دعوت بی دینان سایت برای گرویدن به زرتشتی

1395/06/04

دوستانی که به هر دلیلی بی دینی رو انتخاب کردن ازشون دعوت میکنم با گرویدن به زرتشتی با کارهای عملی تو زندگیشون به زورگویی اسلام در ایران پایان دهند. بنده خودم سالها بی دین بودم اما با بحث و بررسی فراوان و مباحث سنگین و چندین سال تجربه بی دینی به نتیجه رسیدم که بی دینی از بسیاری جهات بی تفاوت در امور زندگی و مسلمانان و میهن خود هستن. در حالی که زرتشتی بی تفاوت نیست و کارهای عملی داره که باهاش ایران رو میشه نجات داد.من خودم چند نمونه از کارهایی که طی این مسیر قصد دارم انجام بدم اینجا مینویسم:
تغییر فامیل عسلامی خود به فامیلی مرتبط به زرتشت- ازدواج به شیوه و روش غیرعسلامی و به روش زرتشتی در حالی که بی دینان مجبورند پیروان دین کثیف اسلام برایشان خطبه عقد جاری کنند- در دست گرفتن اوستا و گات ها برای نشان دادن قبول نداشتن قرآن- وصیت برای اینکه مراسم فوت من به صورت زرتشتی صورت بگیره نه عسلامی در حالی که برای بی دینان در هر حال به روش عسلامی صورت میگیره. فعلا این ها در الویت من هستن ولی کارهای دیگه ای هم میخوام انجام بدم. اگر کار عملی سراغ داشتید خوشحال میشم نظر بدید.

6978 👀
5 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2016-08-27 18:09:06 +0430 +0430
نقل از: majidped0 من هم اینا رو از وبلاگهای دیگه دارم میرارم همه همه کتابهای اسمانی مثل تورات انجیل قران و اوستا رو به فارسی خوندم و نتیجه گرفتم همشون چرت بیدن

عزیزم با این پست ها دروغ گویی تو ماس مالی نمیشه که. من دروغگویی تو رو به همه نشون دادم احتمالا به همین خاطر هست که هی خواستی با پست زدن دروغگویی خودتو ماس مالی کنی.

0 ❤️

2016-08-27 18:23:22 +0430 +0430
نقل از: majidped0 در ضمن جواب اون حرفای اهورا مزدا و زرتشتتو بده اونا که از کتابای خودتونه مشتی

فعلا همچنان مشغول ماس مالی دروغ گوییت باش… به وقتش جواب میدم…

0 ❤️

2016-08-27 18:29:46 +0430 +0430
نقل از: Hamjensgera اصلا دوس ندارم بحث کنم و ادامه بدم ولی شما بلدم نیستی بازی کنی با کلمات

اینکه میگی تو(شما خطاب کردم نه تو)

اینکه میگی من(بدون جزء اون آمای نادونی هستی که فکر میکنی همه چی میدونی) اون موقع خطابم به شما نبود ولی الان خودت ثابت کردی که نادونی لایقته

بعد من نوشتم که زشته از کسی طرفداری کنم اگر دقت کرده باشی

من همیشه میگم هیچی نمیدونم

اصلا به حساب نمیام

اینکه میگم بی دینم ادعا نیست و مدعی نیستم

واقعیته

اگه غیر این باشه پس تو این سایت چه کار میکنم

ولی شما ادعای دین داری میکنی و تو این سایتی، خلاف دینداریته

2رو شما داری

خوب نیست اصلا

یه جا هم گفته بودم اگه کسی توهین کنه سعی میکنم به روی خودم نیارم

ولی الان نتونستم سعی کنم و …

میگم

شاشیدم به خودتو دینتو خداتو همه کس و کارت که انقدر نفهم و الاغ بارت آوردن

میدونم چی دارم میگم

بیا برو دلقک کله پوک… من اگه بلد نبودم روی سر امثال تو لجن بریزم که اینجا دووم نمیاوردم. آره فرار کن دلقک کله پوک. فرار کن ترسوی بدبخت. من با همین دین ایران رو به اصالت خودش برمیگردونم. تو رو چه به ایران… لیاقت توی گوسفند همونه که این آخوندا سوارت بشن…

0 ❤️

2016-08-27 18:35:22 +0430 +0430
نقل از: majidped0
نقل از: Hamjensgera اصلا دوس ندارم بحث کنم و ادامه بدم ولی شما بلدم نیستی بازی کنی با کلمات

اینکه میگی من(بدون جزء اون آمای نادونی هستی که فکر میکنی همه چی میدونی) اون موقع خطابم به شما نبود ولی الان خودت ثابت کردی که نادونی لایقته

اصلا به حساب نمیام

واقعیته

2رو شما داری

خوب نیست اصلا

میگم

میدونم چی دارم میگم

ولش کن همه دین دارا همینن تا کم میارن اگه قدرت دستش باشه میکشه نباشه توهین میکنه اونم نباشه مظلوم نمایی میکنه ادای حقوق بشر درمیاره تا قدرتو گرفت حتی به مرغ خروسای خونه مخالفاش رحم نمیکنه درود بر رستم کبیر به خاط جنگ با چنین زرتشتیایی

منظورت عموهای خونخوارت بودن؟. کیم جونگ-اون و کیم جونگ ایل

0 ❤️

2016-08-27 18:37:43 +0430 +0430
نقل از: Hamjensgera بیا برو دلقک کله پوک.... من اگه بلد نبودم روی سر امثال تو لجن بریزم که اینجا دووم نمیاوردم. آره فرار کن دلقک کله پوک. فرار کن ترسوی بدبخت. من با همین دین ایران رو به اصالت خودش برمیگردونم. تو رو چه به ایران... لیاقت توی گوسفند همونه که این آخوندا سوارت بشن...

شیشه میزنی؟؟؟

نخیر... دارم لجن تو سرت خالی میکنم

?
0 ❤️

2016-08-27 18:40:46 +0430 +0430

شما دین اسلام رو ترک کردید اما متاسفانه دینخویی رو ترک نکرده اید.

ویژگی دینخویان این است که به بلوغ عقلی نرسیده اند. دینخویان احساس می کنند بدون دین چیزی کم دارند. انگار باید همیشه کسی باشد که به آنها بگوید چکار بکن و چکار نکن. درست مثل طفل خردسالی که دچار بلوغ عقلی نشده. می ترسه و سردرگمه و از نظر عاطفی وابسته است برای همین همیشه دنبال یک بزرگتر می گرده که بهش بگه چکار باید بکنه.

برای همین دینخویان وطنی وقتی اسلام رو ترک کردند مثل بچه ای که پستونکش رو گم کرده دنبال آویزون شدن به یک دین دیگه هستند.

اما به قول نیچه:

برای اینکه بت پرست نباشی،کافی نیست که بت ها را شکسته باشی،باید خوی بت پرستی را ترک گفته باشی

اگر درست فکر کنی می بینی که برای کار نیک کردن و گفتار نیک داشتن حتما لازم نیست بری زرتشتی یا پیرو هر دین دیگه ای بشی. کافیه عقل و وجدان خودت رو جدی بگیری

0 ❤️

2016-08-27 18:43:04 +0430 +0430
نقل از: webcamsx

اصلا به حساب نمیام

واقعیته

2رو شما داری

خوب نیست اصلا

میگم

میدونم چی دارم میگم

بیا برو دلقک کله پوک… من اگه بلد نبودم روی سر امثال تو لجن بریزم که اینجا دووم نمیاوردم. آره فرار کن دلقک کله پوک. فرار کن ترسوی بدبخت. من با همین دین ایران رو به اصالت خودش برمیگردونم. تو رو چه به ایران… لیاقت توی گوسفند همونه که این آخوندا سوارت بشن…

بر روانی احمق گنده تر از تو هم متاسفانه نتونستن اسلامو نابودکنن حالا می خوای مثلا چیکار کنی بدبخت اگه تورو سربازان گوم نام که نه نیروی انتضامیم بگیره تورو جاتو خیس میکنی متوهم بدبخت تو الان قدرت دستت نیست میخوای بیای این بدبختو بکشی نکنه فردا میخوای بشی رهبر جمهوری زرتوشتی ایران واقعا که تو ایران تنها چیزی که نیست ادمه عاقله که هر کی به نحوی یه افسار بسته گردنش یا یهودی یا مسلمون یا زرتوشتی یا کوروش پرست یا عرب و غزه پرست هی ر.زگار چرا منو ایجا اوردی چی میشد تو یه جای دیگه به دنیا میومدم
مدرک نداری عمو جون شک نکن تو حتی یه بار کتا اووستا زرتش معروف به اوستا رو نخوندی حداقل مسلمونا یه بار قران خوندن بی خی حالا کی میخوای ایرانو نجات بدی حالا من چی بپوشم تورو خدا ایرانو فردانگیریا فردا یکی میخواد200میلیون به حسابم بریزه در ضمن تو که ایقدر ایران ایران میکنی نباید به این زبان بنویسی

پست زدنت بوی اسلام و مسلمانی میده. تقیه کردی؟ آره؟ دلقک کله پوک ? ?

0 ❤️

2016-08-27 18:45:36 +0430 +0430

اصلا به حساب نمیام

واقعیته

2رو شما داری

خوب نیست اصلا

میگم

میدونم چی دارم میگم

ولش کن همه دین دارا همینن تا کم میارن اگه قدرت دستش باشه میکشه نباشه توهین میکنه اونم نباشه مظلوم نمایی میکنه ادای حقوق بشر درمیاره تا قدرتو گرفت حتی به مرغ خروسای خونه مخالفاش رحم نمیکنه درود بر رستم کبیر به خاط جنگ با چنین زرتشتیایی

به جون زرتوشت ننه چچنده تو یه چیزی میزنی میشه بگی کی من طرفداری کره شمالی رو کردم الاغغغغغغغغغغغغ از بس ادرار گاو خوردی مشنگ شدی اگه یه مدرک اوردی که من طرفداری کره شمالی رو کردم منم میام زرتشتی میشم باهم میریم کرم خاکی میکشیم تا اهورا مار ببخشه

بازم که چرت و پرت بافتی دلقک گوسفند 🙄

0 ❤️

2016-08-27 18:47:54 +0430 +0430
نقل از: Hamjensgera آقا.....

خیلی جنسش خوبه

متامفتامینه خالصه

اگه میدونستم شیشه میزنی نمیومدم پیشت تا زرتشتیم کنی

کاش متا منم مثل متا یو خالص بود

میدونم چی میگم

به معنای واقعی خود کلمه

داری لجن ها رو از سرت پاک میکنی؟ ادامه بده منم به لجن ریختن به سرت دارم ادامه میدم ?

0 ❤️

2016-08-27 18:53:55 +0430 +0430

اصلا به حساب نمیام

واقعیته

2رو شما داری

خوب نیست اصلا

میگم

میدونم چی دارم میگم

به جون زرتوشت ننه چچنده تو یه چیزی میزنی میشه بگی کی من طرفداری کره شمالی رو کردم الاغغغغغغغغغغغغ از بس ادرار گاو خوردی مشنگ شدی اگه یه مدرک اوردی که من طرفداری کره شمالی رو کردم منم میام زرتشتی میشم باهم میریم کرم خاکی میکشیم تا اهورا مار ببخشه

بازم که چرت و پرت بافتی دلقک گوسفند 🙄

الاغ جون چرت و پرتو تومیگی تو نگفتی من کجا طرفداری کره شمالی رو کردم نگی میام زرتشتو میکنم تو کونتا

? ? ?

0 ❤️

2016-08-27 18:57:50 +0430 +0430
نقل از: majidped0 جر و بحث کردن با دیندارا مثل اینه که بخوای رو چرتکه، ویندوز 10 نصب کنی!

دروغ نگو دروغگو ?

0 ❤️

2016-08-27 18:59:54 +0430 +0430
نقل از: Hamjensgera دین دارم نیست

شیشه که میزنه نمیفهمه چی داره میگه

خنده از درد ، تلخی، ناراحتی، افسردگی ، کشیدن مواد شیمیایی و خیلی چیزای دگ

اینکه میخنده واسه اینه کردن تو کونش احساس درد درونی داره

لامصب نمیدونم این شیشه چیه که آدم و به این روز در میاره

خودم ناراحت میشم با کسی اینجوری صحبت کنم

ولی خدا شاهد هست

میگم که بدونه چی داره میگه

همیشه هم میگم من هیچی نمیدونم ولی دقت میکنم به گفتن و شنیدن کلمات

همچنان به پاک کردن لجن از روی سرت ادامه بده منم از اینور هی دارم میریزم رو سرت...

0 ❤️

2016-08-27 19:04:45 +0430 +0430

زرتشت خوب نیست دارم میگردم یه دین درست و حسابی پیدا کنم حالا دوروزه دنبالشم پیدا کردم ميذارم

0 ❤️

2016-08-27 19:07:25 +0430 +0430
نقل از: majidped0 دوستان بی دین دیگه تمومش کنید هر وقت اومد اون حرفایی که اهورا پرایدش گفته جواب داد میام دوباره باهاش بحث میکنیم اگه نه ولش کنید اونقدر ادرار خوک و گاو بخوره جونش در بره این میخواد با این حرفا تایپکشو پرطرفدار بکنه اقا من متحول شدم میخوام زرتشتی بشم چطوری خررررررررربشممممممم

شما هر وقت اومدی واسه دروغت سند دادی اونوقت میتونی بالاپایین بپری و ازم جواب بخوایی. دلقک کله پوک

0 ❤️

2016-08-27 19:10:00 +0430 +0430
نقل از: Ali17tab زرتشت خوب نیست دارم میگردم یه دین درست و حسابی پیدا کنم حالا دوروزه دنبالشم پیدا کردم ميذارم

تئوری گشتن خوب نیست 7 آبان پاشو بیا پاسارگار کف خیابون بگرد…

0 ❤️

2016-08-27 19:15:57 +0430 +0430
نقل از: Ali17tab زرتشت خوب نیست دارم میگردم یه دین درست و حسابی پیدا کنم حالا دوروزه دنبالشم پیدا کردم ميذارم

الاغ باشعور مطمئنی همه اونا زرتشتین یعنی رفتی از همشون سوال کردی ابله که عمرا جیگر چنین کاری داشته باشی

پست قبلی گفتم آدم شدی خواستم شروع کنم توضیح بدم با این پستت گند زدی گوسفند… ?

0 ❤️

2016-08-27 19:21:57 +0430 +0430
نقل از: majidped0 بی خیال ما همه دروغگو ما که رفتیم تو بشین تریاکتو سق بزن

آخه دلقک من حتی سیگاری هم نیستم از کجات درآوردی که تریاک میکشم؟ وضعت خرابه…

0 ❤️

2016-08-27 19:25:14 +0430 +0430

الاغ باشعور مطمئنی همه اونا زرتشتین یعنی رفتی از همشون سوال کردی ابله که عمرا جیگر چنین کاری داشته باشی

به کون گرد زرتشت قسم داری بهونه میاری بی خیال من کار زندگی دارم باز شکر بدن سالم دارم پولم دارم می خوام برم بخوابم فردا برم حال کنم اینجاهم راحت نبودم میرم کشور دیگه میگن تا 30سال اینده شمال ایران میشه مثل سومالی اونقت میمونی اینجا اگه اهورا مزدا ابشم نمیده بخوری از عطش و تشنگی نمیری

نه باور کن من اهل دروغ نیستم. پست قبلیت بدون توهین بود گفتم آدم شدی خواستم شروع کنم توضیح بدم یه رفرش زدم دیدم نه آدم نشدی…

0 ❤️

2016-08-27 19:36:24 +0430 +0430

به کون گرد زرتشت قسم داری بهونه میاری بی خیال من کار زندگی دارم باز شکر بدن سالم دارم پولم دارم می خوام برم بخوابم فردا برم حال کنم اینجاهم راحت نبودم میرم کشور دیگه میگن تا 30سال اینده شمال ایران میشه مثل سومالی اونقت میمونی اینجا اگه اهورا مزدا ابشم نمیده بخوری از عطش و تشنگی نمیری

نه باور کن من اهل دروغ نیستم. پست قبلیت بدون توهین بود گفتم آدم شدی خواستم شروع کنم توضیح بدم یه رفرش زدم دیدم نه آدم نشدی…

خوب من چیکار کنم تو جواب اون ایات اوستا بر بدی در ضمن رفیق تو توهین رو شروع کردی ولی اگه توهینی کردم بهت که حقت نبود معذرت میخوام حالا یا زرتشت بگو

ببین دوست عزیز همه چیز را همگان دانند و همگان از مادر زاده نشده… در مسائل تاریخی هیچ چیزی رو نمیشه به قطعیت گفت. شما نمیخواد به گذشته های دور بری. همین سال 88 رو ببین رسما تو روز روشن تاریخ رو تحریف کردن تقلب انتخاباتی رو فتنه گفتن. تاریخ رو فاتحان مینویسن. قرآن هم تحریف اساسی شده. شما کافیه نسخه قرآنی صنعا رو با قرآن امروزی مقایسه کنی تا متوجه اختلافات فاحش و کاملا دگرگون شده در قرآن بشی. اوستا هم تحریف شده. خب اگه در این پست که زدم به زبون مشترک رسیدیم من ادامه بدم. اگر نه که باید فعلا همینجا قطع کنم.

0 ❤️

2016-08-27 19:38:19 +0430 +0430
نقل از: majidped0 در ضمن گفتم نمیخوام مثل شما دین دارا ادم باشم میگم که از همه کس همه چی هروز هر ثانیه اروزو و دعام اینه بدن سالم عمر طولانی جیب پر پول و زندگی شاد و خوشبخت نه می خوام انتر غرب باشم نه شرق نه اعراب نه زرتشتی نه مسلمان نه مسیحی نه یهودی فقط یه زندگی میخوام که نه به کسی زور بگم نه کسی اطرافم باشه که حقمو بخوره نه ضرری بهم بزنه زندگی شاد شاد پولداره سالم و انسانهایی که اگه فایده ای ندارن حداقل ضرر نداشته باشن حالا این زندگی من از نوع تو بیخود مهم نیست من میخوام اینطوری زندگی کنم شب خوش جواب سوالممم رو ندادی فدای سرم شب خوش

خب اگه کار داری من بقیه ش رو برای فردا میزارم…

0 ❤️

2016-08-27 20:52:35 +0430 +0430

خدا شفات بده.تغییردین یعنی افتادن ازچاله به چاه

0 ❤️

2016-08-27 22:11:50 +0430 +0430
نقل از: مریخی62

خوب من چیکار کنم تو جواب اون ایات اوستا بر بدی در ضمن رفیق تو توهین رو شروع کردی ولی اگه توهینی کردم بهت که حقت نبود معذرت میخوام حالا یا زرتشت بگو

ببین دوست عزیز همه چیز را همگان دانند و همگان از مادر زاده نشده… در مسائل تاریخی هیچ چیزی رو نمیشه به قطعیت گفت. شما نمیخواد به گذشته های دور بری. همین سال 88 رو ببین رسما تو روز روشن تاریخ رو تحریف کردن تقلب انتخاباتی رو فتنه گفتن. تاریخ رو فاتحان مینویسن. قرآن هم تحریف اساسی شده. شما کافیه نسخه قرآنی صنعا رو با قرآن امروزی مقایسه کنی تا متوجه اختلافات فاحش و کاملا دگرگون شده در قرآن بشی. اوستا هم تحریف شده. خب اگه در این پست که زدم به زبون مشترک رسیدیم من ادامه بدم. اگر نه که باید فعلا همینجا قطع کنم.

دیگه باورم شد که دوستان ميگن شیشه میزنی یا هیچ بارت نیست و بی سوادی درست گفتن…
داداش من میکشی حداقل جنس خوبی بکش یا کمتر بکش که توهم نزنی…
یا تایپک میزنی برو یکم مطالعه بکن بعد تایپک بزن…
این 9 صفحه رو خوندم یه جواب درست و حسابی ندادی که ادم بهت امیدوار بشه

توی مسلمون دیگه واسم چرت و پرت و مزخرف نباف… مملکت رو به گند کشیدید دو قورت و نیمتون هم باقیه…

0 ❤️

2016-08-27 22:23:35 +0430 +0430
نقل از: Hamjensgera صاحب تاپیک

لطفا خواهش میکنم حرف نزن

فقط از همون اولی که پست گذاشتم

دونه دونه بخون

واقعا اگه فهم داشته باشی

میفهمی چی دارم میگم

موضوع صحبتم چی هست

تا به حال به این موضوع فکر نکردی

ادیان از کجا سر در آووردن؟

شاید کسانی دین ها رو آووردن و تعریف کردن برای حکومت کردن

تا به حال به این موضوع فکر نکردی که چرا ادیان تو قطب یا قاره آمریکا(سرخ پوستا) نفوذ نکرد؟

چون راهی پیدا نکردن و نمیدونستن اونجا هم آدم وجود داره یا زندگی جریان داره

از من به (شما) حقیقت

خدا هیچ وقت حرفی نزده

هیچ وقت هم نمیتونی بدونی که چی هست

چون ما و همه ی هر چی که تو این هستی وجود داره ، قالبمون اجازه نمیده که بفهمیم خدا چی هست

فقط اگه با خدا باشی. باهاته

اگه بیخدا باشی، عقل و منطق داده و راهتو پیش میری، همانا شاهد و ناظره

همانطور که بقیه موجودات، غریزه داده و راهشونو پیش میگیرن

حالا چیزی که ما نمیتونیم تصورشو بکنیم و نمیدونیم و نخواهیم فهمید که چی هست

کفر(به معنای واقعی کلمه)

کفر نیست که جای او حرف بزنیم

آیا پیامبران، شیادانی نبودند که جای خدا صحبت کردن

اینکه من دین ندارم دلیل نیست بی تفاوت باشم، اتفاقا زندگی پر از معناست واسم و طبیعتم لذت و شادابیه برام و هر لحظه به اطرافم با دقت نگاه میکنم لذت میبرم که میتونم با دقت نگاه کنم

چارچوب وجود نداره

دین چارچوبه، عقاید فرد یا گروهی تحمیل میشه

شما اگر عقل و منطق داری(دین، عقل و منطق و شعورتو زیر سوال میبره)

نمیخواد جواب منو بدی

فقط تعمل کن رو حرفام

بنویس کله پوک کس شعر گفت و رفت

ولی تو تنهاییت فکر کن

توی آمریکای مرکزی قبل از کشف قاره امریکا توسط کلمب دین مایا وجود داشت باید اینو میگفتم چون داری اطلاعات غلط میدی. تو هم خوب حرفامو نخوندی ببینی من دارم در مورد چی حرف میزنم... https://en.wikipedia.org/wiki/Maya_religion

0 ❤️

2016-08-27 22:38:13 +0430 +0430
نقل از: Hamjensgera خیلی متاسفم

من صادقانه گفتم حرفمو

فکر نمیکنی

و نمیدونی چی میگی

گفتم شاید این حرف آخرم تاثیر بزاره

مشکلت چیه؟ هی میایی دو تا پست میزنی بعد میگی ادامه نمیدم دوباره ادامه میدی باز میگی ادامه نمیدم.باز ادامه میدی. خلاصه تکلیف من رو که هیچ تکلیف خودت با خودت رو روشن کن. میایی میگی چرا دین از این طرف دنیا به اون طرف نرفته در حالی که اون طرف دنیا واسه خودش دین داشت. که بله اینوریا رفتن کلا زدن اون دین رو با خشونت نیست و نابود کردن. شما فکر میکنی من میخوام دین زرتشت رو وارد سیاست کنم در حالی که اشتباه میکنی. قانون اساسی که من قبول دارم هیچ دینی حتی زرتشتی رو نباید به عنوان دین رسمی اعلام کنه. قانون اساسی که من قبول دارم به اون بی دین هم اجازه فعالیت آزاد در کشور رو میده. قانون اساسی که دین رو در سیاست دخالت بده محکوم به شکست هست...

0 ❤️

2016-08-28 00:57:23 +0430 +0430
نقل از: مریخی62
نقل از: Hamjensgera خیلی متاسفم

من صادقانه گفتم حرفمو

فکر نمیکنی

و نمیدونی چی میگی

گفتم شاید این حرف آخرم تاثیر بزاره

مشکلت چیه؟ هی میایی دو تا پست میزنی بعد میگی ادامه نمیدم دوباره ادامه میدی باز میگی ادامه نمیدم.باز ادامه میدی. خلاصه تکلیف من رو که هیچ تکلیف خودت با خودت رو روشن کن. میایی میگی چرا دین از این طرف دنیا به اون طرف نرفته در حالی که اون طرف دنیا واسه خودش دین داشت. که بله اینوریا رفتن کلا زدن اون دین رو با خشونت نیست و نابود کردن. شما فکر میکنی من میخوام دین زرتشت رو وارد سیاست کنم در حالی که اشتباه میکنی. قانون اساسی که من قبول دارم هیچ دینی حتی زرتشتی رو نباید به عنوان دین رسمی اعلام کنه. قانون اساسی که من قبول دارم به اون بی دین هم اجازه فعالیت آزاد در کشور رو میده. قانون اساسی که دین رو در سیاست دخالت بده محکوم به شکست هست...

عزیز من چرا بدت میاد و زور بهت داره حقیقتو میگیم.
من مسلمان با عوض کردن دینت مشکلی ندارم.. دین زرتشت هم قبول دارم. حرف من توهم های هست که میزنی و تناقضات تو حرفهاته. اینجور حرف میزنی انگار گاندی یا نلسون ماندلا هستی.. انگار الان چهار پنج میلیون نفر گوش به فرمان تو هستن.. که حکم حمله بدی تا دین و قانون اساسی ایران رو عوض بکنی... این توهمات رو قبول بکنیم باز تو حرفهات پراز تناقضه. از یه طرف میگی قانون اساسی تو دین از سیاست جداس... همه آزادن... اما در عمل همین الان پاش بیفته تمام مسلمانها و کافرهارو میکشی... الان که هیچ کاره هستی و داریم باهت حرف میزنیم چون حرفمان برخلاف تو هست توهین و فوش بدوبيراه میگی..چه برسه به حکومت برسی... به این خاطر میگم جنس خوب استفاده بکن که بهت نخندن و توهمات قابل درک باشه

اشتباه میکنی این توئی که توهم زدی عزیزم چرا قبول نمیکنی و زور بهت میاد؟ ?
کدوم یک از حرفای خودت تناقض نداره ؟ ها؟ خود همین پستت پر از تناقضه. ? خب عزیزم توهین رو خودت شروع کردی. من فقط داشتم حرف میزدم که اومدی پریدی وسط و حرفای توهین آمیز زدی. فعلا این لجن ها رو که ریختم سرت مسخره جماعت شدی پاک کن تا بازم بیام تو سرت لجن بریزم. ?

0 ❤️

2016-08-28 01:09:07 +0430 +0430
نقل از: Hamjensgera شما از یه نهادی تقضیه میشی و سازمان دهی شده خیلی وقته خیلی مرموز با صحبتای بی اساس

اما

هدف دار داری به یه سمتی میری

برای اون نهاد

که اسم این کارو چی میزارن؟؟؟

شما برو تکلیف خودت رو با خودت روشن کن بعد بگو 99 دصد اشتباه نمیکنی! تعادل روانی نداری دادا هی میایی اینجا پست میزنی جوابتو میدم بعد فرار میکنی دوباره برمیگردی دوباره فرار میکنی برمیگردی فرار میکنی و این دور تسلسل رو ادامه میدی. الان اگه این گفتگو ادامه پیدا کنه باز فرار میکنی دیگه…

0 ❤️

2016-08-29 08:42:02 +0430 +0430
نقل از: majidped0 بی خیال ما همه دروغگو ما که رفتیم تو بشین تریاکتو سق بزن

آخه دلقک من حتی سیگاری هم نیستم از کجات درآوردی که تریاک میکشم؟ وضعت خرابه…

انتر این متلک بودش کلا سوادت زیر پنجم ابتداییه

سواد شما دینداران مسلمان که در حد خر تازه متولد شده است…اونوقت میای مضتراح و باز میکنن

0 ❤️

2016-09-03 23:08:16 +0430 +0430

برید و زندگی شادی را برا خودتون فراهم کنید –همه دینها همینطوره و دارای معایب و محاسناتی است –اینکه چه دینی را انتخاب کنی هیچ تغییری در جامعه بوجود نخواهد امد –مگه مردم کره شمالی مسلمان هستند؟ اونا هم از ما زندگی بدتری دارند–اصلا دین هیچ ارتباطی با درست زندگی کردن نداره و فقط بهونه برا امثال ما جور میکنه

0 ❤️

2016-09-04 07:49:54 +0430 +0430
نقل از: kia454545 برید و زندگی شادی را برا خودتون فراهم کنید --همه دینها همینطوره و دارای معایب و محاسناتی است --اینکه چه دینی را انتخاب کنی هیچ تغییری در جامعه بوجود نخواهد امد --مگه مردم کره شمالی مسلمان هستند؟ اونا هم از ما زندگی بدتری دارند--اصلا دین هیچ ارتباطی با درست زندگی کردن نداره و فقط بهونه برا امثال ما جور میکنه

با جمله اول و دوم موافقم. اما از جمله سوم خراب کردی. عزیز مثلی هست که میگه طرف دست چپ و راستش رو نمیشناسه. مثل ما مردم ایرانه. مردم ایران دست راست و چپش رو نمیشناسه. خیلی عذر میخوام مثال عینی رو میخوام بگم وقتی بیرون میرم مردمی میبینم که یه آب به دست و صورتش نزده. دو هفته ست حموم نرفته. کاردک برداری نیم کیلو چرک از بدنش در میاد. کسی که دین زرتشتی داشته باشه مجبور میشه به پاکی اهمیت بده. روزی چند بار دست و صورت شسته میشه. توی زرتشتی رنگ غالب لباس رنگ سفید هست. رنگ سفید زود چرک میشه و شما مجبوری زود تمیزش کنی. روی این یه مثال که زدم تفکر کنید...

ویلیام جکسون از پژوهشگران آیین‌های باستانی در کتاب خود بنام <<پژوهشهای زرتشتی>> عنوان می‌کند که: «کمتر دینی به اندازه دین ایرانیان بر لزوم پاکیزه نگاهداشتن تن و روان تأکید می‌کند».

0 ❤️

2018-05-22 12:58:22 +0430 +0430

آقا دین فرق نئره چی باشه،کلاً همه جورش کیر خریست در ماتحت بشریت ?
بعضیاش کیر خرش یوخده لطیفه،بعضیاش مثه اسلام و یهودیت همچین کلفته ?
یوخده خودتونو بدین جلو که این کیره درآد از کونتون،یه دفعه به این کیر لعنتی نه بگین ?
چاره این نی که از رو کیر اسلام بلند شی،بری رو کیر زرتشت بشینی،رستگاری اونه که رو هیچ کیری نشینی ?

1 ❤️

2018-05-22 13:31:48 +0430 +0430

تمام ادیان بدنبال زَر و زِر و زور بودن و هستن و خواهند بود،

1 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «