دوستان شهوانی کی میگه دوجنسه تو ایران نیست؟

1394/01/14

سلام دوستان اسمم علی 29سالمه قد175 دارم ساکن شهرستان… این داستانیکه میخام براتون بگم راست راسته بازم قضاوت اصلی رو شما میکنید حدود3ماه پیش تو سایت تاپیک گذاشتم که دنبال 2جنسه میگردم 3نفر جواب دادند تو چندتا تماس فهمیدم2نفرشون پسرند وباتغییر صدا یکم نازصحبت کردن خدامیدونه یاقصد سرکار گذاشتن منو داشتند یا تیغ زدن چون ازم دوربر 10هزار تومان شارز گرفتند ولی یکیشو اصلا اینجوری نبود خلاصه باهاش آروم آروم خوب شدیم مطمین بودم که طرفم یه زنه وتو تهران زندگی میکنه حدود یماه باهاش صحبت میکردم شایدباور نکنین سمانه اصلا ازم چیزی نخاست نه شارزی هیچی دلو زدم بدریا گفتم میخام بیام تهران (آخه من شغلم آزاده برای خرید هر3ماه یبار میام تهران) گفتم با یه تیر2نشون بزنم هم خرید هم حال و هول سمانه قبول کردبعد2روزش رفتم تهران توقطارهمش فکر اون بود رسیدم تهران کنار میدون راه اهن یمسافرخونه ای هست که من همیشه وقتی میرم تهران میرم اونجا میخابه یا بعبارتی باهم آشنا بودیم صبح بسمانه زنگ زدم گفت بیا یجایی بنام نازی آباد میدان بازار دوم من گفتم زیاد تهرانو بلد نیستم گفت یتاکسی بگیر نزدیکه میاره خلاصه من رفتم رسیدم رفتم تو میدون بازار دوم کنار کیوسک پلیس واستادم زنگش زدم ته میدون بود رفتم پیشش اصلا باورم نمیشد خیلی خیلی خوشکل و سفید پوست بود و چادری گفت مکان ندارم ضدحال شد یهو یادم اومد مسافرخونه هست گفتم میای مسافرخونه با سختی قبول کرد رفتم پیش صاحب مسافر خونه گفتم خواهرمه تهران دانشگاهه خلاصه گفت بفرمایید رفتیم تو اتاقنمیدونستم چی بگم یا چطوری شروع بکنم یبوسش کردم شک داشتم 2جنسه باشه تا موقعی هم که شلوارشو نکند باورنداشتم دوجنسه باشه بهم گفت اول باید پول بدی گفتم باشه چقدر بدم؟ گفت100تومان گفتم بابا من ندارم یکم معرفت داشته باش بزور 60تومان راضی شد و گرفتو شلوارشو درآورد یه کیر سفید حدودا15 سانت داشت ختنه هم بود کیرش نیم خیز بود لباساشو درآورد کرستشو باز کرد واااای چه سینه هایی زیاد دست نخورده بود چون سفت بود یکم سینهاشو خوردم حشری شد شروع کرد کیرمو خوردن برگشتم پشتشو دیدم وااااای چه کون خوش فرمی بقول ماها چووند نمیدونم چطوری بگم بعد خوردن و لیسیدنو حال کردن یکم وازلین درآورد یکم بکیرم زد یکم هم با انگشت کرد تو سوراخش گفت یکم با انگشت بازیش بده گشاد شه سوراخش صورتی بود بزور انگشتام میرفت شایدباورنکنین میخاستم ارضا شم کیرم میخاست بترکه گفتم واستا الان میام رفتم دستشویی چندتا سیلی و وکشون دردناک به کیرم هدیه دادم آبم رفت عقب برگشتم دیدم بحالت سگی در آمده و میگه بیا دیگه منم عین ندیدپدیدا رفتم کیرمو گذاشتم دم سوراخ صورتی سمانه آروم آروم جاکردم یه آهی گشید و اونقدر تنگ بود که کیرم میخاست بشکنه حالیم میشد که درد میکشه چون ملافه رو هی مشت میکردو تو دهنش جا میکردحدود1دقیقه ثابت بودمآروم شروکردم بعقب کشیدن گفت آروم جرم دادی چه کیر بزرگی داری شروع کردم بتلمه زدن چه حالی میداد سمانه از درد گریه میکرد گفتم اگه ناراحتی نکنم گفت نه عزیزم فقط بکن میخاست آبم بیا فرصت نشدکه بگم بهش عین یه آبشار ریخت تو کون سمانه یه آه بلندی کشید گفت جه داغه بلند شدیم خاستم شرطمو بپوشم گفت پس من چی؟میخاست منو بکنه ولی من تا حالا بکسی ندادم گفتم من کونی نیستم طفلک هیچی نگفت بعدنیمساعتی یچایی گذاشتم با هم حرف میزدیم گف میدونی امشب اولین سکس من بود؟باورکردم چون گریه وتنگی کونشو وسفتی سینشو دیده بودم گفت ازت خوشم اومده پولیکه گرفته بود پس داد گفت من با هیچکس نبودم فقط هرموقع آمدی تهران بیا پیشم قراره آخراردیبهشت برم پیشش @@@@@@@@@@@@@ دوستان این یخاطره ازمن شهرستانی بود ببخشید که نتونستم عین بچه شهری ها داستان بنویسم معذرت دوست دارم نظراتتونو بدونم ممنون

14489 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2015-04-03 13:15:45 +0430 +0430

کسی نمیگه دوجنسه تو ایران نیست اتفاقا هست و این کار کاملا قانونیه
ولی داستان شما تخیلی میزد جناب ?

0 ❤️

2015-04-03 13:21:03 +0430 +0430

[quote=khanom hana]کسی نمیگه دوجنسه تو ایران نیست اتفاقا هست و این کار کاملا قانونیه
ولی داستان شما تخیلی میزد جناب ?[/quote]اون موقعها مسافرخونه ها شناسنامه نميخواستن

0 ❤️

2015-04-04 07:40:40 +0430 +0430

دوست شهوانی من راست گفتم اولین بارمه داستان فرستادم خواستید باور کنید نخاستبد با خودتونه بازم ممنون که نظر دادید

0 ❤️

2015-04-04 07:49:12 +0430 +0430

دوست شهوانی من تو داستان گفتم خاهرم تو تهران درس میخونه من هم هر دو ماه یبار برای بردن پول و مواد غذایی محلی ومهمتر برای خرید لوازم مغازم به تهران می آیم چون دانشگاه خوابگاه مال دخترا داره منو راه نمیدن شب بخابم میرم مسافر خونه چون همیشه میرم مسافرخونه چی با هام آشنایه میتونم شماره مسافر خونه +آدرسو خصوصی بهت بدم فقط نگو این داستان مال زمان شاهه خواستید باور کنید نخاستبد با خودتونه بازم ممنون که نظر دادید

0 ❤️

2015-04-04 08:06:32 +0430 +0430

دوست شهوانی چطور پیاز داغشو زیاد کردم؟

0 ❤️

2015-04-04 08:36:03 +0430 +0430

من بایکی هستم ولی اهل حضوری،نیس ولی کلی،عکس بهم داده از،خودش تاحالا

0 ❤️

2015-04-06 04:21:44 +0430 +0430

اگه راستی میگی منم بازی خیالت راحت اگه خواست منم میتونه بکنه

0 ❤️

2018-04-29 11:35:44 +0430 +0430

هه… آرزو بر جوانان عیب نیست.

0 ❤️

2019-02-03 14:11:08 +0330 +0330

اتفاقا زیاده تهران پارک دانشجو بارها دیدم ولی هرچی سعی کردم باهاشون حرف بزنم بد دهنی کردن کلا نمیدونم چرا خشنن سلامم میدی انگار باهات دعوا دارن فحش اینا میدن یه مدت دوست داشتم بایه شیمیل دوست بشم ولی اونقد گشتم کسی پیدا نکردم که خوب باشه

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «