حسین یک شیاد بود!

1401/05/22

طبق تاپیک هایی که بعضی از بزرگواران زدند و معتقدند که حسین ابن علی (ع) دروغین است. چون او و خاندانش عرب دروغگو هستند.
بسیاری از دوستان معتقدند که دین اسلام که مربوط به ۱۴۰۰ سال پیشه خرافاته و اصلا مورد قبول نیست(حرف شما کاملا درست) ولی چرا هیچکس راجع به زرتشت که شاید بالغ بر ۲۰۰۰ تا ۲۵۰۰ سال پیشه حرفی به میون نمیاره؟
عاو یادم نبود دین اصل ایرانیان زرتشتی بوده.
چرا هیچکس راجع به دین مسیحیت نظری نداره؟ ما مسیحی هم خیلی داریم در ایران و بیشترین جمعیت جهان رو مسیحیان تشکیل دادن.
چرا هیچکس در مورد دین یهود حرفی به میون نمیاره؟ دینی که رهبریتش دست اسرائیل کنونی هست و تا فرصت بدست بیاره دنبال جنگ و اضافه کردن خاکه؟
اصن گور بابای مسیحیت و یهود بزار سوالمو یجور دیگه بپرسم
چرا هیچکس راجع به اهل تسنن صحبتی نمیکه؟ نصف ایران سنی هستن شایدم بیشتر چرا حرفی زده نمیشه؟
اسلام بده؟ اخه؟ جیزه؟ چرا وهابیت بد نیست؟ اسماعیلیه چی؟ اونا خوب بودن؟ چرا فقط شیعه این وسط بوگندوعه؟ شیعه ای که رأس کارشون از طریق پیامبر تأیید شده بود!
حالا تأیید پیامبر رو بیخیال اگه علی شیاد و دزد بود دیگه چرا بعد خلیفه سوم مردم هجوم آوردن به سمت علی که تو باید خلیفه بشی؟
عاو اصن یادم نبود عربا آشغالن کیا خوبن بعد؟
من خوبم همه بدن درسته ؟
اینجا شهوانیه و قطع به یقین من با کسانی طرف هستم که حرف من و امثال من کم در بین شما برو داره.
یبار بگین ما بی دینیم و خلاص! خدایی کسی بهتون هیچ حرفی نمیزنه.
جالب اینه همیشه به ما گفتن مذهبیا آدم های بی مذهبو اذیت میکنن والا ما اینجا برعکسشو دیدیم! ما تو هر هیأتی رفتیم نشنیدیم بگن گور بابای غیر مذهبیا ولی در جمع دوستان بزرگوار شهوانی و حتی جامعه خیلی فوش ها نثار ما و خانواده ما شد .
در کل بگم توهین به اهل شیعه جریانش چیز دیگست. حالا شماها هی بگین که حسین دروغگوعه.
تا ابد هم شما راست میگین.
دوستتون دارم ❤️

12 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2022-08-14 22:02:19 +0430 +0430

↩ aqasoheil
این حرف شما درست الان مبلغان مذهبی من رو خر کردن میدوشن.
یع سوال دوست عزیز
شما الان میلیاردری؟ خونه چند میلیاردیت آدرسش کجاست؟
ماشین میلیاردیت کجا پارکه؟
شما که خر نشدی الان پول های مولتی میلیاردیت توی بانک های ایرانه یا سوئیس و سوئد؟
حاجی تو تناقضی جدی دارم بهت میگم.
حداقلش چندتا آیه از همین کتاب آسمانی میگفتی من متحول میشدم فوش می‌گرفتم اسلامو. نداریم؟
یه آیه میگفتی حداقل شاید به خودمون اومدیم. اونم نداریم؟
یه چهارتا کتاب بگو ما بریم بخونیم سطح سوادمون به شما برسه اینم نداریم ؟

0 ❤️

2022-08-14 22:23:55 +0430 +0430

دوست عزیز، دلیلی که اسلام اینهمه زیر تیغ نقده وضعیتیه که الان هممون داریم. حکومت علنا داره میگه تا وقتی شما شیعه اید ماهم هستیم! پس تنها راهی که میمونه همین نقد دینه، شاید دونفر عقلشون اومد تو کلشون.
بعدم، مذهبیا با غیر مذهبیا کاری ندارن؟ پس اونهمه گشت ارشاد و معروف منکر و اینا کار بقالی سر کوچس؟! تو کشورهای غربی یه سری اومدن به اسم پاگانیست، که دین های قدیم کشورها مثل دروید ها و ویچ هارو قبول دارن، مدرنشون هم اومده به اسم ویکا. اونجا شاید تبیعض و اینا هنوز باشه(کجا نیست؟) ولی حداقل یه حقوقی دارن و دولت ازشون دفاع میکنه.(بحث عقیدتیه نه نژادی، و منظورم فقط آمریکا نیست) اینجا باد به گوش دولت برسونه که همچین افکاری داری به جرم ارتداد میکشنت! بعد سر دو تا فحش ناراحت میشی؟ برو فیلم خراب کردن خونه بهاییارو ببین، غصه چهارتا کلمه رو نخور.

1 ❤️

2022-08-15 00:34:34 +0430 +0430

اصل دین یک شیادی مطلقه که توسط یک عده مفت خور کلاش ولی باهوش ساخته شده برای چاپیدن و غارت عوام ولاغیر

2 ❤️

2022-08-15 00:37:00 +0430 +0430

اصلا اگر میخواهید دین دار هم باشید طبق سنت پدراتون رفتار نکنید اصل اینه که از شک به یقین برسید ولی برای خیلی از افراد سخته کمی تفکر

1 ❤️

2022-08-15 00:41:35 +0430 +0430

↩ grasias
آفرین!
دین چیه ؟ مزخرفه
بزنید بکنید بخورید عشق کنید

0 ❤️

2022-08-15 06:53:56 +0430 +0430

↩ حضرت عزرائیل
یعنی چی دین ربطی به علم نداره. دوست عزیز سایبری.
من ی سوال از شما دارم وقتی بین داده های علمی و داده های دینی تناقض و تضاد پیش بیاد شما کدوم رو انتخاب میکنی؟ آیا دین برا ادعاهاش مانند علم اثبات معتبر ارائه میکنه؟
دوست عزیز شما به مفهوم علم و روش علمی دقت نکردی. علم با کمک اثبات و مدارک معتبر به بررسی و کشف قوانین و روابط دنیای مادی میپردازه و سعی میکنه با کمک داده های به دست اومده حوادث آینده رو پیش بینی کنه و اون رو به به میل انسان تغییر بده.
وقتی میگی فلان چیز علمی نیست دوحالت ببشتر نداره یا هنوز علم به جواب اون سوال نرسیده که در این صورت علم تا زمانی که با مدرک معتبر به جواب سوال نرسه اصل رو بر عدم میزاره. و حالت دوم اینکه علم اون موضوع رو با مدرک معتبر رد کرده و گذاشته کنار.
در مورد دین هم اکثر ادعاهای دین ادعاهای ماوراطبیعه هست به عبارتی یه مشت خرافاتن و جایگاهی در علم ندارن.

دوما گفتی “کی گفته ما به مباحث علمی نیاز نداریم”.
وقتی که خمینی به قدرت رسید برگشت گفت ما به انسان متخصص نیازی نداریم ما به انسان متعهد نیاز داریم😂😂😂 یعنی مهم نیس طرف چه کارس چی بلده تخصصش چیه فقط مهمه که به ما ایمان داشته باشه. پس جواب سوالات میشه خمینی و مراجع دینتون گفتن نیازی ندارید😂😂
شما اصلا از فقه و اصول اولیه اسلام اطلاع نداری و داری ازش دفاع میکنی. اصول اسلام کاملا با پرسشگری و یادگیری و آموزش علم به مردم عادی مخالف هست نمونه های بسیاری از کتب معتبرتون از زمان صدر اسلام تا زمان معاصر میتونم بیارم. فقط یک نمونه ش رو عرض میکنم در زمان ورود اولین مدارس به ایران در دوران قاجار در همون اوایل مراجع شیعه متوجه خطرشون شدن و گفتن آموزش به مردم عادی باعث ایجاد شبهات بسیار در مورد اصل اسلام در بین مردم میشه بنابراین آموزش عمومی کاملا با قوانین اسلام در تضاد هست پس انواع فتواها برای سرکوب مدارس و حرام کردنشون دادن که منجبر به نابودی همون مدارس ساده شد.درستم میگفتن وقتی مردم آگاه بشن دیگه به آخوندا برای سوالات و مشکلاتشون مراجعه نمیکنن و دکون آخوندا جمع میشد. ولی وقتی عامه مردم هنوز جاهل باشن برای هرچیزی به آخوندا مراجعه میکنن و دکون آخوندا جمع نمیشه. دین کاملا مخالف با علم و آموزش علوم به مردم عادی هست.

دیگه حرف از اقتصاد نزن. اسلام هیچ چیزی در مورد اقتصاد تو چنته نداره. کارنامه اقتصادی چهل ساله حکومت دینی مشخصه تو این چهار دهه دنیا چقد ترقی کرد بعد مردم ما مردم پنجمین کشور ثروتمند دنیا هنوز از پس تامین نیازهای اولیشون برنمیان زیر سایه حکومت دینی مقتدر!

سوما دوست عزیز شما جامعه علمی دانشگاهی رو با حوزه های علمیه یکی میکنی؟ کاربرد حوزه های علمیه چیه دقیق میتونی بگی؟ آخوندا چه تخصصی دارن دقیقا؟ بعد این چهارتا آخوند نخاله چطور تونستن برن و منصب های مهم تخصصی رو به دست بگیرن و گند بزنن؟ هیچ فیلتری نبود هیچ آزمونی نبود؟ ی شخص برای اینکه ی منصب تخصصی رو بگیره باید بر اساس تخصص و توانایی هاش باشه اگرم نتونست خوب سریع مشخص میشه ولی تو سیستم حکومت فاشیست دینی اینطور نیست تخصص اصلا مطرح نیست فقط مهره خودشون بودن مهمه. اقتصاد افتاده دست ی آخوند مهم نی مهم اینکه از سیستمه.

وضعیت بد مردم ایران یکی از اصلی ترین علتهاش اسلام هست اگه فک میکنی میتونی باهام در این مورد بحث کنی لب تر کن تا ی طومار برات بنویسم پاهات بچسبه به زمین😂😂😂

اگه تا الان شک داشتم که تو سایبری رژیم هستی الان مطمن شدم که سایبری هستی و برای گفتن این حرفا حقوق میگیری. این حرفا مال خودت نیس ی مشت مغلطه هست وگرنه خودتم میدونی اسلام و همه ادیان کشکه و عامل اصلی مستعمره شدن مردم ایران هم همین دین هست.

1 ❤️

2022-08-15 11:50:25 +0430 +0430

↩ حضرت عزرائیل
مگه میتونن خودشونو گردن بزنن.عزیزم هروقت معنی دزدی رو فهمیدی بیا حرف بزن.کسی که برای شکم گرسنش دست کجی میکنه دزد نیست.دزد اربابای شمان

0 ❤️

2022-08-15 22:44:20 +0430 +0430

کسی که به خاطر خلافت وارد جنگ میشه ولی میاد میگه من برای بر پا داشتن نماز و اسلام قیام کردم اسمش دقیقا چیه؟
شما بررسی بین تفکرات فلسفی و اعمال زرتشت و محمد بکن زرتشت به خاطرافکارو نظرات فلسفیش با بودا مقایسه میشه و بین دانشمندان غربی بیشتر فیلسوف بوده تا پیامبر(برای نظراتش دلیل میاورده و همه رو به اهورا مزدا ربط نمیداده که کسی نیاد سوال نکنه اونم بگه خدا اینو گفته دلیل مگه میخواد)
کارنامه مسیحیان و یهودیان هم مشخصه شما یه دوس داری یه تایپیک بزن ما میایم اونجا میگیم ولی اگه بحث برتری گفتار و اعمال شخصی باشه عیسی قطعا از محمد برتره.
این بخش دقیقا ینس چی؟(اسلام بده؟ اخه؟ جیزه؟ چرا وهابیت بد نیست؟) مگه وهابی ها جزو اسلام نیستن؟ یا نکنه جدیدا کافر و بت پرست شدن.
اصلی ترین اختلاف شیعه با بقیه شاخه های اسلامی بحث خلافت علی و حق فرزندان اون برای خلافت بوده حالا توضیع بده دقیقا وقتی محمد زنده بوده و عملا خلیفه ایی وجود نداشته محمد چیزی که نبوده رو چجوری تایید کرده؟ اگر بحث غدیر خم باشه(با استناد به گفته های شیعیان) مشخصه حتی او زمان هم خیلی از مسلمانان انتخاب غلی و فرزندان اون رو به این حساب میزاشتن که چون محمد فرزند پسری نداره داره این کارو برای حفظ قدرت بین اقوام نزدیک خودش میکنه.
هجوم مردم به سمت علی برای بیت برای خلافت؟این همه طرفدار اگه داشت چرا بار اول دوم یا سوم خلیفه نشد؟ با این همه طرفدار پرشور علت انتقال مرکز خلاف به کوفه و جنگ داخلی و نبرد هایی مثل جمل و صفین چی بود پس؟
من میام میگم من خدایان قدیم رو قبول دارم و چند خدا هستم یک مسلمان اینو تحمل میکنه؟ این شرع و قانون اسلامه که میگه من مستحق مرگم از نظر اسلام پس نگو(یبار بگین ما بی دینیم و خلاص! خدایی کسی بهتون هیچ حرفی نمیزنه)
این دیگه چی میگه (جالب اینه همیشه به ما گفتن مذهبیا آدم های بی مذهبو اذیت میکنن والا ما اینجا برعکسشو دیدیم!) الان من میخوام بیام بیرون نظراتم رو به مردم درباره چند خدایی و خدایان منقل کنم آیا مسلمانان منو زنده میزارن؟ بنا بر قران مسیحیان و یهودیان خداپرست هستن وقتی اونا تو ایران وضعشون اینه وای به حال من.
(ما تو هر هیأتی رفتیم نشنیدیم بگن گور بابای غیر مذهبیا ولی در جمع دوستان بزرگوار شهوانی و حتی جامعه خیلی فوش ها نثار ما و خانواده ما شد .) به شدید ترین شکل ممکن با غیر مسلمان رفتار میکنین و کوچکترین حرکت غیر اسلامی رو شدیدا سرکوب میکنین بعد انتظار دارین در یک تریبون ازاد از شما حمایت هم بشه؟ مارو به تو دنیا به ذلت کشوندین خون مارو میمکین مارو میکشین بعد ما اینجا به شما فحش میدیم ناراحت میشین؟

2 ❤️

2022-08-15 22:53:22 +0430 +0430

همه رهبران ادیان شیاد هستن
به قول معروف سگ زرد برادر شغاله

2 ❤️

2022-08-15 22:57:20 +0430 +0430

تمام ادیا ساختگی هستن ، حتی اگه از طرف یک خدا باشن چرا همینطور به اون خدا اعتماد میکنید؟ چرامنتظر باشیم اون مارو نجات بده به بهشت ببره جاودانه کنه چرا خودمون این کارو نکنیم؟
خدایی که جهان به این عظمت و شگفتیو افریده چطور میاد احکام سطح پایین و بچگانه ای به اسم ادیان به بشر تحمیل میکنه؟

2 ❤️

2022-08-16 02:50:57 +0430 +0430

↩ حضرت عزرائیل
حکومت قبلی به دنبال اختراع دوباره چرخ و اتش زدن سرمایه نبود که بیاد از اول هواپیمای برادارن رایت رو دوباره بسازه بعد ادامه بده تا به تکنولوژی کشوری مثل امریکا برسه کشور هایی مثل چین-هند-ترکیه-کره-اسراییل و… هم ایتدا تا چندین دهه وارد کننده تسلیحات بودن بعد با ورود تکنولوژی و خطوط منتاژ به اینجا رسیدن در ایران هم قرار بود ابتدا خطوط منتاژ قطعات سپس تولید تحت لیسانس ابتدا برای هواپیمای F۱۶ سپس دیگر هواگرد ها انجام بشه.
ثمرات خرید های نظامی و آموزش نیرو ها رو هم در جنگ با کشور دوست و برادر عراق دیدیم.
در دهه ۵۰ میلادی با ظوهر موشک ها این تفکر به وجود اومد اینده صنایع نظامی در دست موشک هاست که همون زمان هم ثابت شد اشتباهه ولی اساتید نظامی داخلی یه نظر سعی دارن موشک رو جایگزین همه چی بکنن پیشنهاد میکنم پکیج سلاح های تولید داخل رو (البته خیلی هاشون معندسی معکوس شده از روی تسلیحات دیگن) برای کشور های خریدار سلاح بفرستید تا از ایران از این به بعد خرید کنن

3 ❤️

2022-08-16 14:19:16 +0430 +0430

متاسفانه مذهب شیعه رو با سیاست ترکیبش کردن که نتیجه این ترکیب شده «دلزدگی مردم از مذهب شیعه »
خدا بیامرزه محمدرضاشاه پهلوی رو. تو کتاب « ماموریت برای وطنم » ارادات خودشونو به مذهب شیعه اعلام می کنن

1 ❤️

2022-08-16 21:12:39 +0430 +0430

↩ dark_man00
دقیقا درسته…
ی ویدیو از صحبت‌های منتظری هستش ک ی تیکه ازش کات شده ک میگه: «ی آخوند دیگه میاد ب منتظری میگه خدا رو شکر ک ملت بی سواد هستن، اگه ی چیزایی می‌فهمیدن و از ما سوال میپرسیدن، اون موقع متوجه میشدن ک ما هیچی حالیمون نیست و آبرومون می‌رفت…» ک خودش صراحتا داره ب بی سوادی و بی دانشی آخوندا و مراجع اشاره میکنه، پس درنتیجه این دینی ک حرفشو میزنن اگه چیزی داشت، وقتی اینا میرفتن حوزه ک مثلاً درس بخونن، بعدش ی چیزی ب دانششون اضافه میشد!!!
پس یعنی از ریشه هیچی ندارم و فقط از حربه خرافات و تحریک احساسات ملت، شروع میکنم ب گول زدن و چاپیدن مردم…

3 ❤️

2022-08-16 21:15:31 +0430 +0430

↩ حضرت عزرائیل
میگن کسی ک خوابیده رو میشه بیدار کرد ولی کسی ک خودشو به خواب زده رو هرگز!!!

3 ❤️

2022-08-16 21:29:41 +0430 +0430

↩ 4forozan44
رفیق اگه میخوای ب اصل قرآن پی ببری، برو دنبال معنی فارسی درست و حسابیش، اول ب فارسی بخون ی دور بعدش خودت ب این نتیجه میرسی ک چقدر تناقض و چقدر اما و اگر درموردش هستش، و از همه مهمتر متوجه میشی ک ب هیچ وجه کلام آسمانی نیست و نوشته‌هاییه ک هر شخص و آدم عادی میتونن اونا رو بنویسه!!!
بعد از اون هم برو سراغ کتاب‌های تاریخی ک از زمان شروع و پیدایش اسلام نوشته شده، خودت میبینی ک عرب‌ها چی بودن و چ کردن و کیا چطوری بودن! و…

0 ❤️

2022-08-16 21:39:09 +0430 +0430

↩ gay.slive
ی مثالی خودمون داریم ک میگه: «ذات بد نیکو نگردد، چونکه بنیادش بد است…» ، حالا ی سوال از دیرباز ذات اعراب منطقه عربستان و اونورا چطوری بوده؟!!!
اونوقت ما اگه توقع ی خوبی یا ی دین خوب از اونا داشته باشیم، این دیگه ب خریت خودمون برمیگرده!!!

0 ❤️

2022-08-16 22:09:13 +0430 +0430

↩ 4forozan44
دقیقا هم دردیم، با این تفاوت ک خانواده مادریم ب ی جاهایی هم رسیدن با همین ریش و هیئت و نذری و…، ک رسیدنشون هم با هزارتا کلک و دروغ و کلاهبرداری و کلاه‌گذاری بودش و هزینه خیلی از کاراشون رو هم از جیب این و اون برداشتن، درحدی ک ب خواهر خودشون یعنی مادر من رحم نکردن و وقتی ک پدرم فوت کرد تموم دارایی ما و همچنین مادرم رو بالا کشیدن، اما توی مراسم مذهبیشون همش نذری و اینا میدادن و می‌دن…
کلا این قماش سر تا ته یکی هستن رفیق…

0 ❤️

2022-08-17 09:39:05 +0430 +0430

↩ gay.slive
یه چیز خیلی جالب تر
یه یارویی رفته بود مقعد ع م ا م (خ ا) بعد اونجا گریه زاری می کرد می گفت شفا بده و این چیزاااا.

این خرافات با شمشیر صفوی فرو رفته تو ذهن و نا خوداگاه این مردم به این آسونی ها در نمیاد.
شما هرچی بگی اینا باگوز می ندازن بیرون

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «