هزینه عمل تغییر جنسیت؟؟؟

1396/11/19

سلام خدمت دوستان عزیزم
امیدوارم حال همتون خوب باشه و براتون دعا می کنم
دوستان من یک سوال داشتم
کسی می تونه منو در مورد هزینه عمل تغییر جنسیت مرد به زن(همه هزینه ها از شروع درمان تا عملش و بعد کارهای بعد از عمل مثل مونث سازی) تو کشورهای مختلف مثل تایلند، انگلیس، کانادا و استرالیا حدودا چقدر میشه؟

1160 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2018-02-12 18:39:44 +0330 +0330
نقل از: sasanbandt2 تو ایران راحت تر و ارزون تر میتونی این کار رو بکنی. از همه نظر هم حمایت میکنن. فقط عمل نیست کلی هم بحث روان درمانیش اهمیت داره.

ممنون بابت راهنماییتون. لطف کردین

0 ❤️

2018-02-12 19:17:10 +0330 +0330

ازت خاهش میکنم اینکارو نکنی…بدبختت میکنن بدنت داغون میشه.این چیزی ک تو ایران برات درست مبکنن ک مثلا کست باشه کیرتو ب روده ت پیوند مبزنن و ی سوراخ درست میشه ک ازش شاش و عنت میاد بیرون. فقط همین. برات کس درست نمیکنن برو کلیپای طناز مهربانو ببین ک عمل تغیر جنسیت انجام داده تو ایران و چقدر پشیمونه.پزشکای ایران هیچ گوهی نمیتونن بخورن.اصلا کلن این عمله خوب نیس.قرصای هورمونی ک بهت میدن کل استخونای بدنت تیر میکشه داغون میشی نکن???

1 ❤️

2018-02-13 00:06:33 +0330 +0330
نقل از: Koskucholo ازت خاهش میکنم اینکارو نکنی...بدبختت میکنن بدنت داغون میشه.این چیزی ک تو ایران برات درست مبکنن ک مثلا کست باشه کیرتو ب روده ت پیوند مبزنن و ی سوراخ درست میشه ک ازش شاش و عنت میاد بیرون. فقط همین. برات کس درست نمیکنن برو کلیپای طناز مهربانو ببین ک عمل تغیر جنسیت انجام داده تو ایران و چقدر پشیمونه.پزشکای ایران هیچ گوهی نمیتونن بخورن.اصلا کلن این عمله خوب نیس.قرصای هورمونی ک بهت میدن کل استخونای بدنت تیر میکشه داغون میشی نکن????

خخخخخخخخخخ. مرسی بابت راهنماییت. خیلی بامزه گفتی. خب این عمل دو روش داره که تو ایران همونی که گفتی انجام میشه اما خب درست هم نگفتی. من هم به صورت جزئی اطلاع ندارم ازش. فعلا دارم تحقیق میکنم ببینم کجا خیلی خوب عمل رو انجام میدن البته خب بستگی به کشورش هزینه هاش خیلی بالاست!!! اما تا جایی که میدونم تایلند با توجه به هزینه ای که میگیره کارش خوبه و حتی با درصد بالایی تضمین میده که حس جنسی داشته باشی و تو بعضی مواقع حتی میتونی به ارگاسم هم برسی. به هر حال همه عملا ریسک خودشون رو دارن و میدونم که این عمل به شدت درد داره اما من تصمیم خودم رو گرفتم. لطفا برام دعا کن…

0 ❤️

2018-02-13 00:07:53 +0330 +0330
نقل از: sasanbandt2
نقل از: Koskucholo ازت خاهش میکنم اینکارو نکنی...بدبختت میکنن بدنت داغون میشه.این چیزی ک تو ایران برات درست مبکنن ک مثلا کست باشه کیرتو ب روده ت پیوند مبزنن و ی سوراخ درست میشه ک ازش شاش و عنت میاد بیرون. فقط همین. برات کس درست نمیکنن برو کلیپای طناز مهربانو ببین ک عمل تغیر جنسیت انجام داده تو ایران و چقدر پشیمونه.پزشکای ایران هیچ گوهی نمیتونن بخورن.اصلا کلن این عمله خوب نیس.قرصای هورمونی ک بهت میدن کل استخونای بدنت تیر میکشه داغون میشی نکن????

اولا هرعملی خطرات خودشو داره و ربطی نداره کجا عمل میکنی. همچین میگی تو ایران عمل نکن برو اونور انگار اونور هرکی عمل میکنه صحیح و سالم میشه. نه عزیز من از این خبرا نیست همه جا مخاطرات پزشکی وجود داره. بعدشم روده رو به کس وصل نمیکنن شاید این اتفاق به صورت ناخواسته پیش بیاد اما همچنان روده به سوراخ کون وصله و عن از کون میاد.

ممنون از حرفاتون. حتما یادم میمونه تا بهترین موقه ازشون استفاده کنم…

0 ❤️

2018-02-13 00:10:39 +0330 +0330
نقل از: ali768 معمولا کسی از این عمل راضی برنگشته. پیشنهادم اینه که واقعیت رو بپذیری و هرگز خودتو الکی ناقص نکنی

ممنون از نگرانیت عزیزم. خب نه همه. یه کسی هم ممکنه عمل زیبایی انجام بده و راضی نباشه که درصد بالایی رو هم داره بین اونایی که عمل زیبایی انجام دادن. تغییر جنسیت هم یه نوعی عمل زیبایی هست. من فعلا دارم تحقیق میکنم تا خدا چی بخاد. اما واقعیت اینه که من ترنس سکشوال هستم و میخام مثل بقیه راحت تر زندگی کنم و راحت احساسم رو بیان کنم…

0 ❤️

2018-02-13 00:22:28 +0330 +0330
نقل از: helga یکی از دوستان صمیمی من ترنس بود وعمل کرده وپسر شده،هزینه تخلیه سینه ورحمش حدود ده میلیون تومن شد البته ایشون ایرانه.ولی ختما باید برای عمل آلت بیاد اسرائیل چون یکی از پیشگامان این کاره.درسته هیچوقت نمیتونه بچه دار بشه اما خیلی راضیه.

ممنون بابت راهنماییت دوست مهربونم. بله معمولا اکثر اونایی که برای عمل درست انتخاب شدن ینی واقعا ترنس سکشوال کلاسیک بودن همیشه بعد از عمل حس رضایت مندی زیادی پیدا میکنن…

1 ❤️

2018-06-17 23:09:39 +0430 +0430
نقل از: سپهر تهرانی خب فقط هزینه نیست که. به عواقبش هم باید بیاندیشی! ;) (dash)

سلام. ممنون عزیزم بابت اخطار به جات. ببین خب ترنسا قبل از عمل هم مشکلات خیلی زیادی دارن حتی تو کشورهای غربی. بعد از عمل هم با مشکلات تازه تر و جدیدتری روبرو میشن. باید در موردش فکر کرد و سنجید بعد انتخاب کرد. من انتخابم رو کردم… باز هم ممنون

0 ❤️

2019-01-13 14:44:52 +0330 +0330

چه کاریه؟ بیا خودم یه کوث کارکرده درخد برات ردیف میکنم میدیم همینجا تو شفیعه خودمون برات نصبش میکنن، نری بدی ازکونت برات کوث بسازن یهو

0 ❤️

2019-04-18 22:40:02 +0430 +0430

سلام خانمی
اینجا کسی نمیتونه درست راهنماییتون کنه پیشنهاد میدم عضو سایت محتا بشی که تخصصی فعالیت داره و انجن قوی داره همه بچه هاش ترنس هستن و دکتر های زیادی تو سایت هست ,جواب سوالتو میتونی پیدا کنی.درضمن بچه هاش خیلی خوبن من با. چنتاشون دوست شدم و باهم دیگه مشاور و لیزر میریم … خیلی خوبه سکسی نیست , حتما عضو بشو

1 ❤️

2022-05-26 14:41:23 +0430 +0430

↩ Koskucholo
🌹 👌

0 ❤️

2022-05-26 14:46:49 +0430 +0430

یه چاقوی زنجان بخر صد تومن با یه بی حسی چهل تومن، قشنگ توی حموم ببُر بده گربه، یه نی نوشابه هم بخر هزار تومن بکن توت میشه مجرای شاشت، به همین راحتی، بقیه اش سوسول بازیه، صد و پنجاه تومن سر جمع

1 ❤️

2022-05-26 14:53:08 +0430 +0430

↩ Nazaninsissy20
اين پست مال سه سال پيشه
الان ازش لينك ميخواي؟؟

0 ❤️

2022-05-26 15:53:01 +0430 +0430

↩ TaaaaHaaa
سایتو برام نیفرستی

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «