دقیقا جریان چیه ؟

1397/10/29

چرا این سایت دچار حزب گرایی شده ؟
به گروه های مختلفی تقسیم شدن و زیر داستانا یا پستا میگیرن به توپ یا حمایت میکنن یا جنگ قومیتی را میندازن
دلیل قانع کنندش چیه ؟
استفاده ابزاری میکنید ؟
سود و امتیاز داره براتون ؟
دقیقا جریان چیه ؟

881 👀
3 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2019-01-18 20:57:18 +0330 +0330

ب شماره۶ اطلاعیه:ترفندهای سایت شهوانی ی سری بزن ?

2 ❤️

2019-01-18 20:57:27 +0330 +0330

احسنت حرف دل خیلیا رو زدی (like)

1 ❤️

2019-01-18 21:00:38 +0330 +0330

یسری کمبود ها تو دنیای واقعیت احتمالا قربانی همینجور چیزا بودن

4 ❤️

2019-01-18 21:07:14 +0330 +0330

من اسمشو گذاشتم اکیپ تخریب و تمجید

2 ❤️

2019-01-18 21:38:24 +0330 +0330

مقدار باری که در واحد زمان از واحد سطح میگذرد را جریان می گویند. هرچند که با فحاشی و حمله دسته جمعی کاملا مخالف هستم اما باید این نکته را در نظر داشت که گاهی مطالب و موضوعات به اشتراک گذاشته شده توسط بعضی کاربران به حدی مزخرف است که هر پیر دانایی و یا جوان خامی را در راستای شستن ویا گاهی حمله انتحاری به نویسنده موضوع تشویق می نماید. به جای پرداختن به بعد سیاه حمله دسته جمعی دوستان به آن سوی سکه که همانا داشتن خوانندگانی منتقد و لو هرچند بی ادب است بپردازید. موفق باشید

1 ❤️

2019-01-19 06:58:16 +0330 +0330
نقل از: 7017968 مقدار باری که در واحد زمان از واحد سطح میگذرد را جریان می گویند. هرچند که با فحاشی و حمله دسته جمعی کاملا مخالف هستم اما باید این نکته را در نظر داشت که گاهی مطالب و موضوعات به اشتراک گذاشته شده توسط بعضی کاربران به حدی مزخرف است که هر پیر دانایی و یا جوان خامی را در راستای شستن ویا گاهی حمله انتحاری به نویسنده موضوع تشویق می نماید. به جای پرداختن به بعد سیاه حمله دسته جمعی دوستان به آن سوی سکه که همانا داشتن خوانندگانی منتقد و لو هرچند بی ادب است بپردازید. موفق باشید

خیلی کم داستانی پیش میاد که من نویسنده رو نشورم
منظورم متوجه نشدین
منظور من حزب گرایی بود ؟
چرا گروهی ؟
صد در صد که نویسنده ای تراوشات معدش رو بین ما درز میده باید شسته شه منظور من این نبود
منظور من اینه چرا دست جمعی یه نفر مورد انتقاد یا تعریف قرار میگیره
یا یه نژاد

1 ❤️

2019-01-19 07:26:18 +0330 +0330

تازه بعضیا هستن چندین حساب دارن به اسمای مختلف دختر و پسر بعد تایپک میزنن خودشون میان زیرش پست میذارن لایک میکنن یا حتی به کس دیگه توهین میکنن …
بهترین کار اینه تو تایپکا که میگردین هرکیو پیدا کردین که به کسی توهین کرده و بیشعوره رو بلاک کنید تا دیگه نتونه توی تایپک شما نظر بذاره
همه اینکارو بکنن خیلی عالی میشه

1 ❤️

2019-01-19 09:10:36 +0330 +0330
نقل از: Mamdali0102
نقل از: 7017968 مقدار باری که در واحد زمان از واحد سطح میگذرد را جریان می گویند. هرچند که با فحاشی و حمله دسته جمعی کاملا مخالف هستم اما باید این نکته را در نظر داشت که گاهی مطالب و موضوعات به اشتراک گذاشته شده توسط بعضی کاربران به حدی مزخرف است که هر پیر دانایی و یا جوان خامی را در راستای شستن ویا گاهی حمله انتحاری به نویسنده موضوع تشویق می نماید. به جای پرداختن به بعد سیاه حمله دسته جمعی دوستان به آن سوی سکه که همانا داشتن خوانندگانی منتقد و لو هرچند بی ادب است بپردازید. موفق باشید

خیلی کم داستانی پیش میاد که من نویسنده رو نشورم
منظورم متوجه نشدین
منظور من حزب گرایی بود ؟
چرا گروهی ؟
صد در صد که نویسنده ای تراوشات معدش رو بین ما درز میده باید شسته شه منظور من این نبود
منظور من اینه چرا دست جمعی یه نفر مورد انتقاد یا تعریف قرار میگیره
یا یه نژاد

در این مورد من هم با دوستان هم عقیده ام که به احتمال قوی کاربران متهاجم در اصل ۱ کاربر با شناسه های متعدده،چون به نظرم بعید میاد که در این آشفته بازار زمینه همفکری و تفاهم در مورد و یا مواردی مابین کاربران میسر بشه،البته عوامل دیگه ای مثل تعصبات بیش از حد و یا نپذیرفتن کاربر مقابل رو هم نباید نادیده گرفت که ناشی از کوته نظری کاربر نما یان است.

1 ❤️

2019-01-19 09:47:37 +0330 +0330
نقل از: یک.آشنای.غریبه من اسمشو گذاشتم اکیپ تخریب و تمجید

اسم خوبی براشون لحاظ کردی ولی تو نظر شخص خودم اینا نهایت دو یا سه نفر هستن با اکانتای متفاوت ببینید دعوا های قومیتی میکنن یا بعضی از داستانا که اکثرا داستانای ضربدری هستن رو شدیدا مورد تمجید قرار میدن هیچ آدم بیکاری بیشتر از دو ساعت بیهوده وقتش رو تو شهوانی هدر نمیده مگه اینکه کارش این باشه و رویه برنامه دراز مدت کار کنه هرچی باشه من شما یا بقیه دوستان همین جامعه ی ایران هستیم که اینجا جمع شدیم ...

1 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «