حرمت ها شکست kimia100

1399/09/22

من زیاد یادم نیست ولی یه زمانی بوده که (نه اینکه فکر کنید خیلی دوووور نه بابا همین حوالی همین چند سال پیش) که بچه ها به بزرگترا احترام میزاشتن. واسه بزرگترا حرمت قائل بودن براشون تره خورد میکردن.
یزمانی بود وقتی میگفتن یکی تو فلان خانواده فوت کرده همه لبهاشون رو گاز میگرفتن و محکم با کف یه دست میزدن رود دست دیگشون و اشکشون حلقه میزد تو نی نی چشاشون. 😪
اما الان مردن ادم برابر با مردن یه گنجیشک شده
یزمانی بود که داداش کوچیکه مسئول خریدن نون بود حتی در سیاهی سرد زمستون و با تمام نارضایتیش بابت این امر خطیر اما حرمت بزرگا مانع اعتراضش بود.
یزمانی توی یه خونواده یه اتفاق بد واسه پسر یا درختر خونواده میوفتاد همه شرمگین میشدن و گاهی ازون محله یا حتی اون شهر میرفتن یه جایی که کسی نشناستشون.
اما …اما …اما
دختره با 15 سال سن توی اینستاگرام میاد چشم تو چشم مادرش نگاه میکنه میگه مامان من حامله هستم و مامانشم میخنده میگه گوه نخور
بعد دوباره میگه بخدا من حامله ام از (سعید) مادرشم میگه الهی پرپر بشی چرا مواظب نبودی تخم سگ ( یعنی نمیزاشتی ابشو بریزه توش)یا (کاندوم نداشت اون ذلیل مرده)
بعد دختره خیلی راحت میگه شد دیگه مامان چیکارش کنم ؟
ننشم میگه میندازیمش 💩 💩 💩 انگار بچه سقط کردن شده مثل ریدن که فرت و فرت بری برینی . و واقعا هم همینجوریه راحت و فوری
در انتها دختره میگه مامان این یه چالشه چالش
ننشم خوشحال ازینکه خرج براش نتراشیده میگه پدرسگ من که جون به لب شدم 😳 😳 😳
جون بلب شدی ؟؟؟؟؟؟؟ آبرو کوووووو؟ بعدشم با اجازه ننش دوربین مخفی چالش مامان من حامله ام رو با افتخار و نمای کامل صورت میزارن تو فلان پیج فان که یه عده برن ببینن لایک کنن و به بی غیرتی مردای خونواده بخندن
بله این چنین بود اندر حکایت این روزهای مردم بی تعصب و بی غیرت ما.اینجا هم که ماشالله از 15 ساله گرفته تا 60 سال به بالا غیرت میرت رو بوسیدن یه تفم زدن درش گذاشتن دم کوزه
روحت شاد غیرت و تعصب.

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2020-12-12 00:24:15 +0330 +0330

آقای خامنه ای کلا در زندگیش چند تا جمله درست گفته که یکیش رو شما در قالب این‌تامیک‌درست بهش اشاره کردی! تهاجم فرهنگی!
یادمه اقای شهرام همایون که تلویزیون پارس تی وی رو داره و اپوزیست‌ سلطنت طلب هم هست ؛ چند سال پیش در مذمت و نکوهش سریال های ترکی جم و فارسی وان به شدت انتقاد کرده بود و گفت اینها قلب خانواده ی ایرانی و فرهنگ ایرانی و نانوس ایرانی رو هدف قرار گرفتن! دقیقا این مدل چالش ها تیر های خلاصی هستش که دارن به پیکره ی نیمه جان خانواده ی ایرانی و ناموس و … زده میشه

پ ن ! این‌صحبت های من هیییییچ ربطی به اسلام پسلام نداشت! ما قبل از ورود اسلام اینا حانواده و ناموس و غیرت داشتیم و …

2020-12-12 00:27:35 +0330 +0330

تو این خراب شده اینقدر اسایش روحی روانی جسمی مالی پدر و مادر رو گرفتن که وقت تربیت فرزند رو ندارن.به شخصه یکی از علتهایی ک من ازدواج نکردم دقیقا همینه که اونقدری رفاه ندارم ک بتونم فرزند و خانوادم رو تربیت کنم

2 ❤️

2020-12-12 00:32:41 +0330 +0330

آخه بی غقل جای این که خوش حال باشی میگی چه حیف شد؟ ایما نشونه پیشرفته نشونه دور ریختن مضخرفات دینیه شکستن تابو های جامعه ستودنیه همین جهل و خرافات باعث بدبهتیه مردم ماست چرا باید سکس داشتن برای یک دختر چیز بدی باشه ؟ چرا باید به هرکسی احترام گذاشت صرفا به خاطر اینکه سنش زیاده ؟ یه خونواده بی عقل که به خاطر یک اشتباه ترک محل می کنند؟ به خاطر حرف مردم؟ الان نماد افتخاره ؟ خونواده واقعی کسیه که در تمام شرایط پشت بچش باشه ، توی دهن هرکسی که بخواد از این حرف های دوزاری راجب بپش بزنه سیلی بزنه نه اینکه جمع کنه در بره .

8 ❤️

2020-12-12 00:36:20 +0330 +0330

همین امشب فهمیدم ادمین پیج خرافات کده که با مضخرفات شیعه ها و مسلمون ها مبارزه می کرد رو با چاقو کشتنش. اون وقت میام تاپیک تورو می بینم که میگی چرا دوباره به دوران احمق بودنمون بر نمی گردیم دلم برای احمقی تنگ شده تمامی این چاچوب ها باید شکسته بشه زیر پا انداخته بشه تازه اون موقعه هستش که زمینه های پیشرفت مهیا میشه

6 ❤️

2020-12-12 00:40:06 +0330 +0330

دوست گرامی شما نمی دانم کیمیا خانم هستی یا پسری هستی که از نام کیمیا سود می بری، باید به شما بگم این یک نمای خیلی کلی از مدرن شدن جامعه است. ببین با یک مثال توضیح میدم: یکی از بستگان نزدیک من که پرستار است برای گرفتن تائیدیه شغل پرستاری در کانادا باید در یک مصاحبه شرکت می کرد. یکی از پرسش ها این بود که شما نرس مسوول یک اردوی دانش آموزی هستی، شب یکی از دختران دانش آموز میاد پیشت و میگه کاندوم می خوام، شما چه می کنی؟ جواب این فامیل من در فرهنگی که شما این همه بهش افتخار می کنی و برای از بین رفتنش گریه می کنی، باید این باشه که یکی می زنم در گوشش و شبانه به باباش خبر میدم که بیا این جنده را ببر و بُکُش. درست است؟ اما پاسخی که یک پرستار حرفه ای در دنیای مدرن باید بدهد این است: وسیله را در اختیارش قرار می دهم و بهش میگم فردا در این مورد باید با تو صحبت کنم. دیدی گلم چقدر با شهرنشینی فاصله داریم؟ حالا هی بگو چرا آخوندها این مملکت را اداره می کنند؟ خوش باشی

9 ❤️

2020-12-12 00:59:43 +0330 +0330

↩ SexySmile
نداشتن ریشه

0 ❤️

2020-12-12 01:00:08 +0330 +0330

سرکار خانم به ظاهر فهمیده!! اگر دختری که حامله شده و شرایط ازدواج رو نداره رو به بیمارستان ببرن هم بچه رو از بین میبرن هم اون دختر توانایی باردار شدن رو حفظ میکنه ولی اگر ببرنش پیش یکی از این قابله هایی که مدارک نمیخوان هم امکان عفونت هست هم امکان نازا شدن برای همیشه!! اگر دختر بتونه رها از ترس دردشو به پدر مادرش بگه خیلی مشکلات حل میشه!! مثلا یه پسر مادر جنده دختر رو زور گیری میکنه ازش فیلم میگیره میگه به کسی بگی میزارم رو اینترنت! دختر از ترس ابرو و پدر مادرش نمیگه! ولی اگر بتونه به پدر مادر بگه شکایت کنن میریزن تو خونش همه چی از لپتاپ تا فلش مموری رو میارن بیرون نه میتونه گهی بخوره و فیلمی روی اینترنت بزاره نه میتونه قسر در بره بعدشم خواهرمادرش باید بیان به بابا و برادرای دختر کوسو کون بدن که رضایت بگیرن خودشم داخل زندان عروس هزار نفر میشه!! اون متجاوز مادر جنده از ترس دختر از بابای خودش سواستفاده می کنه برای قسر در رفتن! فرهنگ غلط ما باید از بین بره دختر باید به پدر مادرش اعتماد کنه نه اینکه ازشون بترسه این از بین رفتن حرمت نیست یک قدم به سمت فرهنگ صحیحه!!

14 ❤️

2020-12-12 01:01:07 +0330 +0330

↩ hotstar1985
خب بله اشاعه فرهنگ بی فرهنگی خودش یک بعد قضیه است

0 ❤️

2020-12-12 01:04:04 +0330 +0330

↩ derogon
من با شما بد حرف زدم؟
مگه من در باره این که بچه ها راحت باشن یا نباشن گفتم؟
ته ماجرا رو نخوندی حرف زدی
من گفتم چرا باید بزارن تو اینستا گرام/؟ چرا باید اینقدر بی حرمتی ؟
قماش مماش حالیم نیست ولیاینو میدونم تو هم ازون دسته ادمایی هستی که حرف رو نشنیده دهنت باز میشه و خودتم نمی فهمی چی گفتی

0 ❤️

2020-12-12 01:05:17 +0330 +0330

↩ ARIA307
اخه من کجا گفتم دین؟کجاااا؟
اسم دین اوردم؟
چرا نئشه ای

0 ❤️

2020-12-12 01:06:46 +0330 +0330

↩ ARIA307
تو تنها کسی بودی که نفهمیدی خخخخخ
بفهم نفهم 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂

0 ❤️

2020-12-12 01:11:03 +0330 +0330

↩ Bisexual_senbala
خخخخ من واقعا واسه اون فامیلتون متاسفم
من با اصل موضوع مشکل ندارم مهم اونجایی نیست که مادر و دختر با هم در خلوت خودشون مشکلات رو حل میکنن
مهم اونجای بد قضیه است که میزارن بو اینستاگرام تاهمه ملت این داستان رو ببینن حالا اگه این از نظر شما مدرنیته هست والا این طرز تفکر شما رو من نفی نمیکنم خودتان میدانید با طرز تفکرتان
من نه دینی هستم نه سیاسی
من به عمق قضیه اشاره کردم ولی متاسفانه بعضی ها همون اول داستان رو خوندن حتی زحمت ندادن ته داستانم بخونن

2 ❤️

2020-12-12 01:12:26 +0330 +0330

↩ بزنم_دهنت؟
افرین
ممنون از نظر زیباتون

1 ❤️

2020-12-12 01:12:49 +0330 +0330

↩ kimia100
میشه بگی توی کدوم فرهنگ ها سکس دختران زشته و باید باکره بمونند از این مضخرف ها ؟فرهنگ های دینی این از این
و جدای اون کل متنت اشتباهه به حرکت رو به جلو داری میگی شکستن حرمت خقیقتا اگر اسم این مواردی که نام بردی حرمته من یکی با افتخار… تو این حرمت!!!

2 ❤️

2020-12-12 01:13:50 +0330 +0330

↩ derogon
من شستشوی مغزی نشدم
تو هنوز درکی از آزادی رو داری؟
اصلا آزادی رو برام اول تعریف کن ببینم چی فهمیدی از آزادی؟اونوقت متوجه میشم بقیه بحث رو ادامه بدم یا نه

0 ❤️

2020-12-12 01:14:01 +0330 +0330

↩ kimia100
چرا برای فامیل من متاسفی؟ جهت اطلاع ایشان الان در ونکوور نرس است. چون پاسخ درست داده بود. اما من بسیار موافق گذاشتن مطلب تو اینستا هستم. چون ممکنه بعضی ها یک چیزهایی یاد بگیرند.

4 ❤️

2020-12-12 01:14:34 +0330 +0330

خدا شاهده من یدونه از این چالشارو دیدم که دختره به باباش میگه دیشب از پشت دادم، باباشم غش غش میزنه زیر خنده…
تا ۲ روز مغزم هنگ بود اصلن😱

0 ❤️

2020-12-12 01:15:59 +0330 +0330

↩ Kasra6969
عیبش چیه؟
شاد بودن و خنده ؟ سکس کردن؟ یا صداقت با خانواده؟ کدومشون ؟

0 ❤️

2020-12-12 01:21:15 +0330 +0330

↩ Bisexual_senbala
منظورتون ادب از که اموختی از بی ادبان؟
خب این نظر شماست نمیتونه نطر شما که در اقلیت این طرز تفکر هستی درست باشه.
بی غیرتی و نداشتن تعصب اجتماعی حتی در همون جوامع هم قابل تحمل نیست
من نه از دین حرف میزنم نه برام دین مهمه
من به حرمت فرهنگی خودمون حرف میزنم اونچه که برایمان چیزی بود بنام ابرو.
اتفاقا یه خانمی تو اینستاگرام هست به نام زیبا ناوک بهتره برید با افکارش کمی همسو بشید
کاملا مدرنیته است و میتونید راحت افکار مدرنیته اونو توی خونواده خودتون نشر بدین

0 ❤️

2020-12-12 01:21:49 +0330 +0330

↩ SexySmile
اون بقیه ملت کی قراره سر عقل بیان و آگاه بشن؟من یکی که حسابی افسرده شدم از این چیزهایی که میبینم .من یک برادر کوچیک تر هم دارم آخ اگه بدونی چه مضخرف هایی توی کتاب هاشون نوشته از همون کلاس اول بچه حروف الفبا رو هنوز نخونده شروع می کنند راجب اسلام و شیعه تو کله بچه ها فرو کردن یه آخوند انگلِ الدنگ رو هم گذاشتن معلم پرورشی منم کارم شده هروز چرت و پرت های اینا رو از ذهن بچه در بیارم

3 ❤️

2020-12-12 01:24:05 +0330 +0330

↩ ARIA307
قطعن راه‌های بهتری برای خندیدن و شاد بودن وجود داره، سکس هم یه موضوع طبیعیه مثل خوردن و خوابیدن و نیاز به مستراح… صداقت هم حتمن چیز خوبیه
ولی پدر و مادر حرمت دارن، فکر نمیکنم خیلی خنده‌دار یا جذاب باشه یه نفر به پدر یا مادرش بگه میخوام برم برینم

0 ❤️

2020-12-12 01:25:10 +0330 +0330

↩ kimia100
جالب شد. چرا فکر می کنی که دختری که قبل از ازدواج سکس داره بی آبرو است؟ تو جواب پرسش قبلی گفتی فقط با پیام گذاشتن تو اینستا مشکل داری. الان آدرس آدم مدرن میدی؟ یک بار دیگه فرق فرهنگ مدرن و عقب مانده را بخوان. شب خوس.

3 ❤️

2020-12-12 01:27:41 +0330 +0330

↩ Bisexual_senbala
باشه میخونم دوست عزیز وقتیکار به خونوادت میکشه فرهنگ مدرن رو میزاری رو میز میری لالا؟
نکنه این فرهنگ ها فقط برای همسایه که دختر خوشگل داره قابل تعریفه و آموزش خخخخ
شب خوش
قبل حرف زدن ببین تحمل داری تو خونوادت کی اینجوری باشه

0 ❤️

2020-12-12 01:32:57 +0330 +0330

↩ kimia100
هر کس، اعضای خانواده من برده های متعلق به من نیستند. حالا می خوای بگی من بی غیرت هستم؟ غیرت یعنی اجازه ندی کسی رو که دوست داری اذیت کنند، نه اینکه مزاحم زندگیش بشی شب شما هم خوش.

3 ❤️

2020-12-12 01:36:11 +0330 +0330

↩ Kasra6969
خیالت جمع که از شوخی های جنسی خنده دار تر نیست و بهترین استنداپ کمدین ها بخش بزرگی از جوک هاشون موضوعات جنسیه. ولی قصد این چالش ها همینه شکستن همین کلمه ایی که گفتی **حرمت ** چرا فکر میشه که حرمت خوبه اصلا تعریف حرمت چیه؟ **آن چه که محترم داشتن و نگه داشتن آن واجب باشد ** همین حرمت خانواده و بزرگ تر و امام و پیامبر و چه و چه چه باعث چه جنایات و قتل ها شده البته روی هر پدر مادری نمیشه این چالش رو پیاده کردچون ممکنه یه وقتی سرت رو با داس ببرن

2 ❤️

2020-12-12 01:37:03 +0330 +0330

جوری شده که معنی حرمت و احترام برا مردم تغیر کرده فک میکنن روشنفکر شدن اما نمیدونن که بی احترامی توهین و تحقیر پدر مادر پیش این و اون به روز بودن نمیاره بدتر انسانیت و هم به چالش میکشه

1 ❤️

2020-12-12 01:38:18 +0330 +0330

↩ ARIA307
رو پست شما ریپلای کردم چون زیاد مثل اسفند رو‌آتیش بودید وگرنه‌روی سخنم به کل تاپیک هست با دقت بخچنید لطفا…
چه خبرتونه واقعا؟ چرا چرا چرا فقط یک بار محض رضای هرچیزی که قبولش دارید فقط یک بار تعادل توی شما مردم نیست؟ چرا یا چپید یا راست؟ چرا وسط نیستید؟ چرا متعادل فکر نمیکتید؟ نوشته های کیمیا میگه برگردیم به دگم بودن و بی فرهنگی و رفتارای سنتی احمقانه،پستهای مخالفش هم میگن تهاجم فرهنگی خوبه و همه جنده شن… تو لاس وگاس هم دختر ۱۵ ساله رو نمیکنن هنوز بچه حساب میشه و جرمه، پس متعادل باشید لطفا با تحجر مقابله کنید ولی دیگه از اونور بوم نیوفتید و تهاجم فرهنگی رو بغل نکنید، یه مثال ساده میزنم که ملموس باشه اینجا خیلیا هستن که مخالف دینن و ادعای مدرنیته و بافرهنگ بودن دارن، ولی همون دوستان بافرهنگ هرچی فحش کش داره به دین و مظاهر دینی میدن، پس چی شد شما که با فرهنگ بودید؟ شما که تمدن ۸۰۰۰ ساله داشتید… دوستان بافرهنگ بهتون یاد ندادن به تمام عقاید از یک گاو پرست تا یک مسلمان یا یهودی یا مسیحی تااا یک لیبرال ماتریالیست احترام بگذارید؟ بیاید باهم صادق باشیم حتی برای یک بار که ماها فقط ادای هرچیزی رو درمیاریم و تبل های توخالی بیش نیستیم ما بویی از تعادل و احترام نبردیم و فقط پوز روشنفکری میگیریم و ادعامون میشه خوبه همه یکن تو آینه به خود واقعیشون نگاه کنن

اگر غلط املایی داشت شرمنده تند تند تایپ کردم

3 ❤️

2020-12-12 01:39:53 +0330 +0330

😔😔😑

0 ❤️

2020-12-12 01:46:43 +0330 +0330

↩ NONameD
کدوم یکی از کامنت های این تاپیک گفت دختر 15 ساله بره جنده بشه؟و اینکه** تمامی عقاید محترم نیستند **عقایدی که اشتباه بودن باید دور ریخته بشند و هرکسی آزاد باشه بدون اسیب برای بقیه جاندار ها حرفش رو بزنه و کار هاش رو انجام بده هیچ وقت عقاید یک شیعه افراطی که چاقو دست میگره آدم میکشه **محترم نیست **

3 ❤️

2020-12-12 01:53:07 +0330 +0330

↩ ARIA307
همون کلبپی که داره ازش صحبت میکنه منم دیدم ۱۵ سالش هم نیست اون دختر،اون شیعه افراطی هم اگه هر روز به مقدساتش فحش داده نشه کاری به کسی نداره وگرنه اونی که فحش میده به اون افراطی فرقی باهاش نداره تفاوتشون اینه که اون فرد فراطی با چاقو حمله میکنه اونی که فحش میده با کلام هر‌دو‌طرف بخاطر نداشتن تعادل و از یه طرف بوم افتادن، تهاجمی شدن

1 ❤️

2020-12-12 01:53:26 +0330 +0330

↩ aamirsaye
مهم همینه که یک پدر یا یک شوهر آزادی بشری رو با بی بندو باری اجتماعی که درتمام ملل یک امر ضد آزادی هستش تلقی میکنن و خوشبختانه تعدادشون زیاد نیستن،
حرمت یک اساس زیر بنایی اجتماعی مطلق هستش و شکستنش مدرنیته نیست.
من قبلش هم گفتم من به تمام افکار بشری احترام میزارم ولی یقینا اینکه مردی به همسرش اجازه بده که خودش رو با رضایت کامل در اختیار دیگری و در مقابل چشم خودش قرار بده این مدرنیته نیست.آیا دوام و قوام خانواده با این شیوه زندگی مستحکمه؟؟ بله من منکر فانتزی نمیشم اما فانتزی برای نابودی چند نسل.

1 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «