شانس در خونه تون رو زده، نمیخواین باز کنین؟

1400/02/05

دوست عزیز، با هر گرایش و عقیده ای که هستی و به هر نیتی که این تاپیک رو باز کردی ازت خواهش میکنم ۵ دقیقه وقت بذار و این متن رو تا آخر بخون. ۵ دقیقه برای موضوعی که سرنوشت خودت و اطرافیانت و جان هزاران و شاید میلیونها نفر انسان به اون بستگی داره زمان زیادی نیست.

چند هفته دیگه یکی از سرنوشت ساز ترین روزهای تاریخ ایران و مردمش هست، روزی که شما بدون ریسک جانی و … با کم هزینه ترین و کم خطر ترین کار ممکن میتونین سرنوشت خودتون و نسلهای آینده رو تعیین کنین. روز ۲۸ خرداد روز انتخابات ریاست جمهوری هست و علت اینکه گفتم از مهمترین روزهاست اینه که این انتخابات با تمام موارد قبلی متفاوته و اگه ذره ای به کشورت، مردمت، … در کل هر چیزی غیر از حکومت فاسد جمهوری اسلامی اهمیت میدی بهترین، موثرترین و شرافتمندانه ترین کاری که میتونی بکنی اینه که هیچ کاری نکنی و تو خونه بمونی و مطمئن باشی که هیچ بنی بشری بابت اینکه از خونه بیرون نیومدی نمیتونه بهت گیر بده، مخصوصا تو این وضعیت کرونا.
اومدن به خیابون و شعار دادن علیه این رژیم وحشی و خونخوار کار خیلی خطرناکی هست و حق میدم بترسی، من خودمم میترسم. چون این حکومت ثابت کرده نه رحم و مروت داره و نه به قانون اهمیت میده (حتی به اون قانون اساسی نیم بند و مسخره خودشون) و نه به اخلاقیاتی پایبنده، ولی توخونه موندن دیگه ایمن ترین کار دنیاست.
بنابراین با تمام این اوصاف اگه به هر دلیل ممکن (تاکید میکنم به هر دلیل) رفتی و تو انتخابات شرکت کردی بدان که بعد از اون تاریخ در تمام ظلمها، جنایتها و خونهای ریخته شده چه در ایران و چه در سوریه و یمن و … که جمهوری اسلامی باعثش هست شمام شریک جرمش هستی، چون با رایی که دادی علاوه بر تایید تمام جنایات گذشته باعث شدی برای انجام جنایاتش در آینده سرپا بمونه.

اونایی که تصمیم قطعی دارن برای رای ندادن که تکلیفشون مشخصه و بعدها حداقل وجدانشون راحته ولی اونایی که نظرشون به رای دادن هست یا دودل هستن بدونن اگه صلح طلب هستی، اگه وطن پرست هستی، اگه دیندار هستی، اگه بیکار هستی، اگه اهل هنر هستی، اگه اهل موسیقی هستی، … حتی اگه فکر و ذکرت فقط درگیر لای پاهات هست با اطمینان میگم رای ندادن به نفع خودت هست.
کسانی که با آگاهی کامل از جنایات حکومت ازشون طرفداری میکنن و میدونن نونی که میخورن خمیرش عوض آب با خون مردم درست شده که به نظر من فاحشه های مغزی هستن (فاحشه جسمی آدم خیلی قابل احترامیه ولی اینا به هیچ عنوان) تکلیفشون مشخصه ولی غیر از اینها هر کس با هر فکر و عقیده و گرایش فکری و جنسی و … هست پست بذاره و بگه تا بهش ثابت کنم رای ندادن به نفعشه.

حکومت تو هر دوره ای با انواع و اقسام حیله ها مثل جنگ زرگری اصلاح طلب و اصولگرا، بازی بین بد و بدتر، … مردم رو گول زده کشیده پای صندوق و مطمئن باش این سری هم به هر حیله ای دست خواهد زد که بکشدت پای صندوق ولی اینبار هم اگه گول خوردی دیگه از خودت و عقلت نا امید شو.
مردم در آخرین انتخابات که مال مجلس بود نشون دادن که دیگه دارن به بیداری عمومی میرسند و بنا به اعتراف بعضی مسئولین مشارکت بین ۱۰ تا ۱۵ درصد بود و به خاطر همین این سری نظام ترفندهای جدیدی به کار خواهد برد.
فعلا که انتخابات شوراها رو با ریاست جمهوری همزمان کردن که حوزه ها شلوغ بشن ولی باز هم منتظر ترفندهای جدید باشین.
مثل اعلام واکسیناسیون پای صندوق و یارانه میلیونی و وعده لغو قرارداد ترکمنچین توسط کاندیداها و اعطای صلاحیت به کاندیدای زن و …
حیله و مکر آخوندی یه چیز دیگه هست که باید مواظب بود.

برای اینکه این پست خیلی طولانی نشه تو چندتا پست بعدی دلائلم برای این خواسته، اثرات مثبت رای ندادن،تبعات احتمالی رای ندادن رو خدمتتون عرض میکنم.

از عزیزانی که در این قضیه با من هم فکر و هم نظر هستن هم خواهش میکنم تا زمان انتخابات در این مورد فعالیتشون رو برای آگاهسازی بیشتر بکنن و اگه احساس میکنن مطالب این تاپیک میتونه مفید واقع بشه سعی کنن تاپیک رو بالا نگه دارن، حتی به قول مقام عظمی اگه از من هم خوششون نمیاد.

نسخه PDF تاپیک
https://www.mediafire.com/file/km522iixyw2jk8z/شانس+در+خونه+تون+رو+زده_(0).pdf/file
با تشکر از دوست عزیزم “اسکلت حشری” که زحمتش رو کشیده

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2021-06-19 00:32:14 +0430 +0430

عرض تبریک به مردم آزادیخواه ایران که بلاخره بعد از ۴۲ سال راه اتحاد و همبستگی رو یاد گرفتن و تسلیت به وطن فروشان، ناموس فروشان، کاسه لیسان و ریزه خواران سفره ولایت

هنوز درصد واقعی مشارکت به صورت دقیق مشخص نشده ولی اونطور که ویدیوهای ستادهای انتخاباتی تو شهرهای مختلف مشخص هست در خوشبینانه ترین حالت مشارکت ۱۵ تا ۲۰ درصد بوده است.
قطعا حکومت با جعل اخبار و آمار فیک سعی خواهد کرد مشارکت رو بالا اعلام کنه ولی الان دیگه با وجود شبکه های اجتماعی به قول عاغا دوران بزن و در رو تمام شده

0 ❤️

2021-06-19 00:40:02 +0430 +0430

↩ jack.sparr0w

این پیروزی بزرگ رو به تک تک وطن پرستان ایرانی نخسوزن برادر آرو که زحمت زیادی جهت آگاهی بخشی به عزیزان هم سایتی داشتن تبریک میگم امیدوار شدم بعد مدتها که هنوز فرصت برای اتحاد و رهایی هست انصافا مشت محکمی بود بر دهان آخوند و سربازان گمراه امام زنان

آقا فکر کنم پستها رو همزمان داشتیم تایپ میکردیم 😁
ولی ملت دمشون گرم
واقعا انتظار اتحادی در این حد رو هم از ملت نداشتم
تو همین چند ساعته حداقل ۱۰۰ تا فیلم از شهرهای مختلف دیدم و تنها جاهایی که صف بود جلو کبابی و بستنی فروشی و … بود
اگه خبر درست باشه مسئولین اسکول هم خیر سرشون برای اینکه افتضاح رو بپوشونن رای گیری رو تا ۲ صبح تمدید کردن.
آخه یابو اون موقع که واقعا مشارکت ۶۰ و ۷۰ درصدی میشد هم هیچوقت لازم نشد تا ۲ صبح تمدید کنین الان لازم شد؟

1 ❤️

2021-06-19 10:57:28 +0430 +0430

↩ Arrow11
ابروی نداشته خامنه ای دوباره ریخته شد!
تبریک میگم به مردم ایران که با رای ندادن خامنه ای و عرازشی ها را قهوه ای کردند!!!
ما که میدونستیم نظام شروع به فیک سازی و انتشار امار دروغین میکنه و همین اتفاقم افتاد و الان ادعای مشارکت ۳۰میلیونی کردند،احتمالا تعداد رای ها را ضرب در ۳ کردند کی به کیه 😂 😂
مهم این بود که اربابان اخوند ها (چین و روسیه)به این نتیجه رسیدند که رژیم مشروعیتشو به کل از دست داده و در نتیجه در روابط اینده شون با اخوندها تجدید نظر میکنند و در نتیجه یک قدم بسیار مهم به سرنگونی رژیم اخوندی نزدیک شدیم.
سخن پایانی به عرازشی ها:
ابو بریزید اونجا که میسوزه 😂

1 ❤️

2021-06-19 12:14:50 +0430 +0430

↩ ابو_فاکر

ابروی نداشته خامنه ای دوباره ریخته شد!
تبریک میگم به مردم ایران که با رای ندادن خامنه ای و عرازشی ها را قهوه ای کردند!!!
ما که میدونستیم نظام شروع به فیک سازی و انتشار امار دروغین میکنه و همین اتفاقم افتاد و الان ادعای مشارکت ۳۰میلیونی کردند،احتمالا تعداد رای ها را ضرب در ۳ کردند کی به کیه 😂 😂
مهم این بود که اربابان اخوند ها (چین و روسیه)به این نتیجه رسیدند که رژیم مشروعیتشو به کل از دست داده و در نتیجه در روابط اینده شون با اخوندها تجدید نظر میکنند و در نتیجه یک قدم بسیار مهم به سرنگونی رژیم اخوندی نزدیک شدیم.
سخن پایانی به عرازشی ها:
ابو بریزید اونجا که میسوزه

دیشب برای چندمین بار آرزو کردم کاش یه مگس بودم و میتونستم برم پشت پنجره اطاق مقام عظمای ولایت و یواشکی قیافشو ببینم چه شکلی شده 😀
ترفندی نموند که به کار نبسته باشن تا مشارکت واقعی بره بالا ولی هر کاری کردن نشد که نشد.
آمار سازی تو انتخابات هم از اولین انتخابات جمهوری اسلامی در سال ۵۸ بدون استثنا تو همه انتخاباتشون بوده و یه چیز طبیعیه

0 ❤️

2021-06-19 12:54:14 +0430 +0430

اگه واقعا میخواین بدونین مشارکت بالا بود یا پایین فیک نیوزهای جمهوری اسلامی رو بیخیال شین.
ایشون آقای فرخ نگهدار کاسه لیس اعظم نظام و بسیجی صادراتی هستن.
https://www.mediafire.com/file/y92oyt7fln0wfb0/VID_20210619_134134.mp4/file
ایشونم حاج آقا ذاکر از آخوندای شناخته شده ارومیه هست که افتاده به التماس و میگه صندوقها خالیه و همه چیزمون داره از دست میره و پاشین بیاین رای بدین و …
https://www.mediafire.com/file/98ybiud1y5p773q/VID_20210619_134152.mp4/file

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «