دعوت بی دینان سایت برای گرویدن به زرتشتی

1395/06/04

دوستانی که به هر دلیلی بی دینی رو انتخاب کردن ازشون دعوت میکنم با گرویدن به زرتشتی با کارهای عملی تو زندگیشون به زورگویی اسلام در ایران پایان دهند. بنده خودم سالها بی دین بودم اما با بحث و بررسی فراوان و مباحث سنگین و چندین سال تجربه بی دینی به نتیجه رسیدم که بی دینی از بسیاری جهات بی تفاوت در امور زندگی و مسلمانان و میهن خود هستن. در حالی که زرتشتی بی تفاوت نیست و کارهای عملی داره که باهاش ایران رو میشه نجات داد.من خودم چند نمونه از کارهایی که طی این مسیر قصد دارم انجام بدم اینجا مینویسم:
تغییر فامیل عسلامی خود به فامیلی مرتبط به زرتشت- ازدواج به شیوه و روش غیرعسلامی و به روش زرتشتی در حالی که بی دینان مجبورند پیروان دین کثیف اسلام برایشان خطبه عقد جاری کنند- در دست گرفتن اوستا و گات ها برای نشان دادن قبول نداشتن قرآن- وصیت برای اینکه مراسم فوت من به صورت زرتشتی صورت بگیره نه عسلامی در حالی که برای بی دینان در هر حال به روش عسلامی صورت میگیره. فعلا این ها در الویت من هستن ولی کارهای دیگه ای هم میخوام انجام بدم. اگر کار عملی سراغ داشتید خوشحال میشم نظر بدید.

6968 👀
5 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2016-08-25 13:01:38 +0430 +0430

چرت و پرتای یه عده بی سواد که با خوندن چهار صفحه چرت و پرت احساس کارل مارکس بودن بهشون دست داده.
به قول انیشتین دو چیزه که زیاد سر و صدا میکنه یکی خرده پول و یکی خرده دانش
ما که ادعایی نداریم ولی شما نابغه ها دورهم خوش باشید…

0 ❤️

2016-08-25 14:12:17 +0430 +0430
نقل از: boy.mfm چرت و پرتای یه عده بی سواد که با خوندن چهار صفحه چرت و پرت احساس کارل مارکس بودن بهشون دست داده. به قول انیشتین دو چیزه که زیاد سر و صدا میکنه یکی خرده پول و یکی خرده دانش ما که ادعایی نداریم ولی شما نابغه ها دورهم خوش باشید....

اگر حرفی بلدی بیا بگو
اگر ادعایی نداری و چیزی بلد نیستی حرفی نزن که بقیه بحت بخندن.
حرفایی که زدی رو یه معتاد بی سواد سر پارک هم می تونه بزنه و تسبیهشو بچرخونه.

0 ❤️

2016-08-25 16:06:24 +0430 +0430
نقل از: mofo56 زرتشتی مثلاً خوبه! اونم یه جور گهه،با اون زبون کیری،آداب و رسوم و دستورات کیری(بعنوان مثال روز "نبر" دارن که توش نباس گوشت خورد)،قیافه های کیری(من بچه بودم دو تا همسایه زرتشتی داشتیم که بسیار زشت بودن)،مغ های کیری که دستکمی از ملاهای اسلام ندارن ? فک کردی خودشون به اون "پندار نیک،گفتار نیک،کردار نیک" عمل میکنن؟! یه یارو جمشید کلاهبردار رو ما میشناختیم زرتشتی بود دیوث! آدم بطور طبیعی به هیچکدوم از این ادیان احتیاج نداره،یه عده تو طول تاریخ اینا رو تو ماتحت بشر فرو کردن برای حال کردن و مفتخوری خودشون!

من حرفم چیه تو حرفت چیه؟ من میگم اگه بیام به زندگیت نگاه کنم میبینم توی نوعی با بی دینی هیچ حرکتی در برابر اسلام انجام نمیدی. همینجوری نشستی فقط حرف میزنی و تز صادر میکنی. نشستی پشت گود میگی لنگش کن. خودت توی گود چه کاری بلدی انجام بدی اونو به من بگو… داری تز صادر میکنی که به ادیان احتیاج نداریم بعد از اون طرف میبینم طرز زندگی کردنت عسلامیه. اگه عقیده داری به دین نیاز نداریم چرا وصیت نمیکنی تو رو اسلامی دفن نکنن؟ یا اگه بخوایی توی ایران ازدواج کنی چرا میری پیش یه آخوند مسلمان تا خطبه عقد عسلامی واست بخونه؟ اگه حرف خودت رو قبول داری پس این کارها چیه؟ حداقل من با زرتشتی سلسله کارهای اسلام رو در خودم قطع میکنم کاری که از دست بی دین ها تا جایی که من توی ایران و جامعه دیدم ساخته نیست…

0 ❤️

2016-08-25 18:07:08 +0430 +0430

میتونی توضیح بدی چرا باید به عنوان یه آئیست به جای گرایش به اسلام به دین زرتشت متمایل شد ؟ مسلمانان جنگ کردن بعد در طول تاریخ اینقدر کشت و کشتار قبل از اسلام در ایران بوده توسط پیروان دینه عمه ی من بوده ؟ شما گرچه فکر نمیکنم سوادش رو داشته باشید که زبان پهلوی بخونید ولی اگر میتونید برید کتیبه های پهلوی رو در بخونید ببینید همین آخوند های زرتشتی شما چه دماری از روزگار پیروان آیین " مانی " در آوردن . مانی آیینش ظلم نکردن به هیچ موجودی بود . مانوی ها حتی یک مرغ رو نمیتونستن سر ببرن . لطفا یا منطقی جواب بده و دلیل بیار یا دفعه ی بعدی که اسلام رو عسلام بنویسی و توهین کنی بنده به طور شایسته ای جوابت رو میدم

1 ❤️

2016-08-25 18:10:52 +0430 +0430

همین که انسانیت داشته باش بهتریت دین رو داری البته تو بعضی ادیان مناسک دینشون با انسانیت خیلی تضاد داره و جور در نمیاد.

0 ❤️

2016-08-25 18:10:57 +0430 +0430

همین که انسانیت داشته باش بهتریت دین رو داری البته تو بعضی ادیان مناسک دینشون با انسانیت خیلی تضاد داره و جور در نمیاد. ?

0 ❤️

2016-08-25 19:08:47 +0430 +0430
نقل از: عاشق-نقره.ای
نقل از: webcamsx
نقل از: عاشق-نقره.ای ما بهترین کاری که میتونیم بکنیم اینه که دین رو از سیاست جدا کنیم، حالا هر دینی که باشه

خب با حرف زدن که مشکلی حل نمیشه خودت چه قدمی به صورت عملی برداشتی که از تفکرت دفاع کنی؟ هی ما میگیم فلان بشه خوبه بیسار بشه خوبه اما کو عمل؟ آخرش هم با تفکر اینچنینی تن به قوانین اسلام میدی… ازدواج میکنی اسلامیه مرگت اسلامیه تولدت اسلامیه آموزشت اسلامیه. یعنی در عمل هیچی به هیچی…

من نمیفهمم منظور شما از عمل چیه، چون فعلا ما اونقدر جمعیت نداریم که بخواهیم این کارو انجام بدی، اما اگه تو تایپیک های دیگه ببینی، دارم از تفکر خودم دفاع میکنم.

1400 ساله همینجوری خون ما رو به شیشه کردن. هی توی تاریخ یکی مثل تو اومده هی گفته بی دینی خوبه بی دینی فلانه بی دینی بیساره بعد بری قبرش رو ببینی میبینی خاکسپاریش به صورت اسلامی برگزار شده. من میگم بخاری از بی دین جماعت بلند نمیشه چون واسش مهم نیست یه آخوند مراسم ازدواجشو برگزار کنه یا مراسم مرگش اسلامی برگزار بشه یا تو فامیل بچه شو ختنه کنن. ولی توی زرتشت اینگونه نیست و با انتخاب زرتشتی این کارها از دست مسلمون جماعت خارج میشه و نمیتونه اسلام دخل و تصرف کنه. در حالی که یک بی دین هیچ عکس العملی نسبت به مراسمی که مسلمان جماعت واسش انجام میده نشون نمیده. اگه اینطوری نیست بهم ثابت کن…

0 ❤️

2016-08-25 19:34:54 +0430 +0430
نقل از: armanprog میتونی توضیح بدی چرا باید به عنوان یه آئیست به جای گرایش به اسلام به دین زرتشت متمایل شد ؟ مسلمانان جنگ کردن بعد در طول تاریخ اینقدر کشت و کشتار قبل از اسلام در ایران بوده توسط پیروان دینه عمه ی من بوده ؟ شما گرچه فکر نمیکنم سوادش رو داشته باشید که زبان پهلوی بخونید ولی اگر میتونید برید کتیبه های پهلوی رو در بخونید ببینید همین آخوند های زرتشتی شما چه دماری از روزگار پیروان آیین " مانی " در آوردن . مانی آیینش ظلم نکردن به هیچ موجودی بود . مانوی ها حتی یک مرغ رو نمیتونستن سر ببرن . لطفا یا منطقی جواب بده و دلیل بیار یا دفعه ی بعدی که اسلام رو عسلام بنویسی و توهین کنی بنده به طور شایسته ای جوابت رو میدم

زرتشتی ریشه ایرانی داره. اسلام به زور شمشیر وارد ایران شده. پیروان همین آیین زرتشت اجاره تبلیغ و گسترش دین مانی ها رو دادند… توهین رو واسم تعریف کن تا منم ثابت کنم که تو داری توهین میکنی.

0 ❤️

2016-08-25 19:48:26 +0430 +0430

از آب #گل_آلود ماهی نگیریم

0 ❤️

2016-08-25 19:49:05 +0430 +0430

اولا همه دین‌ها یه اشغال هستن . دین زرتشت هم از این مستثنی نیست . بعدش هم ، تو نمیتونی‌ ‌زرتشتی بشی‌ . ‌زرتشتی باید از پدر و مادر ‌زرتشتی متولد شده باشه ، یعنی‌ تو میتونی‌ خودتو ‌زرتشتی خطاب کنی‌ ولی‌ ‌زرتشتی‌ها قبولت ندران .

0 ❤️

2016-08-25 20:12:40 +0430 +0430

خب تاپیک رو نمیخونید نظر میدید من هی پست میزنم که این همه بی دین واسم نشون بدن چه قدمی در جامعه در برابر اسلام برمیدارن که من بهش امید داشته باشم؟ باز دوباره میایید همون حرفا رو میزنید. من میخوام بدونم مثلا کدوم یکی از شما بی دین ها مراسم خاکسپاریتون اسلامی برگزار نخواهد شد؟ واقعا حتی یه نفرتون به این فکر نکرده که چرا اسلام باید برای مرگتون تعیین تکلیف کنه؟

0 ❤️

2016-08-26 06:09:57 +0430 +0430
نقل از: armanprog میتونی توضیح بدی چرا باید به عنوان یه آئیست به جای گرایش به اسلام به دین زرتشت متمایل شد ؟ مسلمانان جنگ کردن بعد در طول تاریخ اینقدر کشت و کشتار قبل از اسلام در ایران بوده توسط پیروان دینه عمه ی من بوده ؟ شما گرچه فکر نمیکنم سوادش رو داشته باشید که زبان پهلوی بخونید ولی اگر میتونید برید کتیبه های پهلوی رو در بخونید ببینید همین آخوند های زرتشتی شما چه دماری از روزگار پیروان آیین " مانی " در آوردن . مانی آیینش ظلم نکردن به هیچ موجودی بود . مانوی ها حتی یک مرغ رو نمیتونستن سر ببرن . لطفا یا منطقی جواب بده و دلیل بیار یا دفعه ی بعدی که اسلام رو عسلام بنویسی و توهین کنی بنده به طور شایسته ای جوابت رو میدم

زرتشتی ریشه ایرانی داره. اسلام به زور شمشیر وارد ایران شده. پیروان همین آیین زرتشت اجاره تبلیغ و گسترش دین مانی ها رو دادند… توهین رو واسم تعریف کن تا منم ثابت کنم که تو داری توهین میکنی.

میتونی بگی اگر ایرانیان به زور مسلمان شدن چرا بعد از حمله ی مغول و در هم پیچیده شدن طومار اعراب ، باز هم ایرانیان مسلمان موندن؟ دین رو نمیشه هزار و چند صد سال به زور به ملتی حقنه کرد . زرتشتی ها مانوی ها رو قلع و قمع کردن . خود مانی رو زرتشتی ها کشتن . (فقط یک شاه ساسانی که خودش به این آیین گرایش داشته در یک مدت کوتاه اجازه تبلیغ بهشون داد ولی بالاخره زرتشتیان دیندار مانی رو به سزای عمل خودش رسوندن که منبعد کسی جرات نکنه نطق بکشه و جز اهورا مزدا و اوستا خدا و کتاب و دین جدید و دلخواهش رو داشته باشه)

بعد هم همین پیروان اسلام هستن که با وجود اکثریت مطلق به اقلیت پیروان زرتشت اجازه ی زندگی و مراسم مذهبی دادن . شک ندارم اگر برعکس بود احدی از مسلمانان رو زنده نمیذاشتید .

بعد هم این شوونیستی بازی ها به درد سیاه کردن افراد عامی و بی اطلاع میخوره . مگه مسیح از ناصریه ی فلسطین نبود؟ چرا آزانتینی ها ، آمریکایی ها ، گریک ها و اروپایی ها نمیگن هی وای دین ملی ما چه شد !!!

ولی ما بی دین باشیم و نخوایم مارو به سنت اسلامی دفن کنن چرا باید بریم زرتشتی بشیم و به آیین زرشت ما رو بذارن تو بیابون که لاشخورها بخورن ؟ نقض غرض میشه که . شوخیتون گرفته ؟

راستی اینم بگم . همین اسمان سپاری مردگان اگر در اسلام بود قطعا الان فریاد فحاشی امثال شما بلند بود که ببینید این وحشیا مرده شون رو میندازن جلوی لاشخور ها تا چشماشو در بیان . ای تف به دین تازی ای تف به قبر فلانی و بهمانی … به گیتی به از دین هوشنگ نیست !!! بپا خیز ای آریایی !!

پینوشت : من مسلمان هستم و تعالیم زرتشت هم پر از ارزشها انسانی و والاست

1 ❤️

2016-08-26 08:26:42 +0430 +0430
نقل از: siyamak.joon به فرزند وقتی به دنیا میاد هر چی هم گبر باشه بازم متولد شده از همون مادره . هر کاری کنه رحم مادرش نمیتوان عوض کنه چه حلال زاده چه حرومزاده من به شخصه هر چی باشم بازم عاشق اسلام و شیعه بودنم هستم حتی اگه فرزند گبر اسلام باشم

ینی خیلی عذر میخوام رحم مادر محترم شما اسلامی بوده ک مسلمونی؟?

عجب منطق گرانبهایی داری سیامک جون :(

ینی اونی ک الان کافره رحم مادرش کافر بوده؟ ?

یه لحظه به وراثتی بودن و ارثی بودن دین شک نکردی؟
یه لحظ فکر نکردی دینت رو بخاطر اینکه تو یک کشور مذهبیی بدنیا امدی داری؟ (dash)

1 ❤️

2016-08-26 09:43:31 +0430 +0430
نقل از: armanprog

میتونی بگی اگر ایرانیان به زور مسلمان شدن چرا بعد از حمله ی مغول و در هم پیچیده شدن طومار اعراب ، باز هم ایرانیان مسلمان موندن؟ دین رو نمیشه هزار و چند صد سال به زور به ملتی حقنه کرد . زرتشتی ها مانوی ها رو قلع و قمع کردن . خود مانی رو زرتشتی ها کشتن . (فقط یک شاه ساسانی که خودش به این آیین گرایش داشته در یک مدت کوتاه اجازه تبلیغ بهشون داد ولی بالاخره زرتشتیان دیندار مانی رو به سزای عمل خودش رسوندن که منبعد کسی جرات نکنه نطق بکشه و جز اهورا مزدا و اوستا خدا و کتاب و دین جدید و دلخواهش رو داشته باشه)

بعد هم همین پیروان اسلام هستن که با وجود اکثریت مطلق به اقلیت پیروان زرتشت اجازه ی زندگی و مراسم مذهبی دادن . شک ندارم اگر برعکس بود احدی از مسلمانان رو زنده نمیذاشتید .

بعد هم این شوونیستی بازی ها به درد سیاه کردن افراد عامی و بی اطلاع میخوره . مگه مسیح از ناصریه ی فلسطین نبود؟ چرا آزانتینی ها ، آمریکایی ها ، گریک ها و اروپایی ها نمیگن هی وای دین ملی ما چه شد !!!

ولی ما بی دین باشیم و نخوایم مارو به سنت اسلامی دفن کنن چرا باید بریم زرتشتی بشیم و به آیین زرشت ما رو بذارن تو بیابون که لاشخورها بخورن ؟ نقض غرض میشه که . شوخیتون گرفته ؟

راستی اینم بگم . همین اسمان سپاری مردگان اگر در اسلام بود قطعا الان فریاد فحاشی امثال شما بلند بود که ببینید این وحشیا مرده شون رو میندازن جلوی لاشخور ها تا چشماشو در بیان . ای تف به دین تازی ای تف به قبر فلانی و بهمانی … به گیتی به از دین هوشنگ نیست !!! بپا خیز ای آریایی !!

پینوشت : من مسلمان هستم و تعالیم زرتشت هم پر از ارزشها انسانی و والاست

چرا در مورد رفتار مسلمان جماعت با اون پیروان به علاوه همه پیروان ادیان دیگه چیزی نمیگی؟ به خاطر همین ریشه زرتشتی در ایران باستان هست که هفتم آبان ملت به پاسارگاد میره تا خاری تو چشم شما مسلمان جماعت بشه که دینتون رو به زور به ملت حقنه کردید. ایرانیا رو کل مسلمونها آدم حساب نمیکنن کافر میدونن و خونشون رو حلال.اونوقت تو اومدی اینجا بالا پایین میپری که اسلام فلانه اسلام بیساره. هفت آبان امسال بشین و ببین مراسم پاسارگاد به چه شکوهی برگزار خواهد شد و در سالهای بعد و بعد این شکوه چندین برابر خواهد شد. مراسمی که مردم ایران بدون هیچ حمایت مالی و غیرمالی خودشون رو به اونجا میرسونن و شما جماعت کثیف مسلمون که اونجا رو تبدیل به طویله کردید هیچ غلطی در برابر این شکوه نمیتونید بکنید…

0 ❤️

2016-08-26 10:50:34 +0430 +0430

جالبه دین بدست انسان بوجود امده ولی ماها ادعای خدای بودن دین رو می کنیم (هر دینی اسلام . یهودی …زرتشتی . مسیحی همه)
همه هم میگن فلان دین بهتر از اون یکی دینه
دین کلان برای خوشبختی انسان نیست فقط باعث سوی استفاده از مردمه و نگه داشتن یکسری برسر قدرت حالا یه دین کمتر یه دین بیشتر
عوض کردن دین مثل این می مونه که شما پاتوی از توی یک ظرف ادرار و مدفوع در بیاری بزاری توی یک ظرف دیگه از ادرار و مدفوع هیچ فرقی نداره

0 ❤️

2016-08-26 11:10:08 +0430 +0430
نقل از: Hamjensgera اگه میدونستی دلیلی میشد که دگ از این تاپیکا راه نندازی و دلیلی میشد که دگ سراغ دین نری و بحثو جدال میون آدمای بیسواد و بی اطلاع مثل خودت راه نندازی

برای امثال شما باید اینطور توضیح بدم که سعی کن با دید درست و غلط به این تفکر نگاه نکنی.تفکر زرتشتی یک راهنماست و میتونه در پیدا کردن راه بهمون کمک کنه…

0 ❤️

2016-08-26 11:12:44 +0430 +0430
نقل از: shahavizzz جالبه دین بدست انسان بوجود امده ولی ماها ادعای خدای بودن دین رو می کنیم (هر دینی اسلام . یهودی ..زرتشتی . مسیحی همه) همه هم میگن فلان دین بهتر از اون یکی دینه دین کلان برای خوشبختی انسان نیست فقط باعث سوی استفاده از مردمه و نگه داشتن یکسری برسر قدرت حالا یه دین کمتر یه دین بیشتر عوض کردن دین مثل این می مونه که شما پاتوی از توی یک ظرف ادرار و مدفوع در بیاری بزاری توی یک ظرف دیگه از ادرار و مدفوع هیچ فرقی نداره

تاپیک رو بخون بعد اظهار نظر کن. بی دینی هم همچین افتخاری نداره که تو بهش تکیه کنی. استالین نماد بی دینی هست چقدر جنایات انجام داده؟

0 ❤️

2016-08-26 12:06:59 +0430 +0430
نقل از: Hamjensgera جواب اون سوءالمو که نمیتونی بدی و نمیدونی که زرتشت چجوری پیداش شد

بعد اینکه

جسارت نباشه استدلالایی که آووردی واسه تغییر دین خیلی تمسخرآمیزه

این استدلالاتو میگی تفکر زرتشتی؟؟؟

دوس داشتم بیشتر با یه زرتشتی صحبت کنم حداقل استدلالاش بهتر بود

شما که میخوایی در این مورد گفتگو کنی لطف کن و موضع خودت رو مشخص کن تا من بنا به همون موضع بتونم با تو وارد گفتگو بشم شما اول مشخص کن که چه تفکری رو قبول داری؟ بی دینی رو؟ اسلام رو؟ مسیحیت رو؟ هیچکدوم رو؟ چرا پشت گود نشستی؟؟ لطف کن از پشت گود بلند شو لطف کن بفرما داخل گود و یکم از استدلال و جهان بینی خودت واسمون تعریف کن تا ببینیم استدلال خودت مسخره آمیز هست یا نه؟ برامون بگو از اینکه به چه چیزی معتقدی به چه چیزی معتقد نیستی تا من ببینم خودت میتونی جواب یه سوال من رو بدی؟ اگه نمیخوایی به این پست جواب بدی پس یاد بگیر درباره دیگران قضاوت نکنی.

0 ❤️

2016-08-26 13:00:37 +0430 +0430
نقل از: Hamjensgera سوالاتتو بپرس

جالبه که متوجه نشدی

من دین ندارم

ولی خدا دارم

اینکه میگی بی دینی افتخار نیست باید ذکر کنم دینداری هم افتخار نیست،

شما که تاپیک و را میندازی باید پاسخگو باشی ولی دوس دارم بدونم سوالاتت چیه؟

شما نگران نباش من پاسخگو هستم ولی نباید عجله کنی.شما که میگی بی دین هستی آیا تا به حال وصیت نوشتی که مراسم مرگت غیر دینی باشه و اطرافیانت حق ندارن در مراسم مرگت عقاید دینی خودشون (مخصوصا اسلام) رو به اجرا در بیارن؟ کسی که نمیدونه چه وقت میمیره. ممکنه همین یک ساعت دیگه من یا تو دیگه تو این دنیا نباشیم… شما این سوال رو پاسخ بده و عجله نکن تا به گفتگوی تفکر زرتشتی هم برسیم…

0 ❤️

2016-08-26 14:08:28 +0430 +0430
نقل از: mofo56 زرتشتی مثلاً خوبه! اونم یه جور گهه،با اون زبون کیری،آداب و رسوم و دستورات کیری(بعنوان مثال روز "نبر" دارن که توش نباس گوشت خورد)،قیافه های کیری(من بچه بودم دو تا همسایه زرتشتی داشتیم که بسیار زشت بودن)،مغ های کیری که دستکمی از ملاهای اسلام ندارن ? فک کردی خودشون به اون "پندار نیک،گفتار نیک،کردار نیک" عمل میکنن؟! یه یارو جمشید کلاهبردار رو ما میشناختیم زرتشتی بود دیوث! آدم بطور طبیعی به هیچکدوم از این ادیان احتیاج نداره،یه عده تو طول تاریخ اینا رو تو ماتحت بشر فرو کردن برای حال کردن و مفتخوری خودشون!

من حرفم چیه تو حرفت چیه؟ من میگم اگه بیام به زندگیت نگاه کنم میبینم توی نوعی با بی دینی هیچ حرکتی در برابر اسلام انجام نمیدی. همینجوری نشستی فقط حرف میزنی و تز صادر میکنی. نشستی پشت گود میگی لنگش کن. خودت توی گود چه کاری بلدی انجام بدی اونو به من بگو… داری تز صادر میکنی که به ادیان احتیاج نداریم بعد از اون طرف میبینم طرز زندگی کردنت عسلامیه. اگه عقیده داری به دین نیاز نداریم چرا وصیت نمیکنی تو رو اسلامی دفن نکنن؟ یا اگه بخوایی توی ایران ازدواج کنی چرا میری پیش یه آخوند مسلمان تا خطبه عقد عسلامی واست بخونه؟ اگه حرف خودت رو قبول داری پس این کارها چیه؟ حداقل من با زرتشتی سلسله کارهای اسلام رو در خودم قطع میکنم کاری که از دست بی دین ها تا جایی که من توی ایران و جامعه دیدم ساخته نیست…

خدمت شما عرض بنمایم که…ما از اون بچگی با اسلام مبارزه نمودیم!
قدیمیترین حرکت غیر اسلامی که یادم میاد اینه که قبل از رفتن به دبستان یه روز ننه بزرگ مرحوممون داشت نماز میخوند رفت سجده چون چند بار ما رو دعوا کرده بود و مام یوخده کینه شتری تشریف داریم از همون بچگی،یه لگد محکم خوابوندیم تو قمبل مامان بزرگ فقید ? آقا یه کتکی خوردیم که باعث شد این قضیه تا ابد یادمون بمونه.حرکت ضد اسلامی بعدی هم این بود که به یه دختره تو محلمون رشوه ای شامل بستنی و لواشک و پفک دادیم که کسش رو بما نشون بده(دخترا از همون بچگی هم خرج بالا میاوردن واسه ما) ?
حرکت ضد اسلامی بعدیمون این بود که مدرسه هر موقع میبردنمون نمازخونه وسط نماز(که نمیخوندیم و زیر لب میگفتیم"پچ پچ"!) یا میگوزیدیم یا بادگلو ول میدادیم ?(یه رفیقمونمون بود با ما همکاری میکرد و میچسید!) چند بار وسط وسط قرآن خوندن سر صف هم در یک اقدام هماهنگ هفت هشت نفر با هم آروغ زدیم ? اقدام ضد اسلامی دیگرمون این بود که سالها پخش کننده فیلم و مجله سوپر بودیم و بعدها در مغازه تکثیر کننده فیلم سوپر بودیم و هنوز هم با این همه سن و سال ملت را جقی مینماییم ?
اما حرکت ضد اسلامی بزرگمان در این چند سال این بوده که همکارمون ممّد رو که هم نماز میخوند و هم روزه میگرفت کاملاً لامذهب نموده و جنده جور کردیم واسش و آوردیم تو اکیپ بروبچز و عرق خورش هم نمودیم ?
حالا ما بیشتر تو کون اسلام گذاشتیم یا شما؟!
ما اسلامی زندگی نمیکنیم(اصلاً به هیچ دینی زندگی نمیکنیم) و اونکه میگی سر سفره عقد خب ما زنم گرفتیم قدیما،وقتی با دختره نشستیم سر سفره عقد یه کسکش مفتخوری آوردن برامون خطبه بخونه،خب ما چی میگفتیم اون وسط!جلوی شونصد نفر کولی بازی درمیاوردیم به آخونده میگفتیم کیرم تو کونت?
تا اون کسکش خطبه نمیخوند که ثبت نمیشد ازدواج کیری ما ?
در ضمن وقتی فوتیدیم برامون مهم نی چه فرمی ما رو تو سولاخ بچپونن چون مرده که چیزی حالیش نمیشه ?

0 ❤️

2016-08-26 19:52:04 +0430 +0430
نقل از: majidped0 نیوتون ماکت منظومه شمسی را درست کرده بود و دوستی از او پرسید پس نقش خدا در این میان چیست؟ نیوتون به طنز پاسخ داد خدا این منظومه را درست کرده و به آن یک لگد زده و دیگر کاری ندارد

آخه چرا مزخرف و چرت و پرت میبافی مردک احمق. من با همین یه پستت ثابت میکنم که تو یه دروغگوی بزرگ هستی. برای اینکه باید به من ثابت کنی نیوتون همچین چیزی گفته. باید سند بدی وگرنه یه دروغگوی کله پوک جوگیری هستی که فقط ادعا داری...

خوبه یادم انداختی کیم جونگ-اون و کیم جونگ-ایل رو هم به استالینت اضافه کن...

0 ❤️

2016-08-26 20:45:41 +0430 +0430
نقل از: Hamjensgera بنده خودم سالها بی دین بودم اما با بحث و بررسی فراوان و مباحث سنگین و چندین سال تجربه بی دینی به نتیجه رسیدم که بی دینی از بسیاری جهات بی تفاوت در امور زندگی و مسلمانان و میهن خود هستن.

چطور به این نتیجه رسیده بودی که بی دین شی و چطور پس از چندین سال به این نتیجه رسیدی که با دین شی(تغییر دین)

و چی شد که اینطوری شدی بیتفاوت نسبت به زندگی ، مسلمانان ، و میهن خود شدی

اینا خیلی مطالب مهمین که ذکر کردی

اینکه گرایشاتت مدام تغییر کرده اصلا خوب نیست به این دلیل که هر کی هر چی گفته قبول کردی و اون سمتی رفتی

برعکس این حرفته که گفتی مطالعه داشتم چون اگه داشتی و آگاهانه انتخاب میکردی ، مدام گرایشاتت تغییر نمیکرد

خود من به شخصه عاشق زندگی هستم، به شخصه نه تنها مسلمانان بلکه همه ی مردم از هر رنگ و پوست واسم اهمیت زیادی دارن و توجه دارم،

میهن که اصلا حرفشو نزن، ناراحتی عصبی گرفتم وقتی میبینم وطنم داره نابود میشه(طبیعت و خیلی موارد دیگه) و نمیتونم کار چشم گیری انجام بدم

دینم ندارم

نمیفهمم شما چرا اینجوری شدی

شما متوجه نیستی که بی دینی شما در نهایت تبدیل به تبلیغات مسلمان جماعت میشه که باعث شدن ایران به این روز بیفته چرا؟ چون بیتفاوت هستی میایی میگی واسم فرق نداره بعد مرگم چی بشه در حالی که برای دیگران فرق داره و این سو استفاده مهمی برای مسلمون جماعت میشه که بعد از مرگت اطرافیانت با انجام مراسم اسلامیت تو رو به عنوان یک مسلمون به مردم میشناسونن. امکان داره یه عده مردم با تو دوست باشن و حتی تو رو الگو قرار بدن چرا باید مراسمت به گونه ای باشه که تفکر اون اشخاص به سمت این باشه که توی نوعی یک مسلمون بودی؟ که در نهایت اون دوست و آشنا راه اسلام رو در پیش بگیره؟ من میتونم توی همین زندگی خودت نشون بدم که خودت چندین بار عقیده خودت رو تغییر دادی و چه بسا چند ماه دیگه بر اثر یک اتفاق یا یک مطالعه یا یک شخص عقایدت تغییر کنه. نمیدونم کجا زندگی میکنی ولی اگر ایران هستی و دلت برای ایرانه و قدمی در عمل میخوایی برداری برای هفتم آبان برنامه بریز و به پاسارگاد بیا. مطمئن باش پشیمون نمیشی.فکر کن یه مسافرت اومدی . شاید باید با چشم خودت یه چیزایی تو پاسارگاد ببینی.. منم اونجا بین مردم هستم و چه میدونی شاید کنارت....

0 ❤️

2016-08-26 20:50:10 +0430 +0430

خوب عو جان زرتشتیت هم خودش ی جور دینه مشکل اسلام نیست مشکل فرقه گرایی و فاشیسم مذهبی و توصل به ایداولوژی هست که با پیشنهاد شما حل نمیشه ،هر مذهبی به ذات قابلیت ایجاد حکوت دینی رو داره که زرتشتیت هم از این امنحان سر بلند بیرون نیانده

0 ❤️

2016-08-26 20:54:03 +0430 +0430
نقل از: Hamjensgera دگ نمیتونم جوابی بدم

فقط باید تاسف بخورم( اگه خدا پرستی؟؟؟ تو رو اون خدات به کلمه ها بیشتر دقت کن و بیشتر دقت کن که چی میگی فقط ابعادشو فشار بیار به خودت که بتونی ببینی)

لعنت بر همه ی بت ها

به امید اینکه بتونیم ببینیم

تو خودت توی کلماتت دقت داری؟؟ منم برای حال تو تاسف میخورم که زندگیت آلت دست و بازیچه یه عده جماعت مسلمون شده....

0 ❤️

2016-08-26 21:21:33 +0430 +0430

داداچ داری راه اشتباه میری.
اگه بحث سر دین داری باشه هیچ دینی بهتر از اسلام نیست. ممنون میشیم اگه نتیجه تحقیقاتت اینجا بزاری تا ما هم متوجه بشیم چرا زرتشتی شدی!!!
از نظر تکامل دین هیچ دانشمند و فیلسوفی تو دنیا نیست که رای به اسلام نداده باشه. اسلام به ذاتش دین کامل و جامعی هست ولی تفسیر های مختلفی از اون میشه و متاسفانه خود مسلمون ها هم درست و حسابی به اسلام عمل نمیکنن و هر جا کم میارن پای دین میزارن.
درک بازم برام جالبه که شما در نهایت میگی دین داشتن بهتر از بی دینی هست!!!

0 ❤️

2016-08-27 12:38:00 +0430 +0430
نقل از: majidped0

این جوابت رو ندیده بودم وگرنه اون یکی تاپیک یه جور دیگه باهات برخورد میکردم. چیه؟ دروغ گفتی و دروغگویی تو رو به همه نشون دادم آتیش گرفتی و از مسلمون جماعت دفاع کردی. بیا برو دلقک کله پوک. بالا پایین نپر مخت تاب برداشته نمیفهمی چی داری میگی…

0 ❤️

2016-08-27 12:39:09 +0430 +0430
نقل از: Hamjensgera
نقل از: majidped0

بیریخته ولی باطن قشنگی داره

آنهایی که ادعای دانایی دارن، از همه نادان ترن و آنهایی که ادعای نادانی دارن از خیلیا داناترن

تو هم یکی شبیه به اون دلقک کله پوکی…

0 ❤️

2016-08-27 14:04:02 +0430 +0430

هر دینی قانونای خودشو داره . یعنی مجبوری قانوناشو انجام بدی. درسته زرتشتی به نسبت سایر ادیان به زندگی امروزی نزدیکتره ولی بازم قانون داره!
دین یعنی تقلید ! تقیلیدم کار میمونه نه انسان!

0 ❤️

2016-08-27 17:56:44 +0430 +0430
نقل از: Hamjensgera من اصلا به شخص شما اهانت نکردم،

تند گویی کردم و ج شنیدم

اینکه شخصی هم بخواد اهانت کنه به من، ناراحت و عصبی میشم ولی تا اونجا که میتونم سعی میکنم بهم بر نخوره

در ضمن شما ، من بی دین رو نه تنها مجاب نکردی که زرتشتی شم

بلکه یه کاری کردی که از هر چی زرتشتیه بدم بیاد

به سوالاتم پاسخ ندادی و چه تهمت ها و چه اهانت ها که نکردی به شخص من

ولی من احترام گذاشتم و به سوالت پاسخ دادم

غیر از این بود؟

این که تو به من اهانت کردی یا نه که نمیتونی تو تشخیص بدی. این منم که تشخیص میدم به من اهانت کردی یا نه و میگم که پستت در دفاع از اون یکی کاربر معلوم الحال توهین به من بود. پس یاد بگیر قضاوت نکن. توهین کردی توهین شنیدی. ولی کار تو باعث نمیشه من از بی دین ها بدم بیاد چون آدم های بسیار عاقلی هستن که تو این تاپیک هم بودن و فهم کردن که من دارم چی میگم. و با احترام به همدیگه صحبت هامون رو تموم کردیم. تو فقط ادعای بی دینی داری و توی عمل هیچ چیزی نداری که ارائه بدی و این مسلمون جماعته که واست تعیین تکلیف میکنه…

0 ❤️

2016-08-27 17:56:44 +0430 +0430

که از چاله به چاه می بری قافله ها رو… عفونت لزجی که می سوزونه لاپا رو… ? .

0 ❤️

2016-08-27 18:09:06 +0430 +0430
نقل از: majidped0 من هم اینا رو از وبلاگهای دیگه دارم میرارم همه همه کتابهای اسمانی مثل تورات انجیل قران و اوستا رو به فارسی خوندم و نتیجه گرفتم همشون چرت بیدن

عزیزم با این پست ها دروغ گویی تو ماس مالی نمیشه که. من دروغگویی تو رو به همه نشون دادم احتمالا به همین خاطر هست که هی خواستی با پست زدن دروغگویی خودتو ماس مالی کنی.

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «