واقعا سکس با محارم و تجربه کردین یا نه و با کی

1396/04/09

دوستان همین اول بگم که بیغیرت نیستم کم بهم پیام بدین که بیغیرتی یا نه
مگه هرکس سکس با محارم و دوست داشته باشه میشه بیغیرت و هرکس به ناموس مردم چشم داشت میشه با غیرت

دوستان و عزیزانی که سکس با محارم و واقعا تجربه کردن و یا در حال تجربه کردن هستن یا با کدوم یکی از محارمشون دوست دارن ربطه داشته باشن و بیان کنن

فقط خواهش میکنم تو دنیای مجازی که همدیگرو نمیشناسیم رو راس باشیم و بجای دروغ گفتن و چرت و پرت گفتن حقیقت و بیان کنیم و شخصیت خانوادگی مون بهم نشون بدیم
پس هرکس توهین کنه شخصیت و تربیت خانوادگیشو در معرض دید میزاره

1: مادر
2: خواهر
3: برادر
4: پدر
5: خواهرزاده
6:برادرزاده
7:خاله
8:عمه
9:دایی
10:عمو

با کدوم یکی از این 10 نفر محارمتون تجربه سکس و داشتین و یا در حال تجربه کردن هستین و یا ارزوشو دارین با یکی از این محارمتون سکس داشته باشین

خواهش میکنم کسانی که از این مسائل سکس خوششون نمیاد نظر ندن و این تایپک و ترک کنن بقران ما نه کسی رو مجبور میکنم به محارمش حس پیدا کنه نه مجبور میکنیم کسی رو به محارمش بد بین کنیم اینجا دنیای مجازی هر چی رو دوست داریم میگیم و میکنیم
پس من این کارو دوست دارم میخوام نظر بقیه رو هم بدونم دوست داشتین جواب بدین نداشتین ندین

85985 👀
2 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2017-07-02 23:57:22 +0430 +0430

خاک بر سر خودت و هفت جدت که انقدر بی حیا هستید.

1 ❤️

2017-07-03 01:05:08 +0430 +0430

راجع به اين داستان كلا حسي ندارم خيلي وقته راجع به اين موضوع دارم مي خونم نظراتتونم خوندم خيلي جالب بود در زمان هاي قديم تو اروپا يا همين ايران پادشاه ها معتقد بودن خون سلطنتي بايد تو خوانواده بمونه پس با محارم سكس مي كردن اين يه دليل مهم داشت اختلاف طبقاتي پادشاه با جامعه زياد بود و معتقد بودن افراد عادي شعور عادي دارن و نمي تونن با سلاطين دمخور بشن اما امروز به نظر من مثل همجنسگرايي صليقه ايه ممكن واسه كسي تهوع آور باشه واسه كسي لذت بخش مثل رابطه با يه دختر اون مي تونه دوست اجتماعيت باشه يا دوست دخترت تو يكيش باهاش سكس داري تو يكيش خيلي نزديكي اما سكس نداري من خودم اين حس واقعا برام نا خوشاينده اما چون قابل درك نبود برام راجع بهش يكم خوندم هردو طرف راضين حالا ما بيايم چون درك نمي كنيم فحش بديم من فكر مي كنم اگه دو طرف اوكي باشن توش خيانتم نباشه قابل دركه يه سري هم ميان مي گن بي غيرت عزيز من غيرت يعني دوست داشتن و تعصب داشتن به محارم اين دوستان اينقدر اون محرمو دوست دارن حتي نمي خوان با كسي جز خودشون باشه

0 ❤️

2017-07-03 03:01:43 +0430 +0430

اگه راست میگید وقتی این مدل سکسو دارین ی عکس بگیرین و با ی کاغذ بنویسید بذارید

0 ❤️

2017-07-03 14:17:20 +0430 +0430
نقل از: sexy_220 اگه راست میگید وقتی این مدل سکسو دارین ی عکس بگیرین و با ی کاغذ بنویسید بذارید

اثبات و قانع کردن امثال شما سودی برای کسی نداره. عده ای هستن که نیاز خودشون و نیاز خواهر و مادر و … خودشون رو میفهمن و ته دلشون میگن چرا بره بیرون با غریبه…؟ خودم هستم. از طرفی عده ای هم هستن که دنبال کیس غریبه میگردن و در زمان موازی یکی هم دنبال به اصطلاح ناموس همین آدم هاست! دسته “خود با غیرت پنداران” دسته دوم هستن. دوست عزیز سوراخ سوراخه فقط دو طرف راضی باشن همه چی حله

0 ❤️

2017-07-03 14:27:27 +0430 +0430

من خیلی دوست دارم با زن دوستم و دختر خالم سکس کنم
الانم خودمو از طریق تلگرام و اینستا به جفتشون نزدیک کردم
زن دوستم خیلی پایه است و تا حالا چندتا چالش روش پیاده کردم و اونم هرکاری که سهمش بوده انجام داده
یه بار بهش افتاد که شمارشو بده و داد یک بار دیگه بهش افتاد که عکس یهویی از اندامش بده که اونم برام فرستاد
دختر خالمم سخته ولی دارم نرمش میکنم

1 ❤️

2017-07-03 14:45:57 +0430 +0430

عده ای هستن که پیام میدن یا پست میذارن فلانی تو که … کردی بده ما هم بکنیم! خب الاغ مگه خود طرف بیل خورده کمرش؟ مگه دست به خایه شما شده که چون خودش خواجه است لنگ شماست!؟ شما جقتونو بزنید و کاری به کار کسی نداشته باشید. یه عده جرعت دارن و زحمت کشیدن به یه سکس پایدار و مفت و مجانی خونگی رسیدن. شما هم یا این همت بلند رو داری یا اصلا به این رابطه علاقه ای نداری. حالت دیگه ای نیست. اگه علاقه نداری خب نخون خر که تو کونت نذاشته پستی رو بخونی که دوست نداری! کسی هم اینجا خاله و مامان و خواهر و عمه اشو برات نمیاره.

0 ❤️

2017-07-03 15:29:47 +0430 +0430
نقل از: ahmad3754
نقل از: leila_zarei (dash)

خدایی خوشبحال داداشت
این بهترین کاریه که میشه کرد
تازه همیشه هم بهم دسترسی دارین

این همه ادم عاقل وبالغ اینجاست

ادم قحطی بود؟!؟!

چرا دقت نمیکنی عزیزمن؟؟؟

این کسی که شما نقل زدی و مورد خطاب قرارش دادی،

اصلا گنگه،

صداش در نمیاد

البته دیوانه هست ،

اما، وجدانی بی خطره

حدود 20 روزی میشه که اوردن اینجا ولش کردن ورفتن

درتمام این مدت شبانه روز آن لاین بوده ، ومثل سگ پاسوخته

از این تاپیک به اون تاپیک درحال دویدن بوده

وفقط وفقط یک شکلک رو پست میکنه به تمام تاپیکها

نگاه کن نزدیک 1600 بار این غلط رو خورده

جالب اینجاست که

ا ، دم ین هم به ج ، رم اس؛ .پم فرستادن و کو، ن ده بازی خفتش نکرده ونمیکنه!!

حالا،

یا حس انساندوستانه اد، م، /ین باعث این کار شده

واحتمال داده اینطوری زود تر کس وکارش پیداش میکنن و میان میبرنش

که ....!!!!

یا بین خودمون باشه

این احتمال خیلی بیشتره

ممکنه یکی از عاغا زاده های مسولین مملکتی و مدیران عالی رتبه دولتی باشه

به فضای مجازی علاقه داشته

هرچه فکر کردن دیدن در دنیای مجازی هیچ سایتی مثل اینجا تحت مدیریت دولت عسلامی و در راستای اهداف عالی ن /، ظا/،م نیست

اوردنش اینجا که از همین اول پایه اش قوی بشه!!! وطبق موازین وسیاستهای خاص خودشون رشدکنه واستعدادهاش در راستای اهداف ن؛ ظ،/ام شکوفا بشه

دنیارو چه دیدی شاید روزی عاغایان مسوولین ن/، ظا،/م عس،/لامی شعبه های دیگر شهوانی رو هم راه انداختن وایشون رو هم گذاشتن مدیرش باشه!!

مشاهده حضور ازادانه این عاغا زاده ها و بی تفاوتی شهوانی در مقابل رفتارهای عجیبشون که نشونه قوانین پر از ت،/بع،/ یض شهوانی میتونه باشه

علی الحساب خواهر یک ملت رو چنان گا/،ی،/یده!!!!

که دیگه نه نیازی هست ونه حالی که کسی خواهر خودش رو بگاد

مواظب باش دوباره اشتباهی نقل نزنی زیر پستش ومزاحمش نشی

ممکنه ،مدیران شهوانی به جرم اس ،پم اکانتت رو ناپدید کنن!!!

0 ❤️

2017-07-03 20:04:32 +0430 +0430
نقل از: ناموس_باز

من شماره های ۱ مامانم و ۲ خواهرم رو به شخصه کردم و در حال مخ زدن شماره ۷ خالم هستم

چجوری راضی شون کردی بکنیشون ، بگو برامون

0 ❤️

2017-07-03 20:24:22 +0430 +0430
نقل از: عاشق سکس با خواهر
نقل از: .clover. اره یه بار مامانتو کردم ?

دقیقا اینجا لر بودنتو با ادبی که خانوادت تو طویه یادت داده رو اینجا به نمایش گذاشتی جامعه ایران رو امسال شما عقب مونده ها بجای جلو بردن هزارن قرن به عقب بردن

ادمین متوجه شدی این ولدزنا بیخود و بی جهت به قومیت لر توهین میکنه؟ اگه اینکار آزاده در این سایت رو به گل بیار خودتو مداقع آزادی نشون نده چون این کار نژاد پرستیه و در ضمن این مادرجنده اصلاً نمیدونه طرف قومیتش چیه شاید هم نژاد خودش باشه
من خطاب به ادمین نوشتم چون با این تخم حروم هیچ بحثی ندارم.

0 ❤️

2017-07-03 20:28:43 +0430 +0430

من تو کف سکس با خواهرم هستم
ندا هر حا هستی لطفا اون کون نازتو بده به من

0 ❤️

2017-07-03 21:37:56 +0430 +0430
نقل از: mohammad_2017
نقل از: samyj00n
نقل از: ناموس_باز
نقل از: ناموس_باز من شماره های ۱ مامانم و ۲ خواهرم رو به شخصه کردم و در حال مخ زدن شماره ۷ خالم هستم هستم

خوشبحالتون و انشالله به خاله نازتون هم میرسین
کاش اونای که تجربه همچین سکسی رو داشتن بدون دروغ و کلک بیان اینجا بیان کنن تا اونایی که میگن همچین سکس های اصلا وجود نداره ببینن و درک کنن

چند روز دیگه ترتیب خاله رو هم میدم کار روش تموم شده فقط مونده فرصت مناسب پیش بیاد خالم از اون زنای حیکلیه قد بلند ممه های بزرگ ولی رو فرم کون قلمبه و کلی پروپاچه ? ? ?

داداش عکس خواهرت که «کردیش» تو نت پخش شده

عجب خواهری داره ایول

یکی نیست ، به این مردان مرد روزگاربگه

اقا ،شما کارتون درسته دمتون گرم تونستی کردی، نوش جونت، این راضی واون راضی کس خوار جناب قاضی

به این داداش خوش غیرتمون هم،

داداش دم شماهم گرم ، که خیلی باغیرت بودی ، غیرتت رو تومحیط مجازی مثل پتک کوبیدی توسر هرچی بی غیرته ونسلشون رو منقرض کردی

میشه آقایی کنید

مردونگیتون رو با به نمایش گذاشتن عکس این بنده خدا، به اثبات نرسونید؟

از اون داداش زرنگمون که زحمت کشیدن و این عکس رو به معرض نمایش گذاشت،
خواهش میکنم،

دودقیقه، فکر کنه، شاید متوجه بشه ،
که شاید ، همین کارش ، دردسر ومشکلات زیادی رو برای یک بنده خدایی بوجود بیاره

داش من در حضور همه فتوا میدم
شما هم خیلی مردی،
هم خیلی غیرت داری
هم خیلی زرنگی

لطف کن
حتی اگر دوست نداری پاکش کنی
ویرایش رو بزن ،
یه عکس خارجی ،پورن استار، یه کسی که شغلش همینه و بادیدن عکسش افتخارهم میکنه رو به جاش بزار، یادگاری بمونه

این بنده خدا این میون

نه سرپیازه ونه ته پیاز!!!
0 ❤️

2017-07-03 23:28:06 +0430 +0430
نقل از: smith_senator69 راجع به اين داستان كلا حسي ندارم خيلي وقته راجع به اين موضوع دارم مي خونم نظراتتونم خوندم خيلي جالب بود در زمان هاي قديم تو اروپا يا همين ايران پادشاه ها معتقد بودن خون سلطنتي بايد تو خوانواده بمونه پس با محارم سكس مي كردن اين يه دليل مهم داشت اختلاف طبقاتي پادشاه با جامعه زياد بود و معتقد بودن افراد عادي شعور عادي دارن و نمي تونن با سلاطين دمخور بشن اما امروز به نظر من مثل همجنسگرايي صليقه ايه ممكن واسه كسي تهوع آور باشه واسه كسي لذت بخش مثل رابطه با يه دختر اون مي تونه دوست اجتماعيت باشه يا دوست دخترت تو يكيش باهاش سكس داري تو يكيش خيلي نزديكي اما سكس نداري من خودم اين حس واقعا برام نا خوشاينده اما چون قابل درك نبود برام راجع بهش يكم خوندم هردو طرف راضين حالا ما بيايم چون درك نمي كنيم فحش بديم من فكر مي كنم اگه دو طرف اوكي باشن توش خيانتم نباشه قابل دركه يه سري هم ميان مي گن بي غيرت عزيز من غيرت يعني دوست داشتن و تعصب داشتن به محارم اين دوستان اينقدر اون محرمو دوست دارن حتي نمي خوان با كسي جز خودشون باشه

قربون ادم چیز فهم خدا هیچ وقت سر راحت مشکلی پیش نیاره یه عده مغز کوچیک و بی خانواده جمع شدن با فحش و بد گوی به خواسته مردم توهیین میکنن که مثل ما که به خواهرمون حس داریم بیغیرتیم اما اونای که به خواهر و مادر و زن مردم حس دارن با غیرت هستن بعدشم توی که اسمتو گذاشتی با غیرت اصلا تو این سایت دنباله چی هستی چه گ … میخوری با دهنت بعدشم از اسم تایپک معلومه چی به چیه رقرل ایشون این تایپک و ترک کن

0 ❤️

2017-07-03 23:41:57 +0430 +0430
نقل از: sislover30 عده ای هستن که پیام میدن یا پست میذارن فلانی تو که .... کردی بده ما هم بکنیم! خب الاغ مگه خود طرف بیل خورده کمرش؟ مگه دست به خایه شما شده که چون خودش خواجه است لنگ شماست!؟ شما جقتونو بزنید و کاری به کار کسی نداشته باشید. یه عده جرعت دارن و زحمت کشیدن به یه سکس پایدار و مفت و مجانی خونگی رسیدن. شما هم یا این همت بلند رو داری یا اصلا به این رابطه علاقه ای نداری. حالت دیگه ای نیست. اگه علاقه نداری خب نخون خر که تو کونت نذاشته پستی رو بخونی که دوست نداری! کسی هم اینجا خاله و مامان و خواهر و عمه اشو برات نمیاره.

اینا دققیا همونایی هستن که که بقران خبر ندارن روزی چند نوع کیر تو کوس و کون خواهر و مادرشون میره چرا چون خواهر و مادر براشون اهمیت نداره چشمشون به دنباله ناموس مرده اینجا خنده داره که فکر میکنن خواهر مادر اینا مریم مقدسه خواهر و مادر رقیه الکسیس و جنده هست هر کس و میگی خواهر و مادر من اینجوری نییت من نمیدونم اینایی که میدن از فضا میان یا از یه کشور دیگه

2 ❤️

2017-07-06 12:00:17 +0430 +0430

بعضی ها میان دم از کیر بزرگ و این چیزا میزنن گه بده خواهرتو ماهم بکنیم از همینجا به همون کیر بزرگا عرض میکنم ببینید ما چقدر داغ و حشری هستیم که به خواهر خودمون رحم نمیکنیم پس مطمئن باشین خواهر خودمون که خانواده شما کلا یه جا دستمون بی افته همشون حامله میکنیم برات از زنش گرفته تا مردش

0 ❤️

2017-07-06 12:31:38 +0430 +0430
نقل از: shima14 تا دلتون بخواد با داداشم و دوستاش واقعا لذتبخشه سکس با برادر

تو باید خواهر من میشدی، آجیم میشی؟

0 ❤️

2017-07-06 12:33:51 +0430 +0430

خاله جونم
چه تاپیک خوبیه

0 ❤️

2017-07-06 20:14:09 +0430 +0430
نقل از: masoudduosam خاله جونم چه تاپیک خوبیه

نوش جونت گوارای وجودت

0 ❤️

2017-07-06 20:50:42 +0430 +0430
نقل از: JuliaWhore از بین اینا با داییم داشتم

خیلی خوبه خیلی هم با دل جرعت هستین که مثل شیز زن بیان می کنید
چندسال با دایتون رابطه داشتین و شروع کننده دایت بود یا شما

0 ❤️

2017-07-06 22:01:12 +0430 +0430

جذابترینش داداش بزرگتر و خوشتیپه

2 ❤️

2017-07-06 23:01:11 +0430 +0430
نقل از: elmira abl جذابترینش داداش بزرگتر و خوشتیپه

میخوای من نقش داداش بزرگتو بازی کنم گلم

0 ❤️

2017-07-06 23:28:18 +0430 +0430
نقل از: alatozma
نقل از: ahmad3754
نقل از: leila_zarei (dash)

خدایی خوشبحال داداشت
این بهترین کاریه که میشه کرد
تازه همیشه هم بهم دسترسی دارین

این همه ادم عاقل وبالغ اینجاست

ادم قحطی بود؟!؟!

چرا دقت نمیکنی عزیزمن؟؟؟

این کسی که شما نقل زدی و مورد خطاب قرارش دادی،

اصلا گنگه،

صداش در نمیاد

البته دیوانه هست ،

اما، وجدانی بی خطره

حدود 20 روزی میشه که اوردن اینجا ولش کردن ورفتن

درتمام این مدت شبانه روز آن لاین بوده ، ومثل سگ پاسوخته

از این تاپیک به اون تاپیک درحال دویدن بوده

وفقط وفقط یک شکلک رو پست میکنه به تمام تاپیکها

نگاه کن نزدیک 1600 بار این غلط رو خورده

جالب اینجاست که

ا ، دم ین هم به ج ، رم اس؛ .پم فرستادن و کو، ن ده بازی خفتش نکرده ونمیکنه!!

حالا،

یا حس انساندوستانه اد، م، /ین باعث این کار شده

واحتمال داده اینطوری زود تر کس وکارش پیداش میکنن و میان میبرنش

که ....!!!!

یا بین خودمون باشه

این احتمال خیلی بیشتره

ممکنه یکی از عاغا زاده های مسولین مملکتی و مدیران عالی رتبه دولتی باشه

به فضای مجازی علاقه داشته

هرچه فکر کردن دیدن در دنیای مجازی هیچ سایتی مثل اینجا تحت مدیریت دولت عسلامی و در راستای اهداف عالی ن /، ظا/،م نیست

اوردنش اینجا که از همین اول پایه اش قوی بشه!!! وطبق موازین وسیاستهای خاص خودشون رشدکنه واستعدادهاش در راستای اهداف ن؛ ظ،/ام شکوفا بشه

دنیارو چه دیدی شاید روزی عاغایان مسوولین ن/، ظا،/م عس،/لامی شعبه های دیگر شهوانی رو هم راه انداختن وایشون رو هم گذاشتن مدیرش باشه!!

مشاهده حضور ازادانه این عاغا زاده ها و بی تفاوتی شهوانی در مقابل رفتارهای عجیبشون که نشونه قوانین پر از ت،/بع،/ یض شهوانی میتونه باشه

علی الحساب خواهر یک ملت رو چنان گا/،ی،/یده!!!!

که دیگه نه نیازی هست ونه حالی که کسی خواهر خودش رو بگاد

مواظب باش دوباره اشتباهی نقل نزنی زیر پستش ومزاحمش نشی

ممکنه ،مدیران شهوانی به جرم اس ،پم اکانتت رو ناپدید کنن!!!

من واقعا به این حرفهایی که زدی تا الان دقت نکرده بودم
البته زیادم اینجا نمیام واسه همین از اکثر داستانا بی اطلاع هستم
و در آخر بازم ممنون از راهنماییت

0 ❤️

2017-07-07 02:02:41 +0430 +0430

کاش منم خواهر.داشتم…انقد دلم خواهر میخواد ک نگو…
واقعا هیشکی ی دخترو بیشتر از داداشش دوس نداره…
هیشکی

0 ❤️

2017-07-08 12:46:22 +0430 +0430
نقل از: shahrokh1396 کاش منم خواهر.داشتم....انقد دلم خواهر میخواد ک نگو.... واقعا هیشکی ی دخترو بیشتر از داداشش دوس نداره... هیشکی

واقعا همون موری که میگین اما نمیدونم چرا بعضی از خواهر و برادرها نمیتونن همدیگرو درک کنن

0 ❤️

2017-07-08 13:19:56 +0430 +0430

منم با خواهرم داشتم بصورت مالوندن و بدن نمایی…خیلی لایت و عاشقونه

1 ❤️

2017-07-08 13:24:57 +0430 +0430
نقل از: inc.lover.60 منم با خواهرم داشتم بصورت مالوندن و بدن نمایی...خیلی لایت و عاشقونه

گواری وجودت همین که حسش کردی یه دنیاست

0 ❤️

2017-07-12 00:47:33 +0430 +0430
نقل از: shahrokh1396 کاش منم خواهر.داشتم....انقد دلم خواهر میخواد ک نگو.... واقعا هیشکی ی دخترو بیشتر از داداشش دوس نداره... هیشکی

خواهر نداری انشالله در اینده با دختر حال میکنی

1 ❤️

2017-07-12 01:59:20 +0430 +0430

بیشعور بی فرهنگ تو که اینقد ادعای گنده گوزیت میشه های کلاس میدونی خودتو نفهم چرا به قومیت و نژاد دیگه توهین میکنی کله کیری .گوه میخوری به لر توهین میکنی عنچوچک عنینه

0 ❤️

2017-07-12 13:36:20 +0430 +0430
نقل از: samyarsexi1 بیشعور بی فرهنگ تو که اینقد ادعای گنده گوزیت میشه های کلاس میدونی خودتو نفهم چرا به قومیت و نژاد دیگه توهین میکنی کله کیری .گوه میخوری به لر توهین میکنی عنچوچک عنینه

چون مرور زمان ثابت کرده از خر هم نفهمتر و عقب مونده هست

0 ❤️

2017-07-12 13:43:08 +0430 +0430

فقط آجي

0 ❤️

2017-07-12 23:37:12 +0430 +0430
نقل از: JuliaWhore
نقل از: JuliaWhore از بین اینا با داییم داشتم

خیلی خوبه خیلی هم با دل جرعت هستین که مثل شیز زن بیان می کنید
چندسال با دایتون رابطه داشتین و شروع کننده دایت بود یا شما

حدود 1 سال
اون شروع کرد

نوش جون و گوارای وجود هر دوتون

0 ❤️

2017-07-12 23:39:59 +0430 +0430
نقل از: samyarsexi1 بیشعور بی فرهنگ تو که اینقد ادعای گنده گوزیت میشه های کلاس میدونی خودتو نفهم چرا به قومیت و نژاد دیگه توهین میکنی کله کیری .گوه میخوری به لر توهین میکنی عنچوچک عنینه

چون مرور زمان ثابت کرده از خر هم نفهمتر و عقب مونده هست

میدونی مرور زمان ثابت کرده که با وجود امثال ادمای گوهی مثل تو که هنوز عقب افتاده هستیم انگل خان کاری به اصالتت ندارم توهین نمیکنم به اصل و ریشت چون میدونم از غیرت و تعصب و ابرو حیا چیزی سرت نمیشه .از مردی بوی نبردی بدبخت .لجن خر حیون باهوش و بزرگی که خاصیتش از تو بیشتره .خر با اینکه حیونه ولی بیشتر از تو میفهمه .گوه بگیر اون افکار و دهن لجنزارتو که با وجودت روی زمین نجس کردی

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «