موجودات بی خاصیتی به نام برده

1397/06/30

پسرهایی که برده هستن و دنبال عرق پای زنها و کون دادن به خانما و شلاق خوردن هستن یه مشت موجود بی خاصیت بی عار هستن (حالا با این فحشهای من جق نزنن) که اگر از نزدیک به زندگی شون نگاه کنی یه مشت آدم بدبخت گشاد تنبل هستن که عرضه هیچ کاری ندارن و منتظرن بقیه به اونها کمک مالی کنن. من که میگم برن بمیرن چون واقعا ژن معیوب هستن و دست خودشونم نیست. ادامه نسل ندن و نسل بی خودشونو پراکنده نکنن. تف به غیرت چنین مردایی. مرد باید ابوهت و مردانگی داشته باشه و مثل کوه پشت زن باشه نه اینکه بره لاک ناخن زنها رو لیس بزنه. اه اه اه

3278 👀
2 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2018-09-21 18:44:19 +0430 +0430

موافقم
یه مشت جقی ان همشون که چون نمیتونم کیسی واسه سکس پیدا کنند اینجور میخان خودشون رو ارضا کنند.

1 ❤️

2018-09-21 18:47:24 +0430 +0430

هیتلر هم نظر شما رو داشت. ژن مرغوب ژرمنی بمانه بقیه بمیرن. فقط فرق بین شما و آن مرحوم اینه که شما با این پست دنبال تور کردن خانم ها هستی . ابهت درسته نه ابوهت عه عه

2 ❤️

2018-09-21 19:16:12 +0430 +0430

خودت یه مارمولک روانی با فیتیش گربه جقی هستی - بی شعور احمق - این چه نام کاربریه الاغ ؟

1 ❤️

2018-09-21 19:27:32 +0430 +0430

شاید از دید آنها هم بجای داشتن وقار یک لیدی،...

ملوس شدن و ملوس حرف زدن برای یک خانم در سن بالا چندش آور باشه.

4 ❤️

2018-09-22 04:21:30 +0330 +0330
نقل از: Lady_Ronaak مواظب باش با این تاپیک اکانتت بلوکه نشه

دیگه بدتر از تاپیک تف بر امام حسین نیست که. تازه من اینا رو میگم که اون برده های احمق به خودشون بیان و بدونن واقعا جذاب نیستن و باید به فکر درمان بیماری روانی شون باشن. چون همه ابعاد زندگی شون رو خراب کرده

0 ❤️

2018-09-22 04:22:55 +0330 +0330
نقل از: فامیل.دور

بله و چون چند نفر تذکر دادن منم لحنم رو جدی کردم. امیدوارم تذکرات منم در مورد برده ها موثر واقع بشه فامیل دور عزیز. این جور فتیش ها قابل درمان هست.

0 ❤️

2018-09-22 06:00:49 +0330 +0330
نقل از: میومیووو
نقل از: فامیل.دور

بله و چون چند نفر تذکر دادن منم لحنم رو جدی کردم. امیدوارم تذکرات منم در مورد برده ها موثر واقع بشه فامیل دور عزیز. این جور فتیش ها قابل درمان هست.

اول میای میگی که اینا مشکل ژنتیکه بعد میگی روان پریش هستن بعد میگی فتیش دارند آخر سر هم به امام های درمانگر مثل روانپزشک ها و... رجوع میدی که چه؟ چون تو بدت میاد ؟ دست مریزاد! ممکنه چیزی برای کسی چندش آور باشه، تو هم میتوانی به عنوان یک انسان همه جا اعلام بکنی که از این مووضوع نه تنها لذت نمیبری بلکه چندشت میشه اما صرفا چون با علایق و دیدگاه تو مخالفه حق نداری نظرت به بقیه تحمیل بکنی. این دیدگاه های فاشیستی که اگر چیزی دوست نداری باید نابود بشه و بقول خودت ژن هاشان از بین بره خطرناکه یا اون کسیه که به هیچ کسی ضرری نزده و در واقع طبق اصول اخلاقی تو رفتار نکرده و مسلمان یا متدین واقعی نبوده؟؟؟ منم از آدم هایی مثل تو که بدم میاد اما دلیلی نداره بیام ژن امسال شما رو منقطع بکنم و یا به شماها متعرض بشم مراقب باشید که فاشیست از رگ گردن به شما نزدیک تره

3 ❤️

2018-09-22 07:02:30 +0330 +0330

یک سری موجود بی خاصیت تر هم داریم که یکی از دلایل عقب موندگی کشورمون هستن اون هم موجوداتی هستن که بدون سواد و اطلاع در مورد چیزی خودشون رو‌صاحب نظر میدونن و بدون ذره ای اطلاع از هر چیزی تو اون مورد نظریه صادر میکنن و تز ارائه میدن ،من به شما اول پیشنهاد میکنم یکم مطالعه کنید در این زمینه بعد بیایید نطق صادر کنید بهتون هم راهنمایی هم میکنم ک نگید چیزی نگفتی یکی از معروفتیرین مقالات روانشناسانه جهان که فروید نوشته فارسیش فک کنم بشه فراسوی اصل لذت که نمیدونم ترجمه شده یا نه ولی این رو سرچ کنید و بخونید: Beyond the Pleasure Principle

2 ❤️

2018-09-22 07:32:05 +0330 +0330

دختر های برده چی اون وقت؟ 🙄

0 ❤️

2018-09-22 09:14:27 +0330 +0330
نقل از: Imishoun دختر های برده چی اون وقت؟ 🙄

دخترا اشکال نداره برده باشن چون زن جنس ضعیفه و باید از شوهر اطاعت کنه. خودم شوهر کنم هر دقیقه ماساژش میدم و بهش سجده می کنم و کلی خوراکی واسش می برم و میذارمش بالای سرم. تازه میتونه کتک هم بزنه. ولی برعکسش چندشه ایششش

0 ❤️

2018-09-22 10:30:46 +0330 +0330

دخترا اشکال نداره برده باشن چون زن جنس ضعیفه و باید از شوهر اطاعت کنه. خودم شوهر کنم هر دقیقه ماساژش میدم و بهش سجده می کنم و کلی خوراکی واسش می برم و میذارمش بالای سرم. تازه میتونه کتک هم بزنه. ولی برعکسش چندشه ایششش

دوست من لطفا در خصوص زنان مطابق اسلام تبلیغ نکنید

جنسیت ربطی به برتری نداره

4 ❤️

2018-09-22 22:18:14 +0330 +0330

عزیزم ربطی نداره
جنس مذکر و مونث باهم برابر اند.
همون قدری ک یه زن به یه مرد میتونه حس اطاعت داشته باشه، همون قدر هم یه مرد میتونه به یه زن اون حس رو داشته باشه.
تو خودت برده ایی
استقبال میکنی ازینکه یکی بالاسرت باشه و بشه صاحب و اربابت
همین حس رو به پسر هم میتونه داشته باشه.
چون باب میل تو نیست دلیل بر اشتباه بودنش نیست.
هرچند برده ماده رو من میپسندم و لذت میبرم از اطاعت کردنش.
ولی خب یه عده هم لذت میبرن ک جای دختر یه پسر ازشون اطاعت کنه و اون پسر هم لذت میبره.
همونجوری ک تو لذت میبری از برده بودنت
کوچولو

0 ❤️

2018-09-23 03:37:10 +0330 +0330

من کاری به این برده ها ندارما

ولی چن وقت پیش یکی تاپیک گزینش استخدامی برده زده بود، شرایط استخدام گذاشته بود فوق لیسانس و دکترا و کلی چیزای سخت دیگه 🙄

ینی بیل گیتس همچین گزینشی برای استخدام مهندسین مایکروسافت نذاشته تاحالا که این دختره جنده برای استخدام برده گذاشته بود 🙄

اینا از اون برده ها هم کند ذهن تر و کسخل ترن به مولا ?

1 ❤️

2018-09-26 15:23:32 +0330 +0330

حرف حق جواب نداشت نه؟پس یاد بگیر اول سواد حرف زدنت رو کسب کنی بد حرف بزنی

0 ❤️

2018-09-26 16:05:29 +0330 +0330

اون قدر دلایل بعضی ها چرت بود که تو سکوت فقط سر تکون دادم. به قول شاعر، سکوتم از رضایت نیست دلم اهل شکایت نیست…همون برید چرک گندیده پای خانما رو بکنید حلقتون و تحقیر شید…این ورا هم نیاید. ضمنا این برده ها فقط موقع برده بودن مودب اند وگرنه معمولا خیلی پررو و بی ادب اند و بی شخصیت چون غرور ندارن. ^-^

0 ❤️

2018-09-26 16:08:21 +0330 +0330
نقل از: payamslv

یک سری موجود بی خاصیت تر هم داریم که یکی از دلایل عقب موندگی کشورمون هستن اون هم موجوداتی هستن که بدون سواد و اطلاع در مورد چیزی خودشون رو‌صاحب نظر میدونن و بدون ذره ای اطلاع از هر چیزی تو اون مورد نظریه صادر میکنن و تز ارائه میدن ،من به شما اول پیشنهاد میکنم یکم مطالعه کنید در این زمینه بعد بیایید نطق صادر کنید بهتون هم راهنمایی هم میکنم ک نگید چیزی نگفتی یکی از معروفتیرین مقالات روانشناسانه جهان که فروید نوشته فارسیش فک کنم بشه فراسوی اصل لذت که نمیدونم ترجمه شده یا نه ولی این رو سرچ کنید و بخونید: Beyond the Pleasure Principle

چیزی که ایشون نوشته با سر تکون دادنی که گفتید نمیخونه خیلی منطقی جواب دادن و سما هم به نظرم باید جوابشونو‌ بدید مگه اینکه کم اورده باشید که بعید نیست از جوابی که دادید همین برداشت میشه

0 ❤️

2018-09-26 16:14:07 +0330 +0330
نقل از: slvkhub

چیزی که ایشون نوشته با سر تکون دادنی که گفتید نمیخونه خیلی منطقی جواب دادن و سما هم به نظرم باید جوابشونو‌ بدید مگه اینکه کم اورده باشید که بعید نیست از جوابی که دادید همین برداشت میشه

مگه بچه بازیه هر کی جواب نداد باخته؟ ? باشه بیست امتیاز برای تو. من از مشاهداتم حرف میزنم و به اندازه موهای سرم پسر برده دیدم. واقعا براشون متاسفم. خیلی زنانه هستن و منتظر پول بقیه هستن و فوق العاده تنبل و افسرده اند. همون فروید گفته میل به مازوخیسم میل به مرگ و میل به سادیست میل خفته به کشتن هست. یعنی یه آدم برده خودشم میدونه به درد مردن میخوره.

0 ❤️

2018-09-26 16:17:11 +0330 +0330
نقل از: میومیووو اون قدر دلایل بعضی ها چرت بود که تو سکوت فقط سر تکون دادم. به قول شاعر، سکوتم از رضایت نیست دلم اهل شکایت نیست...همون برید چرک گندیده پای خانما رو بکنید حلقتون و تحقیر شید...این ورا هم نیاید. ضمنا این برده ها فقط موقع برده بودن مودب اند وگرنه معمولا خیلی پررو و بی ادب اند و بی شخصیت چون غرور ندارن. ^-^

من جاتون بودم این تاپیک رو‌ پاک میکردم قبل اینکه بیشتر ضایع شم ،بقول کاربر slvkhub بقیه هر چی گفتن به کنار حرف من حرف معمولی بود و سر تکون دادن نداره جواب داره که اگه جوابی ندارد صحه گذاشتن به حرفای من میشه

0 ❤️

2018-09-26 16:29:58 +0330 +0330

مگه بچه بازیه هر کی جواب نداد باخته؟ ? باشه بیست امتیاز برای تو. من از مشاهداتم حرف میزنم و به اندازه موهای سرم پسر برده دیدم. واقعا براشون متاسفم. خیلی زنانه هستن و منتظر پول بقیه هستن و فوق العاده تنبل و افسرده اند. همون فروید گفته میل به مازوخیسم میل به مرگ و میل به سادیست میل خفته به کشتن هست. یعنی یه آدم برده خودشم میدونه به درد مردن میخوره.

همون فروید گفته میل به سادیسم میل به مرگه!؟ اون مقاله ای که گفتم رو بخونید متوجه میشید فروید کل سکس رو با مرگ یکی میدونه از خیلی لحاظ یه تیکه یه خطی ازش یه جا خوندید به قبل و بعدش کار نداشتید؟ یکم مینویسم بقیش رو دیگه شما که تنبل نیستید خودتون برید بخونید ، دلیلش شباهت های رفتار بدن موقع ارضا شدن در سکس و مرگ هست مثل انقباض عضلات ،باز موندن دهن و‌… که فرانسیس بیکن در نقاشی هاش به این مسایل خیلی پرداخته / از یه چیزی رو اطلاع ناقص داشتن با اطلاع نداشتن ازش یکیه یه خط از فروید خوندید فک کردید همه حرفاشو میدونید لازمه فهمیدن حرف های یه فیلسوف فهمیدن همه حرف هایی که زده نه یه خط خوندن ازش و حتی یه کتاب بلکه باید همه چیزی که نوشته رو خوند تا بفهمید منظورش چی بوده ،بعدش هم سرکار خانم برده نیاز به پول داره؟چرا انقد بی ربط و بی پشتوانه فکری حرف میزنید؟! من دیگه دلیلی نمیبینم جوابتون رو بدم چون واقعا حرف هاتون همه در تناقض و خودتون هم تکلیفتون با خودتون معلوم نیست،تو تفکرات پوسیده خودتون زندگی کنید و راحت باشید

1 ❤️

2018-09-26 17:04:09 +0330 +0330

همون فروید گفته میل به سادیسم میل به مرگه!؟ اون مقاله ای که گفتم رو بخونید متوجه میشید فروید کل سکس رو با مرگ یکی میدونه از خیلی لحاظ یه تیکه یه خطی ازش یه جا خوندید به قبل و بعدش کار نداشتید؟ یکم مینویسم بقیش رو دیگه شما که تنبل نیستید خودتون برید بخونید ، دلیلش شباهت های رفتار بدن موقع ارضا شدن در سکس و مرگ هست مثل انقباض عضلات ،باز موندن دهن و‌… که فرانسیس بیکن در نقاشی هاش به این مسایل خیلی پرداخته / از یه چیزی رو اطلاع ناقص داشتن با اطلاع نداشتن ازش یکیه یه خط از فروید خوندید فک کردید همه حرفاشو میدونید لازمه فهمیدن حرف های یه فیلسوف فهمیدن همه حرف هایی که زده نه یه خط خوندن ازش و حتی یه کتاب بلکه باید همه چیزی که نوشته رو خوند تا بفهمید منظورش چی بوده ،بعدش هم سرکار خانم برده نیاز به پول داره؟چرا انقد بی ربط و بی پشتوانه فکری حرف میزنید؟! من دیگه دلیلی نمیبینم جوابتون رو بدم چون واقعا حرف هاتون همه در تناقض و خودتون هم تکلیفتون با خودتون معلوم نیست،تو تفکرات پوسیده خودتون زندگی کنید و راحت باشید

فروید اگه اونا رو گفته خیلی کسمغزه و به خاطر همینه که مکتب فرویدی رو به زواله و بهتره نظریه های جدید تر رو بخونی. یعنی اینکه گفته سکس همون میل به مردنه چون عضله منقبض میشه و دهن باز می مونه خودش یه نوع جوک قرنه خخخخخخخخخ هرهرهر. 🙄 تازه من اصلا با شما و بقیه بحثی نداشتم و فقط در سکوت سر تکان می دادم که خودتون گفتید بیا نطق کن. بعدم من دارم مشاهدات تجربی خودم رو میگم و کاری با فلسفه های پشتش ندارم. اتفاقا اخلاقت مثل همین برده هاس که گوز رو به شقیقه ربط میدن تا کار مسخرشونو توجیه کنن. فقط ببین چرا بدن مرد عضله ای تره؟ تا از زن در برابر خطرات محافظت کنه و اگه دو زار تکامل خونده باشی اینا رو متوجه میشی دوست عزیز. نه اینکه بره به زن کون بده…بعدم من دلم برای شماها می سوزه و ای کاش درمان می شدید…بیشتر این تاپیک رو زدم تا برده ها بهم پیام ندن و حس انزجارم از این میل جنسی شون (نه شخص خودشون چون نمیشناسمشون) رو بدونن و کاریم نداشته باشن چون واقعا با دیدن اونها متاسف میشم.

0 ❤️

2018-10-15 07:58:14 +0330 +0330

عزیزم خیلی تاپیک اشتباهی زدی. بنظرم حذفش کن. انسان ها آزاد هستن هر تمایلی رو داشته باشن وآزاد هستن هر چیزی و هر کسی رو ک میخان دوست داشته باشن. هیچ کسی حق نداره ب دیگری ب خاطر دوست داشتن چیزی یا کسی توهین کنه. من میسترس هستم و برام خیلی خیلی سخت هست ک ببینم خانم ها برده میشن. بخصوص برده ی آقایون. حتی وقتی اسم و پروفایل شما رو دیدم برام بسیار تاسف آور بود و ناراحت شدم. اما خب...من حق ندارم ب شما توهینی کنم و علایقتونو زیر سوال ببرم. اینکار اشتباه محض هست. و عین بی فرهنگیه. من حتی یه برده ی دختر هم دارم ک اتفاقن دقیقن مثل شما میومیو می کنه. بازیچه ی دست من هست و از بودنش لذت می برم اما باهاش موافق نیستم و خیلی وقتها دیدنش می تونه ناراحتم کنه چون خیلی دختر زیبا و باهوش و مهربونیه. همونطور ک شما میگید یه مرد باید فلان و بهمان باشه منم با خودم فکر میکنم این دختر و امثال این باید ب این زیبایی و هوش و مهربانیشون بنازن و برای خودشون ارزش قائل بشن. اما خب حق آزادی هر انسانی این حق رو ازم میگیره ک بخام این موارد رو بگم و توهینی بهشون بکنم. لطف کن تاپیک رو حذف کن. مثل این می مونه ک ینفر بخاد ب خودتون توهین کنه. و اصلن متنی ک نوشتید براتون یجور تف سربالا بحساب میاد. یکمی تفکر عزیزم. صحبت های قبلی رو هم یمقدار خوندم. برده آملی مثالش خیلی خوب بود راجع ب کشتی با بچه. و این رو هم من ب تایید صحبت هاش بگم ک واقعا برده های واقعی تنبل و اون مواردی ک شما گفتید نیستن. درسته برده ی فیک الان زیاد شده و دقیقن همونطوری هستن ک شما گفتید و واقعن مشکلات روانی دارن اما برده ی واقعی اصلا تنبل و افسرده و مشکل دار نیست. اتفاقن خیلی ها از ذهن باز و فرهنگ بالاشون هست ک ب این لذت روی آوردن. برده های من در جامعه و زندگی های شخصیشون احترام و ارزش خیلی بالایی پیش دیگران دارن و هیچی کم ندارن. تو گذشته و کودکیشونم هیچ پدر و مادر وحشتناکی نبوده ک شکنجشون کنه و اینا عقده ای بشن. بلکه در محیط های کاملا آروم و با پدر و مادرهای بافرهنگ و مهربون رشد کردن و اینا بنظرم هیچ ربطی ب بردگیشون نداره. اگر بردگی رو بحساب بیماری های روانی و عقده های زندگی بزارید پس اینجور آدم ها اصلا نباید برده بشن. در واقع بنظر من بردگی یه انتخاب آگاهانه است نه یه اجبار ناآگاهانه ک از ناخودآگاه بیمار سرچشمه گرفته باشه. در نهایت بازم احترام بزارید ب نظرات همدیگه. همه آزاد هستن به هر چیزی ک بخان علاقه نشون بدن.

0 ❤️

2019-01-15 14:28:44 +0330 +0330

میوجان! ازتوبعیده این تاپیک! این بیشتر راست کارمنه (erection) (ریدن) ! اما خب هرکسی یه شخصیتی داره یک گذشته ای داره که شخصیتش بااون شکل گرفته، درسته چیز خیلی چندشیه ولی خب دست خودش نیس، دوس داره! میفهمی؟ دوس داره مثل کرم کون باهاش رفتاربشه 🙄

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «