جناب korkak چرا بلاك ميكني؟

1398/02/01

آيا من به شما توهين يا فحاشي كردم؟
اگه با اسلام مشكل داري چرا نمياي در موردش گفتگو كنيم؟ فرهنگ گفتگو نداري؟ يا ازين ميترسي كه تو جواب دادن كم بياري؟ اين نشانه ضعف شماست! چرا مخالفينت رو بلاك ميكني و بعد تاپيك ميزني؟ ميخاي همه رو يه طرفه به قاضي ببري.
دوس نداري كسي رو حرفت حرف بزنه؟ ميخاي حرف، حرفه خودت باشه؟
همه جا اينو ميگم…
به تمام مقدسات قسم امام زمان وجود داره…
موفق باشي…

725 👀
4 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2019-04-21 07:10:43 +0430 +0430

از عقده ای های سایت هستند

0 ❤️

2019-04-21 07:18:19 +0430 +0430

*** معمولا من هر کسی رو که دوس داشته باشم و به قولی عشقم بکشه بلاک میکنم ، حال که اومدم اینجا حرفی حدیثی نقدی به تایپکم هست بفرما تو تایپکم ***

0 ❤️

2019-04-21 07:19:24 +0430 +0430
نقل از: Sezarc از عقده ای های سایت هستند

*** ما را با خاجه گان حرفی نیست ***

0 ❤️

2019-04-21 07:21:13 +0430 +0430

*** روز خوش ***

0 ❤️

2019-04-21 07:24:24 +0430 +0430
نقل از: Korkak

*** ما را با خاجه گان حرفی نیست ***

Too

هر وقت یاد گرفتی مخالفتو بلاک نکنی و برای تاپیک هویدا منبع اوردی اونوقت یه ذره ارزش برای بحث باهات وجود داره
0 ❤️

2019-04-21 07:31:45 +0430 +0430
نقل از: Korkak *** معمولا من هر کسی رو که دوس داشته باشم و به قولی عشقم بکشه بلاک میکنم ، حال که اومدم اینجا حرفی حدیثی نقدی به تایپکم هست بفرما تو تایپکم ***

حرفمو همون اول تاپيك زدم، عرضي نيست…

1 ❤️

2019-04-21 07:49:13 +0430 +0430

دقیقا 12:18 بود لیست بلاک رو چک میکردم دیدم تو بلاک نیستی ، یعنی تا این لحظه بلاک نبودی ، یعنی میتونستی نقد ات رو تو تایپکم ابراز کنی ، یعنی وقتی شما بلاک نبودی به من توهین کردی !! من بخاطر این توهین ات بلاکت کردم ساعت 12:21 ، شاید از جای دیگه و ماجرایی دیگه سوراخ شدی ،

0 ❤️

2019-04-21 08:04:05 +0430 +0430

به درست بودن بلوک کردنش کاری ندارم چون یه روزی خودمم بلوک کرد. اما اگه میخوای بحث کنی باهاش درباره اسلام. این بنده یه تاپیک زده و کسی هم نمیره باهاش بحث کنه برو تاپیکشو بخون و باهاش بحث کن، اینم لینک تاپیکش. برو حالشو ببر:

https://shahvani.com/forum/topic/دلیل-اینهمه-حمله-و-توهین-زیاد-به-امام-زمان-چی-هست-

0 ❤️

2019-04-21 08:13:27 +0430 +0430

من در یه تاپیک که بحثش درباره مهدی موعود بود چندتا متن از کتاب شیعه گری احمد کسروی گذاشتم و هیچ گونه توهین یا بی ادبی به عقیده شخصی نکردم اما برام جالبه که صاحب تاپیک منو بلوک کردن.

پس سوالمو اینجا ازتون میپرسم:

شما توی اون تاپیک نوشتی که: حاضرم به تمام مقدسات زندگيم قسم بخورم كه…امام زمان وجود داره

پاسخ من: همه کامنت های این تاپیک یه طرف این یه کامنت یه طرف. کسی که به امام زمان اعتقاد نداره یعنی با همین قدیس سازی مشکل داره اونوقت تو برای اثبات حرفت میای به مقدسات قسمت میخوری؟؟ این حکایت همون بحثه که میگن به روباه گفتن شاهدت کیه گفتم دمم. مثالی بود برای درک شدن بهتر موضوع ناراحت نشی از حرفم.

خب حالا بیا ثابت کن امام زمان وجود داره. منتظر شنیدن دلایل شما هستیم. سوال من کاملا شفافه و نیازی به فلسفه بافی نداره خیلی ساده بگو چطور میخوای ثابت کنی امام زمان وجود داره؟؟

0 ❤️

2019-04-21 08:32:04 +0430 +0430
نقل از: سایه+روشن+جنگل من در یه تاپیک که بحثش درباره مهدی موعود بود چندتا متن از کتاب شیعه گری احمد کسروی گذاشتم و هیچ گونه توهین یا بی ادبی به عقیده شخصی نکردم اما برام جالبه که صاحب تاپیک منو بلوک کردن.

شما توی اون تاپیک نوشتی که: حاضرم به تمام مقدسات زندگيم قسم بخورم كه…امام زمان وجود داره

پاسخ من: همه کامنت های این تاپیک یه طرف این یه کامنت یه طرف. کسی که به امام زمان اعتقاد نداره یعنی با همین قدیس سازی مشکل داره اونوقت تو برای اثبات حرفت میای به مقدسات قسمت میخوری؟؟ این حکایت همون بحثه که میگن به روباه گفتن شاهدت کیه گفتم دمم. مثالی بود برای درک شدن بهتر موضوع ناراحت نشی از حرفم.

خب حالا بیا ثابت کن امام زمان وجود داره. منتظر شنیدن دلایل شما هستیم. سوال من کاملا شفافه و نیازی به فلسفه بافی نداره خیلی ساده بگو چطور میخوای ثابت کنی امام زمان وجود داره؟؟

سپاس از شما دوست عزيز.
خب من گفتم به تمام مقدسات زندگيم، و هر كسي يه قديسه هايي شايد داشته باشه واسه خودش ، براي من پدر و مادرم مقدسن و شايد واسه خيلي ها نباشن، و شايد مسيحي تو سايت باشه كه واسش مسيح مقدسه و … خلاصه كلام…
و اما جواب شما : من هيچ جايي نگفتم وجود امام زمان رو اثبات ميكنم، گفتم وجودش براي من اثبات شده و همينطورم هست، يه اتفاقي كه افتاد و …

0 ❤️

2019-04-21 08:49:10 +0430 +0430
نقل از: GENTLE_BOY.1990
نقل از: سایه+روشن+جنگل من در یه تاپیک که بحثش درباره مهدی موعود بود چندتا متن از کتاب شیعه گری احمد کسروی گذاشتم و هیچ گونه توهین یا بی ادبی به عقیده شخصی نکردم اما برام جالبه که صاحب تاپیک منو بلوک کردن.

سپاس از شما دوست عزيز.
خب من گفتم به تمام مقدسات زندگيم، و هر كسي يه قديسه هايي شايد داشته باشه واسه خودش ، براي من پدر و مادرم مقدسن و شايد واسه خيلي ها نباشن، و شايد مسيحي تو سايت باشه كه واسش مسيح مقدسه و … خلاصه كلام…
و اما جواب شما : من هيچ جايي نگفتم وجود امام زمان رو اثبات ميكنم، گفتم وجودش براي من اثبات شده و همينطورم هست، يه اتفاقي كه افتاد و …

نه شما عین جملت این بود: وجود داره. برای این قطعیت در وجودش حتما دلیلی دارین میخوام اون دلیل رو بدونم. بگین شاید دو نفر گمراه مثل منم به مسیر درست هدایت شدن. از این دست اتفاقا در تاریخ دینی همه ادیان زیاد افتاده و اصولا ادیان با تکیه بر همین اتفاقا پیش برده شدن. دیگه فک کنم خود افراد مذهبی روشنفکر هم توی این دوره زمونه به چنین اتفاقای روایتی زیاد بها ندن

پ.ن: با احترام؛ این سبک بحث کردن فقط یه جور توهین به دین خودتونه. شما حتی برای حرفاتونم از کتابای مورد قبول دینتون هم ریفرنس نمیدین اونوقت انتظار نداشته باشین بیاین بگین به مقدساتم مهدی وجود داره کسی توی این دوره زمونه برای این حرفتون اهمیت قائل بشه. من به شخصه رفتار و مسیر حرکتی همین کاربری که بهش گفتین چرا بلوک میکنی رو بیشتر از شما قبول دارم چون اومده از منابع دینی خودتون دینتون رو نقد کرده بدون توهین هم این کارو کرده. توی قرن 21 فرهنگ گفتگو به این میگن.

0 ❤️

2019-04-21 09:06:35 +0430 +0430

من نمی‌فهمم دلیل تشکیل این تاپیک رو…

بلاک کردن مگه از حقوق هر کاربر نیست؟ توهین که نکرده… دوست داره بلاک کنه! به کسی چه ربطی داره آخه؟
بابت هر چیزی که خوشمون نمیاد و به تریج قبامون بر میخوره که نباید تاپیک زد…

0 ❤️

2019-04-21 09:12:47 +0430 +0430

کسکش کیرم دهنت همون مقدسات کیریت زیر رادیکاله که تو داری بهش قسم میخوری . مقدسی وجود نداره . چیزی یا کسی رو مقدس میکنن که از تیغ نقد در امان باشه . کیرم تو وجود امام زمانت کونی چرا امام کیریت رفته تو چاه قایم شده چرا کس میگی مرد مومن کونی

0 ❤️

2019-04-21 09:15:24 +0430 +0430

این بنده خدا یحتمل کصخل تشریف داره.

چن وخ پیش میخواسم توی تاپیک معرفی فیلمش پست بذارم تشکر کنم دیدم برام اومد «صاحب تاپیک شما را بلوک کرده است!» درحالی که تا بحال برخوردی هم نداشتم باهاش تو سایت! خخخ

2 ❤️

2019-04-21 09:19:56 +0430 +0430
نقل از: number.13
نقل از: اوبی.چاقال من نمی‌فهمم دلیل تشکیل این تاپیک رو...

بلاک کردن مگه از حقوق هر کاربر نیست؟ توهین که نکرده… دوست داره بلاک کنه! به کسی چه ربطی داره آخه؟

اوبی چاقال عزیز زیاد خودتو درگیر نکن اذیت نشی دادا ولی تا جایی ک من میدونم بلاک کردن توهینه یعنی تو اینقدر بیشعوری ک لیاقت نظر دادن نداری و باید جلوت گرفته بشه …
نقل از سایه روشن
بازم شما نظر گذاشتی تو تاپیکش لاقل من نر هم نذاشتم تاحالا تو تاپیکش!!!
در هرصورت بعضی اتفاقا رو باید گرفت ب تخم چپ ک اذیت نشی :)

اینجا یه فضای مجازیه و تنها ابزار کاربرها گفتگو و بحث هستش. اگه ما اینجا هم یاد نگیریم که به نظرهای مخالف خودمون گوش کنیم و بهشون فک کنیم که فاتحمون خوندس. من رفتم توی تاپیک زیر نقدی بدون توهین کردم اونوقت طرف میزنه بلوک میکنه و خودش یه تنه میشه متکلم وحده و بحث رو پیش میبره و اینطوری شاید افرادی که تاپیک رو بخونن فک کنن دیگران قدرت جواب دادن ندارن. به همین دلیل بلوک بدون دلیل توهین محسوب میشه یا ما باید تاپیک نزنیم و وارد بحث نشیم یا اینکه ظرفیتمونو بالا ببریم.

اینم لینک تاپیک میتونید برید مراجع کنید و پست های من رو بخونید و ببینید برای چی بلوک شدم:

https://shahvani.com/forum/topic/میلاد-با-سعادت-حضرت-ولی-عصر-مهدی-موعود—%D8%B9%D8%AC–%D9%85%D8%A8%D8%A7%D8%B1%DA%A9-%D8%A8%D8%A7%D8%AF

1 ❤️

2019-04-21 09:22:22 +0430 +0430

اوبی چاقال عزیز زیاد خودتو درگیر نکن اذیت نشی دادا ولی تا جایی ک من میدونم بلاک کردن توهینه یعنی تو اینقدر بیشعوری ک لیاقت نظر دادن نداری و باید جلوت گرفته بشه …
نقل از سایه روشن
بازم شما نظر گذاشتی تو تاپیکش لاقل من نر هم نذاشتم تاحالا تو تاپیکش!!!
در هرصورت بعضی اتفاقا رو باید گرفت ب تخم چپ ک اذیت نشی :)

خب این برداشت شماست…و برداشت تلخی هم هست عزیز.
کلا بلاک به این معناست که اون آدم به هر دلیلی اذیت میشه و نمیخواد اثری از آثارت رو ببینه. حق انتخابه…توهین تعریف مشخص حقوقی داره. نه که هر چی به مذاقمون خوش نیومد بگیم توهین… در کل شما زیادی جدی گرفتی سایت رو. مهم نباشه برات. به تخم‌ات…بعد هم تخم‌ات تو دهن هر کی دلت خواست. ? ? ?

1 ❤️

2019-04-21 09:22:51 +0430 +0430
نقل از: Korkak

دقیقا 12:18 بود لیست بلاک رو چک میکردم دیدم تو بلاک نیستی ، یعنی تا این لحظه بلاک نبودی ، یعنی میتونستی نقد ات رو تو تایپکم ابراز کنی ، یعنی وقتی شما بلاک نبودی به من توهین کردی !! من بخاطر این توهین ات بلاکت کردم ساعت 12:21 ، شاید از جای دیگه و ماجرایی دیگه سوراخ شدی ،

و به تخممان ? (wanking)

0 ❤️

2019-04-21 09:23:52 +0430 +0430
نقل از: اسکلت حشری این بنده خدا یحتمل کصخل تشریف داره.

چن وخ پیش میخواسم توی تاپیک معرفی فیلمش پست بذارم تشکر کنم دیدم برام اومد «صاحب تاپیک شما را بلوک کرده است!» درحالی که تا بحال برخوردی هم نداشتم باهاش تو سایت! خخخ

تو اسی بلاک کردی ناموسن؟؟؟؟
خب خداروشکر فهمیدم عقلت ناقصه و کصت ب شدت خل :) کلی ناراحت بودم نکنه توهینی چیزی کرده باشم بنده خدا بلاک کرده
زین پس دایورتی

فک کنم این اولین باری بود که میخواسم جایی پست بذارم و با این ارور مواجه شدم.
1 ❤️

2019-04-21 09:31:41 +0430 +0430

*** نمیدونم دلیل اینکه انقدر درگیرید چیه ؟ عشقم میکشه هر کاربری از وجنات پروفایلش و کامنتاش خوشم نیومد بلاک کنم حالا یه کاربر با تاریخ عضویت طولانی یا چن دقیقه ای، که تخمم نیست در هر حال ***

0 ❤️

2019-04-21 12:32:17 +0430 +0430
نقل از: soonia_eps کسکش کیرم دهنت همون مقدسات کیریت زیر رادیکاله که تو داری بهش قسم میخوری . مقدسی وجود نداره . چیزی یا کسی رو مقدس میکنن که از تیغ نقد در امان باشه . کیرم تو وجود امام زمانت کونی چرا امام کیریت رفته تو چاه قایم شده چرا کس میگی مرد مومن کونی

خوشبختانه شما خودت با اين كامنتت تمام شخصيت خانوادگي و تربيت فهم و شعورتو نمايان كردي نيازي به توضيحات تكميلي بنده نيست.

0 ❤️

2019-04-21 12:41:49 +0430 +0430
نقل از: سایه+روشن+جنگل
نقل از: GENTLE_BOY.1990

سپاس از شما دوست عزيز.

نه شما عین جملت این بود: وجود داره. برای این قطعیت در وجودش حتما دلیلی دارین میخوام اون دلیل رو بدونم. بگین شاید دو نفر گمراه مثل منم به مسیر درست هدایت شدن. از این دست اتفاقا در تاریخ دینی همه ادیان زیاد افتاده و اصولا ادیان با تکیه بر همین اتفاقا پیش برده شدن. دیگه فک کنم خود افراد مذهبی روشنفکر هم توی این دوره زمونه به چنین اتفاقای روایتی زیاد بها ندن

پ.ن: با احترام؛ این سبک بحث کردن فقط یه جور توهین به دین خودتونه. شما حتی برای حرفاتونم از کتابای مورد قبول دینتون هم ریفرنس نمیدین اونوقت انتظار نداشته باشین بیاین بگین به مقدساتم مهدی وجود داره کسی توی این دوره زمونه برای این حرفتون اهمیت قائل بشه. من به شخصه رفتار و مسیر حرکتی همین کاربری که بهش گفتین چرا بلوک میکنی رو بیشتر از شما قبول دارم چون اومده از منابع دینی خودتون دینتون رو نقد کرده بدون توهین هم این کارو کرده. توی قرن 21 فرهنگ گفتگو به این میگن.

بله كاملا حق با شماست؟ بازم با قاطعيت ميگم وجود داره! و يه اتفاق تو زندگيم باعث شده كه اطمينان داشته باشم از وجودش ، كه اگه اون اتفاق نميوفتاد شايد الان منم يكي ميشدم مثل كوركاك.
ولي متأسفانه نميشه اون اتفاق رو اينجا توضيح داد، هم اينكه طولاني و مفصله و هم بدليل وجود افرادي مثل كامنت 15 كه ميان و فحاشي ميكنن.

0 ❤️

2019-04-21 12:45:00 +0430 +0430

درسته ولي وقتي ايشون تاپيكي ميزنه كه هم موافق داره هم مخالف بايد اجازن بده همه نظر بدن تو تاپيكش نه اينكه مخالفينش رو بلاك كنه

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «