پیدا کردن زوج و یا نفر سوم

1403/02/07

من خودم تقریبا دوسالی هست که نفر سوم زوج ها هستم و با دوتا زوج در به صورت موندگاری هنوز ارتباطم ، تجربه من اینطوری بوده زوج ها به چند دسته تقسیم میشن ، یک واقعی ان دنبال فانتزی و خب نسبت به مابقی خیلی کمیابن ، دو کسایی که زوج هایی هستن که دنبال ساپورت می‌گردن درسته که کسی که نفر سوم میشه بهتره همراه با هدیه ایی وارد این داستان بشه ولی خب یه سری بیشتر اون ساپورته مدنظرشونه ، سه اونایی که پارنترشون یا خبر نداره یا ناراضیه یا دودله
اینا هم بلاخره دل دارن اما وقتی ام بهشون میخای کمک کنی خیلی اعتماد نمیکنن یا فکر میکنن میخای سو استفاده کنی البته که تا یه حدی حق دارن چون مساله مهمیه و کار اشتباه خیلی برای زندگیشون مخاطره آمیزه ، گروه آخر که فقط فیک و فکر میکنن دنبال فانتزی هستن ، خدا ازتون به دور نگه داره اینا رو ، خلاصه شما ام از تجربه هاتون بگین با کدوم گروه مواجه شدین
زوجین ام بگن چه انتظاری از نفر سوم هاشون دارن که بشه بهتر این رابطه رو از سر گرفت …

150 👀
2 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2024-04-26 19:31:24 +0330 +0330

دقیقا دسته چهارم ک فیکن نمیزارن ما به دسته سوم اونایی ک دو دلن کمک کنیم
مثلا من دیشب یکی اومد پیویم دو دل بود چون فیک زیاد ب تورم خورده گفتم اول ی عکس دونفره بدون چهره بده مطمین شم واقعا متاهلید بالاخره میخوام وقتمو بزارم راهنماییت کنم میگفت میترسم منم نمیتونستم وقتمو بزارم براش بعد فیک از آب دربیاد مجبور شدیم خدافظی کنیم

0 ❤️

2024-04-26 19:34:16 +0330 +0330

↩ 6sixtynine9
من خودم بدون اینکه ازشون اثبات بگیرم کمک میکنم تا حدی
اما آره ۷۰ درصدشون فیک ان و میخان ذهنشون صرفا ارضا کنن
اما یه چیزی ام خیلی زیاده ترس زوجه ، بلاخره خصوصی ترین قسمت زندگیشون رو میخام تجربه کنن ، اما اما امان از فیک ها

0 ❤️

2024-04-26 19:36:07 +0330 +0330

اون دسته هم ک پولین امروز دیدم یکی میگفت ۶ میلیون میخواد
اولا ک ۶ میلیون دقیقه ای چند حساب کردی نهایت نفر سوم ۴ تا کمر سکس بکنه کمری یک ساعت میشه ۴ ساعت چی‌فکرکردی که برای چهارساعت ۶ میلیون می ارزه 😂 تازه کارگر ساعتی چهل هزازتومن کارکنه شما ۴۰ برابرع حقوق کارگر ساعتی درخواست میکنی 😂 کاسبی راه انداختن بعضیا
دوما من فانتزی بازم ک نفر سوم میشم دنبال زوج فانتزی بازم ک برای فانتزی سکس میکنن ن برای پول بخوام فقط کص‌بکنم ک با ی تومن بهترین کص رو شب تا صبح میکنم

0 ❤️

2024-04-26 19:37:51 +0330 +0330

↩ 6sixtynine9
من کلا سمت اونایی که ساپورت های اینطوری میگن نمیرن
اما یکی میگه یه هدیه که این هدیه رو خودت تصمیمش رو بگیر
که اتفاقا یه زوج اینطوری بودن این طوری منطقی تر و محترم تر بود واسم

0 ❤️

2024-04-26 19:37:52 +0330 +0330

↩ Farz.shirin
۹۰ درصد اینایی ک کمک کردی مجرد بودن با حرفات جق زدن تموم شده
بعدم کسی ک ی عکس بدون چهره میترسه بده راضی کردن زنش و جرعت پیدا کردن خودش اگر غیر‌ممکنه نباشه یک سال طول میکشه ک نمی ارزع

0 ❤️

2024-04-26 19:39:44 +0330 +0330

↩ 6sixtynine9
درست میگی ولی خب چه کنم بزاریم همون ۱۰ درصد استفاده کرده باشن ، بازم هم خوبه

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «