پیشبینی سکس در آینده

1397/02/04

در آینده انسان برا کسب فیض شهوانیِ بهتر، به ماشین‌ها متوصل میشود…

یحتمل به همّت پیشرفت تکنولوژی، در آینده‌ای دور یا نزیک، شاهد کوچِ «حشرپردازی کامپیوتری» از دنیای مجازی به حقیقی خواهیم بود و ربات‌های هوشمند میتوانند حتا بهتر از شریک انسانی، حشراندوزی نمایند…

باری… اینچنین گمان میرود که آنان قادر خواهن بود انوا و اقسام خدمات سکسی اعم از کیرخوارگی، خایبوسی و حتا کونلیسی را بدون فیس و افاده و منت گذاشتن انجام داده و با همان حس مصنوعی‌شان سنگ تموم میگذارند تا جایی که انسان حشرمند، به اوج رسد.
رباتهای مخصوص سکس با زنان نیز بدون ضعف در کنترل نعوظ و مشکلاتی چون زودانزالی، قادر خواهن بود یکسره تا جایی که برا زن کافی باشد، تلمبه بزنند و هی نمیپرسند «ارضا شدی؟» یا در حین ارضا شدنِ خودشان نیز آنچنان غرش نمیکنند «داره میاد» که گویی رفاه اختصادی به ایران داره میاد! ایضن فرم بدنشان و شکل و رنگ و اندازه‌ی کیرِ الکترونیکی‌شان نیز بر حسب سلیقه‌ی زن متغیر میشود…

برا سکس گروهی نیز میتوان آنان را بدون واهمه از معضلات اجتماعی به خدمت گرف به گونه‌ای که همزمان یکی کیر بخورد،‌ آن یکی خایه بمکد و دیگری کون بلیسد! آنان احتمالاً کصکن‌ها، کون‌کن‌ها و کصلیس‌های بی‌نظیری هم خواهن بود…

614 👀
2 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2018-04-24 11:05:38 +0430 +0430

یاد سریال Westworld افتادم. راستی فصل دومش هم شروع شده

0 ❤️

2018-04-24 11:58:10 +0430 +0430

اسکلت جان عالی بود . مخصوصا طنز تلخی که داشت و اونجایی که هی میپرسه ارضا شدی ارضا شدی و اونجا که عربده میزنه داره میاد . البته این عربده که داره میاد رو من ندیدم و با هرکی که بودم این جارو تجربه نکرده که طرف بگه داره میاد اونم با نعره . این بیشتر شاهکار داستان نویسای سایته . مثل جمله مشهور : واااااااااااااا چی میدیدم … یا معجزه شربت … یا اونجا که میگه میخوام بذارم پشتت دختره میگه نه تاحالا ندادم درد داره ولی نویسنده بدون توجه میذاره پشتش تا نصفه بعد 5 دقیقه که عادت کرد شروع به تلمبه زدن میکنه و بعد 30 ثانیه درد تبدیل به لذت میشه .

واقعا ربات های شهوانی فوق العاده هستن فک کن برنامه میدی دقیقا همونو اجرا میکنه . یعنی دقیق ترین فانتزی رو برات محقق میکنه . جق الجالق

1 ❤️

2018-04-24 19:52:33 +0430 +0430
نقل از: dickerman اسکلت جان عالی بود . مخصوصا طنز تلخی که داشت و اونجایی که هی میپرسه ارضا شدی ارضا شدی و اونجا که عربده میزنه داره میاد . البته این عربده که داره میاد رو من ندیدم و با هرکی که بودم این جارو تجربه نکرده که طرف بگه داره میاد اونم با نعره . این بیشتر شاهکار داستان نویسای سایته . مثل جمله مشهور : واااااااااااااا چی میدیدم .... یا معجزه شربت ..... یا اونجا که میگه میخوام بذارم پشتت دختره میگه نه تاحالا ندادم درد داره ولی نویسنده بدون توجه میذاره پشتش تا نصفه بعد 5 دقیقه که عادت کرد شروع به تلمبه زدن میکنه و بعد 30 ثانیه درد تبدیل به لذت میشه .

واقعا ربات های شهوانی فوق العاده هستن فک کن برنامه میدی دقیقا همونو اجرا میکنه . یعنی دقیق ترین فانتزی رو برات محقق میکنه . جق الجالق

مزین فرمودید.
پسند شما مایه‌ی افتخار است...

این موضو در آینده میتواند آثار مثبتی هم به دمبال داشته باشد. به گمان اگر ربات‌های شهوانیِ در دسرسِ بشر، قادر به رفع حشر به هر طریق باشند. دیگر زندگی اجتماعی و ارتباطات انسانی قربانی حشر نخواهد شد و حرص جنسی کمتر روی اراده و تصمیمات بشر تأثیر خواهد گذاش.

1 ❤️

2018-04-24 20:03:05 +0430 +0430
نقل از: اسکلت حشری
نقل از: dickerman اسکلت جان عالی بود . مخصوصا طنز تلخی که داشت و اونجایی که هی میپرسه ارضا شدی ارضا شدی و اونجا که عربده میزنه داره میاد . البته این عربده که داره میاد رو من ندیدم و با هرکی که بودم این جارو تجربه نکرده که طرف بگه داره میاد اونم با نعره . این بیشتر شاهکار داستان نویسای سایته . مثل جمله مشهور : واااااااااااااا چی میدیدم .... یا معجزه شربت ..... یا اونجا که میگه میخوام بذارم پشتت دختره میگه نه تاحالا ندادم درد داره ولی نویسنده بدون توجه میذاره پشتش تا نصفه بعد 5 دقیقه که عادت کرد شروع به تلمبه زدن میکنه و بعد 30 ثانیه درد تبدیل به لذت میشه .

مزین فرمودید.
پسند شما مایه‌ی افتخار است...

این موضو در آینده میتواند آثار مثبتی هم به دمبال داشته باشد. به گمان اگر ربات‌های شهوانیِ در دسرسِ بشر، قادر به رفع حشر به هر طریق باشند. دیگر زندگی اجتماعی و ارتباطات انسانی قربانی حشرپراکنی نخواهد شد و حرص جنسی نیز کمتر روی اراده و تصمیمات بشر تأثیر خواهد گذاش.

جناب اسکلت ما مخلصیم .
بسیار تاپیک جامع و جالبی هستش و همینطور اگر مشکل حشر اندوزی نسل بشر حل بشه به نظرم مشکلات عدیده انسان ها باهم حل میشه .

کاملا درست فرمودید و این نقطه نظر باید از تمام جنبه ها بررسی شه .

ممنون از تاپیک فوق العادت

1 ❤️

2018-04-24 20:07:55 +0430 +0430

هیچ بعید نیست
تاپیک عالی

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «