خوابیدن پیامبر با عایشه در حالت عادت ماهانه

1398/01/24

*** خوابیدن پیامبر با عایشه در حال حیض(عادت ماهانه) ***

بی شک کتاب صحیح بخاری از معتبرترین کتب حدیث مسلمانان است که در واقع به آن لقب خواهر قرآن داده اند.
در جلد اول و سوم این کتاب به احادیثی برمیخوریم که نشان میدهد محمد پیامبر اسلام علی رغم تمام ادعاهای مسلمانان و روحانیون کارهایی را انجام میداده که تمامی آن تمجیدات و بزرگنمایی های مسلمانان از شخصیت ایشان را باطل میکند.

ایشان از سویی زنان را در هنگام عادت ماهانه از گرفتن روزه و خواندن نماز منع میکند و علت اینکار را آلوده بودن آنها میداند و از سویی دیگر خودش با همسر خردسالش آن هم در زمانی که او پریود بوده نزدیکی میکرده. شرح کامل این احادیث را در زیر بخوانید.

متن عربی حدیث:
حدیث شماره ۲۰۳۰- حَدَّثَنَا مُحَمَّدُ بْنُ يُوسُفَ، حَدَّثَنَا سُفْيَانُ، عَنْ مَنْصُورٍ، عَنْ إِبْرَاهِيمَ، عَنِ الأَسْوَدِ، عَنْ عَائِشَةَ رَضِيَ اللَّهُ عَنْهَا، قَالَتْ: كَانَ النَّبِيُّ صَلَّى اللهُ عَلَيْهِ وَسَلَّمَ «يُبَاشِرُنِي وَأَنَا حَائِضٌ.(۱)

ترجمه: عایشه گفت : پیامبر با من نزدیکی(جماع) میکرد در حالیکه من حایض بودم!

حدیث دوم در جلد یکم این کتاب و با شماره ۳۰۰ مشخص شده است.
متن عربی :
۳۰۰ – وَكَانَ يَأْمُرُنِي، فَأَتَّزِرُ، فَيُبَاشِرُنِي وَأَنَا حَائِضٌ.(۲)>

ترجمه: عایشه می گوید: رسول الله به من فرمود که ازار (نوعی پوشش) بپوشم و با من نزدیکی(جماع) می کرد؛ در حالی که من حایض(پریود) بودم!

منابع:
۱- صحيح البخاري ،ج۳ص ۴۸ ،المؤلف: محمد بن إسماعيل أبو عبدالله البخاري الجعفي،المحقق: محمد زهير بن ناصر الناصر،الناشر: دار طوق النجاة،مصورة عن السلطانية بإضافة ترقيم ترقيم محمد فؤاد عبد الباقي،الطبعة: الأولى، ۱۴۲۲هـ
۲- صحيح البخاري ،ج۱ص ۶۷،المؤلف: محمد بن إسماعيل أبو عبدالله البخاري الجعفي،المحقق: محمد زهير بن ناصر الناصر،الناشر: دار طوق النجاة،مصورة عن السلطانية بإضافة ترقيم ترقيم محمد فؤاد عبد الباقي،الطبعة: الأولى، ۱۴۲۲هـ

شاید بازهم اسلامگرایان بگویند که در اینجا نامی از نزدیکی بکار نرفته و از کلمه -یباشرنی- استفاده شده, خوب ما نیز ترجمه این کلمه را از لغتنامه بسیار معتبر عربی خدمت شما آورده ایم که جای هیچ شک و شبهه ای باقی نماند.
“یباشرنی” از نظر لغوی “باشَرَ” به معنی جماع و نزدیکی است.
باشَرَ (المرأَةَ: جامَعَها) مُبَاشرةً وبِشَاراً، قَالَ اللهُ تعالَى: {وَلاَ تُبَاشِرُوهُنَّ وَأَنتُمْ عَاكِفُونَ فِي الْمَسَاجِدِ} . المُباشَرةُ: الجِمَاعُ، وَكَانَ الرجلُ يَخرُج من المسجدِ وَهُوَ مُعْتَكِف فيُجامِعُ، ثمَّ يعودُ إِلى الْمَسْجِد.

منبع : تاج العروس من جواهر القاموس ،ج۱۰ص ۱۹۲،باب بشر،المؤلف: محمّد بن محمّد بن عبد الرزّاق الحسيني، أبو الفيض، الملقّب بمرتضى، الزَّبيدي (المتوفى: ۱۲۰۵هـ،المحقق: مجموعة من المحققين،الناشر: دار الهداية)

خوب دیدید آن کسی که ادعا میکند فرستاده خداست با وجود داشتن حرمسرا با زنهای مختلف و رنگارنگ, تحمل صبر کردن برای اتمام دوران پریود همسر خردسالش را نداشته و در همان زمان نیز با وی نزدیکی یا همان سکس میکرده……….

لیست کامل زنان حضرت محمد«ص»:

1-خدیجه دختر خویلد
2-سوده دختر زمعه بن قیس
3-عایشه دختر ابوبکر
4-ام سلمه دختر امیه
5-حفصه دختر عمر بن الخطاب
6-زینب دختر جحش الاسدیه
7-جویریه دختر حارث
8-رمله دختر ابوسفیان بن الحرب
9-صفیه دختر حیی بن اخطب
10-میمونه دختر حارث الهلالیه
11-فاطمه دختر سریح
12-هند دختر یزید
13-عصما دختر سیاء
14-زینب دختر دیگر یزید
15-قتیله دختر قیس و خواهر اشعث
16-اسماء دختر نعمان بن شراحیل
17-فاطمه دختر صحاک
18-ماریه دختر شمعون قبطی
19-ریحانه دختر زید قرظی
20-غزیه از کنیزان محمد
21-صنعا یا سبا دختر سلیم
22-قضیه دختر جابر
23-زینب دختر خزیمه
24-هاجر دختر خلیفه الکلبی
25-عالیه دختر ظبیان
26-قوتیله بنت قیس
27-خوله بنت الهذیل
28-لیلی بنت الخطیم پیر زنی بود از قبیله بنی خزرج
29-ام هانی دختر ابوطالب
30-ضباعه دختر عامر بن قرط، که پیغمبر اورا از پسرش بخواست اما پسرش به پیامبر گفت مادرم پیر است و پیامبر دست او را صیغه کرد
31-صفیه دختر بشامه عنبری که از اسرای افتاده به دست مسلمانان بود
32-ام حبیبه دختر عباس بن عبدالمطلب، پیغمبر اورا به زنی خواست، عباس گفت یا رسول الله او با تو شیر خورده است و بعد آن پیامبر فقط صیغه اش کرد
33-جمره دختر حارث بن ابی حارثه
34-ثمر زنی که نامی از وی باقی نمانده است طلاق داد زیرا وی چشم چرانی میکرد و به مردانی که از مسجد خارج میشدند زیر چشمی نگاه میکرد
35-ملیکه اللیثیه دختر زید
36-ملیکه دختر کعب
37-شنباء دختر عمر الغفریه
38-ملائکه دختر داوود
39- عمیره دختر یزید
40-سناء بنت سفیان
41-جمیله دختر اشعث
42-محلن دختر الجهال
43-دوبه دختر امیر
44-عماره یا عمامه دختر حمزه
45-سنی دختر صلت
46-تکانه نام زنی دیگر است که مجلسی در مورد وی نوشته است دختر سیاهپوستی بود که «مقدوس» پادشاه مصر همچون ماریه تقدیم محمد کرد

کتاب اسلام وازدواج نوشته ایت الله مجلسی

برگرفت از گروه ایرانارشیسم >

13396 👀
8 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2019-04-14 13:43:08 +0430 +0430

دین و مذهب ساخته دست بشره و وسیله و ابزار واسه نون خوردن مبلغان دینی حالا چرا ما ایرانی ها نمیخوایم به اصل قضیه نگاه کنیم و پی ببریم چرا وچگونه دین بوجود اومده و فواید و خاصیتش چی هست و ضررهایی که به جامعه بشریت وارد کرده رو بر میگرده به جهان سومی بودنمون و دینداری اجباری که داره بهمون تحمیل میشه نه تلقین و چرا نمیتونیم با زاویه مناسب بهش نگاه کنیم و سوالهایی که ما رو کنجکاو میکنه بر میگرده به ترسمون چون جوری ما رو ترسوندن از جهان اخرتی که هیچکس تا حالا نتونسته اون رو ببینه و همچین شواهدی توی کهکشانها وجود نداره بنظر من بحث در مورد یه همچین مواردی و تبادل نظرش بی فایده است چون تو جامعه ما بیشتر بااحساسات کار پیش میره نه مغزی که تا حالا ازش استفاده نکردیم یعنی نذاشتن که استفاده کنیم چون فکر کردن و استفاده از مغز واسشون مث بمب اتم میمونه و نابودشون میکنه

1 ❤️

2019-04-14 13:45:59 +0430 +0430

امیدوارم که تکنولوژی و ارتباطات دنیای امروزی باعث بشه که ریشه ایدئولوژی مذهبی برچیده بشه

1 ❤️

2019-04-15 13:34:10 +0430 +0430
نقل از: Korkak
نقل از: AtishXXX

پاشو کاسه کوزه ت و جمع کن بابا دیوث جقی تو جامعه مدنیت آدم حسابت نمی کنن اومدی تو جامعه مجقیت بلکه با دونفر جقی مثل خودت بحث کنی یه ابراز وجودی بکنی ولی اینجام کسی آدم حسابت نمی کنه تخم حروم ....

*** من نمیدونم جواب این کامنتای خالی از منطق و پر از کینه و نفرت رو چطور بدم ، ولی دلم برای دین ناحق اسلام میسوزه که شما مدافعش هستی ***

اتفاقا من اصلا به دین اعتقاد ندارم که بخوام تعصب داشته باشم
روی حرفم نه به این شر و ورا و اطلاعاته بی سر و تهته
بلکه منظورم اطلاعات اشتباه و بی ثبات از طرف هر کسه
نیچه رو که می شناسی !؟ فروید رو که می شناسی
همونقدر بهشون اعتقاد دارم که به الهه قمشه ای
مهم اون مغز و زبانیه که داره به تو اطلاعات می ده
تو می تونی هرکس باشی
می تونی از هرجا اطلاعات جمع کنی
می تونی واسه خودت منابع مزخرف و تحریف شده بتراشی
ولی مغز و ذهن روشن من و نمی تونی شستشو بدی
تو اگه اهل فن و مطالعه و اطلاعات بودی
سعی نمی کردی اینجا با یه مشت جقی که مغزشون پره از جق و سوپر و زن فروشی و مادرفروشیه
تبادل اطلاعات کنی
مثل اینکه بری فاحشه خونه بخوای با یه مشت فاحشه تبادل اطلاعات فیزیک کوانتوم انجام بدی
بنابراین :
مرتیکه ی کذاب بی ریشه تو یه عوضی بیشتر نیستی …

0 ❤️

2019-04-15 17:41:44 +0430 +0430

پاشو کاسه کوزه ت و جمع کن بابا دیوث جقی تو جامعه مدنیت آدم حسابت نمی کنن اومدی تو جامعه مجقیت بلکه با دونفر جقی مثل خودت بحث کنی یه ابراز وجودی بکنی ولی اینجام کسی آدم حسابت نمی کنه تخم حروم ....

*** من نمیدونم جواب این کامنتای خالی از منطق و پر از کینه و نفرت رو چطور بدم ، ولی دلم برای دین ناحق اسلام میسوزه که شما مدافعش هستی ***

تو می تونی هرکس باشی
سعی نمی کردی اینجا با یه مشت جقی که مغزشون پره از جق و سوپر و زن فروشی و مادرفروشیه
تبادل اطلاعات کنی
مثل اینکه بری فاحشه خونه بخوای با یه مشت فاحشه تبادل اطلاعات فیزیک کوانتوم انجام بدی
بنابراین :

*** من کسیو مجبور نکردم باور کنه مطمئنن کسی که به دین خاصی اعتقاد نداره دلیل نداره انقدر حمله کنه به دین یا کسی ، ولی بعد 5 بار خوندن پیامت بازم یه جمله منطقی از داخلش پیدا نکردم جز توهین ***

0 ❤️

2019-04-15 17:56:17 +0430 +0430

تو می تونی هرکس باشی
تبادل اطلاعات کنی
بنابراین :

فرض میگیریم که ما همه بی ناموسیم و زن و خواهر و مادرمون رو میفروشیم پس تو که این همه پاکی اینجا دقیقا چه غلطی میکنی؟اگه ما مورد داریم تو هم جز مایی

0 ❤️

2019-04-15 18:45:26 +0430 +0430

باشه محمد بد ولی خسته نمیشی برای یه مشت مردم عقاید سنتی مطلب مینویسی نمیدونم واقعیت مطلبو که محمد با زنش در زمان پریود بودن سکس داشته یا نه ولی هممون میدونیم اسلام دین محدود کردن صلب ازادی مردم و عقایده و یک دین کاملا کیری و مزخرفه که یک خدای الکی رو برامون ساخته و خیلی چیزای دیگه که حوصله گفتنشو ندارم و جمهوری اسلامی هم یک دولت دزد و کثیفه مثه خیلی دولتا و دینو وارد سیاست کرده ولی تو بازم هر کاریم بکنی تغییری ایجاد نمیشه و با آورد دلایل مختلف و اکثرا بی پایه و اساس عقایدشونو عوض کنی نمیدونم چی بهت میرسه ولی تهش باز یک سری دزد دیگه میان

0 ❤️

2019-04-15 19:10:36 +0430 +0430
نقل از: crazylove خواهش میکنم در ادامه پژوهش هاتون از کثافتکاریهای یهود ،صهیونیست و شیطان پرستها هم بنویسید لطفا

هیچ دین و دولتی سالم نیست (dash)

0 ❤️

2019-04-15 19:45:59 +0430 +0430
نقل از: zojbandari

تو می تونی هرکس باشی
تبادل اطلاعات کنی
بنابراین :

فرض میگیریم که ما همه بی ناموسیم و زن و خواهر و مادرمون رو میفروشیم پس تو که این همه پاکی اینجا دقیقا چه غلطی میکنی؟اگه ما مورد داریم تو هم جز مایی

آخه دیوث بی ناموس …
تویی که شرف نداری…
فرض نگیریم…
تویی که جلوی شوهر ، زنش ‌و جر می دی …
آخه ازگل …
من اومدم تبادل اطلاعات کردم با توی حروم لقمه !؟
من ادعا کردم !؟
به تو چه که من اینجا چیکار می کنم‌ زن فاسد کن …!؟
من الان جواب این دیوث جقی و می تونم خیلی سلیس و روشن بدم
تو مرد جنده ی هرزه
دیدی که من تبادل اطلاعات کنم !؟
پس زر نزن خفه شو
حرف نزنی کسی نمی گه لالی

0 ❤️

2019-04-15 20:18:30 +0430 +0430
نقل از: zojbandari

تو می تونی هرکس باشی
تبادل اطلاعات کنی
بنابراین :

آخه دیوث بی ناموس …
تویی که شرف نداری…
فرض نگیریم…
تویی که جلوی شوهر ، زنش ‌و جر می دی …
آخه ازگل …
من اومدم تبادل اطلاعات کردم با توی حروم لقمه !؟
من ادعا کردم !؟
به تو چه که من اینجا چیکار می کنم‌ زن فاسد کن …!؟
من الان جواب این دیوث جقی و می تونم خیلی سلیس و روشن بدم
تو مرد جنده ی هرزه
دیدی که من تبادل اطلاعات کنم !؟
پس زر نزن خفه شو
حرف نزنی کسی نمی گه لالی

تو با خودتم مشکل داری جوابتم میگم گوه اضافه تر از دهنت نخور اگه کشورمون چهارتا الدنگ مث تو رو نداشت الان مردم کونشون مث دهنت پاره نمیشد کوصکشی تو ذاتتونه نمیشه کاریش کرد متاسفم برات

0 ❤️

2019-04-16 10:52:05 +0430 +0430
نقل از: crazylove خواهش میکنم در ادامه پژوهش هاتون از کثافتکاریهای یهود ،صهیونیست و شیطان پرستها هم بنویسید لطفا

*** بحثای مهم تری هست ***

0 ❤️

2019-04-16 10:55:09 +0430 +0430
نقل از: sAjJaD7382 باشه محمد بد ولی خسته نمیشی برای یه مشت مردم عقاید سنتی مطلب مینویسی نمیدونم واقعیت مطلبو که محمد با زنش در زمان پریود بودن سکس داشته یا نه ولی هممون میدونیم اسلام دین محدود کردن صلب ازادی مردم و عقایده و یک دین کاملا کیری و مزخرفه که یک خدای الکی رو برامون ساخته و خیلی چیزای دیگه که حوصله گفتنشو ندارم و جمهوری اسلامی هم یک دولت دزد و کثیفه مثه خیلی دولتا و دینو وارد سیاست کرده ولی تو بازم هر کاریم بکنی تغییری ایجاد نمیشه و با آورد دلایل مختلف و اکثرا بی پایه و اساس عقایدشونو عوض کنی نمیدونم چی بهت میرسه ولی تهش باز یک سری دزد دیگه میان

*** من متنی اوردم که از کتب خوده مسلمانان جمع اوری شده چیز عجیب غریب و من در اوردی نیست کسی که مسلمانه و مسلمانه واقعه و مطالعه داره به این کتاب ها رجوع میکنه و تناقظات این دین رو کنار هم قرار میده ***

0 ❤️

2019-04-16 19:12:00 +0430 +0430

اصلا به من چه ۱۴۰۰ سال پیش چی شده (dash)

0 ❤️

2019-04-16 19:24:24 +0430 +0430
نقل از: sAjJaD7382 باشه محمد بد ولی خسته نمیشی برای یه مشت مردم عقاید سنتی مطلب مینویسی نمیدونم واقعیت مطلبو که محمد با زنش در زمان پریود بودن سکس داشته یا نه ولی هممون میدونیم اسلام دین محدود کردن صلب ازادی مردم و عقایده و یک دین کاملا کیری و مزخرفه که یک خدای الکی رو برامون ساخته و خیلی چیزای دیگه که حوصله گفتنشو ندارم و جمهوری اسلامی هم یک دولت دزد و کثیفه مثه خیلی دولتا و دینو وارد سیاست کرده ولی تو بازم هر کاریم بکنی تغییری ایجاد نمیشه و با آورد دلایل مختلف و اکثرا بی پایه و اساس عقایدشونو عوض کنی نمیدونم چی بهت میرسه ولی تهش باز یک سری دزد دیگه میان

*** من متنی اوردم که از کتب خوده مسلمانان جمع اوری شده چیز عجیب غریب و من در اوردی نیست کسی که مسلمانه و مسلمانه واقعه و مطالعه داره به این کتاب ها رجوع میکنه و تناقظات این دین رو کنار هم قرار میده ***

داداش من کاری ندارم که یه مشت مسلمون کصخل به این کتابا مراجعه میکنن یا نه من میگم خسته نمیشین برای افرادی که تغییری توشون ایجاد نمیشه زحمت میکشیو اینقد مطلب مینویسی

0 ❤️

2019-04-17 14:12:41 +0430 +0430
نقل از: یک_لاشی_ناشناخته البته دوست عزیز بیشتر حدیث ها سندیت و واقعیت ندارند و در دوران خلفا و پس از آنها توسط مردم باب شده اند. بنظرمن مهم ترین منبع برای شناخت پیامبر قرآن است (چون اولین کتاب بیوگرافی محمد 500 سال پس از مرگش نگاشته شد به نام سیره رسول الله)که قرآن هم کتاب بیوگرافی نیست و باید خیلی درونش کاوش کرد که بتوان چهره حقیقی محمد را از آن درآورد.

این احادیث از معتبر ترین کتب مسلمانان جمع آوری شده و البته اینو باید بدونید قرآن ! 200 سال بعد از پیامبر نوشته شده

اخه مشنگ میتونی یه نگاه به کتابای تاریخت بندازی . قرآن تو دوران خلفا نوشته شد .200 سال بعد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

0 ❤️

2019-04-17 14:14:49 +0430 +0430
نقل از: Feel__The_Nothing پیامبررر؟ :/ شما به یه کونی که تو غار حرا سلمان فارسی خفتش کرده کونش گذاشته میگین پیامبر؟

خائن هایی مثل سلمانِ جاکش رو به ایرانی نسبت میدیم که زن و خار خودشم به عربا فروخته ، دیگه اسم سلمان فا.. رو جایی تکرار نکنید لحن فقط سلمانِ دیوث یا سلمانِ جاکش ، با مدرک و منطق ایرادات این فرد یا پیامبرشون رو میگیم اگر بفهمند

شما خودت تو مطالبت میگی قصد توهین به کسی و دینی رو ندارم . اما میای به سلمان فارسی توهین میکنی !!! wtf? تعادل روانی نداری خودت

0 ❤️

2019-04-17 14:22:13 +0430 +0430

لیست کامل مردایی که رو مامانت خوابیدن روهم فک کنم داشته باشی ای شیطون بلا! نشر بده و بگو تو از کدومی خب؟ نتونستی ۱۰ ۲۰ ۳۰ ۴۰ بیانداز باشه؟ ???

0 ❤️

2019-04-17 14:57:23 +0430 +0430
نقل از: ilovemilf
نقل از: Feel__The_Nothing پیامبررر؟ :/ شما به یه کونی که تو غار حرا سلمان فارسی خفتش کرده کونش گذاشته میگین پیامبر؟

خائن هایی مثل سلمانِ جاکش رو به ایرانی نسبت میدیم که زن و خار خودشم به عربا فروخته ، دیگه اسم سلمان فا.. رو جایی تکرار نکنید لحن فقط سلمانِ دیوث یا سلمانِ جاکش ، با مدرک و منطق ایرادات این فرد یا پیامبرشون رو میگیم اگر بفهمند

شما خودت تو مطالبت میگی قصد توهین به کسی و دینی رو ندارم . اما میای به سلمان فارسی توهین میکنی !!! wtf? تعادل روانی نداری خودت

*** سلمان خائن دلیله کشتار و تجاوز به ایرانیان و نیاکان ما است ، چرا باید به همچین کسی احترام گذاشت ؟ ***

0 ❤️

2019-04-17 19:22:58 +0430 +0430
نقل از: Angel_of_Death این کارت مثل این می مونه که شما بری واسه خرس قطبی از کویر لوت بگی آخه عزیز من اگه اینا به جز اون اراجیفی که اخوندا تو مخشون فرو کردن میرفتن یه ذره مطالعه میکردن که از این بحثا نداشتیم تا وقتی این احادیث به نفعشون باشه به به و چهچه میکنن که بله و به این کتابا استناد میکنن ولی حالا که به ضررشونه میگن من هیچ کتابی رو به جز قرآن قبول ندارم. تو دنیا بی منطق تر از مسلمون جماعت نیست و در پایان ممنون بابت تایپیکت ?

*** مرسی از پیامت دوست من ***

0 ❤️

2019-04-17 22:24:35 +0430 +0430
نقل از: AtishXXX اون وقت پیامبر مشکل اخلاقی و جنسی داشته اما عایشه دروغگو نبوده !؟؟ توام علامه و دانشمند و محقق که در حال جمع آوری اطلاعات و تحقیقی و اون وقت تو سایت شهوانی لابه لای یه مشت جقی داری می پلکی...!! توی اوسکول پیش خودت چی فکر کردی !؟ فانتزی مغزی مغز آکبندت سکس پیامبر و عایشه در حال حیض بوده !؟ انقدر جق زدی جای اینکه سوی چشمات و ببره نورونای مغزت و نابود کرده

تو جوامع متمدن اگه یه مرد ۴۰ ساله به یه دختر ۶ ساله نگاه جنسی داشته باشه برای درمان میبرنش بیمارستان روانی .پیامبر شما وقتی ۶ سالش بوده از عایشه خوشش میاد و صبر میکنه تا ۹ سالش بشه تا بتونه باهاش ازدواج کنه.اینو دیگه تاریخ میگه نه عایشه.یکم تعصب را کنار بگذارید جایی برای دفاع نمیمونه

1 ❤️

2019-05-04 17:10:56 +0430 +0430
نقل از: Amiratm411 ببین من واقعا مشکلی با اینکه بیای حدیث بزاری و نقد کنی ندارم ولی خودت فکر کن چقدر احتمال میدی این جدیث ها درست باشه همون اولیش ور بخون نوشته فلانی گفت که فلانی گفت که فلانی گفت که عایشه اینجوری گفته دیگه واقعا خیلی عقلانی نیست بخواییم چشم بسته حرفشو قبول کنیم جدای این حرف الان میشه بگی تو به چی اعتقاد داری؟ البته اگه مشکلی نداری و شخصی نیست از نظرت

دوست عزیز مرسی وقت میذاری ، حقیقتش اینه خیلی دردناکه تصور ذهنی آدم از یه قهرمان دینیش خراب بشه درسته؟ مخصوصا وقتی از منابع معتبر خوده مسلمانان باشه مطمئنن اگه شما مسلمان باشید و خواسته باشید دین خودتون رو بشناسید به این منابع حتما رجوع پیدا کردید ،

من کاری به محتوای مطالب ندارم و تائید و رد نمیکنم. ولی شما حداقل املات رو قوی کن که انقدر تو ذوق نزنه. “خدا بغل‌ام کرده”. کسشرا چیه آخه؟ باید بنویسی ‘بغلم کرده’.
‘خوده مسلمانان’ آخه؟ خدایا منو بخور. بنویس ‘خود مسلمانان’.
‘تحصیلاته خوندن’؟؟؟ ‘تحصیلات خوندن’ عزیزم. شما اونجاهایی که از اینور اونور کپی پیست کردی خوبه ولی تا خودت مینویسی میرینی. من کاری به محتوای حرفات ندارم ولی از اینکه بیسوادی و ادا درمیاری چندشم میشه. مشکل ماها چه مسلمون چه نامسلمون اینه که سوادمون صفره ولی راجع به همه چیز نظر میدیم.

0 ❤️

2019-05-04 17:16:58 +0430 +0430

*** سلمان خائن دلیله کشتار و تجاوز به ایرانیان و نیاکان ما است ، چرا باید به همچین کسی احترام گذاشت ؟ ***

‘دلیله کشتار’؟؟؟ ‘دلیل کشتار’ عزیزم.
از هر دو سه جمله یه غلط میتونم پیدا کنم عزیزم. بازم میگم کاری به غلط یا درست بودن حرفات ندارم ولی وقتی سوادشو نداریم، قبول کنیم. تو دو تا جمله پشت هم نمیتونی بنویسی. اگه میومدی از اسلام دفاع هم میکردی باز بیسواد بودی الانم هستی

0 ❤️

2019-05-04 17:24:49 +0430 +0430
نقل از: سهیل.جویا

از هر دو سه جمله یه غلط میتونم پیدا کنم عزیزم. بازم میگم کاری به غلط یا درست بودن حرفات ندارم ولی وقتی سوادشو نداریم، قبول کنیم. تو دو تا جمله پشت هم نمیتونی بنویسی. اگه میومدی از اسلام دفاع هم میکردی باز بیسواد بودی الانم هستی

*** بله من اسلام رو نقد میکنم تا شما با ذهنه آرام و بدون سَرخورده گی به گرایش جنسی خودت بپردازی ک سَر ات زیر سنگ ها خورد نشه ***

0 ❤️

2019-05-04 17:28:38 +0430 +0430
نقل از: Amiratm411 ببین من واقعا مشکلی با اینکه بیای حدیث بزاری و نقد کنی ندارم ولی خودت فکر کن چقدر احتمال میدی این جدیث ها درست باشه همون اولیش ور بخون نوشته فلانی گفت که فلانی گفت که فلانی گفت که عایشه اینجوری گفته دیگه واقعا خیلی عقلانی نیست بخواییم چشم بسته حرفشو قبول کنیم جدای این حرف الان میشه بگی تو به چی اعتقاد داری؟ البته اگه مشکلی نداری و شخصی نیست از نظرت

دوست عزیز مرسی وقت میذاری ، حقیقتش اینه خیلی دردناکه تصور ذهنی آدم از یه قهرمان دینیش خراب بشه درسته؟ مخصوصا وقتی از منابع معتبر خوده مسلمانان باشه مطمئنن اگه شما مسلمان باشید و خواسته باشید دین خودتون رو بشناسید به این منابع حتما رجوع پیدا کردید ،

من کاری به محتوای مطالب ندارم و تائید و رد نمیکنم. ولی شما حداقل املات رو قوی کن که انقدر تو ذوق نزنه. "خدا بغل‌ام کرده". کسشرا چیه آخه؟ باید بنویسی 'بغلم کرده'. 'خوده مسلمانان' آخه؟ خدایا منو بخور. بنویس 'خود مسلمانان'. 'تحصیلاته خوندن'؟؟؟ 'تحصیلات خوندن' عزیزم. شما اونجاهایی که از اینور اونور کپی پیست کردی خوبه ولی تا خودت مینویسی میرینی. من کاری به محتوای حرفات ندارم ولی از اینکه بیسوادی و ادا درمیاری چندشم میشه. مشکل ماها چه مسلمون چه نامسلمون اینه که سوادمون صفره ولی راجع به همه چیز نظر میدیم.

اوکی

0 ❤️

2019-05-04 17:32:14 +0430 +0430

*** بله من اسلام رو نقد میکنم تا شما با ذهنه آرام و بدون سَرخورده گی به گرایش جنسی خودت بپردازی ک سَر ات زیر سنگ ها خورد نشه ***

بیست بار گفتم کاری به محتوای حرفت ندارم که این جوابو ندی. چون من میشناسم امثال شماها رو.

0 ❤️

2019-05-04 17:37:01 +0430 +0430

بیست بار گفتم کاری به محتوای حرفت ندارم که این جوابو ندی. چون من میشناسم امثال شماها رو.

*** اوکی ***

0 ❤️

2019-06-05 18:23:09 +0430 +0430

با آدمای خوبی در میون نذاشتی ، نصف ادمای اینجا با اعتقاد کامل به خدا پیامبر همزمان دنبال صد تا چیز دیگه مثل ضرب و گی هستن

1 ❤️

2019-06-05 18:35:11 +0430 +0430
نقل از: Salmaw با آدمای خوبی در میون نذاشتی ، نصف ادمای اینجا با اعتقاد کامل به خدا پیامبر همزمان دنبال صد تا چیز دیگه مثل ضرب و گی هستن

*** با همچین آدمایی محاصره ایم ***

0 ❤️

2019-06-05 18:48:24 +0430 +0430

فکر کنم پیامبر یه اوب ریزی داشته
وقتی آیشه فاحشه پریود بوده میتونست از کون جرش بده …

0 ❤️

2019-06-05 19:13:04 +0430 +0430

منم الان باید بهت فحش بدم؟
اخه منم اومدم تو این سایت که مخ یه زن رو بزنم باهاش زنا کنم برام مهم نیست که حتما بیوه باشه تازه اگه متاهل باشه بیشتر حال میکنم ممکنه از یه پسر هم خوشم بیاد بریم لواط کنیم!
حکم زنا با زن بیوه ۸۰ ضربه شلاقه حکم زنا با زن شوهردار و لواط مرگه! ولی مهم نیست راه در رو داره!
حال نماز خواندن و روزه گرفتنم که ندارم روزی هم دو دست گناه کبیره استمنا انجام میدم دروغ و غیبت و مال مردم خوری هم که دیگه عادتمه!
اما اینا مهم نیست!! چون روی اعتقادات آبا و اجدادیم تعصب دارم اونم خیلی شدید!
محرم میشه میرم هیات نذری امام حسینم میخورم اگه پاش بیفته کربلا هم میرم! اگه کسی به اون چیزایی که حاج اقاها گفتن مقدسات دین ماست نقد وارد کنه جرش میدم دستمم بهش نرسه حداقل فحش ناموسی میدم که از ثوابش بی بهره نشم!
البته بگم ها درسته که من همش حرف اخوندا رو مو به مو انجام میدم ولی من اصلا اونا رو قبول ندارم و اخوندا رو عامل بدبختی ایرانی ها میدونم !
از رژیم فعلی هم متنفرم چون مجبور شدم بخاطرش یواشکی تو خونه عرق بخورم پارتی بگیرم اما با اینکه مخالفشم سرانش رو از خانواده ام بیشتر دوست دارم میترسم اگه همینا نباشن به فاک برم
خلاصه که من اینجوریم
هرکی هم به مقدسات من توهین کنه مادرش مشکل داشته

0 ❤️

2019-06-05 19:18:02 +0430 +0430
نقل از: Smd20 منم الان باید بهت فحش بدم؟ اخه منم اومدم تو این سایت که مخ یه زن رو بزنم باهاش زنا کنم برام مهم نیست که حتما بیوه باشه تازه اگه متاهل باشه بیشتر حال میکنم ممکنه از یه پسر هم خوشم بیاد بریم لواط کنیم! حکم زنا با زن بیوه ۸۰ ضربه شلاقه حکم زنا با زن شوهردار و لواط مرگه! ولی مهم نیست راه در رو داره! حال نماز خواندن و روزه گرفتنم که ندارم روزی هم دو دست گناه کبیره استمنا انجام میدم دروغ و غیبت و مال مردم خوری هم که دیگه عادتمه! اما اینا مهم نیست!! چون روی اعتقادات آبا و اجدادیم تعصب دارم اونم خیلی شدید! محرم میشه میرم هیات نذری امام حسینم میخورم اگه پاش بیفته کربلا هم میرم! اگه کسی به اون چیزایی که حاج اقاها گفتن مقدسات دین ماست نقد وارد کنه جرش میدم دستمم بهش نرسه حداقل فحش ناموسی میدم که از ثوابش بی بهره نشم! البته بگم ها درسته که من همش حرف اخوندا رو مو به مو انجام میدم ولی من اصلا اونا رو قبول ندارم و اخوندا رو عامل بدبختی ایرانی ها میدونم ! از رژیم فعلی هم متنفرم چون مجبور شدم بخاطرش یواشکی تو خونه عرق بخورم پارتی بگیرم اما با اینکه مخالفشم سرانش رو از خانواده ام بیشتر دوست دارم میترسم اگه همینا نباشن به فاک برم خلاصه که من اینجوریم هرکی هم به مقدسات من توهین کنه مادرش مشکل داشته

*** باشه ***

1 ❤️

2019-06-05 19:59:46 +0430 +0430
نقل از: Smd20 منم الان باید بهت فحش بدم؟ اخه منم اومدم تو این سایت که مخ یه زن رو بزنم باهاش زنا کنم برام مهم نیست که حتما بیوه باشه تازه اگه متاهل باشه بیشتر حال میکنم ممکنه از یه پسر هم خوشم بیاد بریم لواط کنیم! حکم زنا با زن بیوه ۸۰ ضربه شلاقه حکم زنا با زن شوهردار و لواط مرگه! ولی مهم نیست راه در رو داره! حال نماز خواندن و روزه گرفتنم که ندارم روزی هم دو دست گناه کبیره استمنا انجام میدم دروغ و غیبت و مال مردم خوری هم که دیگه عادتمه! اما اینا مهم نیست!! چون روی اعتقادات آبا و اجدادیم تعصب دارم اونم خیلی شدید! محرم میشه میرم هیات نذری امام حسینم میخورم اگه پاش بیفته کربلا هم میرم! اگه کسی به اون چیزایی که حاج اقاها گفتن مقدسات دین ماست نقد وارد کنه جرش میدم دستمم بهش نرسه حداقل فحش ناموسی میدم که از ثوابش بی بهره نشم! البته بگم ها درسته که من همش حرف اخوندا رو مو به مو انجام میدم ولی من اصلا اونا رو قبول ندارم و اخوندا رو عامل بدبختی ایرانی ها میدونم ! از رژیم فعلی هم متنفرم چون مجبور شدم بخاطرش یواشکی تو خونه عرق بخورم پارتی بگیرم اما با اینکه مخالفشم سرانش رو از خانواده ام بیشتر دوست دارم میترسم اگه همینا نباشن به فاک برم خلاصه که من اینجوریم هرکی هم به مقدسات من توهین کنه مادرش مشکل داشته

*** باشه ***

نمونش همین با اینکه می بینه تو فقط نقل کردی باز میاد کسشر میگه ، یکی نیست بهش بگه پلشت اگه کسی به ناموست توهین کرده نویسنده کتابه ، اگه خیلی غیرتی برو ثابت کن منبع اشتباهه نه اینکه پشت گوشی ادعا الکی کنی و با آدم اشتباهی بحث کنی

1 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «