سرزمینهای اشغالی فلسطین یا ایران؟

1399/11/16

سه تا خبر کوتاه بود و تقریبا نامربوط به هم
به ظاهر ساده بودن ولی وقتی تو بحرش بری دیوانه کنندس
اولی این بود که آمریکا واکسیناسیون زندانیان گوانتانامو رو شروع کرده (خطرناکترین تروریستهای دنیا تو این زندان فوق امنیتی نگهداری میشن)
دومی هم این بود که اسراییل تامین واکسن مردم فلسطین رو تقبل کرده و تا الان ۵ هزار دوز فایزر در اختیارشون گذاشته تا اول کادر درمان واکسینه بشن.
سومی هم مرگ علی انصاریان بود.
انصاریانها و میناوندها و خیلیهای دیگه مردند و میمیرند و خواهند مرد چون یه پیر خرفت زایل العقل متوهم که ما مردم فقط براش عدد هستیم نه انسان، صلاح ندونسته واکسن تایید شده وارد کشور بشه، به طوری که طبق گفته رییس هلال احمر بلافاصله بعد از فتوای خامنه ای در مورد واکسن آمریکایی و انگلیسی، ایران حتی ۱۵۰ هزار دوزی که طی طرح کواکس میخواستن به ایران بدن رو کنسل کرد.
خودش که میگه توهم توطئه زده ولی کلاغا میگن تو این قضیه هم پای پول و نفع سپاه و ستاد اجرایی فرمان امام و … وسطه.

با این تفاصیل استفاده از عنوان سرزمین اشغالی برای فلسطین که به لطف اسراییل واکسیناسیونش رو شروع کرده برازنده تره یا واسه ما که برای صاحبمون حکم گوشت دم توپ رو داریم و فقط زمان انتخابات و … براشون میشیم آحاد ملت غیور و شهید پرور؟

یه سوال هم از بسیجیها، عرزشی ها، ذوب شدگان ولایت، ارتش سایبری، … که تو این سایت هم کم نیستن:
وقتی میبینین آقاتون و خانوادش از همون واکسن فایزری که برای شما قدغن کرده زدن و بلاخره بعد تزریق و بعد از ماهها از سوراخ موش اومد بیرون و با خیال راحت رفت مقعد عمام و بهشت زهرا و حتی شما فداییها هم براش به اندازه زندانی گوانتانامو برای آمریکا یا تروریست فلسطینی برای اسراییل ارزش ندارین اصلا احساس پوچی و سرخوردگی نمیکنین؟

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2021-02-04 23:43:25 +0330 +0330

↩ mhmdpc80

بحث من اینه که باید از نظام درست انتقاد بشه. ارقام باید صحیح باشن چون اینطوری حرف دست بسیجی ها میدیم

حق با شماست ولی دقت کرده باشی تو پست اول تاپیک هم نوشته شده ۵ هزار تا

1 ❤️

2021-02-04 23:45:39 +0330 +0330

↩ Arrow11
من از شما که ایراد نگرفتم.
اینقدر بحث کردم با کسانی که از ویرگول و نقطه هم ایراد میگیرن و بحثو منحرف میکنن.
شاید هم من زیادی حساس‌ام.

1 ❤️

2021-02-05 00:02:21 +0330 +0330

↩ Real_slim_shady-
امیدوارم خوب باشی رفیق.
چقدر جملات آخرت آشنا بود، ادامه بده که همه، یکصدا هستیم.
چاه جمکران رو یادت رفته بود، بتنهایی لب به لب تکمیلش کردم.

2 ❤️

2021-02-05 00:06:58 +0330 +0330

↩ mhmdpc80

من از شما که ایراد نگرفتم.
اینقدر بحث کردم با کسانی که از ویرگول و نقطه هم ایراد میگیرن و بحثو منحرف میکنن.
شاید هم من زیادی حساس‌ام

میدونم عزیز
منم خواستم بین دو نفری که هدفشون یکیه سر مسئله جزئی بحثی پیش نیاد وگرنه معمولا به پستی که مخاطبش من نیستم جواب نمیدم.
حساسیت شما اتفاقا خیلیم خوبه و حتی به خود منم اگه جایی ایرادی غلطی دیدی خوشحال میشم تذکر بدی.
تذکر شنیدن از شما خیلی شیرین تره تا اینکه دوتا عرزشی مغز فندقی بخوان سوژه کنن
🌹

1 ❤️

2021-02-05 00:32:33 +0330 +0330

ببخشید چرا به فلسطین میگین سرزمینهای اشغالی؟
من شخصا از اسرائیل خوشم نمیاد ولی آیا کشوری رو که خاکش رو عربها با پول به یهودیها فروختن و مالکیت بیشتر نواحی تحت کنترل اسرائیل متعلق به یهودیهاست اشغالیه؟
آیا شما شخصا جایی رو از کسی بخری بعد چند سال فرزند شخص فروشنده بخواد با زور سنگ و قمه و اسلحه ازت پس بگیره قبول میکنی پس بدی؟
آیا تو کشور اسرائیل نماینده عرب و مسلمان ندارن؟
آیا کشوری که اکثریت یهودی داره حق داشتن دولت یهودی رو نداره؟
حالا درمورد ایران بگین که آیا ما خاکمون رو فروختیم؟
تنها گناه ما شورش و انقلاب یک مشت بی سواد و ساده لوح برای چیزهایی بود که فقط تو خواب میشد بهش رسید!!هرچند خفقان سیاسی دوران پهلوی و ترس حکومتهای منطقه و ابرقدرتها از پیشرفت ایران دوران پهلوی در اشتباه ۵۷ نقش زیادی داشت.
من تنها یک چیز رو میتونم در ذهنم تصور کنم که به همون اندازه که فلسطین اشغالیه ایران هم جمهوری و دموکراسیه!!
البته این نظر منه و عقاید دیگران هم قابل احترامه

1 ❤️

2021-02-05 01:15:53 +0330 +0330

↩ fesher1978

ببخشید چرا به فلسطین میگین سرزمینهای اشغالی؟
من شخصا از اسرائیل خوشم نمیاد ولی آیا کشوری رو که خاکش رو عربها با پول به یهودیها فروختن و مالکیت بیشتر نواحی تحت کنترل اسرائیل متعلق به یهودیهاست اشغالیه؟
آیا شما شخصا جایی رو از کسی بخری بعد چند سال فرزند شخص فروشنده بخواد با زور سنگ و قمه و اسلحه ازت پس بگیره قبول میکنی پس بدی؟
آیا تو کشور اسرائیل نماینده عرب و مسلمان ندارن؟
آیا کشوری که اکثریت یهودی داره حق داشتن دولت یهودی رو نداره؟
حالا درمورد ایران بگین که آیا ما خاکمون رو فروختیم؟
تنها گناه ما شورش و انقلاب یک مشت بی سواد و ساده لوح برای چیزهایی بود که فقط تو خواب میشد بهش رسید!!هرچند خفقان سیاسی دوران پهلوی و ترس حکومتهای منطقه و ابرقدرتها از پیشرفت ایران دوران پهلوی در اشتباه ۵۷ نقش زیادی داشت.
من تنها یک چیز رو میتونم در ذهنم تصور کنم که به همون اندازه که فلسطین اشغالیه ایران هم جمهوری و دموکراسیه!!
البته این نظر منه و عقاید دیگران هم قابل احترامه

آقا خطا میزنی
من خودم اینوریم، خودیم بابا
😀

خارج از شوخی استفاده من از کلمه سرزمین اشغالی کنایه به لفظی بود که جمهوری اسلامی به کار میبره وگرنه واقعیت رو بخوای در نظر بگیری ایران ما هست که توسط یه قوم چند ملیتی اشغال شده و در مورد مالکیت اسراییل و فلسطین هم کاملا با شما موافقم چیزی که فرمودین واقعیت تاریخی هم هست

0 ❤️

2021-02-05 18:02:53 +0330 +0330

بعد از حدود ۱۰ ماه عاغا بلاخره بعد تزریق فایزر از بیت زد بیرون

2 ❤️

2021-02-05 19:47:08 +0330 +0330

↩ Arrow11
منظورم این نبود که شما اونوری هستین ولی استفاده از کلمه اشغالی رو فقط برای کشوری مثل ایران استفاده کنید که بدون هیچ رضایت یا معامله ای با مردم ایران بوسیله یک عده غیر ایرانی اشغال شده نه فلسطینی که با پول فروخته شده.
بیاین یاد بگیریم چشم بسته هرچی رو نظام میخواد تکرار نکنیم این واقعا مهمه که به همه دنیا نشون بدیم نظر مردم ایران با نظام حاکم بر ایران فرق داره.
کشوری که برخلاف تمام کشورهای دنیا منافع دیگر ملتها بر مردم خود ایران ارجحیت داره.

1 ❤️

2021-02-05 22:51:59 +0330 +0330

دکتر محمود حسابی یه جمله زیبا داشت که میگفت_جهان سوم به جایی میگویند که: اگر کسی بخواهد مملکتش را آباد کند خانه خودش نابود خواهد شد و اگر کسی هم بخواهد خانه اش را آباد کند، باید در تخریب مملکتش بکوشد_

1 ❤️

2021-02-05 22:59:24 +0330 +0330

حاجی اینا اگه فکر میکردن که ذوب ولایت نمیشدن هنگام ذوب شدن تو ولایت مغزشونم سوخته

1 ❤️

2021-02-06 00:04:39 +0330 +0330

↩ fesher1978
🙏 🌹

1 ❤️

2021-02-06 00:20:16 +0330 +0330

↩ knightEM

دکتر محمود حسابی یه جمله زیبا داشت که میگفت_جهان سوم به جایی میگویند که: اگر کسی بخواهد مملکتش را آباد کند خانه خودش نابود خواهد شد و اگر کسی هم بخواهد خانه اش را آباد کند، باید در تخریب مملکتش بکوشد_

اشتباه نکنم یه جمله جالب دیگه هم داشت که گفته بود اونی که اسم جهان سوم رو گذاشته احتمالا تا ۳ بیشتر نمیتونسته بخونه 😀

0 ❤️

2021-02-06 00:36:14 +0330 +0330

↩ Arrow11
واقعا شما ایران رو هم جزو جهان سوم حساب میکنین؟!!
ایران ما به تنهایی یه جهان مخصوص به خودش داره که میشیم جهان چهارم!!
همه کشورهای جهان سوم از موقعیتشون راضی نیستن و هرکدوم در حد توان و امکاناتشون زور میزنن که رو به جلو حرکت کنن درست برعکس ایران.البته در اینکه ایران هم به موقعیتی که توشه راضی نیست شکی نیست و در اینمورد با بقیه کشورها مشترکه منتها برعکس بقیه کشورها نظام حاکم تمام زورش رو بجز در زمینه نظامی میزنه که چندصد سال کشور به عقب برگرده مخصوصا ایده آل نظام کشور بدون ارتباطات و اینترنته.

1 ❤️

2021-02-06 18:42:52 +0330 +0330

↩ Kingdr

حاجی اینا اگه فکر میکردن که ذوب ولایت نمیشدن هنگام ذوب شدن تو ولایت مغزشونم سوخته

ینی حتی یه درصدم احتمالش نیست؟ 😎

0 ❤️

2021-02-06 18:51:36 +0330 +0330

↩ fesher1978

واقعا شما ایران رو هم جزو جهان سوم حساب میکنین؟!!
ایران ما به تنهایی یه جهان مخصوص به خودش داره که میشیم جهان چهارم!!
همه کشورهای جهان سوم از موقعیتشون راضی نیستن و هرکدوم در حد توان و امکاناتشون زور میزنن که رو به جلو حرکت کنن درست برعکس ایران.البته در اینکه ایران هم به موقعیتی که توشه راضی نیست شکی نیست و در اینمورد با بقیه کشورها مشترکه منتها برعکس بقیه کشورها نظام حاکم تمام زورش رو بجز در زمینه نظامی میزنه که چندصد سال کشور به عقب برگرده مخصوصا ایده آل نظام کشور بدون ارتباطات و اینترنته.

شرمنده در جریان این جهان چهارم نبودم و فکر میکردم سوم آخریه گفتم 😁

0 ❤️

2021-02-06 20:26:24 +0330 +0330

ما نفت فروختيم و فرانسه ادكلن
شركت لويي ويتون در سال گذشته 59 ميليارد دلار درآمد داشت
اما ايران 20 ميليارد درآمد نفتی نداشت!
جایگاه رفیع ایران در دنیا باعث شده كه بهترين ذخاير ملي این کشور را به هزار بدبختي استخراج می کنند و به نازل ترين قيمت ها در بازارهای جهانی مي فروشند.
تازه اگر تحريم نباشند و خريداري وجود داشته باشد كه حاضر باشد در قبال تاراج اين منابع، لااقل پول آنرا نقد بدهد وگرنه مجبورند كالاهاي بنجل چيني وارد كنند ! با هزار منت!
ما واقعا از منطق و جهت اقتصاد جهان عقبيم و اين جهالت را در لفافه ای از حرفها و ادعای گزاف و پوچ پنهان مي كنيم.
در سال گذشته شركت لويي ويتون فرانسه از راه فروش عطر و ادكلن و كيف و كفش لوس به سلبريتي ها و ثروتمندان جهان 59 ميليارد دلار در آمد داشته
اما ما به عنوان يكي از توليد كنند گان بزرگ نفتي، لنگ فقط 5 ميليارد دلار وام صندوق بين الملل پول بودیم!
به گفته خمینی اقتصاد مال خر است، و واقعا وقتی مسولین خر مغز همه کاره بشوند، این میشه نتیجه تفکر اقتصتاد مال خر است.

1 ❤️

2021-02-06 20:50:37 +0330 +0330

رهبر کونی عنقلاب عسلامی همیشه گه زیادی میخورند . ویک مشت پا پتی خایه خور ولایی که دهان گشادشون جهت طرفداری از این کونی وطن فروش باز است
اخر خودش و تمام طرفدارانش همه یک مشت زنا زاده. هستند که. میهن ومردم برایشان هیچ ارزشی ندارد
تو این مملکت تعداد چند درصدی میخورند ومیبرند وغارت میکنند بقیه طرفداران کونی العظما یک مشت چس خور. عرزشی هستند که به لقمه نانی که از ادم فروش ووطن فروشی نصیبشون میشه و مثل سگ میندازند جلوشون راضیند

1 ❤️

2021-02-06 22:28:48 +0330 +0330

↩ Arrow11
خواهش میکنم.بالاخره زحمات شبانه روزی مسئولین نظام به نتیجه رسید و دنیا قبول کرد که ما جهان مخصوص خودمون رو داشته باشیم و جزو جهان چهارم باشیم😂😂😂
البته اینجور که پیداست رئیس جمهور ترکیه متوجه جایگاه ویژه ایران شده و با سرعت پله ها پسرفت و دشمنی با تمام کشورها رو سه تا یکی طی میکنه تا به ما برسه که البته ما با داشتن مجلس خبرگان و رهبری نگران رسیدن ترکیه به این حجم از پسرفت به این زودیها نخواهیم بود و یک تنه بر قله پسرفت جهان خواهیم ایستاد.

1 ❤️

2021-02-07 15:32:41 +0330 +0330

↩ fesher1978

خواهش میکنم.بالاخره زحمات شبانه روزی مسئولین نظام به نتیجه رسید و دنیا قبول کرد که ما جهان مخصوص خودمون رو داشته باشیم و جزو جهان چهارم باشیم😂😂😂
البته اینجور که پیداست رئیس جمهور ترکیه متوجه جایگاه ویژه ایران شده و با سرعت پله ها پسرفت و دشمنی با تمام کشورها رو سه تا یکی طی میکنه تا به ما برسه که البته ما با داشتن مجلس خبرگان و رهبری نگران رسیدن ترکیه به این حجم از پسرفت به این زودیها نخواهیم بود و یک تنه بر قله پسرفت جهان خواهیم ایستاد.

کاملا درسته
اردوغان به عنوان یه آخوند کراواتی عزم خودش رو جزم کرده تا با آفتابه برداشتن تو تمام دستاوردهای آتاتورک که بعدا با تورگوت اوزال و سلیمان دمیرل هم ادامه یافته بود بتونه مقام نخست تر زن ترین رهبران جهان رو که فعلا مقامهای اول و دومش متعلق به ایران هست رو به دست بیاره.
با همین فرمون هم جلو بره بعید نیست موفق بشه
الان تو فیلمها و سریالهای ترکیه دیگه صحنه هایی از مشروب خوردن نمیبینین، هیچ سکانسی دیگه کنار استخر و لب دریا ضبط نمیشه، تو فیلمهای خارجی هم خیلی از صحنه ها سانسور میشه، حتی صحنه های عادی با بیکینی.
با مالیات ۱۲۰ درصدی هم که رو مشروب گذاشته عملا داره اونم یواش یواش حذف میکنه و تو بعضی مناطق نسبتا مذهبی استانبول شما اگه یه گوشه بری بشینی آبجو هم بخوای بخوری گروه فشار میاد بهت گیر میده

0 ❤️

2021-02-07 15:48:03 +0330 +0330

بلاخره نخبه های عرزشی در ایران موفق شدند با نوآوری در صنعت تولید ماسک مشت محکمی بر دهان امپریالیسم و ایادی آن در دنیا بزنن.
تولید ماسک مخصوص افراد ریشو و آخوندها
😀

2 ❤️

2021-02-07 17:46:01 +0330 +0330

مگه بسیجی جماعت مغز هم داره؟! 😂
(البته اونایی که میدونن و نون خور این حکومت هستن منظورمه)

اونایی که شستوشوی مغزی شدید شدن ، توسط خانواده ها و رسانه ها ؛ باعث جلوگیری از تفکر بیشتر شده متاسفانه.

1 ❤️

2021-02-07 18:33:30 +0330 +0330

↩ DarkWeb

مگه بسیجی جماعت مغز هم داره؟! 😂
(البته اونایی که میدونن و نون خور این حکومت هستن منظورمه)
اونایی که شستوشوی مغزی شدید شدن ، توسط خانواده ها و رسانه ها ؛ باعث جلوگیری از تفکر بیشتر شده متاسفانه.

منم دقیقا سوالم تو پست اول تاپیک از اون دسته دوم بود.
دسته اول رو من که سهلم خود عاغا هم بگه سرتون شیره مالیدم جون سرشون تو آخور نظام هست میگن آغا مزاح میکنه

0 ❤️

2021-02-07 19:47:21 +0330 +0330

من اگه جای این عرزشیا باشم حداقل تو خلوتم از خودم میپرسم رهبر که چندین ماه بود از صد متریشم نمیذاشتن کسی رد بشه چجوری شده دوباره ملاقتهاش شروع شده؟
معلومه که واکسن زده
حالا چه واکسنی زده؟
اگه واکسن روسی زده بود که الان با تبلیغات ماتحت همه رو پاره کرده بودن که عاغا پیشمرگ شد. وقتی تبلیغی نکردن که هیچ صداشم در نیاوردن پس حتما از اونی زده که به ما گفته اخیه شما نزنین.
😕
باور کنین نتیجه گیریش اصلا آی کیو بالایی نمیخواد

1 ❤️

2021-02-07 20:52:48 +0330 +0330

روزنامه کیهان چهره‌های فرهنگی، هنری و ورزشی را به دلیل تاکید بر خرید واکسن کرونا و آغاز فوری واکسیناسیون، «غیر متخصص»، «بی‌شرم» و «ابزار دشمن» خواند و نوشت: آنها «تبدیل به ابزار فشار دشمن برای سیاه‌نمایی» شده‌اند.

0 ❤️

2021-02-07 22:07:00 +0330 +0330

↩ Arrow11
هیچ میدونین اگه مالیات بر حماقت و وقاحت تصویب و گرفته میشد بیشترین مالیات رو همین آقای شریعت نداری میداد و زیر بار مالیات کمرش خورد میشد؟!!

1 ❤️

2021-02-08 19:32:17 +0330 +0330

↩ fesher1978

هیچ میدونین اگه مالیات بر حماقت و وقاحت تصویب و گرفته میشد بیشترین مالیات رو همین آقای شریعت نذاری میداد و زیر بار مالیات کمرش خورد میشد؟!!

شریعتمداری جزو پدیده های ناب عنقلاب هست و رو دستشم حالا حالا ها کسی نمیاد 😂

0 ❤️

2021-02-08 20:09:44 +0330 +0330

0 ❤️

2021-02-08 20:24:20 +0330 +0330

😂

0 ❤️

2021-02-09 01:35:54 +0330 +0330

↩ Arrow11
داداش مساله اینجاس که یارو حیفش اومده وقتشو واس کشورهای درپیتی مث الانه ایران هدر بده و بخواد بررسی کنه که ما توی کدوم دوره دیرینه شناسی قرار داریم!و در کل گفته جهان اول تا سوم علی برکت الله😜

0 ❤️

2021-02-13 22:43:38 +0330 +0330

نمیدونم چقد سندیت داره
چون اینجور چیزها فیکشم معمولا در میاد
ولی از طرفی هم کاوه موسوی آدم در پیتی نیست با سند فیک خودشو بی اعتبار کنه
اگه واقعی باشه فقط میشه گفت تف به شرف نداشته سد علی گدا

0 ❤️

2021-02-14 01:13:02 +0330 +0330

مهشید گودرز پرستار فداکاری که هفتمین ماه بارداری خود را سپری می‌کرد بر اثر عدم صدور مرخصی و دریافت نکردن واکسن درگذشت،
به قول خودت برای کشوری که احتمال رهبر شدن انگلی مثل تو مطرح بشه باید خون گریه کرد

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «