خاطره انگیزترین سکس شما !؟!

1395/08/27

درود دوستان
حتما هریک از ما تو زندگیش یه خاطره ی سکسی داره که هروقت ازش یاد میکنه احساس خیلی خوبی بهش دست میده…

دوستان عزیز لطفا هرکی به این تاپیک سر میزنه بهترین خاطره سکسش رو با ما به اشتراک بذاره…

توجه:
گرایش جنسی اعم از : ( لز ، گی ، دگرجنس گرا ، mfm ، fmf ،سکس گروهی ،ضربدری و…) اصلا اهمیتی نداره و تمام کاربران به یک اندازه مورد احترام قرار میگیرند …
لطفا در مورد عکس های زیبا در صفحه ی 8 به بعد هم نظر بدید…

با سپاس و آرزوی موفقیت برای شما sinA

41439 👀
1 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2016-11-25 20:19:01 +0330 +0330
نقل از: jack.sparr0w
نقل از: Koni-sefr-kilometre ١-بهترين سكس من با دوست پسرم بود كه عاشق هم بوديم و اولين بار كونمو افتتاح كرد

دومين سكس جالب من تو اتوبوس ميدون هفت تير بود كه يكي اينقدر خودشو محكم ماليد بهم ابش اومد از شلوارش زد بيرون شلوار منم خيس كرد فكر كنم نصف اتوبوس فهميدن

سومين سكس جالب من ساك زدن كير يه آقايي تو اتوبوس تهران شيراز بود در حالي كه زن بچه اش و خواهر زنش رديف جلو نشسته بودين

چهارمين سكس جالب من كون دادن به يه مدير مدرسه تو شيراز برد كيرش وسط خيابان راست شده بود منو برد تو مدرسه ساعت ٦ عصر فقط سرايدار بود گفت ايشون اومدن لامپ مهتابي سالن امتحانات را درست كنن منو برد تو سالن امتحان از بس هول بود تف نزد خشك خشك كرد تو كونم خون افتاد

اخوی شما کلا جدا از بقیه میتونی سریال سکساتو تعریف کنی خخخ.اخه مومن تو دیگه دست رد به سینه کسی نزدی اصلا فکر میکنم خودت خاطره ای .تقلبل لاه ?

جالب بوووود

0 ❤️

2016-11-25 20:20:39 +0330 +0330
نقل از: konlisedokhtaram من خاطره انگیزترین سکسم گاییدن کون دوس دخترم هستش جوری کونشو کیرش دادم که آخرش برگشتنی سمت خونه افتاد روصندلی گفتم چته گفت انقدآرامش دارم که نگو از کون دادن بهم راضی راضی بود گفت اگه میدونست سکس انقدخوبه تاحالا عروسی میکرد و مجرد نمیموند

جااااان کون دوست دختر خییییلی باحاله

0 ❤️

2016-11-26 07:47:10 +0330 +0330
نقل از: Koni-sefr-kilometre
نقل از: Koni-sefr-kilometre ١-بهترين سكس من با دوست پسرم بود كه عاشق هم بوديم و اولين بار كونمو افتتاح كرد

دومين سكس جالب من تو اتوبوس ميدون هفت تير بود كه يكي اينقدر خودشو محكم ماليد بهم ابش اومد از شلوارش زد بيرون شلوار منم خيس كرد فكر كنم نصف اتوبوس فهميدن

سومين سكس جالب من ساك زدن كير يه آقايي تو اتوبوس تهران شيراز بود در حالي كه زن بچه اش و خواهر زنش رديف جلو نشسته بودين

چهارمين سكس جالب من كون دادن به يه مدير مدرسه تو شيراز برد كيرش وسط خيابان راست شده بود منو برد تو مدرسه ساعت ٦ عصر فقط سرايدار بود گفت ايشون اومدن لامپ مهتابي سالن امتحانات را درست كنن منو برد تو سالن امتحان از بس هول بود تف نزد خشك خشك كرد تو كونم خون افتاد

اخوی شما کلا جدا از بقیه میتونی سریال سکساتو تعریف کنی خخخ.اخه مومن تو دیگه دست رد به سینه کسی نزدی اصلا فکر میکنم خودت خاطره ای .تقلبل لاه ?

قابلي نداره اگه خواستي تو هم بيا بكن تا به ليست اضافه كنم (clap)

مرسسسسسی (blush)

0 ❤️

2016-11-26 20:56:14 +0330 +0330
نقل از: Parshero به خدمتتون بهترین خاطره من از سکس دیشب اتفاق افتاد در حموم با صابون گلنار سوراخ!

این بامزه ترین خاطره ی این تاپیک بود ?

1 ❤️

2016-11-26 21:10:56 +0330 +0330

بهترین سکسم تو دوران سربازيم بود که با خانمی سن بالا39ساله داشتم،5سال زندان بود و بعدازاینکه آزاد شد باهم آشنا شدیم و به هفته نکشید سکس کردیم،واقعا" شب عالی بود برام چون اولین بار بود درست حسابی سکس داشتم،یادش بخیر

1 ❤️

2016-11-26 21:26:41 +0330 +0330

بهترین سکس عمرم با یه خانومی بود که همکارم بود و رفتیم خونشون وسط سکس خودش گفتش میشه از عقب بکنی و منم از صبح که رفتم تا ساعت 4 بعدازظهر 6 بار کردمش و بعدش از همسرش طلاق گرفت و با من … وووووو گاییده شدم

1 ❤️

2016-11-26 22:08:27 +0330 +0330
نقل از: reza_jan

ببخشيد عزيزم ولي خيلي خوب نيست

0 ❤️

2016-11-26 22:11:14 +0330 +0330

اون نصف دیگه اتوبوس چه گاگولایی بودن که نفهمیدن (dash)

0 ❤️

2016-11-26 22:22:56 +0330 +0330

دختر یا پسر از تبریز

0 ❤️

2016-11-26 22:41:23 +0330 +0330

اولین سکس که نه ، اولین شیطونیم پنجم دبستان لاپایی با دختر عمم بود ک واقعا به یاد موندنی بود ، خاطره انگیز ترینش هم زن شوهر دار 40 ساله ،واقعا شیره جونمو کشید ، باتجربه بود

0 ❤️

2016-11-26 23:08:10 +0330 +0330

آهاي مرد متاهل اگه تو چت اكتيو و وحشي هستي بيا خصوصي آيد ي تلگر ام بده

0 ❤️

2016-11-27 09:19:18 +0330 +0330

قابلي نداره اگه خواستي تو هم بيا بكن تا به ليست اضافه كنم (clap)

کجای شیرازی شمارت بدم بیای طرفمون کاکو

0 ❤️

2016-11-27 09:19:59 +0330 +0330

بهترین سکس من مال زمانی هست که ترکیه بودم با اینکه متاهل هستم اون زمان با یه خانم آشنا شدیم و رفت و آمد خانوادگی داشتیم خانمه متاهل بود ولی شوهرش ترکیه نبود و با برادر و دو تا دخترش زندگی میکرد بعد چند ماه کارمون به سکس های یواشکی رسید و بهترین سکس های عمرم رو رقم زد خیلی هات بود و اولین آنال سکس رو هم با اون تجربه کردم چون خانمم اصلا از کون نمیده بعدشم که از ترکیه رفت کانادا و به شوهرش ملحق شد .

0 ❤️

2016-11-27 09:50:02 +0330 +0330

بهترین خاطره من برمیگرده به سال 82.با یک زن آشنا شدم خیلی سخت پا داد تا بالاخره کردمش.یک بار با دوستش که تازه نامزد کرده بود اومدن پیشم.میگفت نامزدشو دوست نداره و مجبور شده و این حرفا.خلاصه آخرش گفت اونم بیاد تو اتاق.اولین و تا الان آخرین بار بود که این مدلی سکس داشتم.امیدوارم بازم پیش بیاد.

0 ❤️

2016-11-27 10:29:19 +0330 +0330

من خاطره انگیز ترین سکس عمرم چندماه پیش تو بانکوک بود با یه لیدی بوی فوق العاده زیبا و خوش هیکل. انقدر سکس باهاش بهم چسبید که تاعمر دارم فراموش نمیکنم. ولی اولین سکسم زمان دانشجویی با دوست دخترم بودکه خیلی همدیگرو دوست داشتیم و هروقت وهرجا میشد یه حالی به هم میدادیم که بیشتر در حد ساک زدن و خوردن بود اما چند باری هم سکس توپ و عالی داشتیم. یادش بخیر. الان با هم همکاریم اما از بعد ازدواج من دیگه کاری نکردیم

1 ❤️

2016-11-27 10:48:52 +0330 +0330

سلام به همه
آقا من داف خیلی دور و برم هست ولی جرات نداشتم نخ بدم
میشه منو راهنمایی کنید که محارمی مثل زن دایی و زن عمو رو راضی کنم؟
هم خودشون خیلی هات هستن هم خونه ی خالی و موقعیت هم همیشه فراهمه ولی نمیدونم چجوری شروع کنم
آخه تا به حال نه سکس داشتم و نه دوست دختر واسه همین هم کم رو و خجالتی هستم
سپاس

1 ❤️

2016-11-27 21:26:49 +0330 +0330
نقل از: odyssey100 سلام به همه آقا من داف خیلی دور و برم هست ولی جرات نداشتم نخ بدم میشه منو راهنمایی کنید که محارمی مثل زن دایی و زن عمو رو راضی کنم؟ هم خودشون خیلی هات هستن هم خونه ی خالی و موقعیت هم همیشه فراهمه ولی نمیدونم چجوری شروع کنم آخه تا به حال نه سکس داشتم و نه دوست دختر واسه همین هم کم رو و خجالتی هستم سپاس

محارم رو بی خیال پسر

0 ❤️

2016-11-27 21:28:45 +0330 +0330
نقل از: REZA R1 من خاطره انگیز ترین سکس عمرم چندماه پیش تو بانکوک بود با یه لیدی بوی فوق العاده زیبا و خوش هیکل. انقدر سکس باهاش بهم چسبید که تاعمر دارم فراموش نمیکنم. ولی اولین سکسم زمان دانشجویی با دوست دخترم بودکه خیلی همدیگرو دوست داشتیم و هروقت وهرجا میشد یه حالی به هم میدادیم که بیشتر در حد ساک زدن و خوردن بود اما چند باری هم سکس توپ و عالی داشتیم. یادش بخیر. الان با هم همکاریم اما از بعد ازدواج من دیگه کاری نکردیم

اووووووووووووووووووووووووووووووووووووووففففف
لیدی بوی
منم میخااااااام

0 ❤️

2016-11-27 21:32:12 +0330 +0330
نقل از: reza_jan

پای هم پیر شید دوست عزیز

0 ❤️

2016-11-27 21:35:44 +0330 +0330
نقل از: general_bu اولین سکس که نه ، اولین شیطونیم پنجم دبستان لاپایی با دختر عمم بود ک واقعا به یاد موندنی بود ، خاطره انگیز ترینش هم زن شوهر دار 40 ساله ،واقعا شیره جونمو کشید ، باتجربه بود

آخخخخخخ منم با 40 تجربه دارم
واقعا شیره ی جونمو کشیییییییید

0 ❤️

2016-11-27 21:37:47 +0330 +0330
نقل از: alidonbeh

اون نصف دیگه اتوبوس چه گاگولایی بودن که نفهمیدن (dash)

?اي گفتي

(clap)

0 ❤️

2016-11-27 21:40:39 +0330 +0330
نقل از: ehsan.yas بهترین سکس من مال زمانی هست که ترکیه بودم با اینکه متاهل هستم اون زمان با یه خانم آشنا شدیم و رفت و آمد خانوادگی داشتیم خانمه متاهل بود ولی شوهرش ترکیه نبود و با برادر و دو تا دخترش زندگی میکرد بعد چند ماه کارمون به سکس های یواشکی رسید و بهترین سکس های عمرم رو رقم زد خیلی هات بود و اولین آنال سکس رو هم با اون تجربه کردم چون خانمم اصلا از کون نمیده بعدشم که از ترکیه رفت کانادا و به شوهرش ملحق شد .

به نظر منم اگه طرف هات نباشه و حتی آنال نده سکس اصلا بی معنی و بی لذته

0 ❤️

2016-11-27 21:41:58 +0330 +0330
نقل از: حمیدبیتکرار بهترین خاطره من برمیگرده به سال 82.با یک زن آشنا شدم خیلی سخت پا داد تا بالاخره کردمش.یک بار با دوستش که تازه نامزد کرده بود اومدن پیشم.میگفت نامزدشو دوست نداره و مجبور شده و این حرفا.خلاصه آخرش گفت اونم بیاد تو اتاق.اولین و تا الان آخرین بار بود که این مدلی سکس داشتم.امیدوارم بازم پیش بیاد.

اووووووووووووووووفffm

0 ❤️

2016-11-27 21:48:43 +0330 +0330

ممنون از دوستانی که تا الان خاطره شون رو با ما به اشتراک گذاشتن ?

منتظر خاطره های دیگر دوستان هستم...¿

تشکر فراوان

0 ❤️

2016-12-02 00:22:42 +0330 +0330

دوستان لطفا خاطراتتون رو با ما ب اشتراک بذارید
ممنون ?

0 ❤️

2016-12-06 05:05:32 +0330 +0330

بهترین سکس لای به کاناپه ی نرم بود تا جایی که میشد توش میبردم در میاوردم نرم و خاردار بود (wanking)

1 ❤️

2016-12-06 05:08:14 +0330 +0330

خاطره انگیزترین سکسم با خواهر زنم بوده

0 ❤️

2016-12-06 08:39:58 +0330 +0330

سکس منو عشقم درحالیکه دویا سه متر اونورتر دوستش خوابیده بود یا بهتر بگم خودشو زده بود به خواب.
استرس،هیجان،لذت شنیدن جق زدن یه دختر بابت سکس تو وعشقت.
هوای سرد بیرون و گرمای داخل سوئیت.
یه شب فوق العاده بود

2 ❤️

2016-12-08 20:26:28 +0330 +0330
نقل از: MatinTitaN دیگه نمیتونستم جزئیاتو نگم چون جالبیش از بین میرفت

ماله زمان پیش دانشگاهیم بود؛ زمان خامی و کم رو بودنمون. یه رفیق داشتم به اسم امیر، این امیرخان یه روز اومد گفت دوست دخترم پنجشنبه از شهرستان میاد اینجا قرار شده دوستشم همراهش بیاد و این دوستش از اون دخترای پایه ـه و لازم نیس کاری کنی منم اولش فک کردم داره سرکارم میذاره کم کم دیدم نه واقعیه ذوق زده بودم رفتم کاندوم و ترا200 و تأخیری به پیشنهاد این رفیقمون خریدم(که آخرشم از هیچکدومش برا اون روز استفاده نکردم) تا روز پنجشنبه فرا رسید و کلا برنامه به هم ریخت (خونه ی رفیقم قرار بود خالی بشه یه دفعه کنسل شد+امیر ماشین برادرشو گرفته بود و برادرش گفت تا ساعت 7 دیگه ماشینو میخواد) خلاصه ساعت 5 امیر زنگ زد به یکی از رفیقاش که خونه بگیره.(پدرش شهید شده بود و از بنیاد شهید یه خونه به این رفیقش داده بودن) رفتیم خونرو یه نگاهی انداختیم توش هیچی نبود خالیه خالی رفتیم 4تا بالشت 2تا پتو اوردیم. این امیر هم سر اینکه قول داده بود و نمیخواست زیر قولش بزنه کنسلش نکرد

سرتونو درد نیارم شد ساعت 6 رفتیم دخترارو سوار کردیم ببریم خونه وسط راه کلا این رفیقمون و دوست دخترش کس شعر میگفتن من مثه بتی نشسته بودم جلورو نگا میکردم وقتی هم رسیدیم دوست دخترش تو ماشین در گوشم بهم گفت اول باهاش حرف بزن! منم گفتم اوکی حله ? امیر دست دوست دخترشو گرفت و برد تو خونه و رفتن تو اتاق! بدون اینکه یه فکری به حال من بدبخت بکنن! با استرس رفتم جلو یه خورده باهاش صحبت کردم دختره(اسمش مریم بود) اومد داخل خونه ولی خودشو چُس کرده بود و میخواست اذیتم کنه منم هرچی میگفتم میزد تو دیوار منو. مونده بودم دیگه چی بگم. دقیقه ها هم همینجور داشت میگذشت منم ناامید شدم دیگه

در فکر فرو رفتم ? **"این آخرشه یا من موفق میشم یا نمیشم اگه نشدم به زور میبرم(الان که فکرشو میکنم میبینم چقد اسکل بودم)"** اومدم به مریم با حالت داد زدن گفتم وقت نمونده میای بریم تو اتاق یا نه؟ یه نگاهی کرد و گفت نه. دلو زدم به دریا و بغلش کردم و سریع بردمش تو اتاق، مریم هم انگار منتظر این عکس العمل من بود مثله -> ? <- نیشش باز شده بود و دیگه شروع شد 🙄

با این حال، خیلی از رفیقام مسخرم میکردن که چرا اینقدر طولش دادی ?

اوکی
خیلی جالب بود

0 ❤️

2016-12-08 20:27:58 +0330 +0330
نقل از: 20sam من از طریق همین سایت با یه بیوه آشنا شدم تو همدان اوایل در حد سکس تل بود بعد واقعا عاشق هم شدیم و این به هر دری میزد تا همدیگرو غیر از وبکم ببینیم با یه رفیقش که متاهل بود یه زد و بندی کردن و منم رفتم همدان و یه روز که شوهر دوستش نبود من رفتم اونجا این لامصب یه جوری بهم حال داد که تا یه هفته بعدش تو خواب به یاد اون سکس ارضا میشدم خلاصه خارشو گاییدم بدجور لذیذ بود

اوووووف سکس با بیوه ی حشری!!

0 ❤️

2016-12-08 20:29:38 +0330 +0330
نقل از: Paytan بهترین سکس لای به کاناپه ی نرم بود تا جایی که میشد توش میبردم در میاوردم نرم و خاردار بود (wanking)

خخخخخخخ

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «