دعوت بی دینان سایت برای گرویدن به زرتشتی

1395/06/04

دوستانی که به هر دلیلی بی دینی رو انتخاب کردن ازشون دعوت میکنم با گرویدن به زرتشتی با کارهای عملی تو زندگیشون به زورگویی اسلام در ایران پایان دهند. بنده خودم سالها بی دین بودم اما با بحث و بررسی فراوان و مباحث سنگین و چندین سال تجربه بی دینی به نتیجه رسیدم که بی دینی از بسیاری جهات بی تفاوت در امور زندگی و مسلمانان و میهن خود هستن. در حالی که زرتشتی بی تفاوت نیست و کارهای عملی داره که باهاش ایران رو میشه نجات داد.من خودم چند نمونه از کارهایی که طی این مسیر قصد دارم انجام بدم اینجا مینویسم:
تغییر فامیل عسلامی خود به فامیلی مرتبط به زرتشت- ازدواج به شیوه و روش غیرعسلامی و به روش زرتشتی در حالی که بی دینان مجبورند پیروان دین کثیف اسلام برایشان خطبه عقد جاری کنند- در دست گرفتن اوستا و گات ها برای نشان دادن قبول نداشتن قرآن- وصیت برای اینکه مراسم فوت من به صورت زرتشتی صورت بگیره نه عسلامی در حالی که برای بی دینان در هر حال به روش عسلامی صورت میگیره. فعلا این ها در الویت من هستن ولی کارهای دیگه ای هم میخوام انجام بدم. اگر کار عملی سراغ داشتید خوشحال میشم نظر بدید.

6968 👀
5 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2018-05-22 13:31:48 +0430 +0430

تمام ادیان بدنبال زَر و زِر و زور بودن و هستن و خواهند بود،

1 ❤️

2018-05-22 13:38:49 +0430 +0430

منم شاید اخر عمری تصمیم بگیرم زرتشتی بشم، با وجودی که اعتقاد به هیچ دینی ندارم. زرتشتی بودن برام یه دریچه به دنیای اجدادمونه که می تونه بخشی از زندگی و باورها و تاریخشون رو بهم نشون بده.

چیزی که توی دین زرتشتی دوست دارم اینه که حداقل از داخل زیست بوم ایران اومده، احترام به طبیعت و مهربانی توش ارزش زیادی داره. البته درست که یه قواعدی مثل غیرقانونی بودن همجنسگرایی و عدم ارزش کافی به زن ها هم توی زرتشتی هست هم توی اسلام، اما برای کسی که اعتقاد به هیچ دینی نداره و فقط برای فهمیدن حس اون دین می خواد اونو تجربه کنه بنظرم زرتشتی بهتره.

0 ❤️

2023-08-02 00:51:26 +0330 +0330

چه جوری میتونم دینمو زرتشت کنم؟

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «