شانس در خونه تون رو زده، نمیخواین باز کنین؟

1400/02/05

دوست عزیز، با هر گرایش و عقیده ای که هستی و به هر نیتی که این تاپیک رو باز کردی ازت خواهش میکنم ۵ دقیقه وقت بذار و این متن رو تا آخر بخون. ۵ دقیقه برای موضوعی که سرنوشت خودت و اطرافیانت و جان هزاران و شاید میلیونها نفر انسان به اون بستگی داره زمان زیادی نیست.

چند هفته دیگه یکی از سرنوشت ساز ترین روزهای تاریخ ایران و مردمش هست، روزی که شما بدون ریسک جانی و … با کم هزینه ترین و کم خطر ترین کار ممکن میتونین سرنوشت خودتون و نسلهای آینده رو تعیین کنین. روز ۲۸ خرداد روز انتخابات ریاست جمهوری هست و علت اینکه گفتم از مهمترین روزهاست اینه که این انتخابات با تمام موارد قبلی متفاوته و اگه ذره ای به کشورت، مردمت، … در کل هر چیزی غیر از حکومت فاسد جمهوری اسلامی اهمیت میدی بهترین، موثرترین و شرافتمندانه ترین کاری که میتونی بکنی اینه که هیچ کاری نکنی و تو خونه بمونی و مطمئن باشی که هیچ بنی بشری بابت اینکه از خونه بیرون نیومدی نمیتونه بهت گیر بده، مخصوصا تو این وضعیت کرونا.
اومدن به خیابون و شعار دادن علیه این رژیم وحشی و خونخوار کار خیلی خطرناکی هست و حق میدم بترسی، من خودمم میترسم. چون این حکومت ثابت کرده نه رحم و مروت داره و نه به قانون اهمیت میده (حتی به اون قانون اساسی نیم بند و مسخره خودشون) و نه به اخلاقیاتی پایبنده، ولی توخونه موندن دیگه ایمن ترین کار دنیاست.
بنابراین با تمام این اوصاف اگه به هر دلیل ممکن (تاکید میکنم به هر دلیل) رفتی و تو انتخابات شرکت کردی بدان که بعد از اون تاریخ در تمام ظلمها، جنایتها و خونهای ریخته شده چه در ایران و چه در سوریه و یمن و … که جمهوری اسلامی باعثش هست شمام شریک جرمش هستی، چون با رایی که دادی علاوه بر تایید تمام جنایات گذشته باعث شدی برای انجام جنایاتش در آینده سرپا بمونه.

اونایی که تصمیم قطعی دارن برای رای ندادن که تکلیفشون مشخصه و بعدها حداقل وجدانشون راحته ولی اونایی که نظرشون به رای دادن هست یا دودل هستن بدونن اگه صلح طلب هستی، اگه وطن پرست هستی، اگه دیندار هستی، اگه بیکار هستی، اگه اهل هنر هستی، اگه اهل موسیقی هستی، … حتی اگه فکر و ذکرت فقط درگیر لای پاهات هست با اطمینان میگم رای ندادن به نفع خودت هست.
کسانی که با آگاهی کامل از جنایات حکومت ازشون طرفداری میکنن و میدونن نونی که میخورن خمیرش عوض آب با خون مردم درست شده که به نظر من فاحشه های مغزی هستن (فاحشه جسمی آدم خیلی قابل احترامیه ولی اینا به هیچ عنوان) تکلیفشون مشخصه ولی غیر از اینها هر کس با هر فکر و عقیده و گرایش فکری و جنسی و … هست پست بذاره و بگه تا بهش ثابت کنم رای ندادن به نفعشه.

حکومت تو هر دوره ای با انواع و اقسام حیله ها مثل جنگ زرگری اصلاح طلب و اصولگرا، بازی بین بد و بدتر، … مردم رو گول زده کشیده پای صندوق و مطمئن باش این سری هم به هر حیله ای دست خواهد زد که بکشدت پای صندوق ولی اینبار هم اگه گول خوردی دیگه از خودت و عقلت نا امید شو.
مردم در آخرین انتخابات که مال مجلس بود نشون دادن که دیگه دارن به بیداری عمومی میرسند و بنا به اعتراف بعضی مسئولین مشارکت بین ۱۰ تا ۱۵ درصد بود و به خاطر همین این سری نظام ترفندهای جدیدی به کار خواهد برد.
فعلا که انتخابات شوراها رو با ریاست جمهوری همزمان کردن که حوزه ها شلوغ بشن ولی باز هم منتظر ترفندهای جدید باشین.
مثل اعلام واکسیناسیون پای صندوق و یارانه میلیونی و وعده لغو قرارداد ترکمنچین توسط کاندیداها و اعطای صلاحیت به کاندیدای زن و …
حیله و مکر آخوندی یه چیز دیگه هست که باید مواظب بود.

برای اینکه این پست خیلی طولانی نشه تو چندتا پست بعدی دلائلم برای این خواسته، اثرات مثبت رای ندادن،تبعات احتمالی رای ندادن رو خدمتتون عرض میکنم.

از عزیزانی که در این قضیه با من هم فکر و هم نظر هستن هم خواهش میکنم تا زمان انتخابات در این مورد فعالیتشون رو برای آگاهسازی بیشتر بکنن و اگه احساس میکنن مطالب این تاپیک میتونه مفید واقع بشه سعی کنن تاپیک رو بالا نگه دارن، حتی به قول مقام عظمی اگه از من هم خوششون نمیاد.

نسخه PDF تاپیک
https://www.mediafire.com/file/km522iixyw2jk8z/شانس+در+خونه+تون+رو+زده_(0).pdf/file
با تشکر از دوست عزیزم “اسکلت حشری” که زحمتش رو کشیده

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2021-04-25 23:38:35 +0430 +0430

↩ Arrow11
یه چیزی بگم ، انگار ثروتمند بودن یه کشور با فقر مردمش نسبت مستقیم داره؛ مثلا این کشورای آفریقایی که زمینشون پر الماسه جزو بدبخت ترین کشورا هستن ولی کشوری مث ژاپن که عملا هیچ منابعی نداره الان جزو بهترین کشورای دنیاس…

اسید پاشیا و دختره رو دیدم اعصابم خراب شد…

1 ❤️

2021-04-25 23:52:50 +0430 +0430

↩ Arrow11
کاش اینجوری باشه که میگی… ما که بخیل نیستیم… ولی داری اشتباه میکنی…

در این مورد نمیخوام بازم بحث کنم ولی هنوز سر عقیده خودم هستم… گفتی ملت مث سال ۵۷ وحشی بازی در نمیارن… خب ، چطور ممکنه در نیارن؟ ملت از اون موقع هم گرسنه ترن هم وحشی تر هم عقده ای تر… فیلم کامیون موز رو ندیدی؟ کامیونه چپ میکنه میریزن سرش بارشو غارت میکنن! ملتین که با دیدن تار و مو مچ پا تحریک میشن‌… خب ، اینا همش عقده اس دیگه…

و ایران بخاطر همون منابعی که گفتین همیشه اجنبی چشم طمع بهش دوخته بوده… الانم که ماشالا ما ۲۰ سال از کل دنیا عقبیم…

2 ❤️

2021-04-25 23:53:51 +0430 +0430

↩ Arrow11
داداش خسته نباشی
امیدوارم هر کسی که میتونه فقط خانواده خودشو نزاره رای بده
مطلبت طولانیه
برای اینکه دیده بشه تو چنتا تاپیک بزار

2 ❤️

2021-04-25 23:58:08 +0430 +0430

↩ اسیران_خشتک

همه اینجور فکر نمیکنن و درک و شعور ندارن ، من آخرین بار سال ۸۸ رای دادم ،رای قبلی هم از روی جوونی و خامی بود ، سال ۸۸ بود ک فهمیدم سیاست کثیف و جهانی و ما هم فقط داریم له میشیم ، رای ندادم و هرگز رای نمیدم حتی اگر جبرئیل بیاد بشه کاندید

وجدانا اگه منو تهدید کنن و بگن رای ندی جبرئیل میاد باور کن میرم رای میدم و فکر نمیکنم غیر از این هیچ دلیلی بتونه منو ببره پای صندوق.
جبرئیل یه بار اومد و الان ۱۵۰۰ ساله داریم چوبشو میخوریم، یه بار دیگه هم بیاد تمومه 😀
ولی خارج از شوخی اگه اطرافمون کسی رو میبینیم که نا آگاه هست در حد امکان وظیفه داریم آگاهش کنیم.

1 ❤️

2021-04-26 00:05:53 +0430 +0430

↩ AJ.Styles

تاپیک خیلی خوبی بود👌

کاش مردم گوش کنن و نرن پای صندوق… بعضیارو به شخصه دیدم گفتم آقاجان شمایی که میدونین اینجوریه پس چرا میرین رای میدین؟؟ میگن بالاخره جز رای دادن چاره دیگه ای نیس!(انگار چاقو گذاشتن رو گردنش که بره رای بده!!)

ممنون از لطفت و ممنون که بعد از اون بحث نسبتا ناخوشایندی که داشتیم اومدی و تو تاپیک من پست گذاشتی که این نشون میده بر خلاف سن کم دل گنده ای داری 🙏 🌹
من یه جورایی دلم روشنه که این انتخابات متفاوت تر از تمام انتخابهای قبلی خواهد بود
به نظر من تو خوشبینانه ترین حالت شاید به ۱۵٪ هم نرسه

2 ❤️

2021-04-26 00:08:56 +0430 +0430

↩ Arrow11
من که گفتم قبلا،ادمین سایت متاسفانه کاملا منفعل هست باید ما هم به عنوان کاربران شهوانی نقش خودمون رو تو انتخاباتی که برای خامنه ای خیلی مهمه ایفا کنیم،دوستان تو هشتک زدن در فضای مجازی اعم از اینستا و تلگرام و توییتر کم نزارید مخصوصا توییتر،پیج های مسئولین نظام رو در حجم بالا ریپورت و بلاک کنید،ساندیس خواران رو کتلت کنید،درسته سایت برای سکس طراحی شده ولی یک ماه کمی تغییر رویه بده هیچ اتفاقی نمی افته،دو راه برای هماهنگی وجود داره مخصوصا تو اینستا یا پیج هایی که همه قبول داریم رو مشخص کنیم و اون جا کامنت و هشتک بزاریم یا یه گروه بزنیم که به نظرم اولی بهتره و هویت هیچ کس مشخص نمی شه خواهشا از اکانت هایی استفاده کنید که نشه بهش برچسب فیک زد،تو توییتر هم در در حد هشتک زدن فعال باشید خیلی ممنون ،با این حرف های ساندیس خوارها که کارهای شما بیهوده اس گول نخورید اگه این کارها فایده نداشت مجلس برای ساندیسیون هزار میلیارد تومن بودجه تصویب نمی کرد می تونید تو تلگرام کامنت مخالف نظام بزارید ببیند چه خبره ،تو تلگرام از اکانت های فیک استفاده کنید و دهن دستمال کش های نظام رو مورد کامش قرار بدید،دم همتون گرم

2 ❤️

2021-04-26 00:11:05 +0430 +0430

↩ Arrow11
نه همین متن کمکه

1 ❤️

2021-04-26 00:17:40 +0430 +0430

↩ AJ.Styles

یه چیزی بگم ، انگار ثروتمند بودن یه کشور با فقر مردمش نسبت مستقیم داره؛ مثلا این کشورای آفریقایی که زمینشون پر الماسه جزو بدبخت ترین کشورا هستن ولی کشوری مث ژاپن که عملا هیچ منابعی نداره الان جزو بهترین کشورای دنیاس…

اسید پاشیا و دختره رو دیدم اعصابم خراب شد…

بله متاسفانه همچین قانون نانوشته ای تو دنیا هست ولی با یه حکومت شایسته و دلسوز و البته مقتدر میشه این سنت رو شکست
خوشبختانه این کشور هنوز انقد داره که خیلی راحت بشه دوباره آبادش کرد.

2 ❤️

2021-04-26 00:18:55 +0430 +0430

↩ Samii_1999

درود به شرفت
🙏 🌹

0 ❤️

2021-04-26 00:20:34 +0430 +0430

↩ Arrow11

Arrow11: …ما ثروتمند ترین مردم دنیا هستیم که شبها گشنه میخوابیم.
منابع طبیعی و ویژگیهایی که ایران داره و باعث ثروتمند بودنش میشه (فقط اونایی که به ذهن من رسیدن):
دومین ذخایر گاز دنیا
سومین ذخایر نفت دنیا
٪۷۰ تنوع کانیهای دنیا
این آخریه کانیها رو نفمیدم چیست! نکنه همون کونی‌ها رو داری میگی؟ منظور از تنوعشون ایناس؟

نمیدونسم این تنوعات هم ثروت ما محسوب میشود! خخخ

آها راسی:

درضم وض محمد نوریزاد همین الان نیز شایان توجه است…

5 ❤️

2021-04-26 00:33:32 +0430 +0430

↩ AJ.Styles

کاش اینجوری باشه که میگی… ما که بخیل نیستیم… ولی داری اشتباه میکنی…

در این مورد نمیخوام بازم بحث کنم ولی هنوز سر عقیده خودم هستم… گفتی ملت مث سال ۵۷ وحشی بازی در نمیارن… خب ، چطور ممکنه در نیارن؟ ملت از اون موقع هم گرسنه ترن هم وحشی تر هم عقده ای تر… فیلم کامیون موز رو ندیدی؟ کامیونه چپ میکنه میریزن سرش بارشو غارت میکنن! ملتین که با دیدن تار و مو مچ پا تحریک میشن‌… خب ، اینا همش عقده اس دیگه…
و ایران بخاطر همون منابعی که گفتین همیشه اجنبی چشم طمع بهش دوخته بوده… الانم که ماشالا ما ۲۰ سال از کل دنیا عقبیم…

عزیز من غارت کردن بار یه کامیون ربطی به این قضایا نداره
خیلی جاها هم اتفاق میفته مردم بار کامیون رو جمع میکنن و میذارن کنار جاده که فرضا له نشه ولی نه اولی نه دومی ربطی به این قضیه نداره
شورشی های ۵۷ و با مخالفان الان زمین تا آسمون فرقشونه
اونا نه وطن پرست بودن، نه برای آباد کردن ایران اومده بودن نه دغدغه مردم رو داشتن نه … و فقط هدفشون تضعیف ایران بود ولی برعکس اونا تمام کسانی که الان مخالفن همه به خاطر علاقه به کشور و پیشرفت و آبادانی کشور و دغدغه گرسنگی مردم و … مخالف شدن.
دقت بکنی اون موقع برای اعدام و مجازات اصلا دنبال گناهکار و مجرم نبودن، فقط دنبال آدمهای با لیاقت و شایسته بودن.
مگه هویدا و جهانبانی و خلعتبری و … گناهی غیر از با لیاقت بودن هم داشتن؟
کسی که نگرانیش آبادانی کشور باشه مگه آدم شایسته رو مجازات میکنه؟
ببین خیلی به ندرت پیش میاد بچه ای که هوش کافی برای درس خوندن و موفق شدن داره یا بچه ای که تو خونواده درست و حسابی بزرگ شده، بچه ای که تو رفاه بوده بره طلبه خونه
همیشه بچه هایی که هیچ کدوم اینا رو ندارن میرن آخوند میشن
حالا شما نوع نگاه کسی که با این عقده ها بزرگ شده رو با کسی که با مدرک دکترا یا ارشد داره تو رستوران ظرف میشوره رو یکی میکنی؟
اولی میخواد تلافی عقده ها شو در بیاره ولی دومی میخواد شایستگی خودشو ثابت کنه.

این بحث خیلی مفصله و منم واقعا الان بیشتر از این توان تایپ ندارم
اگه قانع نشدی بعدا بازم با کمال مبل ادامه میدیم.

شب خوش 🙏

3 ❤️

2021-04-26 00:37:35 +0430 +0430

↩ amin_zid102030
*

• آخوند
  • مسئله
  • مطمئن
  • هجوم
  • قرعه‌کشی
  • دنبال
  • صندوق
  • گذاشتن

مشق شبت ایناس. پنجا بار از رو هر کدومشون بنویس.

3 ❤️

2021-04-26 00:37:53 +0430 +0430

↩ Arrow11
همه این چیز هایی که گفتی درست ولی مگه سال های قبل کاندید ها با رای مردم رئیس جمهور شدن که امسال با رای دادن یا ندادن ما مشکلی حل شه

0 ❤️

2021-04-26 00:44:01 +0430 +0430

↩ The.Parsa.2004
دمت گرم که زحمتشو میکشی این آمارها رو میذاری ولی لینک منبعشونم بذاری خیلی مفیدتر و مستندتر واقع میشود.👍

3 ❤️

2021-04-26 00:45:57 +0430 +0430

↩ Arrow11
با درود دوست عزیز و ممنون از تاپیکی که گذاشتید واقعا خیلی جامع و کامل توظیح دادید و جای صحبتی باقی نگذاشتین واسه ما،فقط خواستم بگم که این مردم حال حاظری که میبینم ،از دید خودم اندازه یه پشیز هم امید به بهبود وضعیت ایران نیست چونکه به حدی توی ایران نژاد پرستی ،بی سوادی،کمبود حافظه تاریخی،خرافه پرستی و ایین پرستی،تعصبی بودن و متعصب بودن،و اینگونه ویژگی هارو میبینم که واقعا هیچ امیدی به این کشور در حال حاظر ندارم چونکه در صورتی که حتی این رژیم خونخوار رو هم قشنگ بندازن بیرون بازهم ما انقد درگیر این خصوصیات اشتباه و عقب افتاده مون هستیم که نمیتونیم واسه خودمون اینده درستی بسازیم و به سادگی هرچه تمامتر گول جریانهای مخرب دیگه رو میخوریم.سالهای ساله که دولت از این ساده لوحی مردم سو استفاده میکنه و همممیشه با استفاده از اهرمهایی همچون،غیور بودن،تعصبی بودن،نژاد پرستی،مذهبی بودن و دیگر اهرمهای دیگه ،با سادگی مردم رو از این طریقها بازیچه دست خودش کرده و اینجوری چرخ نظامشو چرخونده.فرض ببینن شرایط خرابه میگردن ببینن مردم از کدومیک از این اهرمها فرمانبردار هستن و زود یه مهره اینجوری واس مردم میسازنو مردمو گول میزنن باهاش و دوباره مردم بازیچه میشن.از دید من تا زمانی که مطالعه و سطح اطلاعات عمومی مردم بالا نره و علم و دانش به مغز مردم تذریق نشه و مردم درهای حقیقت رو به روی افکارشون و زندگیشون باز نکنن و حقایق رو نبینن ،هرگز نمیتونن اینده خوبی داشته باشنو همیشه از چاله به چاله دیگه میفتن.البته اینها برداشت شخصی من بود .تشکر دوباره بابت تاپیکت دوست عزیز.

2 ❤️

2021-04-26 00:55:28 +0430 +0430

با افتخار صفحه انتخابات شناسنامه‌م سفیده.

4 ❤️

2021-04-26 01:11:56 +0430 +0430

میگم اگه میشه تاپیکو به صورت یه پی دی اف بذاری که بتونیم دانلودش کنیم بعد نشرش بدیم خیلی خوب میشه . ممنون از تاپیک مفیدت حتی اگه چند نفرم به راه راست بکشه باز ارزششو داره

5 ❤️

2021-04-26 01:52:03 +0430 +0430

↩ The.Parsa.2004
دمت گرم بابت نشر

2 ❤️

2021-04-26 02:26:44 +0430 +0430

↩ Arrow11
تو این کشور ب هیچکس اعتماد نیست از دهیار کوچکترین روستا تا گنده های کشور همگی خائن ب ملت و کشور زیر پرچم جمهوری اسلامی، و اینم بماند ک تو این زمین هممون سرکاریم و تمام سیاست مداران کثیف دنیا پای ی سفره و هم پیک و هم بزم ، فقط ی مرد بود ک داشت تمام این برنامه ها بهم میزد و دنیایی بدون سلطه سیاستمداران کثیف می‌ساخت بدون قدرتهای مثل آمریکا و انگلیس و فرانسه و روسیه و یهودیان اونم خدابیامرز هیتلر، اینا نباشن همه چیز درست میشه ، در غیر این صورت دنیا همین و خاورمیانه هم تکلیفش مشخص

1 ❤️

2021-04-26 02:31:43 +0430 +0430

↩ Nader_khan
واقعا تا کی باید بین بد و بدتر بد انتخاب کنید ؟؟

وقتی ک لایق بهترین ها هستید ،با همین انتخاب بین بد و بدتر سال ها زمان و ثروت کشور هدر رفت ،دو چیز با ارزش ک قابل برگشت نیست،با همین انتخاب ۸ سال دیگه نابودی رقم میزنید ، بزودی هم ک نفت و گاز تموم میشه یا جاش ب انرژی های دیگه میده اونوقت شما میمونید و کشوری بدون ثروت و زمان برای رسیدن به دنیای جدید

تا کی میخوایید فکر کنید ک ده سال و بیست سال آینده زمین همین روال داره

2 ❤️

2021-04-26 02:47:08 +0430 +0430

↩ Nader_khan
این که مردم آگاه باشند و بدونن رای دادن هیچ تاثیری روی اقتصاد و جامعه نداره چیز بدی نیست ، ما نه تنها اقتصاد بلکه خیلی چیزای دیگه از دست دادیم بخاطر مشارکت مردم و همکاری با کسانی ک کمر ب نابودی و عقب ماندگی دارن
رژیم ایران باشه یا هر جای دیگه با این روش حکومت بدون شک نیاز به برگزاری چنین نمایش هایی داره ک اکثریت این سیاهی لشکر تباهی افراد بالای پنجاه سال هستن و متاسفانه تعداد زیاد زیر پنجاه سال ک حرفاشون و اعمالشون با هم متفاوت و دچار دو شخصیت شدید هستن،مجازی حرف از سیاست و مشکل میزنن و تو واقعیت له له مهر رای و صف مرغ و سود سهام عدالت و همدیگر له کنن برای گرون تر خریدن و هزاران چیز دیگه

مرگ این حکومت ها روزی ک حضور مردم کمرنگ باشه

امیدوارم به این نتیجه برسید

3 ❤️

2021-04-26 07:11:29 +0430 +0430

↩ AJ.Styles
متاسفانه اگه کسی سرباز باشه احتمالا مجبورش میکنن

1 ❤️

2021-04-26 07:46:22 +0430 +0430

↩ Arrow11
دمتون گرم با این پستتون چقدر کار درستیه رای ندادن.
هرچند این اخوندهای مکار وحیله گر ،
واسه روز انتخاباتشون
صفهای طولانی مرغ و روغن و غیره راه انداختند،
تا با فیلمبرداری از این صفها و مردم ماسک زده،
بتون بجای صف انتخابات استفاده کنن.
ولی این ظاهر قضیه هست
بخاطر خودمون و ایندمون رای ندیم عزیزان.

3 ❤️

2021-04-26 08:01:12 +0430 +0430

گریه داره که بعد از این همه مدت هنوز انرژی و تلاش باید صرف بشه که به یه عده فهمونده بشه رای ندید. رای ندادن یا دادن به پشم حکومت هم نیست فقط تنها حسنش اینه ادم به شعور خودش احترام میزاره. اگه صد هزار نفر فقط برن و رای بدن همین صد هزار نفر توی رسانه ها تبدیل به سی ملیون نفر میشه. متاسفانه شاید تا چند دهه هیچ چشمم انداز درستی برای رسیدن به ازادی تو این کشور وجود نداره. رسانه های مزدور، مسئول خائن ، اپوزوسیون فیک و مزد بگیر و ملت خواب زده که هنوز میشینه پا بی بی سی و منتظره یه ناجی از جایی دور برسه

3 ❤️

2021-04-26 08:31:40 +0430 +0430

اخ جووون رای گیری :)

اصصلا من عاشق این واژه بودم :)

(البته ساندیس هیچ وقت نگرفتم :/ ، نمیدونم کجاها ساندیس میدادن)

درونم : شوخی نکن برو سر اصل مطلب

اها باش ، خب خب کاری به خارج داخل ندارم ، دوست داشتین رای بدین ، دوست نداشتین هم گول انتخابات و تبلیغاتش نخورین(مخصوصا ریاست جمهوری)
در ضمن ، واکسناتون زدین یا نه شیطونا؟ قرارر بترکونین🤣🤣🤣🤣
در کل نظام داری سخته ، کلا سیاست سخته ، اصلا چرا 🤔🤔

سلام اررو:)

2 ❤️

2021-04-26 08:56:36 +0430 +0430

↩ Arrow11
احسنتم ،طیب الله .

1 ❤️

2021-04-26 09:01:40 +0430 +0430

یعنی هر کی رای بده نه فقط لایق هر ذلتی است که سرش میاد بلکه شریک جرم بقای این حکومت دزد و جنایتکاره
افتخاری نیست اما من هیچ وقت توی این نمایش مسخره رژیم شرکت نکرده و تا این رژیم تبهکار پابرجاست در هیچ انتخاباتی شرکت نمی کنم چون برای شعور و رای خودم ارزش قائلم .

3 ❤️

2021-04-26 09:10:55 +0430 +0430

↩ Arrow11
خیلی خوش بینانه فکر میکنی که این نظام به رای ندادن بتونه سقوط کنه
الان یه رییس جمهور انتخاب شد با مشارک 20 درصدی اونوقت چه میکنی
یا15درصد که خودم میگم بالای 30تا35 درصد شرکت میکنند
این رو از روی تحقیق میگم چون الان مجلس افتاده دست خودشون و 30درصد مردم نون خور همین دولت اند…ارتش سپاه ارگان های دولتی بانکها اداره های دولتی و غیره …

1 ❤️

2021-04-26 09:25:40 +0430 +0430

Arrow جان درود،
با نظر شما مبنی بر بی دلیل بودن رای دادن موافقم، اما راستش فکر نمی کنم برای حکومت خیلی فرقی بکند. یعنی کار ما و حکومت از این حرفها گذشته است. من خودم که به ۶یچ عنوان در انتخابات شرکت نخواهم کرد کسی هم اگر بخواهد شرکت کند کوشش می کنم بی فایده بودن رای دادن را برایش مشخص کنم…اما نتیجه ای که شما فکر می کنید با رای ندادن حاصل خواهد شد را باور ندارم. این را می نویسم که دوستان فردای انتخابات نا امید نشوند.
در ضمن عزیز جان، اینقدر نگوئید این کشور ثروتمند است و فلان قدر منابع طبیعی دارد. هیچ کشوری به صرف فروش منابع طبیعی نمی تواند ثروتمند باشد. برای ثروتمند بودن باید کاااارررر کرد، کار سخت و طاقت فرسا. کاش … می خواستم یک چیز بنویسم، گفتم الان اروو میگه باز به رژیم گذشته متلک انداختی، 🤣🤣🤣 بی خیال شدم. روز تو و همه دوستانی که زحما کشیدند خوش.

1 ❤️

2021-04-26 09:45:19 +0430 +0430

دست مریزاد
خسته نباشید
خدا قوت

2 ❤️

2021-04-26 10:09:41 +0430 +0430
پست ۴ صفحه اول آپدیت شد و هر روز هم آپدیت خواهد شد
0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «