خلاقیت فوق‌العاده برای رساندن یک پیام حیاتی

1397/09/22

سلام به دوستان شهوانی؛

چندی پیش، یکی از ثروتمندان برزیل در فیس‌بوکش اعلام کرد که خودروی بنتلی نیم‌میلیون دلاری خود را که به‌تازگی خریده بود، دفن خواهد کرد. آقای شیکینو اسکارپا گفته بود که بعد از آنکه مستندی درباره‌ فرعون‌های مصر باستان دیده، می‌خواهد به‌ تقلید از آنها ارزشمندترین دارایی خود را دفن کند تا در زندگی بعد از مرگ بتواند از آن استفاده کند!

بسیاری این کار را احمقانه خواندند و معتقد بودند که او دست‌کم با بخشیدن خودرو می‌تواند بیشتر به زندگی بعدی خود کمک کند.

اما او هفته بعد از اعلام، ده‌ها خبرنگار و عکاس را به خانه‌ خود در شهر سائوپائولو دعوت کرد تا شاهد مراسم تدفین باشند. خودرو به داخل گودال منتقل شد و آقای اسکارپا بر سر مزار خودروی خود ایستاد، اما قبل از اینکه اولین تل خاک روی خودرو ریخته شود دستور توقف داد و همه را به داخل خانه دعوت کرد.

بعد مشغول سخنرانی برای جمع شد: البته که من دیوانه نیستم و ماشینم را دفن نخواهم کرد. بسیاری به‌ سبب اینکه می‌خواستم ماشینم را دفن کنم، درباره‌ام قضاوتِ بد کردند، اما اغلب مردم چیزی بسیار باارزش‌تر از بنتلی من را دفن می‌کنند. آنها قلب، کلیه، کبد، شش، و چشم‌هایشان را به خاک می‌سپارند. این کار احمقانه است؛ زیرا بسیاری از مردم نیازمند اهدای عضوند. دفن‌ مردگان با اعضای سالمی که چه‌بسا میتوانند جان بسیاری را نجات بدهند بزرگ‌ترین ضرر و زیان این جهان است. ارزش بنتلی من حتی نزدیک به اعضای یک نفر نیست. هیچ ثروتی ارزشمندتر از یک عضو بدن نیست؛ زیرا هیچ‌ چیز ارزشمندتر از زندگی نیست. آقای اسکارپا این کار را به‌مناسبت هفته‌ی اهدای عضو در برزیل و با همکاری سازمان اهدای عضو برزیل (ABTO) انجام داد تا توجه مردم را به این مسئله جلب کند.

موجی که این کار برای اهدای اعضا در برزیل به‌راه انداخت بی‌سابقه بوده است. این کار آقای اسکارپا فقط در شبکه‌های اجتماعی بر بیش از 172میلیون نفر تأثیرگذار بوده و پست‌های مربوط به اهدای اعضا پس از آن 743 درصد بیشتر از پست مربوط به دفن‌ شدن بنتلی به اشتراک گذاشته شدند. و اهدای اعضا در برزیل در مدت یک ماه 31.5 درصد افزایش یافت.

بنابراین آقای اسکارپا با این حرکت خلاقانه خود، با هدف کمک به همنوعان و زندگی بخشیدن به بیماران نیازمند، کاری بس بزرگ را به انجام رسانید.

13 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2018-12-13 19:17:14 +0330 +0330
نقل از: hani.banooo زیبا بوددد

اقااااااااااا قبول نی دو ساعت برا من ارور 500 میاد میخواستم اول باشم من قبول ندارم تقاضایه ویدیو چک دارم لطفا پیگیری کنید

میخوای بگم یه تاپیک دیگه واست بزنه ?

2 ❤️

2018-12-13 19:19:48 +0330 +0330
نقل از: Lady_Ronaak

اقااااااااااا قبول نی دو ساعت برا من ارور 500 میاد میخواستم اول باشم من قبول ندارم تقاضایه ویدیو چک دارم لطفا پیگیری کنید

فعلا تقاضا دادم مراحله اداریو باید طی کنه

2 ❤️

2018-12-13 19:20:39 +0330 +0330
نقل از: hani.banooo

فعلا که کامبیز خان خوابه بیدار شد بررسی میکنه ?

2 ❤️

2018-12-13 19:22:04 +0330 +0330
نقل از: Crazy_offender
نقل از: offender_crazy
نقل از: Crazy_offender
نقل از: Lady_Ronaak من نمیدونم نایت واچ تو تو گپ مثل آدم حرف میزدی بعد اومدی علیهم دختر جهنمی ساختی شروع کرد فحش دادنم در حالی که من کاریت نکرده بودم نشستی به ریشم خندیدی چی عایدت شد برام سواله

:/ کص ننش … آدمی زاد جماعت همینن نباید بهشون احترام گذاشت بهت گفته بودم لیاقت ندارن هیچ آدمیزادی وجود نداره ک ارزش دوستی و رفاقت داشته باشه … ارزشش همون ید بود که اکانت دخترونه ساخت و میگفت من پسر نیستم :/ پسر نیس که… پسری ک اکانت دخترونه بسازه و اصرار به دختر بودنش داشته باشه قطعا یه کونیه

تو گه نخور ادای تنگارو در نیار که همه اتیشا از زیر سر تو بلند میشه عوضی.اون بانوی جهنمیرم بعدا میفهمی کیه تا کونت بیشتر پاره شه.

برام مهم نیست (wanking) همین الانشم حدس میزنم کیه اینم بدون گرگ سیاه تو زندگیش تنها چیزی که نداره اعتماده و حتی به چشمای خودشم اعتماد نداره چ برسه آدما (inlove)

کص نگو لاشی.انقدر نگو گرگ سیاه گرگ سیاه تو لاشخور سیاهم نیستی.کفتار

0 ❤️

2018-12-13 19:22:25 +0330 +0330
نقل از: Crazy_offender ? دمتون ولی گرم عکسمو گسترش دادین بیشتر از قبل معروف شدم و بخوام مخ کسیو بزنم خیلی راحت تر اینکارو میکنم چون چهره ام تو ذهنش حک شده ;)

ببخشید دخالت میکنم ولی این عکس برا یه اقایی بود تو تاپیک دیفی داشت جرأت حقیقت بازی میکرد عکسشو داد حتی تو محل کارشم داد نامزدم داشت شما با عکس مردم فیک میری

1 ❤️

2018-12-13 19:24:14 +0330 +0330
نقل از: Lady_Ronaak میشه خلاصش کنی (dash)

اتفاقا خلاصه کردمش اینقدر شد، میخوای اصل مطلبشو بذارم ببینی چقدره؟! دو سه دقیقه وقت بگذار خوب جانم ?

2 ❤️

2018-12-13 19:24:48 +0330 +0330
نقل از: Crazy_offender ? دمتون ولی گرم عکسمو گسترش دادین بیشتر از قبل معروف شدم و بخوام مخ کسیو بزنم خیلی راحت تر اینکارو میکنم چون چهره ام تو ذهنش حک شده ;)

ببخشید دخالت میکنم ولی این عکس برا یه اقایی بود تو تاپیک دیفی داشت جرأت حقیقت بازی میکرد عکسشو داد حتی تو محل کارشم داد نامزدم داشت شما با عکس مردم فیک میری

این یارو تو گپ ما بود رفیقم بودیم مثلا بعد اومد پشت سرم تلپیک زد گفت عکساتو تو سایت پخش میکنم در حالی که من به احدی عکس ندادم بعد تو گپ میگفت مطمعنم عکستو داره و پخش میکنه عکساتو کلا هدفش این بود منو سکته بده سجاد فهمید از گپ ریمووش کرد حالا اومده اینجوری تلافی میکنه از نظر خودش تلافی محسوب میشه ولی من دیگه هیچی برام مهم نیست

0 ❤️

2018-12-13 19:25:39 +0330 +0330
نقل از: Different_man کامبیز جان امشب همه رو کارن...سایت خلوته

شما چرا اینجایی؟ برو مقدمات شام رو آماده کن

داداش من اومدم خونه مادرم‌اینا، نیازی نیست بخوام کاری بکنم ?

2 ❤️

2018-12-13 19:25:41 +0330 +0330
نقل از: kambiz55

اتفاقا خلاصه کردمش اینقدر شد، میخوای اصل مطلبشو بذارم ببینی چقدره؟! دو سه دقیقه وقت بگذار خوب جانم ?

فعلا که دعواست 🙄 شرمنده تاپیکت خراب شد

1 ❤️

2018-12-13 19:46:56 +0330 +0330
نقل از: shahx-1 این تاپیک زیباییه و پیام لطیفی داره میشه با فحش و فحش کاری خرابش نکنید؟؟ لطفا؟؟

مرسی شاه ایکس جان (clap)

1 ❤️

2018-12-13 19:51:59 +0330 +0330
نقل از: farha_D_anger
نقل از: offender_crazy نیاز شدید مالی داریم.روناک به حراج گذاشته شد

#خاک تو سر بی عرضت دنجر کونی چراغ خطر اسکانیا هم نیستی کسخول عقب مونده 🙄

کـیر تو کـس نـنت اون کار من نیس یه نفر دیگس داره انگولت میکنه. فکر کردی فقط من باهات دشمنم؟ اینقد تو این سایت کیون دادی که مخالفات ریختن سرت

اخرین باری که روناکو گاییدی کی بوده پولشو ندادی فرهاد؟باو پول این حروم زاده هارو بده.

داداش گلم بیا فعلا به احترام کامبیزخان و شاه ایکس عزیز جنگ رو متوقف کنیم.

وقت دیگه زمان دیگه تاپیک دیگه حالیشون میکنیم…

کیرمم نیستین برین هر گوهی میخواین بخورین 🙄

پست قبلی قرار بود جمله آخر باشه روناک جان

1 ❤️

2018-12-13 19:53:14 +0330 +0330

کـیر تو کـس نـنت اون کار من نیس یه نفر دیگس داره انگولت میکنه. فکر کردی فقط من باهات دشمنم؟ اینقد تو این سایت کیون دادی که مخالفات ریختن سرت

اخرین باری که روناکو گاییدی کی بوده پولشو ندادی فرهاد؟باو پول این حروم زاده هارو بده.

داداش گلم بیا فعلا به احترام کامبیزخان و شاه ایکس عزیز جنگ رو متوقف کنیم.

وقت دیگه زمان دیگه تاپیک دیگه حالیشون میکنیم…

کیرمم نیستین برین هر گوهی میخواین بخورین 🙄

پست قبلی قرار بود جمله آخر باشه روناک جان

تموم شده کامبیز جان از آخر بیا بخون 🙄

1 ❤️

2018-12-13 20:08:42 +0330 +0330

ميشه اخه

1 ❤️

2018-12-13 20:10:25 +0330 +0330
نقل از: WILD121 ما همه ثروتمندیم ولی قانع نیستیم به چیزی که داریم

جمله‌ات درسته گلم، باید قدر این ثروت‌های خاموش که اهمیتشون موقعی مشخص میشه که دچار مشکل می‌شوند رو بیشتر و بهتر بدونیم، مرسی ?

1 ❤️

2018-12-13 20:53:29 +0330 +0330

از نظر ما شما نفر اول هستی گلم ?

1 ❤️

2018-12-13 20:57:01 +0330 +0330

از نظر ما شما نفر اول هستی گلم ?

خیلیییییی ممنون

2 ❤️

2018-12-13 20:58:52 +0330 +0330

نه جانم خواب نبودم، منتها تو سایت هم نبودم (preved)

3 ❤️

2018-12-13 21:01:45 +0330 +0330

سلام.کجا بودین؟؟؟؟

3 ❤️

2018-12-13 21:02:29 +0330 +0330

Night watch

چون تاپیکو نمیخوام خراب کنم پس حرف اخرمو بهت میزنم بدبخت عقب مونده نه به اون کاربری جیسونت که میای کسشر فلسفی میبافی نه به این کاربری عقب موندت گمشو تو یکیو نگاییدم کسمخ

تخفیفم داری؟ سیصد زیاده.

.....

0 ❤️

2018-12-13 21:10:00 +0330 +0330

دیگه عادت کردیم؛ اگه دعوا نباشه جای تعجبه! ? ?

1 ❤️

2018-12-13 21:10:35 +0330 +0330

انگار خونه مادر گرامی بودین

1 ❤️

2018-12-13 21:12:01 +0330 +0330
نقل از: ramin_65 ميشه اخه

فعلا که شده (preved)

1 ❤️

2018-12-13 21:12:31 +0330 +0330

دمش گرم. هر کس یه ذره انسانیت داره باید وصیت کنه که اعضاش بعد مرگش اهدا بشه.

2 ❤️

2018-12-13 21:20:01 +0330 +0330
نقل از: moraba

سلام.کجا بودین؟؟؟؟

رفته بودم خونه مادرم اینا (preved)

1 ❤️

2018-12-13 21:21:36 +0330 +0330

راستی کامبیز جان از رو عکسا قضیه تاپیکو گرفتم دمش گرم کار باحالی کرده ولی خب مرگ و میر آمارش بیاد پایین کره زمین منفجر میشه که (dash)

1 ❤️

2018-12-13 21:22:41 +0330 +0330

سلام کامبیزخان حالت چطوره جناب رئیس ? (dash)

سلام فرهاد جان و شب خوش، ممنونم، خودت چطوری؟

1 ❤️

2018-12-13 21:24:25 +0330 +0330
نقل از: fool22 دمش گرم. هر کس یه ذره انسانیت داره باید وصیت کنه که اعضاش بعد مرگش اهدا بشه.

سپاس دوست عزیز بابت توصیه خوبتون ?

0 ❤️

2018-12-13 21:27:00 +0330 +0330
نقل از: Lady_Ronaak راستی کامبیز جان از رو عکسا قضیه تاپیکو گرفتم دمش گرم کار باحالی کرده ولی خب مرگ و میر آمارش بیاد پایین کره زمین منفجر میشه که (dash)

خواهش میکنم روناک جان، آخرش هم متن رو نخوندی؟! ? در ضمن روش‌های بهتری هم برای کنترل جمعیت وجود داره! ?

0 ❤️

2018-12-13 21:29:07 +0330 +0330

سلام کامبیزخان حالت چطوره جناب رئیس ? (dash)

سلام فرهاد جان و شب خوش، ممنونم، خودت چطوری؟

من توپ توپم ? همین الان از بساط بلند شدم ?

بساط چی؟! ? (dash)

2 ❤️

2018-12-13 21:29:09 +0330 +0330
نقل از: Lady_Ronaak راستی کامبیز جان از رو عکسا قضیه تاپیکو گرفتم دمش گرم کار باحالی کرده ولی خب مرگ و میر آمارش بیاد پایین کره زمین منفجر میشه که (dash)

خواهش میکنم روناک جان، آخرش هم متن رو نخوندی؟! ? در ضمن روش‌های بهتری هم برای کنترل جمعیت وجود داره! ?

یکیش کاندوم ولی خب کسی که دم موته بذار بمیره دیگه مگه اینکه بچه یا جوون باشه

1 ❤️

2018-12-13 21:30:25 +0330 +0330

یکیش کاندوم ولی خب کسی که دم موته بذار بمیره دیگه مگه اینکه بچه یا جوون باشه

خوبه تو خدا نشدی! (dash) ?

2 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «