حس پسرا بعد از سکس بادختری ک عاشقشن؟؟

1394/12/21

پسرا بعد از سکس با کسی ک دوسش دارن چ حسی ب طرفشون پیدا میکنن عاشقش میشن یا ازش زده میشن؟بنظر شما سکس تو ی رابطه ی عاشقونه خوبه؟

14669 👀
2 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2016-03-10 22:15:12 +0330 +0330
نقل از: omid_sam
نقل از: ..گوگوش..
نقل از: omid_sam سیستم بدن مرد با زن خیلی تفاوت داره! کلا مردا بعد از سکس حالت دلزدگی بهشون دست میده ولی اگه پای عشق و علاقه در میون باشه شدتش کمتره و باز دوست داشتنه که جای خودش باقی میمونه!

خسته میشن یا دلزده؟؟ای دوتا باهم فرق دارن. اگه خودت تجربه ای داری بگو

دلزدگی ! خستگی وجود نداره!
اون دلزدگی هم موقته و فقط به خاطر تفاوت بدن زن و مرد هستش!
تجربه ای که با کسی که عاشقش بوده باشم و سکس کنم نداشتم البته اگه چنین شخصی باشه سکس میشه قسمتی از یک رابطه عاشقانه و نه تمام یک رابطه !
دوست داشتن مردا چیزی جدای از زنها نیست.
مردا رو خلاصه شده در یک انسان و یک نیاز جنسی نبینید لطفا !

مردای امروزی همه چی واسشون تو سکس خلاصه میشه …ولی دخترا ن…من ب عنوان ی دختر ارضای روحی خیلی واسم مهمتر از جسمیه ب هیچ وجه هم حاضر نمیشم بغیر از کسی ک بم ثابت کنه ک عاشقمه و دوسش داشته باشم سکس کنم…ولی مردا فقط و فقط ارضای جسمی براشون مهمه ب هرکی پا بده درجا خط میدن فقط و فقط ب سکس فک میکنن اینکه بخام با ی ادم اینجوری باشم ازارام میده…دوس دارم طرفم مث خودم باشه

1 ❤️

2016-03-10 22:23:22 +0330 +0330
نقل از: پسرنیستم
نقل از: omid_sam سیستم بدن مرد با زن خیلی تفاوت داره! کلا مردا بعد از سکس حالت دلزدگی بهشون دست میده ولی اگه پای عشق و علاقه در میون باشه شدتش کمتره و باز دوست داشتنه که جای خودش باقی میمونه!

تجربه ای که با کسی که عاشقش بوده باشم و سکس کنم نداشتم البته اگه چنین شخصی باشه سکس میشه قسمتی از یک رابطه عاشقانه و نه تمام یک رابطه !

مردای امروزی همه چی واسشون تو سکس خلاصه میشه …ولی دخترا ن…من ب عنوان ی دختر ارضای روحی خیلی واسم مهمتر از جسمیه ب هیچ وجه هم حاضر نمیشم بغیر از کسی ک بم ثابت کنه ک عاشقمه و دوسش داشته باشم سکس کنم…ولی مردا فقط و فقط ارضای جسمی براشون مهمه ب هرکی پا بده درجا خط میدن فقط و فقط ب سکس فک میکنن اینکه بخام با ی ادم اینجوری باشم ازارام میده…دوس دارم طرفم مث خودم باشه

انگاری کسی که عاشقت بود بهت ثابت کرده خوش به حالش با خیال راحت سکس کن

عزیزم من ب سکس فک نمیکنم من فقط از دوس داشتن و خاستن زیادی میخام بش نزدیک شم بیشتر حسش کنم…فقط کل نگرانیم از اینه ک روحیه ی مردا خیلی با زنا فرق کنه و اون بزنش پای هوس ازم دور ش…

0 ❤️

2016-03-10 22:30:46 +0330 +0330

bebin age be yeki alaghe dashte bashi shak nakon bad az sex divoone tar mishi o dotarafe hast
age nashodi bedon eshgh nabaoode shahvat bode
behet ghol midam

0 ❤️

2016-03-10 22:33:03 +0330 +0330

میبخشید ولی طرز فکر شما کاملا اشتباهه!
متاسفانه تصویر مناسبی از جنس مرد ندارید!
جوری برخورد میکنید انگار دارید به طرف مقابلتون سکس رو صدقه میدید در حالیکه سکس یک رابطه دو طرفه هستش!
هیچ وقت هیچ چیز رو جمع نبندید!

من همچین حرفی نزدم ولی حتی خودتونم گفتین دل زدگی بعد سکس…یعنی ارزش دختر فقط در حده ده دیقه سکسه؟؟بعدش بی ارزش میشه واس طرفش ک دلشو میزنه؟؟خب اخه کسی ک دم از عشق میزنه بعد از بیس بار سکسم تو ی روز نباید تغییر کنه رفتارش این نظر منه البته…

0 ❤️

2016-03-10 22:36:40 +0330 +0330
نقل از: zerange.sexy bebin age be yeki alaghe dashte bashi shak nakon bad az sex divoone tar mishi o dotarafe hast age nashodi bedon eshgh nabaoode shahvat bode behet ghol midam

منم موافقم…فقط هوسه ک زدگی میاره وگرنه عشق حریصتر میکنه

1 ❤️

2016-03-10 23:02:54 +0330 +0330

درود خب با اجازه منم چند خط (به ترتیب اولویت) براتون مینویسم. اول از همه باید بگم که جواب اصلی شما به مرام و وجدان شخص مقابلتون بر میگرده. اگه شخص با مرام و با وجدانی باشه چه با سکس و چه بدون اون همیشه دوستتون داره.

دوم اینکه دید شما و طرف مقابلتون از سکس تا حد خیلی زیادی در این مورد تاثیر گذاره، اگه به دید اسلامی و یا به نیت ازدواج به سکس نگاه میکنید، بهتون توصیه میکنم قبل از ازدواج هرگز با یه مرد سکس نکنید. اما اگه دیدتون بازتره ( به قول مذهبی های ایران غربی می باشه ) و سکس رو به دیده ی یه نیاز طبیعی نگاه میکنید مشکل خاصی نداره. ( امیدوارم منظور بنده از مورد دو رو متوجه شده باشید ).

سوم اینکه اگه بخوام از لحاظ فیزیولوژی بدن توضیح بدم، باید بگم که در چند دقیقه اول پس از سکس اکثر مردان (طبیعی و بدون مشکل خاص) از سکس و جنس مخالف برای دقایقی متنفر می شوند. اما پس از چند دقیقه دوباره همه چیز به روال عادی خودش بر میگرده و در اون زمان اگه شخص هنوز به شما کشش داشت تا حدود زیادی دوستتون داره و اگه دیدید تا چند روز بی خیال شما شد بدونید که سکس در رابطه ی شما برای اون یه اولویت محسوب میشه. ورودتون به شهوانی رو هم خوش آمد میگم. موفق باشید

0 ❤️

2016-03-10 23:18:13 +0330 +0330

من بعد از سکس دوست دارم یه بار دیگه بکنمش

0 ❤️

2016-03-10 23:28:43 +0330 +0330

سلام
بستگی به نوع رابطه داره،بدون عشق احساس زده گی میاد و با عشق احساس خواستن دوباره،هر چندبارم که باشه بازم همین جوابو میده،خواستن…و دوست داشتن

0 ❤️

2016-03-11 00:27:57 +0330 +0330

به نظر من چیزای مهم تر از سکس وجود داره. من با خیلیا بودم ک هم اوپن بودم هم اوکی بودن ولی اینقد اخلاقاشون تخمی بود ک حتی نتونستم یکم فیلم بازی کنم تا بکنمشون. نکرده بعد چند روز ازشون جدا شدم. البته پشیمونم ک چرا نکردمشون! ? ولی بازم اگه الان شبیهش پیش بیاد بازم نمیتونم تحمل کنم

0 ❤️

2016-03-11 03:09:59 +0330 +0330

عزیزم من ب سکس فک نمیکنم من فقط از دوس داشتن و خاستن زیادی میخام بش نزدیک شم بیشتر حسش کنم…فقط کل نگرانیم از اینه ک روحیه ی مردا خیلی با زنا فرق کنه و اون بزنش پای هوس ازم دور ش…

سلام اگه میخوای از دستش ندی تا ازدواج نکردید نرفتید زیر یه سقف خودتو کامل در اختیارش نزار حتا زمان عقد. از رو تجربیات دارم میگم… خواستی بیشتر توزیح بدم یا اینکه طرفت زیاد گیر داده اگه دوسش داری باهاش سکس کنی به خصوصی آیدی بده راهنمایت میکنم…

0 ❤️

2016-03-11 03:49:44 +0330 +0330
نقل از: ..گوگوش.. منکه تا حالا تجربه نداشتم ولی دارین از ازدواج میترسونینم..کاش همه مردا اینطوری نباشن.اگه همه اینطوری باشن مجرد بمونیم بهتره

عزیزم بیا با هم یه بار تجربه بکنیم ببینیم چی میشه همه مردا مثل هم نیستن.

0 ❤️

2016-03-11 03:59:08 +0330 +0330

داداشم بعد از اینکه آبش میاد هم کیرشو از پشتم در نمیاره و تا صبح محکم بقلم میکنه باسنشم میجنبونه گاهی وقتی خیلی دوسم داره

0 ❤️

2016-03-11 04:40:16 +0330 +0330

میبخشید ولی طرز فکر شما کاملا اشتباهه!
متاسفانه تصویر مناسبی از جنس مرد ندارید!
جوری برخورد میکنید انگار دارید به طرف مقابلتون سکس رو صدقه میدید در حالیکه سکس یک رابطه دو طرفه هستش!
هیچ وقت هیچ چیز رو جمع نبندید!

من همچین حرفی نزدم ولی حتی خودتونم گفتین دل زدگی بعد سکس…یعنی ارزش دختر فقط در حده ده دیقه سکسه؟؟بعدش بی ارزش میشه واس طرفش ک دلشو میزنه؟؟خب اخه کسی ک دم از عشق میزنه بعد از بیس بار سکسم تو ی روز نباید تغییر کنه رفتارش این نظر منه البته…

چیزی که گفتم نظریه شخصی من نیست منم در این مورد تحقیق کردم!
مردا بعد از سکس نیاز به آرامش دارن و شاید دوست داشته باشن بخوابن!
این شکل و آناتومی بدن مرد هستش و ربطی به کم شدن عشق و علاقه نداره!
فرقی بین زن و مرد نیست …مردا هم دوست دارن با کسی سکس کنن که بهش علاقه دارن .
از نظر علمی همیشه به زنها و مردا میگن که اول باید با ساختار بدن طرف مقابلتون آشنا بشید و مثل شما اگر آشنا نباشید ممکنه برداشت شخصی شما باعث نتیجه گیری غلط بشه!
در حالت طبیعی شکل بدن زن جوریه که امکان چند بار ارگاسم در یک رابطه رو داره اما مرد اینجور نیستن و کشش کمتری نسبت به زن دارن!
حالا به نظر شما این یعنی زن واسه مرد فقط چند دقیقه ارزش داره؟ همیشه میگن یک رابطه خوب باعث میشه سکس دلچسب تر بشه و عکس این قضیه هم به همین شکله!
به نظر من شما تمام پیش داوریها و تجربیات منفی رو بزارید کنار…اینجور راحت تر میتونید به خواسته هاتون دست پیدا کنید

خب میگی ارامش! ی دخترم ارامش میخاد بعد از سکس ولی میخاد این ارامشه رو از طرفش بگیره این ارامشه با اون شور و شوق طرفش نسبت بهش بعد از سکس بوجود میاد دوس داره همونطور ک قبل از سکس خاهانش بوده بعد از سکسم بخادش حتی ی عشق بازیه کوچیکم لازمه تا دختره از این نظر ک فک نکنه فقط ارزش همون لحظه ی سکس بوده …ولی مردا یا میخابن یا بیحالن

0 ❤️

2016-03-11 04:54:02 +0330 +0330
نقل از: just sex

درود خب با اجازه منم چند خط (به ترتیب اولویت) براتون مینویسم. اول از همه باید بگم که جواب اصلی شما به مرام و وجدان شخص مقابلتون بر میگرده. اگه شخص با مرام و با وجدانی باشه چه با سکس و چه بدون اون همیشه دوستتون داره.

دوم اینکه دید شما و طرف مقابلتون از سکس تا حد خیلی زیادی در این مورد تاثیر گذاره، اگه به دید اسلامی و یا به نیت ازدواج به سکس نگاه میکنید، بهتون توصیه میکنم قبل از ازدواج هرگز با یه مرد سکس نکنید. اما اگه دیدتون بازتره ( به قول مذهبی های ایران غربی می باشه ) و سکس رو به دیده ی یه نیاز طبیعی نگاه میکنید مشکل خاصی نداره. ( امیدوارم منظور بنده از مورد دو رو متوجه شده باشید ).

سوم اینکه اگه بخوام از لحاظ فیزیولوژی بدن توضیح بدم، باید بگم که در چند دقیقه اول پس از سکس اکثر مردان (طبیعی و بدون مشکل خاص) از سکس و جنس مخالف برای دقایقی متنفر می شوند. اما پس از چند دقیقه دوباره همه چیز به روال عادی خودش بر میگرده و در اون زمان اگه شخص هنوز به شما کشش داشت تا حدود زیادی دوستتون داره و اگه دیدید تا چند روز بی خیال شما شد بدونید که سکس در رابطه ی شما برای اون یه اولویت محسوب میشه. ورودتون به شهوانی رو هم خوش آمد میگم. موفق باشید

دیدگاهامون تا حدودی دریه سطحه چون هردومون خانوادمون از هر نظر در یک سطحه…البته طرفم قبل از من سکس داشته ولی من بخاطر خودم و شاید یکم افکار مذهبی و پایبند بودن ب اعتقادات خانوادم و خودم همیشه از این کار اجتناب کردم بخاطر همین پایبند بودنمم باوجود تموم موقعیتایی ک پیش میمومد ذره ای سواستفاده نکردم…ولی کم کم ک گذشت پام ب ی رابطه ی عاشقونه باز شد و فهمیدم دوس داشتن و عشق خیلی چیزا میخاد باید خیلی چیزا رو زیرپا بزارم…من دوس دارم بش نزدیک شم چون دوسش دارم و واقعا عاشقشم چون اولین مرد زندگیمه البته ناگفته نمونه ک اونم واقعا بهم ثابت کرده خودشو…ولی ترسم از اینه بعد از سکس همه چی عوض بشه منو ببینه یکی مث قبلیا…مرسی بخاطر نظرتت

0 ❤️

2016-03-11 05:00:39 +0330 +0330
نقل از: داریوشم سلام بستگی به نوع رابطه داره،بدون عشق احساس زده گی میاد و با عشق احساس خواستن دوباره،هر چندبارم که باشه بازم همین جوابو میده،خواستن...و دوست داشتن

من همیشه قک میکردم زنا بعد از سکس واسه مرد جذابیتشونو از دس میدن هرچقدم عاشقش باشن ولی بازم دیگع براشون هیچ تازگیی نداره…

0 ❤️

2016-03-11 05:14:41 +0330 +0330
نقل از: babak0013

سلام اگه میخوای از دستش ندی تا ازدواج نکردید نرفتید زیر یه سقف خودتو کامل در اختیارش نزار حتا زمان عقد. از رو تجربیات دارم میگم… خواستی بیشتر توزیح بدم یا اینکه طرفت زیاد گیر داده اگه دوسش داری باهاش سکس کنی به خصوصی آیدی بده راهنمایت میکنم…

اون از من سکس نمیخاد چون اخلاقای حساسه منو کاملا میشناسه. من قبلن میگفتم سکس ی هوسه زودگذره و واقعا اشتباهه وحتی اینم ب طرفم تاکید کردم ک اگر حرف از سکس پیش بیاری واس همیشه برام تموم میشی…ولی چن وقتیه نظرم عوض شده فهمیدم فقط سکس نهایت نزدیک شدن ب کسیه ک دوسش داری و میتونی باهاش بهترین حس دنیارو تجربه کنی ولی چ فایده وقتی مطمعن نیستی نظر طرفت چیه…

0 ❤️

2016-03-11 06:49:14 +0330 +0330
نقل از: leon3905 حسی داره که پسر دوست داره از عشق زیاد اشک بریزه دوست نداره ولش کنه و میخواد زمان متوقف شه تا بتونه تا ابد تو آغوشش نگهش داره. اگه عاشق خودش باشی نه تنش اینجوری میشه

نظرت محترمه ولی فک نکنم همچین پسری وجود داشته باشه…

0 ❤️

2016-03-11 07:08:54 +0330 +0330

درود این تاپیکتون جالبه و نظرهایه جالبتری خوندم عرض کنم خدمته شما که سکس یه رابطه دو طرفس من که تا الان بعد از سکس از کسی متنفر نشدم بزارید اینجوری بگم به اندازه آدمهایه رویه زمین رفتار و اخلاق و منش وجود داره پس نمیشه همه رو با هم مقایسه کرد هر کسی رفتاره خاص خودشو داره در مورد شما هم اینو بگم بهتره اینه که با طرفه مقابلت صحبت کنی عقایده اونم بدونی همیشه تصمیم گیری مشترک بیشتر جواب میده در ضمن رفتار خودتم بسنج یه موقع نشه خودت بعد از سکس هم از خودت متنفر بشی هم از طرفه مقابلت

0 ❤️

2016-03-11 08:36:32 +0330 +0330

سکس جزوي از رابطه عاشقانه است. اگه نباشه پسرها کم کم حس ميکنن دختر خودخواهه. من وقتي سکس اول رو باهاش داشتم بيشتر بهش علاقه مند شدم. گرچه دفعه دومي درکار نبود ولي برام خيلي عزيز شد …

0 ❤️

2016-03-11 08:43:43 +0330 +0330

تو دخترا معمولا سکس با دوست پسر یک چیز احساسیه ! ولی تو پسرا یک مقدارش احساسیه ولی بیشترش کیریه !
من خودم پسرم و اینو میگم . لذا یک قانونی هست که میگه کسی که تو رو واقعا دوست داشته باشه ، دنبال سکس باهات نیست و یک طوری سعی میکنه که تو رو بسونه و تو براش عزیزی نه بدنت .
حالا اگر دو نفر دوست دارن با هم سکس کنن و هیچ صحبتیم از آینده نیست و هر چه آید خوش آید ، همچین طرز فکری هم داریم ، اون موقع دیگه داستان فرق داره ، هر دو میخوان از هم استفاده کنن و با هم خوش بگذرونن .
موفق باشید .

0 ❤️

2016-03-11 10:34:32 +0330 +0330

نقل از:..گوگوش..پسرا بعد از سکس با کسی ک دوسش دارن چ حسی ب طرفشون پیدا میکنن

حس اینکه سکس بعدی رو برنامه ریزی کنیم ?
0 ❤️

2016-03-11 11:00:42 +0330 +0330

سکس در واقع اوج عشق و علاقه اس…البته با کسی که دوسش داری.
معمولا بعد سکس با کسی که عاشقشی بیشتر بهش علاقه مند میشی و حس وابستگی قوی تر میشه…اما اگه مثل روابط دختر پسرای الان که فقط روو هوس باشه پسر معمولا بعده سکس دختررو میپیچونه…سکسی که توو ازدواجم بین زن و شوهر معقولش اصن جداست…بحث قاطی نکیند.

0 ❤️

2016-03-11 12:34:23 +0330 +0330

واقعااا مرسی از همه ی دوستانی ک نظر دادن واقعا استفاده کردم…نظرا باهم فرق داره یسری بعد سکس میگن تنش میخارید میخاست بده و خیلی راحت برچسب هرزگی ب طرفشون میزنن بعضیام میگن با این کارش داره عشقشو ثابت میکنه و براش سنگ تموم میزارن… مشکل من اینه ک نمیدونم طرفم بعد از سکس فکرش درباره ی من میره رو کدوم از یکی از اینا…ولی از این نظرم مطعنم ک دوسم داره و هدفش از بودن بامن سکس نیس…ولی خب ممکنه بعد سکس دیدگاهش نسبت بهم صدو هشتاد درجه عوض شه و عشقش کم ش …

0 ❤️

2016-03-11 12:51:06 +0330 +0330
نقل از: سکس حضوری خیلی صادقانه بگم تا به حال همچین تجربه ای نداشتم یعنی سکس داشتم اما فقط با کسی که یه دوس دختر معمولی بوده و عشقی در کار نبوده فقط دوست داشتن از روی عادت و وابستگی برا هر دو طرف

هیچ وقت نشده کسی رو که عاشقشم بکنم متاسفانه

پس بدون اصلا طعم واقعی سکسو نچشیدی…

0 ❤️

2016-03-11 13:11:04 +0330 +0330
نقل از: Mirzasexy بعد سکس هیچ حسی نمیمونه هرچی حس مسه میپره پشت گوشتم دیدی پسرو رو هم دیدی

اینجوری بگم بعد سکس پسرا از دخترا متنفر میشن .

حتی اگه عاشقش باشه ازش متفر میشه؟؟

معلومه کهنه

0 ❤️

2016-03-11 13:13:44 +0330 +0330
نقل از: seximan2003 اگه عاشقت باشه بعد سکس عاشقتر میشه ولی اگه بخاطر سکس پیشت بیاد بعد از سکس ازت برش میاد

خیلیا میگن سکس وابستگی میاره و عشقو بیشتر میکنه بعضیام میگن بعد سکس زدگی و تنفر پیش میاد کدومش درسته الان؟؟؟میشه از تجربه هاتون بگین

من هیچ وقت با زنای خراب و …سکس نکردمولی با دوس دخترم چرا
واقعا بیشتر بهش علاقمند و وابسته میشدم چون دوسش داشتم ولی خب بعد ارضا شدن بدن آدم بی حال میشه و شاید نتونه ادامه بده حرفا وکارای عاشقانه رو

0 ❤️

2016-03-11 13:18:01 +0330 +0330
نقل از: ..گوگوش.. چ بد..یعنی بعد از ازدواجم همینطوری دل زده میشین دوس ندارین ریختشو ببینید؟؟یا فقط با دوس دختراتون؟؟؟

اینایی که میگن دلزده میشن و … یه مشت لاشی ان که و با دروغ ادعای دوست داشتن مخ دخترارو میزنن و باهاشون سکس می کنن و بعدم ولشون می کنن.وقتی کسیو دوس داری عمرا ازش متنفر بشی چه زنت باشه چه دوس دخترت چه دوس پسرت

0 ❤️

2016-03-11 13:18:26 +0330 +0330
نقل از: ..گوگوش.. چ بد..یعنی بعد از ازدواجم همینطوری دل زده میشین دوس ندارین ریختشو ببینید؟؟یا فقط با دوس دختراتون؟؟؟

اینایی که میگن دلزده میشن و … یه مشت لاشی ان که با دروغ ادعای دوست داشتن مخ دخترارو میزنن و باهاشون سکس می کنن و بعدم ولشون می کنن.وقتی کسیو دوس داری عمرا ازش متنفر بشی چه زنت باشه چه دوس دخترت چه دوس پسرت

0 ❤️

2016-03-11 13:22:22 +0330 +0330
نقل از: essi1399
نقل از: seximan2003 اگه عاشقت باشه بعد سکس عاشقتر میشه ولی اگه بخاطر سکس پیشت بیاد بعد از سکس ازت برش میاد

خیلیا میگن سکس وابستگی میاره و عشقو بیشتر میکنه بعضیام میگن بعد سکس زدگی و تنفر پیش میاد کدومش درسته الان؟؟؟میشه از تجربه هاتون بگین

من هیچ وقت با زنای خراب و …سکس نکردمولی با دوس دخترم چرا
واقعا بیشتر بهش علاقمند و وابسته میشدم چون دوسش داشتم ولی خب بعد ارضا شدن بدن آدم بی حال میشه و شاید نتونه ادامه بده حرفا وکارای عاشقانه رو

همین خستگی بعد سکسو بیشتر زنا میزنن پای دلزدگی و بی محلی…

0 ❤️

2016-03-11 13:39:17 +0330 +0330

بعضیا از دختره متنفر میشن بعضیا هم باز با دختره میپرن.

0 ❤️

2016-03-12 05:59:27 +0330 +0330

چطوری میتونم عکس بزارم تو تاپیک؟؟؟

0 ❤️

تاپیک‌های داغ

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «