لذت یواشکیهای جنسی

1395/08/02

سلام بر همه دوستان
پسرایی که خدمت سربازی رفتن و سیگاری بودن وقتی رفتن قطعا یکی از جذابترین بخش خاطراتشون رو به یاد دارن.
سیگارهای قاچاقی زمان آموزشی .
حتما یادتون هست که سه چهار نفری جمع میشدیم دور هم و همه با هم یه نخ سیگار معمولا باریک ته قرمز رو میکشیدیم . یکی دو پک یا نهایت سه پک سهم هرکس بیشتر نمیشد ولی خیلی لذت بخش بود . قطعا یادتون هست …
لذت این سیگار بیش از میل به سیگار کشیدن بخاطر این بود که در شرایط اضطراری و بصورت قاچاقی کشیده میشد و اقتضای اون سن یعنی زمان سربازی هم ایجاب میکرد این لذت رو داشته باشیم .
واقعیت اینه که در زندگی هم داستان همینه و انسانها یه لذت عجیبی دارن برای انجام بعضی یواشکی ها و از لذت بخشترینش یواشکی های جنسی هست .
سر حرفم اینجا با یه قشر خاص نیست و با همه است . همه ی ما علاقه داریم به اینکه یواشکی جنسی داشته باشیم .
دوستان زیادی دارم که مرد هستن و ازدواج کردن و بچه دارن ولی در عین حال هر از گاهی یه کارای یواشکی هم میکنند .
البته حس نگرانی بالایی که در این نوع یواشکی به شخص دست میده قابل تامله چرا که این یواشکی ، افشا شدنش منجر به نابودی زندگی فرد میتونه بشه وباید خیلی با احتیاط انجام بشه .
پسری که دوست دوست دخترش چشمشو گرفته
دختری که بدش نمیاد یه حالی بکنه با دوست دوست پسرش
مردی که چشش دنبال خواهرزنشه
زنی که برادر شوهرش بد جور هاتش میکنه
پدری که عروسشو در دل تحسین میکنه و تحریک میشه از دیدنش
مادری که عاشق دامادش هست
مردی که نگاهش به زن یا دختر دوستش هست
هات بودن دختری به پسر خوش استیل همسایه اشون
و …
همه اینها نمونه هایی هستن از میل به یواشکی
شاید به عقیده بعضیا این فاحشگی باشه و بی بند و باری
ولی اگر انسان رو با انسانیت مطالعه کنیم و اصل آزادی و اینکه هر کسی حق داره اونجور که میخواد زندگی کنه رو بپذیریم باید بگم این فاحشگی نیست . این هرزگی نیست . این هم یک نیازه . یک نیاز .
شاید اونایی که رای به فاحشگی این نوع رابطه میدن ، فحشا در ذهن خودشون بیداد میکنه اما از اونجایی که بدون دادن حق آزادی به دیگران نگاه میکنند به زندگی ، پس اینجا هم حقوق دیگران رو باز نادیده میگیرن و خیلی راحت و بدون مطالعه حرف میزنن راجع به هر موضوعی و فقط نظر خودشون رو درست میدونن بدون فکر کردن و بررسی نظرات دیگران .
به این دسته از دوستان باید یاد آوری کنم بشر همیشه اندازه علمش پذیرفته . یک زمانی میخواستن گالیله رو بخاطر اینکه میگفت زمین گرده اعدام کنم ولی الان اگر کسی بگه زمین گرد نیست مسخره اش میکنند. پس دلیلی نداره وقتی نمیتونیم چیزی رو بفهمیم بلا درنگ و بدون مطالعه نقضش کنیم و راجع بهش نظر بدیم .
البته یه سری هم هستن یواشکی دارن اما معذب هستن و دوست داشتن میشد این یواشکیهاشون ، پنهانی نبود. اونها تنوع طلب هستن .
در پست بعدی مطلبی آماده کردم در مورد تنوع طلبی که اونجا راجع بهش مفصل صحبت میکنم و شاید بشه از مطالعه هر دوش به این نتیجه رسید که یواشکی بی ارتباط با میل ذاتی همه انسانها به تنوع طلبی نیست .
در پایان باید عرض کنم علی رغم اینکه تک تک کلمات رو سعی کردم با تفکر و مطالعه بنویسم ولی بازهم عقیدم این نیست که
تمام صحبتهام درسته و میخوام که اصلاح کنید هرجایی رو که از نظر شما لازمه .
در ضمن از مطالعه متنهای قبلیم متوجه شدم غلط املایی و نوشتاری یا نگارشی زیاد دارم که ببخشید به بزرگواری خودتون. سعی میکنم کمتر بشه .
از وقتی که گذاشتید سپاسگذارم و خوشحال میشم نظراتتون رو برای من و سایرین به اشتراک بزارین
با احترام

11230 👀
1 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2016-10-23 17:40:48 +0330 +0330
نقل از: mirza2000 درسته که همه اینها نیاز انسانه اما برای هر چیزی قانونی وجود داره.چطور شما نمیتونی ماشین کنار خیابون رو که یک شیئه بدون اجازه صاحبش سوار بشی با اینکه بهش نیاز داری یا دوستش داری حالا چطور میشه یک نفر رو که قانون براش محدودیت گذاشته بدون توجه به قانون طلب کرد؟

?

0 ❤️

2016-10-23 17:53:01 +0330 +0330
نقل از: mirza2000 درسته که همه اینها نیاز انسانه اما برای هر چیزی قانونی وجود داره.چطور شما نمیتونی ماشین کنار خیابون رو که یک شیئه بدون اجازه صاحبش سوار بشی با اینکه بهش نیاز داری یا دوستش داری حالا چطور میشه یک نفر رو که قانون براش محدودیت گذاشته بدون توجه به قانون طلب کرد؟

شما راس میگید اما خب این روابطها مستلزم اینه که هر دو طرف رضایت داشته باشند.صاحب اون ماشین رضایت نداره شما سوارش بشید اما وقتی دو طرف راضی باشند فکر نکنم ایراد داشته باشه.هر چند من قانونو نقض نمیکنم اما خصوصی بودن این گونه کارها یکم ربط قانونو کمرنگ میکنه

0 ❤️

2016-10-23 18:57:55 +0330 +0330

تقریبا با بیشتر حرفات موافقم رفیق …همه تو زندگیشون یه کارایی یواشکی کردن یا میکنن که نمیتونستن یا نمیتونن تو جمع اینکارشونو بکنن ،حالا هرکی یه چی …و اگ کسی یا طرف مقابلش بفهمه زندگیش نابود میشه …بعضیا هم به این کارای یواشکی عادت کردن ولی بازم ترس درونشون هست. …خیلیا عاشق طرفشونن و نمیتونن ازش دل بکنن ،حتی اگ مجبور باشه تا آخر عمر یواشکی ادامه بده …
دمت گرم خوب بود نوشتت .یاد دوران خدمت و … افتادم که خیلی ازشون خاطره دارم و هروقت یادم میاد دلم واس اون روزا تنگ میشه …!!!

0 ❤️

2016-10-23 19:25:49 +0330 +0330
نقل از: tafa2012 میدونی چرا مسخرس چون به قول خودت نوشتی امکان داره زندگیو نابود کنه و شاید این یواشکی تا عمر داری استرسش باهات باشه نمیدونم چی مطالعه کردی ولی مطمینماین حرفی که داری میزنی اشتباس. و لطفا اسم این رو هم نذار ازادی چون این ازادی نیست اسمای دیگه میشه روش گذاشت مثل سوء استفاده از اطمینان همین اطرافیانو لطفا کسی م به مطالعه کردن محکوم نکن. در نهایت حرفم اینه که شما ازاد نیستی که واسه هرکی که دوس داشتی راس کنیشما ازادی واسه کسی راس کنی که اطلاع داره و ترسی هم نداشته باشی بقیه متوجه بشن اگه این 2 تا قانون رو نقض کنه یعنی یه جای کار میلنگه . امیدوارم مطالعتو بیشتر کنی

سلام
البته معمولا ترتیب رو در پاسخ دادن لحاظ میکنم اما نظر شما نیاز داشت که زودتر جواب بهش بدم . چون احساس میکنم با هدف خاصی نوشتین صحبتهاتونو .
دوست عزیز من که یک بی سوادم و اهل مطالعه هم نیستم . اصلا شاید خواندن و نوشتن هم بلد نباشم و اینها رو هم بدم برام تایپ کنه کسی ولی شما که اهل مطالعه هستی بهتر بود قبل از اینکه اینطور راحت اهانت کنی سری به پروفایلم میزدی و کلیاتی از من رو بدست میاوردی .
البته عجیب نیست . چون شما بعد از چند ماهی که اینجا هستید هنوز ایجاد پروفایل نکردین و قطعا خیلی علاقه ای به تعمق در موضوعات ندارین ولی توصیه ای میکنم که طوری نظر بدین و طوری صحبت کنید که خرد جمع به شما خرده گیری نکند .
در این خصوص هم میتونید یه جستجوی ساده تو گوگل بکنید . لزومی نداره وقتی میدونم اهل مطالعه نیستید کتب رفرنس بهتون معرفی کنم .
شاد که هستید گویا … شاد تر باشید .

0 ❤️

2016-10-23 21:02:05 +0330 +0330

بسیار معقولانه هست حرفتون البته اگه بعدا نگند ماشین و انسان با هم فرق دارند –البته حرفهای صاحب تایپیک هم تا حدود زیادی درسته اما اونی که مهمه مدیریت هر چیزیه

0 ❤️

2016-10-23 21:49:02 +0330 +0330

سلام و سپاس از لطفت
اگر دقت کنید متوجه میشید که من بدون قضاوت مطلب رو عرضه کردم . تنها چیزی که بحث کردم این بود که کسانی هستند که فحشا را بدون بررسی و به نادرستی به موضوع منتسب میکنند ولی در سایر قسمت ها صرفا از یواشکی ها و تمایلات افراد به آن صحبت کرده ام . اینکه این یواشکی چطور باید بدست آید و بقول شما ارتباطش با قانون مورد بحث من نبود.
البته صحبت شما درست است و عرائض من نقیض فرمایشات شما نیست . صرفا توضیحی دادم برای روشن شدن منظورم و لاغیر
چه بسا نظر شخصی من چندان سنخیت با اصل موضوع نداشته باشد . اما با نظر شخصی من یا دیگری ، اصل موضوع تغییری نخواهد کرد .
سپاس از مطالعه مطلب و ابراز نظرتان دوست خوب من .

0 ❤️

2016-10-23 21:54:49 +0330 +0330
نقل از: fa.rasoo

شما راس میگید اما خب این روابطها مستلزم اینه که هر دو طرف رضایت داشته باشند.صاحب اون ماشین رضایت نداره شما سوارش بشید اما وقتی دو طرف راضی باشند فکر نکنم ایراد داشته باشه.هر چند من قانونو نقض نمیکنم اما خصوصی بودن این گونه کارها یکم ربط قانونو کمرنگ میکنه

درود بر شما
نظر شما با اصل آنچه نوشته ام و ذهنیت خودم مطابق است . میل به یواشکی ها در دلها و ذهنها وجود دارد ولی اصلا به معنای آن نیست که طرف مقابل رضایت دارد یا خیر . در واقع اسمش یواشکی است چون احتمالا با معیارهای قانونی و هنجار ها یا حتی فرهنگ عمومی حاکم بر اجتماع چندان مطابقتی ندارد .
از لطف شما که مطالعه کردید و نظر دادین سپاسگذارم .
پیروز باشید.

0 ❤️

2016-10-23 22:13:42 +0330 +0330
نقل از: darkness-01 اما ب نظر من حرفای میرزا با جایگزین کردن کلمه قانون با کلمه هنجار تکمیلتر میشه، و این یواشکیا اگر هر دو طرفم راضی باشن با اینک لذت برای هر دو نفر داره هنجارشکنی محسوب میشه و توی یک اجتماع مستحق تاوان شناخته میشه اینجا جدال بین احساس و منطق خاهد بود! عایا لذت و ارضای ناشی از این هنجارشکنی ارزش تاوان اونو داره!؟ و این ی پاسخ شخصی! و در تکمیل حرفای نویسنده باید بگم یواشکیای ذهنی و فانتزی لذتبخشن ولی در حوزه تبدیل ب رفتار هنجار شکنی اون همراه با هیجان، حماقت، شجاعت، اوج لذت و قعر غم خاهد بود پس پاسخ هر شخص متفاوت خاهد بود

سلام و درود برشما
ممنونم از اینکه با تفکر پاسخ میدید . واقعیت اینه که این یواشکی ها اگر جنبه واقعی به خود بگیرند بقول خودمون سنگ روی سنگ بند نمیشه . البته ممکنه چیزی در کشور ما هنجار باشه اما در کشور و جامعه ای دیگه نه . بعد هنجار و قانونی بودنش مورد بحث نیست . شاید در جایی که همین کار کاملا متعارف هست هم باز لذتش در یواشکی بودنش باشه . یواشکی های جنسی لذتبخشند شاید بخاطر یواشکی بودنشون .
میل شدید انسان به انجام کارهایی که ازشون منع میشه قابل انکار نیست . چه بسا یواشکیها بعضا بخاطر همین تمایل انسانه که طرفدارای زیادی دارند . مثال افرادی رو میزنم که عقیده دارند به داشتن یک همسر و یک معشوقه ، به نظر شما آیا همسر اونها الزاما میدونه که معشوقه ای هم در کار هست و اگر بدونه چه واکنشی خواهد داشت ؟؟؟
مثال صیغه رو میزنم در اسلام . اگر طبق مذهب بخوایم بررسی کنیم تحت شرایطی مرد میتونه صیغه ای داشته باشه هرچقدر که دلش میخاد. ولی اکثر اونهایی که دارند بصورت یواشکی است که اینجا بخاطر عدم پذیرش عرف یواشکیه . از طرفی هم لذت یواشکی بودنش به پنهان موندنش کمک میکنه .
ممنون دوست خوبم از اینکه مطالعه کردین و نظر دادین .
موفق باشید و سرافراز

0 ❤️

2016-10-24 10:17:05 +0330 +0330
نقل از: titi200mil تقریبا با بیشتر حرفات موافقم رفیق ...همه تو زندگیشون یه کارایی یواشکی کردن یا میکنن که نمیتونستن یا نمیتونن تو جمع اینکارشونو بکنن ،حالا هرکی یه چی ...و اگ کسی یا طرف مقابلش بفهمه زندگیش نابود میشه ...بعضیا هم به این کارای یواشکی عادت کردن ولی بازم ترس درونشون هست. ..خیلیا عاشق طرفشونن و نمیتونن ازش دل بکنن ،حتی اگ مجبور باشه تا آخر عمر یواشکی ادامه بده ... دمت گرم خوب بود نوشتت .یاد دوران خدمت و ... افتادم که خیلی ازشون خاطره دارم و هروقت یادم میاد دلم واس اون روزا تنگ میشه ...!!!

سپاس از مطالعه و ابراز نظرت
حرفت درسته . یواشکی ها بعضی وقتها میتونن مثل بمب اتم زندگی ها رو نابود کنند و یکی از دلایلی که ازش صحبت کردم همینه . شاید لازم باشه همه کسایی که دنبال یواشکی هستن بدونن که فقط خودشون نیستن که تمایل به یواشکی دارن …
بازم ممنون . موفق باشی دوست عزیز

0 ❤️

2016-11-07 18:03:47 +0330 +0330

این یواشکی ها از اول تاریخ بشریت بوده و هست…
تمام چیزایی که تو جامعه بد شمرده میشه ، خیلی ها دوست دارن تجربه کنن!
یا تمام چیزایی که بقیه انجام میدن ، قانونی براش میذارن که بقیه نتونن انجام بدن

زندگی همینه

0 ❤️

2016-11-08 10:20:19 +0330 +0330

بااین تحلیل ضعیفت گوزو
پس نظم خانواده چی هر کی هر کی رو بکنه که نمیشه البت شاید حرفهات از شرایط خودت سرچشمه داره…تیز باشی فهمیدی چی گفتم

0 ❤️

2016-11-08 11:04:32 +0330 +0330

مگر تو سرباز کجا بودی؟؟

0 ❤️

2016-11-10 14:40:55 +0330 +0330
نقل از: DarkWeb این یواشکی ها از اول تاریخ بشریت بوده و هست... تمام چیزایی که تو جامعه بد شمرده میشه ، خیلی ها دوست دارن تجربه کنن! یا تمام چیزایی که بقیه انجام میدن ، قانونی براش میذارن که بقیه نتونن انجام بدن

زندگی همینه

دوست خوبم ممنونم از مطالعه و نظر شما

1 ❤️

2016-11-10 14:58:21 +0330 +0330

این قبیل یواشکی ها و بطور کل مواردی که باعث میشه بخاطر محدودیت انسان بهش راغب بشه، امری بدیهی هست و دلیلش هم از دید من بخاطر نوعی خصوصیت درونی در ذات همه ی انسان هاست که از هر چیزی رانده میشن بیشتر بهش راغب میشن !

البته نمیدونم دلیل منطقی این خصوصیت درونی چی هست (شاید به نوعی همون تنوع طلبی و یا اینکه اقلا با این مقوله چندان هم بی ارتباط نیست)، ولی هر چه که هست باعث شده خیلی ها این حس رو همواره حتی تا آخرین لحظات عمرشون هم داشته باشن !
نظره خاصی هم در مورد خوب یا بد بودن و درست یا غلط بودن این خصوصیت ندارم چون به نظرم هر کدوم در نوع خودش قابل بررسی هست و نمیشه برای همه ی موارد یه رأی صادر کرد ;)

0 ❤️

2016-11-10 15:19:08 +0330 +0330

در اینکه لذتای یواشکی حس و حالی بیش‌از اندازه خودش داره درست. منتها با توجه به این قسمت از فرموده جنابالی:

«اگر انسان رو با انسانیت مطالعه کنیم و اصل آزادی و اینکه هر کسی حق داره اونجور که میخواد زندگی کنه رو بپذیریم باید بگم این فاحشگی نیست . این هرزگی نیست . این هم یک نیازه . یک نیاز .»

عرض شود که اگه انسان رو نه با "انسانیت" بلکه طبق طبیعتش مطالعه کنیم، بعله؛ این یه نیازه و فرمایش شما صحیح، دلیلی هم به داوری درموردش نیس.
منتهای مراتب وختی لفظ «انسانیت» میاد وسط اوضا پیچیده‌تر از این حرفا میشه! این واژه تعاریف و چارچوبای اخلاقی خاص خودشو داره. لذا باید اول دید تا چه حد این «اسفاده از آزادی» میتونه تو این قضیه بی‌ضرر و زیان طی بشه و حق کسی(بخصوص همسر) ضایع نشه. بعله هرکسی آزاده اونجور که عشخش میکشه زندگی کنه، به شرطی که آسیب و مزاحمتی در کار نباشه! (فک کنم این اصل دوم اینجا فراموش شده)

بعنوان مثال:

ـ مردی که نگاهش به زن دوستش هست

اینجا اگه اون دو نفر دیگه (دوست و زنِ دوستِ این مردِ هوس‌زده‌ی نگون‌بخ) تعهد کامل بهم داشته باشن، بدون تردید ایشون داره گوه اضافی‌تر از حق آزادی خودش میخوره و قبل از اینکه آسیبی به تعهد اونا بزنه، موظفه تمایلشو کنترل کنه تا زندگی مشترک اون دونفر خدشه‌دار نشه. (انسانیت تقریبن ینی این)

0 ❤️

2016-11-10 15:27:53 +0330 +0330
نقل از: اسکلت حشری

در اینکه لذتای یواشکی حس و حالی بیش‌از اندازه خودش داره درست. منتها با توجه به این قسمت از فرموده جنابالی:

«اگر انسان رو با انسانیت مطالعه کنیم و اصل آزادی و اینکه هر کسی حق داره اونجور که میخواد زندگی کنه رو بپذیریم باید بگم این فاحشگی نیست . این هرزگی نیست . این هم یک نیازه . یک نیاز .»

عرض شود که اگه انسان رو نه با "انسانیت" بلکه طبق طبیعتش مطالعه کنیم، بعله؛ این یه نیازه و فرمایش شما صحیح، دلیلی هم به داوری درموردش نیس.
منتهای مراتب وختی لفظ «انسانیت» میاد وسط اوضا پیچیده‌تر از این حرفا میشه! این واژه تعاریف و چارچوبای اخلاقی خاص خودشو داره. لذا باید اول دید تا چه حد این «اسفاده از آزادی» میتونه تو این قضیه بی‌ضرر و زیان طی بشه و حق کسی(بخصوص همسر) ضایع نشه. بعله هرکسی آزاده اونجور که عشخش میکشه زندگی کنه، به شرطی که آسیب و مزاحمتی در کار نباشه! (فک کنم این اصل دوم اینجا فراموش شده)

بعنوان مثال:

ـ مردی که نگاهش به زن دوستش هست

اینجا اگه اون دو نفر دیگه (دوست و زنِ دوستِ این مردِ هوس‌زده‌ی نگون‌بخ) تعهد کامل بهم داشته باشن، بدون تردید ایشون داره گوه اضافی‌تر از حق آزادی خودش میخوره و قبل از اینکه آسیبی به تعهد اونا بزنه، موظفه تمایلشو کنترل کنه تا زندگی مشترک اون دونفر خدشه‌دار نشه. (انسانیت تقریبن ینی این)

سلام بر شما و سپاس از مطالعه و نظرتون اگر کل مطلب رو مجددا مطالعه کنید متوجه خواهید شد که من از دیدگاه خودم صرفا به تعریف یک موضوع پرداختم و در خصوص اون موضوع خاص یعنی انسان و انسانیت و آزادی هم باید عرض کنم به عقیده من انسان یعنی یک موجود آزادی که حق داره هر کاری رو انجام بده بدون ضایع کردن حقوق دیگران و اشاره ام به این موضوع صرفا به این دلیل هست که ممکنه کسی بدون مطالعه و فقط با نگاه از زاویه ای که خودش میتونه بفهمه بخواد بپردازه به انتقاد و اهانت کردن به دیگران . اینجا عرض کردم که با توجه به اصل آزاد بودن انسان هر کسی حق داره نظر و دیدگاه خودش رو داشته باشه . اما توجه کنید که بهیچ وجه منظورم این نیست که طرفدار یا مخالف با موضوع هستم . فقط یک تعریف بوده و نه چیزی جز این . در هر صورت مجددا از شما تشکر میکنم و براتون آرزوی موفقیت دارم .

0 ❤️

2016-11-10 15:33:19 +0330 +0330
نقل از: Kolvari بااین تحلیل ضعیفت گوزو پس نظم خانواده چی هر کی هر کی رو بکنه که نمیشه البت شاید حرفهات از شرایط خودت سرچشمه داره..تیز باشی فهمیدی چی گفتم

با سلام و تشکر از اینکه مطلب رو مطالعه کردین . البته خیلی با دقت مطالعش نکردین و خواهش میکنم که مجددا مطالعه کنید شاید کمی نظرتون تغییر کنه . در ضمن گلایه میکنم از شما بخاطر نوع بیانتون . قطعا ما مقابل هم نیستیم . همه انسانیم و برای همدیگه محترم . اما در هر صورت باز هم ازتون ممنونم . پیروز باشید .

0 ❤️

2016-11-10 15:38:39 +0330 +0330
نقل از: m_sexy_12

این قبیل یواشکی ها و بطور کل مواردی که باعث میشه بخاطر محدودیت انسان بهش راغب بشه، امری بدیهی هست و دلیلش هم از دید من بخاطر نوعی خصوصیت درونی در ذات همه ی انسان هاست که از هر چیزی رانده میشن بیشتر بهش راغب میشن !

البته نمیدونم دلیل منطقی این خصوصیت درونی چی هست (شاید به نوعی همون تنوع طلبی و یا اینکه اقلا با این مقوله چندان هم بی ارتباط نیست)، ولی هر چه که هست باعث شده خیلی ها این حس رو همواره حتی تا آخرین لحظات عمرشون هم داشته باشن !
نظره خاصی هم در مورد خوب یا بد بودن و درست یا غلط بودن این خصوصیت ندارم چون به نظرم هر کدوم در نوع خودش قابل بررسی هست و نمیشه برای همه ی موارد یه رأی صادر کرد ;)

سلام به شما و سپاس. بقول شما نظرات مختلفه در این باره . اما آنچه واقعیته اینه که در درون انسان چیزای زیادی هست که بدلیلی نمیتونه بهشون برسه و داشته باشدشون مگر از راه یواشکی . اینجا من صرفا تعریف خودم از یواشکی رو در خصوص مسائل جنسی بیان کردم .
از مطالعه و نظر شما مجددا تشکر میکنم . موفق باشید .

0 ❤️

2017-05-04 15:18:40 +0430 +0430

این دیگه کم کم داره عادت بیشتر اقایون میشه که هرطور دوست دارن رفتار کنن و براشون هم مهم نباشه طرفشون کیه

0 ❤️

2023-06-17 13:53:08 +0330 +0330

سلام سلام سلام
خیلی عشقین همتون
خوب در بدو ورود یه کامنت چالشی میبینم که جون میده واسه دعوا
ولی بعد از چند سال فعلا بیخیال میشم البته حتما سرفرصت دعواشو راه میندازم
ولی فعلا زشته 😘

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «