نقدی بر جو حاکم بر داستان های سایت.و ترویج کنندگان محارم

1395/11/28

اگر **شجاع نیستید و ممکنه بخاطر بیان حرف حقیقت دوستتون رو از دست بدید وارد بحث نشید.
**

2252 👀
2 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2017-05-03 15:42:16 +0430 +0430

دوستان زیادی بمن پیام دادن که چون قبل از جریان تقلب و ماجرای مافیای داستانها و تاییدش توسط آدمین دست رو این نقطه گذاشته بودم لازم دونستن تایپیک رو اپ کنم تا حرفاشونو بی پرده بی تعارف بگن همون‌طور که خودمم تصمیم داشتم رک به این قضیه بپردازم .پس اگر شجاع نیستید همچنان وارد تایپیک نشید

0 ❤️

2017-05-03 17:28:01 +0430 +0430
نقل از: chimann خوب راستیتش من خیلی شجاعم میدونی که عمو :D :D

اول این که سطح داستانا واقعا پایین اومده اون هیچ …

باند بازیه کاملا …من واقعا هدف اینا رو از جمع کردن لایک نفهمیدم …دقیق مث جمع کردن رای واسه انتخابات

نوشته ها هدف دار شده کاملا … چن روز پیش من یه داستان راجع به تجاوز خوندم … کل داستان از لذت تجاوز و حس و حال اون گفته …بعدش فقط با یه جمله ته داستان میگن …این کار بده …بعد من واقعا موندم اون اب و تاب باورکنم یا این جمله ته داستان … من پرسیدم ایا تجاوز لذت داره …

بعد میان تو جواب میگن …اره ادم میتونه از تجاوز لذت ببره …پس باید نتیجه گرفت هدف اون اصلا و ابدا بد جلوه دادن تجاوز نبوده

اکانتای تقلبی رو دیگه برای لایک کردن در نظر نگیریم …اخه لامصبا چرا زیر داستان از خودتون تعریف میکنید که اینجوری لو برید

کم تر نویسنده ای من توی سایت دیده باشم که انتقاد پذیر باشه …حالا خودشم هیچی نگه این مجیز گویانشون دیگه هیچ
و این که همه ی نوشته های یه نویسنده خوب نیستن …هر کسی یه بار خوب مینویسه یه بار بد قطعا نباید که همه رو تعریف کرد که

متاسفانه روزی که این تایپیک رو زدم با هجمه پیام یه سری ناشناس مواجه و متهم به توهم یا حسادت شدم تا اینکه آدمین بعد من متوجه اصل ماجرا شد و جریان مافیایی و لایکا رو متوجه شد اما همه ماجرا همین نبود تا اینکه همین گروه راهشون از هم جدا شد و…

0 ❤️

2021-09-16 22:42:33 +0430 +0430

جالب میدونید کجاست اینکه من با وجود اینکه محارم نویس سایت رو قبول ندارم اما تو همین مدت کمم که اومدم پستایی ازش رو لایک کردم(مطالبی که قبول داشتم) اونجا عضو باندی نبودم اما وقتی یه نظر سنجی نظرم در مورد محارم با یکی هم نظر بوده که در اون پست هم هیچگونه توهینی به شخص بی‌فرهنگ و محارم پرست ایشون نشده شدم عضو باند مخالف اونم فقط با یک لایک .بعد هم توهین و افترا و حتی ماجرای بچه چهار ساله رو به یه لایک نسبت دادن .این اوج توهمات یه موجود بی ارزشه که دم از آزادی بیان میزنه و درجا هم بلاک کرده و پشت سر هم رگباری هم اومده طرفو محکوم و حکمم براش صادر کرده.جالب اینجاست همونجور که جمهوری عسلامی اقدام به سرکوب نظرات مخالف می‌کنه اینور بوم این محارم نویس ادعای آزادی بیان و حمایت از قشر زنان و غیره رو داره .باید بگم ریدی .بلاک کرده و پستم گذاشته چرا خود طرف نمیاد پاسخ بده؟ نرین آب قطعه وقتی نظر سنجی گذاشتی گه میخوری نظر مخالف نه بلکه یک لایک رو برنمی‌تابی .بعدم در نبود طرف مقابل بدون اینکه به سایرین بگی بلاکش کردی اومدی و بخاطر یه لایک که می‌تونه نظر هر کسی باشه بلاکش میکنی و در نبودش بچه رو وسط میندازی و بزرگترت بیاد میکنی و صفتهایی که در شأن خودت هست رو به دیگری نسبت میدی.اینقدر ارزش نداری بخام اسمتو بیارم چون یه موجود طرد شده که میومد خصوصی من و از بدبختی و خیابونی بودنش می‌گفت و زار میزد تو سایت همه بمن میگن جنده ،چون واقعا بودم .امروز برام حرف از بی خایه بودن میزنه؟ بیخایه اونیه که حتی بخاطر یه لایک و نه حتی بیان عقیده بلاکش کردی بیخایه اونیه که اگه کسی خلاف میل و حتی نه بیان چون هیچ کامنتی نذاشتم و در حدی نیستی تو رو آدم حساب کنم بهش توهین میکنی حداقل میذاشتی یه پست بذارم تا حس مهم بودن کنی که ادم حسابت کردم بعد بیای کیرررمو تا دسته بکنی تو کون کثیف خودت که بگفته خودت خواجه نصیرالدین طوسی فقط نکردتت‌.بعدم منو بچسپونی به کسی که نمیشناسم و کامنتشو لایک کردم چون به کامنتی گذاشته،بهش باور دارم . خوشبختانه دو سال سایت نبودم که منو به گروه یا حزبی بچسپونی فقط میخام بگم تویی که یکی دیگه بچتو فحش داده با چه منطقی با یدونه لایک منو به اون متصل میکنی .اگه دلت برای بچت میسوزه مشروب نخور و بهش شیر بده، محارم رو تبلیغ نکن که فردا همون بچه بیاد کونت بزاره.من در کمال احترام تو کل میسر فعالیتم اینجا مخالف محارم بودم و ترویجش، اگه این تو رو سوزونده ؟مشکل از بیکیری و ایکبری بودنت هس که کسی نمیکننتت. فکر اینی که کی کیر بچت بشه اندازه بامیه بکنیش تو کوس گندیدت.خاستم بدونی هیچ مشکلی با قهوه‌ای کردنت ندارم

1 ❤️

2021-09-18 23:04:30 +0430 +0430

من که اصلا سخت نمیگیرم. خیلی وقته هستم جدیدا هم عضو شدم. میخونم اغلب هم لایک میدم چون بالاخره طرف زحمت کشیده. واقعا هم کاری ندارم کی چی گفته. ولی در مجموع به نظرم نظر جمع درسته. اینو کلی میگم.

1 ❤️

2021-09-18 23:12:41 +0430 +0430

↩ jack.sparr0w
ا دمت گرم گل گفتی

0 ❤️

2021-09-19 00:01:54 +0430 +0430

↩ Blue/girl18
لازم به ناراحت شدن نیست من سالها اینجام و برام فرقی نداره که در موردم چه قضاوت یا صحبتی میشه طرف حرف حق رو گرفتم و بازم میگیرم من هم افتخار اشنایی با شما رو نداشتم اما اگر دقت کنید از چهار پنج سال پیش این تاپیک گواه مشکل من با باند و باند بازی و مطالب و نوشته هایی هست که بنظرم باید در جهت ازادگی و پیشرفت هموطنام قرار بگیره و حرف امروز من نیست پستی هم که از شما دیدم توش توهینی به کسی ندیدم و واقعا هم در جریان نیستم که بین کاربران چه تنشهایی وجود داره و منم بیکار نیستم مثل یه عده که کل اعتبار و ارزششون در دنیای واقعی هیچی نبوده و در فضای مجازی برای خودشون دنیای رویاایی ساختن که بهشون هویت میده .من اینجا نه عضو باندیم نه وقت دارم فعال باشم مثل سابق که بخوام اینجا قبیله و قشون درست کنم اگر شما یا هر کسی هم که با هم مشکلی دارید به خودتون مربوطه و من وکیل یا نماینده کسی نیستم که لایکش کردم همونجوری که اگر پستی از یه ادم مذهبی دیدم که درست بوده و لایکش کردم معنیش این نیست که اون ادم و کلیه افکارش رو مورد تایید قرار میدم .این سایت بزرگانی داشته که امروز اصلا نشونی ازشون نیست و کاربران جدیدی که فعالن جایگزین شدن .اینجا به پشم کسی نیست که کی هستیم و چی هستیم حتی در اون زمان که سایت شهوانی با نزدیک به یک میلیون کاربر گل سر سبد سایت های ازاد بود هم اینجا بودن و لایک داشتن برای پشم هیچ احدی مهم نبود .یاد بگیریم در فضای واقعی محبوب باشیم و مفید مثل اتنا دایمی ها نوید افکاری ها و ستار بهشتی ها…پس عین کنه به اینجا چسپیدن و توهم ملکه پاکدامن الیزابت داشتن برای خایه باقر هم مهم نیست .سپاسگزار از شما که نگران من بودید

1 ❤️

2021-09-19 00:02:44 +0430 +0430

↩ Advocate88
سپاسگزارم از شما و نظرتون

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «