صندلی داغ با حضور میتی ددلاور

1397/06/04

کاماردز!متاسفانه کاربری شدو69 به علت مشغله کاری زیاد و نبود برخی اپشن ها نتونست صندلی داغ رو ادامه بده و کاربری کیر ابن ادم هم همینطور…

پس بنده به عنوان کسی که نمیخوام بزارم رسم و رسوم به گای سگ بره تصمیم گرفتم خودم خودمو بدبخت کنم و با پای خودم برم سمت صندلی داغ!وگرنه من اصن علاقه ای به نشستن رو این صندلی نداشتم به جون عمه هام!:(:(…و البته وسوسه این که اولین نفری باشم که تو شهوانی صندلی داغ خودشو راه میندازه افتاده مثل خوره افتاده به جونم!^-^

خب!تاپیک من،قوانین من!^-^

یک…سوالات در صورت لزوم جواب داده نمیشن ولی تمام جواب های داده شده رک و صادقانه خواهد بود!

همین!^-^

بیوگرافی:

تو عصر یه روز شخمی تابستون تو اوایل تیرماه،یه زن بیهوش رو میرسونن بیمارستان…میگن بچه هفت ماهش خیلی بداخلاق و کله خره و همش جفتک میندازه!انگار که خیلی عجله داره تا دنیایی که هیچ شناختی ازش نداره رو به چشم ببینه!وضع مادر وخیمه و دکترا راهی جز انجام هر چه سریعتر سزارین ندارن!مادره همینجوری هم ضعیفه،هم روحی،هم جسمی…

جای کبودی ها و خون مردگی های رو تنش هنوز خوب نشده،نمیتونه تحمل کنه…نمیتونه!پس یه مرده بهتر از دوتاس!عملو شروع کنید!

دو ساعت بعد یه بچه نارس دو کیلویی به رنگ گوجه فرنگی تو بخش مراقبت های ویژه اطفال یا همچین کوفتی که اصلا نمیدونم کجا هست بستری میشه!یعنی انگار سرنوشتش با بودن تو بیمارستان گره خورده!این بچه زیاد اهل شاشیدن رو لباس پرستارا یا پی پی کردن روشون نبود…بچه مودب و ساکتی بود…اونقدر که میگن حتی وقت تولدش هم گریه نکرد!انگار همه اشکاشو برای روزای بزرگ شدنش نگه داشته بود!اون بچه مریض بود،مثل مادرش،پدرش و همه ادمای دور و برش…اون همونجا مرد!مرده ای که رشد کرد،اشتباه کرد،جبران کرد و…اون بچه،مرده خاصی بود!از همون بچگی عاشق بود!عاشق کی یا چی؟نمیدونم!خودشم هیچوقت نفهمید!اون بچه ددلاور بود!

اتوبیوگرافی:

حرفی ندارم!من منم!یه جوون چپ همجنسگرا تو بوشهر،یه قصاب ادما توی ورخویانسک،یه بچه زیر دوربین یه تک تیرانداز صرب توی سارایوو،یه افسر وظیفه شوروی تو هاوانا،عضو گارد حفاظت شخصی سالوادور النده،مامور ترور ادولف هیتلر،من وجود ندارم!ما وجود داریم!جک اسنایپر،کلنل،جوکر،ددلاور،مهدی یا…مهم نیست منو با کدوم اسم میشناسین یا تو کدوم وضع دیدین…من یه نفر نیستم!هیچکدوممون نیستیم!

همیشه قوه تخیل فوق العاده قوی داشتم…خیلی وقتا ازش تو ساختن و طراحی هام سود بردم و خیلی وقتا بابتش زجر کشیدم،مثلا اون مواقعی که فکر میکردم چی میشه اگه تنها ادمی که تو زندگیم واقعا عاشقش بودم بشه زیر خواب فلانی…گه گاهی غیر ممکنه که بتونی مغزتو کنترل کنی…توهم،توحش،توهم،توحش،توهم،توحش…از ترس اینکه بیشتر و بیشتر به اون صحنه های ناممکن و شنیع فکر کنم شروع میکردم…مشت پشت مشت…درد تنها چیزی بود که میتونست فکرمو منحرف کنه،مشت پشت مشت…انقدر تو دیوار مشت میزدم که استخونام ترک برمیداشت و اونقدر خون از دست میدادم که دیگه نمیتونستم ادامه بدم…از پا میفتادم!از شهوت و داشتنش متنفر میشدم…انتظار داشتم باکره تر از این حرفا باشم…کابوسام همین چیزا بود…همین چیزا هست!که از بودن پیش بقیه لذت میبره!ادم خرابی نیست،مطمىنم…ولی ترس فهمیدن چیزایی که ممکنه باشه یا نه،همیشه مثل خوره روح تورو ذره به ذره میخوره…این کابوسا هیچوقت تموم نمیشن…این حس سقوط به قهقرا…

من یه دیوونه ام!اینجا یه ادم لجباز کله شقم که همش اینجا مشغول فحش دادن به یه سری جاکش و لاشیه!بیرون من یه مهندس،شیمیدان،فعال سیاسی،تاریخدان،ارماتوربند،برقکار،بنا،کابینت ساز،فروشنده و…ام که روزی حداقل دو پاکت ریه دود کردن رو شاخشه!این فکری بود که تا چند ساعت پیش میکردم!الان فهمیدم که کی ام!من منم!من همه چی ام!من هیچ چیزم!من همه دنیام!خدا،شیطان…این اون ثانیه لعنتیه که تعیین میکنه من کی باشم!کلنل،جوکر،جک اسنایپر،میتی ددلاور،الکس کالنکوف یا…!من ما هستم!اکثر شما هم کسی جز خودتون هستین!
پس به دنیای واقعی خوش اومدین!به دنیای من!به دنیای ما!!

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2018-08-27 01:06:06 +0430 +0430
نقل از: Mohamad5676 سلام و درود بر میتی و بقیه کاربران 1.اگه بهت یک میلیون دلار بدن و بگن که ایا دست از گی بودن برمیداری قبول میکنی؟ 2.ایا رازی هست که از همه مخفی کرده باشی؟ 3.تاحالا شده که یه پسر خوشگل توی خیابون ببینی و بخوای بهش تجاوز کنی؟(البته منظور از تجاوز بستگی به خود فرد داره) 4.اگه قدرت اینو داشتی شخصیت های واقعی همه کاربران شهوانیو بدونی ایا اشکار میکردی توی سایت؟ 5.چرا اینقدر مشتی هستی؟ (این اخری حساب نمیشه ) میتی جان فعلا همینا به ذهنم میرسه ?

1_میگم اره،پولو که گرفتم یه بیلاخ نشون میدم بهشون و بعد میکشمشون!^-^

2_اره…

3_دلم خواسته با رضایت خودش باهاش عشق بازی داشته باشم…ولی خب،سریع یادم میفته که یکی بهترو دارم که چه کیرم راست شده باشه چه نه،عاشقشم!یادم میفته این جاکش بازیا کار من نیست!

4_نه!فقد میرفتم تا حسامو پیدا کنم و باهاش مگنا بکشم!:(

5_مشتی؟من یه کسخل ساده ام فقد!:(

2 ❤️

2018-08-27 01:08:32 +0430 +0430
نقل از: Darkness-03 بهترین و بدترین خاطرت تو شهوانی چی بوده؟

بهترین خاطره ام مربوط میشه به اشنایی و همصحبتی با کاربرایی مثل ارش نمکی و…که مربوط به اوایل ورودم به شهوانی به عنوان کاربره…

بدترینش هم شامل قمه کشی و فحش کشی مجازی با جاکشای زبون نفهمه…

1 ❤️

2018-08-27 01:17:08 +0430 +0430
نقل از: fesharaki00 1. عکس پروفایلت ، عکس کیه؟ تزئینیه آیا؟
  1. آیا به یاد عشقت خودارضایی می کنی یا خیر؟ و این کارو اخلاقی می دونی یا خیر؟

2. چرا پای یه عشق ظاهرا غیرممکن موندی؟ و چرا تلاش نمی کنی برای یه رابطه ی دیگه؟ آیا فکر می کنی عشقت منحصر به فرد بوده و کس دیگه ای در اون حد نمی تونه وجود داشته باشه؟

امیدوارم سوالات وقیحانه به نظر نرسه.

1_ندومبه!من اصن خوشگل نیستم!پس عکس تزىینیه!

2_اره…منم امپر دارم و گه گاهی میزنه بالا…ولی هیچوقت حس خوبی به اینکار نداشتم و ندارم…

3_موندم چون اگه این تعهد وجود نداشته باشه منم وجود ندارم!..برای این که فکر یکی از سرت بیاد بیرون باس یکی بهترو پیدا کنی…یکی بهتر برای من وجود نداره!

عشق من منحصر به فرد نیست…ولی کمیابه…چون گه گاهی حتی خودم به این نتیجه میرسم که این عشق نیست!جنونه!بعدش با سیگار تنمو میسوزونم تا شاید فکرم منحرف بشه…مسخره اش اینه که انگار بدنم عادت کرده،چون دیگه سوزش و سوختن تنم با سیگار انگار فقط یه عادته!نه فکرم منحرف میشه،نه اروم میشم،نه…هر کسی میتونه جای من باشه!ولی ارزو میکنم هیچکس جای من نباشه!ارزو…من یه احمقم میدونی؟هنوزم گه گاهی امیدوار میشم که:

#یه روز خوب میاد…

سوالاتت هم مشکلی نداره عزیز…هر چه خواهد دل تنگت بپرس…

2 ❤️

2018-08-27 01:22:01 +0430 +0430
نقل از: بزرگوار_استوراخچی 1.بین سعید طوسی و جانی سینز کدومو انتخاب میکنی (برای سکس!)

2.دست میکنی تو دماغت محتویاتش رو چیکار میکنی ؟

3.اگه یه دختر خوشگل بخواد باهات لب بگیره چیکار میکنی ؟

4.چند نفرو با دست خالی میتونی بزنی ؟

1_هیچکدومو!:/

2_میمالمش به موکت یا یه جایی…انتظار نداری بخورمش که!:/

3_میزنم تو دهنش!^-^

4_تا پنج نفرو حریفم!^-^…ولی بد میزنم…یعنی یا نمیزنم یا به قصد کشت میزنم!گه گاهی رفیقام که میان وسط که دعوارو تموم کنن رو هم میزنم!تازه یه بار تو دعوا رفیقم مصطفی که یار کمکی بود رو هم زدم!:(

3 ❤️

2018-08-27 01:25:01 +0430 +0430
نقل از: شبح تاریکی
نقل از: Deadlover4
نقل از: شبح تاریکی می بینم کـــــــــــــــــــــــــــــــــــه .... نمی بینم ! دیوثا کی برقا رو خاموش کرد من اومدم ? اوووووفففففففففففففففف ببین کی اینجاست فعلا حال ندارم از فسفرای مغزم استفاده کونم پس به 1 سوال بسنده می کنم! دنیا رو توصیف کن

همین!

بقیه اش واسه بعدا فعلا اینو پرسیدم تاپیکت دستم باشه بعدا یک کیونی ازت جزغاله کونم که هوس رو صندلی نشستن نکونی ? در ضمن زیر سیکل حرف بزن با من ?

سمیه به من کیر نزن،من گونا دارم!پلیییزززز!:(

پس بهت چی بزنم؟ ?

? ?

داری می ری تو خط قرمز من ممه فخط فخط فخط تو انحصار منه به هیشکی نمی دم اصن علت خلقت ممه به خاطر من بوده . ممه از جونمم برام عزیزتره . با اینکه دوست دارم ولی اگه یه بار دیگه اسم ممه بیاری اون داس بلند رو بر می دارم کله تو می پرونم! ? اینو کلی می گم هر کی دست به ممه بزنه حسابش با کرام الکاتبین عسدَه

چرا همجنسگرا شودی؟

نشدم!بودم!

3 ❤️

2018-08-27 01:28:02 +0430 +0430
نقل از: abbbbbcc

تبلیغ نمیکنم!22بامداد نمیگم!کاری ب سگات و دار و دستت ندارم!چاپلوسات جم کن!اصلا دلیل تاپیک زدنت کاری ندارم!منتفرم از دلیلش!متنفرم از دلیلات!فاز من کاری نداشته باش فاز الان تو مهمه!فازتم کاری ندارم پس کلا پیش قضاوت بذار کنار!توهم توطئه ر هم بذار کنار!من ن قاتلتم ن اومدم ترورت کنم!ن اومدم خرابت کنم!ن هیچ چیز دیگه! گرگای گلم ک جای خود دارن و چون نمیفهمن لطفا همون جای خودشون وایسا و ک...س نگن!!!!!! صندلی داغ گذاشته دیگه پس هر چی ر میشه گفت و لزوما لازم نیس ج بده الانم جای صحبتی نی تا فردا شب .............ب صندلی داغت خوش اومدی گلم

سعی کردی با اون تاپیک مسخره ات برینی بهم،الانم اومدی تاپیک خودم و تهدیدم میکنی و گه میخوری…

ناموسا کی خشک خشک گاییدمت که خودم بی خبرم!؟وگرنه این بازی احمقانه و مزخرفاتت دلیل دیگه ای نمیتونه داشته باشه!

1 ❤️

2018-08-27 01:30:30 +0430 +0430
نقل از: Bobi_BoobLover اقا دیدم همه پرسیدن منم مغزم گوزیده گفتم بپرسم؛نظرت راجب منه کصکش چیه؟ درضمن اینقد ممه ممه نکن همش ماله منه):

به بچه خوبی عسدی!^-^

ما بهت ارادت خاصی داریم رفیق ممه خوار!پس چشم!ممه هایت برای خودت!ولی بیشتر از من نگران شدو باش که بدجور پی تکه ممه ای میگردد!

1 ❤️

2018-08-27 02:07:12 +0430 +0430

اگه میخوای تضمینی پول دربیاری یه سر به ما بزن
آیدی تل: Cryptoo2018

0 ❤️

2018-08-27 02:26:05 +0430 +0430
نقل از: Bobi_BoobLover
نقل از: casiofx3 اگه میخوای تضمینی پول دربیاری یه سر به ما بزن آیدی تل: Cryptoo2018

ناموسا ساعت 6:30 صبح اومدی شهوانی تبلیغ بکنی؟!
این جملرو بخون همش اشکاله!
ادمین رسیدگی کن

شرمنده یادم رفته بود شما برای گسترش دانش و علم اومدی اینجا،جمع کن کاسه کوزتو بابا !

0 ❤️

2018-08-27 04:32:55 +0430 +0430

داداشیا مگه من به شما نگفتم سمت ممه نرین چرا احترام نمی ذارین؟ بابا ممه سهم منه من چیز زیادی خواستم ازتون؟ ? چرا با من این کا رو می کنین خواهش می کنم به ممه کار نداشته باشین.هیچ کی مث من سینه چاک ممه نی
ددلاور جان شوما تشریف بیار اون پشت تا ببینی زنم یا نه ^__^
دوس داری کی از بچه های سایتو خفه کنی؟

1 ❤️

2018-08-27 05:00:11 +0430 +0430

امضات از همه حرفات قشنگ تره

1 ❤️

2018-08-27 07:56:06 +0430 +0430

برای شروع کشیدن سیگار و کم کردن غم و غصه روحی چه سیگاری رو پیشنهاد میکنی؟

یه راه خودکشی با قرص پیشنهاد بده لطفا(فقط ترکیبات قرص رو بگو که تو قبر هم راست نکنیم یا مسهل نشم که همش تِر بزنم)

2 ❤️

2018-08-27 10:32:32 +0430 +0430
نقل از: شبح تاریکی داداشیا مگه من به شما نگفتم سمت ممه نرین چرا احترام نمی ذارین؟ بابا ممه سهم منه من چیز زیادی خواستم ازتون؟ ? چرا با من این کا رو می کنین خواهش می کنم به ممه کار نداشته باشین.هیچ کی مث من سینه چاک ممه نی ددلاور جان شوما تشریف بیار اون پشت تا ببینی زنم یا نه ^__^ دوس داری کی از بچه های سایتو خفه کنی؟

نفر اول لیست هم خودتی! (dash)

2 ❤️

2018-08-27 10:34:22 +0430 +0430
نقل از: Mr.Binam برای شروع کشیدن سیگار و کم کردن غم و غصه روحی چه سیگاری رو پیشنهاد میکنی؟

یه راه خودکشی با قرص پیشنهاد بده لطفا(فقط ترکیبات قرص رو بگو که تو قبر هم راست نکنیم یا مسهل نشم که همش تِر بزنم)

با این وضعیت گه و قیمت سیگار سیگاری نشو!

نمیگم!دلم نمیخواد بگا بری سمیه!:(:(

2 ❤️

2018-08-27 11:37:27 +0430 +0430

بنده خیلی وقت پیش داستان های شما رو مطالعه کردم و برام بسیار ثقیل و تاثیرگذار بود. سوالاتی که میخواستم بپرسم اینه:
1- میشه لطفا بگی دقیقا قبل از اقدام به خودکشی(ها)ت و بعد از به هوش اومدن چه حسی داشتی؟ این موضوع به شدت کنجکاوی منو تحریک کرده
2- آیا عشقت تنها دلیلیه که الان دست به خودکشی نمیزنی؟ اگر آره، به نظرت دلیلش چیه؟ (از این منظر که چرا دلیل زندگیت به عشق محدود شده و نه علل دیگه ای که مردم عموما دارن)
3- به نظرت چرا اکثریت مردم اقدام به خودکشی نمیکنن؟ آیا دلیلش اینه که دلایل متعدد برای ادامه زندگی دارن یا صرفا هراس و ترس (از هرنوعی و از هرچیزی) اونا رو بازمیداره؟

پیشاپیش شرمنده اگر جواب این سوالا تو داستانات اومده. من خیلی وقت پیش اونارو خوندم و جزییاتش از خاطرم رفته.

1 ❤️

2018-08-27 11:50:20 +0430 +0430
نقل از: Marhom.Foroughi بنده خیلی وقت پیش داستان های شما رو مطالعه کردم و برام بسیار ثقیل و تاثیرگذار بود. سوالاتی که میخواستم بپرسم اینه: 1- میشه لطفا بگی دقیقا قبل از اقدام به خودکشی(ها)ت و بعد از به هوش اومدن چه حسی داشتی؟ این موضوع به شدت کنجکاوی منو تحریک کرده 2- آیا عشقت تنها دلیلیه که الان دست به خودکشی نمیزنی؟ اگر آره، به نظرت دلیلش چیه؟ (از این منظر که چرا دلیل زندگیت به عشق محدود شده و نه علل دیگه ای که مردم عموما دارن) 3- به نظرت چرا اکثریت مردم اقدام به خودکشی نمیکنن؟ آیا دلیلش اینه که دلایل متعدد برای ادامه زندگی دارن یا صرفا هراس و ترس (از هرنوعی و از هرچیزی) اونا رو بازمیداره؟

پیشاپیش شرمنده اگر جواب این سوالا تو داستانات اومده. من خیلی وقت پیش اونارو خوندم و جزییاتش از خاطرم رفته.

قبلش یه حس پوچی مسخره…حس بی ارزش بودن…بعدش هم یه منگی و سرخوشی ناب…یه ارامش عجیب انگار که بغضی که تو گلومه رو تونستم قورتش بدم…ولی این بغض یه سرطانه!هر لحظه ممکنه برگرده!

2_فک کنم اره…البته مادرم هم هست…اگه من بمیرم اونم میمیره…علتشو نمیدونم واقعا!ادم پولدوستی هم نیستم که مثلا بگم پول در میارم به امید یه فردای بهتر!پول دستم باشه راحت خرجش میکنم به خصوص بابت اسباب بازی های خاص خودم!

3_دلیلش اینه که مرگو درک نمیکنن و ازش میترسن…از پوچی و نبودن میترسن…برای امثال من فرقی نداره،من خیلی وقته که مردم!هیچکس به مرگ به عنوان راهی برای رسیدن به ارامش فکر نمیکنه!

هرگز متاسف نباش!

2 ❤️

2018-08-27 11:58:16 +0430 +0430

سلام به پسر دوست داشتنی مینی گل
شخصیت به عنوان یه همجنسگرا کاملا برام روشن ملموس و قابل احترامه چون توش ولنگاری و هرزگی و…موج نمیزنه و چهار چوبهایی که هر انسانی در جامعه تقریبا باور داره در شخصیت جا داره از عشق علاقه و پابندی در کنار تمایلت به هم جنس ازت یه شخصیت با ثبات با تمایل متفاوت ساخته و همجنسگرا بودن رو مثل خیلی از کسانی که ادعا دارن همجنسگرا هستند و هر لحظه با کسی هستند و دم از یه ادم نرمال بودن میزنند در شخصیتت جا نداره مثل یه انسان با احساس پابند به خیلی چیزا دیدمت و برات احترام قایلم

این مقدمه ای بود که حسمو بهت بگم و اما سوالات

متولد کدوم ماهی

ایا تفاوتی اعتقاد داری بین یه همجنسگرا که ذاتی روح و احساس ش با ضمیر مخالف احاطه شده با کسی که چون به جنس مخالف دسترسی نداره و به هم جنس رو میاره میشه این مدل ادم ها رو هم همجنسگرا در نظر گرفت یا عبارت همجنس باز درست تره؟

و با توجه به توضیحات بالا خودت رو همجنسگرا میدونی یا همجنس باز؟؟و ایا میشه همون دیدگاه رو که به همجنسگرا داریم به همجنس باز هم داشت؟؟؟

با توجه به توضیح بالا در مورد همجنسگرایی که چهار چوب پذیر وفا دار و عادی هستند با تمایل متفاوت ایا یه همجنسگرا میتونه هرزه باشه؟

بزرگترین ارزویی که داری و بزرگترین ارزویی که میخای بهش برسی چیه

چرا اینقدر روحیه اسیب پذیر و افسرده ای داری (فراموش نکن از بین میلیاردها اسپرم تو قهرمان اونا بودی و از همه برتر که متولد شد)چرا روحیه جندگندگیت اینقدر کمه

اینارو جواب بده
در ثانی هر وقت میبینم سرحالی و حالت خوبه بشدت حس خوبی بهم میده پس همیشه بخند حتی به سختیها

1 ❤️

2018-08-27 12:18:07 +0430 +0430
نقل از: jack.sparr0w سلام به پسر دوست داشتنی مینی گل شخصیت به عنوان یه همجنسگرا کاملا برام روشن ملموس و قابل احترامه چون توش ولنگاری و هرزگی و...موج نمیزنه و چهار چوبهایی که هر انسانی در جامعه تقریبا باور داره در شخصیت جا داره از عشق علاقه و پابندی در کنار تمایلت به هم جنس ازت یه شخصیت با ثبات با تمایل متفاوت ساخته و همجنسگرا بودن رو مثل خیلی از کسانی که ادعا دارن همجنسگرا هستند و هر لحظه با کسی هستند و دم از یه ادم نرمال بودن میزنند در شخصیتت جا نداره مثل یه انسان با احساس پابند به خیلی چیزا دیدمت و برات احترام قایلم

این مقدمه ای بود که حسمو بهت بگم و اما سوالات

متولد کدوم ماهی

ایا تفاوتی اعتقاد داری بین یه همجنسگرا که ذاتی روح و احساس ش با ضمیر مخالف احاطه شده با کسی که چون به جنس مخالف دسترسی نداره و به هم جنس رو میاره میشه این مدل ادم ها رو هم همجنسگرا در نظر گرفت یا عبارت همجنس باز درست تره؟

و با توجه به توضیحات بالا خودت رو همجنسگرا میدونی یا همجنس باز؟؟و ایا میشه همون دیدگاه رو که به همجنسگرا داریم به همجنس باز هم داشت؟؟؟

با توجه به توضیح بالا در مورد همجنسگرایی که چهار چوب پذیر وفا دار و عادی هستند با تمایل متفاوت ایا یه همجنسگرا میتونه هرزه باشه؟

بزرگترین ارزویی که داری و بزرگترین ارزویی که میخای بهش برسی چیه

چرا اینقدر روحیه اسیب پذیر و افسرده ای داری (فراموش نکن از بین میلیاردها اسپرم تو قهرمان اونا بودی و از همه برتر که متولد شد)چرا روحیه جندگندگیت اینقدر کمه

اینارو جواب بده
در ثانی هر وقت میبینم سرحالی و حالت خوبه بشدت حس خوبی بهم میده پس همیشه بخند حتی به سختیها

1_یه تیرماهی خشن!!^-^

2_همجنسباز درست تره برای اینا...من اینطوری نیستم!به نظام تک عشقی اعتقاد دارم!یعنی حتی تو عشق و عاشقی هم کمونیست میزنم!^-^

3_اون نگاه رو نمیشه به ادمی که صرفا حشرش براش مهمه داشت...نه عقلانیه و نه اخلاقی...

4_میتونه باشه...یه بیمار ذهنی که دوست داره با همه باشه...ادم به تعهد نیاز داره و این تعهد هم فقط یه طرف دیگه جز خودت داره!

5_ازادی کشورم به هر قیمتی...ایران دیگه از دست رفتس.. روزی انقلاب میشه و ترمیدوری که بعدش شروع میشه احتمالا ترسناک و طولانیه...ولی پایان شب سیه سفید است...دردهای زیادی خواهیم کشید،عزیزان زیادی رو از دست خواهیم داد ولی بعدش دیگه ازادیم!یکبار برای همیشه!

6_به هیچ چیزی که دلم میخواست نتونستم برسم...به حد کافی هم برای هر کدوم تلاش کردم ولی نتونستم!خودت فکر کن دیگه کپتن.. ادم خرد میشه وقتی میبینه کاری از دستش برنمیاد...منم به حد کافی با خودم و بقیه جنگیدم...این جنگجوی پیر به خواب احتیاج داره،پس (کاش میشد بخوابیم،ولی تا به ابد!)...

سعی میکنم عزیز...هرچند که دلیلی براش ندارم!

4 ❤️

2018-08-27 14:22:21 +0430 +0430

تبلیغ نمیکنم!22بامداد نمیگم!کاری ب سگات و دار و دستت ندارم!چاپلوسات جم کن!اصلا دلیل تاپیک زدنت کاری ندارم!منتفرم از دلیلش!متنفرم از دلیلات!فاز من کاری نداشته باش فاز الان تو مهمه!فازتم کاری ندارم پس کلا پیش قضاوت بذار کنار!توهم توطئه ر هم بذار کنار!من ن قاتلتم ن اومدم ترورت کنم!ن اومدم خرابت کنم!ن هیچ چیز دیگه! گرگای گلم ک جای خود دارن و چون نمیفهمن لطفا همون جای خودشون وایسا و ک...س نگن!!!!!! صندلی داغ گذاشته دیگه پس هر چی ر میشه گفت و لزوما لازم نیس ج بده الانم جای صحبتی نی تا فردا شب .............ب صندلی داغت خوش اومدی گلم

سعی کردی با اون تاپیک مسخره ات برینی بهم،الانم اومدی تاپیک خودم و تهدیدم میکنی و گه میخوری…

ناموسا کی خشک خشک گاییدمت که خودم بی خبرم!؟وگرنه این بازی احمقانه و مزخرفاتت دلیل دیگه ای نمیتونه داشته باشه!

گفتم ن تهدیدی هست ن توهینی!
توهم توطئتم بذار کنار!(شیشه بشکنه فک میکنی گلوله شلیک کردن) (dash) ترور شخصیتی در کار نیست!
فقط ی خوش آمد گویی ب صمنذلی داغ خودت بود گلم!
ببین کل کل کنیم بیفایدس!بیا صندلی داغت شرو کنیم ? ?

0 ❤️

2018-08-27 14:27:47 +0430 +0430

?نه مجازی یا روحی یا فکری!!!!واقعیش گلم؟میدونم بالاخره شما هم دوست داری سینت بره بالا ولی لطفا صرفا بخاطر اینکه تاپیکت بالا بمونه تو ج دادن تاخیر ننداز و همون موقع که آنی ج بده!هرچند اختیار با خودته و میتونی ب سوالا ج هم ندی!نترس اتفاقه خاصی نمیفته!

?
0 ❤️

2018-08-27 14:36:12 +0430 +0430

?نه مجازی یا روحی یا فکری!!!!واقعیش گلم؟میدونم بالاخره شما هم دوست داری سینت بره بالا ولی لطفا صرفا بخاطر اینکه تاپیکت بالا بمونه تو ج دادن تاخیر ننداز و همون موقع که آنی ج بده!هرچند اختیار با خودته و میتونی ب سوالا ج هم ندی!نترس اتفاقه خاصی نمیفته!

?

بعدی؟

1 ❤️

2018-08-27 14:37:49 +0430 +0430

?

بعدی؟

?

0 ❤️

2018-08-27 14:40:50 +0430 +0430

همه رو با هم بپرس…

1 ❤️

2018-08-27 14:42:05 +0430 +0430
نقل از: Deadlover4 همه رو با هم بپرس...

روزی چن ساعت کار میکنی؟ ? ?

0 ❤️

2018-08-27 14:43:49 +0430 +0430

خب؟

1 ❤️

2018-08-27 14:46:16 +0430 +0430

خب؟

با ماشین خودت میری؟پیاده میری؟موتور داری؟کسی میرسونتت؟دوره از خونت یا نزدیکه؟

0 ❤️

2018-08-27 15:00:47 +0430 +0430

خب؟

دور…

1 ❤️

2018-08-27 15:02:47 +0430 +0430

خب؟

دور…

الان باید دکتری شده باشه برا خودش? ?

0 ❤️

2018-08-27 15:03:43 +0430 +0430

خب؟

دور…

فردا میشه یه سال…

1 ❤️

2018-08-27 15:07:48 +0430 +0430

خب؟

دور…

فردا میشه یه سال…

ولی خیلیایه دیگه الان پیششن و صحبتایی باهاش دارن که بخوای هم بهت ربط پیدا کنه اصلا پیششون نیستی که ربطش بدی!
گفتم کل کل بیفایدس فقط میخوایم صندلی داغ جلو ببریم،حاضری؟ ?

0 ❤️

2018-08-27 15:17:13 +0430 +0430

خب؟

دور…

فردا میشه یه سال…

فیستم میگی م خوب نیست،روزی دوپاکت سیگار،10-15ساعت کار،مسیرشم دوره تا جایی ک بعضی شبا 2 و 3 میای خونه،با موتور رفت و آمد میکنی و همه اینا در کنار ماهی هفتصد تومنه!کم بودنش ممکنه خیلی دلیلا داشته باشه ک ب من مربوط نیس،فقط بگو ک این حرفا ر تایید میکنی یا نه؟ینی اینا حرفای خودتن یا نه؟ ? ?

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «