دومین دور رای گیری صندلی داغ

1397/04/20

درود دوستان
##دومین دور رای گیری کاربر منتخب هستش

برای اطلاعات بییشتر به تاپیک قوانینمراجعه فرمایید

‎کاربران صرفا بر اساس تاریخ عضویت در چینش قرار میگیرین‎‌‌‏

‎فرصت رای دهی شما تا 24 ساعت دیگه یعنی فردا ظهر ساعت۱۶ خواهد بود‎‌‌‏

‎دقت کنین هدف ما از ایجاد این تاپیک صرفا به وجود آوردن جو صمیمانه در سایت هست پس از رنجوندن باقی کاربر ها جدا خود داری فرمایید!‎‌‌‏

امیدوارم از صندلی داغ لذت ببرین…

دوستان برنده این دوره از رقابت ها کسی نیست جز!

##Horny.girl با ۴۱ رای

##سپیده خانوم با ۳۵ رای

##خانوم ایول با ۲۹ رای

3242 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2018-07-11 19:28:05 +0430 +0430
نقل از: SENDAAD
نقل از: shadow69
نقل از: SENDAAD بنده یک پیشنهاد دارم عزیز. بنظر شما برای برقراری عدالت بهتر نیست که هر کاربر فقط یک حق رای داشته باشه؟ یعنی فقط بتونه به یک نفر رای بده؟ اینطور که یک کاربر به هر سه نفر رای بده چندان جالب نیست و دیگه نمیشه اسمش رو رای گیری گذاشت. هر نفر طبیعتا باید فقط به یک نفر رای بده. بنده رای خودم رو به کاربر هورنی گرل دادم. با احترام و تشکر از تیم صندلی داغ ?

بنظرتون من میتونم جلوی شما رو بگیرم که تنها به یک کاربر رای بدین؟
بهتر که مطمعنن هست منتها نمیشه

خب عزیز شما به عنوان گرداننده ی صندلی داغ وقتی این مورد رو جزو قوانین نام ببری طبیعتا هر شخصی هم فقط به یک نفر رای خواهد داد. از اونجایی هم که تصاویر رای دهندگان مشخصه میشه مدیریت کرد و الا به سه نفر همزمان رای دادن چه فایده ای در روند رای گیری داره؟

چشم تو صندلی داغ های بعدی متذکر میشم

1 ❤️

2018-07-11 19:34:37 +0430 +0430
نقل از: SENDAAD بنده یک پیشنهاد دارم عزیز. بنظر شما برای برقراری عدالت بهتر نیست که هر کاربر فقط یک حق رای داشته باشه؟ یعنی فقط بتونه به یک نفر رای بده؟ اینطور که یک کاربر به هر سه نفر رای بده چندان جالب نیست و دیگه نمیشه اسمش رو رای گیری گذاشت. هر نفر طبیعتا باید فقط به یک نفر رای بده. بنده رای خودم رو به کاربر هورنی گرل دادم. با احترام و تشکر از تیم صندلی داغ ?

بنظرتون من میتونم جلوی شما رو بگیرم که تنها به یک کاربر رای بدین؟
بهتر که مطمعنن هست منتها نمیشه

خب عزیز شما به عنوان گرداننده ی صندلی داغ وقتی این مورد رو جزو قوانین نام ببری طبیعتا هر شخصی هم فقط به یک نفر رای خواهد داد. از اونجایی هم که تصاویر رای دهندگان مشخصه میشه مدیریت کرد و الا به سه نفر همزمان رای دادن چه فایده ای در روند رای گیری داره؟

چشم تو صندلی داغ های بعدی متذکر میشم

اکنون پِی به نبوغ زایدالوصف من بردید؟ حاضرم در ازای مبلغ ناچیزی این طرح هوشمندانه رو بفروشم … اگه می خواین وقت بگیرین تا با هم مذاکره کنیم . فقد یه کم سریع تر چون خیلی ها تماس گرفدن خواهان این طرح اند.

1 ❤️

2018-07-11 19:53:56 +0430 +0430

با سلام خانوم سن١٧ تا ٢٧ براى سكس ى شب يك ميليون ميدم تهران هر كى مائل هست بياد آيدى تلگرام تشكرartin3555@

0 ❤️

2018-07-11 20:08:56 +0430 +0430
نقل از: روح.بیمار

موافقم! اینجوری رای اونایی که هر سه عزیز رو انتخاب کردن بی فایده و خنثی محسوب میشه!

عزیز شما هم که خودت به هر سه نفر رای دادی!!!

همین دیگه ? ! اگر قانون اعمال بشه موظفم فقط به یکی بدم! اما الان نه …
هر سه عزیز رو دوست دارم که بشینن!

0 ❤️

2018-07-11 20:44:07 +0430 +0430
نقل از: ایلونا روح بیمار از چنگم فرار کرد. تازه الان دیدم صندلی داغ راه انداختی...

نگفتم بهت ? گفتم میای بچه رو داغ میذاری کونش اوووف میشه!

1 ❤️

2018-07-11 20:48:06 +0430 +0430

موافقم! اینجوری رای اونایی که هر سه عزیز رو انتخاب کردن بی فایده و خنثی محسوب میشه!

عزیز شما هم که خودت به هر سه نفر رای دادی!!!

همین دیگه ? ! اگر قانون اعمال بشه موظفم فقط به یکی بدم! اما الان نه ... هر سه عزیز رو دوست دارم که بشینن!

فرض کن قانون اعمال میشد، به کی میدادی؟ :) ?

1 ❤️

2018-07-12 08:31:25 +0430 +0430
نقل از: Horny.girl
نقل از: کیر ابن آدم
نقل از: Horny.girl
نقل از: کیر ابن آدم همین که هورنی گرل تا اینجا بیشتر از همه رای آورده نشون میده که ملت چه قدررررررر حشرین.

من نماد حشرم؟ 🙄

یه پیشنهاد برای امضای شما:

من نماد حشرم غیر حشر هیچ مگو / پیش من جز سخن دول و کفل هیچ مگو :)

چشم حتما! از نظرهاي ديگه هم استقبال ميكنم ? 🙄

نظر بنده به اوشون نزدیک تر عصط

1 ❤️

2018-07-12 10:17:17 +0430 +0430

##۱ساعت ۲۱دقیقه تا اتمام رای گیری

0 ❤️

2018-07-12 10:33:20 +0430 +0430
نقل از: خشم__شب ادمینم بذار تو گزینه ها:دی

شما راضیش کنین ما از خدامونه

0 ❤️

2018-07-12 10:39:52 +0430 +0430

از شادو عزیز میخوام که شخصا نظارت داشته باشن که سوالات یکجا و در یک کامنت پرسیده بشه و از سوالات تکی و شوخی بی مورد جلوگیری بشه که کلاس تایپیک حفظ بشه.
ممنون

1 ❤️

2018-07-12 10:42:30 +0430 +0430
نقل از: تینا@ هورنی گرل نشینه رو صندلی خون راه میندازم!

به 178 سانت قدم که خون راه میندازی! :)

1 ❤️

2018-07-12 10:43:25 +0430 +0430
نقل از: پپـــرو از شادو عزیز میخوام که شخصا نظارت داشته باشن که سوالات یکجا و در یک کامنت پرسیده بشه و از سوالات تکی و شوخی بی مورد جلوگیری بشه که کلاس تایپیک حفظ بشه. ممنون

اصن مزه صندلی داغ به همین عن بازیاشه…

1 ❤️

2018-07-12 11:46:05 +0430 +0430

دوستان برنده این دوره از رقابت ها کسی نیست جز!

##Horny.girl با ۴۱ رای

##سپیده خانوم با ۳۵ رای

##خانوم ایول با ۲۹ رای

0 ❤️

2018-07-12 15:09:22 +0430 +0430
نقل از: کیر ابن آدم
نقل از: پپـــرو از شادو عزیز میخوام که شخصا نظارت داشته باشن که سوالات یکجا و در یک کامنت پرسیده بشه و از سوالات تکی و شوخی بی مورد جلوگیری بشه که کلاس تایپیک حفظ بشه. ممنون

اصن مزه صندلی داغ به همین عن بازیاشه…

از نظر من میشه برای بزله گویی تایپیک جداگونه زد .
من شخصا وقتی میام درباره کاربر مورد نظر بخونم یه سری سولات بی ربط و خاله بازی شده که پشیمون میشم بخونم .
فقط نظرمو گفتم امیدوارم که همیشه دلتون شاد و لبتون خندون باشه دوستم.

0 ❤️

2018-07-12 15:45:14 +0430 +0430
نقل از: shadow69 دوستان برنده این دوره از رقابت ها کسی نیست جز!

##Horny.girl با ۴۱ رای

##سپیده خانوم با ۳۵ رای

##خانوم ایول با ۲۹ رای

اصلن مگه داریم من به کسی رای بدم انتخاب نشه؟! ?

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «