چرا اینجوری شده؟ آه و افسوس بر این مردمان

1397/12/08

چرا این وضعیت به وجود اومده؟

آخه مردها و پسران چرا به این وضیعت دچار شدن؟

کون دادن مردها و پسرها خیلی گسترش پیدا کرده و هر روز وضعیت بدتر میشه؟ چرا مردها کون میدن و خیلی ها از این کار لذت هم میبرند؟
نباید این چنین باشد

مرد ها و پسران باید از وجود و حس محشر هم بستر شدن و هم آغوشی با خانم ها و دختران لذت ببرند که به درستی این طبیعت و ذات مردها و پسران میبایست باشد

چرا ینجوری شدن؟ چرا دارن برخلاف طبیعتشان رفتا میکنند؟

تو رو خدا تموم کنید این وضعیتو و به خودتون بیایید.

11 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2019-03-01 17:45:06 +0330 +0330
نقل از: mohammad321 منم موافق اینکار نیستم ولی هر کسی دوست داره هر کاری انجام بنده . به کسی چه مربوطه ؟ چرا ایرانیا عادت دارن اینقد تو کار هم فضولی کنن . این خاله زنک بازیا چیه . اونایی که همجنسگرا هستن به دیگران چه ضرری رسوندن!؟ تو کار دیگران فضولی نکن

در وهله اول ممنون که دخالت کردین

دوم من تو کار کسی دخالت نمیکنم من میگم هرکاری میخواین بکنید ولی نباید رفتار غلطو و نادرستی که ممکنه زندگیه خیلیا رو خراب کنه ترویج داد

باو چرا الکی حمایت میکنید از این رفتار غلط

چیزی که غلطه نمیشه براش بهانه و توجیح آورد و تبلیغش کرد

0 ❤️

2019-03-01 18:09:08 +0330 +0330

*** تو واقعا هیچی نمیفهمی ***

3 ❤️

2019-03-01 18:11:37 +0330 +0330

وقتی کس در دسترس نباشه مردها یا پسرها برای بدست اوردن لذت روی میارن به کون دادن که زیاددهم بدون لذت نیست

1 ❤️

2019-03-01 18:19:35 +0330 +0330

والا الان بخای چیزی بگی اینقد فاعل و مفعول میریزن رو سر آدم به نظر دادن هم پشیمون میشه آدم :(

0 ❤️

2019-03-01 21:42:24 +0330 +0330
نقل از: Korkak *** تو واقعا هیچی نمیفهمی ***

چیزی که درست نباشه و توسط ذهن بیمار بوجود میاد رو نه درک میکنم نه میفهمم

باو چرا قبول نمیکنید آخه؟

من نه عقل کلم نه مدعی فقط میگم اگه این کار درست بود دیگه چه لزومی داشت که جنس مخالف بوجود بیاد

پس درست نیست که 2 جنسیت مختلف آفریده شده

واقعا درک این مطلف نه سخته نه گارد گرفتن داره

چرا تلاش میکنید که این موضوع غیر طبیعی و اشتباهو ترویج بدین؟

0 ❤️

2019-03-01 21:54:57 +0330 +0330
نقل از: god... گزینه1:شخص جویای جواب

گزینه2: شخصی که میخواد بگه اینکارا چیه اه اه پیف پیف و فقط میخواد کری بخونه که زشته این کارا

گزینه3: شخص مسلمانی که در حال جق زدن تو شهوانی به دنبال امر به معروف ونهی از منکره و چیز دیگه ای جز حرف خودش تو مغزش فرو نمیره

هیچکدوم از این گزینه ها شامل حال من نمیشه

رفتاری که ماهیت انسانی نداره اشتباهه

ببین وقتی یه مرد نیاز جنسیشو با یه مرد دیگه برطرف میکنه فقط به این بهانه که لذت بخشه یا نمیتونه با جنس مخالف رابطه برقرار بکنه

پس میشه گفت وقتی کسی هم گرسنه میشه باید برای برطرف کردن گرسنگیش هر چیزی بخوره ولی چرا کسی واسه برطرف کردن گرسنگیش چیزایی که قابل خوردن نیست رو نمیخوره مثل سنگ یا چوب یا چیزایی که نباید خورد

دلیلش کاملا واضحه چون چیزهایی آفریده شده که انسان با اونا گرسنگیشو برطرف کنه

و اینو میشه تامیم داد به خلقت مرد و زن برای برطرف کردن نیاز جنسیشون

باو من کاره ای نیستم فقط از این وضعیت که بعضی از همجنسام گرفتارش شدن ناراحتم چون خیلیاشون به خاطر ترویج اشتباه این موضوع گرفتارش شدن پس لطفا تلاش نکنید که با من مبارزه یا برخورد کنید

0 ❤️

2019-03-01 22:00:25 +0330 +0330
نقل از: شالاخیضا والا الان بخای چیزی بگی اینقد فاعل و مفعول میریزن رو سر آدم به نظر دادن هم پشیمون میشه آدم :(

چه ایرادی داره؟

اگر متوجه میشی رفتاری اشتباهه چرا نمیگی؟

چون نگفتیم و ساکت بودیم این رفتار روز به روز داره گسترش بیشتری پیدا میکنه

0 ❤️

2019-03-01 22:05:47 +0330 +0330

افسوس نخور عزیزکم. افسوس از پا درت می آورد

0 ❤️

2019-03-01 22:05:59 +0330 +0330
نقل از: sexyteen مال خودشه میخواد بده تو نده سرتون به کار خودتون باشه بابا

همین در مورد خودت صدق میکنه

پس انجامش بده

0 ❤️

2019-03-01 22:07:19 +0330 +0330

گی با چیزی که تو این سایت فرق میکنه.
ولی بی پولی و بیکاری و آینده نامعلوم باعث افسردگی و افسردگی هم باعث کونی شدن جونا.
امید وارم که وضعیت اقتصادی کشور خوب شه و اشتغال برای جوانان ایجاد شه

0 ❤️

2019-03-01 22:09:37 +0330 +0330
نقل از: استاد_عقل_کل_۹ افسوس نخور عزیزکم. افسوس از پا درت می آورد

به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل

که گر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم

ممنون که نگرانمی

0 ❤️

2019-03-01 22:12:45 +0330 +0330
نقل از: AliM8 گی با چیزی که تو این سایت فرق میکنه. ولی بی پولی و بیکاری و آینده نامعلوم باعث افسردگی و افسردگی هم باعث کونی شدن جونا. امید وارم که وضعیت اقتصادی کشور خوب شه و اشتغال برای جوانان ایجاد شه

هیچ کدوم از این مشکلات دلیل نمیشه که یه آقا به همجنسگرایی و همجنسبازی رو بیاره

0 ❤️

2019-03-02 04:08:16 +0330 +0330

برای ما زن ها که بهتره. افرین اقایون. همین فرمونو تا اخر برین کونی شین همتون. چون طی دراز مدت از هارت و پورت و عربده کشی و ظلم به زنا میفتین و کم کم جامعه از وضعیت مردسالاری خارج میشه.

0 ❤️

2019-03-02 05:32:39 +0330 +0330
نقل از: Karaji.HoT
نقل از: abbbbbcc ?

من کاملا میفهمم

کسی که برخلاف ذات درونی و طبیعتش رفتار میکنه نمیفهمه

یعنی اونا ذات و طبیعت خودشونو نمیدونن ولی شما میدونی؟ باشه باشه

0 ❤️

2019-03-02 05:36:58 +0330 +0330
نقل از: Zoj.dusdashtani

من کاملا میفهمم

شما دقیقا تو جهان کائنات چه سمتی داری که ذات درونی افراد رو تعیین کنی؟

تو جهان کائنات مرد آفریده شدم که از زیبایی و وجود زن لذت ببرم

شما هم به جای گارد گرفتن یا تلاش برای ضایع کردن من قبول کن اون چیزی باش و انجام بده که به خاطرش آفریده شدی

باو من قصد بی احترامی و توهین ندارم فقط میگم این طبیعت و ذات مرد نیست که کون بده اگه اینجوری بود که همه از یک جنسیت آفریده میشدن

پس چرا خلاف طبیعت و ذات درونیمون رفتار کنیم؟

به این موضوع توجه کردی که حساس ترین نقطه ی بدن مرد از نظر جنسی فقط از طریق مقعد قابل دسترسیه؟

0 ❤️

2019-03-02 05:38:26 +0330 +0330

من کاملا میفهمم

شما دقیقا تو جهان کائنات چه سمتی داری که ذات درونی افراد رو تعیین کنی؟

تو جهان کائنات مرد آفریده شدم که از زیبایی و وجود زن لذت ببرم

شما هم به جای گارد گرفتن یا تلاش برای ضایع کردن من قبول کن اون چیزی باش و انجام بده که به خاطرش آفریده شدی

باو من قصد بی احترامی و توهین ندارم فقط میگم این طبیعت و ذات مرد نیست که کون بده اگه اینجوری بود که همه از یک جنسیت آفریده میشدن

پس چرا خلاف طبیعت و ذات درونیمون رفتار کنیم؟

منم میگم شما از زن لذت ببر اونا هم که گی هستن از مرد.چیکارشون داری؟
و البته با کمال احترام هنوزم معتقدم شما جایگاهی نداری که در مورد تمایلات جنسی افراد خط مشی تعریف کنی

با تمایلات جنسی کسی کاری ندارم.

سوال پرسیدم که چرا اینقدر زیاد شدن و چرا آقایون گرایششون به این مدل بیشتر شده

شما جای تلاش برای توهین به من و پیدا کردن جایگاه من با دقت میخوندی عنوان تاپیکو خیلی زودتر متوجه ماجرا میشدی

سوال نپرسیدی دوست عزیز. رسما داری برای بقیه تعیین تکلیف میکنی

0 ❤️

2019-03-02 05:39:49 +0330 +0330
نقل از: Karaji.HoT این سوال هیچ وقت جوابی نداشت:

اگر سکس با هم جنس یک امر طبیعی و لذت بخش است پس چرا جنس مخالف آفریده شد ؟ چرا همه از یک جنس آفریده نشدن؟

چون توی این دنیا خیلی چیز ها هستن که هیچ دلیلی ندارن. همیشه همه چیز منطقی نیست

0 ❤️

2019-03-02 05:41:35 +0330 +0330
نقل از: Karaji.HoT شده پایگاه اصلی ترویج همجنس گرایی و گی

چرا به این وضعیت رسیدگی نمیکنی مدیر یا ادمین یا موسس سایت؟

چون این موضوع با اصل سایت و قوانینش هیچ تضادی نداره. شهوانی ساخته شده تا یه جای کاملا آزاد برای همه ی گروه ها باشه. تاکید میکنم همه

0 ❤️

2019-03-02 06:23:29 +0330 +0330

یه عده واقعا نمی فهمن یا نمیخوان که بفهمن همجنسباز(کونی) با همجنسگرا( گی ) فرق میکنه . اینایی که همجنسباز و منحرفن ادعا میکنن گی هستن! نه پسر کم عقل! تو گی نیستی تو یه همجنسباز یا منحرف جنسی هستی که بنا به دلایل مختلف به این انحراف کشیده شدی

0 ❤️

2019-03-02 06:25:03 +0330 +0330

من نه عقل کلم نه مدعی فقط میگم اگه این کار درست بود دیگه چه لزومی داشت که جنس مخالف بوجود بیاد

*** تو واقعا هیچی نمیفهمی ،و علاقه ای هم به فهمیدنش نداری ***

0 ❤️

2019-03-02 22:09:06 +0330 +0330

خیلی خیلی عجیبه

این همه کامنت گذاشتین بر علیه من و راحت بهم توهین میکنید

فقط برای اینکه من میگم باو آفریده نشدی که همجنس باز یا همجنسگرا باشی.

چالبتر اینه

همین دوستان عالم و مودب بیشترشون وحشت دارن که اطرافیانشون بفهمن که همجنس باز یا همجنس گرا هستن

چون خودشونم میدونن که رفتارشون غیرطبیعی و اشتباهه و با این وجود باز هر کاری میکنن که این رفتارو توجیح کنن و وانمود کنن که درسته

چه بپذیرید چه انکار کنید
همجنس بازی و همجنس گرایی زاده ذهن بیماره و ناشی از مشکلات روحی و روانیه و به هیچ عنوان درست و قابل قبول نیست

0 ❤️

2019-03-02 22:14:50 +0330 +0330
نقل از: Korkak

تو واقعا هیچی نمیفهمی ،و علاقه ای هم به فهمیدنش نداری

رفتار غلط و زاده شده از ذهن بیمار برای من قابل فهم نیست

انسانی که از پاسخ دادن عاجزه 2 واکنش نشون میده: 1- شروع میکنه به توهین کردن

2 حمله میکنه و درگیر میشه

پس شما هرچقدر که دوست داری توهین کن و به این کار ادامه بده چون این واکنش در مورد شما کاملا طبیعی و قابل پیش بینیه

ولی باز هم با این کارها نمیشه رفتار غلط رو توجیح کرد

0 ❤️

2019-03-03 19:26:30 +0330 +0330

به قول عبدالرضایی آدم دلش میخواد اینو خشک خشک بگیره بگااااد :D

0 ❤️

2019-03-03 19:31:15 +0330 +0330

آه و افسوس

0 ❤️

2019-03-03 21:27:51 +0330 +0330
نقل از: god...
نقل از: Karaji.HoT خیلی خیلی عجیبه

چالبتر اینه

همین دوستان عالم و مودب بیشترشون وحشت دارن که اطرافیانشون بفهمن که همجنس باز یا همجنس گرا هستن

چون خودشونم میدونن که رفتارشون غیرطبیعی و اشتباهه و با این وجود باز هر کاری میکنن که این رفتارو توجیح کنن و وانمود کنن که درسته

چه بپذیرید چه انکار کنید
همجنس بازی و همجنس گرایی زاده ذهن بیماره و ناشی از مشکلات روحی و روانیه و به هیچ عنوان درست و قابل قبول نیست

بنده حقیر میخواستم سرمو بندازم پایین برم ولی شما کلا خودتو زدی اون راه . اولا به قول خودتون وقتی ذهن روانی و متوهم شما فکر میکنه ما آفریده شدیم دلیل نمیشه همه همین فکرو بکنن پس برو مبنایی محکم تر برای حرفات پیدا کن . انسان آفریده شده مثلا به طور هوشمند که شما میگی ، بیش تر از 4000 نوع تنوع و مشکل ژنتیکی داره که باعث میشه ما باهم متفاوت باشیم.( در واقع یکی از علل هستش). حالا اینکه شما به طایفه ی نسوان علاقه داری و من میخوام ناز مردا رو بکشم یکی از این تفاوت هاست . اگه ذهن آلوده شده به باورهاتون (و نه دانسته هاتون) اجازه بده بفهمین که چند راهه لزوما به معنی درست بودن یکی از راه ها نیست نباید مشکلی با این تفاوت داشته باشین. و اینکه به شما گفتم دخالت در اموری که دخلی به شما نداره بزرگترین توهین به افراد درگیر اون کار و شعورشونه. همچنین از دست افرادی مثل شماس ک خجالت میکشیم و میترسیم که خودمونو نشون بدیم. اگه کسی بترسه که در مورد خودش با تو حرف بزنه مشکل از تو و تفکر اون در مورد واکنش توئه . یعنی ما به لطف امثال تو صاحب یه جامعه بیمار هستیم که سرهمه تو کون مردم و دخالته در زندگیشونه .

من دخالت میکنم چون من تو جامعه ای زندگی میکنم که گی و همجنسگرایی و همجنس بازی گسترش پیدا کرده

نظر میدم چون همجنس های من دارن مسیرو اشتباه میرن

تو توهین کن به من ولی من باز هم میگم اگر این رفتار درست بود خالقی که بینهایت عالم تر و آگاه تر از مخلوقه انسان رو با دوجنسیت مختلف نمی آفرید

هر استدلال و توجیح و توهینی هم که بیاری باز نمیتونه قابل قبول باشه چون اگر چیزی که شما میگی درست بود همه از یک جنسیت خلق میشدن

من عاشق و مست جمعیت نسوان هستم چون مرد آفریده شده که از حس و زیبایی و وجود زن لذت ببره و زنها هو برای لذت بردن از مردان آفریده شدن

شما هر چی میخوای میگی و هر دلیلی میاری که کارتو توجیح کنی ولی هر چی که عالم باشی بالاتر از خالق نیستی

اگه مطمئنی که رفتارت درسته پس چرا از اینکه من و امثال من بفهمن گی هستی وحشت داری؟

تو که میگی حق با توئه پس نباید تحت هیچ شرایطی از گفتن حقیقت بترسی و خیلی راحت واسه اینکه خودتو قانع کنی جامعه و دیگرانو متهم میکنی و خودتو بالاتر میبینی

باز میگم هر دلیلی که بیاری قابل قبول نیست چون آفرینش اینو رد کرده نه من و امثال من

پس خودتو با این حرفا گول نزن و قانع نکن

0 ❤️

2019-03-03 22:54:14 +0330 +0330
نقل از: payam9 من بشدت از این کار متنفرم در حالیکه تو اوج غریزه جنسی بودم و به کوس دسترسی نداشتم ولی هیچوقت سمت این کثافت کاری نرفتم.گی ها مریض روانی هستند آخه هر چی رو باید سر جاش بذاری جای کیر هم تو کوسه

دوست عزیز لطفا با این همه اطلاعات و ادب والا منشانه خود ما را نخندانید.
اخه دوست من تو که هیچی نمیدونی حرف هم نزن. بشین یه گوشه جقتو بزن عمویی

0 ❤️

2019-03-04 22:04:14 +0330 +0330

چالبتر اینه

چه بپذیرید چه انکار کنید

بنده حقیر میخواستم سرمو بندازم پایین برم ولی شما کلا خودتو زدی اون راه . اولا به قول خودتون وقتی ذهن روانی و متوهم شما فکر میکنه ما آفریده شدیم دلیل نمیشه همه همین فکرو بکنن پس برو مبنایی محکم تر برای حرفات پیدا کن . انسان آفریده شده مثلا به طور هوشمند که شما میگی ، بیش تر از 4000 نوع تنوع و مشکل ژنتیکی داره که باعث میشه ما باهم متفاوت باشیم.( در واقع یکی از علل هستش). حالا اینکه شما به طایفه ی نسوان علاقه داری و من میخوام ناز مردا رو بکشم یکی از این تفاوت هاست . اگه ذهن آلوده شده به باورهاتون (و نه دانسته هاتون) اجازه بده بفهمین که چند راهه لزوما به معنی درست بودن یکی از راه ها نیست نباید مشکلی با این تفاوت داشته باشین. و اینکه به شما گفتم دخالت در اموری که دخلی به شما نداره بزرگترین توهین به افراد درگیر اون کار و شعورشونه. همچنین از دست افرادی مثل شماس ک خجالت میکشیم و میترسیم که خودمونو نشون بدیم. اگه کسی بترسه که در مورد خودش با تو حرف بزنه مشکل از تو و تفکر اون در مورد واکنش توئه . یعنی ما به لطف امثال تو صاحب یه جامعه بیمار هستیم که سرهمه تو کون مردم و دخالته در زندگیشونه .

من دخالت میکنم چون من تو جامعه ای زندگی میکنم که گی و همجنسگرایی و همجنس بازی گسترش پیدا کرده

تو توهین کن به من ولی من باز هم میگم اگر این رفتار درست بود خالقی که بینهایت عالم تر و آگاه تر از مخلوقه انسان رو با دوجنسیت مختلف نمی آفرید

هر استدلال و توجیح و توهینی هم که بیاری باز نمیتونه قابل قبول باشه چون اگر چیزی که شما میگی درست بود همه از یک جنسیت خلق میشدن

من عاشق و مست جمعیت نسوان هستم چون مرد آفریده شده که از حس و زیبایی و وجود زن لذت ببره و زنها هو برای لذت بردن از مردان آفریده شدن

شما هر چی میخوای میگی و هر دلیلی میاری که کارتو توجیح کنی ولی هر چی که عالم باشی بالاتر از خالق نیستی

اگه مطمئنی که رفتارت درسته پس چرا از اینکه من و امثال من بفهمن گی هستی وحشت داری؟

تو که میگی حق با توئه پس نباید تحت هیچ شرایطی از گفتن حقیقت بترسی و خیلی راحت واسه اینکه خودتو قانع کنی جامعه و دیگرانو متهم میکنی و خودتو بالاتر میبینی

باز میگم هر دلیلی که بیاری قابل قبول نیست چون آفرینش اینو رد کرده نه من و امثال من

شما برو با خالق کامل و یکتا خوش باش.

همون خالقی که تو کارش اینقدر اشکال هست که از حساب خارجه.

کاش اونقدر که خودش و پیروانش دنبال این بودن که کیر مردم تو کدوم سوراخ میره کمی هم به فکر پای برهنه کودکان کار و زنان بیوه ی فقیر و ... بودن.

برای مثال این تاپیک یه تاپیک اجتماعی میشد نه یک تاپیک فضولی ، تحمیل عقاید و توهین

البته حق با شماس خدا اونقدر تو مغلطه سازی حرفه ای هست که بنده که هیچ کل شهوانی هم نمیتون چیزی رو برای تو تفهیم کنه . چون مثل سی دی یک بار مصرف مغزتو پرکردن.

دقیقا درست میگی من و امثال من و کسی که من و شما رو خلق کرده هیچی نمیفهمیم و چون میگیم که رفتاری که غیرطبیعی و اشتباهه نباید گسترش پیدا کنه و انجام بشه

ولی شما که مدعی هستی از خالقت هم بیشتر میفهمی و هرکس مخالف تو حرف بزنه و با رفتار اشتباه مخالفت کنه میشه نفهم و فضول

با این جواب ها کاملا حد و شخصیت خودتو نشون میدی

توهین ها و حمله کردنات فایده ای نداره.چون من از یه رتفار طبیعی که در وجود مرد قرار داره حرف میزنم ولی تو تلاش میکنی که علایق و تمایلات جنسی خودتو به دیگران تحمیل کنی و گسترش بدی

آنکس که نداند و بداند که نداند --- لنگ لنگان خرک خویش به مقصد برساند

آنکس که نداند و نداند که نداند --- در جهل مرکب تا ابد الدهر بماند

0 ❤️

2019-03-04 22:21:53 +0330 +0330
نقل از: ehsan balae موسی به دین خود عیسی به دین خود،منو تورو سننه هرکی هرچی میخواد به خودش مربوطه اینجام شدیم آخونده معرکه سیکتیر کن داشاق ?

وقتی تو یک جامعه زندگی میکنی نباید نسبت به موضوعات و اتفاق هایی که برای جامعه خطرناک و آسیب رسان هست بی تفاوت باشی

من کاری به عیسی و موسی و بقیه رفقای شما ندارم.شاید متوجه تاپیکم نشدی ولی باید بگم که من به شخص کاری ندارم من میگم این رفتار خیلی داره تو جامعه گسترش پیدا میکنه وضع داره خیلی بحرانی میشه

شاید تو از این شرایط نفع میبری و برات اهمیتی نداشته باشه ولی برای من اهمیت داره چون دارم تو این جامعه زندگی میکنم و دوست ندارم یه رفتار غلط گسترش پیدا کنه

واسه همین نه حرفای تو و نه اون دوستانی که از این رفتار غلط حمایت میکنن برام اهمیتی نداره چون شما میخواین علایقتون که خلاف رفتار طبیعی مرد ها هست رو گسنرش بدین

هزاران بار گفتم و باز لازم باشه میلیاردها بار دیگه میگم

اگر این رفتار درست بود چرا همه از یک جنسیت آفریده نشدن ؟

0 ❤️

2019-03-04 23:12:44 +0330 +0330

سلام دوسته عزیز سوال زیبایی پرسیدی به این تنش همجنس گرایی گفته میشه این موضوع از ابتدای تاریخ وجود داشته و علتش لذت جنسی جنسیت نر از دخول هست اشخاصی که همجنس گرا هستند به شدت شهوتی تر از افراد عادی جامعه هستند و این یکی از علت های گرایش به همجنس گرایی است و علت ساده ای در این امر نهفته است و آن عدم برطرف شدن فشار جنسی طرف از طریق همسر و یا دوس دختر میباشد.
البته لازم به ذکر است علایق هر شخص مربوط به خوده شخص بوده و کسی اجازه ورود به حریم خصوصی شخص رو نداره

0 ❤️

2019-03-05 00:00:30 +0330 +0330

چالبتر اینه

چه بپذیرید چه انکار کنید

یه جور میگی از اینکه گی هستی وحشت داری که آدم فک میکنه تو کشور آزادی هستیم، والا اگه با این تابوهای دینی تون این معظلاتو ایجاد نمی کردید الان هرکس بدون ترس تمایلشو ابراز میکرد ، جایی که برای یه همجنسگرا حکم اعدام صادر میکنه توقع داری طرف بیاد خیابون بگه من همچین تمایلی دارم .

1 ❤️

2019-03-05 04:15:31 +0330 +0330

سلام دوست من.من فکر میکنم یه دلیلش برمیگرده به دوران کودکی،یه دلیل دیگه شم اینه که لذت تجربه های جدید باعث این قضیه میشه و دلیل آخرشم مصرف مواد مخدر صنعتیه.

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «