خوابیدن پیامبر با عایشه در حالت عادت ماهانه

1398/01/24

*** خوابیدن پیامبر با عایشه در حال حیض(عادت ماهانه) ***

بی شک کتاب صحیح بخاری از معتبرترین کتب حدیث مسلمانان است که در واقع به آن لقب خواهر قرآن داده اند.
در جلد اول و سوم این کتاب به احادیثی برمیخوریم که نشان میدهد محمد پیامبر اسلام علی رغم تمام ادعاهای مسلمانان و روحانیون کارهایی را انجام میداده که تمامی آن تمجیدات و بزرگنمایی های مسلمانان از شخصیت ایشان را باطل میکند.

ایشان از سویی زنان را در هنگام عادت ماهانه از گرفتن روزه و خواندن نماز منع میکند و علت اینکار را آلوده بودن آنها میداند و از سویی دیگر خودش با همسر خردسالش آن هم در زمانی که او پریود بوده نزدیکی میکرده. شرح کامل این احادیث را در زیر بخوانید.

متن عربی حدیث:
حدیث شماره ۲۰۳۰- حَدَّثَنَا مُحَمَّدُ بْنُ يُوسُفَ، حَدَّثَنَا سُفْيَانُ، عَنْ مَنْصُورٍ، عَنْ إِبْرَاهِيمَ، عَنِ الأَسْوَدِ، عَنْ عَائِشَةَ رَضِيَ اللَّهُ عَنْهَا، قَالَتْ: كَانَ النَّبِيُّ صَلَّى اللهُ عَلَيْهِ وَسَلَّمَ «يُبَاشِرُنِي وَأَنَا حَائِضٌ.(۱)

ترجمه: عایشه گفت : پیامبر با من نزدیکی(جماع) میکرد در حالیکه من حایض بودم!

حدیث دوم در جلد یکم این کتاب و با شماره ۳۰۰ مشخص شده است.
متن عربی :
۳۰۰ – وَكَانَ يَأْمُرُنِي، فَأَتَّزِرُ، فَيُبَاشِرُنِي وَأَنَا حَائِضٌ.(۲)>

ترجمه: عایشه می گوید: رسول الله به من فرمود که ازار (نوعی پوشش) بپوشم و با من نزدیکی(جماع) می کرد؛ در حالی که من حایض(پریود) بودم!

منابع:
۱- صحيح البخاري ،ج۳ص ۴۸ ،المؤلف: محمد بن إسماعيل أبو عبدالله البخاري الجعفي،المحقق: محمد زهير بن ناصر الناصر،الناشر: دار طوق النجاة،مصورة عن السلطانية بإضافة ترقيم ترقيم محمد فؤاد عبد الباقي،الطبعة: الأولى، ۱۴۲۲هـ
۲- صحيح البخاري ،ج۱ص ۶۷،المؤلف: محمد بن إسماعيل أبو عبدالله البخاري الجعفي،المحقق: محمد زهير بن ناصر الناصر،الناشر: دار طوق النجاة،مصورة عن السلطانية بإضافة ترقيم ترقيم محمد فؤاد عبد الباقي،الطبعة: الأولى، ۱۴۲۲هـ

شاید بازهم اسلامگرایان بگویند که در اینجا نامی از نزدیکی بکار نرفته و از کلمه -یباشرنی- استفاده شده, خوب ما نیز ترجمه این کلمه را از لغتنامه بسیار معتبر عربی خدمت شما آورده ایم که جای هیچ شک و شبهه ای باقی نماند.
“یباشرنی” از نظر لغوی “باشَرَ” به معنی جماع و نزدیکی است.
باشَرَ (المرأَةَ: جامَعَها) مُبَاشرةً وبِشَاراً، قَالَ اللهُ تعالَى: {وَلاَ تُبَاشِرُوهُنَّ وَأَنتُمْ عَاكِفُونَ فِي الْمَسَاجِدِ} . المُباشَرةُ: الجِمَاعُ، وَكَانَ الرجلُ يَخرُج من المسجدِ وَهُوَ مُعْتَكِف فيُجامِعُ، ثمَّ يعودُ إِلى الْمَسْجِد.

منبع : تاج العروس من جواهر القاموس ،ج۱۰ص ۱۹۲،باب بشر،المؤلف: محمّد بن محمّد بن عبد الرزّاق الحسيني، أبو الفيض، الملقّب بمرتضى، الزَّبيدي (المتوفى: ۱۲۰۵هـ،المحقق: مجموعة من المحققين،الناشر: دار الهداية)

خوب دیدید آن کسی که ادعا میکند فرستاده خداست با وجود داشتن حرمسرا با زنهای مختلف و رنگارنگ, تحمل صبر کردن برای اتمام دوران پریود همسر خردسالش را نداشته و در همان زمان نیز با وی نزدیکی یا همان سکس میکرده……….

لیست کامل زنان حضرت محمد«ص»:

1-خدیجه دختر خویلد
2-سوده دختر زمعه بن قیس
3-عایشه دختر ابوبکر
4-ام سلمه دختر امیه
5-حفصه دختر عمر بن الخطاب
6-زینب دختر جحش الاسدیه
7-جویریه دختر حارث
8-رمله دختر ابوسفیان بن الحرب
9-صفیه دختر حیی بن اخطب
10-میمونه دختر حارث الهلالیه
11-فاطمه دختر سریح
12-هند دختر یزید
13-عصما دختر سیاء
14-زینب دختر دیگر یزید
15-قتیله دختر قیس و خواهر اشعث
16-اسماء دختر نعمان بن شراحیل
17-فاطمه دختر صحاک
18-ماریه دختر شمعون قبطی
19-ریحانه دختر زید قرظی
20-غزیه از کنیزان محمد
21-صنعا یا سبا دختر سلیم
22-قضیه دختر جابر
23-زینب دختر خزیمه
24-هاجر دختر خلیفه الکلبی
25-عالیه دختر ظبیان
26-قوتیله بنت قیس
27-خوله بنت الهذیل
28-لیلی بنت الخطیم پیر زنی بود از قبیله بنی خزرج
29-ام هانی دختر ابوطالب
30-ضباعه دختر عامر بن قرط، که پیغمبر اورا از پسرش بخواست اما پسرش به پیامبر گفت مادرم پیر است و پیامبر دست او را صیغه کرد
31-صفیه دختر بشامه عنبری که از اسرای افتاده به دست مسلمانان بود
32-ام حبیبه دختر عباس بن عبدالمطلب، پیغمبر اورا به زنی خواست، عباس گفت یا رسول الله او با تو شیر خورده است و بعد آن پیامبر فقط صیغه اش کرد
33-جمره دختر حارث بن ابی حارثه
34-ثمر زنی که نامی از وی باقی نمانده است طلاق داد زیرا وی چشم چرانی میکرد و به مردانی که از مسجد خارج میشدند زیر چشمی نگاه میکرد
35-ملیکه اللیثیه دختر زید
36-ملیکه دختر کعب
37-شنباء دختر عمر الغفریه
38-ملائکه دختر داوود
39- عمیره دختر یزید
40-سناء بنت سفیان
41-جمیله دختر اشعث
42-محلن دختر الجهال
43-دوبه دختر امیر
44-عماره یا عمامه دختر حمزه
45-سنی دختر صلت
46-تکانه نام زنی دیگر است که مجلسی در مورد وی نوشته است دختر سیاهپوستی بود که «مقدوس» پادشاه مصر همچون ماریه تقدیم محمد کرد

کتاب اسلام وازدواج نوشته ایت الله مجلسی

برگرفت از گروه ایرانارشیسم >

13396 👀
8 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2019-06-05 19:59:46 +0430 +0430
نقل از: Korkak
نقل از: Smd20 منم الان باید بهت فحش بدم؟ اخه منم اومدم تو این سایت که مخ یه زن رو بزنم باهاش زنا کنم برام مهم نیست که حتما بیوه باشه تازه اگه متاهل باشه بیشتر حال میکنم ممکنه از یه پسر هم خوشم بیاد بریم لواط کنیم! حکم زنا با زن بیوه ۸۰ ضربه شلاقه حکم زنا با زن شوهردار و لواط مرگه! ولی مهم نیست راه در رو داره! حال نماز خواندن و روزه گرفتنم که ندارم روزی هم دو دست گناه کبیره استمنا انجام میدم دروغ و غیبت و مال مردم خوری هم که دیگه عادتمه! اما اینا مهم نیست!! چون روی اعتقادات آبا و اجدادیم تعصب دارم اونم خیلی شدید! محرم میشه میرم هیات نذری امام حسینم میخورم اگه پاش بیفته کربلا هم میرم! اگه کسی به اون چیزایی که حاج اقاها گفتن مقدسات دین ماست نقد وارد کنه جرش میدم دستمم بهش نرسه حداقل فحش ناموسی میدم که از ثوابش بی بهره نشم! البته بگم ها درسته که من همش حرف اخوندا رو مو به مو انجام میدم ولی من اصلا اونا رو قبول ندارم و اخوندا رو عامل بدبختی ایرانی ها میدونم ! از رژیم فعلی هم متنفرم چون مجبور شدم بخاطرش یواشکی تو خونه عرق بخورم پارتی بگیرم اما با اینکه مخالفشم سرانش رو از خانواده ام بیشتر دوست دارم میترسم اگه همینا نباشن به فاک برم خلاصه که من اینجوریم هرکی هم به مقدسات من توهین کنه مادرش مشکل داشته

*** باشه ***

نمونش همین با اینکه می بینه تو فقط نقل کردی باز میاد کسشر میگه ، یکی نیست بهش بگه پلشت اگه کسی به ناموست توهین کرده نویسنده کتابه ، اگه خیلی غیرتی برو ثابت کن منبع اشتباهه نه اینکه پشت گوشی ادعا الکی کنی و با آدم اشتباهی بحث کنی

1 ❤️

2019-06-05 20:34:04 +0430 +0430

از امام صادق در مورد نوشیدن ادرار گاو پرسیده شد، فرمودند: اگر به عنوان دارو به آن نیاز داشته باشد پس بنوشد و همچنین ادرار شتر و گوسفند.

(تهذیب الاحکام / شیخ طوسی / جلد 1 / صفحه 284 - وسائل الشیعه (آل بیت) / حر عاملی / جلد 3 / صفحه 410)(1)>

امام موسی کاظم علیه السلام فرمود:

(1)ادرار شتران از شیر آنها بهتر است با آنکه الله عزوجل درمان را در شیرشان (نیز) قرار داده است. (الکافی / جلد 6 / صفحه 338)>

(2)شیر شتر جوان برای هر دردی درمان است و درمان چاقی ادرارشان است. (الکافی / جلد 6 / صفحه 338)

اینکه امامان خوردن ادرار این حیوانات را در جهت درمان جایز می‌دانند، منظور چیست؟ به این احادیث توجه فرمائید:

حر عاملی در زمنیه فواید خوردن ادرار شتر، گاو و گوسفند و خوردن آب دهن آنان برای درمان و همچنین شیر آنان بابی مفصل دارد. (وسائل الشیعه (ال بیت) / حر عاملی / جلد 25 / صفحه 113) (4):>

حدیث شماره 31362: از امام صادق (ع) در مورد خوردن ادرار گاو پرسیده شد، فرمود: اگر برای درمان به آن نیاز باشد پس آن را بنوشد و همچنین ادرار شتر و گوسفند. (وسائل الشیعه (ال بیت) / حر عاملی / جلد 25 / صفحه 114)

حدیث شماره 31367: از امام صاددق روایت است که فرمود: خوردن ادرار گاو، گوسفند و شتر برای هر دردی درمان هستند و نگهدارنده‌ای هستند برای بدن که آن را پاک می‌کنند، کثافت‌ها را از بدن خارج و بدن را به بهترین حالت شستشو می‌دهند. (وسائل الشیعه (ال بیت) / حر عاملی / جلد 25 / صفحه 115- وسائل الشیعه (الاسلامیه) / حر عاملی / جلد 17 / صفحه 88)

در حدیث شماره 31368 هم به مجوز خوردن ادرار گاو و گوسفند و شتر اشاره کرده است. (وسائل الشیعه (ال بیت) / حر عاملی / جلد 25 / صفحه 115)

حدیث شماره 31369: مردی به نام مفضل بن عمر به امام صادق در مورد آسم که فردی به آن مبتلا بود پرسید؛ امام فرمود: از ادرار شتر جوان بالغ به او بخورانید، او خورد و الله دردش را از بین برد. (وسائل الشیعه (ال بیت) / حر عاملی / جلد 25 / صفحه 115)

و:

شیر شتر جوان داروی هر دردی است و کسی که مبتلا به آسم باشد خوردن ادرارش مفید است. (وسائل الشیعه (الاسلامیه) / حر عاملی / جلد 17 / صفحه 88)

از دید اسلام نه تنها ادرار و مدفوع حیوانات حلال گوشت پاک هستند، بلکه مدفوع حیوانات اهلی مانند الاغ، قاطر و اسب هم پاکند:

ادرار و مدفوع حیواناتی که گوشتشان حلال است پاک می‌باشد، حتی الاغ، قاطر و اسب. (کتاب الطهاره / ایت الله العظمی خوئی / جلد 1 / صفحه 455 - تعلیق علی عروه الوثقی / ایت الله العظمی سیستانی / جلد 1 / صفحه 51)>

ادرار و مدفوع هر حیوانی که گوشتش خورده می‌شود پاک هستند. (منتخب الاحکام / سید علی خامنه‌ای / صفحه 16)

رسول الله فرمود، خوردن ادرار چیزی که گوشتش حلال است ایرادی ندارد. (وسائل الشیعه (الاسلامیه) / حر عاملی / جلد 17 / صفحه 87 - بحار الانوار / مجلسی / جلد 77 / صفحه 107)

آیت الله منتظری معتقد بود که به اجماع علما فروش ادرار شتر جایز است. (دراسات فی المکاسب المحرمه / آیت الله حسین علی منتظری / جلد 1 / صفحه 238)

شتر مونس اعراب بیابانگرد بوده برای همین به نظر می‌رسد که شتر از مقدسات اسلام باشد؛ زیرا محمد با این حیوان بیشتر از بقیه سر و کار داشت.

جالب است بدانید از دید اسلام خوردن آبی که با آب دهن موش آمیخته باشد ایرادی ندارد.

برگرفته از گروه ایرانارشیسم >

سیدجماعت انگارحشرشون ب موتور اتمی و کمرشون بہ فلکہ اصلی منی وصلہ ھمیشہ حشرین،پسرودخترو پیروجوونم ندارہ تجربیاتی ک از دوس دخترای سید داشتم بہم اثبات کردہ دیگہ 40تا زن بگیری معلومہ دیگ…

0 ❤️

2019-06-06 06:06:48 +0430 +0430
نقل از: Salmaw
نقل از: Smd20 منم الان باید بهت فحش بدم؟ اخه منم اومدم تو این سایت که مخ یه زن رو بزنم باهاش زنا کنم برام مهم نیست که حتما بیوه باشه تازه اگه متاهل باشه بیشتر حال میکنم ممکنه از یه پسر هم خوشم بیاد بریم لواط کنیم! حکم زنا با زن بیوه ۸۰ ضربه شلاقه حکم زنا با زن شوهردار و لواط مرگه! ولی مهم نیست راه در رو داره! حال نماز خواندن و روزه گرفتنم که ندارم روزی هم دو دست گناه کبیره استمنا انجام میدم دروغ و غیبت و مال مردم خوری هم که دیگه عادتمه! اما اینا مهم نیست!! چون روی اعتقادات آبا و اجدادیم تعصب دارم اونم خیلی شدید! محرم میشه میرم هیات نذری امام حسینم میخورم اگه پاش بیفته کربلا هم میرم! اگه کسی به اون چیزایی که حاج اقاها گفتن مقدسات دین ماست نقد وارد کنه جرش میدم دستمم بهش نرسه حداقل فحش ناموسی میدم که از ثوابش بی بهره نشم! البته بگم ها درسته که من همش حرف اخوندا رو مو به مو انجام میدم ولی من اصلا اونا رو قبول ندارم و اخوندا رو عامل بدبختی ایرانی ها میدونم ! از رژیم فعلی هم متنفرم چون مجبور شدم بخاطرش یواشکی تو خونه عرق بخورم پارتی بگیرم اما با اینکه مخالفشم سرانش رو از خانواده ام بیشتر دوست دارم میترسم اگه همینا نباشن به فاک برم خلاصه که من اینجوریم هرکی هم به مقدسات من توهین کنه مادرش مشکل داشته

*** باشه ***

نمونش همین با اینکه می بینه تو فقط نقل کردی باز میاد کسشر میگه ، یکی نیست بهش بگه پلشت اگه کسی به ناموست توهین کرده نویسنده کتابه ، اگه خیلی غیرتی برو ثابت کن منبع اشتباهه نه اینکه پشت گوشی ادعا الکی کنی و با آدم اشتباهی بحث کنی

گوگولی متنو بخون من واقعیت خیلی مومنین فحاش رو به طنز گفتم
ولی فایده ای نداره بقول زنده یاد رضا فاضلی زبان مومن فحشه!

0 ❤️

2019-06-06 08:30:05 +0430 +0430
نقل از: Smd20

*** باشه ***

هر کاری می کنی سمت کمدی نرو ناموسن ریدی با این طنزت

0 ❤️

2019-06-06 09:21:21 +0430 +0430
نقل از: Smd20

*** باشه ***

هر کاری می کنی سمت کمدی نرو ناموسن ریدی با این طنزت

بیشتر تر بخون

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «