دوستان مخالف با اسلام

1394/07/01

با عرض سلام به تمامی کاربران بخش دینی
اخیرا مطالبی علیه دین اسلام نوشته شده که بعضی از کاربران از جمله alone که پاسخ های خوبی به شما داده اند
اما بریم سر اصل موضوع
اگه شما عزیزان که ادعا دارید اسلام تحریف شده یا از علم عقب بوده یه آیه فقط یک آیه آوردم (به صورت فیلم) که از شما میخوام فقط یک عدد تناقض از اون بگیرید و بگید که در کدوم کتاب علمی در 1400 سال پیش در مورد اون صحبت شده
دلایل شما باید علمی و دقیق باشند
در صورتی که شما تنها یک عیب و ایراد از اون بگیرید حاضرم با تک تک شما مصاحبه کنم و به تک تک شما ها پاسخ بدم اما به شرطی که شما تنها یک عیب و ایراد از اون بگیرید
لینک فیلم
http://www.aparat.com/v/KVYlC/معجزه_ی_قرآن_کریم_در_رابطه_با_مراحل_رشد_جنین
لینک توضیح فیلم
http://www.aparat.com/v/MbrIE/جنین_شناسی_در_قرآن_دکتر_فریدون_صحافی

1380 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2015-09-23 14:36:44 +0330 +0330

دوست من ، من درک میکنم شما رو . ولی اینجا جاش نیست . چون کسایی که مخالفن از هر حرفی استفاده میکنن . صرفا برای تفریح بیا اینجا و چشمتو رو مسائل دیگه ببند .

0 ❤️

2015-09-23 15:37:21 +0330 +0330

با اجازه.ببین دوست عزیز چیزی که تو این فیلم داره نمایش میده توسط یک مشت مسلمونه دروغگو و سفسطه گر که از کاه کوه میسازن هستش!چیزایی که تو این ایه گفته اولن یک چیزای خیلی پیش پا افتاده س ک اگه یک بچه هم بیاد به بدنه خودش نگا کنه میفهمه که از پوست و خون و استخوان درست شده دقیقن همون چیزی که ایه داره میگه حالا این مسلمونای ماله کش و دروغگو برای گول زدن افرادی مث شما ساعت ها میشینن و فکر میکنن ک چطوری از این ایه چیزای علمی بسازن ک مطابقت کنه؟!دومن:اخه قران عزیز شما ب جز کشتار و دست بریدن و اشتباهات و تناقضات و فحاشی و برده داری و…چی داره؟؟؟حالا شماها به زور میخاین بگین ایات علمی داره؟؟؟خودت فک کن واقعن این ایه ک مث ی ادم بیسواد ک میفهمه بدنش از خون و استخون درست شده چ نکته ی علمی توش نهفته س؟حالا اگه دقت کنی ب ارم شبکه میفهی این مال همین تروریستای وهابی و ادم کش هس ک میخان بگن سبحان الله هرچی تو قران هس علمیه؟؟حالا این ایاتو ببین علمیه؟:
محمد ایه 4:چون با کافران رو به رو شدید گردنشان را بزنید و چون انهارا سخت فرو فکندید اسیرشان کنید و سخت ببندید انگاه یا با منت ازاد کنید یا با فدیه!
حزاب 61:اینان لعنت شدگانند.هرجا یافته شوند باید دستگیر گردند و به سختی کشته شوند.
مائده 33:سزای کسانی که باخدا و پیامبرش میجنگند و در زمین به فساد میکوشند جز این نیست که کشته شوند یا بر دار اویخته گردند یا دست و پایشان در خلاف جهت یکدیگر بریده شود و یا از ان سرزمین تبعید گردند!
توبه 29:دوست دارند همچنان که خود به راه کفر میروند شما نیز کافر شوید تا برابر گردید.پس با هیچ یک از انان دوستی مکنید تا انگاه که در راه خدا مهاجرت کنند و اگر سرباز زدند در هرجا که انها را بیابید بگیرید و بکشید و هیچ یک از انهارا به دوستی مگیرید؟
انفال 12:و انگاه که پروردگارتبه فرشتگان وحی کرد:من با شمایم.شما مومنان را به پایداری وادارید.من در دلهای کافران بیم خواهم افکند بر گردنهایشان بزنید و انگشتانشان را قطع کنید!
یا این ایات ک الله متعال شروع ب فخاشی میکنه؟؟
سوره قلم 13:انان(کافران) گستاخ،خشن،زنازاده و بی اصل و نصب هستند
مدثر 49 و50:چه شده است از این پند اعراض میکنند؟ مانند خران وحشی که از شیر میگریزند.
بقره 171:کافران مث حیوانی است که کسی در گوش او اواز کند و او جز بانگی و اوازی نشنود،اینان کرانند،لالانند،کورانند و هیچ در نمیابند
واقعه56:همچون شتران مبتلا به بیماری عطش از ان می اشامید.ایا شما این قرانو میگی؟این تازه بخش کوچکی از فحاشی ها و دستورات کشتار قران عزیز هس…واسه این ک این پست زیاد نشه اگه خاستی ایاتی میزارم از اشتباهات علمی فاحشی ک تو قران هس؟!

0 ❤️

2015-09-23 15:50:59 +0330 +0330

بسیجی جان باید به عوض شما برسونم در مصرباستان عمل جراحی سر انجام میشد.
سینوهه پزشک فرعون چند هزار سال قبل محمد زندگی میکرده این عمل رو انجام داده.
احرام ثلاثه تاریخ ساختش بیش از پنج هزار ساله.با اون مهندسی پیچیدش.
بعد تو میگی در قران گفته که بچه از شکم ننش میاد بیرون خیلی مطلب عجیبیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟ lol

1 ❤️

2015-09-23 16:04:58 +0330 +0330

[quote=parviz_parviz]بسیجی جان باید به عوض شما برسونم در مصرباستان عمل جراحی سر انجام میشد.
سینوهه پزشک فرعون چند هزار سال قبل محمد زندگی میکرده این عمل رو انجام داده.
احرام ثلاثه تاریخ ساختش بیش از پنج هزار ساله.با اون مهندسی پیچیدش.
بعد تو میگی در قران گفته که بچه از شکم ننش میاد بیرون خیلی مطلب عجیبیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟ lol[/quote]
درود پرویز جان دقیقن منم همینو گفتم؟
یک چیز کاملن پیش پا افتاده…احه ی بچه 10 ساله هم میدونه بدنش از پوست و استخون و خونه این دیگه معجزه مخاد؟؟؟

0 ❤️

2015-09-23 16:28:53 +0330 +0330

دوست من در این ایات از قران خدا فقط یسری مراحل ابتدایی مربوط دوران بارداری رو توضیح داده که بسیار هم ساده و در حد علم انسان 1400 سال گذشته است.چیزایی که اگه از یه زن قابله هم میپرسیدی میتونست بهت جواب بده.
در ادامه این کلیپ گفته شده که حتی اگه یک تناقص در قران وجود داشته باشه نشون میده که کلام خدا نیست.بهتون پیشنهاد میکنم که به ایه 6 همون سوره مومنون مراجعه کنید تا متوجه این نقص بزرگ در قران بشین.
اصولا ادم نباید با دیدن یه کلیپ انقدر بهت زده بشه.همونطور که دیدین این کلیپ 70 درصدش فقط ماله کشی و تفسیر اون ایات به نفع سازنده کلیپ بوده و چون تصویری هم بود راحت میشد این دروغ بزرگ رو در ذهن بیننده جا انداخت.

0 ❤️

2015-09-23 16:37:01 +0330 +0330

یک عده انقدر که تو بهشون نگفتن عرب جاهلیت عرب جاهلیت فکر میکنن مردم زمان محمد ادم خوار بودن و محمد دانشمند.

برای یک عده ماله کش میگم که تمدن بشری و علم برمیگرده به خیلی وقت پیش.چندهزار سال قبل در جزیره کرت مردم در خونه هاشون اب لوله کشی داشتن.

0 ❤️

2015-10-01 13:54:33 +0330 +0330

Alone1998
من نه دین گریزم نه دین ستیز ، کاری به اعتقادات شما هم ندارم
اما عزیزم اگه بلد نیستی بحث کنی خواهشا اصلا نظر نده
به خیال خودتون وظیفه دارید از مذهب و اعتقادتون با صحبت کردن دفاع کنید ولی با ناآگاهی و ضعفی که در بحث کردنتون میبینم ، بیشتر به خودتون ، مذهبتون و همفکرهاتون آسیب میرسونید

0 ❤️

2015-10-01 14:19:59 +0330 +0330

[quote=alone1998]برای بعضی ها که فحش میدن همین لحن هم خیلی خوبه
ولی بازم به احترام شما چشم[/quote]
حمال بسیجی!نمی دونی چرا فحش می خوری؟من بهت می گم چون دین کیریت که اسلام باشه عمر وزندگی چندین نسل رو تو ایران به گا داده. اگه مسلمونهای گوه دینشون روبه حوزه ی فردیشون توی مسجد منتقل کنند دیگه کسی هم از اسلام ایراد نمی گیره. درضمن تا زمانی که شهوانی روفیلترکردید و اجازه به مخالفان اسلام ندادید که بیان توی تلویزیون وحرفشون روبزنند هیچ حقی توی این سایت ندارید!همین که ادمین در لحظه ی ورودتون پرتتون نمی کنه بیرون باید خوشحال باشید.

0 ❤️

2015-10-01 14:34:25 +0330 +0330

[quote=neda1975]با اتفاقاتی که این اواخر افتاده مخصوصا افراط گری ها مثل داعش و طالبان وحوثی ها و وهابی ها وتند روهای داخل ایران دیگه دین اسلام ارزش دفاع کردن نداره[/quote]

وبه همه اینها جنایات بوکوحرام-الشباب- حماس و بشار اسد و گروه های تندرو وحشی چچنی وهمین طورالقاعده رو هم اضافه بکن. bad

0 ❤️

2015-10-01 16:14:36 +0330 +0330

[quote=جقی جان]تاریخ انتشارخبر10شهریور!!!
یک فران دردانشگاه بیرمنگام انگلستان کشف شده که تاریخ کتابت به پیش ازپیامبرمیرسد!

—[/quote]
خوب خوشبختانه داره گند تازی نامه هم به صورت کامل درمیاد. lol حالا مسلمونهای شاسکول ببینیم این جادیگه چه ماله ای می خواهند بکشن pleasantry

0 ❤️

2015-10-01 16:45:48 +0330 +0330

[quote=جقی جان]تاریخ انتشارخبر10شهریور!!!
یک فران دردانشگاه بیرمنگام انگلستان کشف شده که تاریخ کتابت به پیش ازپیامبرمیرسد!

—[/quote]
توضیح ندادن چه کسی نوشته.و مال چند وقت قبله؟

0 ❤️

2015-10-03 13:40:26 +0330 +0330

[quote=alone1998][quote=johnycage][quote=alone1998]برای بعضی ها که فحش میدن همین لحن هم خیلی خوبه
ولی بازم به احترام شما چشم[/quote]
حمال بسیجی!نمی دونی چرا فحش می خوری؟من بهت می گم چون دین کیریت که اسلام باشه عمر وزندگی چندین نسل رو تو ایران به گا داده. اگه مسلمونهای گوه دینشون روبه حوزه ی فردیشون توی مسجد منتقل کنند دیگه کسی هم از اسلام ایراد نمی گیره. درضمن تا زمانی که شهوانی روفیلترکردید و اجازه به مخالفان اسلام ندادید که بیان توی تلویزیون وحرفشون روبزنند هیچ حقی توی این سایت ندارید!همین که ادمین در لحظه ی ورودتون پرتتون نمی کنه بیرون باید خوشحال باشید.[/quote]
شما فرق بسیجی و کسی که از اسلام رو دفاع میکنه نمیدونی من نه طرفدار خامنه ای هستم نه طرفدار اسلام دروغینی که این حکومت به وجود آورده
بعدشم فکر کردی من میام سایت رو فیلتر میکنم اقای با سواد
بعدشم به تو گفتم بیای با الهیاری صحبت کنی اون که دیگه شبکه ی ماهواره ای است چرا اونجا نمیای حرف بزنی
شما ادعا داری ولی پای عمل کم میاری
برو که هیچ دینی برتر از اسلام نیست[/quote]
با اجازه.
.
.
.
بابا جانی این بیچاره رو ولش کن اصن مغزش داره تخته نرد بازی میکنه ی حرفایی میزنه ک ادم شاخ در میاره…ی چیزای خیلی بی ربط و پیش پا افتاده!

0 ❤️

2015-12-19 00:50:39 +0330 +0330

اسلام یا حکومت مطلقه آخوند؟

0 ❤️

2015-12-19 02:05:19 +0330 +0330

تمامی این مطالب کپی برداری های ناشیانه محمد از نظریات دانشمندان و فلاسفه یونان قدیم نظیر بقراط و ارسطو و … بوده که 1000 سال قبل از مملی این نظریات رو در مورد شکل گیری جنین و پوشانده شدن استخوان با گوشت و … ارائه دادن.

این ویدئو پاسخ این مورد و تعدادی دیگه از معجزه تراشی های الکی مسلمونا رو بصورت کاملن علمی میده :

1 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «