ما ایرانی هستیم با فرهنگ و تمدن خیلی قوی نه تازی پرست و دشمت خرافه پرستی

1391/10/03

سلام به همگی
ما ایرانی هستیم با یه فرهنگ و تمدن چند هزار ساله دارن فرهنگمونو نابود میکنن تا بتونن فرهنگ نداشتشونو بهمون غالب کنن ،نمونش حذف تاریخ قبل از اسلام از کتب تاریخ مدارس یا خراب کردن آثار باستانی برای مثلا ساخت یه راه یا بنا
من نمیدونم اگه مسجدم بود خرابش میکردن؟ یا مواردی از این دست
من میخوام اینجا هر کسی مطلبی از تاریخمون میدونه که تحریف شده چون اگر گفته بشه مردم فرهنگ آخوندی رو میریزن دور بگه تا حداقل ما هم سهممونو و دینمونو به ایران عزیزمون به نوعی ادا کنیم
تا کی روشنگری به اصطلاح دینی کمی هم روشنگری فرهنگ و تمدن ایرانی
فقط خواهش میکنم ایرانی باشیم و نذاریم چراغ این پست خاموش بشه
همتونو دوست دارم

61088 👀
5 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2015-11-09 06:41:14 +0330 +0330

درودوخسته نباشی به شماوتمام ایراندوستان

0 ❤️

2015-11-10 07:21:11 +0330 +0330

درود بر همه وطن پرستان و کسانی که انسانیت دارن

0 ❤️

2015-11-15 01:28:37 +0330 +0330

روزی بهلول از خیابانی میگذشت به کباب فروشی رسید و گفت یک جوجه کباب بده من بخورم
فروشنده اورا دیوانه خطاب کرد و گفت برو دور شو
بهلول گفت اگر به من جوجه ندی کیش میکنم تا چند جوجه تو به هوا پرواز کنن و چنین کرد وازحکمتی که دروجود بهلول بود چند جوجه پرواز کردند
مردم در پی بهلول روانه گشتند و گفتند بهلول معجزه کرد پس ایشان پیامبر است و لباسش تبرک و ما باید تبرک جوییم
بهلول از ترس جان پا به فرار گذاشت و در مکانی ایستاد و دور تا دور خود ادرار کرد
مردم چون صحنه را دیدند گفتند این دیوانه است ما فکر کردیم پیامبر است و بازگشتند
بهلول گفت خاک بر سر شما مردم که با یک کیش آمدید و با یک جیش برگشتید
اکنون حکایت نخریدن و خریدن خودرو هست نه به اون نخریدن نه به این صف ایستادن

0 ❤️

2015-11-15 01:32:52 +0330 +0330

[quote=pouyapoya2012][quote=رئال مادرید]ﻣﺎ ﻓﺮﺯﻧﺪﺍﻥ ﺁﺩﻡ ﻭ ﺍﺑﺮﺍﻫﯿﻢ ﻭ ﻣﻮﺳﯽ ﻭ ﻋﯿﺴﯽ ﻭ ﻣﺤﻤﺪ ﻭ ﭘﯿﺮﻭﺍﻥ ﻭ
ﻫﻔﺖ ﺟﺪ ﺁﺑﺎﺩﺷﻮﻥ ﺭﻭ ﻣﯿﺸﻨﺎﺳﯿﻢ …
ﺁﯾﺎ ﺧﺎﻧﻮﺍﺩﻩ ﺯﺭﺗﺸﺖ ﭘﯿﺎﻡ ﺁﻭﺭ ﺻﻠﺢ ﺍﯾﺮﺍﻧﯽ ﺭﺍ ﻫﻢ ﻣﯿﺸﻨﺎﺳﯿﻢ[/quote]
سلام دوستان از لطف همتون سپاسگذارم امیدوارم این تاپیک بتونه کمکی به جوونهایی بکنه که چیزی از تاریخ و فرهنگشون نمیدونن

درود بر شما…

همینو …ادامه بده …

اما، فقط از دیدِ زیبایی شناسیِ تفکراتِ یک انسانِ نیک… نه بعنوان “باز-تشریحِ” یا ذکر نکات قوت این دین…

دین، دیگه بسه… مجالی نیس…

ادامه بده… دوست گرامی…

منتظریم.[/quote]

0 ❤️

2015-11-15 02:03:05 +0330 +0330

[quote=الکترو]درودوخسته نباشی به شماوتمام ایراندوستان[/quote]
ممنون دوست خوبم

0 ❤️

2015-11-19 07:05:29 +0330 +0330

نشانه های قحطی در ایران !!!

اوایل دهه شصت نوجوانی بیش نبودم،
اما خوب به خاطر دارم آن روزهایی را كه تنها شامپوی موجود، شامپوی خمره ای زرد رنگ داروگر بود.
تازه آن را هم باید از مسجد محل تهیه می كردیم و اگر شانس یارمان بود
و از همان شامپوها یك عدد صورتی رنگش كه رایحه سیب داشت گیرمان می آمد حسابی كیف می كردیم.
سس مایونز كالایی لوكس به حساب می آمد و پفک نمکی و ویفر شكلاتی یام یام تنها دلخوشی كودكی بود.

صف های طولانی در نیمه شب سرد زمستان برای 20 لیتر نفت!!!
بگو مگو ها سر كپسول گاز كه با كامیون در محله ها توزیع می شد،
خالی كردن گازوئیل با ترس و لرز در نیمه های شب.
جیره بندی روغن، برنج و پودر لباسشویی …

نبود پتو در بازار ، تازه عروسان را برای تهیه جهیزیه به دردسر می انداخت
و پوشیدن كفش آدیداس یك رویا بود.

همه اینها بود، بمب هم بود و موشك و شهید و …
اما كسی از قحطی صحبت نمی كرد

یادم هست با تمام فشارها وقتی وانت ارتشی برای جمع آوری كمك های مردمی وارد كوچه می شد
بسته های مواد غذایی، لباس و پتو از تمام خانه ها سرازیر بود.
همسایه ها از حال هم با خبر بودند، لبخند بود، مهربانی بود،
خب درد هم بود…

و اما امروز :

امروز فروشگاه های مملو از اجناس لوكس خارجی در هر محله و گوشه كناری به چشم می خورند و هرچه بخواهید و نخواهید در آنها هست.

از انواع شكلات و تنقلات گرفته تا صابون و شامپوی خارجی، لباس و لوازم آرایش تا موبایل و تبلت و …

داروهای لاغری تا صندلی های ماساژور، نوشابه انرژی زا تا بستنی با روكش طلا !
رینگ اسپرت تا…

و حال ، این تن های فربه،
تكیه زده بر صندلی های نرم اتومبیل های گرانقیمت از شنیدن كلمه قحطی به لرزه افتاده به سوی بازارها هجوم می بریم.

مبادا تی شرت بنتون گیرمان نیاید!
مبادا زیتون مدیترانه ای نایاب شود!

صورت های دستکاری شده ، جراحی های بیهوده برای زیبایی گوش و لب پرتز شده و…

پسران آرایش شده
دختران شارژی
دلهای اجاره ای

متاسفانه اشتهایمان برای مصرف، تجمل، فخر فروشی و له كردن دیگران سیری ناپذیر شده است …!!

ورشكسته شدن انتشارات !!
بی سوادی دانشجوها !!
بی سوادی مدرسین !!
عقب افتادگی در علم و فرهنگ و هنر !!

تعطیلی مراكز ادبی فرهنگی و هنری و …برایمان مهم نیست ،
ولی از گران شدن ادكلن مورد علاقه مان سخت نگرانیم!!! …
می شود كتابها نوشت…

خلاصه اینكه این روزها

لبخند جایش را به پرخاش داده و مهربانی به خشم!!!

فقط كافیست یك ذرّه احساس كنیم كه یكى مخالف نظر ماست اونوقت چنان نابودش می كنیم كه انگار هیچ خدایی رو بنده نیستیم !

هركس تنها به فكر خویش است ،
به فكر تن خویش !

قحطی امروز که ما ایرانیان در این روزگاران آن را به وضوح لمس می کنیم :

قحطى اخلاق است!

قحطی همدلی است!

قحطى رفاقت است!

قحطی عشق است!

قحطی انسانیت است!

ﺩﻋﺎﯼ ﺑﺎﺭﺍﻥ ﻣﯽ ﺧﻮﺍﻧﻨﺪ ، ﺩﻋﺎﯼ ﺷﻌﻮﺭ ﻻﺯﻡ ﺩﺍﺭﯾﻢ !

ﺍﯾﻦ ﺭﻭﺯﻫﺎ ﺳﺮﺯﻣﯿﻨﻤﺎﻥ ﺗﺸﻨﻪ ﯼ ﻓﻬﻢ ﺍﺳﺖ
ببار ای آگاهی…

0 ❤️

2015-11-26 05:01:56 +0330 +0330
photo_2015-11-26_12-27-02.jpg
1 ❤️

2015-11-26 12:59:52 +0330 +0330

[quote=آق جوکر][quote=mehranjoon1356]نشانه های قحطی در ایران !!!

اوایل دهه شصت نوجوانی بیش نبودم،
اما خوب به خاطر دارم آن روزهایی را كه تنها شامپوی موجود، شامپوی خمره ای زرد رنگ داروگر بود.
تازه آن را هم باید از مسجد محل تهیه می كردیم و اگر شانس یارمان بود
و از همان شامپوها یك عدد صورتی رنگش كه رایحه سیب داشت گیرمان می آمد حسابی كیف می كردیم.
سس مایونز كالایی لوكس به حساب می آمد و پفک نمکی و ویفر شكلاتی یام یام تنها دلخوشی كودكی بود.

صف های طولانی در نیمه شب سرد زمستان برای 20 لیتر نفت!!!
بگو مگو ها سر كپسول گاز كه با كامیون در محله ها توزیع می شد،
خالی كردن گازوئیل با ترس و لرز در نیمه های شب.
جیره بندی روغن، برنج و پودر لباسشویی …

نبود پتو در بازار ، تازه عروسان را برای تهیه جهیزیه به دردسر می انداخت
و پوشیدن كفش آدیداس یك رویا بود.

همه اینها بود، بمب هم بود و موشك و شهید و …
اما كسی از قحطی صحبت نمی كرد

یادم هست با تمام فشارها وقتی وانت ارتشی برای جمع آوری كمك های مردمی وارد كوچه می شد
بسته های مواد غذایی، لباس و پتو از تمام خانه ها سرازیر بود.
همسایه ها از حال هم با خبر بودند، لبخند بود، مهربانی بود،
خب درد هم بود…

و اما امروز :

امروز فروشگاه های مملو از اجناس لوكس خارجی در هر محله و گوشه كناری به چشم می خورند و هرچه بخواهید و نخواهید در آنها هست.

از انواع شكلات و تنقلات گرفته تا صابون و شامپوی خارجی، لباس و لوازم آرایش تا موبایل و تبلت و …

داروهای لاغری تا صندلی های ماساژور، نوشابه انرژی زا تا بستنی با روكش طلا !
رینگ اسپرت تا…

و حال ، این تن های فربه،
تكیه زده بر صندلی های نرم اتومبیل های گرانقیمت از شنیدن كلمه قحطی به لرزه افتاده به سوی بازارها هجوم می بریم.

مبادا تی شرت بنتون گیرمان نیاید!
مبادا زیتون مدیترانه ای نایاب شود!

صورت های دستکاری شده ، جراحی های بیهوده برای زیبایی گوش و لب پرتز شده و…

پسران آرایش شده
دختران شارژی
دلهای اجاره ای

متاسفانه اشتهایمان برای مصرف، تجمل، فخر فروشی و له كردن دیگران سیری ناپذیر شده است …!!

ورشكسته شدن انتشارات !!
بی سوادی دانشجوها !!
بی سوادی مدرسین !!
عقب افتادگی در علم و فرهنگ و هنر !!

تعطیلی مراكز ادبی فرهنگی و هنری و …برایمان مهم نیست ،
ولی از گران شدن ادكلن مورد علاقه مان سخت نگرانیم!!! …
می شود كتابها نوشت…

خلاصه اینكه این روزها

لبخند جایش را به پرخاش داده و مهربانی به خشم!!!

فقط كافیست یك ذرّه احساس كنیم كه یكى مخالف نظر ماست اونوقت چنان نابودش می كنیم كه انگار هیچ خدایی رو بنده نیستیم !

هركس تنها به فكر خویش است ،
به فكر تن خویش !

قحطی امروز که ما ایرانیان در این روزگاران آن را به وضوح لمس می کنیم :

قحطى اخلاق است!

قحطی همدلی است!

قحطى رفاقت است!

قحطی عشق است!

قحطی انسانیت است!

ﺩﻋﺎﯼ ﺑﺎﺭﺍﻥ ﻣﯽ ﺧﻮﺍﻧﻨﺪ ، ﺩﻋﺎﯼ ﺷﻌﻮﺭ ﻻﺯﻡ ﺩﺍﺭﯾﻢ !

ﺍﯾﻦ ﺭﻭﺯﻫﺎ ﺳﺮﺯﻣﯿﻨﻤﺎﻥ ﺗﺸﻨﻪ ﯼ ﻓﻬﻢ ﺍﺳﺖ
ببار ای آگاهی…[/quote]
توضیحات شما به نوعی نسخه بومی شده مشکلات نوع بشر هست. منظورم اینه که اینطور نیست که این موضوع محدود به ایران، ایرانی، خاورمیانه و دسته خاصی باشد.[/quote]
نه عزيزجان فکر نميکنم اونطور که گفتي، مشکلات نوع بشر باشه
نوع بشر يني از سودان و افغانستان تا آمريکا و آلمان!!
آيا کشورهاي بدبختي که اسلام و فرهنگ نازلشون اونارو به قهقرا برده نماينده نوع بشر هستن؟؟
همين ترکيه هم جزئي از خاورميانه‌اس و ايضاً بادرصد بسياري مسلمون! اما يک دهم اين رذايل اخلاقي رو نميتوني اونجا ببيني
خواهشاً مشکلات و فلاکتهاي خودمونو به بقيه نوع بشر نسبت نديم ok .

0 ❤️

2015-11-27 05:40:08 +0330 +0330

[quote=کون دودول ممه باسن][quote=badboy1978]عرب هر چه باشد مرا دشمن است
کژ اندیش و بد خوی و اهریمن است[/quote]

افرین[/quote]
به شدت موافقم

0 ❤️

2015-11-28 03:50:10 +0330 +0330

ﮐﻬﻦ ﺗﺮﻳﻦ ﺷﻬﺮﻫﺎﻱ ﺟﻬﺎﻥ :
10:ﻧﯿﻮﯾﻮﺭﮎ 322 ﺳﺎﻝ
9: ﮐﻮﺍﻻﻻﻧﭙﻮﺭ 337 ﺳﺎﻝ
8:ﺭﯾﺎﺽ 850 ﺳﺎل
7: ﻋﺸﻖ ﺍﺑﺎﺩ 858 ﺳﺎﻝ
6: ﺍﺳﺘﺎﻧﺒﻮﻝ 1300 ﺳﺎﻝ
5: ﭘﮑﻦ 2070 ﺳﺎﻝ
4: ﺍﺳﺘﺎﺭﺍ 2333 ﺳﺎﻝ
3:ﺁﺗﻦ 3500 ﺳﺎﻝ
2: ﺗﺒﺮﯾﺰ 3900ﺳﺎﻝ ﻗﺒﻞ ﺍﺯ ﻣﯿﻼﺩ
ﻭ ﺩﺭ ﺭﺗﺒﻪ ﻧﺨﺴﺖ ﻫﻮﻳﺖ ﻣﻦ ﻭ ﺷﻤﺎ،
ﻧﺎﻣﻴﺴﺖ ﺑﻪ ﺍﻓﺘﺨﺎﺭ ﺯﻣﺎﻥ ﻭ ﺟﻬﺎﻥ ﻭ ﻣﮑﺎﻥ ﻭ ﺭﺗﺒﻪ
ﻧﺨﺴﺖ …
شيراز 4133 ﺳﺎﻝ ﻗﺒﻞ ﺍﺯ ﻣﻴﻼﺩ
اکباتان،همدان ،5000سال قبل از میلاد
شوش ،6000 سال قبل از میلاد
ﺍﯾﻨﺠﻮﺭ ﻣﺘﻨﺎ ﮐﭙﯽ ﮐﺮﺩﻧﺶ ﺣﺎﻝ ﻣﯿﺪﻩ ﺑﻪ ﺍﺩﻡ .

صفا کنید

0 ❤️

2016-07-14 05:02:08 +0430 +0430

ﻣﺮﺩﯼ ﺭﺍﺑﻪ ﺟﺮﻡ ﻗﺘﻞ ﻧﺰﺩ پادشاه ﺁﻭﺭﺩﻧﺪ.
ﭘﺴﺮﺍﻥ ﻣﻘﺘﻮﻝ ﺧﻮﺍﻫﺎﻥ ﺍﺟﺮﺍﯼ ﻗﺼﺎﺹ ﺑﻮﺩﻧﺪ.
ﻗﺎﺗﻞ ﺍﺯ پادشاه ﺑﺮﺍﯼ ﺍﻧﺠﺎﻡ کاری ﻣﻬﻢ برای ﺑﺮﺍﺩﺭﺵ ۳ﺭﻭﺯ ﻣﻬﻠﺖ ﺗﻘﺎﺿﺎ ﮐﺮﺩ.
ﺷﺎﻩ ﭘﺮﺳﯿﺪ:ﭼﻪ ﮐﺴﯽ ﺿﻤﺎﻧﺖ ﺗﻮ ﺭﺍ ﺧﻮﺍﻫﺪ ﮐﺮﺩ؟
ﻗﺎﺗﻞ ﺑﻪ ﻣﺮﺩﻡ نگاه ﮐﺮﺩ ﻭ گفت : ﺍﯾﻦ ﻓﺮﻣﺎﻧﺪﻩ.
ﺷﺎﻩ ﮔﻔﺖ :ﺍﯼ ﺳﭙﻬﺴﺎﻻﺭ ﺁﺭﺍﺩ ﺁﯾﺎﺍﯾﻦ ﻣﺮﺩ ﺭﺍﺿﻤﺎﻧﺖ ﻣﯿﮑﻨﯽ؟
ﺁﺭﺍﺩگفت :ﺑﻠﻪ ﺳﺮﻭﺭﻡ.
ﮔﻔﺖ ﺗﻮ ﺍﻭ ﺭﺍ ﻧﻤﯿﺸﻨﺎﺳﯽ ﻭ ﺍﮔﺮ ﻓﺮﺍﺭ ﮐﻨﺪ ﺣﮑﻢ ﺭﺍﺑﺮ ﺗﻮ ﺍﺟﺮﺍمیﮑﻨﯿﻢ!
ﺁﺭﺍﺩ گفت :ﺿﻤﺎﻧﺘﺶ ﻣﯿﮑﻨﻢ.
ﻗﺎﺗﻞ ﺭﻓﺖ و ۳ﺭﻭﺯ ﻣﻬﻠﺖ ﺩﺭ ﺣﺎﻝ ﺍﺗﻤﺎﻡ ﺑﻮﺩ ﻭ ﻣﺮﺩﻡ ﻧﮕﺮﺍﻥ ﺁﺭﺍﺩ ﺑﻮﺩﻧﺪ ﮐﻪ ﺣﮑﻢ ﺑﺮﺍﻭ ﺍﺟﺮﺍ ﻧﺸﻮﺩ.
اﻧﺪﮐﯽ پیش ﺍﺯﻏﺮﻭﺏ ﺁﻓﺘﺎﺏ ﻗﺎﺗﻞ ﺑﺮﮔﺸﺖ ﻭ ﺩﺭ ﺣﺎﻟﯿﮑﻪ ﺑﺴﯿﺎﺭﺧﺴﺘﻪ ﺑﻮﺩﺑﯿﻦ ﺩﺳﺘﺎﻥ ﺟﻼﺩ ﻗﺮﺍﺭ ﮔﺮﻓﺖ.
پادشاه ﭘﺮﺳﯿﺪ :ﭼﺮﺍ ﺑﺮﮔﺸﺘﯽ ﺩﺭﺣﺎﻟﯿﮑﻪ ﻣﯿﺘﻮﺍﻧﺴﺘﯽ ﻓﺮﺍﺭ ﮐﻨﯽ؟
ﻗﺎﺗﻞ پاسخ ﺩﺍﺩ :ﺗﺮﺳﯿﺪﻡ ﮐﻪ ﺑﮕﻮﯾﻨﺪ ﻭﻓﺎﯼ ﺑﻪ ﻋﻬﺪ ﺍﺯ ﺑﯿﻦ ﻣﺮﺩﻡ ﺍﯾﺮﺍﻥ ﺭﻓﺖ.
پادشاه ﺍﺯﺁﺭﺍﺩ ﭘﺮﺳﯿﺪ : ﭼﺮﺍ ﺍﻭ ﺭﺍﺿﻤﺎﻧﺖ ﮐﺮﺩﯼ؟
ﭘﺎﺳﺦ ﺩﺍﺩ :ﺗﺮﺳﯿﺪﻡ ﮐﻪ ﺑﮕﻮﯾﻨﺪ مهرورزی ﻭ ﻧﯿﮑﯽ ﺍﺯ ﺑﯿﻦ ﻣﺮﺩﻡ ﺍﯾﺮان رفته پس
ﺩﺭ ﺍﯾﻦ ﻫﻨﮕﺎﻡ ﭘﺴﺮﺍﻥ ﻣﻘﺘﻮﻝ ﻧﯿﺰ ﻣﺘﺄﺛﺮ ﺷﺪﻧﺪ ﻭ ﮔﻔﺘﻨﺪ : ﻣﺎ ﺍﺯ ﺍﻭ ﮔﺬﺷﺘﯿﻢ ﺯﯾﺮﺍ می ترﺳﯿﻢ ﮐﻪ ﺑﮕﻮﯾﻨﺪ ﺑﺨﺸﺶ ﻭ ﮔﺬﺷﺖ ﺍﺯﺑﯿﻦ ﻣﺮﺩﻡ ﺍﯾﺮﺍﻥ ﺭﻓﺖ.
این نوشته را گذاشتم زیرا می ترسم كه بگویند گذشته ایران از یاد مردم ایران رفته است…

0 ❤️

2016-07-14 05:27:37 +0430 +0430

اینو میشه از صفحات اینستای دختران اوباما,دونالد ترامپ و دیمیتری پایت ب زیبایی درکش کرد

0 ❤️

2016-07-14 05:48:00 +0430 +0430

کمبود مطالعه باعث کمبود آگاهی میشه . مردم ما مطالعه ی بسیار کمی در مقایسه با کشورهای دیگه دارن . وقتی مطالعه کم باشه قدرت استدلال کم میشه و هر چیزی رو به آدم می قبولانند . مردمی که از تاریخ و جغرافیای کشور خود و دیگر نقاط دنیا بی خبر باشند خیلی راحتتر مورد سو استفاده قرار می گیرند . کشورهای مختلفی در دنیا هستند که به فرهنگ و زبان خود تعصب دارند . مردم فرانسه بسیار ناسیونالیست و وطن پرستند و سرانه ی مطالعه ی بالایی دارند.
فرانسه از معدود کشورهایی هستش که در موزه ها و محیط های تاریخی خود از زبان انگلیسی استفاده نمی کند که این خود نشان از تعصب شدید به فرهنگ و زبان آن کشور دارد .
توصیم به دوستان عزیز و گرامی به عنوان یه هموطن اینه که کتابهایی رو تهیه کنید که در ان تاریخ اصیل ایران به خصوص تاریخ قبل از اسلام و دوران شکوفایی و یکه تازی ایران به تفصیل بیان شده باشه . تربیت کودکان و نسل آینده را خود بر عهده بگیرید و انها را با حقیقت هر چیزی آشنا کنید نه چیزهایی که برای شما تهیه میکنند . در صد بسیاری از ما درسهای تاریخی به خصوص تاریخ بعد از انقلاب را خوانده ایم ولی کوچکترین اعتقادی به ان نداریم چرا که از اصل تاریخ و اتفاقات دقیق آن با خبریم .

نسل بعدی چشم امیدش به ماست . تربیت نسلی روشنگر و واقع بین کار خیلی مشکلیه که باید برای ان تلاش بکنیم . متشکرم

0 ❤️

2016-07-14 06:00:42 +0430 +0430
نقل از: sme_1364 کمبود مطالعه باعث کمبود آگاهی میشه . مردم ما مطالعه ی بسیار کمی در مقایسه با کشورهای دیگه دارن . وقتی مطالعه کم باشه قدرت استدلال کم میشه و هر چیزی رو به آدم می قبولانند . مردمی که از تاریخ و جغرافیای کشور خود و دیگر نقاط دنیا بی خبر باشند خیلی راحتتر مورد سو استفاده قرار می گیرند . کشورهای مختلفی در دنیا هستند که به فرهنگ و زبان خود تعصب دارند . مردم فرانسه بسیار ناسیونالیست و وطن پرستند و سرانه ی مطالعه ی بالایی دارند. فرانسه از معدود کشورهایی هستش که در موزه ها و محیط های تاریخی خود از زبان انگلیسی استفاده نمی کند که این خود نشان از تعصب شدید به فرهنگ و زبان آن کشور دارد . توصیم به دوستان عزیز و گرامی به عنوان یه هموطن اینه که کتابهایی رو تهیه کنید که در ان تاریخ اصیل ایران به خصوص تاریخ قبل از اسلام و دوران شکوفایی و یکه تازی ایران به تفصیل بیان شده باشه . تربیت کودکان و نسل آینده را خود بر عهده بگیرید و انها را با حقیقت هر چیزی آشنا کنید نه چیزهایی که برای شما تهیه میکنند . در صد بسیاری از ما درسهای تاریخی به خصوص تاریخ بعد از انقلاب را خوانده ایم ولی کوچکترین اعتقادی به ان نداریم چرا که از اصل تاریخ و اتفاقات دقیق آن با خبریم .

نسل بعدی چشم امیدش به ماست . تربیت نسلی روشنگر و واقع بین کار خیلی مشکلیه که باید برای ان تلاش بکنیم . متشکرم

دوست خوبم خیلی ممنون از نظر ارزشمندت

0 ❤️

2016-07-14 07:12:10 +0430 +0430
نقل از: فریدون-فرخزاد-2 اینو میشه از صفحات اینستای دختران اوباما,دونالد ترامپ و دیمیتری پایت ب زیبایی درکش کرد

سلام عزیزم بله متسفانه حق با شماست ولی باید از جائی شروع کرد باید به نظر من خودمون فرهنگ سازی کنیم تا رفته رفته از این فقر فرهنگی که گربانمونو گرفته آزاد بشیم

0 ❤️

2016-07-18 08:34:36 +0430 +0430

داداش منابعت رو هم ذکر کن پای هر نوشتت

0 ❤️

2016-09-06 05:46:56 +0430 +0430

طرفداران دولت گفتند ماجرای افشای فیش‌های حقوقی به خاطر آن بود که غارت‌های بزرگ در دولت احمدی‌نژاد فراموش شود. بعد از افشای بذل و بخشش املاک نجومی در شهرداری به خودی‌ها، خبرگزاری‌های اصول‌گرا بر این طبل می‌کوبند که افشای واگذاری املاک نجومی برای آن بود که حقوق‌های نجومی از یاد بروند.

در سیل افشاگری‌ها که هر روز به انتخابات نزدیک می‌شود هیچ‌کس به اصل دزدی و غارت کاری ندارد بلکه همه به دنبال توجیه این غارت با بی‌آبرو کردن رقیبند و در این مورد علیه هم موفق عمل می‌کنند و در دفاع از خود هیچ‌کاری نمی‌توانند بکنند جز استفاده از حربه پررویی.

در این میان مردم هم دیگر یقین کرده‌اند که دعوای نمایشی سرکنسرت، حجاب و… در اصل می‌خواهد توجه مردم را از غارت‌های بزرگ منحرف کند و بالاخره بازی توجیه‌ها دارد داغ می‌شود و به سلامتی هیچ مدیری عزل، محاکمه و تنبیه نمی‌شود و یقین بکنید تا زمانی که ته خزانه هم جارو شود این بازی ادامه خواهد داشت و بازی که همه غارتگران در آن برنده‌اند و بازنده تنها ملت به ظاهر عزیز ایران است که هر روز فقیرتر و سیاه بخت‌تر می‌شود.

0 ❤️

2018-10-29 05:16:29 +0330 +0330

https://www.aparat.com/v/Sbpn8/تنبیه_اعراب_توسط_ارتش_ایران_-%D8%B4%D8%A7%D9%BE%D9%88%D8%B1%D8%AF%D9%88%D9%85_%28%D9%BE%D8%A7%D8%AF%D8%B4%D8%A7%D9%87_%D8%B3%D8%A7%D8%B3%D8%A7%D9%86%DB%8C%29

2 ❤️

2018-10-29 06:18:30 +0330 +0330
نقل از: mehranjoon1356 https://www.aparat.com/v/Sbpn8/%D8%AA%D9%86%D8%A8%DB%8C%D9%87_%D8%A7%D8%B9%D8%B1%D8%A7%D8%A8_%D8%AA%D9%88%D8%B3%D8%B7_%D8%A7%D8%B1%D8%AA%D8%B4_%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86_-_%D8%B4%D8%A7%D9%BE%D9%88%D8%B1_%D8%AF%D9%88%D9%85_%28%D9%BE%D8%A7%D8%AF%D8%B4%D8%A7%D9%87_%D8%B3%D8%A7%D8%B3%D8%A7%D9%86%DB%8C%29

چه شکوه و شرفی داشتیم

کاش در آن دوره می زیستم و یکی از سربازان ارتش شاپور بودم

و چه دون مایه و بی شرف شدیم

با پوزش و بدور از دوستان

1 ❤️

2018-10-29 07:13:19 +0330 +0330
نقل از: فامیل.دور
نقل از: mehranjoon1356 https://www.aparat.com/v/Sbpn8/%D8%AA%D9%86%D8%A8%DB%8C%D9%87_%D8%A7%D8%B9%D8%B1%D8%A7%D8%A8_%D8%AA%D9%88%D8%B3%D8%B7_%D8%A7%D8%B1%D8%AA%D8%B4_%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86_-_%D8%B4%D8%A7%D9%BE%D9%88%D8%B1_%D8%AF%D9%88%D9%85_%28%D9%BE%D8%A7%D8%AF%D8%B4%D8%A7%D9%87_%D8%B3%D8%A7%D8%B3%D8%A7%D9%86%DB%8C%29

چه شکوه و شرفی داشتیم

کاش در آن دوره می زیستم و یکی از سربازان ارتش شاپور بودم

و چه دون مایه و بی شرف شدیم

با پوزش و بدور از دوستان

الان هم دیر نشده با کمی غیرت و همت میتونیم به همون شکوه و بزرگی برگردیم

1 ❤️

2018-12-22 15:00:05 +0330 +0330

دوستان داریم یه گر.و.ه تشکیل میدیم. و کسایی که در زمینه اعتراضات و براندازی فعالیت دارن پیام بدن به ادمین فعال نیاز داریم.

0 ❤️

2018-12-22 15:09:27 +0330 +0330

فرهنگ و تمدن گذشته ما حقیقتا خیلی فراتر از زمان خودش بوده
مهم ترین چیز عدالت و برابری بین نژادی بود که توی کشور ما برعکس تمامی کشورای اون دوره وجود داشت
کاش الان هم میتونستیم همون طور باشیم
اینقدر عرب ستیز نبودیم اینقدر ترک ها و افغان ها رو به تمسخر نمیگرفتیم
کاش گذشتمون باعث نمیشد اینقدر به خودمون مغرور بشیم

1 ❤️

2020-10-29 04:06:55 +0330 +0330

دوست دارم بدونم این روزها نظرتون چیه

0 ❤️

2020-10-29 15:09:19 +0330 +0330

اسکندر به پارسگرد یا پاسارگاد رسید در آنجا حوضی و در میان آن کتیبه ای دید که نوشته شده بود:ای مسافر و ای رهگذر از هر جا که میای و هر که هستی میدانم روزی خواهی آمد.پس بدان من هستم کوروش پسر کمبوجیه که از کوچ نشینان دولت پارس بزرگترین ارتش را ساختم و بر چهار گوشه جهان حکمروایی کردم و به این خاک که مرا در خود نگه داشته است رشک به حسد مبر زیرا این خاک روزی تو را در خود جای خواهد داد.
آنگاه اسکندر گریه کنان گفت :اگر این کتیبه را خوانده بودم تخت جمشید رو به آتش نمیکشیدم.

0 ❤️

2020-10-29 15:12:11 +0330 +0330

0 ❤️

2020-10-29 16:21:42 +0330 +0330

↩ king8
دوست عزیز من اندازه خودم تاریخ ایرانو میدونم و مطالعه دارم شما اگر از بی حجابی در رنجید بهتره عوض متهم کردن من به نداشتن اطلاعات تاریخی مشکل را ریشه ای تر بررسی کنید
در فرهنگ ایران و ایرانی داشتن حیا و انسانیت تقدم داره نه حجاب تعریف شده از طرف کسانی که خودشون هم اعتقادی بهش ندارند

0 ❤️

2020-10-30 03:18:11 +0330 +0330

↩ king8
کاش تو آتشکده ای که تقریبا کعبه زردشتیان هست و حالت کعبه براشون داره و هر سال از همه ایران اونجا برای انجام مراسم جمع میشن میرفتی و راجع به همون پوشش اجباری ازشون سوال میکردی

0 ❤️

2020-10-30 10:49:17 +0330 +0330

↩ Ser0t0nin_Addict
عزیزم فکر میکنم حرف من و شما دقیقا یکیه فقط مدل گفتنش فرق داره

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «