حسین یک شیاد بود!

1401/05/22

طبق تاپیک هایی که بعضی از بزرگواران زدند و معتقدند که حسین ابن علی (ع) دروغین است. چون او و خاندانش عرب دروغگو هستند.
بسیاری از دوستان معتقدند که دین اسلام که مربوط به ۱۴۰۰ سال پیشه خرافاته و اصلا مورد قبول نیست(حرف شما کاملا درست) ولی چرا هیچکس راجع به زرتشت که شاید بالغ بر ۲۰۰۰ تا ۲۵۰۰ سال پیشه حرفی به میون نمیاره؟
عاو یادم نبود دین اصل ایرانیان زرتشتی بوده.
چرا هیچکس راجع به دین مسیحیت نظری نداره؟ ما مسیحی هم خیلی داریم در ایران و بیشترین جمعیت جهان رو مسیحیان تشکیل دادن.
چرا هیچکس در مورد دین یهود حرفی به میون نمیاره؟ دینی که رهبریتش دست اسرائیل کنونی هست و تا فرصت بدست بیاره دنبال جنگ و اضافه کردن خاکه؟
اصن گور بابای مسیحیت و یهود بزار سوالمو یجور دیگه بپرسم
چرا هیچکس راجع به اهل تسنن صحبتی نمیکه؟ نصف ایران سنی هستن شایدم بیشتر چرا حرفی زده نمیشه؟
اسلام بده؟ اخه؟ جیزه؟ چرا وهابیت بد نیست؟ اسماعیلیه چی؟ اونا خوب بودن؟ چرا فقط شیعه این وسط بوگندوعه؟ شیعه ای که رأس کارشون از طریق پیامبر تأیید شده بود!
حالا تأیید پیامبر رو بیخیال اگه علی شیاد و دزد بود دیگه چرا بعد خلیفه سوم مردم هجوم آوردن به سمت علی که تو باید خلیفه بشی؟
عاو اصن یادم نبود عربا آشغالن کیا خوبن بعد؟
من خوبم همه بدن درسته ؟
اینجا شهوانیه و قطع به یقین من با کسانی طرف هستم که حرف من و امثال من کم در بین شما برو داره.
یبار بگین ما بی دینیم و خلاص! خدایی کسی بهتون هیچ حرفی نمیزنه.
جالب اینه همیشه به ما گفتن مذهبیا آدم های بی مذهبو اذیت میکنن والا ما اینجا برعکسشو دیدیم! ما تو هر هیأتی رفتیم نشنیدیم بگن گور بابای غیر مذهبیا ولی در جمع دوستان بزرگوار شهوانی و حتی جامعه خیلی فوش ها نثار ما و خانواده ما شد .
در کل بگم توهین به اهل شیعه جریانش چیز دیگست. حالا شماها هی بگین که حسین دروغگوعه.
تا ابد هم شما راست میگین.
دوستتون دارم ❤️

12 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2022-08-14 04:45:05 +0430 +0430

↩ پسرک منزوی
همیشه برام سوال بود ادم انقد گناه میکنه بعد اماما میان شفاعت میکنن؟ پس امتحان الهی چی میشه عدل خدا چی میشه

1 ❤️

2022-08-14 05:52:27 +0430 +0430

انسانیت از همه مهتره دین کجا بود یه سیاست که منو شمارو سرگرم کنن

3 ❤️

2022-08-14 06:02:57 +0430 +0430

دوست عزیز ما همه ادیان رو نقد میکنیم. همه ادیان بر پایه دروغ و خرافات شکل گرفتن نه بر اساس اثبات و آزمایش علمی. همه ادیان دکون هستن اصلا شکی درش نیست و جایگاهی در علم مدرن ندارن.
اینکه بیشتر به نقد اسلام میپردازیم علتش این هست قوانین و روابط سیاسی و اقتصادی و اجتماعی و فرهنگی کشور ما تحت تاثیر مستقیم قوانین اسلام هست و باعث شده همه ابعاد زندگی ما به انحطاط کشیده بشه عوض اینکه قوانین کشور ما بر اساس خواست و نیاز مردم باشه و توسط تحصیل کردگان و اساتید هر حوزه علمی تعیین بشه، ی مشت آخوند مفت خور بی سواد نشستن و بر اساس گفته های ی عرب تو بیابونهای حجاز 1400 سال پیش قانون تعیین میکنن و هیچ توجهی به خواست و نیاز جامعه ندارن هیچ توجهی به داده و روش های علمی نوین ندارن و گند زدن به زندگی عزیزان و هموطنامون

اینکه بیشتر به نقد اسلام میپردازیم تا ادیان دیگه چون اکثر مردم ما دین اسلام به صورت موروثی بهشون رسیده و بهش تعصب دارن و هیچ آشناییتی با قوانین ادیان دیگه ندارنو به طبع تعصبی هم نسبت به اونها ندارن.

سوما ادیانی مثل مسیحیت دیگه در مسند قدرت نیسن و فقط ی نماد ازشون مونده و تو کشورهای اروپایی بر اساس آموزه های دینی اجدادشون قانون گذاری نمیکنن و رفتن به سمت روشهای علمی. برا همینه امروزه کمتر مورد نقد قرار میگیره چون خود اروپایی هام پذیرفتن این دین به نیازهاشون نمیتونه جواب بده و کنار گذاشتن.

تو کشور ماهم تا زمانی که در موضوعات سیاسی اجتماعی، قوانین اسلامی به جای داده ها و روشهای علمی، اساس و مبنا هستن شاهد نقدهای تند آزادی خواهان نسبت به دین خواهید بود.

وقتی که ی چیزی رو زندگی کسی تاثیر میزاره انتظار نداری که طرف سکوت کنه. دراقع این ما نیستیم که با اسلام کار داریم این اسلام هست که به ما کار داره و رو همه ابعاد سیاسی،اقتصادی، اجتماعی فرهنگی زندگیمون تاثیر گذاشته هروقت این دین خوبتون از وسط جامعه جمع شد رفت خونتون و رو زندگی من و امثال من تاثیر نگذاشت، او وقت دیگه کاری با دینت نداریم برو به هرچیز اثبات نشده ای که دوس داری اعتقاد داشته باش.

5 ❤️

2022-08-14 06:56:58 +0430 +0430

↩ حضرت عزرائیل
به قول اون هنرپیشه: “این بده”. دیدی شما وقتی بهتون آزادی داده میشه حکومت می خواهید. حالا متوجه شدی چرا خطرناک هستید؟ متوجه شدی چرا باید با شدت هرچه تمام تر جلوی تفکرات شما گرفته بشه؟ چون شما به گفته ی خودت نمی تونی بگذاری مردم زندگی کنند. دینت به شما این اجازه را نخواهد داد. پس باید با دین مبارزه کرد. آقا جان حاصل ۴۴ سال حکومت دینی جلوی چشممان است، هنوز هم فکر می کنید کم بوده؟ قدرت نداشتید؟ پول نداشتید؟ زور و اسلحه نداشتید؟ نتوانستید گند زدید، افتضاح کردید.
درست مثل پیامبرت عمل کردی، اول گفتی می دونم تو این سایت کسی حرف ما رو نمی خونه، آزاده باشید، به پست پنجم نرسیده حکومت خواستی. پس باید از همون اول جلوی تو رو گرفت. آزادی بیان برای کسی که با آزادی بیان مخالفه معنی نداره.

5 ❤️

2022-08-14 07:47:36 +0430 +0430

↩ حضرت عزرائیل
صفویان در تبریز ۲۰ هزار مرد را کشتند و مساجد اهل سنت را یا تخریب ویاتبدیل به طویله شان کردند .

برای نمایش پیروزی و تسلط به تبریز۱۲ نفر جوان زیبا روی تبریزی راانتخاب کرده وبه دربار بردند و شاه به همه شان تجاوزکرد .

شکم زنان باردار دریده می شد و جنین شان به جرم کافر بودن کشته می شد .

در اردبیل هرکس را که به تغییر مذهبش راضی نمی شد به همراه همه ی اعضای خانواده در درون خانه اش به آتش می کشیدند

یکی شکنجه هایی کسی که حاضر به تغییر مذهبش به تشیع نمیشد این بود که زن یادختر فرد مورد نظر را در برابر دیدگانش بر پشت ماده خری می بستند و ترتیبی داده می شد که خر نری به وی تجاوز کند .

یک شکنجه ی دیگر بر روی نیزه نشاندن دختر خانواده بود برای فشار آوردن بر پدرش نیزه را از نشیمن گاه وارد کرده و تا بالا در بدنش فرو می کردند وآن را همچون میله ی پرچم در زمین می کاشتند.

شکنجه رایج دیگر زمان صفویه این بود که یک مفتول تیز را از پوست کمر وارد بدن فردکرده و از پوست پشت گردنش بیرون میآوردند و مانند گوسفند او را بر آتش کباب می کرده و می خورده اند

پوست بدن قربانی را با یک جسم برنده خراش می دادند وشیره ی خرما بر آن میمالیدند و در یک صندوق انداخته و صندوق رابا مورچه می انباشتند .مورچه ها به هوای خوردن شیره ها گوشت تن قربانی را ذره ذره می جویدند و باعث می شدند که فرد قربانی از خونریزی و عفونت و خورده شدن بدنش با زجر زیاد در طی چندین روز به آهستگی بمیرد .

زنده در روغن یا آب جوش انداختن قربانی هم مرسوم بود .

ریختن قیر یا سرب داغ در گلو و برکندن زبان و چشم هم یکی دیگر از شکنجه هایی بود برای ترساندن و شیعه کردن الباقی مردم استفاده میشد.

3 ❤️

2022-08-14 09:14:47 +0430 +0430

↩ حضرت عزرائیل
اتفاقا هر جا دین پررنگ‌تره اونجا انسانیتی وجود نداره تو همین کشور خودمون شماهای که حرف از خدا و پیغمبر میزنید بیشترین جرم و جنایت رو میکنید شماها حتی حاظر نیستید روی کره خاکی حیوانی زندگی کنه نمونش همین سگ کشی ها
هر جا دین نیست انسانیت و وجدان و قانون بیشتره نمونش کشور ژاپن

4 ❤️

2022-08-14 10:05:59 +0430 +0430

↩ 4forozan44
میدونی چیه اصن بحث برد و باخت نیست
اونی که اختلاس میکنه و خون مردم و تو شیشه می‌کنه مسلمونه؟
اونی که به ناموس مردم رحم نمیکنه مسلمونه؟
بحث اختلاس شد مگه وقتی عقیل رفت پیش علی ازش درخواست بیت المال بیشتر کرد علی تو دستش بور داغ نزاشت؟
اینایی هم که جواب نمیدم اکثرا به جای حرف دارن فوش میدن؟
منم فوش بدم بهشون ؟ اینجوری که منم مثل اونام ؟
بلاکشون کنم؟ اینجوری که دیگه نمیتونن نظر بدن پس چی میگن هرکسی حق اظهار نظر داره اصلا بحث برد و باخت نیست خانوم
خانواده شما مذهبین؟ بابای منم هیچیو قبول نداره الان منم باید شبیه اون بشم؟
تمام این بزرگواران من تا ۱۸ سالگی باهاشون همنظر بودم چه بسا از اینها تند رو تر هم بودم در فوش دادن به ادیان و مذهب و ائمه
اما امروز اینجام.
اونروز من برای حرفام میجنگیدم (تو مسجد راجع به زنده نبودن امام زمان صحبت می‌کردم) که الان یسریا شزن میشن چرا تو شهوانی در مورد دین حرف میزنی (من به نظر جواب میدم نه به زرزر کردن بعضی بزرگواران)

0 ❤️

2022-08-14 10:09:43 +0430 +0430

↩ امیلی در نیومون
من تو راهنمایی، مسابقات حفظ و صوت قرآن رو با هم رفتم! سه سال راهنمایی رو تو مدرسه‌مون مداحی کردم! به یاد ندارم نمازم رو بدون تسبیحات حضرت زهرا تموم کرده باشم! من حتی اذکار مخصوص هر روز رو هم می‌گفتم! من برای محرم شعر سرودم! من همه‌ی این کارا رو کردم، ولی وقتی تو جامعه‌ی شهوانی اومدم و چندتا تاپیک نقد دین و روشنگری رو خوندم، متوجه شدم که قضیه از چه خبره! به لطف تاپیک‌های کاربر Arrow11 تونستم از جهل بیرون بیام. اینام اگه عقل درست داشته باشن، کم‌کم متوجه میشن. اما اگه قبول نکردن، بدون از کصکشیشونه و حتما دارن سود می‌برن از دین.

3 ❤️

2022-08-14 10:20:56 +0430 +0430

↩ Unk
اولا دین ربطی به علم نداره
دوما کی گفته ما نباید به مباحث علمی توجه کنیم ؟ اتفاقا در جامعه امروز علم نیازه ؟
کی گفتم اقتصاد مردم اهمیت نداره؟
الان توی یه دانشگاه هزار نفر تحصیل کنن همه دکتر مهندسن؟ قطعا چهارتا نخاله توشون هست توی آخوندی هم همینطور.
وضعیت بد مردم ربطی به دین اسلام نداره

0 ❤️

2022-08-14 10:30:00 +0430 +0430

↩ خرس هیز
من در چند تاپیک نظر خودمو گذاشتم که مخالف طبع صاحب تاپیک بود. الان بلاک شدم.
ولی کسانی که اینجا به من فوش دادن همچنان میتونن بدن
چون عقیده من اینه همه حق نظر دارن ولی تمام اون افرادی که منو بلاک کردن مثلا روشنفکر بودن و طرفدار دموکراسی و مردم سالاری. دموکراسی اینه؟ بعد یه نظر مخالف دهن طرفو ببندی؟
من اگه به حکومت برسم صلح برای همه رو میخوام ولی شما اگه به حکومت برسی اول گردن کسایی که باهاشون حال نمیکنین رو میزنین. نظرتون چیه؟
۴۴ سال گند زدیم؟ ۴۴ سال پیش شاه میرفت سلاح (امنیت) میخرید الان از ترس سلاح های ایران کسی جرات نداره بهش تعرض کنه هیچ تازه روسیه که ابر قدرت دوم جهانه میاد از ما سلاح بخره
۴۴ سال پیش در خیلی از رتبه های جهانی ایران جزء آخرای جدول بود الان چی ؟

0 ❤️

2022-08-14 10:32:39 +0430 +0430

↩ Aliali3744
حاجی حرف من اینه اشتباهاتی کردیم الان درستش کنیم اب بپاشیم رو اتیش نه اینکه بنزین بریزیم که
در مورد اینایی هم که تو گفتی هیچ جا نه خوندم نه شنیدم
ولی حرف من اینه امروز درست زندگی کنیم

0 ❤️

2022-08-14 10:36:03 +0430 +0430

↩ امیلی در نیومون
من چند ساله با امثال شما در جنگم
هیچوقت باهم نمیمونیم مگر اینکه شما از ما بشید

0 ❤️

2022-08-14 10:37:20 +0430 +0430

↩ امیلی در نیومون
شما حق توهین به دیگری رو نداری پسر جون
حالا زوزه بزن

0 ❤️

2022-08-14 10:39:28 +0430 +0430

↩ Mamali_Refresh
اینقد راحت فوش میدی به دین؟
هیچوقت ته دلت نلرزید وقتی توهین کردی؟
اسلامو فقط نماز و روزه دیدی؟
هیچوقت رفتی تو بطنش؟

0 ❤️

2022-08-14 11:01:20 +0430 +0430

↩ حضرت عزرائیل
من در یکی از این تاپیک ها یک پرسش از شما، که فرموده بودید رهبر فعلی شاهنشاه است، پرسیده بودم، که به نظر شما ایران در حال حاضر خوب اداره میشود؟ متاسفانه پاسخی مرقوم نفرمودید. دوست من اگر قرار بود سلاح کشوری را حفظ کند، اتحاد جماهیر شوروی فرو نمی پاشید. بزرگترین مشکل حکومت ما و طرفدارانش همین است که تصور می کند اسلحه برای حفظ نظام کافی است. چه در داخل و چه در خارج از آن استفاده می کند. من کاری به کاربردی بودن این سلاح ها ندارم. از شما می پذیرم که بسیار قوی و عالی هستند. اما با این سلاح ها مشکل آب و نان مردم حل می شود؟ سر چهار راه ها کودکان کار را شما نمی بینی؟ زباله گردها و کسانی که در سطل آشغال دنبال روزی خود می گردند را نمی بینی؟ شما از مهاجرت گروهی جوانان بی خبری؟ با کدام موشک این مشکل ها قابل حل است؟ بعد خنده دار ترین بخش صحبت شما طلب صلح برای همه است، اخوی شما روسری روی سر یک دختر جوان نیم سانتیمتر عقب می رود به وحشیانه ترین حالت ممکن روی زمین می کشیدش کتکش می زنید و سوار ون های وحشت آفرینتان می کنید، بعد دم از صلح برای همه می زنید؟ می دانید نزدیک به سالگرد کشتارهای ۶۷ هستیم؟ من آماده ادامه مناظره با شما هستم.

3 ❤️

2022-08-14 11:06:35 +0430 +0430

زرتشت با جنگ و خونریزی و تجاوز نیومده.همین اسلام شما که من کاری با درست و غلطش ندارم باعث شده وضع الان ایران این باشه چون اسلام درو برای دزد ریا کار باز میذاره.هرکسی میتونه یه تسبیح دست بگیره مردمو تلکه کنه

2 ❤️

2022-08-14 11:29:14 +0430 +0430

↩ خرس هیز
@Mmdhsyin آیدی تلگرام من هست
تشریف بیارید جواب رو اونجا میدم خدمتتون

0 ❤️

2022-08-14 12:09:06 +0430 +0430

↩ m.f.love
دزدارو گردن میزدن خوب بود؟

0 ❤️

2022-08-14 13:51:04 +0430 +0430

↩ حضرت عزرائیل
الان درمورد همین زنده نبودن امام زمان میتونی ابهام منو رفع کنی؟ مگه میشه ادم این همه مدت زنده بمونه بیشتر شبیهه افسانست

0 ❤️

2022-08-14 15:01:08 +0430 +0430

↩ 4forozan44
حرفت درسته آبجی
دین با دل مورد پسند قرار میگیره
من ابهام دینیتونو با عقل نمیتونم رفع کنم

0 ❤️

2022-08-14 15:24:45 +0430 +0430

سلام من همیشه سعیم این بوده که در مباحث شرکت نکنم امااینجا نظرمو اینطور میگم که اگر به خلقت آدم و حوا دقت کنیم میبینیم که اوندوره نه لباسی بوده که حجاب برقرار بشه و نه دینی بوده آیا ادیان خداوندی رو که آنقدر علم و قدرت داشته که آسمانها و کرات دیگه و کهکشانها روکه هنوز علم جدید نتونسته به اعماقش نفوذ کنه اونقدر ساده و بی عقل نمایش میدن که نتونسته همونزمان حجاب و دینی رو بسازه و چندین قرن بعد خداوند یهو یادش افتاده که دین خلق کنه نه مستقیم بلکه از جانب یکعده خاص دیگه بیشتر سرتون رو به درد نمیارم لطفا یکم بیشتر تعقل بشه موفق باشین

0 ❤️

2022-08-14 16:32:44 +0430 +0430

↩ حضرت عزرائیل
می خوای رد من رو بزنی، بچه های بالا رو بفرستی سر وقتم؟🤣🤣🤣🤣

1 ❤️

2022-08-14 16:39:11 +0430 +0430

↩ Memeyou
آدم کیه؟ حوا کدامه؟ اگر قائل به این داستان ها بشیم که کل علم زمین شناسی و زیست شناسی را باید بگذاریم کنار. این کره زمین حدود ۵۰۰ میلیون سال توجه کردی ۵۰۰۰۰۰۰۰۰ سال محل زندگی دایناسورها بوده، خدا اون موقع داشته چه کاری انجام می داده؟ این دری وری ها چیه عزیز من. ۱۵۰ میلیون سال پیش دایناسورها از بین رفتند. از زمانی که میمون تونست دستش را از زمین بردارد و به صورت عمودی راه برود یعنی اولین انسان ۲ میلیون سال می گذره. در بیشترین برآورد طبق کتاب های مذهبی عمر بشر به ۳۰ هزار سال نمی رسه. در کل یا باید علم را قبول کرد و یا دین را. ببخشید طولانی شد.

3 ❤️

2022-08-14 17:11:14 +0430 +0430

↩ حضرت عزرائیل
برای منم خیلی سخته منکر اعتقاداتی بشم ک یه عمر خودم و اطرافیانم باهاش زندگی کردیم همین الانش من اینو تو خانوادم مطرح کنم سرمو میبرن از بس سینه چاک امام زمانن .
بنظرم حداقل این عقیده سنی ها که اعتقاد دارن امام زمان هنوز به دنیا نیومده بیشتر با عقل جور درمیاد .
اتفاقا شک در دین داشتن چیز خوبیه باعث میشه کوکورانه تقلید نکنیم فقط .
من هنوز منکر قران نیستما . ولی دوس دارم برای این سوالات جواب پیدا کنم .
چرا امامان معصوم هستن اصلا ایا واقعا در عمرشون یک خطا هم نداشتن؟ اصلا چرا ما باید خودمون رو فدایی اون ها کنیم ؟ این خودش شرکه بنظرم . مگه تمام انسان ها باهم برابر نیستن چرا اونا باید از ما بالاتر باشن …

3 ❤️

2022-08-14 17:43:00 +0430 +0430

↩ حضرت عزرائیل
اصلا دین و سیاست با هم ی جا قرار نمیگیره، چون دین (هر دینی میخواد باشه) میگه باید همیشه و همه جا و در همه شرایط صاف و صادق و بی ریا باشه حرفات و کارات، ولی سیاست میگه باید دغل و دروغ و رَکَب و خیانت رو بلد باشی و هر لحظه بکار بگیری تا ک ب هدف برسی!
پس درنتیجه هیچوقت این دوتا توی ی اقلیم نمیگنجه و باید از هم جدا باشه…
درضمن خیلی مثال در طول تاریخ از ب قدرت رسیدن ادیان مختلف هست ک بعدش چ بلاهایی سر مردم آوردن!!!

0 ❤️

2022-08-14 18:13:24 +0430 +0430

↩ خرس هیز
درست میگی دوست خوبم اما این مطالبی که گفتی فراتر از مخیله دوستان مذهبیه و برای اینکه اونا متوجه بشن مجبوریم از همون چیزایی که بهشون اعتقاد دارن مثال بزنیم شاید تعقل کنن و از اینطریق به حقایق بیشتر برسن ممنون از توجهت

1 ❤️

2022-08-14 18:28:59 +0430 +0430

↩ gay.slive
رفیق ب کی حرف از مطالعه میزنی آخه؟؟؟
اینا اکثرشون تازه اگه ی ذره از همون قرآن ک کتاب اصلیشون هستش رو خونده باشن، همونم سر سری یا ب اجبار خوندن، یا مثلاً دعاهای دیگشون رو همه دیدیم ک سالی ی بار و باز هم ب زور میخونن، اونوقت از اینا بخوای ک مطالعه کنن یا قرآن رو کامل و با معنی درست و صحیح و با تفکر بخونن، خداییش توقع خیلی زیادیه ازشون!!!
درضمن بد نیست اینم بگم ک حاکمیت و مبلغان دینی تموم نفع و سودشون توی جهل و نادانی اکثریت جامعه هستش، چون میتونن ب راحتی ملت رو بندازن توی مسیر خرافات و بعدشم با اسم خدا و دین و پیامبر و ائمه و… شروع ب دوشیدن و حکومت بکنن…
.
ب نظر من هر کسی ب قصد «فهمیدن» و «تحقیق» شروع ب مطالعه کتاب‌های دینی یا ب قول خودشون آسمانی بکنه، و اینکه همه رو ب زبانی ک خوده شخص کاملا تسلط داره مطالعه کنه، و همچنین در راستای دین مورد نظر کتاب‌های دینی دیگر درمورد همون دین و از منابع و اشخاص مختلف و کتاب‌های تاریخی از مورخان آن زمان، و حتی کتاب‌ها و صحبت‌ها و مقاله‌های مخالفین رو هم مطالعه کنه، اونوقته ک خودش از اون دین و افراد طرفدار و مبلغانش فراااارررررررر می‌کنه!!!
(این نظر شخصی خودمه ک برحسب تجربه برای خودم و چندین فرد از اطرافیانم اتفاق افتاده)

1 ❤️

2022-08-14 18:34:10 +0430 +0430

↩ 4forozan44
اینا همش چرت پرته مگه میشه یکی هرکاری بکنه بعد امام بیا ریش گرو بزاره . اینا فقط واسه درگیر کردن ذهن شما هست . از نظر اینا رفتن تو این مجالس یعنی تایید اینا و دنبال رو اینا تلقی میشی . از نظر من این قضیه محرم تست سالانه هست که ببین ملت چقدر معتقد این خرافات هستن بیدار شدن یا نه آیا هنوزم میشه ازشون سواری گرفت یا خیر . واسه یه سری تفریح شده پاسه یه سری اسم در کردن و خودنمایی رسیدن به جاهای بالاتر و بهتر شغلی وووو …

4 ❤️

2022-08-14 18:55:15 +0430 +0430

↩ dark_man00
دقیقا حرفای شما درسته و باهاش موافقم رفیق، و همچنین ممنونم بابت توضیحات خوبت
رفیق من و شما ی زمان چقدر ساده بودیم ک خودمون رو درگیر اعتقاد ب اسلام کرده بودیم، اما از ی جنبه هم خوب شد چون هم شما رفتی مطالعه کردی و هم من سوال پرسیدم و با راهنمایی کسی رفتم ب دنبال تحقیق و مطالعه، و در آخر هم دیدیم ک نه سَر و نه وسط و نه تَهش هیچی نیست این دین اسلام و…
.
قرآن رو وقتی با معنی دقیق و درست و صحیح فارسی بخونی، میبینی و میفهمی ن تنها هیچ «معجزه» و هیچ «کلام آسمانی» توش نیست، بلکه پُرررررررر از ضد و نقیض هستش از ابتدا تا انتهای نوشته‌ها بارها و بارها حرفایی ک زده شده رو خودش رد می‌کنه!!!
من شخصا وقتی قرآن رو ب فارسی خوندم، جواب سوال‌هام رو نگرفتم ک هیچ، بلکه کلی علامت سوال توی فکرم درست شد از صفر تا صد دین اسلام، و این شد استارت فهم و دانش کمی ک امروز دارم…

2 ❤️

2022-08-14 20:50:27 +0430 +0430

↩ aqasoheil
مغرضانه‌ترین ترجمه هم که بخونی ( فکر کنم برای مکارم شیرازی هست ) باز هم برای آدم کلی علامت تعجب ایجاد میشه که این بود قرآنی که این همه تبلیغش رو میکردن !
زمان ما زیاد اینترنت و این چیزا نبود ، ترجمه ها هم اکثرا این قدر نامفهوم بود که هیچی ازش نمی‌فهمیدی که به نظرم از عمد هم این جوری می‌نوشتن تا مردم زیاد توی دین عمیق نشن .همین جمله زیاد توی دین عمیق نشو رو یه آخوند زمان دبیرستان بهم گفت .

3 ❤️

2022-08-14 22:02:19 +0430 +0430

↩ aqasoheil
این حرف شما درست الان مبلغان مذهبی من رو خر کردن میدوشن.
یع سوال دوست عزیز
شما الان میلیاردری؟ خونه چند میلیاردیت آدرسش کجاست؟
ماشین میلیاردیت کجا پارکه؟
شما که خر نشدی الان پول های مولتی میلیاردیت توی بانک های ایرانه یا سوئیس و سوئد؟
حاجی تو تناقضی جدی دارم بهت میگم.
حداقلش چندتا آیه از همین کتاب آسمانی میگفتی من متحول میشدم فوش می‌گرفتم اسلامو. نداریم؟
یه آیه میگفتی حداقل شاید به خودمون اومدیم. اونم نداریم؟
یه چهارتا کتاب بگو ما بریم بخونیم سطح سوادمون به شما برسه اینم نداریم ؟

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «