سایت شهوانی را چگونه یافتید؟

1395/02/08

درود دوستان این تاپیک رو ایجاد کردم که از هر چیزی که مربوط به رابطه ما با شهوانی هست بگیم

چطور با سایت شهوانی اشنا شده ایم؟؟؟
چقدر از زندگی خودمون رو بهش اختصاص داده ایم؟؟؟
ایا از شهوانی چیزی هم یاد گرفته ایم؟؟؟
ایا دوستان خوبی هم پیدا کرده ایم؟؟؟
تاثیرات این سایت /خوب یا بد/ بر زندگی و افکار ما چه بوده؟؟؟
و یا خاطره خاصی مربوط به اینجا داریم که بخواهیم ازش یاد کنیم؟؟؟
یا موضوع جالبی که بیانش خالی از لطف نیست…

و هر مورد دیگه ای که هست و دوست داریم با دیگران در میان بذاریم

فقط خواهش میکنم که نظرتون رو محترمانه بیان کنید و از هرگونه توهین دوری کنید
درود بر شما, اراتمند… گوزوی خوشبخت
زارررررررررت 🍺

2017 👀
2 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2016-06-15 01:16:27 +0430 +0430
نقل از: homayoon23 این سایت ، سایت جالبیه برام سرگرم کننده است .....اوقات فراغتم رو میام اینجا......دوستان بسیار بسیار خوبی هم پیدا کردم مثل پویاپویا2012...پسرعصبانی....تبهکار.....اسکلت حشری.....پسرها نمیگریند....پرویزپرویز........سوخو.......جولیا......دهقان خلافکار......و .....خوشحالم که با دوستانم تو این سایت رابطه دارم

ممنون از نظرت دوست عزیز پس بهترین مزیت سایت برای شما هم یافتن دوستان خوب بوده (preved)

0 ❤️

2016-06-15 02:26:19 +0430 +0430
نقل از: koni topoli مامانت معرفی کرد :-D

دوست عزیز میشه توضیح بدی که دقیقا به چه قصدی تو هر تاپیک پست میذاری به مادر صاحبش توهین میکنی؟؟؟؟

0 ❤️

2016-06-16 00:59:33 +0430 +0430

والا من که با سرچ تو گوگل پیداش کردم :)))
یه مشکلی که هست که به نظرم دیگه خیلی عادیه فحاشیه، وقتی کسی با اسم و فامیل واقعی خودش تو فیسبوک و اینستاگرام و جلو چشم انواع و اقسام آدم به هر کسی و چیزی فحش ناموس میده، تو خیابون بدون توجه به این که خونواده و زن و بچه هست رکیک ترین حرفا از دهنش در میاد اینجا دیگه جای تعجب نداره
یکی دیگه از چیزایی هم که هست تاپیکای دینی/ضد دینی اغلب با توهین همراهه، حالا چه توهین آشکار چه توهین پنهان و اینم خیلی بده
والا زندگی من (شاید چون سنم کم بود که اومدم توش) خیلی تاثیر منفی داشته، اما بعضی داستاناش و تاپیکا هستن که واقعا خیلی خوب بودن و باعث شد از یه دید دیگه به خیلی مسائل نگاه کنم

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «