پیش بینی شاه به حقیقت پیوست

1400/02/13

وقتی قسمتی از فایل صوتی ظریف و افشای نقش پررنگ روسیه در سیاست خارجه جمهوری اسلامی و قرارداد ننگین ۲۵ساله ترکمنچین را کنار هم می‌گذارم، یاد این قسمت از کتاب شاهنشاه آریامهر می‌افتم:

«متاسفانه برای روحانیون دیگر راه برگشتی وجود ندارد و به حکم تجربه چند سال اخیر محکوم و‏اسیر کمونیست‌ها هستند، در آینده نزدیک دیگر کسی در کنار آنها نخواهد ماند و کمونیست ها آنها را خواهند بلعید و باید در مقابل تاریخ پاسخگوی جنایاتی باشند که به نام مذهب مرتکب شده اند متاسفانه این خطر وجود دارد که سرانجام در اثر ائتلاف ‏ارتجاع سیاه و کمونیست های مادی گرای سرخ بر ایران مسلط شود و آنوقت همین روحانیونی که دست در دست کمونیست ها نهاده اند بوسیله خود آنها محکوم خواهند شد.»

(شاهنشاه آریامهر، پاسخ به تاریخ)

نظر شما در مورد این پیش بینی چیه؟؟ خوشحال میشم با ادب و احترام نظر خاصی دارید بیان کنید

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2021-05-05 13:15:48 +0430 +0430

↩ خرس هیز
دوست عزیز حوصله بحث طولانی و مخصوصا بحث بی ثمر رو ندارم . شما میگی پوتین کمونیست نیست . اما فهمیدنش کاری نداره خیلی راحته . اینکه پوتین به کمونیست علاقه داره یا نداره یا کمونیست واقعی هست کسی خبر نداره ولی خیلی ساده هست که بفهمید که همین پوتین برآمده از سیستم شوروی سابق هست و در کا گ ب شوروی سمت داشته پس طرز فکر و رفتار فعلیش الان شکل نگرفته و ریشه در گذشته هم داره حالا اینکه واقعا کمونیست هست یا نیست منم نمیدونم من فقط میگم خر همون خره فقط پالان عوض شده اینها یه پوست اندازی کردن تا به حیات خودشون ادامه بدن چون دیدن که دنیا جِلوی کمونیسم ایستاد و دلخوشی نداره اینها اوندن شکل رو عوض کردن . حکومت فعلی روسیه تا حدود زیادی شکل قبلی خودشو حفظ کرده و فقط پوست اندازی کرده . اینکه شما میگی شاه از ترس الکی کمونیسم حکومت رو به اخوندها داد باید بدونید که شاه هم بیخود از کمونیست ها نترسید . یه مثال ساده برای ابنکه بفهمیمم که شاه اشتباه میکرد یا نه اینکه شاه به عراق بعثی هم همین دید رو داشت و صدام رو بزرگترین دشمن ایران میدونست فیلم های مصاحبه شاه با خبرنگار خارجی هم تو یوتیوب هست که گفت هر چقدر صدام تانک داشته باشه ما برای هر کدوم یک هلی کوپتر میخریم . و بعد رفتن شاه بلافاصله دیدید که صدام سریع به ایران حمله کرد پس دید شاه و اسلحه خریدنش اشتباه نبود . در مورد ترس از کمونیسم هم که گفتی شاه بیخود نترسید و بیخود نگفت اتحاد نامقدس ارتجاع سرخ و سیاه . حالا میبینید و دیدید و ظریف هم دقیقا از همین اتحاد سرخ یعنی شوروی یا روسیه و سیاه همون اخوندها گفتش .

1 ❤️

2021-05-05 13:18:54 +0430 +0430

↩ 1hotgun
حرف کاملا خوبی زدی اینکه شاه پیش بینی نکرد فقط دید واقع بینانه ای داشت و واقعیت رو دید که گفت اتحاد نامقدس سرخ و سیاه که همین هم اخرش شد . ملت ما همیشه خواب هستن و دنبال منافع شخصی کسی به منافع جمع و در اخر منافع ایران فکر نمیکنه .

1 ❤️

2021-05-05 13:20:18 +0430 +0430

↩ Lusty_Boy
بخاطر اینکه اهل دروغ و ظاهرسازی هم نبود سقوط کرد برعکس اخوندها که فقط و فقط با دروغ و ظاهرسازی دوام اوردن

1 ❤️

2021-05-05 13:24:05 +0430 +0430

↩ روانکاو
عظمت خدا رو نمیدونم . ولی میدونم همیشه گروهایی در پشت صحنه هستن که نمیخوان کشورها و ملتها در ارامش و اسایش باشن . قعطا یکی از مزخرفترین کشورها که در طول تاریخ چیزی جز بدبختی برای جهان نداشته همین روسیه هست . تو شکل تزاری یک معظلی بود و در فکر حمله به ایران و ژاپن و بقیه نقاط دنیا بود در شکل کمونیسم و شوروی کل جهان رو به لجن کشید و در شکل فدراسیون روسیه هم یک معظل دیگه هست و در همه جای جهان در حال شرارت هست با اینکه وسعت زیادی داره ولی چشم طمع به خاک کوچکترین کشورها داره . بکی از دلایل اشوب و فتنه و بدبختی در حهان همین روسیه هست

0 ❤️

2021-05-05 13:26:41 +0430 +0430
0 ❤️

2021-05-05 13:27:41 +0430 +0430

↩ Lusty_Boy
دقیقا در این مورد که در مورد روسیه گفتی با شما موافقم

0 ❤️

2021-05-05 15:37:51 +0430 +0430

↩ حشرزاد
بله شما ۷یلی خوب بحث می کنید، حرفهای همفکر قبلی تان را تکرار فرمودید. نقلی ندارد. فقط ۳ پرسش دارم، یعنی برنامه صدور انقلاب خمینی به عراق و تحریک شیعیان عراقی هیچ تاثیری در حمله صدام نداشت دیگر؟
بعد من نمی دانم شما از مرده محمدرضا پهلوی انتظار چه معجزه ای دارید؟
در این تقسیم بندی ارتجاع سرخ و سیاه، جایگاه افرادی مثل شاپور بختیار، کریم سنجابی، غلامحسین صدیقی، داریوش فروهر، معین فر، صباغیان، و صدها نفر دیگر از فرهیختگان این کشور کجاست؟
جهت آگاهی شما عرض می کنم این گرامیان تا روزهای آخر رژیم گذشته زندان و تبعید بودند. هیچکدام هم کمونیست نبودند. که کشتن یک بیگناه فقط به جرم کمونیست بودن هم فقط در مکتب آریامهری مباح است. من کاری به آنها ندارم. این کراواتی های طرفدار غرب چرا جایگاهی در رژیم پیشین نداشتند؟

0 ❤️

2021-05-05 16:41:12 +0430 +0430

↩ Lusty_Boy
ای بابا. هرچی من میگم فایده نداره، شما فقط حرف خودتو میزنی.
من نمیدونم که چطور دارم به پوتین خدمت میکنم ولی اینقدر میدونم که عمر پوتین دیگه اخراشه، مخصوصا بعد تظاهرات طرفداران الکسی نوالنی. میخوام بدونم اون بره ،لولو خور خوره تون کی میشه؟

0 ❤️

2021-05-05 16:56:49 +0430 +0430

↩ Lusty_Boy
مردم روسیه در حال متحد شدن هستن. سرگی هم جدیدا خیلی جاها نشونش میدن ولی فکر نکنم بتونه جای پوتینو پر کنه. الیگارک های روسی هم به واسطه تحریم ها دارن ضرر میکنن و قدرتشون در حال کاهشه.
بنده کی نقش روسیه رو انکار کردم؟ چرا چرت میگی برادر من؟ این دولت از ابتدا غرب ستیزی کرد و الان شده برده روسیه و چین. از اون ور خزر و از طرف دیگه قرار داد 25 ساله. بنده کی انکار کردم؟ شما دخالت های روسیه در اروپای شرقی و حمله سایبری از طریق بات ها به امریکا و کشور های اروپای غربی و طرفداری از تروریسم و دولت های راستی افراطی در خاور میانه رو ول کردی و چسبیدی به کمونیست بودن پوتین.

0 ❤️

2021-05-05 17:14:41 +0430 +0430

↩ Lusty_Boy
بنده حوصله نداشتم تا اول انقلاب برم عقب و از بدی های روسیه تعریف کنم.
صحبت هات منو یاد افرادی میندازه که تازه به عرصه سیاست وارد شدن و چندتا sjw compilation و چندتا ویدئو ben shapiro دیدن و فکر میکنن همه چیز رو میدونن. منم اوایل کار راستی بودم. فکر میکردم که راستی ها وطن پرستن و ازادی خواه. ولی به مرور زمان اطلاعاتم بیشتر شد و به عقاید چپی علاقه پیدا کردم.

0 ❤️

2021-05-05 19:44:20 +0430 +0430

↩ Lusty_Boy
چارلی کیرک مگه نازی نیست؟ با اون صورت کوچیکش.
خوبه توی کامنت بالات گفتی که راستی ها وطن پرستان و چپی ها خدمتگزار اجنبی. بعد وقتی من میگم راستی ها واکنشی هستند و اطلاعاتشون پایینه بهت بر میخوره؟
باشه بابا، تو راست میگی. ول کن مارو. کلا امثال شما به راه راست هدایت نمیشن.

0 ❤️

2021-05-05 21:47:40 +0430 +0430

سیاست مدار یعنی دروغ گو حالا هر کی میخواد باشه

0 ❤️

2021-05-06 00:14:35 +0430 +0430

↩ حشرزاد
🙏 🙏 🌹

0 ❤️

2021-05-06 00:32:20 +0430 +0430

↩ خرس هیز
متاسفانه شما همه بحث ها رو قاطی میکنید . بزرگترین دشمن در نظام قبلی شوروی کمونیستی بود . چون تجربه تجزیه ایران در قاجار توسط حکومت تزار روس و بعد اشغال ایران توسط روسها در زمان پهلوی بود پس نگاه واقع بینانه این بود که خطر اصلی و بزرگ کمونیسم بود . ربطی نداره که شما میگی پس سنجابی و بختیار و… حتما از نظر من کمونیست بودن . خطر اصلی کمونیسم بود حالا این کسایی مثل جبهه ملی و امثال اینها خطر چندان بزرگی به نسبت شوروی برای ایران نداشتند. و در جبهه ملی که تمام کسایی که نام بردی دلیل زندان رفتن اینها هم همون جریان کودتای ۲۸ مرداد بود که از نظر شاه جبهه ملی خیانت کرده بود و در سال ۵۷ هم دیدیم که واقعا هم اهل خیانت بودن ،همین اعضای جبهه ملی برای بقدرت رسیدن چطوری زیر پای هم رو خالی کردن بازرگان رفت نخست وزیر خمینی شد و بختیار که هم حزبی خودش بود رو دور زد عملا جبهه ملی به ایران و ایرانی خیانت کرد و اخرش هم خمینی بازرگان رو فرستاد تو سطل زباله . در مورد حمله صدام به ایران و تحریک خمینی هم بهتره اینقدر ساده اندیش نباشیم درسته که همه بدبختی ها از گور خمینی بلند میشه و خمینی تحریک کرد ولی چه شما خوشت بیاد یا نیاد خمینی چه تحریک میکرد یا نمیکرد صدام بلاخره به ایران حمله میکرد درست مثل حمله به کویت . مگه رهبر کویت تحریکی انجام داد که صدام حمله کرد ؟؟؟؟ این جنگ برنامه اش توسط قدرتهای پشت پرده و از نظر شخص خودم یکی از اونها شوروی از قبل چیده شده بود . در مورد مرده محمدرضا پهلوی هم که گفتی من میگم ادم باید تاریخ رو بیطرفانه بخونه تا دوباره تو دور باطل تکرار و بدبختی از نوع ۵۷ نیوفته .

1 ❤️

2021-05-06 00:33:47 +0430 +0430

↩ Lusty_Boy
👍 👌

1 ❤️

2021-05-06 00:39:34 +0430 +0430

↩ حشرزاد
بحث با عاشقان پهلوی کاری عبث است. چه خیانتی جبهه ملی کرده بود؟ فقط خوشحالم که به کلمه کوتای ۲۸ مرداد اشاره کردی و نگفتی قیام ملی بود. امیدوارم چرخه ایجاد یک دیکتاتور جدید را برای بار چندم تکرار نکنیم. هر چند حتی یک پاپاسی هم روی سقوط جمهوری اسلامی حاضر نیستم شرط ببندم. آخوندها در این کشور ماندگارند، شوربختانه.

0 ❤️

2021-05-06 00:41:57 +0430 +0430

↩ حشرزاد
حشرزاد جان، میبینم که دوست کون خوشگلمان هم شما را تایید کرده است. خوش به حالت.

0 ❤️

2021-05-06 01:09:53 +0430 +0430

↩ shahram369520
چرا؟! چون یه مشت گوسفندیم باید حتما یه چوپون داشته باشیم! یه ملت وحشی بی سواد که صلاح خودمونم نمیدونیم! خیر و صلاحمونم یکی مث رضا شاه باید با بزور چوب واسمون انجام بده!

یه عده فضاپیما میفرستن مریخ اونوقت ما هنو داریم گریه میکنیم و تو سرمون میزنیم که هااااااای! عمام حسین هزارسال پیش آب نداشت بخوره!!

1 ❤️

2021-05-06 01:13:41 +0430 +0430

↩ حشرزاد
شوروی کمونیستی حتی انگشت کوچیک انگلیسم نبود… شوروی فقط خاک ایرانو برد ، مث انگلیس امیر کبیرو نکشت! ۵ میلیون ایرانیو با قحطی مصنوعی نکشت! همین آخوندارو انگلیسیا ساختن انداختن به جونمون! همین الانش اگه انقلابیم بشه با آغوشی باز تمام آخوندارو میپذیره…

0 ❤️

2021-05-06 09:08:15 +0430 +0430

↩ Lusty_Boy
نازی ها چپی بودند؟ واسه همین بود که کمونیستها رو میکشتن، واسه همین همین بود که به جنگ شوروی رفتند.
برادر من، نازی ها بیشترین درصد خصوصی سازی اقتصاد رو در اروپا داشتند، چطور حساب کردی که چپی هستن؟ نکنه به خاطر اینکه سوسیال رو توی اسمشون داشتن؟ کره شمالی هم اسمش جمهوری دموکراتیک مردم کره هست، به نظرت اونا الان دموکراسی اند؟
صحبت از تروریست های چپی کردی، کی بود که از پینوشه و دیکتاتوری های آمریکای جنوبی و مرکزی حمایت کرد؟ کی بود که از مجاهدین در افغانستان برای مبارزه با شوروی حمایت کرد؟ کیه که از عربستان سعودی و مصر که دو کشور راستی افراطی و آدم کش هستن حمایت میکنه؟ کی بود که در هند و آفریقا و ایران واسه سود قحطی راه انداخت و ده ها میلیون نفر رو کشت؟. کی بود که هر دقیقه جنگ راه مینداخت و میلیون میلیون ادم میکشت؟ جنگ ویتنام و عراق و لیبی تقصیر کی بود؟

0 ❤️

2021-05-06 09:11:22 +0430 +0430

↩ Lusty_Boy
هرچی من دلیل میارم فرقی نداره، شما باز مزخرفات خودتو میگی. ول کن مارو، برو به همون چارلی کیرک وکندس و دنشتا سوزا گوش بده که همشون پول بگیر برادران کوک هستن.

0 ❤️

2021-05-06 09:29:55 +0430 +0430

امیدوارم سیاه ها روزی به وسیله ی سرخ ها محکوم و معدوم بشن . برده ای که بوسیله ی اربابش می میرد

2 ❤️

2021-05-06 16:19:18 +0430 +0430

↩ Lusty_Boy
تو دیگه کاملا از دست رفتی، آمریکا از مصر همیشه حمایت می‌کرد ، چه در دوره السیسی و که در دوره اخوان المسلمین. عربستان هم اینقدر با سلافی ها میحنگه که هنوز دست دزد رو قطع می‌کنند و به جرم جادوگری مردم رو بازداشت میکنن.
انگار آمریکایی ها از حکومت بعث عراق حمایت نکردند، اونوقتی که مردم مارو با سلاح شیمیایی کشتن صدای یکیشون در نیومد که هیچ، تازه اسلحه هم فروختن بهشون.
اون جنایاتی که من عرض کردم همه تقصیر آمریکا نبود، منظورم راستی ها و کاپیتالیست ها بود.
از کوبا نام بردی، در مورد دوره باتیستا که پاپت آمریکا بود چیزی میدونی؟
برو از مردم عراق و سوریه سوال کن، ببین که جمهوری بعث رو می‌خوان یا دموکراسی آمریکایی که بیست ساله داره قتل عام می‌کنه.

0 ❤️

2021-05-06 16:23:39 +0430 +0430

↩ Lusty_Boy
اگر قدرت داشتم ، یک درصد رو به گلوله می بستم، همونایی که توی کشور ما دم به دقیقه دزدی میکنن، همونایی که فقط به فکر سود هستن و چیزی از حقوق کارگر نمیدونن، همونایی که جنابعالی ازشون دفاع میکنی. میخواستم ازت سوال کنم که حکومتی مد نظر شما چه فرقی با جمهوری اسلامی داره ولی یادم اومد که فکر میکنی جمهوری اسلامی چپیه. کلا به نظر شما هرکس باهات مخالفت کرد چپیه. فکر نکنم که بتونی سوسیالیسم یا کمونیسم رو تعریف کنی.

0 ❤️

2021-05-06 16:27:42 +0430 +0430

↩ Lusty_Boy
برادر من ، خود هیتلر گفت که ما سوسیالیست نیستیم، بعد شما داری حرف خودتو میزنی؟ هیتلر اسم سوسیالیست رو روی حزبش گذاشت تا مردم رو جذب کنه در ضمن آلمان نازی بیشترین درصد خصوصی سازی در اروپا رو داشت.
دلیل قدرت دولت روی شرکت ها هم اقتصاد جنگ بود. در جنگ همه کشور ها به شرکت های میگن که چی بسازن. در آمریکا و ژاپن هم این موضوع مشاهده میشه.
بنده کی راست انگلیس رو به راست ایران ربط دادم؟ من صرفا جنایات راستی ها و کپیتالیست ها رو نوشتم. فقط بلدی که طفره بری.

0 ❤️

2021-05-06 16:29:25 +0430 +0430

↩ حیرتزده
سیاست کشور های دیگه رو می‌خونیم که اگه فردا انقلاب شد، چهار کلمه کشور داری بلد باشیم. نظام ما که شاهنشاهیه و رهبر در نوک هرم میشینه چه سیاستی داره؟ ما چندتا حزب توی این کشور داریم؟

1 ❤️

2021-05-06 18:41:05 +0430 +0430

↩ خرس هیز
ای بابا تا میاییم یه بحثی بکنیم تیکه انداختن و مسخره کردن شروع میشه .اون اقا ممکنه هزارتا کار بکنه فکرشو گفت . گفتم ادم باید تاریخ رو بیطرفانه بخونه تا بتونه قضاوت کنه .‌گفتم که حوصله بحث کردن ندارم سر همین چیزهای حاشیه ای هست

2 ❤️

2021-05-06 18:42:41 +0430 +0430

↩ حیرتزده
چه عرض کنم . ادم میخواد دو تا بحث مفید هم بکنه سریع مسخره کردن و حاشیه رو شروع میکنه

1 ❤️

2021-05-06 18:44:08 +0430 +0430

↩ ایکاروس
خود شاه هم گفت که سر اخر این سیاهها یا اخوندها بوسیله سرخها نابود میشن و اون روز دیگه ایرانی نیست یا حاکمیتی نیست که از ایران مستقل حمایت بکنه

2 ❤️

2021-05-06 18:45:36 +0430 +0430

↩ AJ.Styles
من با این حرفها نخواستم جنایات انگلیس رو کم رنگ کنم یا منکرش بشم . در مورد نقش روسیه در انقلاب ۵۷ گفتم .

1 ❤️

2021-05-06 18:51:59 +0430 +0430

↩ حیرتزده
هی من میگم هی شما ها خودتونو میزنین به کوچه علی چپ.
آقا بیا با واضح ترینشون شروع کنیم، ترامپ گفت که مکزیک پول دیوارو میده، آیا مکزیک پول دیوارو داد؟

1 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «