خودارضایی (پاسخ به ابهامت)

1395/05/30

هرچن پیش‌تر نیز در تاپیک “پیرامون امر مستحب جق” این مقوله به تفصیل مورد بررسی قرار گرف، ولی برا رفع ابهاماتِ اون دسه‌ از دوستانی که هنو سر این قضیه با خودشون درگیرن، شنیدن حرفای این زنه هم بدک نی.

#«Masturbation»
برا دانلود کلیک کنید↑

این خانوم دکتر جیگر، نسبتن قابل قبول درمورد جوانب جق توضی داده.
باشد که اسفاده ببرید 👌

4790 👀
2 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2016-08-20 17:37:21 +0430 +0430

امروز شیطون میخواست گولم بزنه ولی کیر خورد…کیرم تو کوس نن ه شیطان

1 ❤️

2016-08-26 18:56:41 +0430 +0430
نقل از: angry_boy مگه مجبوری بزنی؟! ضرر داره نزنید ... شایدم من اشتباه کنم ولی فک نکنم بی خطر باشه ... نزنید ... بابا نزنید دگه! ?

وقتی تو مملکت ما فاحشه خونه نیست…ما مجردها مجبوریم فقط جق بزنیم

0 ❤️

2016-08-26 18:58:48 +0430 +0430
نقل از: angry_boy مگه مجبوری بزنی؟! ضرر داره نزنید ... شایدم من اشتباه کنم ولی فک نکنم بی خطر باشه ... نزنید ... بابا نزنید دگه! ?

_
اگه خطر داش که تو الان زنده نمونده نبودی ?

0 ❤️

2016-08-26 19:05:39 +0430 +0430
نقل از: darkness-01 از ما ک گذشت و زدیم این نسل جدیدام ک همه کون هم میزارن لازمشون نمیشه 🙄 (erection)

_

نسل جدید از همون بچگی جق میزنن بعد بلوغ یواش یواش کون هم میذارن

1 ❤️

2016-08-26 19:10:03 +0430 +0430
نقل از: angry_boy
نقل از: اسکلت حشری

_

بیین دادا تو این ویدئو هم میگه که اگه از تعادل خارج نشه … اگه نسبت به شرایط خاصی شرطی نشی(مث تحریک بصری)… ولی از اونجایی که اکثر ایرانیا تو کفن، معمولا زیاده روی میکنن. تازه اکثرن هم با فیلمای پورن این کار رو انجام میدن.اینکار هم باعث زود انزالی و ضعف جسمیشون میشه و هم اینکه نصب به تحریک بصری شرطی میشن …

پس همون دور و برش نرین بهتره. من خودمم حدالامکان سعی میکنم اینکارو نکنم ،مگه اینکه خیلی بهم فشار بیاد.اگرم خواستید بزنید سعی کنید از هفته ای یکی دو بار بیشتر نشه

مام که همینو میگیم:

در کل سخ نگیرید، کم بزنید همیشه بزنید ;)

0 ❤️

2016-08-26 19:23:57 +0430 +0430
نقل از: darkness-01 تو تایپیک دیگه ای گفتن با بنزین جق زدن حتی!!!

ب قول فامیل دور من دیگ حرفی ندارم 🙄 (erection)

_
امتاحان نکنی نصف عمرت بر فناس (erection)
(منتهی حواست باشه زیاد تند نزنی که بر اثر اصطحکاک کیرت جرقه نزنه آتیش بگیری)

0 ❤️

2016-08-26 19:25:51 +0430 +0430

_

منکه مث یه گرگ افسانه ای قویم؛ این جنابعالی هستی که انقده زدی که فقط استخونت مونده ? تازه همونم داره تجزیه میشه 🙄 🙄 🙄

تو اینم نیسی! ;)
گرگ افسانه‌ای جاش تو همون افسانه‌هاس :D

0 ❤️

2016-08-26 21:19:12 +0430 +0430

من تو دوران حرفه ای خودم نیم ساعته هشت دست میزدم.
خارمادر خودمونو گاییدیم

0 ❤️

2016-08-27 07:21:45 +0430 +0430

_

منکه مث یه گرگ افسانه ای قویم؛ این جنابعالی هستی که انقده زدی که فقط استخونت مونده ? تازه همونم داره تجزیه میشه 🙄 🙄 🙄

تو اینم نیسی! ;)
گرگ افسانه‌ای جاش تو همون افسانه‌هاس :D

گرگ افسانه ایم و استخوناتو خورد میکنم ? گرچه که همونام به زودی پودر میشن و تبدیل میشی به روح حشری ? ? ?

"روح حشری" هم بد نبود. چرا به فکر خودم نرسید

0 ❤️

2016-08-27 15:32:36 +0430 +0430

ممنون از تاپیک خوبت روح عزیز.والا من خودم از 13 شروع کردم تا ب الان ک 19 ام یه سری مشکلات دارم نمیدونم تاچه حدی مال این قضیه اس ولی عرض میکنمشون اگه اطلاعی داشتی بگی.
1.لرزش دست(فقط انگشتا).
2.دور چشمام ژنتیکی سیاهه ولی بعد این عمل قبیح سیاهتر میشه.
3.پایین تنه ام گوشتی تر از بالا تنس!اصلا به هم نمیخوره.
4.بعد این عمل کمرم میاد جلو!جوری که از 2 کیلومتری قوس مزخرفش معلوم میشه و شکمم رو هم میاره جلو بصورت خععععععلی شخماتیک.
5.در ضمن این عمل چجوری ضرری نداره وقتی باعث زودانزالی میشه؟

0 ❤️

2016-08-27 17:30:31 +0430 +0430
نقل از: javad1013 ممنون از تاپیک خوبت روح عزیز.والا من خودم از 13 شروع کردم تا ب الان ک 19 ام یه سری مشکلات دارم نمیدونم تاچه حدی مال این قضیه اس ولی عرض میکنمشون اگه اطلاعی داشتی بگی. 1.لرزش دست(فقط انگشتا). 2.دور چشمام ژنتیکی سیاهه ولی بعد این عمل قبیح سیاهتر میشه. 3.پایین تنه ام گوشتی تر از بالا تنس!اصلا به هم نمیخوره. 4.بعد این عمل کمرم میاد جلو!جوری که از 2 کیلومتری قوس مزخرفش معلوم میشه و شکمم رو هم میاره جلو بصورت خععععععلی شخماتیک. 5.در ضمن این عمل چجوری ضرری نداره وقتی باعث زودانزالی میشه؟

_
هیش‌کودوم از اینایی که گفتی ربطی به جق نداره.
این دوتا تاپیک برا رفع مشکلت بد نی:
«آنچه باید از خودارضایی بدانیم»
«پیرامون امر مستحب جق»
درمورد زودانزالی هم جالبه بدونی که اتفاقن یکی از راههای درمانش که توسط پزشک تجویز میشه، نوعی خودارضاییه!

0 ❤️

2016-08-29 09:00:45 +0430 +0430
نقل از: javad1013 ممنون از تاپیک خوبت روح عزیز.والا من خودم از 13 شروع کردم تا ب الان ک 19 ام یه سری مشکلات دارم نمیدونم تاچه حدی مال این قضیه اس ولی عرض میکنمشون اگه اطلاعی داشتی بگی. 1.لرزش دست(فقط انگشتا). 2.دور چشمام ژنتیکی سیاهه ولی بعد این عمل قبیح سیاهتر میشه. 3.پایین تنه ام گوشتی تر از بالا تنس!اصلا به هم نمیخوره. 4.بعد این عمل کمرم میاد جلو!جوری که از 2 کیلومتری قوس مزخرفش معلوم میشه و شکمم رو هم میاره جلو بصورت خععععععلی شخماتیک. 5.در ضمن این عمل چجوری ضرری نداره وقتی باعث زودانزالی میشه؟

_
«پیرامون امر مستحب جق»
درمورد زودانزالی هم جالبه بدونی که اتفاقن یکی از راههای درمانش که توسط پزشک تجویز میشه، نوعی خودارضاییه!

از قدیم گفتن هرکی بهترین دکتر برای خودشه(یا یه همچین چیزی).من مطمئنم موارد2 و 4 مربوط به جلق زدنه بنده میباشد چون هیچ زمان دیگه ای تو زندگیم اینجوری نمیشم ولی شما میگی ربطی نداره.پس به چی ربط داره؟؟؟

0 ❤️

2016-08-29 09:20:16 +0430 +0430
نقل از: javad1013

«پیرامون امر مستحب جق»

از قدیم گفتن هرکی بهترین دکتر برای خودشه(یا یه همچین چیزی).من مطمئنم موارد2 و 4 مربوط به جلق زدنه بنده میباشد چون هیچ زمان دیگه ای تو زندگیم اینجوری نمیشم ولی شما میگی ربطی نداره.پس به چی ربط داره؟؟؟

_
2- خودت داری میگی سیاهی دور چشت ژنتیکیه! پس تموم شد رف. ضمن اینکه این مسله میتونه عامل خعلی چیزای دیگه (از جمله خسگی، بی‌خوابی، کمبود ویتامین و...) باشه. درضم خب معلومه وختی تلقین کنی به خودت جق پاچشتو سیا میکنه، هر وخ بزنی ناخودآگا حس میکنی سیاتر شده.
4- بهترین حالت واسه جق زدن خوابیدن به پشت (طاق واز)ـه. لابد وایسمیسی یه جوری جق میزنی که به کمرت فشار میاد بعد خیال میکنی به گا رفته. اینو به یه دکتر درست‌حسابی (نه از اون اسلامی‌چیاش) بگی بهت میخنده که چجوری گوزو به شقیقه ربط دادی!

درکل هدف من صرفن آگاهیه و جق زدن یا نزدن جنابالی هم یه تصمیم شخصی. اصراری که نداریم، اگه خیال میکنی نزنی برات بهتره خب نزن.

0 ❤️

2016-08-29 09:20:38 +0430 +0430

_

چیزی که نکشتت قوی ترت میکنه (clap)

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «