تا حالا شده دستمالی بشی یا یکیو دستمالی کنی؟؟

1397/06/24

سلام دوستان وقت بخیر

تاحالا شده بیرون ،توخونه،
توخواب یا جاهای دیگه یکیو دستمالی کنی یا یکی تورو دستمالی کنه؟؟؟

بعدش چیشده منجر به سکس یا رابطه شده یا به دعوا ختم شده؟

45555 👀
1 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2018-09-29 22:39:11 +0330 +0330
نقل از: Kirkoloftarak
نقل از: Mr.Binam
نقل از: عمو مصطفی یه جقی تاپیک میزنه سوژه پیدا کنه یه مشت پسر پلشت که با کسی رابطه نداره با اکانت و امضاهای زوج میان واسه صید زوج واقعی و سوژه جق... یه احمق تو این گیر و داد داره میگه خرم آباد یه مشت فرشته توش زندگی می کنن که همه پاک و جنگجو هستند! و هر کی تو تهران هست اُب ازش میریزه!

تو اصن انگار با همه مشکل داری

اومدی سایت سکسی انتظار داری اصول دین توش تدریس کنن؛خب معلومه که یارو برا جق اومده

احمق هم اسمته چیزی رو دوس نداری میتونی نخونی و سیکتیر کنی از دور.تو کونت برا فوش میخاره که اومدی تاپیکو کامل خوندی و نظرات احمقانه میگوزی

ولشون کن اینا ی مشت عقده این

واقعا پلشت و احمقی

0 ❤️

2018-09-29 22:41:32 +0330 +0330

امروز تو مترو یکی چسبیده بود بهم از پشت. خیلی حال داد

0 ❤️

2018-09-30 07:17:12 +0330 +0330
نقل از: nima75hati امروز تو مترو یکی چسبیده بود بهم از پشت. خیلی حال داد

کلی حال کردی پس

0 ❤️

2018-09-30 08:53:01 +0330 +0330
نقل از: عمو مصطفی
نقل از: عمو مصطفی یه جقی تاپیک میزنه سوژه پیدا کنه یه مشت پسر پلشت که با کسی رابطه نداره با اکانت و امضاهای زوج میان واسه صید زوج واقعی و سوژه جق... یه احمق تو این گیر و داد داره میگه خرم آباد یه مشت فرشته توش زندگی می کنن که همه پاک و جنگجو هستند! و هر کی تو تهران هست اُب ازش میریزه!

اومدی سایت سکسی انتظار داری اصول دین توش تدریس کنن؛خب معلومه که یارو برا جق اومده

احمق هم اسمته چیزی رو دوس نداری میتونی نخونی و سیکتیر کنی از دور.تو کونت برا فوش میخاره که اومدی تاپیکو کامل خوندی و نظرات احمقانه میگوزی

گوساله کس مشنگ
تو خودت اصل یک انسان نفهم هستی
از یه طرف اومدی میگی همجنسگرایی از اون طرف میگی خرم آباد کونی نداره!
خب بی شعور مگه هر کی همجنسگراست کونیه؟
خر نفهم گیریم تو درست بگی پس تو خودت چه عنی هستی اونجا در صورتی که میگی نداره!

ناموصا امثال این کصکشو سیکتیر کنین بندازین بیرون از این سایت

فرهنگ استفاده از سایتو نداری میای تو تاپیک نطق هم میکونی؟

خو بدبخت دو نفر بلاکت کنن اکانتت میپره

0 ❤️

2018-09-30 08:57:12 +0330 +0330

هم تو مدرسه چاقال کلاس بودم و دستمالی می کردن هم تو اتوبوس!
بعضیها هم به سکس ختم می شد

1 ❤️

2018-09-30 09:00:27 +0330 +0330

آره هم شدم هم کردم یه بار پسرخالم تو خواب داشت کونمو میمالید منم خوشم اومده بود تکون نخوردم تا راحت باشه یه بارم دختر دخترداییم ۸سالش بود تو بغلم نشسته بود انقد دوستم داشت یه دستمو گرفته بود بغلش منم با اون دستم داشتم میمالوندمش

0 ❤️

2018-09-30 10:40:53 +0330 +0330

من تو پارک و تاکسی زیاد دستمالی شدم اکثرن نمیزارم و میرم. چن بار موقعیت خوب بود و طرف باحال بود که خودمو ول می کردم اونم بعدش یواش یواش لختم کرد و آخرش هم سکس .

0 ❤️

2018-09-30 11:40:19 +0330 +0330

من بچه که بودم, تو مدرسه زیاد دستمالی می شدم, ولی به هیچکس نمی دادم, نمی دونم چرا, کسخل بودم! الان بود به همشون می دادم 🙄
ولی می ذاشتم بمالنم, یادمه یک بار توی یک کلاس جام عوض شده بود یکی دیگه پشتم نشسته بود, کل زنگو داشت کون منو می مالید, با دستش, با زانوش,…, هیچی نفهمید از درس ?
یک بارم یکی دیگه پشتم بود, کونمو مالید, منم چون بچه خوبی بود و می دونستم بعدا اذیتم نمی کنه, شلوارمو شورتمو کشیدم پایین قشنگ کون لختمو بماله (blush) یادمه مدادشم کرد تو کونم که لحظه ی اولش من شکه شدم که این چی بود رفت تو کونم ? ?

1 ❤️

2018-09-30 11:47:48 +0330 +0330

یکبار هم رفته بودم سوپر سر کوچه شلوارک پام بود, منم سفید مفید بودم, کونمم نسبت به بدنم قلنبه بود, تو سوپر دو تا پسر بودن از خودم بزرگتر بودن, داشتم نگاه می کردم که چیزی بخرم, یکیشون اومد ازم پرسید چی می خوام و اینا, به کونم دست زد, منم هیچی نگفتم, هی آروم دست می زد, نمی دونم به اون یکی هم اشاره کرد که بیاد, یا اون خودش دید و اومد به یک بهانه ای, اومدم خم شم یک چیزی رو بردارم, از پشت کیرشو چسبوند به کونم, منم خوشم می یومد ولی قلبم تندتر زد, استرس گرفتم یکی بیاد, خجالت هم کشیدم یک کم, اینجوری دو نفری چسبیدن بهم. رفتم حساب کردم, یک چیز مجانی هم دادن بهم که مثلا دوست شم باهاشون, نمی خواستن بذارن برم, حتی تا وقتی که رفتم بیرون یکیشون اومده بود دم مغازه می گفت یک لحظه بیا! که من رفتم. اگه نرفته بودم هردوشون کونمو کرده بودن اون روز!

الان پشیمونم که چرا بهشون بیشتر حال ندادم (blush)

1 ❤️

2018-09-30 14:23:34 +0330 +0330
نقل از: nima75hati امروز تو مترو یکی چسبیده بود بهم از پشت. خیلی حال داد

کلی حال کردی پس

خیلی از هر نوع سکسی بیشتر حال میده

1 ❤️

2018-10-01 07:11:59 +0330 +0330
نقل از: Ramin007j هم تو مدرسه چاقال کلاس بودم و دستمالی می کردن هم تو اتوبوس! بعضیها هم به سکس ختم می شد

کای خاطره داری پس یکی از اون خوباشو بگو

0 ❤️

2018-10-01 07:59:11 +0330 +0330
نقل از: Ramin007j هم تو مدرسه چاقال کلاس بودم و دستمالی می کردن هم تو اتوبوس! بعضیها هم به سکس ختم می شد

کای خاطره داری پس یکی از اون خوباشو بگو

یه بار مدرسه بردمون استخر اونجا تو آب به یکی از بچه ها دادم که همه هم فهمیدن آبروم رفت

0 ❤️

2018-10-02 21:50:15 +0330 +0330
نقل از: sepehrhashari دبیرستان همیشه دستمالی می شدم ولی ندادم تو خابکاه با دستمالی یه دوستم اولین کونمو دادم الانم همیشه تو مترو کونمو می مالم به بقیه تا حال بیان

تو مترو خیلی حال میده

1 ❤️

2018-10-02 21:53:13 +0330 +0330

تا دلت بخواد دستمالی شدم من تا دستمالیم نکنن خونه نمیرم

0 ❤️

2018-10-03 01:09:57 +0330 +0330

گوساله کس مشنگ

به کیرم که میپره بچه کونی مگه مثل تو هستم به خاطر اکانت کون میدی
لاشی برو کونتو بده شاشو صحبت از فرهنگ استفاده از سایت رو نکن که هر کی یه آمار از اکانتت بگیره متوحه میشه خیلی با فرهنگی تو بمیری

0 ❤️

2018-10-03 01:39:28 +0330 +0330

یکی بیاد تلگرام چت کنیم oh_king

0 ❤️

2018-10-03 02:55:50 +0330 +0330

گوساله کس مشنگ

به کیرم که میپره بچه کونی مگه مثل تو هستم به خاطر اکانت کون میدی
لاشی برو کونتو بده شاشو صحبت از فرهنگ استفاده از سایت رو نکن که هر کی یه آمار از اکانتت بگیره متوحه میشه خیلی با فرهنگی تو بمیری

خب آمار از اکانتم بگیرن متوجه چی میشن؟؟

توضیح بده شاید یکی ندونه

0 ❤️

2018-10-04 17:38:48 +0330 +0330
نقل از: Shayansniper سلام شایان هستم فوق لیسانس ۳۳ سال فول اسلیو هستم . اگر دوست دارید برای خودتون و خانمتون ساک بزنم . کس و کون خانمتون و کیر شما رو بلیسم، توی سکس شما و خانمتون ، کس خانمتون رو بلیسم یا تخم های شمارو با دهنم ماساژ بدم. و بعد از سکس شما و خانمتون هر جفتتون رو ماساژ بدم من در خدمتتون هستم . از شیراز هستم ،. اگه واقعی باشید و به تفاهم برسیم می تونیم باهم باشیم کاملا سالم و ورزشکار هستم، شکم ندارم ، و اینکه حفظ ابرو و احساس امنیت دوطرفه برام خیلی مهمه متشکر و ممنون . اینم ایدی تلگرامم ، تمایل داشتید پیام بدید: Sh_safshekan

اقا شما شغل شریفی دارین، فوق لیسانس اُب بودی؟

0 ❤️

2018-10-04 19:04:56 +0330 +0330

عنوان تاپیک رو که دیدم گفتم الان میرم پستها رو میخونم تا ببینم خانومها چه خاطره‌هایی از دستمالی شدن دارن بگن یا مثلا بعضی از آقایون از دستمالی شدن همسرانشون، اما تا آخر صفحه سوم که پستها رو خوندم به جز 2 یا سه مورد همش پسرها و آقایون از دستمالی شدنشون تعریف کردند اونم با چه ذوقی!

2 ❤️

2018-10-04 22:39:52 +0330 +0330
نقل از: kambiz55

عنوان تاپیک رو که دیدم گفتم الان میرم پستها رو میخونم تا ببینم خانومها چه خاطره‌هایی از دستمالی شدن دارن بگن یا مثلا بعضی از آقایون از دستمالی شدن همسرانشون، اما تا آخر صفحه سوم که پستها رو خوندم به جز 2 یا سه مورد همش پسرها و آقایون از دستمالی شدنشون تعریف کردند اونم با چه ذوقی!

من یادمه بچه که بودم, یک کارگر زن داشتیم, اون هروقت منو تنها گیر می یاورد به یک بهونه ای با من حرف میزد و منو می مالوند, یادمه یک بار که من روی میز نشسته بودم بودم, با من می گفت و می خندید درمورد یک چیزی و همزمان کُسِشو می مالوند به زانوی من, جوری که من تو همون بچگی از خودم می پرسیدم این داره چیکار می کنه و برای فرار کردن از این شرایط غیر عادی که فشار روانی روم می یاورد, سعی می کردم باهاش تنها نشم.

اگه شما فکر می کنی این چیزیه که من نباید ازش خجالت بکشم ولی اگر یک مرد یکیرو مالیده باید ازش خجالت بکشه, نشون دهنده ی نگاه سنتی شما به این مسائله. یکی جای من بود ممکن بود ازین مالونده شدن توسط یک زن لذت ببره, خجالت هم نداره, یکی هم ممکنه از مالونده شدن توسط مرد لذت ببره, اون هم خجالت نداره. شما متاسفانه هنوز قبول نکردین که همجنسگرایی هم یک گرایش جنسیه.

1 ❤️

2018-10-05 00:00:35 +0330 +0330

من وقتی 16 / 17 ساله بودم چند بار به حموم عمومی رفته بودم . موقع کیسه کشی یا لیف زدن حسن آقا کارگر حموم . کیرمو که اغلب شق میشد دست مالی میکرد و گاهی هم به بهانه کیسه کشیدن و لیف زدن لای پا کونمو انگشت میکرد .

0 ❤️

2018-10-05 00:46:25 +0330 +0330

من هم کردم هم شدم از فانتزیامه از رشت اگه کسی هست بیاد خصوصی قرار بزاریم مکان عمومی منو دستمالی کنه

0 ❤️

2018-10-05 01:03:07 +0330 +0330
نقل از: mor1374 خیلی این کارو کردم. عمه ها و دختر عمه هامو خیلی مالیدم. کص دوتا از دختر عمه هام رو لیسیدم یکشون فهمید لوم داد ولی یکیشون دوسم داشت بهش بعدا گفتم ولی بازم لوم نداد

چجوری لیسیدی حالا

چی رو لیسیدم

0 ❤️

2018-10-05 01:09:45 +0330 +0330

منم تو خواب باسنم رو مالیدن

1 ❤️

2018-10-05 12:31:51 +0330 +0330
نقل از: Tiiiiiiiiam منم تو خواب باسنم رو مالیدن

کی مالید

0 ❤️

2018-11-01 12:12:23 +0330 +0330

تو اتوبوس شلوغ بود ولی یارو قشنگ داشت میمالید . بهم منم چیزی نمیگفتم چون دوست داشتم

1 ❤️

2018-11-01 23:31:53 +0330 +0330
نقل از: cuckoldism برام پیش نیومده، ولی خیلی دوست دارم ببینم دارن زنم رو دستمالی می کنن، مخصوصا اگه یواشکی دست بکشن به چاک کص اش تو جای شلوغ.

زنت اگه کص و کون خوبی داشته باشه حتما میمالنش

0 ❤️

2018-11-15 07:48:41 +0330 +0330
نقل از: نرگس.متاهل.هات دست مالی که نه ولی ..... با شوهرمو پسرداییش رفته بودیم فروشگاه 4سو جمهوری تهران برام گوشی بخریم بعداز خرید سوار آسانسور شدیم خیلی شلوغ بود منم چادر داشتم تقریبا همون تیپی که تو عکسام هست بین شوهرو پسرداییش رفتیم داخل و پشتمو کردم به پسردایی و رومو کردم به شوهرم.خیلی فشرده شده بودیم 5طبقه رو حدود 10 دقیقه طول کشید.پسردایی شوهرم پشتم وایستاده بود کامل بهم چسبیده بودیمو کامل کیرشو رو باسنم احساس کردم....همون شب به شوهرم تعریف کردم و شوهرم خوشش اومد و شهوتی شد سکس کردیم...بعدش پسرداییش بهم گفت که خوشش اومده و....

بدجور عن کف پسر داییه هستیا ? (wanking)

0 ❤️

2018-11-15 08:04:05 +0330 +0330

فکر نکنم هیچ زن یا دختری رو پیدا کنی ک تجربه دستمالی شدن نداشته باشه

3 ❤️

2018-11-15 08:16:44 +0330 +0330
نقل از: نرگس.متاهل.هات
نقل از: mina_p فکر نکنم هیچ زن یا دختری رو پیدا کنی ک تجربه دستمالی شدن نداشته باشه

برای من واقعا همین یبار اتفاق افتاد که اونم چون آشنا بود و خودم دوسش داشتم گذاشتم اتفاق بیفته وگرنه چون بیشتر وقتا چادری ام کسی رو نمیذارم

هممون حداقل یبار رو داشتیم
منم ی زمانی چادری بودم حتی با چادرم شده بود
درسته ک میشه راه نداد ولی گاهی تو ی موقعیتی گیر میوفتی ک مجبوری صدات در نیات یا آبروتو بره. موافقی ؟
گاهی هم با حاله البته
موافقی ؟

2 ❤️

2018-11-15 21:23:41 +0330 +0330
نقل از: mina_p
نقل از: mina_p فکر نکنم هیچ زن یا دختری رو پیدا کنی ک تجربه دستمالی شدن نداشته باشه

برای من واقعا همین یبار اتفاق افتاد که اونم چون آشنا بود و خودم دوسش داشتم گذاشتم اتفاق بیفته وگرنه چون بیشتر وقتا چادری ام کسی رو نمیذارم

هممون حداقل یبار رو داشتیم
منم ی زمانی چادری بودم حتی با چادرم شده بود
درسته ک میشه راه نداد ولی گاهی تو ی موقعیتی گیر میوفتی ک مجبوری صدات در نیات یا آبروتو بره. موافقی ؟
گاهی هم با حاله البته
موافقی ؟

خب تعریف کن
آره خب گفتم که باحاله موافقم

مهمونی سالگرد ازدواج پسر خالم بود شوهرم ماموریت بود همه مهمونا آشنا بودن
ی دامن لَخت تا بالای زانوم زیرش جوراب ساغ بلند نازک داشتم وسط جمع میرقصیدم با نور کم و فقط رقص نور دی جی ک متوجه شدم یکی از پشت چسبیده بم راحت کیر بزرگشو حس میکردم اصلا اون حالت رو دوست نداشتم ولی تو اون شلوغی کاریش نمیشد کرد هر عکس العملی هم آبرومو میبرد بین فامیل نمیشد از رقص دست کشید و اومد ی گوشه تا وقتی چراغ ها روشن شد چسبیده بود بم حتی دست کشید رو پاهام و …
چراغ ها ک روشن شد فهمیدم کیه

1 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «