پیامبر اسلام از نگاهی دیگر

1398/01/20

در زیر به بررسی زندگی پیامبر اسلام و روابط قدسیه ی ایشان با اطرافیان می پردازیم

خلفای راشدین

ادامه دارد

6236 👀
8 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2019-04-08 21:40:11 +0430 +0430

مطمئن باش نطفه تو از پدرت نیست . تازه حروم زاده عادی هم نیستی معلوم نیست نطفه جند تا حیوون توی حروم زاده بی پدر و مادر رو بوجود آورده … در اینکه الاغی شکی نیست … بی شرف سگ پدر صد بار بهت نگفتن اینجا جای توهین به عقاید دیگران نیست …الدنگهایی مثل شما شعار تمدن و ازادی بیان رو میدید …

4 ❤️

2019-04-08 22:03:25 +0430 +0430

بیچاره عثمان :(

1 ❤️

2019-04-08 23:16:48 +0430 +0430

با این کارت داری ب دین دامن می زنی

0 ❤️

2019-04-09 21:11:12 +0430 +0430
نقل از: Joker23ll اینا عکس کوروش و زرتشته یا مادرِِ.جندت؟ ریدم دهن ننت

کی.ر خو.ک تا خایه دهن ما.ما.ن تو و حضرت ف.اط.مه (س) و گه. سگ .اسه.ال گرفته. تو دهن تو و ب.ابا و نن.ه ی جن.دت

1 ❤️

2019-04-22 12:09:04 +0430 +0430

کسکش ازبچه قنداقی تابزرگ خاندانتو گاییدم که اینقدرحرومزاده ای عمرتونوگاییدم کیرم توکس خانوادت بااین تربیتت پدرسک حرومزاده

1 ❤️

2019-04-22 12:26:27 +0430 +0430

خخخخ کیرم دهن همتون??

0 ❤️

2019-04-23 20:00:49 +0430 +0430
نقل از: reza6264 کسکش ازبچه قنداقی تابزرگ خاندانتو گاییدم که اینقدرحرومزاده ای عمرتونوگاییدم کیرم توکس خانوادت بااین تربیتت پدرسک حرومزاده

کی.ر خو.ک تا خایه دهن ما.ما.ن تو و حضرت ف.اط.مه (س) و گه. سگ .اسه.ال گرفته. تو دهن تو و ب.ابا و نن.ه ی جن.دت

0 ❤️

2019-05-16 10:21:57 +0430 +0430

به به واقعا لذت بردم این آشغالهای اسلامی از خوک هم کمترن

2 ❤️

2019-05-23 03:37:37 +0430 +0430

به خوک ها بی احترامی نکن کسکش

0 ❤️

2019-05-24 20:12:54 +0430 +0430

پیامبر اسلام دست رد به پستان هیچ ماده ای نمی زد.
آورده اند که خدیجه سلام الله علیها قبل از ازدواج با پیامبر اسلام بسیار با ایشان زنا می فرمودند. حضرت در جایی فرمودند:
یا محمد! زنا با تو بهترین زناهاست!
محمد (ص) که دید خدیجه زنا بیشتر دوست دارد هر روز صیغه ی طلاق جاری می فرمودند و با خدیجه زنا می فرمودند که بیشتر کیف بدهد! اما خدیجه (س) به این هم راضی نبوده و می فرمود: “من سکس گروهی دوست دارم. کاش بگوییم علی و عمرجون و ابوبکر و عثمان جون هم بیان یه حالی به کس و کونم بدهند”. اما خدیجه پا را از این هم فراتر گذارده و می فرمود: “من باید صیغه ی علی کون گلابی بشوم. بعد خودش حق نداره نزدیک من بشه، فقط باید زنای من با دیگران رو ببینه و جلق بزنه تا من لذت ببرم”.
نقل است که بعد از اتمام سکس حضرت خدیجه (س) با نرهای قبیله، علی علیه السلام می آمد و آب کیر نره خرهای قبیله را از کس حضرت (س) پاک می نمود.
والله اعلم انشاءالله

1 ❤️

2019-05-24 20:31:12 +0430 +0430

تو جامعه سالم و دموکراسی باید به عقاید احترام گذاشت.نه از طرف اسلامیون بی احترامی بشه نه لائیک ها یا نه هر کسی تو هر اعتقادی باشه

1 ❤️

2019-05-24 20:33:46 +0430 +0430
1 ❤️

2019-05-24 20:36:18 +0430 +0430
نقل از: shila_naz

تو جامعه سالم و دموکراسی باید به عقاید احترام گذاشت.نه از طرف اسلامیون بی احترامی بشه نه لائیک ها یا نه هر کسی تو هر اعتقادی باشه

وقتی یه خانوم ناز نظر میده دلم نمیاد بزنم تو ذوقش! ولی اینجا جامعه ی آزاد نیست. جامعه ی اشغال شده است. کشور ما 1400 ساله اشغال شده. تا این حقیقت رو نپذیریم درگیر یک مشت تعارفات تخمی با مسلمون های سایت خواهیم بود.

1 ❤️

2019-05-24 20:40:52 +0430 +0430
نقل از: شاش باز

وقتی یه خانوم ناز نظر میده دلم نمیاد بزنم تو ذوقش! ولی اینجا جامعه ی آزاد نیست. جامعه ی اشغال شده است. کشور ما 1400 ساله اشغال شده. تا این حقیقت رو نپذیریم درگیر یک مشت تعارفات تخمی با مسلمون های سایت خواهیم بود.

ممنون یکم حقیقتش ترسیدم بهم حمله کنی.ولی واقعا دوست ندارم بی احترامی کنم.هر چند منم معتقدم هر کسی ازاده هر نوع نگرشی داشته باشه.منم به اصالت اریایی بودن و نسل کوروش افتخار میکنم.اسلام و هر دین دیگه اساسا میخوان اخلاق و انسانیت رو گسترش بدند ولی برخیا ازش سوئ استفاده ابزاری کردند.

0 ❤️

2019-05-24 20:42:12 +0430 +0430

خیر... مخالفم!

توجه بفرمایید که مسلمونها گه می‌خورن که توهین کنن، لکن این عزیزان مجازن هر توهینی خواستن بکنن! چرا که اینان بسیار روشن فکرن... به حدی که الآن که دارم این تاپیکو می‌خونم از شدت روشن‌فکری ایشون خوار صلبیه و قرنیه چشمم یکی شده. بنده حدود یک سال و نیمه که از اسلام روی برگردوندم و خدایم شاهد است که به خاطر مطالعه این تاپیک بود!

خاطر این عزیزان لائیک و لامذهب عزیزتر از اونه که محدود به قوانین اخلاقی بشن...به هر حال این عزیزان بسیار چیز‌های خاصین... که در هر اتاقک کوچکی مخصوص اجابت مزاج یافت نمی‌شن؛ بلکه در بعضی از اون‌ها یافت می‌شن. علی ای حال کمال بی‌دینی این‌ها از اینکه به محمد و فاطمه و امثالهم لقب حضرت اعطا می‌کنن مشخصه... مبادا فکر کنید که از روی عادت هست یا این عزیزان چسی روشن‌فکری و آزادگی میانا... خیر! این‌ها همش کنایه هست. ما مو می‌بینیم و این عزیزان ضریب پیچش مو و تانژانت معادله پیچش مو در تک تک نقاط تعریف شد‌ه‌ش رو حساب می‌کنن...

هر چه هست از قامت ناساز بی‌اندام ماست، وگرنه تشریف این خیل عزیز بر بالای کس کوتاه نیست...

0 ❤️

2019-05-24 20:45:15 +0430 +0430

ممنون یکم حقیقتش ترسیدم بهم حمله کنی.ولی واقعا دوست ندارم بی احترامی کنم.هر چند منم معتقدم هر کسی ازاده هر نوع نگرشی داشته باشه.منم به اصالت اریایی بودن و نسل کوروش افتخار میکنم.اسلام و هر دین دیگه اساسا میخوان اخلاق و انسانیت رو گسترش بدند ولی برخیا ازش سوئ استفاده ابزاری کردند.

یک نکته… اصولا نژاد، ملیت، قومیت، زبان و… باعث افتخار نیستن. البته باعث سرافکندگی هم نباید باشن، ولی باید دقت کنیم که ما هیچ تاثیری در این‌ها نداریم. هیچ تلاشی نکردیم و فرضا اگر تلاش هم کرده بودیم (به عنوان اسپرم برنده!) موفقیت محسوب نمی‌شن. اون چیزی که باعث افتخاره موفقیت‌هاست.

1 ❤️

2019-05-24 20:49:03 +0430 +0430

موضوع اصلاً نژادی نیست. عرب ها نخستین قربانی های اسلام بودند. موضوع افتخار کردن هم نیست. آدم به چیزی که براش تلاش کرده افتخار می کنه. یا به راهی که داره ادامه میده. شما که مسلمون هستی نه راه نیاکانت رو ادامه دادی و نه برای این که از نسل هخامنشیان باشی تلاشی کردی! افتخارت برای چیه؟!
موضوع یک حق مسلمه. این که ما در کشور خودمون حق داریم ضد بیگانه پرستان باشیم و هر تبلیغی بکنیم.

0 ❤️

2019-05-24 21:13:11 +0430 +0430

انسانیت از مدنیت سرچشمه میگیره

هیچ مسلمانی در سفر به سایر کشورهای مسلمان هرگز به زبان نمیاره اونا مسلمون واقعین نه ما

اما در سفرهای غربی همیشه این جمله رو مسلمین به زبان آوردن

به گفتۀ خود شما هر کسی آزاد است هر نگرشی داشته باشه

اما بالا غیرتآ چه نگرشی غیر از نگرش اسلامی در ایران جرأت حرکت داره؟

پس لطفا خودمون رو با لفظ (احترام مقابل) گول نزنیم

0 ❤️

2019-05-24 21:31:33 +0430 +0430
نقل از: فامیل.دور

انسانیت از مدنیت سرچشمه میگیره

هیچ مسلمانی در سفر به سایر کشورهای مسلمان هرگز به زبان نمیاره اونا مسلمون واقعین نه ما

اما در سفرهای غربی همیشه این جمله رو مسلمین به زبان آوردن

به گفتۀ خود شما هر کسی آزاد است هر نگرشی داشته باشه

اما بالا غیرتآ چه نگرشی غیر از نگرش اسلامی در ایران جرأت حرکت داره؟

پس لطفا خودمون رو با لفظ (احترام مقابل) گول نزنیم

بله در جامعه ای زندگی میکنم که رفتار درستی با نگرشهای مختلف ندارند.حق میدم

0 ❤️

2019-05-24 21:37:32 +0430 +0430

موضوع اصلاً نژادی نیست. عرب ها نخستین قربانی های اسلام بودند. موضوع افتخار کردن هم نیست. آدم به چیزی که براش تلاش کرده افتخار می کنه. یا به راهی که داره ادامه میده. شما که مسلمون هستی نه راه نیاکانت رو ادامه دادی و نه برای این که از نسل هخامنشیان باشی تلاشی کردی! افتخارت برای چیه؟!
موضوع یک حق مسلمه. این که ما در کشور خودمون حق داریم ضد بیگانه پرستان باشیم و هر تبلیغی بکنیم.

اصالت ایرانی و اریایی چیزیه که از اول وجود داشته بخاطر تلاش واقعی انسانهای بزرگ.خودمم با حفظ چنین انسانیت و شرف سعی در تداوم اصالت دارم تک تک ماها باید داشته باشیم.من یه ادم انسانم تا دیندار یا مسلمان.دین یه اصولیه که از انسانیت رو تقویت کنه نه اینکه دورش کنه.

0 ❤️

2019-05-24 21:55:23 +0430 +0430

بشاش رو محمد علی فاطمه خدای محمد…ی مشت بچه باز عقده ایی زن ندیده اومدن ادعا کردن از اون طرفم ی عده بیسواد بدبخت زن ندیده کس ندیده طرفداراش شدن.

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «