حیوانات (ع) و پیغمبر اسلام (ص)

1396/08/26

روزی محمد (ص) نزد بت قبیله اش اللات (اللة) رفت و فرمود از میان حیوانات کدام یک برای جماع محبوب تر است؟ اللات (الله) عرض کرد:
یا محمد! به کس خدیجه سوگند که هیچ حیوانی نزد ما گرامی تر از خوک نیست و مبادا با خوکان نزدیکی کنی که حیوانات مقرب درگاه ما هستند. لیکن برای شما شتران و خران و گوسفندان را قرار دادیم تا با آنها در حضور زنان خود جماع کنید تا همگی لذت ببرید.
پیغمبر (ص) فرموند: فهمیدم! منظورت این است که با خوک همبستر بشوم؟
اللات عرض کرد: نه تخم سگ زبان نفهم! چرا برعکس فهمیدی؟! آیا دیشب برعکس کون دادی که آیه های ما را برعکس متوجه می شوی؟
محمد (ص) که منظور اللات (الله تازی) را به خوبی فهمیده بود اما خودش را به خریت می زد دور و برش را خوب نگاه کرد تا کسی نباشد. آنگاه کیر مبارک خود را در آورد و به سوی اللات (الله) گرفت و حسابی شاشید و فرمود:
تو هیچ گهی نبودی اگر من تبلیغ تو را نمی کردم. تو به جز خونریزی کار دیگری بلد نیستی! همه اش فرمان خونریزی و کشتار می دهی! من خودم از جانب تو فرمانهای سکسی هم می دهم تا صدای مردم در نیاید! تو اصلاً می دانی کون دادن چه لذتی دارد؟! تا حالا کون داده ای؟! تا حالا گروهی زنا کرده ای اصلاً؟!
محمد (ص) همین طور که داشت به اللات می شاشید ادامه داد:
من کاری می کنم که امتم کونی ترین و کسکش ترین مردم دنیا بشوند تا کون تو بیشتر بسوزد!
اللات (الله) عرض کرد: یا محمد! گه خوردم! نکن این کارو! تو با این کارت می رینی توی آموزش های من!
محمد (ص) عرض کرد: دیگر برای گه خوردن تو دیر شده است. اولین کاری که می کنم این است که بر لج تو با چندین خوک نر و ماده جماع و لواط می کنم و پرورشگاه خوکان را تأسیس می کنم و نام فدک را بر روی آن می گذارم و اختیارش را هم پس از سقط شدنم به فاطمه دختر سکسی و کون سفیدم واگذار می کنم. راستی می دانستی که من و فاطمه رابطه ای شهوت آلود داریم؟ من هر شب به زور فاطمه را می کنم. علی چاقوکش را هم جلوی فاطمه می کنم. البته وقتی خوب مثل سگ تحقیرش کردم و روی صورت مبارکش شاشیدم. آری اللات (الله) کسکش! من محمدم! حالا ببین
الله با شنیدن این کسشعر ها دیگر خفه شد!
محمد که تاجری خرپول بود دستور داد برایش چند کشتی خوک پروار از ایرلند و اسکاتلند بیاورند تا همه در عربستان (بر لج الله) با خوکان جماع کنند. اول از همه چند خوک چاق سفید به فاطمه و خدیجه بخشید و یک خوک لاغر زشت بوگندو هم به علی (ع) داد. اما علی (ع) بسیار خوشحال شد چون خوک به اندازۀ خودش بوی گه نمی داد. علی (ع) خوک را در آغوش گرفت و فرمود: به اللات (الله) سوگند که من تو را از فاطمه بیشتر دوست دارم چون مثل خودم بوی گند می دهی! محمد که این سخن گهبار علی (ع) را شنید در دلش به کس ننۀ علی (ع) خندید که “ای بدبخت! من اللات (الله) را در کون خر کردم! تو داری به او قسم می خوری؟! حقا که کسخلی علی!”
حضرت عمر (ع) به محمد فرمود: یا محمد! مگر اللات (الله) نفرمود که خوک نجس است؟ محمد (ص) بی درنگ دستور داد که دهان عمر را پر از مدفوع خوک بکنند که دیگر از این گهخوری ها نکند و در کاری که به او مربوط نیست دخالت نکند. حضرت ابوسفیان (ع) و حضرت هند جگرخوار (س) دو تا از بهترین و گران قیمت ترین خوک های نر و ماده را برگزیدند تا مانند عمر (ع) دهانشان از فضولی پر از گه نشود. محمد (ص) را این کار ایشان خوش آمد! پس امر فرمود: به ابوسفیان و هنده بیشتر خوک بدهید! از آن روز هر شب حضرت ابوسفیان با خوکان ماده و حضرت هنده با خوکان نر جماع می فرمودند و صدای جیغ لذتشان تا خانه ی عمر (ع) می رفت و کون آن حضرت بیشتر می سوخت. حضرت محمد (ص) و حضرت خدیجه (س) نیز خوکان نر و ماده برای خود برگزیدند اما با این تفاوت که محمد با خوک نر و خدیجه با خوک ماده جماع می کردند که کون اللات (الله) بیشتر بسوزد از همجنسبازی و سکس با حیوان مقرب درگاه اللات!
یکی از سکس های خدیجه (س) که به جماع الجماعات مشهور شد را اکنون به سمع و نظرتان می رسانم:
روزی خدیجه بسیار داغ و حشری شده بود و بر خلاف همیشه که با خوکان ماده جماع می فرمود، دستور داد تا چهار نره خوک حشری برایش آماده کنند. فاطمه (س) مسئول این کار شد. فاطمه (س) طبق معمول چند خوک سفید که خایه هایشان از پشت بیرون زده بود برگزید. خوکها را به سمت خدیجه (س) هدایت کرد. ناگهان محمد سر رسید: رو به فاطمه عرض کرد: یا فاطمه: برو همسران این خوکان را هم از طویله بیاور. فاطمه چشمکی به پدرش زد و رفت. و با دو خوک ماده برگشت. فاطمه (س) به پیغمبر فرمود آن چهار خوک نر با این دو خوک ماده به طور اشتراکی جماع می کنند. محمد (ص) عرض کرد: خیر است انشاءاللات! سپس به بلال حشری و عمار فرمان دادند که مردم مکه و مدینه را برای دیدن این جماع دعوت کنید. و آنها چنین کردند.
ابتدا محمد (ص) خدیجه را لخت لخت کردند. سپس به خدیجه (س) عرض کردند که یا خدیجه! لطفاً چهار دست و پا مانند حیوانات بشو و بشاش و برین که از نجاسات پاک شوی تا نزد خوکان پسندیده تر باشی. خدیجه (س) چنین کرد و با فرو ریختن مدفوع از کون مبارک آن حضرت، پیغمبر و خوکان هفت تایی به سمت مدفوع مبارک خدیجه (س) هجوم بردند تا آن را قبل از دیگران بخورند. اما از معجزات خدیجه (س) این بود که مدفوعش به هر شش خوک نر و ماده و محمد به طور مساوی رسید. البته محمد کمی مساوی تر از دیگران بود! علی (ع) از دیدن این صحنه سیخ کرده بود. فاطمه (س) به کسش ور می رفت و حال می کرد.
نوبت به سکس رسید. قرار شد محمد و خدیجه هر کدام با یک خوک ماده و دو خوک نر همزمان جماع کنند. یکی از خوکهای نر گروه محمد بر روی تنها خوک مادۀ گروه افتاد و کیرش را در کس خوک ماده فرو برد. محمد هم از پشت روی آن خوک فاعل افتاد و خودش مفعول خوک نر دوم شد. فاطمه از دیدن این صحنه خیلی حشری شده بود. به علی (ع) فرمود: یا علی! دهانت را زیر کس من بگیر میخواهم طعم بهشتم را به دهان بوگندوی تو ارمغان کنم! علی چنین کرد و فاطمه (س) در دهان نکبت گرفته ی علی (ع) شاشید و همین طور که می شاشید جماع پدر و مادرش با خوکان را می دید و لذت می برد و با پستان هایش بازی می کرد.
اما بشنویم از گروه خدیجه. خدیجه (س) از پشت به نره خوکی که قنبل کرده بود و دمش هم گره خورده بود نزدیک شد و خایه های آن خوک را در دست گرفت و مشغول لیسیدن شد. با دست دگیرش کیر خوک نر دوم را می مالید تا راست کند. خوک ماده هم کسش را به ساق پای خدیجه (س) می مالید. دم هر شش خوک به نشانۀ لذت گره خورده بود. دم محمد و خدیجه هم به نشانه ی لذت بالا بود و گره خورده بود. در همین حین ابوبکر صدیق هم سر رسید. خواست بپرد وسط که فاطمه (س) با نصف پستانش مانع شد. سپس ابوبکر را لخت کرد و حسابی کیر ابوبکر را ساک زد و لیسید. عایشه هم به آنها ملحق شد. اما از آنها که خیلی کس بود با اعتماد به نفس بالا شاشید تو صورت علی که یک برده ی کونی شده بود.
ادامه دارد…

13 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2017-11-18 03:00:54 +0330 +0330

حالا چرا این قدر عصبانی؟

0 ❤️

2017-11-18 19:07:35 +0330 +0330

ﻣﻦ ﺑﺎﺏ ﻧﻘﻲ ﭼﻲ ﺩﺍﺭﻳﻦ ﺑﮕﻴﻦ ﻣﻴﮕﻦ ﺍﺻﻦ ﺑﻪ ﺣﻴﻮﻭﻥ ﻋﻼﻗﻪ ﺍﻱ ﻧﺪﺍﺵ ﻋﺎﺷﻖ ﺩﻳﺪﻥ ﻧﺼﻒ ﺷﺪﻥ ﻣﺮﺩﻡ ﺑﺎ ﺷﻤﺸﻴﺮ ﺫﻭﻟﻨﻘﻴﺎﺭ ﺧﻮﺩﺵ ﺑﻮﺩ

1 ❤️

2017-11-18 19:21:49 +0330 +0330

واقعا هزاروپونصدساله مردمو بااین ایه های چرند مسخره کردن

2 ❤️

2017-11-18 23:09:03 +0330 +0330
نقل از: shadow69 ﻣﻦ ﺑﺎﺏ ﻧﻘﻲ ﭼﻲ ﺩﺍﺭﻳﻦ ﺑﮕﻴﻦ ﻣﻴﮕﻦ ﺍﺻﻦ ﺑﻪ ﺣﻴﻮﻭﻥ ﻋﻼﻗﻪ ﺍﻱ ﻧﺪﺍﺵ ﻋﺎﺷﻖ ﺩﻳﺪﻥ ﻧﺼﻒ ﺷﺪﻥ ﻣﺮﺩﻡ ﺑﺎ ﺷﻤﺸﻴﺮ ﺫﻭﻟﻨﻘﻴﺎﺭ ﺧﻮﺩﺵ ﺑﻮﺩ

نقل قول شما کامل نیست. امام نقی (ع) به گاییدن حیوانات (ع) علاقه ای نداشتند. اصولاً چون ایشان کونی تشریف داشتند بیشتر به کون دادن به حیوانات علاقه مند بودند. مخصوصاً حیوانات وحشی مانند گراز و اسب آبی.
روایت است از امام حسن مجتبی (ع) که بعد از من کسی خواهد آمد که از من و جدم رسول الله بسیار کونی تر و کسکش تر خواهد بود. او را با کیر کلفت بگایید و ناموسش را جلویش لخت کنید و بگایید که کاری است بسیار صواب نزد الله.
البته کون امام نقی به درشتی کون امام حسن و امام باقر نبود. اما بسیار سفید و کم مو بود. همچنین رکورد فرو کردن درشت ترین کیر در کون که تا آن زمان متعلق به پیامبر، امام حسن و امام باقر بود را سه بار جا به جا کرد و توانست کیر یک اسب بالغ را تا خایه در کون مبارک فرو کند.
الله اعلم

5 ❤️

2017-11-19 20:45:40 +0330 +0330
نقل از: شاش باز
نقل از: shadow69 ﻣﻦ ﺑﺎﺏ ﻧﻘﻲ ﭼﻲ ﺩﺍﺭﻳﻦ ﺑﮕﻴﻦ ﻣﻴﮕﻦ ﺍﺻﻦ ﺑﻪ ﺣﻴﻮﻭﻥ ﻋﻼﻗﻪ ﺍﻱ ﻧﺪﺍﺵ ﻋﺎﺷﻖ ﺩﻳﺪﻥ ﻧﺼﻒ ﺷﺪﻥ ﻣﺮﺩﻡ ﺑﺎ ﺷﻤﺸﻴﺮ ﺫﻭﻟﻨﻘﻴﺎﺭ ﺧﻮﺩﺵ ﺑﻮﺩ

نقل قول شما کامل نیست. امام نقی (ع) به گاییدن حیوانات (ع) علاقه ای نداشتند. اصولاً چون ایشان کونی تشریف داشتند بیشتر به کون دادن به حیوانات علاقه مند بودند. مخصوصاً حیوانات وحشی مانند گراز و اسب آبی.
روایت است از امام حسن مجتبی (ع) که بعد از من کسی خواهد آمد که از من و جدم رسول الله بسیار کونی تر و کسکش تر خواهد بود. او را با کیر کلفت بگایید و ناموسش را جلویش لخت کنید و بگایید که کاری است بسیار صواب نزد الله.
البته کون امام نقی به درشتی کون امام حسن و امام باقر نبود. اما بسیار سفید و کم مو بود. همچنین رکورد فرو کردن درشت ترین کیر در کون که تا آن زمان متعلق به پیامبر، امام حسن و امام باقر بود را سه بار جا به جا کرد و توانست کیر یک اسب بالغ را تا خایه در کون مبارک فرو کند.
الله اعلم

ﻧﻪ ﻧﻪ ﺍﻳﻦ ﻛﺬﺏ ﻣﺤﻀﻪ ﺗﻨﻬﺎ ﺷﺨﺼﻲ ﺍﺯ ﻧﺴﻞ ﻣﺤﻤﺪ ﻛﻴﻮﻧﻲ ﻧﺒﻮﺩ ﻫﻤﻴﻦ ﻧﻘﻲ ﺑﻮﺩ ﺍﻳﻦ ﺭﻭﺍﻳﺖ ﻫﺎﺭﻭ ﭘﺴﺮ ﺍﺧﺘﻪ ﻱ ﻛﻴﻮﻧﻴﺶ ﻋﺴﮕﺮﻱ ﺳﺎﺧﺘﻪ ﺑﺘﻮﻧﻪ ﻛﻴﻮﻧﻲ ﮔﺮﻳﺸﻮ ﺗﻮﺟﻴﺢ ﻛﻨﻪ ﺍﺻﻮﻟﻦ ﻧﻘﻲ ﺗﻨﻬﺎ ﺑﻪ ﺷﻤﺸﻴﺮ ﻋﻼﻗﻪ ﺩﺍﺷﺖ

1 ❤️

2017-11-28 05:37:37 +0330 +0330

دهنت سرویس کلی به بلال حشری خندیدم

1 ❤️

2017-11-28 06:36:58 +0330 +0330

دمت گرم کلی خندیدم، بازم بنویس 🙄 🙄 🙄 (clap)

1 ❤️

2017-11-29 20:02:20 +0330 +0330
نقل از: عبدالرحمن.بن.عوففف

استاد خیلی ممنون که ما رو با سنّت و سیرهٔ رسول اللات آشنا می‌کنید.

خواهش می کنم.
شما هم خوک باز هستیدها. مثل محمد تازی (ص)

2 ❤️

2017-11-29 20:08:01 +0330 +0330
نقل از: Tywin دمت گرم کلی خندیدم، بازم بنویس 🙄 🙄 🙄 (clap)

اینجا یک مشت بسیجی کونی میرن منو ریپورت می کنن تو این سایت. اینا برام نمره منفی داره. ولی اگه شما پیام های من رو لایک کنید خنثی میشه. و من راحت تر می تونم بنویسم.
من چون ضد اسلام می نویسم بدجوری زیر ذره بین هستم. ولی اگه خوب لایک بگیرم زبون بقیه هم میره تو کونشون دیگه ایراد نمی گیرن که من به دین تخمیشون توهین می کنم!

5 ❤️

2017-11-30 02:38:21 +0330 +0330
نقل از: شاش باز
نقل از: Tywin دمت گرم کلی خندیدم، بازم بنویس 🙄 🙄 🙄 (clap)

اینجا یک مشت بسیجی کونی میرن منو ریپورت می کنن تو این سایت. اینا برام نمره منفی داره. ولی اگه شما پیام های من رو لایک کنید خنثی میشه. و من راحت تر می تونم بنویسم.
من چون ضد اسلام می نویسم بدجوری زیر ذره بین هستم. ولی اگه خوب لایک بگیرم زبون بقیه هم میره تو کونشون دیگه ایراد نمی گیرن که من به دین تخمیشون توهین می کنم!

خوبی این سایت اینه که قانونی بر خلافش وجود نداره، آزادی بیان همینه.
و چون فضای مجازیه، مثل کارتونیستای دانمارکی و شارلی هبدو نمیتونن وحشی بازی ذات اسلام رو روت پیاده کنن، یه ذره احتیاط لازم رو بکنی، کیرتم نمیتونن بخورن.
بنویس.
هر چقدر بیشتر این حیوانات نفهم رو بسوزونی، بهتر.
نمیتونن تحمل کن، گه میخورن میان سایت مخالف اصول اسلام و تاپیک تو.
پاینده باشی. :)

1 ❤️

2017-11-30 10:08:38 +0330 +0330

بیشتر به داستان مامانت شبیه تا پیامبر

0 ❤️

2017-11-30 15:11:25 +0330 +0330
نقل از: matin-h-22 حقایق سایت منحوس شهوانی

سلام به همگی

یکی از حقایق درمورد سایت شهوانی اینه که این سایت توسط یه کروه اداره میشه اما واقعا این گروه کجلن؟ایا ایرانی هستن؟

اماحقیقت؟حقیقت این است که این سایت توسط چند نفر ایرانی که به پناهندگی اسراییل در امدند و با راه اندازی این سایت وبا پیوستن یا حتی رفتن سر این سایت پول زیادی به حساب این گروه و حتی به قول خودمون تو جیب اسراییل جنایتکار میره.

امااعضای این باشگاه چه کسانی هستند؟70درصد اعضای این باشگاه یعنی کسانی که در این سایت عضو هستند رو همون اعضای این گروه سایت تشکیل میدن که بجای مردم ایرانی جا زدن و دارن سر مردم کلاه میزارن که یعنی بله ما گروهمون شلوغه اما این تنها هدفشون نیست هدف دیگرشون از این کار اینه که مردم رو از طریق بعضی پست ها و حرف ها منحرف کنند.

مثلا اونها باگذاشتن داستانهایی مثل داشتن رابطه جنسی با خواهر و مادرشون سعی در نابودی بنیان خانواده های ایرانی و حتی نابودی اسلام در خانواده هاست. واما این تمام ماجرا نیست…در روزهای اینده مطالب بیشتری رو فاش خواهیم کرد.

کس نگو بچه کونی بسیجی. همش از کیر اسرائیل میری بالا چرا؟ شاش خوک تو دهن اون خامنه ای مفعول کونیتون

1 ❤️

2017-11-30 15:12:35 +0330 +0330
نقل از: New..fucker بیشتر به داستان مامانت شبیه تا پیامبر

و دیگر هیچ

1 ❤️

2017-11-30 21:00:04 +0330 +0330
نقل از: matin-h-22 حقایق سایت منحوس شهوانی

سلام به همگی

یکی از حقایق درمورد سایت شهوانی اینه که این سایت توسط یه کروه اداره میشه اما واقعا این گروه کجلن؟ایا ایرانی هستن؟

اماحقیقت؟حقیقت این است که این سایت توسط چند نفر ایرانی که به پناهندگی اسراییل در امدند و با راه اندازی این سایت وبا پیوستن یا حتی رفتن سر این سایت پول زیادی به حساب این گروه و حتی به قول خودمون تو جیب اسراییل جنایتکار میره.

امااعضای این باشگاه چه کسانی هستند؟70درصد اعضای این باشگاه یعنی کسانی که در این سایت عضو هستند رو همون اعضای این گروه سایت تشکیل میدن که بجای مردم ایرانی جا زدن و دارن سر مردم کلاه میزارن که یعنی بله ما گروهمون شلوغه اما این تنها هدفشون نیست هدف دیگرشون از این کار اینه که مردم رو از طریق بعضی پست ها و حرف ها منحرف کنند.

مثلا اونها باگذاشتن داستانهایی مثل داشتن رابطه جنسی با خواهر و مادرشون سعی در نابودی بنیان خانواده های ایرانی و حتی نابودی اسلام در خانواده هاست. واما این تمام ماجرا نیست…در روزهای اینده مطالب بیشتری رو فاش خواهیم کرد.

ﺑﻨﺪﻩ ﺍﻳﻦ ﺣﺮﻑ ﺭﻭ ﺗﺎﻳﻴﺪ ﻣﻴﻜﻨﻢ ﻧﺼﻔﻪ ﻛﺎﺭﺑﺮﺍﻱ ﺳﺎﻳﺖ ﻣﻦ ﻫﺴﺘﻢ ﺍﺻﻠﻦ, ﺍﻳﻦ ﻫﻢ ﻛﻪ ﻣﻴﺒﻴﻨﻴﻦ ﻫﻤﺸﻮﻥ ﺑﺎ ﻫﻢ ﺍﻧﻼﻳﻨﻪ ﺍﺻﻠﻦ ﺷﻚ ﻧﻜﻨﻴﻦ ﭼﻮﻥ ﻣﻦ ﻣﺜﻪ ﺍﻟﻠﻪ ﻫﻤﺰﻣﺎﻥ ﻫﻤﻪ ﺟﺎ ﻫﺴﺘﻢ :))))

1 ❤️

2018-04-17 18:04:47 +0430 +0430

مادر شیخا رو گاییدم ببین با این کاراشون چه بسره ملت اوردن . شما هم نمیخاد به پیامبرو خاندانش توهین کنی. مقصر این شیخای دزدن

0 ❤️

2018-04-17 21:07:00 +0430 +0430
نقل از: گذرررموقت مادرتو مورد عنایت قرار میدم کیونی

گوه نخور گوح بخور

0 ❤️

2018-04-20 01:07:10 +0430 +0430
نقل از: گذرررموقت
نقل از: behzartxxx
نقل از: گذرررموقت مادرتو مورد عنایت قرار میدم کیونی

گوه نخور گوح بخور

توبیا اینو بخور

ساندیس بدم کون بده

0 ❤️

2018-04-20 21:47:39 +0430 +0430

متن جالبیه
من خودم زیاد به دینو اینجور کصشرا اعتقاد ندارم واقعیتش
اما توهین به چیزی ک چندین میلیون انسان چه خوب حالا چ بد قبولش دارن نشون از اینکه شعور و فهمت بجای مناسب نرسیده خخخ
دوس داری یه چیزی بگی دو نفرم عین خودت تایید کنن.
بقول معروف میخوای بگی توئم بلدیو اینجور کصشرا…
سعی کن اعتراضت توهین به همنوعت نباشه عزیزدل

0 ❤️

2018-04-20 22:37:40 +0430 +0430

دقیقا عین داستانای تخمی تخیلی خودشون که تعریف میکنن و میگن محمد شق‌القمر کرد، حسین تشنه‌لب بود، محمد با خر پرنده به آسمان‌ها رفت؛ خب این داستان رو هم مسلمونا باور کنن دیگه!

مگه چشه؟ مثل داستانای خود مسلمونا تخمی تخیلی و خنده داره پس واقعیت اسلام همینه

1 ❤️

2019-04-22 12:10:14 +0430 +0430

کسکش ازبچه قنداقی تابزرگ خاندانتو گاییدم که اینقدرحرومزاده ای عمرتونوگاییدم کیرم توکس خانوادت بااین تربیتت پدرسک حرومزاده

0 ❤️

2019-04-23 20:03:50 +0430 +0430
نقل از: reza6264 کسکش ازبچه قنداقی تابزرگ خاندانتو گاییدم که اینقدرحرومزاده ای عمرتونوگاییدم کیرم توکس خانوادت بااین تربیتت پدرسک حرومزاده

کی.ر خو.ک تا خایه دهن ما.ما.ن تو و حضرت ف.اط.مه (س) و گه. سگ .اسه.ال گرفته. تو دهن تو و ب.ابا و نن.ه ی جن.دت
گه سگ تو حلق م.امان جندت

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «