فصل 8 سریال Game of Thrones

1397/12/14

کمتر از چهل روز مونده تا پخش فصل پایانی گیم آف ترونز، یکی از خفن ترین سریالهای که تا حالا درس شده و کلی اسپویل حرف حدیث پشتشه برای تموم شدن داستان.
چند ساعت قبل مث این که تریلر دیگه ای منتشر کرده شرکت HBO که لینکش پایین تر میزارم و هیجان ما رو به حداکثر رسونده.
نظر شما در مورد این سریال چیه؟!
نقدی ، سخنی ، پیش بینی …
تا ببینیم سه ماه دیگه کدوم حرفا درس در میاد 😁

این هم لینکی‌ که بالا تر عرض کردم.
تریلر فصل هشتم

5563 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2019-03-05 20:49:55 +0330 +0330

چون الان سریال از کتابی که منبعش بوده جلو افتاده، پیش بینی خیلی سخته. و من بعید نمیدونم بخش اعظمی از شخصیت های اصلی به فاک داده بشن حتی جان اسنو!

در جواب اون دوستمون که این سریال رو کسشعر دونسته بود باید بگم خیلی ساده لوحیه اگه ارزش های داستانی و تولیدی این سریال رو نبینیم. بعله منم بریکینگ بد رو بهترین سریال تاریخ میدونم و برتر از گیم آو ترونز ولی نمیتونم منکر استادی های بینظیر نویسندگان و کارگردانان این سریال بشم.

3 ❤️

2019-03-05 21:13:23 +0330 +0330
نقل از: Mr.Shelby
نقل از: berserk24 کسشعرترین سریال تاریخ بشریت بره آدمایی که عقلشون تو چششون هست یکی سریال می‌سازه the wire Sopranose Sons Breaking bad اون‌یکی هم می‌سازه کص اف ترونز چهارتا بچه سال هم میان میبینن و تعریف میکنن راجب جوایز هم فقط یک کلمه میشه گفت اونم سیاسی بازیه همش پر از توهین به انسانیت و نژاد پرستی و.... صرفا برای سرگرمی خوبه نه چیز دیگری البته جق هم اوکیه باهاش بحرحال ما خودمونم می‌بینیم ولی درمقابل شاهکارهای سینما از آخر اول حساب میشه

شما دوست فرهیخته که عقلت تو چشمت نیست…با این متن دقیقا نشون دادی که عقلت داخل کیونته.

حالا میخوای بدونی اگه خواستی بقیه فک کنن عقلت تو کیونت نیس و یه چس مثقال چیزی بارت هس باید چیکا کنی؟ باید یاد بگیری که موقع نظر دادن در مورد چیزی، به علایق بقیه توهین نکنی!چون این دیگه نظر نیست شیافه.

شیاف بود به امثال شما نوب ها
تامی شلبی نگاییدم

0 ❤️

2019-03-05 21:15:14 +0330 +0330
نقل از: fesharaki00 چون الان سریال از کتابی که منبعش بوده جلو افتاده، پیش بینی خیلی سخته. و من بعید نمیدونم بخش اعظمی از شخصیت های اصلی به فاک داده بشن حتی جان اسنو!

در جواب اون دوستمون که این سریال رو کسشعر دونسته بود باید بگم خیلی ساده لوحیه اگه ارزش های داستانی و تولیدی این سریال رو نبینیم. بعله منم بریکینگ بد رو بهترین سریال تاریخ میدونم و برتر از گیم آو ترونز ولی نمیتونم منکر استادی های بینظیر نویسندگان و کارگردانان این سریال بشم.

کلی هزینه شده واسش

0 ❤️

2019-03-05 21:16:36 +0330 +0330
نقل از: Lady_Ronaak عهد کردم بیاد رگمو بزنم :(

بیخیال رونی جون:(

2 ❤️

2019-03-05 21:19:04 +0330 +0330

هورااااا

2 ❤️

2019-03-05 21:20:13 +0330 +0330
نقل از: sabiiii73 کی میاد پس

عجبززز

بنده قویا سریال این آقای شلبی و برادرانش هم توصیه مینمایم ?

2 ❤️

2019-03-06 02:32:21 +0330 +0330
نقل از: berserk24
نقل از: berserk24 کسشعرترین سریال تاریخ بشریت بره آدمایی که عقلشون تو چششون هست یکی سریال می‌سازه the wire Sopranose Sons Breaking bad اون‌یکی هم می‌سازه کص اف ترونز چهارتا بچه سال هم میان میبینن و تعریف میکنن راجب جوایز هم فقط یک کلمه میشه گفت اونم سیاسی بازیه همش پر از توهین به انسانیت و نژاد پرستی و.... صرفا برای سرگرمی خوبه نه چیز دیگری البته جق هم اوکیه باهاش بحرحال ما خودمونم می‌بینیم ولی درمقابل شاهکارهای سینما از آخر اول حساب میشه

شما دوست فرهیخته که عقلت تو چشمت نیست…با این متن دقیقا نشون دادی که عقلت داخل کیونته.

حالا میخوای بدونی اگه خواستی بقیه فک کنن عقلت تو کیونت نیس و یه چس مثقال چیزی بارت هس باید چیکا کنی؟ باید یاد بگیری که موقع نظر دادن در مورد چیزی، به علایق بقیه توهین نکنی!چون این دیگه نظر نیست شیافه.

تامی شلبی نگاییدم

معلومه که نمیتونی بگایی موشِ بازيگوش. مشخصه که تامی شلبی بردتت اون گوشه موشه ها جوجو نشونت داده که انقد جلز ولز میکنی.

1 ❤️

2019-03-06 04:46:04 +0330 +0330

?

0 ❤️

2019-03-06 04:46:44 +0330 +0330
نقل از: Zoj.dusdashtani بزرگترین عیبش اینه که شما عملا بعد گات نمیتونی فیلم ببینی.یعنی همه چی شوخی میشه.سطح پایین میشه.مگر اینکه بشینی مستر روبوتی وست وردی چیزی نگا کنی یکم ارضا شب.ولی قبل گات با ۷۰ درصد سریالهای هالیوود ارضا میشدیم

دقیقا .کیفیتش خیلی بالاس…

0 ❤️

2019-03-06 04:48:02 +0330 +0330
نقل از: fesharaki00 چون الان سریال از کتابی که منبعش بوده جلو افتاده، پیش بینی خیلی سخته. و من بعید نمیدونم بخش اعظمی از شخصیت های اصلی به فاک داده بشن حتی جان اسنو!

موافقم، قطعا خیلی ها این فصل کشت میشن.
اللخصوص یاران جان اسنو…

1 ❤️

2019-03-06 04:49:26 +0330 +0330
نقل از: Teenwolf.

عجبززز

اسپم

0 ❤️

2019-03-06 04:50:02 +0330 +0330
نقل از: سفیدبرفی74 هورااااا

?

1 ❤️

2019-03-06 05:50:16 +0330 +0330

متاسفانه یه عده درون خودشون یه تنش ایجاد میکنن که نمیذاره از چیزی لذت ببرن.یه جنگ درونی با خودشون. مثل مسعود فراصتی که میخواد خودش رو مقابل همه چی قرار بده بلکه دیده بشه.خخخخخ.
مهم نیست این سریال در چ سطحی قرار داره. مهم اینه که ما داریم از تک تک ثانیه هاش لذت میبریم. و شما درون خودتون دارید سریال رو میشکافید بلکه بتونید ایرادی ازش بگیرید. که اگر با زندگی حقیقی هم بخواهیم اینکار رو بکنیم سر سال نشده افسرده میشیم.

2 ❤️

2019-03-06 09:06:17 +0330 +0330
نقل از: استاد_عقل_کل_012
نقل از: Horny...Girl
نقل از: استاد_عقل_کل_012 باید شاشید به سینما و تلویزیون که گیم آف ترونز سریال خفن محسوب میشود. استاد از شاشیدنش فیلم بگیرد ، بهتر در می آید

ميگم ميخواي اول تلفظ درستش رو ياد بگير ، بعد بيا بشينيم درباره محتوا بحث كنيم 🙄

تلفظ رایج در زبان فارسی را بیان کردم عزیزکم. صاحب تاپیک هم که از طرفداران این سریال تخمی است چنین تلفظی را نوشته. بنابراین به جای مغلطه کردن که استاد خود استاد مغلطه کردن میباشد ، بهتر است دسته بیلی در مقعدت فرو نمایی. بیسوادی تو آنجاست که حرف از محتوا میزنی. اساسا هنر فرم است و قبل از فرم محتوایی وجود ندارد

جوووونز

1 ❤️

2019-03-06 09:09:56 +0330 +0330

بذار بزنم این لامصبو :(

2 ❤️

2019-03-06 10:22:21 +0330 +0330

تامی شلبی نگاییدم

معلومه که نمیتونی بگایی موشِ بازيگوش. مشخصه که تامی شلبی بردتت اون گوشه موشه ها جوجو نشونت داده که انقد جلز ولز میکنی.

خودم تامی رو دوست دارم ولی امثال شما فوکولی ها اون هم خز کردن

0 ❤️

2019-03-06 10:46:50 +0330 +0330
نقل از: shadow69
نقل از: حامدیپس یکی از سریالایی که ماندگار شد در تاریخ مثل فیلم ارباب حلقه ها ! سریالی که نشون داد آدما چقد میتونن در لحظه عوض بشن و کاری بکنن که روزها به فکر بری ..پسر پدرو بکشه و برادر به خواهر تجاوز کنه و پسرشونو به تخت بنشونن ! سکانس هایی که در بکرترین مناطق دنیا فیلم برداری شده و مطمئنا خیلی کم این تنوع جغرافیایی رو دوباره خواهیم دید اونم در ابعاد خیلی کوچیک تر ... و در آخر از دل یه فیلم خشن یه پسر خوش قلب و صاف به اسم جان اسنو با همه سختیایی که میکشه و مرگو بارها و بارها لمس میکنه و دائما مورد طعن هر کس و ناکس قرار میگیره به عنوان یه حرومزاده به جایی میرسه که خیلی از مهم ترین و کلیدی ترین بخش های قصه رو در دست میگیره و تعیین میکنه کی بزرگی کنه ... من خودم شخصا آرزو میکنم جان اسنو تکیه کنه به تخت و دنریس تارگرین یه همراه باشکوه باشه براش چون کسی بیشتر از این پسر لیاقت تاجو تختو نداره ... مخلص همگی

اگه منظورت از تجاوز رابطه جیمی سرسی که باید عرض کنم رابطه دو طرفس، تجاوزی در کار نیست.
اما در مورد ته داستان مارتین بار ها نشون داده بر خلاف پیش بینی ها عمل میکنه این که جان بشه شاه خیلی ضایس بنظرم…

ببخش آره اشتباهی نوشتم تجاوز … هواسم نبود …

1 ❤️

2019-03-06 11:00:29 +0330 +0330

عجبززز

اسپم

من اسپمم؟باشه…باااااااشه…باااااااااااااااشه ?

1 ❤️

2019-03-06 11:01:48 +0330 +0330
نقل از: Lady_Ronaak

بذار بزنم این لامصبو :(

نزن که حیفی (inlove) رونی فیلم معرفی کن برامون (preved) حوصلمون سر رف از این فیلمای بیخودکی.
فیلم خشن و اوف اوف معرفی کن

1 ❤️

2019-03-06 11:04:43 +0330 +0330

عجبززز

اسپم

من اسپمم؟باشه…باااااااشه…باااااااااااااااشه ?

بله بللله ، خود شمارو میگم. (dash)
بیا یه نقدی پیش بینی بکن جان من ?

1 ❤️

2019-03-06 11:05:09 +0330 +0330
نقل از: دکترروزبه کتاباش خیلی بهترن,مخصوصا اگه زبان اصلی بخونیشون,مخصوصا اگه بری اون یکی کتابا هم که درمورد همین دنیاشن ولی بازه های زمانی دیگه هستن رو هم بخونی خیلی آثار قشنگی ان

کتابش که عالیه…

1 ❤️

2019-03-06 11:10:22 +0330 +0330

‏بزرگوارانی که “گیم اف ترونز” رو ‘گات’ صدا میکنید
سریالی داره ساخته میشه به نام “کیپ یور رینگ”
مراقب باشید :|

4 ❤️

2019-03-06 13:54:32 +0330 +0330

تامی شلبی نگاییدم

خودم تامی رو دوست دارم ولی امثال شما فوکولی ها اون هم خز کردن

:) says the boy with the white ass

1 ❤️

2019-03-06 14:05:21 +0330 +0330

این سریال مرز بین تلویزیون و سینما رو از بین برده و همین تا ابد ماندگارش میکنه

1 ❤️

2019-03-06 14:08:24 +0330 +0330

فک کنم قرار بود فصل هفت پایانی باشه،ولی چون یه نفر فیلمنامرو لو داده بود که چطور تموم میشه،به خاطر همین تغییر دادنش اخرشو و یه فصل دیگه اضاف کردن.

اگه ندیدی توصیه میکنم بریکینگ بد رو هم ببین،واقعا معرکس.

1 ❤️

2019-03-06 14:11:08 +0330 +0330
نقل از: mr.mola سریالش منو شهوتی نکرد. سریالی که منو شهوتی نکنه به درد نمخوره 🙄 نصف طرفدارای این سریال تو کف امیلیا کلارکن 🙄 ولی دهنش زیادی گشاده من خوشم نمیاد ازش 🙄

امیلی که لامصب رو دست نداره،ولی از حق نگذریم اون مو قرمزِ جادوگره هم خوب چیزیه

1 ❤️

2019-03-06 14:13:52 +0330 +0330

فک کنم شاه یخی همون براندون استارک باشد.

جان اسنو آزوراهای مزبور در کتاب باشد(به گوگل رجوع نمایید.)

هیییییچ ایده ای درباره ی گندری باراتیون نمیتونم بدم (dash)

گیلی خانوم هم که خواهر خیلی از وایت واکرها می باشد ?

یه پوستر دیدم که توش یه جمجمه بود که تاج سرسی روش بود :| اونجا بود که به آیه ی پشمام عمیقا ایمان آوردم و هی گفتم پشششششششمااااام 🙄

1 ❤️

2019-03-06 14:20:03 +0330 +0330

اصلی ترین دلیل موفقیت got اینه که شخصیت اصلی در اون تنها یک یا دو نفر نیست.چند شخصیت اصلی داره که کل داستان حول این چند شخصیت میچرخه(سانسا،امیلی کلارک،ملکه سرسی،جان،پسر فلجه،دختر کور،کوتوله و…)اینا همشون توی سریال مهم هستن جوریکه آدم نمیتونه حدس بزنه کی در اخر صاحب هفت پادشاهی میشه.

جان اسنو و امیلی که خواهر و برادر از آب در اومدن.

1 ❤️

2019-03-06 15:01:29 +0330 +0330

برن نایت کینگه شک نکنین

2 ❤️

2019-03-06 15:02:40 +0330 +0330
نقل از: فکرتوکوص-کیرتوکار اصلی ترین دلیل موفقیت got اینه که شخصیت اصلی در اون تنها یک یا دو نفر نیست.چند شخصیت اصلی داره که کل داستان حول این چند شخصیت میچرخه(سانسا،امیلی کلارک،ملکه سرسی،جان،پسر فلجه،دختر کور،کوتوله و........)اینا همشون توی سریال مهم هستن جوریکه آدم نمیتونه حدس بزنه کی در اخر صاحب هفت پادشاهی میشه.

جان اسنو و امیلی که خواهر و برادر از آب در اومدن.

خواهر برادر نیستن دنریس(امیلی) عمه جانه

1 ❤️

2019-03-06 15:03:29 +0330 +0330
نقل از: mofo56 این سریال مرز بین تلویزیون و سینما رو از بین برده و همین تا ابد ماندگارش میکنه

دقیقا!
شروعی شده تا سریالهای با کیفیت بالای دیگه ای هم ساخته شده…
از جمله سریالی مث ارباب حلقه ها که قراره بسازن.

0 ❤️

تاپیک‌های داغ

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «