سایز آلت تناسلی

1396/11/01

دوستان سایز آلت تناسلی من ۱۴ سانت هست در حالت شق بودن کامل و دورش هم باریک هست

خواستم بدونم سایزش مناسب هست یا نه ؟

بعدم راهی واسه افزایش طول آلت تناسلی هست

من از چند نفر شنیدم که ژل بهش تزریق میکنن تا ۲ سال جواب میده و توی تهران هم اینکارو انجام میدن

ممنون میشم راهنماییم کنید با تشکر

3398 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2018-01-21 04:56:49 +0330 +0330

دوست عزیز اندازه طبیعی آلت از ۱۳ سانت تا ۱۷سانته اندازه آلت شما طبیعیه و اندازه آلت در تحریک یا ارضای شریک جنسی زیاد تاثیر نداره بلکه کیفیت رابطه میتونه طرف مقابل و راضی کنه

1 ❤️

2018-01-21 05:47:21 +0330 +0330
نقل از: Sayeban96 دوست عزیز اندازه طبیعی آلت از ۱۳ سانت تا ۱۷سانته اندازه آلت شما طبیعیه و اندازه آلت در تحریک یا ارضای شریک جنسی زیاد تاثیر نداره بلکه کیفیت رابطه میتونه طرف مقابل و راضی کنه

دقیقا همینه که شما گفتین

0 ❤️

2018-01-21 06:11:41 +0330 +0330

روغن خراطین اصل بگیر ازداروخانه یاعطاری فقط حوصله کن چندماه بمال

0 ❤️

2018-01-21 07:30:54 +0330 +0330
نقل از: يک_فقره_انسان واس من دوازدهه راضيم تو چرا ناراضي هستي؟ از نظر من واس شما گنده هم هس! بيخودي ذهنتونو درگير نکنيد. اونهايي که در فيلم پورن ميبينيد مشکل دارن و بيش از حد آلتشون بزرگه و واقعا هم مشکل جدي اي هست

بزرگي آلت به جز آسيب به طرف مقابل هيچ مزيت ديگه اي براي هيچ کسي نداره

ممنون دوست عزیز از راهنمایتون

?
0 ❤️

2018-01-21 07:40:27 +0330 +0330

به هیچ وجه دنبال تزریق ژل و این چیزا نباش
دارو هم بیخیال
فقط هر روز با ژل لوبریکانت از ته الت تو حالت نیمه شل انگشتاتو حلقه کن به سمت سر آلت بکش و نگه دار بزار خونرسانی بیشتر بشه تا 200 بار اینکارو انجام بده اللبته از روزی 50 شروع کن تا 200 فقط ماساژ بعد یه حوله گرم بنداز روش یکماهه فکر کنم هم دو سانتی اضافه میشه هم تنش کلفت میشه اگه هربار 20 ثانیه از ته به سر که کشیدی نگه داری سرشم حسابی کلفت میشه

0 ❤️

2018-01-21 08:33:37 +0330 +0330

با سلام
همونطور که یکی از دوستان در پاسخ های قبلی به درستی گفتن اندازه کاملا مناسب برای رابطه جنسی طبیعی بین زن و مرد 13 تا 17 سانتی متر هست. البته در مواردی 11 سانتیمتر برای حداقل اندازه لازم برای دخول و ارضای موفق هم ذکر شده.
در خصوص بزرگ کردن آلت، هیج روشی که به صورت جامع و 100 درصد جواب بده و دارای تاییدیه پزشکی باشه وجود نداره. اکثر مطالبی که در جاهای مختلف میخونی صرفا تبلیغاته.
در برخی موارد که مشکلات انحراف آلت و یه سری مشکلات دیگه هست، بافت های نگهدارنده ریشه آلت به استخوان لگن رو عمل جراحی میکنند که در این روش نهایتا چیزی حدود 2-3 سانت به طول آلت اضافه میشه اما از طرف دیگه اون بافت ها که نگهدارنده آلت بودند دیگه نیستن و خب مسایل دیگه ای پیش میاد
خلاصه اینکه یه کلام. سایزت طبیعیه.

0 ❤️

2018-01-22 06:34:01 +0330 +0330
نقل از: Mh-Cipher
نقل از: kamran1981 به هیچ وجه دنبال تزریق ژل و این چیزا نباش دارو هم بیخیال فقط هر روز با ژل لوبریکانت از ته الت تو حالت نیمه شل انگشتاتو حلقه کن به سمت سر آلت بکش و نگه دار بزار خونرسانی بیشتر بشه تا 200 بار اینکارو انجام بده اللبته از روزی 50 شروع کن تا 200 فقط ماساژ بعد یه حوله گرم بنداز روش یکماهه فکر کنم هم دو سانتی اضافه میشه هم تنش کلفت میشه اگه هربار 20 ثانیه از ته به سر که کشیدی نگه داری سرشم حسابی کلفت میشه

داش تو خودت امتحان کردی؟ جواب داده واقعا؟ اگه نکردی و خودتم فقط شنیدی مردم رو ب غلط ننداز
چون هر کی ی نظر میده آدم هم که نمیشه همینجوری هر چیزی رو امتحان کنه خیلی پزشکا اتفاق نظر دارن و میگن از ی سنی ب بعد فقط جراحی میتونه تاثیر داشته باشه اینجا هم که هر کسی ی چیزی تجویز میکنه آدم رو بد تر سردرگم میکنه

بله عزیزم من اینکارو کردم هم سایزش بزرگتر شد و هم قطرش . عکسشم میتونی تو پروفایلم ببینی . فقط اینم بگم که من اینکارو تو سن 25-26 سالگی انجام دادم که این شده بیشتر از این سن رو نمیدونم جواب بده یا نه

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «