لخت شدن زن ایرانی برای اعتراض (+عکس)

1395/07/22

اینجا تاپیک عکس های لخت شدن اعتراضی زن های ایرانی عثط😁

لطفا اگه شما هم عکسی دارید به اشتراک بذارید:)

↓عکس هایی از (مریم نمازی) در میدان موزه ی هنر لوور فرانسه در پست بعدی ↓

40885 👀
3 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2016-10-25 08:46:03 +0330 +0330

این کارا الکیه شمام خیلی به خودتون فشار نیارین این حکومت حالا حالا هستش چون رهبر مسه شاه بی عرضه نیست که مصدق فراریش بده الان حکومت تو اوج قدرت خودشه سوریه .یمن .لبنان .عراق دستشه روسیه وچین هم که مسه کوه پشتش واسادن پس این اعتراضا و اعتراضای بالاتر هیچ تاثیری نداره پس بیخیال شین بهتره

0 ❤️

2016-10-26 19:20:26 +0330 +0330
نقل از: پسرباشخصیت این کارا الکیه شمام خیلی به خودتون فشار نیارین این حکومت حالا حالا هستش چون رهبر مسه شاه بی عرضه نیست که مصدق فراریش بده الان حکومت تو اوج قدرت خودشه سوریه .یمن .لبنان .عراق دستشه روسیه وچین هم که مسه کوه پشتش واسادن پس این اعتراضا و اعتراضای بالاتر هیچ تاثیری نداره پس بیخیال شین بهتره

رهبر مثل شاه بی عرضه نیست؟

شاه که به تخمم نی ، ولی خیلی مدرک ها داشته ، خلبان بوده!

عرب ها دستشو میبوسیدن!

حالا ۵۰۰ تا ایرانی مردن ، عربستان میگه تقصیر من نی غرامت نمیدم!

عرضه؟

فرار کرد از دست مردم ساده و بی اطلاع! منم بودم از دست این ملت فرار میکردم!

عرض شود که ایران در حقیقت داره دفاع میکنه ، کافیه عراق رو از دست بده ، بگا میره!

من از جنگ متنفرم ، ولی این سیاسته ، قدرت نیس عزیز دل

0 ❤️

2016-10-26 20:17:14 +0330 +0330

0 ❤️

2017-02-16 18:24:01 +0330 +0330

اگه اصل مبارزه و اعتراض رو هم صحیح بدونیم (که همونم مشکوکه)این راهش نیست بیخود نیس تو سراسر دنیا مسلمونا و ایرانبا رو وحشی و بدوی میدونن که به نام دین یا بر علیه دین همه جنایتی میکنن قصد جسارت به هیچ وجه ندارم حتی نظر شخصی خودمم طبعا این نیس ولی همونطور که مطلعین میدونن این دیدگاه جوامع مخصوصا غربی نسبت به ایران و اسلامه که با دیدن همچین حرکتایی حق هم دارن . اخه مگه عصر حجره ؟ مگه ما حیوونیم که با بدنمون بخوایم مبارزه کنیم ؟ خدا علا وه بر چیزایی که به حیوونا داده به انسان چیزایی متل اختیار قوه ناطقه و عقل و شعور و فهم و کمالات داده. انسان خوبه با فکرش مبارزه کنه . خوب نیست مثل حیوون مسلوب الاراده باشه. تنها چیزی که من از این عکسا دریافت نمیکنم مبارزه و اعتراضه . در عوض رگه های خیلی قوی فمنیست به وضوح توشون پیدا هست . یعنی چی که زن مساوی با مرد؟ مسخره هس اصلا مقایسه کردن زن با مرد. زن جایگاه خودشو داره مردم همینطور. ولی هیچ کدوم از دیگری بالاتر نیستن .تو قضیه زن و مرد به نظر من دنبال تفاوتها نباید بود دنبال شباهتها باید بود اگه تفاوتی هم وجود داره چیزاییه که وقتی با هم جمع میشن باید باعث کمال بشن. که هدف از افرینش انسان همینه. والا خدا یه جنس بیشتر نمی افرید و همونم کافی بود. اینا یا عقده روانی بدن نمایی دارن . یادر پی منافع شخصی خودشون یا ندانسته ودر اثر شستشوی مغزی در پی منافع دیگرونن.اخرین چبزب که مهمه واسشون همانا اعتراض و مبارزه در اون راستاییه که ما فکر میکنیم. اگرم واقعا قصدشون اونی باشه که مدعیش بودن وهستن این کارشون ره به ترکستان میبره و نتیجه اشم هیچی جز بد نام کردن ایران و اسلام و حتی ضد اسلام و ایران نیست . یعنی دو طرفو بد نام میکنن و بدوی و وحشی نشونشون میدن. اینا نظر شخصی منه که این حرکتا هیچ سودی به حال هیچ کس نداشته و نخواهد داشت…موفق باشین همگی

0 ❤️

2017-02-16 20:25:08 +0330 +0330
نقل از: DarkWeb

خوب لااقل اون پشمای کسشونو میزدن حالم بهم خورد آبرو دختر ایرونی رو برد

0 ❤️

2017-02-17 05:56:39 +0330 +0330
نقل از: Ramtin34 اگه اصل مبارزه و اعتراض رو هم صحیح بدونیم (که همونم مشکوکه)این راهش نیست بیخود نیس تو سراسر دنیا مسلمونا و ایرانبا رو وحشی و بدوی میدونن که به نام دین یا بر علیه دین همه جنایتی میکنن قصد جسارت به هیچ وجه ندارم حتی نظر شخصی خودمم طبعا این نیس ولی همونطور که مطلعین میدونن این دیدگاه جوامع مخصوصا غربی نسبت به ایران و اسلامه که با دیدن همچین حرکتایی حق هم دارن . اخه مگه عصر حجره ؟ مگه ما حیوونیم که با بدنمون بخوایم مبارزه کنیم ؟ خدا علا وه بر چیزایی که به حیوونا داده به انسان چیزایی متل اختیار قوه ناطقه و عقل و شعور و فهم و کمالات داده. انسان خوبه با فکرش مبارزه کنه . خوب نیست مثل حیوون مسلوب الاراده باشه. تنها چیزی که من از این عکسا دریافت نمیکنم مبارزه و اعتراضه . در عوض رگه های خیلی قوی فمنیست به وضوح توشون پیدا هست . یعنی چی که زن مساوی با مرد؟ مسخره هس اصلا مقایسه کردن زن با مرد. زن جایگاه خودشو داره مردم همینطور. ولی هیچ کدوم از دیگری بالاتر نیستن .تو قضیه زن و مرد به نظر من دنبال تفاوتها نباید بود دنبال شباهتها باید بود اگه تفاوتی هم وجود داره چیزاییه که وقتی با هم جمع میشن باید باعث کمال بشن. که هدف از افرینش انسان همینه. والا خدا یه جنس بیشتر نمی افرید و همونم کافی بود. اینا یا عقده روانی بدن نمایی دارن . یادر پی منافع شخصی خودشون یا ندانسته ودر اثر شستشوی مغزی در پی منافع دیگرونن.اخرین چبزب که مهمه واسشون همانا اعتراض و مبارزه در اون راستاییه که ما فکر میکنیم. اگرم واقعا قصدشون اونی باشه که مدعیش بودن وهستن این کارشون ره به ترکستان میبره و نتیجه اشم هیچی جز بد نام کردن ایران و اسلام و حتی ضد اسلام و ایران نیست . یعنی دو طرفو بد نام میکنن و بدوی و وحشی نشونشون میدن. اینا نظر شخصی منه که این حرکتا هیچ سودی به حال هیچ کس نداشته و نخواهد داشت.......موفق باشین همگی

این یه حرکت جهانیه جانم!
تو نت سرچ کن میفهمی!

متعلق به شرق نیست!

این حرکت ریشه اش خود غربه اصلا! لذا افریده ذهن اینا نیست!

مرد = زن ، یه نوع شعاره که میگه نباید مرد ها برای زن ها محدویدت ایجاد کنن ، یا اگه میکنن ۲ طرفه باشه و اینا

در کل ربطی به وحشی بودن نداره ، اتفاقا خودتم که گفتی ، اینا ربطی به یه گروه فمنیست داره! و جهانیه!

0 ❤️

2017-02-17 06:29:29 +0330 +0330
نقل از: Ramtin34 اگه اصل مبارزه و اعتراض رو هم صحیح بدونیم (که همونم مشکوکه)این راهش نیست بیخود نیس تو سراسر دنیا مسلمونا و ایرانبا رو وحشی و بدوی میدونن که به نام دین یا بر علیه دین همه جنایتی میکنن قصد جسارت به هیچ وجه ندارم حتی نظر شخصی خودمم طبعا این نیس ولی همونطور که مطلعین میدونن این دیدگاه جوامع مخصوصا غربی نسبت به ایران و اسلامه که با دیدن همچین حرکتایی حق هم دارن . اخه مگه عصر حجره ؟ مگه ما حیوونیم که با بدنمون بخوایم مبارزه کنیم ؟ خدا علا وه بر چیزایی که به حیوونا داده به انسان چیزایی متل اختیار قوه ناطقه و عقل و شعور و فهم و کمالات داده. انسان خوبه با فکرش مبارزه کنه . خوب نیست مثل حیوون مسلوب الاراده باشه. تنها چیزی که من از این عکسا دریافت نمیکنم مبارزه و اعتراضه . در عوض رگه های خیلی قوی فمنیست به وضوح توشون پیدا هست . یعنی چی که زن مساوی با مرد؟ مسخره هس اصلا مقایسه کردن زن با مرد. زن جایگاه خودشو داره مردم همینطور. ولی هیچ کدوم از دیگری بالاتر نیستن .تو قضیه زن و مرد به نظر من دنبال تفاوتها نباید بود دنبال شباهتها باید بود اگه تفاوتی هم وجود داره چیزاییه که وقتی با هم جمع میشن باید باعث کمال بشن. که هدف از افرینش انسان همینه. والا خدا یه جنس بیشتر نمی افرید و همونم کافی بود. اینا یا عقده روانی بدن نمایی دارن . یادر پی منافع شخصی خودشون یا ندانسته ودر اثر شستشوی مغزی در پی منافع دیگرونن.اخرین چبزب که مهمه واسشون همانا اعتراض و مبارزه در اون راستاییه که ما فکر میکنیم. اگرم واقعا قصدشون اونی باشه که مدعیش بودن وهستن این کارشون ره به ترکستان میبره و نتیجه اشم هیچی جز بد نام کردن ایران و اسلام و حتی ضد اسلام و ایران نیست . یعنی دو طرفو بد نام میکنن و بدوی و وحشی نشونشون میدن. اینا نظر شخصی منه که این حرکتا هیچ سودی به حال هیچ کس نداشته و نخواهد داشت.......موفق باشین همگی

این یه حرکت جهانیه جانم!
تو نت سرچ کن میفهمی!

متعلق به شرق نیست!

مرد = زن ، یه نوع شعاره که میگه نباید مرد ها برای زن ها محدویدت ایجاد کنن ، یا اگه میکنن ۲ طرفه باشه و اینا

در کل ربطی به وحشی بودن نداره ، اتفاقا خودتم که گفتی ، اینا ربطی به یه گروه فمنیست داره! و جهانیه!

درسته که این یه حرکت جهانیه و ریشش تو غربه من انکار نمیکنم ولی اخه مشکل همینه که اینا سر نخشون دست غربه خودشون تو غربن سر نخشونم دست سیاست مدارای غربیه پس مسلمه که اخربن چیزی که این وسط مهمه سرنوشت من و شماست که تو شرق دور و شرق میانه زندگی میکنیم.این حرکت چیزی جز هر روز بدنامتر شدن من و شمای ایراتی و شرقی و مسلمون نداره . حداقلش اینه که به نام ماست و به کام دیگران.من میگم تا وقتی که خدا به ما اختیار و عقل و قدرت تصمیم گیری داده ( حالا بر فرضم جهت اعتراض و مبارزه ) چرا باید اجازه بدیم که خارج نشینا واسمون تصمیم بگیرن اونم تصمیماتی که عقل سلیم میگه اصلا در جهت منافع ما نیست؟ تا کی ما باید منتظر بشینیم که یه نفر دیگه از یه مکان و زمان نامعلوم بیاد مشکلاتمونو حل کنه؟و در اخر بازم میگم اگه بنا به اعتراضم باشه این روش اثر دقیقا معکوس داره یعنی همون چیزی که اونا میخوان پس بیان اینا رو به خودمون نسبت ندیم که این جریانات نتیجه ای جز اینکه مردم دنیا به ما به چشم وحشی و بدوی نگاه کنن ( که کردن و میکنن)نداره.در مورد فمنیستام اینجوری نیست که به تساوی حقوق زن و مرد قائل و راضی باشن چون مطمئنا تو جوامع غربی حقوق زن بیشتر رعایت میشه ولی اینا به همینم راضی نیستن و معتقدن که زن از مرد بالاترو برتره موفق باشی

0 ❤️

2017-03-11 15:29:01 +0330 +0330
نقل از: Ramtin34

این یه حرکت جهانیه جانم!
تو نت سرچ کن میفهمی!

متعلق به شرق نیست!

درسته که این یه حرکت جهانیه و ریشش تو غربه من انکار نمیکنم ولی اخه مشکل همینه که اینا سر نخشون دست غربه خودشون تو غربن سر نخشونم دست سیاست مدارای غربیه پس مسلمه که اخربن چیزی که این وسط مهمه سرنوشت من و شماست که تو شرق دور و شرق میانه زندگی میکنیم.این حرکت چیزی جز هر روز بدنامتر شدن من و شمای ایراتی و شرقی و مسلمون نداره . حداقلش اینه که به نام ماست و به کام دیگران.من میگم تا وقتی که خدا به ما اختیار و عقل و قدرت تصمیم گیری داده ( حالا بر فرضم جهت اعتراض و مبارزه ) چرا باید اجازه بدیم که خارج نشینا واسمون تصمیم بگیرن اونم تصمیماتی که عقل سلیم میگه اصلا در جهت منافع ما نیست؟ تا کی ما باید منتظر بشینیم که یه نفر دیگه از یه مکان و زمان نامعلوم بیاد مشکلاتمونو حل کنه؟و در اخر بازم میگم اگه بنا به اعتراضم باشه این روش اثر دقیقا معکوس داره یعنی همون چیزی که اونا میخوان پس بیان اینا رو به خودمون نسبت ندیم که این جریانات نتیجه ای جز اینکه مردم دنیا به ما به چشم وحشی و بدوی نگاه کنن ( که کردن و میکنن)نداره.در مورد فمنیستام اینجوری نیست که به تساوی حقوق زن و مرد قائل و راضی باشن چون مطمئنا تو جوامع غربی حقوق زن بیشتر رعایت میشه ولی اینا به همینم راضی نیستن و معتقدن که زن از مرد بالاترو برتره موفق باشی

والا من خودم نسبت به این حرکت احساس خاصی ندارم !

غرب میتونه هر چیزی رو وسیله کنه ، مثل راهپیمایی روز ۲۲ بهمن یا روز قدرس که همه پرچم امریکا رو اتش میزنن و شعار مرگ بر … میدن!

یا قمه زدن …

قمه زدن مهم نیست چقدر وحشیانه است و ضد انسانیه ، به گفته مسلمونای ایرانی ه‍م ساخته غربه ، اما بازم انجام میدن!

لذا سخت نگیر ، تا بوده همین بوده و هست

هر کسی یه کاری میکنه که عواقب بدی داره.‌‌‌‌…

0 ❤️

2017-03-11 15:39:58 +0330 +0330

دمت گرم کارت عالیه ادامه بده

0 ❤️

2017-03-11 17:09:09 +0330 +0330

من موندم چرا خانمهای سایت هیچ اعتراضی نمیکنند ? یعنی سایت هیچ مشکلی نداره یعنی پستاتون نمیره تو ارزیابی یعنی سایت گلو بلبله خوب پاشین یه حرکتی یه جنبشی یه اعتراضی ? حالا هی عین هویج بشینین و بر و بر منو بقیه رو نگاه کنید ? به ولاه شما مسلمون نیستید ?

0 ❤️

2017-03-13 06:43:23 +0330 +0330
نقل از: babi33 دمت گرم کارت عالیه ادامه بده

مرسی بابت نظرت ?

اگه بازم اعتراضی بود عکسشو میذارم :دی

0 ❤️

2017-03-13 06:52:31 +0330 +0330
نقل از: jack.sparr0w من موندم چرا خانمهای سایت هیچ اعتراضی نمیکنند ? یعنی سایت هیچ مشکلی نداره یعنی پستاتون نمیره تو ارزیابی یعنی سایت گلو بلبله خوب پاشین یه حرکتی یه جنبشی یه اعتراضی ? حالا هی عین هویج بشینین و بر و بر منو بقیه رو نگاه کنید ? به ولاه شما مسلمون نیستید ?

خانم های سایت حال ندارن فک کنم ، از حال نداشتنشونم معلومه که نماز هم نمیخونن ، استفرالقالله :-D :-D

در کل ارادت ?

0 ❤️

2018-10-02 11:25:11 +0330 +0330

یکی لخت میشه واسه آزادی یکی لخت میشه واسه جندگی مثل دخترای سایت. فقط میخوان خودنمایی کنن و کوص و کونشونا باد بدن

0 ❤️

2018-10-02 12:20:31 +0330 +0330

این اولیه تجمع حمایت از همجنسگرایی

0 ❤️

تاپیک‌های تازه

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «