دانلود دوازده فیلم سکسی تاریخ سینما ( بجز فیلمهای پورن )

1391/05/25

دانلود دوازده فیلم سکسی تاریخ سینما ( بجز فیلمهای پورن )
فیلمهای این بخش شامل سکسی ترین فیلم های تاریخ سینماست.دراین فهرست فیلم های پورنو و فیلمهای تینجری(نوجوان پسند) درنظر گرفته نشده است.معیار سنجش این فیلمها ،میزان صحنه های سکس،برهنگی و ارتباط موضوع فیلم به سکس است.
شما احتمالا فهرست هایی دربردارنده فیلم “خارج ازدید” با بازی "جنیفر لوپز "و “جرج کلونی” یا فیلم “نه ونیم هفته” بابازی “کیم بسینجر” را دیده اید ولی به نظرم این فیلم ها چندان صحنه های سکسی ندارند و بیشتر به خاطر جذابیت بازیگران زن ومرد شرکت کننده درفیلم سکسی شناخته شده اند.
در مورد دوفیلم “استنلی کوبریک” یعنی “پرتقال کوکی” و “چشمان کاملا باز” نیز به نظرم این فیلمها بیشتر مضمون اجتماعی دارند.
فیلم غریزه اصلی
در بین فیلمهای این بخش تنها سه فیلم پیانو ، بزرگراه گمشده و تصادف ارزش هنری دارند که فیلم پیانو برنده جایزه اسکار نیز بوده

برای دانلود این فیلمها به آدرس زیر مراجعه کنید
اولین فیلم غریزه ی اصلی نام داره و به ترتیب فیلمهای دیگه هم روی وبلاگ قرار میگیره

http://vigraspray.blogspot.fr/search/label/12 فیلم سکسی تارخ سینما

163031 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2012-08-15 11:57:23 +0430 +0430

فیلم فوق العاده " پیانو The Piano " هم در وبلاگ قرار گرفت
فیلم پیانو
http://vigraspray.blogspot.fr/2012/08/piano.html

0 ❤️

2012-08-21 18:18:11 +0430 +0430

این فیلم محصول سال 1996 است و با فیلم دیگری با همین نام محصول سال 2004 که برنده جایزه اسکارهم شد اشتباه نشود!
تمام طول این فیلم به جزء صحنه های تصادف، حاوی صحنه های سکس بین بازیگران است.تجاوز جنسی به آسیبدیدگان تصادف یکی ازجالبترین بخش های این فیلم است که آن را ازدیگر فیلم ها متمایز میسازد
در بخشی از فیلم هنرپیشه زن اصلی فیلم “دبورا اونگر” درحال سکس با جیمز اسپیدر درباره مزه منی دیگر شخصیت فیلم صحبت میکند
دراین فیلم سکس درهمه جا رخ می دهد در اتاق کارگردان در آشیانه پرواز هواپیما،پارکینگ،خیابان،کارواش و غیره
تصادف
برای دانلود این فیلم به آدرس زیر بروید :

http://vigraspray.blogspot.fr/2012/08/crash-1996.html

1 ❤️

2012-08-22 00:16:41 +0430 +0430

دوست عزيز . پيغام ميده اکانتت بسته شده… لطفا يه کاري بکن

0 ❤️

2012-08-22 00:27:09 +0430 +0430

[quote=Little Farshad]دوست عزيز . پيغام ميده اکانتت بسته شده… لطفا يه کاري بکن[/quote]

راست میگه

0 ❤️

2012-09-03 10:13:39 +0430 +0430

سلام خسته نباشد من هر کاری میکنم نمی تونم فیلم هارو دانلود کنم میشه خواهش کنم بفرستید به ایمیلم ممنونم میشم ازتون

0 ❤️

2012-09-03 10:28:18 +0430 +0430

سلام
دانلود نمیشه برای من
ولی من فیلم پیانو را دیدم,از من میشنوید دانلود نکنید ,کسشعر محضه :)

0 ❤️

2012-09-04 14:51:41 +0430 +0430

من فیلم CRASH ‎ دیدم… واقعا جالب بود… اما پیانو یه چیز دیگست…

0 ❤️

2012-11-02 09:03:56 +0330 +0330

age mishe baraye manam linke downlod vase filmaye sex zoori ya tajavoz ya animation haye injori bezarin mamnon misham

0 ❤️

2012-12-09 11:54:35 +0330 +0330

[quote=ayda007]دانلود دوازده فیلم سکسی تاریخ سینما ( بجز فیلمهای پورن )
فیلمهای این بخش شامل سکسی ترین فیلم های تاریخ سینماست.دراین فهرست فیلم های پورنو و فیلمهای تینجری(نوجوان پسند) درنظر گرفته نشده است.معیار سنجش این فیلمها ،میزان صحنه های سکس،برهنگی و ارتباط موضوع فیلم به سکس است.
شما احتمالا فهرست هایی دربردارنده فیلم “خارج ازدید” با بازی "جنیفر لوپز "و “جرج کلونی” یا فیلم “نه ونیم هفته” بابازی “کیم بسینجر” را دیده اید ولی به نظرم این فیلم ها چندان صحنه های سکسی ندارند و بیشتر به خاطر جذابیت بازیگران زن ومرد شرکت کننده درفیلم سکسی شناخته شده اند.
در مورد دوفیلم “استنلی کوبریک” یعنی “پرتقال کوکی” و “چشمان کاملا باز” نیز به نظرم این فیلمها بیشتر مضمون اجتماعی دارند.
فیلم غریزه اصلی
در بین فیلمهای این بخش تنها سه فیلم پیانو ، بزرگراه گمشده و تصادف ارزش هنری دارند که فیلم پیانو برنده جایزه اسکار نیز بوده

برای دانلود این فیلمها به آدرس زیر مراجعه کنید
اولین فیلم غریزه ی اصلی نام داره و به ترتیب فیلمهای دیگه هم روی وبلاگ قرار میگیره

http://vigraspray.blogspot.fr/search/label/12 فیلم سکسی تارخ سینما[/quote]

آپلود عکس ،آپلود آهنگ ، آپلود فیلم ، آپلود فایل های زیپ ، آپلود انواع فایل ها ، آپلود فایل های حجیم ، دانلود رایگان ، دانلود با سرعت بالا ، پسورد گذاری روی فایل ها ، محلی مطمئن برای فایل های وارز شما ، یک گیگ فضای رایگان برای فایل های شما ، اشتراک گذاری فایل ها بر روی دیوارتان و صفحه ی شما در فیس بوک ، عکس بند انگشتی برای هر فایل ، جستجو در فایل های آپلود شده ، ریموت آپلود ، ماندگاری همیشگی فایل ها ، لینک های سالم فایل های شما . تمام امکانات فوق را در سایت آپلودکده دات کام در اخیتار بگیرید . آپلودکده دات کام بهترین آپلودسنتر فارسی زبانان ، www.uploadkadeh.com

0 ❤️

2017-11-18 17:39:59 +0330 +0330

سلام مينا هسستم 24 ساله نياز به يک مرد خوب و خوش اخلاق با وضع ماليه خوب دارم و با سفر و اينا هم هيچ مشکلي ندارم بدليل اينکه نياز به يک پشتيبان داشتم اين پيام رو اينجا ميزارم من قد و هيکلم عاليه و سفيد هم هستم و فيس زيبايي هم دارم هر کي ميتونه و شرايطشو داره به تلگرامم پيام بده یوزرم اینه mina_khod

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «