صدای اعتراض مردم از سوی نظام این گونه شنیده شد

1396/10/28

کشتی طلاکوب آیات قرآن با 70 کیلو طلا در ایران به طول سه و عرض و ارتفاع یک متر ساخته شد.

و قرار است این کشتی مطلا به حرم حسین هدیه و به عراق منتقل شود.

.

واقعا به حال و روز مردم عزیزمان افسوس خوردم

1131 👀
4 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2018-01-19 21:17:35 +0330 +0330
نقل از: فامیل.دور
نقل از: iNVASiON18 امیدوارم جای شکی دیگه تو مغز مردم ایران باقی نمونده باشه ک این حکومت اشغال گر هست !!! و به خودمون بیایم ک راه مبارزه با اشغال گر تظاهرات نیست .

اشغال گر و باید به زور بیرونش کرد . تموم شد و رفت

دست به دست هم میدیم اول انتقام میگیریم و بعد مثل زباله رادیو اکتیو در کشور خودشون عراق دفنشون میکنیم.

اینا لاشه شون هم برای خاک ایران مضرِ

حرفای شما رو که میخونم دوباره ب ایران و ایرانی امیدوار میشم .

آفرین به شما

1 ❤️

2018-01-19 21:18:43 +0330 +0330
نقل از: DarkWeb کی بود میگفت بت پرستی کار بدیه؟

ماشالا از یه کتاب نه تنها بت ، بلکه دیوار طلایی جهالت و بیگانه پرستی ساختن

اینا میخوان برن بهشت؟
امیدوارم من حتی تو مکانی نزدیک اینا نباشم :|

درود

قبلا هم عرض کردم دین اسلام هیچ منشا موثقی نداره که نسبت به اون یک نظر واحدی برای یک موضوع مانند: (بت) داشته باشه و بسته به شرایط و مصلحت شخصی مواضع با هر فتوایی قابل تغییر میشه

عین قوانین بازی بچه ها

اما سخترین موضوع، قبول این فتواها از طرف بعضی مردم هست که بسیار آزار دهنده میشه.

0 ❤️

2018-01-19 21:26:11 +0330 +0330
نقل از: hot_hami_82
نقل از: iNVASiON18 این پرچم خرچنگ نشان پرچم من نیست

این پرچم بی نام و نشان پرچم من نیست
این مظهر ایران من و خاک کهن نیست

بر روی تنش واژه بیگانه شده نقش
روح شرف میهن تبدیده من نیست

این پرچم ننگ است مگیرش به دو دستت
بر خاک بیفکن که بجز ننگ وطن نیست

نه شیر نشان دارد و نه چهره خورشید
ای شیر دلان موقع خاموش شدن نیست

خون میچکد هر گوشه اش از جرم و جنایت
جز سمبل وحشیگری قوم لجن نیست

ایرانی و ایران شده تحقیر به نقشش
جز بیرق شیخان دغلباز عفن نیست

هر جا که بر افراشته شد خون همه پاشید
از مهر و محبت به لبش هیچ سخن نیست

اهریمن خونخواره فشرده به کف خویش
دینش بجز از مذهب شمشیر زدن نیست

از رنگ رُخش آتشی از تفرقه بارد
میراث پلیدش بجز از گور و کفن نیست

بر خیز و بر افراز تو رایات شرف را
این میهن ما خانه هر زاغ و زغن نیست

ایران همگی یک تن واحد زن و مرد است
حتی که اگر زیر و زبر سر به بدن نیست

سوزاندن پرچم سه رنگ مملکت یعنی در افتادن با یک ملت. یعنی توهین به یک ملت . یعنی حماقت محض. آن کسی که این کار را کرد اگر به دست هر وطنپرستی بیفتد مطمئنا زنده نمیماند پس لطفا این حماقت را تفسیر نکنید که به هیچ عنوان قابل تفسیر نیست

دوست عزیز احتمالا قصد ایشون این بوده که...

پرچمی که بدست غاصبان دچار تغییر و تحول شده به نوعی پرچم ما محسوب نمیشه و آن را باید از بین برد تا پرچم اصیل ایران با شیر خورشید را مقدس شمرد.

و فکر میکنم شما هم قصدتان این بود که اگر چه آرم پرچم ما دچار تغییر شده اما همانند یک گوهری که آغشته به کثیفی شده باید آن شست نه این کل گوهر را از بین برد.

در هر صورت به نظرم هر دو شما برای یک مقصد واحد اما با مسیر متفاوت نگاه میکنید.

0 ❤️

2018-01-19 21:33:36 +0330 +0330
نقل از: iNVASiON18

سوزاندن پرچم سه رنگ مملکت یعنی در افتادن با یک ملت. یعنی توهین به یک ملت . یعنی حماقت محض. آن کسی که این کار را کرد اگر به دست هر وطنپرستی بیفتد مطمئنا زنده نمیماند پس لطفا این حماقت را تفسیر نکنید که به هیچ عنوان قابل تفسیر نیست

من میرینم به اون پرچم خرچنگ نشان . اون پرچم نه ایران نه ایرانی .
اگر پرچم تو ی تازی هست ، ریدم به پرچمت

من مطمئنم تو و امثال تو ایرانی نیستید هرچند به فارسی تایپ کنی و یا به فارسی حرف بزنی . من مزدور ازبک دیدم که عین بلبل فارسی حرف میزنه. پرچم سه رنگ ایران مهمه . اینکه چه آرم و نشانی داشته باشه اصلا مهم نیست . هرجا کم میارید طرف مقابلتان تازی و تازی پرسته؟!تو خودت کجایی هستی مزدور . نگو ایرانی که حتی به یک مرده هم بگی قاه قاه بهت میخنده .

برو بابا بی سواد عقب مونده .

چندش آور هستی . اینقدر ک بی سوادی

دوست عزیزم

ممنون از نظرت و شعر بسیار قشنگت، دو بار خوندم.

در خصوص بحث تان با یکی از دوستان از نوع درج مطالبتون کاملا مشخص است که هر دو از ایران تان دارید دفاع می کنید و هر کدام به نوعی

و این را هم در نظر بگیرید پرخاشگری یک ایرانی اصیل به یک ایرانی اصیل دیگه برای یک هدف مشترک داره اتفاق میوفته.

0 ❤️

2018-01-19 21:37:15 +0330 +0330
نقل از: رقصنده-با-گرگ

اما همیشه فوران بیش از حد احساس جلوی تفکر رو خواهد گرفت.

من بار اول که این ویدیو رو دیدم قشنگ تصویرش در ذهنم مجسم شد که فردا روزی از این رفتار به ضرر ملت استفاده بشه.

البته به راحتی یکی از برادران مبدل بسیجی میتونسته با نیت قبلی از فوران احساس مردم سو استفاده کنه و پرچم رو اتش بزنه.

وقتی فری بین حقیقت و باطل به اندازه تار موی هم نیست دیگه چه انتظاری میشه داشت.

توی انقلاب پنجاه و هفت شاه هم مردم رو کشت و مردم هم بانک و سینما رو به اتش کشیدن.

اما دیدیم که حتی فیلمش هم هست که خود پلیس ضد شورش شیشه بانک ها رو شکست تا برای کتک زدن و کشتن و متفرق کردن مردم بهانه داشته باشه.

اما حق با باطل یه فرق عمده داره…اونم اینه که حق فراموش نمیشه و بدون هیچ کمکی سالیان سال به زندگیش ادامه میده چوم ریشه داره.
اما باطل درسته در ظاهر ماندگار و پایداره اما وقتی از بین بره انگار صد ساله اصلا نبوده و به زباله دان تاریخ میپیونده به دلیلی اینکه ریشه نداره.

پرچم سه رنگ کشورم بدور از هر نشانی پرچم کشور منه

شما لباستون کثیف میشه اونو اتش میزنین؟

سپاس

متن بسیار قشنگی بود اما چندان با مطلب کشتن مردم در انقلاب 57 توسط شاه موافق نیستم.

0 ❤️

2018-01-19 21:41:13 +0330 +0330
نقل از: mofo56 من حکمت ساخت این کشتی رو فهمستم ? برا مردمان "لی لی پوت" ساخته شده! آخه نیس یه عده شون ولایتمدار شدن و جزو بردگان ملا علی شده و عشق حوسین آقا خفه شون نموده،این کشتی رو واسشون ساختن که سوارش شن بیان "عتبات قازورات" هم گشت و گذاره هم مفتخوری ? آخه این ملاها وقتی میرن تو آفریقا قبیله گومبا گومبا رو پیرو مذهب "شیره" کنن،معلومه که از مردمان "لی لی پوت" هم نخواهند گذشت.با طلا هم ساختن زنگ نزنه ?

در ضمن اینجا چقدر سر پرچم “جمبول و بامبول اسلامی ایران” دعواس!یه پرچم “کُس نشان” که دیگه جروبحث نمخواد که ?

موفو عزیز

بدور از هر شوخی و کنایه ای من باور دارم تفکرات آخوندی در تصمیمات کاملا مشابه توضیحات متن شماست

باور کنید این آخوندا اندازۀ یک یابو علفی از دنیا چیزی نمی فهمن.

0 ❤️

2018-01-19 21:49:46 +0330 +0330
نقل از: PouyaShahvani

درود فامیل نزدیک عزیز..

و تبریک بابت تاپیک جدیدت..

یاد اراجیف بافیه همین مفخورا علیه شاه افتادم، پس از برگزاری جشن شاهنشاهی 2500 ساله، با هدف سربلندی ایران و ایرانی ،... (که دیدیم آثار مثبت این جشن رو برای مردم که جای بحث اون آثار توی این تاپیک نیس...)

حرامزاده های مفخور، فریاد میزدن که بیت المال مردم رو خرج ریخت و پاش درباری کردند... چه غوغایی برپا کردند.. ای وای که هزینه آبادانی ایران به فنا رفت... و مردم در حلبی آبادها گرسنه اند...

تف به شرفتون ای وطنفروشای خود بخواب زده.. چطور شده که اون حرفا رو یادتون رفته ؟

نکته دیگه ای که در این اثر سفارشیِ متملقانه و پاچه خارانه، بوضوح دیده میشه اینه که ، آینه قصه جعلی شیعه س، مبنی بر خلقت 5 تنِ مد نظرشون، قبل از خلقت گیتیه.. که نور آنها در کشتی نوح بود و ادامه این خرافه مشمئز کننده... و بلخره اینکه شیعه بر حقه...

و تلاش شیعیان رو برای به اثبات رسوندن برتریِ ایشان بر سنّی مذهبا رو نشون میده... که با قدرت و با پول مردم ایران، به هر قیمتی که شده دارن ادامه میدن..

انگار که باخودشون قسم خوردن تا ایرانو با خاک یکسان نکنن دست از عناد بر ندارن...

به امید محو کامل آخوند و تفکر آخوندیسم از سرزمین پاک اندیشان.

تقدیم به تاپیک شما...

تا بینهایت ارادت...

پویا شهوانی.

ارادت بی پایان به دوست عزیزم پویا جان

همین متغیر بودن احکام شیعۀ اسلامی بسیار نشان از نویسندۀ قوانین آن توسط یک پدوفیل داره

که صرفا برای قدرت، شکم و نعوظ، بسته به شرایط مکان و زمان اوپن سورس قانون نویسی کرده.

سپاس

1 ❤️

2018-01-19 21:53:44 +0330 +0330
نقل از: hotboy2018 میگن که با حلوا حلوا گفتن دهن آدم شیرین نمیشه این جوری نمیتونید سفرشون رو جمع کنید از ما گفتن حتی یجورایی اتلاف وقته.

اطلاع رسانی میشه برای تشدید پتانسیل.

فعلا امور، اسلحه، ثروت و حکم دست اوناست

اما روزی که دست ما بیافته......

0 ❤️

2018-01-19 21:53:46 +0330 +0330

من خودم موافقم تظاهرات مسالمت آمیز هستم ، تظاهرات دی 96 نشون داد که تظاهراتی که به خشونت کشیده بشه و به تخریب اموال برسه اولا جمعیتش کمه دوما زود خاموش میشه چون یه هیجان کاذبه اگه دقت کرده باشین تو فیلمای تظاهرات که جوونا اموال تخریب میکردن جیغ میکشیدن تا خودشونو تخلیه روانی کنن ینی هیجانی شده بودن و مثل یه بازی کامپیوتری باهاش برخورد میکردن در صورتی که ، اگه جوونا همراه با بزرگسالا و والدینشون پلاکارت و کاغذ و بنر دست بگیرن و درخواست هاشونو توش بنویسن و با صدای بلند و واحد تکرار کنن مثل " جمهوری اسلامی نمیخواییم " یا " ولیعهد کجایی به داد ما برسی " یا و راهپیمایی و تظاهرات مسالمت آمیز داشته باشن اولا زود سرکوب نمیشن و دوما رژیم به وحشت میفته و نمیتونه به راحتی سرکوب کنه … متاسفانه جوونا هنوز راه و روش مبارزه رو بلد نیستن باید اونارو راهنمایی کرد

0 ❤️

2018-01-19 21:54:16 +0330 +0330

من مطمئنم تو و امثال تو ایرانی نیستید هرچند به فارسی تایپ کنی و یا به فارسی حرف بزنی . من مزدور ازبک دیدم که عین بلبل فارسی حرف میزنه. پرچم سه رنگ ایران مهمه . اینکه چه آرم و نشانی داشته باشه اصلا مهم نیست . هرجا کم میارید طرف مقابلتان تازی و تازی پرسته؟!تو خودت کجایی هستی مزدور . نگو ایرانی که حتی به یک مرده هم بگی قاه قاه بهت میخنده .

دوست عزیزم

در خصوص بحث تان با یکی از دوستان از نوع درج مطالبتون کاملا مشخص است که هر دو از ایران تان دارید دفاع می کنید و هر کدام به نوعی

و این را هم در نظر بگیرید پرخاشگری یک ایرانی اصیل به یک ایرانی اصیل دیگه برای یک هدف مشترک داره اتفاق میوفته.

بازم آفرین و هزار آفرین .

من متوجه شدم ک شما بسیار باهوش و تیز هوش هستین.مسائل و خیلی خوب و دقیق تجزیه و تحلیل میکنید .

با بودن کسانی مثل شما ها ایران دوباره ایران میشه . من اینومطمئن هستم .

من ب زودی ۱ مقاله مینویسم ، خوشحال میشم اگر نظر بدین

0 ❤️

2018-01-19 21:58:55 +0330 +0330

من خودم میانسالم و شور و هیجان جوونای عزیز کشورمو درک میکنم ، از جوونای عزیز کشورم میخوام که به فکر خشونت نباشن و با چاپ بنر و اعلامیه و عکس درخواست های خودشونو بیان کنن اینجوری میتونن راحت هرروز تظاهرات کنن ، دلیل اینکه اکثر تظاهرات های مردم در شب بود این بود که اکثرا با خشونت همراه بود چون تو شب بهتر میشه خشونت کرد ، ، ، عزیزانم جوونای عزیزم جوونای عزیز کشورم اینو بدونید که اگه میخواین همراه با خشونت مبارزه کنین پس باید تکلیف خودتونو روشن کنین ینی منظورم اینه که مبارزه مسلحانه کنین ، ولی نمیتونین پس رویه خشونت رو کنار بزنین

0 ❤️

2018-01-19 21:59:55 +0330 +0330
نقل از: goodboy24 من خودم موافقم تظاهرات مسالمت آمیز هستم ، تظاهرات دی 96 نشون داد که تظاهراتی که به خشونت کشیده بشه و به تخریب اموال برسه اولا جمعیتش کمه دوما زود خاموش میشه چون یه هیجان کاذبه اگه دقت کرده باشین تو فیلمای تظاهرات که جوونا اموال تخریب میکردن جیغ میکشیدن تا خودشونو تخلیه روانی کنن ینی هیجانی شده بودن و مثل یه بازی کامپیوتری باهاش برخورد میکردن در صورتی که ، اگه جوونا همراه با بزرگسالا و والدینشون پلاکارت و کاغذ و بنر دست بگیرن و درخواست هاشونو توش بنویسن و با صدای بلند و واحد تکرار کنن مثل " جمهوری اسلامی نمیخواییم " یا " ولیعهد کجایی به داد ما برسی " یا و راهپیمایی و تظاهرات مسالمت آمیز داشته باشن اولا زود سرکوب نمیشن و دوما رژیم به وحشت میفته و نمیتونه به راحتی سرکوب کنه ..... متاسفانه جوونا هنوز راه و روش مبارزه رو بلد نیستن باید اونارو راهنمایی کرد

آفرین دقیقا

به نظرم چون این اتفاق آنی پیش اومد هر کسی با ساز خودش وارد موضوع شد بدون انسجام.

اما اگر کمی طولانی میشد و رسانه قطع نمیشد شاید با ترغیب و هدایت بزرگتر ها جوانها هم مسیر درست را پیش میگرفتن.

مطمئن هستم هیچ چیزی تمام نشده و امیدوارم بار دیگه منسجم تر پیش بریم.

0 ❤️

2018-01-19 22:06:09 +0330 +0330

دوست عزیزم

بازم آفرین و هزار آفرین .

من متوجه شدم ک شما بسیار باهوش و تیز هوش هستین.مسائل و خیلی خوب و دقیق تجزیه و تحلیل میکنید .

با بودن کسانی مثل شما ها ایران دوباره ایران میشه . من اینومطمئن هستم .

من ب زودی ۱ مقاله مینویسم ، خوشحال میشم اگر نظر بدین

ممنونم دوست عزیزم

بندۀ حقیر رو زیاد شامل لطفتان کردید.

من هم از داشتن دوستان مبارز و ایران دوستی چون شما خیلی خوشهالم.

پاینده باشید

0 ❤️

2018-01-19 22:06:16 +0330 +0330

البته من نمیخوام منکر خشونت و وحشی گری رژیم بشم ، مثلا من فیلمی رو دیدم که تو استان های جنوبی کشور به مردم تیراندازی میکردن خوب در چنین وضعیتی مردم دیگه مجبورن دست به سلاح ببرن همچنان که میبینید که بردن و الان در برخی شهرهای استان های جنوبی مبارزه مسلحانه میشه و این دیگه تنها راه و حق مردمه چون دیگه کاری از دستشون برنمیاد ولی در مورد استان های دیگر مردم باید تظاهراتی مسالمت گونه داشته باشن تا جمعیت زیادی بهشون ملحق بشه

0 ❤️

2018-01-19 22:09:08 +0330 +0330
نقل از: goodboy24 البته من نمیخوام منکر خشونت و وحشی گری رژیم بشم ، مثلا من فیلمی رو دیدم که تو استان های جنوبی کشور به مردم تیراندازی میکردن خوب در چنین وضعیتی مردم دیگه مجبورن دست به سلاح ببرن همچنان که میبینید که بردن و الان در برخی شهرهای استان های جنوبی مبارزه مسلحانه میشه و این دیگه تنها راه و حق مردمه چون دیگه کاری از دستشون برنمیاد ولی در مورد استان های دیگر مردم باید تظاهراتی مسالمت گونه داشته باشن تا جمعیت زیادی بهشون ملحق بشه

موافقم

بله خشونت در هر صورت ضرر خواهد داشت اما همانطور که گفتید با هر شرایط مسالمت آمیزی هم نظام مردم رو سرکوب و متلاشی خواهد کرد.

اما اگر تنها راه ممکن درگیریِ رو در رو باشه صد البته ارزش داره

0 ❤️

2018-01-19 22:25:40 +0330 +0330

آخه یکی نیست بگه به تو کونی چه ربطی داره؟؟؟؟
یه عده دوس داشتن پول دادن برای این
مگه کسی به امثال تو آشغال که پولتو حروم خودت میکنی چیزی میگه؟
حق تصمیم برای پول کسی که خودش داده رو نداری پوفیوز

0 ❤️

2018-01-20 03:45:15 +0330 +0330
نقل از: mofo56 من حکمت ساخت این کشتی رو فهمستم ? برا مردمان "لی لی پوت" ساخته شده! آخه نیس یه عده شون ولایتمدار شدن و جزو بردگان ملا علی شده و عشق حوسین آقا خفه شون نموده،این کشتی رو واسشون ساختن که سوارش شن بیان "عتبات قازورات" هم گشت و گذاره هم مفتخوری ? آخه این ملاها وقتی میرن تو آفریقا قبیله گومبا گومبا رو پیرو مذهب "شیره" کنن،معلومه که از مردمان "لی لی پوت" هم نخواهند گذشت.با طلا هم ساختن زنگ نزنه ?

در ضمن اینجا چقدر سر پرچم “جمبول و بامبول اسلامی ایران” دعواس!یه پرچم “کُس نشان” که دیگه جروبحث نمخواد که ?

موفو عزیز

بدور از هر شوخی و کنایه ای من باور دارم تفکرات آخوندی در تصمیمات کاملا مشابه توضیحات متن شماست

انقدر منطق ساخت یه چیزی مثه کشتی(حالا چرا کشتی؟!خب اینا که میخواستن با طلا بسازن یه کتیبه میساختن ? ) ابلهانه ست که جز چنین کسشعر مطلقی چیز دیگه ای به فکرم نرسید ?
حاکمان جان و مال مردم در این کشور یه عده مبتلا به زوال عقلن.ملتی که خودش دچار زوال عقل بشه و چشمش به آسمون باشه،از گذشته ش درس نگیره،به جای عقلانیت دنبال خرافات باشه،به جای تلاش و کوشش دنبال مفتخوری باشه،به جای دونستن و فهمیدن بیشتر دنبال بطالت ذهن باشه،شایسته داشتن همچین حاکمان ابلهیه :(

1 ❤️

2018-01-20 07:22:07 +0330 +0330
نقل از: mzskm76 آخه یکی نیست بگه به تو کونی چه ربطی داره؟؟؟؟ یه عده دوس داشتن پول دادن برای این مگه کسی به امثال تو آشغال که پولتو حروم خودت میکنی چیزی میگه؟ حق تصمیم برای پول کسی که خودش داده رو نداری پوفیوز

این صحبت هایی که کردی دقیقا عین واق واق کردن سگ اصلا نباید بهش اهمیت داد ، خودت میدونی که داری حرف مفت میزنی فقط میخوای با گفتن این حرفا مثلا عکس العمل کاربرا رو بسنجی و ببینی که چی بهت میگن ، و من بهت میگم پول این همه طلا مال مردمه و آخوندا گوووه زیادی میخورن با تو که بخوان اونو هرطور که دوست داشته باشن خزج کنن ، من امثال تو مزدور عوضی رو خوب میشناسم یا چیزی ازشون بهت میماسه یا فقط داری اینجا خودشیرینی میکنی واسشون و دم تکون میدی ، برو برو بچه جان برو چیزتو بکش چیز نگو

1 ❤️

2018-01-20 07:34:14 +0330 +0330

قشنگ بود
یواشکی میام و میرم
ببخشید دگ

1 ❤️

2018-01-20 10:34:13 +0330 +0330
نقل از: goodboy24
نقل از: mzskm76 آخه یکی نیست بگه به تو کونی چه ربطی داره؟؟؟؟ یه عده دوس داشتن پول دادن برای این مگه کسی به امثال تو آشغال که پولتو حروم خودت میکنی چیزی میگه؟ حق تصمیم برای پول کسی که خودش داده رو نداری پوفیوز

این صحبت هایی که کردی دقیقا عین واق واق کردن سگ اصلا نباید بهش اهمیت داد ، خودت میدونی که داری حرف مفت میزنی فقط میخوای با گفتن این حرفا مثلا عکس العمل کاربرا رو بسنجی و ببینی که چی بهت میگن ، و من بهت میگم پول این همه طلا مال مردمه و آخوندا گوووه زیادی میخورن با تو که بخوان اونو هرطور که دوست داشته باشن خزج کنن ، من امثال تو مزدور عوضی رو خوب میشناسم یا چیزی ازشون بهت میماسه یا فقط داری اینجا خودشیرینی میکنی واسشون و دم تکون میدی ، برو برو بچه جان برو چیزتو بکش چیز نگو

کونتو بلیس جقی

0 ❤️

2018-01-20 10:38:29 +0330 +0330

موفو عزیز

اتفاقا خوبم میفهمن دادا نمونش 40 سال کولی گرفتن از مردمه. خوشم میاد خوشگلم حال میکنن پول مردمو به کیر سگ نمیزنن کوس بدرد خور غذای خوب جنس ناب مریضم که میشن سفر فرنگ و…

1 ❤️

2018-01-20 10:53:06 +0330 +0330

ابتدا اینکه تک تک صفت شیعه ای خودتو به کسی نسبت نده آن صفت برازندۀ شما و اجداد نادان شماست

دوما اگه اثبات نکنی که این پول را مسئولین یا هر شخصی از جیب شخصی خودش داده باید به طرز تفکرت سیفون دوبل کشید

سوما من اگه به اندازه ای که دلم میخاد پول داشتم به این شکل استفاده می کردم که......

یک آژانس کشف و کشتارگاهی بزرگ در مرکز ایران تاسیس کنم

برای کشف افرادی چون شما و تهیۀ کنسرو سگ برای کشورهای مدنی که به سگشان هم ارزش قائلند.

.

قسمتی از بازتاب مردم https://twitter.com/azar_mansoori/status/954307663122325504

2 ❤️

2018-01-20 11:01:28 +0330 +0330
نقل از: red021

موفو عزیز

اتفاقا خوبم میفهمن دادا نمونش 40 سال کولی گرفتن از مردمه. خوشم میاد خوشگلم حال میکنن پول مردمو به کیر سگ نمیزنن کوس بدرد خور غذای خوب جنس ناب مریضم که میشن سفر فرنگ و…

سپاس فراوان

بله از این دیدگاه که در جهت منافع خود کاملا آگاه حرکت می کنند کاملا موافقم

اما از لحاظ باورهای مذهبی دقیقا مثل یابو میمونن نه مثل یک انسان امروزی با یک دیدگاه منطقی.

0 ❤️

2018-01-20 11:04:11 +0330 +0330

خودم

هر بار که مینهم به خانه گوش به ندا

خفته در خود میخورم حرف را به بهانه

درد، ترسیم خط و مشقی ست ز تقدیر

در آن سو و این سوی دهنه ی امتزاج پذیر

اداواطوار طلب تو خود را میشناسی دوست

اقمار وجود او چه نیکوست این انگاره دار

زبانت میخواهی شیرین گویی با وقار و اقتدار

مرا بدعت گذارد همسان زیبا کلام وادی المقام

در بند به فکری میکشی خرخوان استرزاق

چهارسوق ننگ اعراب است دیوسان آسیمه سر

ترسودلان وحشت زده میبخشن این همه تهاجم

راز میسر کوه پیکر جل الخالق بابک هدایت فرخزاد

بی شمار هم بکوبدت مصغر کریه المنظر د نظر

که دست هم بخواهدت زهر از قافله تو پیشی

در عشق حسابمان خالی ست نامی نیست

تا ساقی جانی ست که از کف زمان رست

هست مجنون رها ز قید و بند در جدال با مرگ

جنون بر قله میزند فتح برخیز که مشت ما بلند ست

سرباز ز مکر دشمن نهراسد ز تب زمان نترسد

وز کوته نظریه بند تنبان وز خنده دلقکان نلرزد

هر مشعر اشارت کرد به ناظم مصداق اعاظم

سیلی تبر زد بر خط کج نا همگن بد اخگر مفتراق

فردا اگه یادی با نام آفتابی به بارش تابید

همخون صفتی یا گلگون پیکری لحن و لفظ ما دید

از صحن دوزخ برین سیب تمکین قطع و یقین را چید

با یاد او جهالت تا اجتماع نقیضین واجب الوجود رسد

گاهی شکسته دل اشکی هم قلم به نون آفاق شود

1 ❤️

2018-01-20 11:07:51 +0330 +0330
نقل از: پو.یآن

خودم

هر بار که مینهم به خانه گوش به ندا

خفته در خود میخورم حرف را به بهانه

درد، ترسیم خط و مشقی ست ز تقدیر

در آن سو و این سوی دهنه ی امتزاج پذیر

اداواطوار طلب تو خود را میشناسی دوست

اقمار وجود او چه نیکوست این انگاره دار

زبانت میخواهی شیرین گویی با وقار و اقتدار

مرا بدعت گذارد همسان زیبا کلام وادی المقام

در بند به فکری میکشی خرخوان استرزاق

چهارسوق ننگ اعراب است دیوسان آسیمه سر

ترسودلان وحشت زده میبخشن این همه تهاجم

راز میسر کوه پیکر جل الخالق بابک هدایت فرخزاد

بی شمار هم بکوبدت مصغر کریه المنظر د نظر

که دست هم بخواهدت زهر از قافله تو پیشی

در عشق حسابمان خالی ست نامی نیست

تا ساقی جانی ست که از کف زمان رست

هست مجنون رها ز قید و بند در جدال با مرگ

جنون بر قله میزند فتح برخیز که مشت ما بلند ست

سرباز ز مکر دشمن نهراسد ز تب زمان نترسد

وز کوته نظریه بند تنبان وز خنده دلقکان نلرزد

هر مشعر اشارت کرد به ناظم مصداق اعاظم

سیلی تبر زد بر خط کج نا همگن بد اخگر مفتراق

فردا اگه یادی با نام آفتابی به بارش تابید

همخون صفتی یا گلگون پیکری لحن و لفظ ما دید

از صحن دوزخ برین سیب تمکین قطع و یقین را چید

با یاد او جهالت تا اجتماع نقیضین واجب الوجود رسد

گاهی شکسته دل اشکی هم قلم به نون آفاق شود

آفرین

**چهارسوق ننگ اعراب است دیوسان آسیمه سر**

1 ❤️

2018-01-20 11:58:38 +0330 +0330

… که نیرنگ ندارد
یا نتیجه آن این است که دروغ نمی گوید

در آن شب سواره نظام موفق نشد
یا من یک چشم بند نداشتم

او جهان پر از نور و قدرت را ساخته است
آیا طیف ها را بر روی این تشویق و تاسف ندیدید؟

شما تمام شاهدان را خوانده اید
توبه کردن، نتایج را از هر دانستنی ها پاک می کند
آیا شما بر روی شانه خود فرشته دارید؟

همه، آب سرزمین سرخ را می خوردند
اولین ضربه به خودی خود نبود

شما پدرخوانده کتاب من دیوانه هستم هستید
من می گویم دشمن من مانند یک تیغه است

شما خدا و خدا را می خوانید، این راه است
چپ و راست دست خود را با زمان خود

نه موفقیت و نه شکست، مسیر را دنبال خواهم کرد
موفقیت و شکست در وجود مسیر نهفته
پس هم موفقیت و هم شکست

مرا فراموش نکن
من مسئول فرار نبودم
من نمی توانم فرار کنم
من خسته ام فقط می خواستم فرار کنم
این باور مجبور به فرار است
رقیب خاصی فرار می کند
کار را برای فرار از استرس آرام کنید
فشار فوق العاده ای برای فرار می رود
پول خود را هدر ندهید و با ثروت خیالی فرار کنید
آشفتگی را باور ندارید
رویا فرار نمی کند
فشارهای غیررسمی به فشار در فرار
خدا روح مرده است …
گاهی اوقات شما در یک فرار اشتباه خواب می بینید
برای ساختن سیال
اشتباه فراموش شده است
هنگامی که روشن است، فرار به زمین تاریک
درست است
همه این تاریکی ها مثل این است
ما در حال فرار هستیم
ایجاد یک ساختار روشن در فرار روشن
ذهن خلاق در تخیل فرار ساخته شده است
منتظر یک انتظار کوتاه
راه برای فرار از خانه
یا بهشت ​​که از جهنم فراری ست؟
نگاهی اجمالی به…
مسلما قلمرو سلطه، تحمیل تشنج ناشی است
این زمان بلافاصله در واقعیت فرار کرده است
دانستن رویای رفتن به خیال فرار نیست
جهان من را آزار می دهد که مرگ مرده ای از تالاب
شایعات، شایعه ای از مأموریت های صلح جهانی

در سراسر آنچه که حقیقت است
هیچ آئینی وجود ندارد
سفارشی برای فضل نیست
اینطور اثبات کردم
شعر نیز ماهیت ذات نیست
بازتاب دگرگونی محیط ست

هر زمانی به خانه بروم
من خودم را در آغوش گرفتم تا بهانه ای بگویم
شما می خواهید بدانید چه می خواهید؟
این مفهوم در مورد قمرهای موجود در وجود او چیست؟
من یک کپی خوب و بد و غیره از کلمه عشق دارم
در دفاع، فکر کنید مهاجم هستید
ترس و وحشت تمام این تهاجم
بی شماری نیز نظرات خود را گمراه می کنند
این همان شیوه ای ست که سم را از زهر خود می خواهید
زندگی یک زندگی طبقه وار است
یک دیوانه وجود دارد که در مبارزه با مرگ رها شده است
سرباز از دشمن متنفر نیست
زیرا زمان، شدت تب دارد
در واق واق سگ تنبل خنده نزنید
چون اینطور صحبت میکند
یک بدن متولد شده یا متولد شده از تن و کلمات ما
از حیاط جهنم
با نادیده گرفتن ناامیدی او
یک جامعه از تناقضات وجود دارد

در کل
چشم به روی از تمایلات
وسعت عجالت به کوچک
نه به طور کلی، به من عجله بود
و به همین دلیل ذهن شما در فراوانی و ساختگی است
و شما به عنوان جعل
همانطور که شما آنها را در ذهن خود
خسارت به تلافی جویانه
نگاه داشته اید.

0 ❤️

2018-01-20 17:35:57 +0330 +0330

If
x and y
If
3x-5y+5=0
and
4x-7y+8=0 ?

Response

If
x + y = xy

That will happen
3xy + 5xy = 8xy

8xy + 5 = 8×y/5

4x - 7y + 8 no 0

problem deion
First, they must be the same
So that they can be combined or subtracted

And if you want a woven woven cloth
Penetrate!

Which must penetrate before becoming one

Open finally does not get 0

Which answers…

4x - 7y + 8 = ?

0 ❤️

2018-01-23 14:10:26 +0330 +0330
نقل از: پو.یآن If x and y If 3x-5y+5=0 and 4x-7y+8=0 ?

Response

If
x + y = xy

That will happen
3xy + 5xy = 8xy

8xy + 5 = 8×y/5

4x - 7y + 8 no 0

problem deion
First, they must be the same
So that they can be combined or subtracted

And if you want a woven woven cloth
Penetrate!

Which must penetrate before becoming one

Open finally does not get 0

Which answers…

4x - 7y + 8 = ?

خیلی بیشتر از چیزی که فکر می کردی نوش جووونم شد

تقریبا وقت زیادی گذاشتم اما اِلمان هارو متغییر دیدم و با هر ترفندی باز نتونستم x و Y ثابت پیدا کنم

سپاس فراوان

0 ❤️

2018-01-23 14:19:17 +0330 +0330
نقل از: خوش_غیرت تشکر میکنم رفیق عزیز بابت تایپک.مطمئنا این رونمایی مث جرقه تو انبار باروته و به خشم مردم اضافه کرد و همت و هدف سرنگونی رو محکم تر.دهه فجر تبدیل به دهه زجر برای این حروم خورا هستش.به امید آزادی

ممنون رفیق عزیز

امیدوارم این بار نظام نتونه از زیر مردم در بره

همانطور که دیدید حتی در مورد کشتی طلا ترفند جدیدی برای ساکت کردن مردم به کار گرفتند، که یکی با پول شخصی خود و با 140 گرم طلا این کشتی رو ساخته.

اما جالب اینجاست که رئیس جمهور ما برای رونمایی کاردستی شخصیِ یک نفر با 140 گرم طلا حضور پیدا میکنه

اما افتتاح کارخونه های عظیم شخصی از سوی زیر دستان رئیس جمهور هم مستقیم دایورت میشه به زیر شورت.

پس یابو و خر جد و آباء نظامه نه مردم.

0 ❤️

2018-01-23 15:00:22 +0330 +0330

من نمیدونم مرجع اصلی‌پاسخ گویی این قضیه چیه اما طبق‌ مصاحبه خود سازنده این اثر این کشتی ساخته شده با چوب و بنج و مس هستش و هفتاد کیلو طلا رو از بیخ و بن کتمان کرده و کل هزینه این اثر رو فکر میکنم در حد چهل میلیون گفته این چیزیه که این جناب مصاحبه کرده و گفته و طبق‌گفته ایشون فقط ایم کشتی مطلا شده که با این حساب طبق گفته ایشون ۱۴۰ گرم طلا به کار رفته ولی اگر خود سازنده مرجع مناسبی برای پاسخ گویی نیست پس از کجا میشه فهمید این هفتاد کیلو درسته یا غلط همین

0 ❤️

2018-01-23 15:12:51 +0330 +0330

من یک چیزی رو مطمئنم اونم اینه که این قشر واسه نشون دادن ارادت و عشقشون اگر هفتاد کیلو طلا به کار برده بودن قطعا میگفتن چون اصولا این جور کارها برای اینه که بیشتر دیده بشه و توی بوق کرنا بکنن وگرنه احمق نیست بیان خفتاد کیلو طلایی که میتونستن به جیب برنن رو برای این کشتی بزارن بعد بیان تکذیب کنن شما مطمئن باشید این جماعت از هیچکی نمیترسه من که فکر میکنم این هفتاد کیلو دروغ باشه همین

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «