مبارزه با اسلام از همین امروز: بیایید قرآن‌ها را پاره کنیم و برگه‌های آن‌ را در خیابان‌ها بریزیم

1393/05/29

در این خاک زرخیز ایران زمین
نبودند جز مردمی پاک دین

همه دینشان مردی و داد بود
وز آن کشور آزاد و آباد بود

چو مهر و وفا بود خود کیششان
گنه بود آزار کس پیششان

همه بنده ناب یزدان پاک
همه دل پر از مهر این آب و خاک

پدر در پدر آریایی نژاد
ز پشت فریدون نیکو نهاد

بزرگی به مردی و فرهنگ بود
گدایی در این بوم و بر ننگ بود

کجا رفت آن دانش و هوش ما
که شد مهر میهن فراموش ما

که انداخت آتش در این بوستان
کز آن سوخت جان و دل دوستان

چه کردیم کین گونه گشتیم خوار؟
خرد را فکندیم این سان زکار

نبود این چنین کشور و دین ما
کجا رفت آیین دیرین ما؟

به یزدان که این کشور آباد بود
همه جای مردان آزاد بود

در این کشور آزادگی ارز داشت
کشاورز خود خانه و مرز داشت

گرانمایه بود آنکه بودی دبیر
گرامی بد آنکس که بودی دلیر

نه دشمن در این بوم و بر لانه داشت
نه بیگانه جایی در این خانه داشت

از آنروز دشمن بما چیره گشت
که ما را روان و خرد تیره گشت

از آنروز این خانه ویرانه شد
که نان آورش مرد بیگانه شد

چو ناکس به ده کدخدایی کند
کشاورز باید گدایی کند

به یزدان که گر ما خرد داشتیم
کجا این سر انجام بد داشتیم

بسوزد در آتش گرت جان و تن
به از زندگی کردن و زیستن

اگر مایه زندگی بندگی است
دو صد بار مردن به از زندگی است

بیا تا بکوشیم و جنگ آوریم
برون سر از این بار ننگ آوريم

11906 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2014-08-20 09:27:07 +0430 +0430

با کیرم رو کس مامانت مینویسم گوت عطا

0 ❤️

2014-08-20 09:29:16 +0430 +0430

[quote=sajjad voitarex]با کیرم رو کس مامانت مینویسم گوت عطا[/quote]
lol

0 ❤️

2014-08-21 04:51:26 +0430 +0430

هرکی با اسلام مبارزه میکنه ماهم با اون مبارزه مکنیم کثافتای بیشرف هرکی توهین به قرانو خدا میکنه مادرشو خاهرش زیرمردم دستو پا میزنه بی شرفای بی ابرو

0 ❤️

2014-08-21 04:59:14 +0430 +0430

هی حیونایی ک با اسلامو قران توهین میکنید جراتشو دارین برین در قانون این حرفارو بزنین هرکی اعتقادی داره به اعتقاد ماتوهین نکنین شما حیونین نه ادم

0 ❤️

2014-08-21 05:05:00 +0430 +0430

[quote=anytimeswithu]کس کش تو اینقدر نفهمی که اگه همه دنیا هم جمع بشن و بخوان روح قران رو از بین ببرن باز هم نمیتونن
1400 ساله مادر جنده هایی مثل تو میخوان این کار رو بکنن
ولی همشون مثل تو هیچ گهی نتونستند بخورن
تا ابد هم هر چی مادر جنده بیان نمیتونند چنین کاری کنند
صاحب کتاب خالق جهان هستی است پس کسی که تونسته این جهان رو خلق بکنه تو و امثال تو هم هیچ گهی نیستسد که بتونید کاری بکنید[/quote]

اونا توهین به ما میکنن ما هم به اونا اسم کتاب اسمونی رو اصن نباید تو این سایت برد داشی اینا سگن البته سگ وفا داره حیف سگ…ی حیون کثیفن اینا جرعتشو داشته باشن میرن جلو قانون این کارو میکنن تا چوب2متری بره تو کونشون فقط بلدن حرف بزنن

0 ❤️

2014-08-21 05:10:42 +0430 +0430

[quote=عطامروج]سلام بر پسر کس ندیده ?
یکی دو نفر رو هم که از اسلام دور کنیم کافیه[/quote]

هیچ گوهی نمیخوری هیچ خداپرستی ک کتابش قران باشه و دینش اسلام سمت تو نمیاد اگرم بیاد ما نمیزاریمش چی فکر کردی؟؟؟برو کونتو بده هواست باشه اجیتو مادرت لو نرن ابروشون رفته نزا اینجارو به گند بکشن با خودشون

0 ❤️

2014-08-21 05:20:51 +0430 +0430

سلام به همتون
چه اونی که “اسلام” رو قبول دار!! چه اونی که قبول نداره!!
اول از همه بگم که من هم اسلام رو قبول ندارم و به نظرم فقط جهت به قدرت رسیدن محمد درست شده!!!
عزیزم، اونی که این پست رو درست کردی وقتی اسلام رو قبول نداری یعتی باید قران رو خونده باشی که بتونی دلیلی برای حرفت بیاری خودنی؟؟؟
دوم، از شعر اولت بنظرم رسید که آدم متمدن و روشن فکری باشی ولی توحین به ارزش های یک ایرانی درست نیست حتی اونی که داره گاو رو میپرسته!
از دوستانی که اسلام رو قبول دارن و دارن ازش دفاع بی مورد می کنند خرده نمی گیرم چون از آدمی که داره دفاع از کتابی میکنه که حتی شرط می بندم یکبارم یک صفحه کاملشو به پارسی نخونده ببینه توش چه خبره؟ این ملاها دارن راست میگن؟ خبری از آزادی توش هست؟ خبری از برابری زن و مرد هست؟
تا حالا این سوال براشون پیش نیومده که چرا باید شهادت یک زن نیمی از شهادت یک مرد باشه؟ چرا توی سوره “نساء” نوشته شده “زنانی که در جنگ بدست می آورید در آنها می توانید کشت کنید”؟؟؟؟ چرا به ما میگن: زن شوهر مرده 100 روز “عده” داره؟ ولی محمد شب اول بعد از جنگ خیبر با دختر فرمانده قلعه خیبر که همون روز صبح شوهرش رو علی کشت همبستر شد؟؟؟
از مدافعان نمیتونم خرده ای بگیرم این دوستان فقط بخاطر اینکه پدرشون مسلمون بوده و از بچگی بهشون گفته قرآن کتاب خداونده که به محمد نازل شده الان دارن حرص می خودرن البته پدره هم همینجوری مسلمون شده!!!
عزیزم تا حالا شده یک جلد کتاب بخونی؟ شاهکار "23 سال " رو خوندی؟ فقط اسلام رو توی کتاب درسیات یادته؟ “تاریخ طبری” رو خوندی؟ نه واقعا!!! حتی حاضری بری یک بار بیطرفانه و برای اینکه بفهمی در نادانی هستی یا نه این کتاب رو، همون قرآنی رو میگم که درای سنگشو به سینت میزنی بخونی؟؟؟

اگه خوندی و بازم ازش دفاع کردی بازهم بهت احترام میزام که بدونی من زاده “کوروش” هستم، زاده “داریوش”، زاده “کاوه”، زاده “فریدون”، زاده “خسرو پرویز” نه یک “عرب ننگین”. دوست من فرق منو تو همین جاست!

چو مهر و وفا بود خود کیششان / گنه بود آزار کس پیششان
همه بنده ناب یزدان پاک / همه دل پر از مهر این آب و خاک
پدر در پدر آریایی نژاد / ز پشت فریدون نیکو نهاد

برای ایرانم با این نادانان نگرانم!!!

0 ❤️

2014-08-21 05:34:36 +0430 +0430

[quote=sex_want_ed]سلام به همتون
چه اونی که “اسلام” رو قبول دار!! چه اونی که قبول نداره!!
اول از همه بگم که من هم اسلام رو قبول ندارم و به نظرم فقط جهت به قدرت رسیدن محمد درست شده!!!
عزیزم، اونی که این پست رو درست کردی وقتی اسلام رو قبول نداری یعتی باید قران رو خونده باشی که بتونی دلیلی برای حرفت بیاری خودنی؟؟؟
دوم، از شعر اولت بنظرم رسید که آدم متمدن و روشن فکری باشی ولی توحین به ارزش های یک ایرانی درست نیست حتی اونی که داره گاو رو میپرسته!
از دوستانی که اسلام رو قبول دارن و دارن ازش دفاع بی مورد می کنند خرده نمی گیرم چون از آدمی که داره دفاع از کتابی میکنه که حتی شرط می بندم یکبارم یک صفحه کاملشو به پارسی نخونده ببینه توش چه خبره؟ این ملاها دارن راست میگن؟ خبری از آزادی توش هست؟ خبری از برابری زن و مرد هست؟
تا حالا این سوال براشون پیش نیومده که چرا باید شهادت یک زن نیمی از شهادت یک مرد باشه؟ چرا توی سوره “نساء” نوشته شده “زنانی که در جنگ بدست می آورید در آنها می توانید کشت کنید”؟؟؟؟ چرا به ما میگن: زن شوهر مرده 100 روز “عده” داره؟ ولی محمد شب اول بعد از جنگ خیبر با دختر فرمانده قلعه خیبر که همون روز صبح شوهرش رو علی کشت همبستر شد؟؟؟
از مدافعان نمیتونم خرده ای بگیرم این دوستان فقط بخاطر اینکه پدرشون مسلمون بوده و از بچگی بهشون گفته قرآن کتاب خداونده که به محمد نازل شده الان دارن حرص می خودرن البته پدره هم همینجوری مسلمون شده!!!
عزیزم تا حالا شده یک جلد کتاب بخونی؟ شاهکار "23 سال " رو خوندی؟ فقط اسلام رو توی کتاب درسیات یادته؟ “تاریخ طبری” رو خوندی؟ نه واقعا!!! حتی حاضری بری یک بار بیطرفانه و برای اینکه بفهمی در نادانی هستی یا نه این کتاب رو، همون قرآنی رو میگم که درای سنگشو به سینت میزنی بخونی؟؟؟

اگه خوندی و بازم ازش دفاع کردی بازهم بهت احترام میزام که بدونی من زاده “کوروش” هستم، زاده “داریوش”، زاده “کاوه”، زاده “فریدون”، زاده “خسرو پرویز” نه یک “عرب ننگین”. دوست من فرق منو تو همین جاست!

چو مهر و وفا بود خود کیششان / گنه بود آزار کس پیششان
همه بنده ناب یزدان پاک / همه دل پر از مهر این آب و خاک
پدر در پدر آریایی نژاد / ز پشت فریدون نیکو نهاد

برای ایرانم با این نادانان نگرانم!!![/quote]
شاید نحونده باشیم اما بازم ی چیزای ازش میدونیموقبولش داریمو میپرستیمش شاید قرانو نخونیم اما نمازمون ک اونم سروقت نیس میخونیم دوس نداریم کسی به باور هامون توهین کنه قران ی کتاب مقدسو پاکه نباید به دهن اینا خراب بشه البته دریا با دهن سگ کثیف نمیشه ایرانی هستیم ومیمونیم نه فکر بیرون رفتن تو سرمونه ن فکر کفر همیشه یادت باشه دریا با دهن سگ کثیف نمیشه

0 ❤️

2014-08-21 06:05:34 +0430 +0430

حتی اگه به اسلام اعتقاد نداری به دین بقیه احترام بزار اینکه به بقیه توهین کنی با فرهنگ بودن نیست منم قبول دارم زرتشتیا از ما خیلی بهتر بودن خیلیم بهشون احترام میزارم اما این دلیل نمیشه به بقیه توهین کنم نظره هر کی برایه خودش مهترمه

0 ❤️

2014-08-21 14:29:49 +0430 +0430

سلام
رسم شده در بعضی سایتها به اسلام و نظاممون توهین میشه.
باید بگم افراد از ادیان با دیدگاهها و سلایق مختلف از این سایتها بازدید می کنند که این بی احترامی ها را برنمی تابند و برایشان بسیار ناراحت کننده است.
من به دینم و کشورم افتخار می کنم و به افرادی که به قرآن و اسلام و مقدساتم توهین می کنند توصیه می کنم که بهتره پلهای پشت سرشان را خراب نکنند.
و قل جاء الحق و زهق الباطل ان الباطل کان زهوقا.
وعده حتمی است.
خدایا ما را به راه راست هدایت فرما.

0 ❤️

2014-08-23 19:00:59 +0430 +0430

همه قرآنارو پاره کن…همشونو آتیش بزن…همشونو بریز توی خیابونا
ولی آخرش که چی؟فکر میکنی به هدفت میرسی؟!
مگه معاویه توی جنگ صفین قرآن هارو بر سر نیزه نذاشت؟عکس العمل خلیفه مسلمین چی بود؟…گفت اونا فقط کاغذن قرآن ناطق منم…چرا؟چون درک یک مسلمان اینقدر بالا هست که ذات کتاب براش مهمه.نه مثل تو که اونقدر بدبختی که نمیدونی چیکار کنی و میای اینجا و میگی این کتابو باید پاره کرد…
اصلا قرآن نه…کتاب داستان هم نه…حتی اگه یه دفتر نقاشی رو هم از وسط پاره کنی و بری توی خیابونا بریزی نشون دهنده ی خوی وحشی گری جنابعالی هست…نشون میده چقدر شمایی که ادعای کامل بودن توی فرهنگ و اصالت و سیاست میکنین فرسنگ ها از فرهنگ اصیل و اصالت کلام و سیاست درست و منطقی دورین…!!!
بیچاره زبان فارسی که تو داری باهاش این چرتوپرتارو مینویسی…بیچاره اقلیت های عزیز مذهبیمون که که دارن توی این کشور در کنار توی حرومزاده زندگی میکنن!!!
من آدمی نیستم که الکی به کسی توهین کنم ولی گفتم حرومزاده چون میدونم حرومزاده ای…چون خصلت یه حرومزاده اینه که قلب سنگ میشه و دیگه حقانیتو نمیتونه بپزیره…مطمعنا اگه یه آدم عادی بودی با این حرفایی که دوستان تاحالا به شما زدن تاحالا باید کمی درباره اسلام تحقیق میکردی که حداقل بفهمی چی به چیه…ولی نه …اونقدر مختو با این مضخرفات پر کردی که جایی برای منطق و اصول نمونده…من این حرفامو به کسایی به تورات و انجیل و کتاب های مقدس دیگه هم توهین میکنن هم میزنم…چون این کار از یک انسان متمدن بعیده!!!

0 ❤️

2014-08-24 08:10:21 +0430 +0430

[quote=پا خور]همه قرآنارو پاره کن…همشونو آتیش بزن…همشونو بریز توی خیابونا
مگه معاویه توی جنگ صفین قرآن هارو بر سر نیزه نذاشت؟عکس العمل خلیفه مسلمین چی بود؟…گفت اونا فقط کاغذن قرآن ناطق منم…چرا؟چون درک یک مسلمان اینقدر بالا هست که ذات کتاب براش مهمه. lol نه مثل تو که اونقدر بدبختی که نمیدونی چیکار کنی و میای اینجا و میگی این کتابو باید پاره کرد…
اصلا قرآن نه…کتاب داستان هم نه…حتی اگه یه دفتر نقاشی رو هم از وسط پاره کنی و بری توی خیابونا بریزی نشون دهنده ی خوی وحشی گری جنابعالی هست…نشون میده چقدر شمایی که ادعای کامل بودن توی فرهنگ و اصالت و سیاست میکنین فرسنگ ها از فرهنگ اصیل و اصالت کلام و سیاست درست و منطقی دورین…!!!
بیچاره زبان فارسی که تو داری باهاش این چرتوپرتارو مینویسی…بیچاره اقلیت های عزیز مذهبیمون که که دارن توی این کشور در کنار توی حرومزاده زندگی میکنن!!!
من آدمی نیستم که الکی به کسی توهین کنم ولی گفتم حرومزاده چون میدونم حرومزاده ای…چون خصلت یه حرومزاده اینه که قلب سنگ میشه و دیگه حقانیتو نمیتونه بپزیره…مطمعنا اگه یه آدم عادی بودی با این حرفایی که دوستان تاحالا به شما زدن تاحالا باید کمی درباره اسلام تحقیق میکردی که حداقل بفهمی چی به چیه…ولی نه …اونقدر مختو با این مضخرفات پر کردی که جایی برای منطق و اصول نمونده…من این حرفامو به کسایی به تورات و انجیل و کتاب های مقدس دیگه هم توهین میکنن هم میزنم…چون این کار از یک انسان متمدن بعیده!!![/quote]

چرا کس میگی آخه اگه درکشون بالا بود که به حرف فرماندشون گوش میکردن و تسلیم نمیشدن

0 ❤️

2014-08-24 08:28:42 +0430 +0430

کس کش عوضی مادر جنده تو گوز خرم نیستی جلوی خدا احمق کیرم تو دهن مامانت خود کس کش بیشور بیناموسی به بقیه چیکار داری؟ اخه کس کش تو کی هستی که در باره ی یه دین حرف بزنی؟ تو اندازه یه کیر بچه هم نیستی پست بدبخت تو خوکی بدبخت ختنه ای
شاید تو کشور ما یه سری کارا میکنن ادم تعجب میکنه ولی این هیچ ربطی به خدا و پیامبرشو و قرانش نداره …
بعضی از این اخوندا هستن که باید روشون رید ولی تو خانه ی خدا رو مسخره میکنی؟
بدبخت رفتی به جنگ خدا ، خدا روت انچنان میرینه که ندونی چی شد؟ چی مشد؟ کی بود ؟ چی بود؟ ولی تو همین حالا هم شبیه یه کپه گوه رو هم انباشته شده ای روانی کون کش
امیدوارم زود تر دست از کار برداری چون تو به جنگ خدا رفتی و فقط حرف میزنی ولی فکر کردی خدا چجوری به جنگ تو میاد؟
بیچاره میشی … از الان بیچاره تر میشی … نکن اینکارو

0 ❤️

2014-08-24 08:44:50 +0430 +0430

از قدیم گفتن حکم رو کاغذ مال محکمس!
حالا هی بیاین جر بدین خودتونو
هر کی عقاید خودش رو داره

0 ❤️

2014-08-24 08:50:38 +0430 +0430

وقتی به جای ازدواج و ارضای صحیح جنسی دنبال گشتن روی سایت ها باشی
اینقدر ضعیف میشی که یه حرام زاده بیاد وایسه به دینت به پیامبر و کتاب مقدست توی حضور همه توهین کنه و تو وایسی و نگاهش کنی
واقعاً‌ برای خودم متاسفم بچه ها خداحافظ
من تاحالا نبودم این تنها کامنت من است
و دیگر هم نیستم
این شیطان را خارج از فضای سایبر باید دید و با او جنگید
اگر بین هزاران هم نوع خودت با دست پر ببینمت و دستم خالی باشد
بدان جان سالم بدر نخواهی برد
همان بهتر که تو را نمی شناسم

0 ❤️

2014-08-24 12:21:26 +0430 +0430

[quote=Ali Claye][quote=پا خور]همه قرآنارو پاره کن…همشونو آتیش بزن…همشونو بریز توی خیابونا
مگه معاویه توی جنگ صفین قرآن هارو بر سر نیزه نذاشت؟عکس العمل خلیفه مسلمین چی بود؟…گفت اونا فقط کاغذن قرآن ناطق منم…چرا؟چون درک یک مسلمان اینقدر بالا هست که ذات کتاب براش مهمه. lol نه مثل تو که اونقدر بدبختی که نمیدونی چیکار کنی و میای اینجا و میگی این کتابو باید پاره کرد…
من آدمی نیستم که الکی به کسی توهین کنم ولی گفتم حرومزاده چون میدونم حرومزاده ای…چون خصلت یه حرومزاده اینه که قلب سنگ میشه و دیگه حقانیتو نمیتونه بپزیره…مطمعنا اگه یه آدم عادی بودی با این حرفایی که دوستان تاحالا به شما زدن تاحالا باید کمی درباره اسلام تحقیق میکردی که حداقل بفهمی چی به چیه…ولی نه …اونقدر مختو با این مضخرفات پر کردی که جایی برای منطق و اصول نمونده…من این حرفامو به کسایی به تورات و انجیل و کتاب های مقدس دیگه هم توهین میکنن هم میزنم…چون این کار از یک انسان متمدن بعیده!!![/quote]

چرا کس میگی آخه اگه درکشون بالا بود که به حرف فرماندشون گوش میکردن و تسلیم نمیشدن[/quote]
دقیقا همینطوره…اگه به حرفش گوش کرده بودن سپاه اسلام شکست نمیخورد!!!..منم منظورم همینه!!!

0 ❤️

2014-08-24 12:46:30 +0430 +0430

شاشیدم تو روحت…تخم سگ بی پدر مادر…

0 ❤️

2014-08-24 13:21:28 +0430 +0430

اهل نظر دادن نیستم
ولی دیگه مجبور شدم
اول از همه دین هر کس برای خودش مقدسه درست یا غلط کاری ندارم نباید بهش توهین بشه
ثانیا اینجا یک سایت سکسیه نه سیاست و دین پس لطف کنید خارج از مطلب حرف نزنید
چون با عرض معذرت خیلی هاتون نه درکشو دارید نه قدرت بحثشو
خیلی ها بزرگتر از شما نتونستن این بحث ها رو تموم کنن یس بیخال
حرف آخرم دوستان لطف کنن جواب این شخص {باید رید به اسلام} رو ندین
هر چی شما جلز و ولز کنین و جوابشو بدین این بدتر خوشحال میشه
پس بزارید هرچی دلش میخواد بگه
در ضمن به نظر من این فرد اصلا ایرانی نیست
اگه ایرانی بود تحت هیچ شرایطی راضی نمیشد کسی به کشورش چپ نگاه کنه چه برسه که ذوق کنه که به ایران حمله کنن

0 ❤️

2014-08-24 15:14:50 +0430 +0430

اصلا یادم رفته بود که این تاپیک رو زدم! چه خواری گأییده این تاپیک از مسلمین! خخخخخخخخ lol

0 ❤️

2014-08-24 15:30:03 +0430 +0430

[quote=dr.sexxxy]اینکه آدمای کثیفی مثل این آقا قرآن رو آتیش بزنن باعث خوشحالی ماهایی که بهش اعتقاد داریم باید باشه، این که همچین آدمایی مسلمون نیستن باید شادمون کنه، آتیش بزن جناب! کاغذو آتیش می زنی، روح و حقیقتشو می خوای چکار کنی؟؟؟ کاش همیشه دشمنای دین انقدر بی سیاست باشن[/quote]

دمت گررررررررررررررررررررررررررررررررم خیلی خوشم اومد واقعا دمتر گرم

0 ❤️

2014-08-24 15:39:23 +0430 +0430

ایشالله خود خدا با یه حرف از اون برگه هایی که از قرآن پاره کردی کمرتو بشکونه

0 ❤️

2014-08-24 16:06:06 +0430 +0430

[quote=جمشیدمانکن][quote=باید رید به اسلام]اصلا یادم رفته بود که این تاپیک رو زدم! چه خواری گأییده این تاپیک از مسلمین! خخخخخخخخ lol[/quote]
اصولا اومدم بگم که:کس خار همه عربا و بسیجیا که گوه نخوری در مورد من
و بعد اینکه مادرتو سگ سیاه ارمنی گاییییییییییییییییییییید لاشیییییییییییییییییییییییییییییی
تو گوه میخوری با هفت جد و آبادت که به کتاب مقدس توهین میکنی
امثال تو لاشی که میگن این کتاب نوشته دست محمد هستش واقعا از عقل و مغز سطحی برخوردارن که نمیتونن بفهمنش
یا اصلا نخوندن و با حرف بقیه جو زده میشن
من به مادر کسی فحش نمیدم ولی چون میدونم مامان تو جندس و تورو از سگ گرفته پس میگم مادرتو نره الاغ گایییییییییییییییییییییییییییییییییییییییید
الان نمیفهمید ولی یه مامانی از شماها گاییده بشه بعدا که بفهمین دنیا دست کیه[/quote]
مسلمونی دیگه، کاریتم نمیشه کرد جز اینکه آنلاین و آفلاین بگأییمت!

0 ❤️

2014-08-24 16:11:43 +0430 +0430

قرآن‌ها رو پاره می‌کنیم و آتش می‌زنیم و شما بسیجی‌‌ها هم اگه خیلی‌ به قدرت امامانتون اعتقاد دارید اینقدر کون خودتون رو پاره نکنید. یا بکنید ! کون خودتونه دوس دارید پارش کنید. زحمت ما هم کمتر میشه. خخخخخخخخ lol

0 ❤️

2014-08-24 16:26:30 +0430 +0430

بزو کس کش کونتوبده-ريدم به قبر پدر كس كشت و مادر حرومزادت كه تو را درست كردن. مادر جنده قران و اسلام چكار به تو دارن كه اينقدر گهشونا ميخوري. جاكش اگه خايه داري بيا تو جامعه اينا را بگو تا مسلمونا خودتو هفت جد و ابادتو بگا بدن

0 ❤️

2014-08-24 16:40:42 +0430 +0430

واقعا با این جملات و این عکسا به کجا میخوای برسی؟
فک کنم تنها هدفت به رخ کشیدن شعور خانوادگیت به رخ بچه های سایت باشه

0 ❤️

2014-08-24 16:58:09 +0430 +0430

ولا با این نوناش :-D

0 ❤️

2014-08-24 17:02:01 +0430 +0430

ای خارتو گایدم دهن ابجیت سرویس خوشم میاد یه مشت بچه کونی ک تو خونه زاغ خواهر مادرشون رو میزنن و بیادشون کف دستی میرن تو دنیای مجازی شاخ میشن :-D

0 ❤️

2014-08-24 17:05:37 +0430 +0430

می دونی داستان تو مثل یزیده که هفت پستان داشت
تو پدرت سگه مادرت یه فاحشه
تو هفت پستانی

0 ❤️

2014-08-24 17:22:37 +0430 +0430

فقط یه کلمه میگم : کیرم تو عاقبتت :)

0 ❤️

2014-08-24 17:23:13 +0430 +0430

من نمیدونم چه دین و مسلکی داری ولی من یه مسلمونم و از نقل قول امامی برای تو میگم که خیلی از دانشمندانی که میشناسی از شاگردان شاگردان این امام بودن

یه روز یه شخص بت پرست به امام توهین کرد و یکی از اصحاب عصبانی شد و به خدای آن مرد توهین کرد امام فرمود چرا به خدایش توهین کردی آن صحابه پاسخ داد یابن رسول ا… این مرد به شما توهین کرد امام گفت میدانم اگر او به من توهین کرد من میتوانم جوابش را بدهم و من اینکار را نمیکنم چون شخصیت خود را بالاتر از آن میدانم که به کسی توهین کنم و در ضمن تو نباید بخوای او توهین میکردی چون اگر تو توهین بخوای او کنی به شی بیجانی توهین کرده ای و اگر خدای ناکرده بخدای تو توهین کند بخدای بزرگ توهین کرده

پس برادر منهم به نصیحت امام خود گوش میکنن من به توهین تو جواب نمیدادم چون شان من بارتر از آن است که به جاهلی چون تو جواب دهم و دیگر آنکه شان قرآن بالاتر از آن چیزیست که با پاره کردن یا بر سر نیزه زدن یا زیر پا گذاشتن از بین برود ودیگر آنکه کلام آخر را از سوره کافران برایت میگویم

من آنچه را که شما میپرستید نمیپرستم و شما آنچه را که من میپرستم نمیپرستید

من آنچه را که که من میپرستید میپرستید

0 ❤️

2014-08-24 17:23:38 +0430 +0430

شمااینقدرناراحتی ببین خداچی میکشه؟!

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «