واقعا سکس با محارم و تجربه کردین یا نه و با کی

1396/04/09

دوستان همین اول بگم که بیغیرت نیستم کم بهم پیام بدین که بیغیرتی یا نه
مگه هرکس سکس با محارم و دوست داشته باشه میشه بیغیرت و هرکس به ناموس مردم چشم داشت میشه با غیرت

دوستان و عزیزانی که سکس با محارم و واقعا تجربه کردن و یا در حال تجربه کردن هستن یا با کدوم یکی از محارمشون دوست دارن ربطه داشته باشن و بیان کنن

فقط خواهش میکنم تو دنیای مجازی که همدیگرو نمیشناسیم رو راس باشیم و بجای دروغ گفتن و چرت و پرت گفتن حقیقت و بیان کنیم و شخصیت خانوادگی مون بهم نشون بدیم
پس هرکس توهین کنه شخصیت و تربیت خانوادگیشو در معرض دید میزاره

1: مادر
2: خواهر
3: برادر
4: پدر
5: خواهرزاده
6:برادرزاده
7:خاله
8:عمه
9:دایی
10:عمو

با کدوم یکی از این 10 نفر محارمتون تجربه سکس و داشتین و یا در حال تجربه کردن هستین و یا ارزوشو دارین با یکی از این محارمتون سکس داشته باشین

خواهش میکنم کسانی که از این مسائل سکس خوششون نمیاد نظر ندن و این تایپک و ترک کنن بقران ما نه کسی رو مجبور میکنم به محارمش حس پیدا کنه نه مجبور میکنیم کسی رو به محارمش بد بین کنیم اینجا دنیای مجازی هر چی رو دوست داریم میگیم و میکنیم
پس من این کارو دوست دارم میخوام نظر بقیه رو هم بدونم دوست داشتین جواب بدین نداشتین ندین

86335 👀
2 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2017-07-12 23:39:59 +0430 +0430
نقل از: عاشق سکس با خواهر
نقل از: samyarsexi1 بیشعور بی فرهنگ تو که اینقد ادعای گنده گوزیت میشه های کلاس میدونی خودتو نفهم چرا به قومیت و نژاد دیگه توهین میکنی کله کیری .گوه میخوری به لر توهین میکنی عنچوچک عنینه

چون مرور زمان ثابت کرده از خر هم نفهمتر و عقب مونده هست

میدونی مرور زمان ثابت کرده که با وجود امثال ادمای گوهی مثل تو که هنوز عقب افتاده هستیم انگل خان کاری به اصالتت ندارم توهین نمیکنم به اصل و ریشت چون میدونم از غیرت و تعصب و ابرو حیا چیزی سرت نمیشه .از مردی بوی نبردی بدبخت .لجن خر حیون باهوش و بزرگی که خاصیتش از تو بیشتره .خر با اینکه حیونه ولی بیشتر از تو میفهمه .گوه بگیر اون افکار و دهن لجنزارتو که با وجودت روی زمین نجس کردی

0 ❤️

2017-07-12 23:42:30 +0430 +0430

کرمانشاه بیغیرت یا زوج یا دوجنسه پولی خصوصی بده لطفا

0 ❤️

2017-07-12 23:51:05 +0430 +0430
نقل از: samyarsexi1
نقل از: samyarsexi1 بیشعور بی فرهنگ تو که اینقد ادعای گنده گوزیت میشه های کلاس میدونی خودتو نفهم چرا به قومیت و نژاد دیگه توهین میکنی کله کیری .گوه میخوری به لر توهین میکنی عنچوچک عنینه

میدونی مرور زمان ثابت کرده که با وجود امثال ادمای گوهی مثل تو که هنوز عقب افتاده هستیم انگل خان کاری به اصالتت ندارم توهین نمیکنم به اصل و ریشت چون میدونم از غیرت و تعصب و ابرو حیا چیزی سرت نمیشه .از مردی بوی نبردی بدبخت .لجن خر حیون باهوش و بزرگی که خاصیتش از تو بیشتره .خر با اینکه حیونه ولی بیشتر از تو میفهمه .گوه بگیر اون افکار و دهن لجنزارتو که با وجودت روی زمین نجس کردی

دقیقا معلومه از طرز حرف زدنت بین حیونا و طویه بزرگ شدی الانم داری هر چی تو این مدت یاد گرفتی همین جا به نمایش میزاری خوب داری عر عر میکنی بکن شاید یکی دونفر طرفدارت شدن

0 ❤️

2017-07-13 00:01:02 +0430 +0430

دقیقا معلومه از طرز حرف زدنت بین حیونا و طویه بزرگ شدی الانم داری هر چی تو این مدت یاد گرفتی همین جا به نمایش میزاری خوب داری عر عر میکنی بکن شاید یکی دونفر طرفدارت شدن

کاملا مشخصه کی دنبال مشتری و طرفدار میگرده زیاد ریخته اینجا.اینا رو گفتم یکم دردت بگیره ولی میبینم باهاشون تحریک میشی و خوشت میاد .

ببین چه عنی داره صحبت از ادب میکنه تو خودت وجودت نکبت و زالو صفتی دهن گشادت باز میکنی بهر قومیتی توهین میکنی احمق کودن نفهم .بفهم اگه کسی تو کارت دخالت کرد نباید به قومیتش توهین کنی مغز فندقی باید به خودش جواب بدی فهمیدنش سخته گشادزاده انگل

0 ❤️

2017-07-13 00:03:56 +0430 +0430

کاملا مشخصه کی دنبال مشتری و طرفدار میگرده زیاد ریخته اینجا.اینا رو گفتم یکم دردت بگیره ولی میبینم باهاشون تحریک میشی و خوشت میاد .

ببین چه عنی داره صحبت از ادب میکنه تو خودت وجودت نکبت و زالو صفتی دهن گشادت باز میکنی بهر قومیتی توهین میکنی احمق کودن نفهم .بفهم اگه کسی تو کارت دخالت کرد نباید به قومیتش توهین کنی مغز فندقی باید به خودش جواب بدی فهمیدنش سخته گشادزاده انگل

دقیقا مثل خواهرت هم ساک میزنی هم عرعر میکنی این اصل و نصبتو نشون میده این تاریخ و سرنوشتتو نشون میده دقیقا مثل همون هم قومیتت

0 ❤️

2017-07-13 00:11:10 +0430 +0430

دقیقا مثل خواهرت هم ساک میزنی هم عرعر میکنی این اصل و نصبتو نشون میده این تاریخ و سرنوشتتو نشون میده دقیقا مثل همون هم قومیتت

ک.س مادرت خواهر جنده از اولش معلوم بود یه بی بته بی اصل و نصبی ک.یرم تو تمام افکار و ایل تبارت .ک.یر همون خره تو ناموست بی بته بی بخار .سگ صفته بی اصل نصب خارتو میگام کسکش فکر کردی ولت میکنم بی ناموس بی غیرت بوی گندت همه شهوانی برداشته .شرت ننت مونده اینجا بیا ورش دار ببرش بی غیرت اره خوشت میاد دیگه اگه بدت میومد که نمیگفتی.میدونم دوس داری خودتو ناموست زیر کیر باشن ولی زهی خیال باطل شما ها رو باید زیر خر خوابوند که لیاقت همون خر رو هم ندارید بی وجود بی بته حالا یه لیوان اب بکن پشتش تا بره پایین

0 ❤️

2017-07-13 00:16:01 +0430 +0430

کی رم تو این سایت با قوانینش ادمین این کس کش بی ناموس حذف کن

0 ❤️

2017-07-13 00:21:38 +0430 +0430
نقل از: samyarsexi1 کی رم تو این سایت با قوانینش ادمین این کس کش بی ناموس حذف کن

ادمین بیکار نیست که داره رو کوس خواهرت کار میکنه تا یه حیون و خوکی مثل تو رو به جامعه تحویل بده

0 ❤️

2017-07-13 00:23:16 +0430 +0430
نقل از: samyarsexi1 کی رم تو این سایت با قوانینش ادمین این کس کش بی ناموس حذف کن

خیلی کیر کیر میکنی یعنی میخواس بگی کیر داری اما خواهرت هر روز زیر کیر این و اونه اره عجب روی داری معلومه با قاشق از رو پتو جمعت کردن

0 ❤️

2017-07-13 00:28:26 +0430 +0430

خیلی کیر کیر میکنی یعنی میخواس بگی کیر داری اما خواهرت هر روز زیر کیر این و اونه اره عجب روی داری معلومه با قاشق از رو پتو جمعت کردن

میدونی تو یه انگل کیری فیس هستی که هیچکس بهت محل سگ نمیده رفتی سراغ ناموست بی بته بی عرضه شرط میبندم که بی وجود تر از تو بی خایه تر از تو اینجا توی این سایت نیست .کلفت کونی مجازی که میگن توی (dash) 🙄

0 ❤️

2017-07-13 00:29:58 +0430 +0430

ادمین بیکار نیست که داره رو کوس خواهرت کار میکنه تا یه حیون و خوکی مثل تو رو به جامعه تحویل بده

بهمین زودیا خارتو میگاد بی صفت بی بته 🙄

0 ❤️

2017-07-13 00:31:37 +0430 +0430

میدونی تو یه انگل کیری فیس هستی که هیچکس بهت محل سگ نمیده رفتی سراغ ناموست بی بته بی عرضه شرط میبندم که بی وجود تر از تو بی خایه تر از تو اینجا توی این سایت نیست .کلفت کونی مجازی که میگن توی (dash) 🙄

تو راس میگی دروغ بگی کیر تمام اعضای شهوانی با جفت پاهاشون تو کوس و کون تمام کس و کارت حالا هم تایپک و بهم نزن برو سر چهارا مستری های خواهرتو ببر خونتون

0 ❤️

2017-07-13 00:32:11 +0430 +0430

کسکش مشتری جور کردی واسه خار مادرت یا نه اگه نه که اینجا خر زیاد داریم ببر بکش رو ناموست (wanking) (erection)

0 ❤️

2017-07-13 00:32:54 +0430 +0430

با دختر داییم سکس کردم ۱۶ ۱۷ سالگیم
الانم ازدواج کرده

0 ❤️

2017-07-13 00:34:07 +0430 +0430

تو راس میگی دروغ بگی کیر تمام اعضای شهوانی با جفت پاهاشون تو کوس و کون تمام کس و کارت حالا هم تایپک و بهم نزن برو سر چهارا مستری های خواهرتو ببر خونتون

مادرت گایدس خارکسده فکردی ولت میکنم حالا حالا باهات کار دارم کونی زاده سگ صفت گور خودتو باددستات کندی🙄

0 ❤️

2017-07-13 00:40:47 +0430 +0430

بی غیرت یبار مامی جونت و ابجی کوچیکت اومدن برا پول زیر کی رم خوابیدن اخه گفتن توی بی ناموس نمیتونی کار کنی کونت هم گذاشتی واسه فروش ولی کسی نمکنه برا همینم فرستادیشون پیش من الحق و انصاف کوس کون تمیزی داشتن فقط شورت ننت موند اینجا .راستی ننتو ببر دکتر که ک.سش بدجور بو افتاده اخه نیست توی لجن از توش اومدی بیرون واسه همون بوی گوه میداد .کیری فیس تخمی خان

0 ❤️

2017-07-13 00:43:05 +0430 +0430

فعلا برم یکم کس ابجی کوچیکت بزارم یه شربت درست کن واسه عموت تا بیام هستم در خدمتت با بد کسی طرف شدی بی ناموس

0 ❤️

2017-07-13 01:02:29 +0430 +0430
نقل از: Mohamad.mk.72.75 با دختر داییم سکس کردم ۱۶ ۱۷ سالگیم الانم ازدواج کرده

نوش جونت

0 ❤️

2017-07-20 16:30:10 +0430 +0430
نقل از: ناموس_باز

من شماره های ۱ مامانم و ۲ خواهرم رو به شخصه کردم و در حال مخ زدن شماره ۷ خالم هستم

خوش به حالت خیلی خوش شانسی

0 ❤️

2017-07-20 16:34:52 +0430 +0430

فکر نمی کنم کسی بتونه این کارو بکنه … حداقل با مادر و خواهر نمیشه اینکارو کرد … در مورد بقیه هم اگر هم همچین اتفافی افتاده باشه خیلی کمه … و اکثرا فانتزیاشونه که تمایلات درونیشونو اینجا بیان میکنن و خودشونو ارضا می کنن …

0 ❤️

2017-07-20 17:25:23 +0430 +0430

دنبال سکس با خالمم یه چند باری دست ب سینه هاش زدم هیچی نگفت و دخترش ک هم سنه منه با اونم بمال بمال داشتم و زن داداشم ک خیلی خوبه هیکلش شبیه پورن استارا ک کاری باش نکردم فقط بوس از لب

0 ❤️

2017-07-20 22:10:47 +0430 +0430
نقل از: ariamohamadi776 دنبال سکس با خالمم یه چند باری دست ب سینه هاش زدم هیچی نگفت و دخترش ک هم سنه منه با اونم بمال بمال داشتم و زن داداشم ک خیلی خوبه هیکلش شبیه پورن استارا ک کاری باش نکردم فقط بوس از لب

منم بدجور تو کف خالمم و موندم چجوری باهاش بحالم

0 ❤️

2017-07-20 22:38:47 +0430 +0430
نقل از: ناموس_باز

من شماره های ۱ مامانم و ۲ خواهرم رو به شخصه کردم و در حال مخ زدن شماره ۷ خالم هستم

دیوس بزرگ تعریفش در تو صدق میکنه

0 ❤️

2017-07-20 23:39:44 +0430 +0430

بعد ۵ سال دیدمش و اولین شبی که پیش هم خوابیدیم از نوازش و بوسه شروع شد و به سکس کامل رسید

0 ❤️

2017-07-21 10:12:34 +0430 +0430
نقل از: 2JeNseMikham69 فکر نمی کنم کسی بتونه این کارو بکنه ... حداقل با مادر و خواهر نمیشه اینکارو کرد .... در مورد بقیه هم اگر هم همچین اتفافی افتاده باشه خیلی کمه .... و اکثرا فانتزیاشونه که تمایلات درونیشونو اینجا بیان میکنن و خودشونو ارضا می کنن ...........

من که کردم شد. آدمای زیادی رو میشناسم یا میشناختم که به این موفقیت رسیدن. یه سریشون دوست ندارن در این مورد حرف بزنن. شاید میان و متن ها رو میخونن اما درگیر کامنت و بحث نمیشن. می خوام بگم چیزی رو که تو ندیدی یا نشنیدی یا حس نکردی دلیلی نداره حکم کنی اصلا وجود نداره. اما این که میگی بیشتریا فانتزیشونه حرفتو قبول دارم. بیشتر کسیا رو که میبینی جرات این که برن تو فاز عملی افکارشون رو ندارن. فقط می خوان نصف شبی یه حرف خوش بشنون و قبل شاشیدن آخر شب یه جقی هم زده باشن.

0 ❤️

2017-07-21 10:31:13 +0430 +0430

کسی هست درمورد مامانمون حرف بزنیم دو طرفه،ای دی تل بفرست پی وی

0 ❤️

2017-07-21 10:40:43 +0430 +0430

جووون عجب بی غیرت های بی ناموسی اینجا جمع شدن
شما که شرف و غیرتتون به باد رفته، لااقل خواهر و مادرتونو بیارید من بکنم و شما هم بشینید نگاه کنید حالشو ببرید
الان دوست داری کی رمو بذارم تو کص مادرتو و آبمو بریزم تو کصش و یه داداش واست درست کنم؟
جون خواهرتو بیار لختش کنم و بگامش تا حالشو ببری…
لذت میبری وقتی میبینی کص خواهرت زیر من داره جر میخوره، مگه نه؟
کی رم تو کص مادرت
کی رم تو کص خواهرت
مادر ج*ده…
(مطمئنم الان از فحشایی که بهت دادم داری لذت میبری؟ مگه نه؟! خخخخخخخخ)

0 ❤️

2017-07-21 20:14:05 +0430 +0430
نقل از: cvcxvfddxse جووون عجب بی غیرت های بی ناموسی اینجا جمع شدن شما که شرف و غیرتتون به باد رفته، لااقل خواهر و مادرتونو بیارید من بکنم و شما هم بشینید نگاه کنید حالشو ببرید الان دوست داری کی رمو بذارم تو کص مادرتو و آبمو بریزم تو کصش و یه داداش واست درست کنم؟ جون خواهرتو بیار لختش کنم و بگامش تا حالشو ببری... لذت میبری وقتی میبینی کص خواهرت زیر من داره جر میخوره، مگه نه؟ کی رم تو کص مادرت کی رم تو کص خواهرت مادر ج*ده... (مطمئنم الان از فحشایی که بهت دادم داری لذت میبری؟ مگه نه؟! خخخخخخخخ)

خب خودتم عنوان تاپیکو خوندی و اومدی تو. این فحش چند برابر نثار خودت. نه ما دوست نداریم با یه جقی دم خور شیم که از فرط به کسی به هر تاپیکی سر میزنه که به من ِکس لیس ِتخم حروم و بی همه چی یه چیزی بدید! کسی اینجا لنگ امثال تو نیست. بیل به کمرش هم نخورده. تو جات خیلی بالاست. تو نباید خواهر و مادرتو بکنه که یه وقت بی غیرت میشی خدای نکرده. بذار دیگران بکنن که غیرتت بیشتر بشه.

1 ❤️

2017-07-21 20:36:03 +0430 +0430
نقل از: milad-B 1:‌ مادر: دوست دارم بکننش و من ببینم 2:خواهر: از کون کردم 7: خاله: دوست دارم بکنمش

منم دوست دارم مامانمو بکنن من ببینم ودیدمم خیلی حال داده

0 ❤️

2017-07-21 20:57:10 +0430 +0430
نقل از: عاشق سکس با خواهر اولش خودم میگم تو محارم به خواهرم و برادزادم حس خیلی عجیبی دارم و دوست دارم شب روز باهاشون سکس کنم که تا بحال موقف نشدم با خواهرم کاری بکنم اما بعد سه سال تلاش تونستم برادزادمو که 16 سال داره حسابی بمالم و ارضاش کنم یعنی وقتی با کوس و کونش ور میرفتم تو فضا بودم و داشتم سکته میکردم چون موقعیت نبود تو ماشین اینکارو میکردم اگه موقعیت بود حتما یه دل سیر کوس نازشو میخوردم براش

خاک تو سرت چه عموی لاشیی هستی

0 ❤️

2017-07-21 21:04:40 +0430 +0430

من خودم با چندتا زوج سکس کردم
یکی از دوستام هم یکی دوتا تایپیک دیگه گفتم وارث عمه ش هستش و با عمه ۵۵ ساله ش که البته تنهاس رابطه سکسی داره و من خودم دیدم
اینکه یسری میان میگن اصلا نیست اینجوری نیست
البته ۹۰درصد مطالب شهوانی حالی بندی هسنش ولی هستن کسانی که دارن واقعیت رو میگن

0 ❤️

تاپیک‌های داغ

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «