واقعا سکس با محارم و تجربه کردین یا نه و با کی

1396/04/09

دوستان همین اول بگم که بیغیرت نیستم کم بهم پیام بدین که بیغیرتی یا نه
مگه هرکس سکس با محارم و دوست داشته باشه میشه بیغیرت و هرکس به ناموس مردم چشم داشت میشه با غیرت

دوستان و عزیزانی که سکس با محارم و واقعا تجربه کردن و یا در حال تجربه کردن هستن یا با کدوم یکی از محارمشون دوست دارن ربطه داشته باشن و بیان کنن

فقط خواهش میکنم تو دنیای مجازی که همدیگرو نمیشناسیم رو راس باشیم و بجای دروغ گفتن و چرت و پرت گفتن حقیقت و بیان کنیم و شخصیت خانوادگی مون بهم نشون بدیم
پس هرکس توهین کنه شخصیت و تربیت خانوادگیشو در معرض دید میزاره

1: مادر
2: خواهر
3: برادر
4: پدر
5: خواهرزاده
6:برادرزاده
7:خاله
8:عمه
9:دایی
10:عمو

با کدوم یکی از این 10 نفر محارمتون تجربه سکس و داشتین و یا در حال تجربه کردن هستین و یا ارزوشو دارین با یکی از این محارمتون سکس داشته باشین

خواهش میکنم کسانی که از این مسائل سکس خوششون نمیاد نظر ندن و این تایپک و ترک کنن بقران ما نه کسی رو مجبور میکنم به محارمش حس پیدا کنه نه مجبور میکنیم کسی رو به محارمش بد بین کنیم اینجا دنیای مجازی هر چی رو دوست داریم میگیم و میکنیم
پس من این کارو دوست دارم میخوام نظر بقیه رو هم بدونم دوست داشتین جواب بدین نداشتین ندین

85975 👀
2 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2023-05-11 16:10:34 +0330 +0330

هرکسی که مثل من رو ابجیش وزنش ومادرزنش بی هست پیام بده شماره میدم بیا تل برای تبادل بدن ناموسمون

0 ❤️

2023-05-11 16:14:06 +0330 +0330

نه تجربه نکردم

0 ❤️

2023-05-11 16:25:10 +0330 +0330

نداشتم. ولی داییم خوشتیچه دوس دارم با هاش سکس کنم .

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «