم بگم چقدر جامعه خراب شده!!! **همیشه اول از همه باید مقصر اصلی رو تو آينه پیدا کنیم** سپاس از وقتی که گذاشتید.

2 ❤️

2018-10-21 12:38:12 +0330 +0330
نقل از: abnormal_desires

نه مشکلی با کتاب خوندن ندارم اما ترجیح میدم توی زمونه ای ک هرکتاب و مطلب و مطلبی ضدیه سری دین ها و تعریف از یه سری دین های دیگه هستن ، کمتر کتاب های این مدلی رو بخوانم که بخوام درگیر اینطور مسائل اعتقادی بشم گلم :)

درواقع داری آگاهانه تلاش می کنی که ناآگاه بمونی؟

نه دارم سعی میکنم وارد حاشیه های اعتقادی که این روزا بازارش گرم هست نشم ، درسته امضام زدم بی سودم ولی اینطوریام نیستما خخخخ
واقعا نمیدونم این بازی سیاسی و اقتصادی چی گیر مردم میاره ، بابا اعتقاد و مذهب و دین یه چیز شخصی هست ، یکی مسلمونه یکی کلیمی یکی مسیحی یکی زرتشتی ، به ما چه مربوطه هی پست بذاریم هی تاپیک بزنیم هی مطلب وارد سایت های مختلف کنیم یه مذهب یا دینی رو زیر سوال ببریم !!! زندگی خیلی چیزای مهم تری واس انجام دادن داره ک بخوایم 2 سوم عمر رو صرف انتقاد یا دفاع کنیم :)

دین و مذهب توی کشورهای سکولار یک چیز شخصیه, نه تو کشوری که به خاطر عضویت تو همین سایت می گیرنمون و به حکم همون دینی که بهش معتقد نیستیم کونمونو پاره کنن.

اگه آدما تو قرون وسطی, مثل تو به این چیزا اهمیت نمی دادن و هیچ تلاشی برای زیرسوال بردن باورهای خودشون و دیگران نمی کردن الان همین اینترنت و این وبسایت هم وجود نداشت که بتونی بیای توش بگی این چیزا مهم نیست.

1 ❤️

2018-10-22 17:27:51 +0330 +0330
نقل از: ziton-1396 ای دی تل داری

جیگر غریبی نکن بچه ها از خودمونن ،اگه حرفی داری راحت باش همینجا بگو

0 ❤️

2018-10-22 17:30:22 +0330 +0330
نقل از: کوثلاو این تاپیک رو بخاطر این درست کردم تا یه جرقه ای توی ذهن جوونای ایرانی بزنم، یه جرقه که باعث بشه همه ی عقاید کهنه و پوسیده که از نسلهای قبل بهمون به ارث رسیده آتیش بگیره و خاکستر شه،

زحمت نکش این جوونا ففط فکر ارضاشدن خودشونن هیچی واسشون مهم نیست

1 ❤️

2018-12-16 08:20:10 +0330 +0330
نقل از: Lady_Ronaak
نقل از: کوثلاو این تاپیک رو بخاطر این درست کردم تا یه جرقه ای توی ذهن جوونای ایرانی بزنم، یه جرقه که باعث بشه همه ی عقاید کهنه و پوسیده که از نسلهای قبل بهمون به ارث رسیده آتیش بگیره و خاکستر شه،

زحمت نکش این جوونا ففط فکر ارضاشدن خودشونن هیچی واسشون مهم نیست

شاید تاوقتی که جایی واسه ارضاشدن جوونا نداریم باید به همین وضع راضی باشیم

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «