رابطه ی ارباب و برده برده ها پیام بدن

1395/02/15

سلام
اکثرا میبینم که تو ایران تعریف درستی از رابطه ارباب و برده یا همون BDSM ندارند
BDSM یک لایف استایل یا سبک زندگیه

در این سبک زندگی یک فرد قوی توسط یک فرد قوی تر از خودش کنترل میشه و تماما خودش رو در اختیار فرد قوی تر میزاره
برده بودن به معنی ضعف نیست …

خودم هم چند هفته ای میشه برده ندارم گفتم این تایپیکو بزنم هم فاله هم تماشا ، هم یه توضیحی بدم هم اینکه بگم اگه برده ای آماده بود پیام بده که قوانین رو براش توضیح بدم.

حالا با توجه به روحیات برده و ارباب ، ارباب میتونه تصمیم بگیره که جایگاه واقعی برده رو چجوری بهش بفهمونه
با خشونت … با تحقیر … یا هرچیزی … که البته باید نیم نگاهی هم به لیمیت ها هم داشت.

در این سبک مهم ترین چیز اینه که برده به طور کامل خودش رو متعلق به اربابش میدونه از بدنش تا فکرش و اینطوری نیست که هرکس سکس خشن داشت بگیم رابطشون BDSM هست. و هردو از این احساس تعلق لذت میبرن

به هر حال یه توضیح مختصر دادم که هر رابطه ای رو با BDSM دوستان اشتباه نگیرن
کسی که اطلاعات بیشتر میخواد یا ماده هایی که فکر میکنن میتونن تحمل کنن ، تجربشو داشتن ، یا میخوان داشته باشن پیام بدن…

این رابطه هم میتونه اینترنتی باشه هم میتونه در حد شب ها باشه و هم میتونه بیست و چهار ساعته باشه
چیزی که مهمه تعلق ذهن برده به اربابه

مسنجر : sexysx16

667 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2017-05-01 20:19:22 +0430 +0430

صحبت های نسبتا معقولی بود گرچه کامل با کل متن موافق نیستم ایکاش اکثر کسانی که رپرتاژ آگهی ! برای پیدا کردن اسلیو میزنن با همچین ادبیاتی همراه با تبیین مفاهیم اینکار رو انجام بدن

0 ❤️

2019-02-07 18:00:18 +0330 +0330

به نظر من سلایق فرق میکنه من یه دوست دارم یه برده داره که فقط دوس داره دستشویی بشه و این دوست منم دقیقا همینو میخواد نه خشونتی و نه چیز اضافه ای و هر دوشون خوشحالن البته گاهی هم پونی میشه . خیلی بین احساسات تفاوت هست و اگه محل خوبی برای تبادل اطلاعات باشه و یه کنترل مناسب هم باشه که دروغگو ها و سودجو ها رو بشه ازش حذف کرد میشه به جاهای خوبی رسید

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «