چرا دوس دختر گیرم نمیاد؟ پس شما از کجا پیدا میکنید؟!

1397/01/16

بابا خسته شدیم اَه!
انگار مارو طلسم کردن هیچ دوست دختری گیرمون نیاد
اعصابم خرابه خیلی داغونم…

تیکه و این حرفا قدیمی شده
با ماشینم میفتی تو شهر کسی پیدا نمیشه

جایی هم کار نمیکنم که کارمند زن داشته باشه و سر صحبت رو وا کنم

اگه یه دوست دختر پایه بخوام گیر بیارم (جنده و پولی نه) باید چیکار کنم؟

خسته شدم به خدا!
اگه همه معماها رو بتونم حل کنم این یکی رو توش موندم؛ کلی انرژی و فکر و ذکرمو گرفته…

اونایی که جوابای پرت و پلا و نشدنی میدن اشکال نداره بگن حرفشونو ولی من دوباره نسبت به همون نظری که دادن ازشون سوال میکنم ببینم آخه چجوری میشه یه همچین چیزی؟!

مثلا میگن تو چشای دختره نگاه کن اگه آمار داد برو!
خب برم چی؟ وقتی داره از روبروی من میاد یا اونور پیاده روئه یهو مث سگ راهمو کج کنم بدو ام دنبالش؟!!!
نه آخه این چه منطقیه؟

اگه اینجوری باشه که همه تو خیابون در حال تعقیب هم دیگه هستن

دوستان خوشحال میشم نظر بدن و حتی جواب اونایی که نسخه‌ی منسوخ میپیچن رو بدن (اما بدون فحاشی و دعوا) چون میخوایم به نتیجه‌گیری برسیم

با تشکر موفق باشید دوستا و داداشای گلم

2873 👀
3 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2018-04-20 08:20:38 +0430 +0430
نقل از: tearose اگه گیج بازی و گاگول بازی و رفتارهای بچه گانه رو کنار بذاری و مثل یک مرد جوان رفتار کن اونطوری هر دختری بهت اعتماد میکنه و جذبت میشه چون دختری که دنبال دوست پسره مدام در حال پردازش رفتارهای پسرهاست و اگه پسری پیدا کنه که مورد اعتماد باشه و رازدار باشه یک جوری بهش می فهمونه که بیا دوست بشیم

ممنون بابت نظرت

اینی که شما گفتی خوب بود ولی درمورد این بود که یه رفتاری داشته باشیم که دخترای یه جایی که مارو میشناسن (مثلا محیط کار) جذب ما بشن و بیان سمتمون

اما من میخوام خودم برم سمتشون و پیشنهاد دوستی بدم و اونا قبول کنن

0 ❤️

2018-04-20 12:22:57 +0430 +0430

مگه تو دی کاپریو هستی که هر جا رفتی یه دختر دیدی پیشنهاد دوستی بدی و اونم قبول کنه

0 ❤️

2018-04-20 13:57:04 +0430 +0430

سلام
1:تمیز و مرتب باش-2:خودت رو نچسبون بهش که کنه بشی-3:با ادب رفتار و صحبت کن-4:سعی کن اصلاعات عمومی خوبی داشته باشی و به موقع ازشون استفاده کنی و یکمم با نمک باشی خوبه ولی لوده گی نکن و زیادم حرف نزن.به جا صحبت کن ولی درست… از همه مهمتر جوری رفتار و صحبت کن که هم به موقع باشه و هم طرفت احساس کنه ازش حمایت میکنی …بازم هست ولی حوصله ندارم باقیشونو بگم…با همینا کارت راه میوفته (خداییش اگه بخوای تو ناسا استخدام بشی اینهمه شرایط پیچیده! رو ازت نمیخوان ) … موفق باشی

1 ❤️

2018-04-20 14:01:39 +0430 +0430
نقل از: tearose مگه تو دی کاپریو هستی که هر جا رفتی یه دختر دیدی پیشنهاد دوستی بدی و اونم قبول کنه

من فقط گفتم یه دوس دختر پیدا کنم حالا تو پنج تا پیشنهاد یکیش قبول کنه

0 ❤️

2018-04-20 21:10:15 +0430 +0430
نقل از: داریوشم سلام 1:تمیز و مرتب باش-2:خودت رو نچسبون بهش که کنه بشی-3:با ادب رفتار و صحبت کن-4:سعی کن اصلاعات عمومی خوبی داشته باشی و به موقع ازشون استفاده کنی و یکمم با نمک باشی خوبه ولی لوده گی نکن و زیادم حرف نزن.به جا صحبت کن ولی درست... از همه مهمتر جوری رفتار و صحبت کن که هم به موقع باشه و هم طرفت احساس کنه ازش حمایت میکنی ...بازم هست ولی حوصله ندارم باقیشونو بگم...با همینا کارت راه میوفته (خداییش اگه بخوای تو ناسا استخدام بشی اینهمه شرایط پیچیده! رو ازت نمیخوان ) ... موفق باشی

ممنون دوست گلم نکته های خوبی رو گفتی

منم یه دوست دارم اعتراض داره که چرا دوس دختر گیرش نمیاد

بعد یه سری از همین موارد رو که شما گفتی رعایت که نمیکنه هیچ، دقیقا برعکسشه!

مثلا تیپ و ظاهرش حال بهم زنه بعضی مواقع حتی مردم (مرد ، زن ، پیرمرد ، پیرزن ، بچه) بهش چپ‌چپ نگاه میکنن از بس تیپش افتضاحه همه هم ازش آسین حالشون بهم میخوره ?

بعد توقع داره دوس دخترم گیرش بیاد

فرقش با من اینه که من تا می‌تونم همه چیزو رعایت میکنم و دنبال خوب و مرتب و دلنشین بودن میرم که تو اجتماع یه معمولیِ متمایل به خوش‌تیپ باشم ولی اون نه! توقع داره با شلوار کُردی بره تو خیابون رو موتور حرکات نمایشی بزنه دخترا بهش پا بدن 🙄

1 ❤️

2018-04-21 09:16:20 +0430 +0430

درسته داداش ظاهر هم مهمه من فراموش کردم بایست یه خورده خوشتیپ بگردی و به خودت هم برسی و خوشبو باشی

1 ❤️

2018-04-21 19:49:55 +0430 +0430
نقل از: tearose درسته داداش ظاهر هم مهمه من فراموش کردم بایست یه خورده خوشتیپ بگردی و به خودت هم برسی و خوشبو باشی

آره ظاهر مهمه به نظرم هیکل خوش استیل خوش تراش هم مهمه

0 ❤️

2018-04-21 19:55:11 +0430 +0430

آقا الان که دقت می‌کنم می‌بینم باید یه بهونه‌ای باشه که دختر یا زن بهت آمار بده!

مثلا ماشین داشته باشی بخوای یه نفرو تو راه برسونی یهو خودش سر بحث رو وا کنه یا مثلا مغازه داشته باشی بیان خرید و سر بحث رو وا کنی یا مثلا تعمیرکار باشی بری یه چیزی تعمیر کنی یا از کامپیوتر سر دربیاری دختره آمار بده بهت خودت دیگه باید ادامه‌ی کارو بگیری…

دوستان اشتباه نکنید منظورم مزاحمت نیست! منظورم اینه که باید یه بهونه‌ای باشه که زنه سر آمار دادنو با شما باز کنه و شما سر بحث رو با اون!

0 ❤️

2018-04-21 20:22:43 +0430 +0430
نقل از: Mr.smart منم ندارم والا :(

برا تو هم درست میشه داداش

0 ❤️

2018-04-21 20:29:33 +0430 +0430
نقل از: Mr.smart
نقل از: MR.AHLE.HAAL آقا الان که دقت می‌کنم می‌بینم باید یه بهونه‌ای باشه که دختر یا زن بهت آمار بده!

مثلا ماشین داشته باشی بخوای یه نفرو تو راه برسونی یهو خودش سر بحث رو وا کنه یا مثلا مغازه داشته باشی بیان خرید و سر بحث رو وا کنی یا مثلا تعمیرکار باشی بری یه چیزی تعمیر کنی یا از کامپیوتر سر دربیاری دختره آمار بده بهت خودت دیگه باید ادامه‌ی کارو بگیری…

دوستان اشتباه نکنید منظورم مزاحمت نیست! منظورم اینه که باید یه بهونه‌ای باشه که زنه سر آمار دادنو با شما باز کنه و شما سر بحث رو با اون!

میگم رفیقایی داشتی که بخوان بادخترآشنات کنن یاببرنت واست دوس دخترجورکنن؟

نه اصلا نداشتم!

اینی که میگی چجوریه؟ یکم توضیح بده

در عوض لاشخورهای دوست و رفیق نمایی داشتم که یه دوس دخترم داشتم خواستن از چنگم دربیارن من فهمیدم دعوام شد با همشون و بعدشم ریدم تو رفاقتمون رفت

دختره هم لاشی بود بهشون آمار داده بود (درصورتی که چند ماه بود با هم دوست بودیم و توی دوستیمون بهم خیانت کرد!) :(

اما شغالای دورو برم چون دیدن عصبانیم دیگه دور بر من و دختره نیومدن
منم با دختره کات کردم دختره هم چند ماه بعدش با یکی از فامیلاش ازدواج کرد…
همون بهتر همچین لاشی و لاشخورایی از زندگیم رفتن بیرون

0 ❤️

2018-04-21 20:36:48 +0430 +0430
نقل از: گذرررموقت کسشر نمیگم یا باید پول داشته باشی یا زبون یا فیس سکسی وسلام علیکم ورحمه الله و برکاته

مغز رو جا انداختی داداش ?
البته مغزه که ایده میده و ایده هم به زبون میاد پس در نتیجه مغز=زبون 🙄

آقا هیچ‌چی حله، حرف منم همون فرمایش شما شد

0 ❤️

2018-04-21 20:37:36 +0430 +0430
نقل از: MR.AHLE.HAAL
نقل از: Man_Na_Manam66 محیط دانشگاه محیط فک و فامیل مکان های عمومی و فرهنگی(گرچه ورود تفکرات جنسی و روابط دو طرفه به این اماکن صرفا جامعه رو به سمت ابتذال میکشونه) مثل انجمن های ارشاد،احزاب و تشکل ها و سمن های درون شهری و استانی که افراد زیادی اعم از دختر و پسر از 17 ساله گرفته تا برو بالا فعال هستن و عمدتا هم به خاطر این مسائل میرن اونجا

به اون دوستمون هم گفتم که دانشگاه نمیرم

در کل عقلانی نیست که آدم به خاطر یه دوست دختر پیدا کردن بره کلی از این جاها رو ثبت نام کنه و وقتشو بذاره و بگرده که آیا گیر بیاد آیا نیاد

یه ضرب‌المثل هست که میگه آدم به خاطر یه لیوان شیر نمیره یه گاو بخره! مثال منه!

من اولا همچین جاهایی رو وقت و حوصله‌شو ندارم برم
دوما فرض بگیرید که مثلا تو یه نمایشگاه عکس یا هر محیط فرهنگی دیگه ای یه دختر دیدم و خوشم اومد؛ چجوری برم جلو؟
چی بگم؟ سر بحث رو از کجا باز کنم؟ چطوری موقعیت رو بسنجم که کسی اونور تر باهاش نباشه خرمو بگیره؟
ضمنا تا چشم کار میکنه همه با دوس پسرشون اومدن بیرون و دیگه چیزی نمونده واس ما!

بعضی پسرا رو که میبینی با دو سه تا دختر اومدن بیرون!

به نظرم اینا یکی از معضلات شلوغیه! (بنده خودم تهرانم)
چون جایی که شلوغ و هرج و مرج باشه اونایی که پررو ترن و زورشون بیشتره بهشون میماسته و سه تا سه تا و شیش تا شیش تا دختر بلند میکنن و ما آدمای آروم و باادب و همچنین ضعیف دیگه نمیتونیم عرض اندام کنیم.

تازه دخترا هم دیگه به آدمای وحشی و پررو عادت کردن و مارو که می‌بینن انگار موش دارن میبینن و اصلا واکنشی به ما نشون نمیدن انگار نه انگار که ما دل داریم

خیلی دلم پره از این وضعیت بین خودم و روزگار

در کل ممنون بابت نظر دادنت و ببخشید که زیاد حرف زدم

بذار یه چیزیو بهت بگم داداش آدمای منطقی نمیتونن با دختر باشن چون هر چقدر سالم تر باشی از جامعه ما عقب میمونی دخترا از پسرای بازیگر و اینکه بتونن خرشون کنن خوششون میاد اصلا در کل جنس زن دوست داره که بازیش بدی تو با این طرز فکرت نمیتونی دوست دختر داشته باشی چون نمیخوای آدم کس لیسی باشی پسرای کس لیس تو رابطه با دخترا موفقن نه اونایی که منطقی فکر میکنن تا وقتی کس لیسا هستند دخترا به امثال تو پا نمیدن اگرم بدن نقشه ازدواج تو سرشونه مردای خوب هیچ وقت نصیب زن های خوب نمیشن ، زن ها عاشق مردای بد میشن و با مردای خوب فقط درد دل میکنن!!! اگه دقت کنی زن های خیلی خوشگل نصیب خانم بازا و آدمای کسکش میشن حالا هم فکر نکن از قافله عقب موندی به تخمت که دوست دختر نداری

1 ❤️

2018-04-21 20:48:41 +0430 +0430

آقا یه نکته دیگه هم هست به نظرم!

اونم اینه که استایل خیلی مهمه!

یعنی تو همه‌چی تموم باش ولی مثل بائو سریال پایتخت 4 راه برو؛ به ثانیه نمیکشه از چشم طرف میفتی و طرف اگه باهات بمونه هم میخواد اوسکلت کنه یا بدوشه ولت کنه! (دخترا هم که خدای تیعیدن)

الان خود ما پسرا؛ اگه یه دختر پیدا کنیم بخوایم باهاش دوست بشیم و یه مدت (حالا چه ده دقیقه چه یک هفته) زیر نظر داشته باشیمش برای دوستی و بعدشم بخوایم بریم باهاش حرف بزنیم، اگه لحظه‌ی آخر یهو دستشو بکنه تو دماغش یه گیگیلی دربیاره یا یهو عین کودن‌ها راه بره و وایسادنش عین آدمایی باشه که مشکل حرکتی دارن یا کولی بازی در بیاره… یهو تو ذوقمون نمیخوره از چشممون بیفته؟
چرا میفته دیگه!

پس استایل هم خیلی مهمه!

به جان خودم الان یه عده میان میگن نه بابا قیافه و اخلاق و استایل میخوای چیکار؟ یه گونی بکش سرش بزن توش فقط سولاخ مهمه :( 🙄 (dash)

0 ❤️

2018-04-21 20:53:18 +0430 +0430
نقل از: DuffKosh
نقل از: Man_Na_Manam66 محیط دانشگاه محیط فک و فامیل مکان های عمومی و فرهنگی(گرچه ورود تفکرات جنسی و روابط دو طرفه به این اماکن صرفا جامعه رو به سمت ابتذال میکشونه) مثل انجمن های ارشاد،احزاب و تشکل ها و سمن های درون شهری و استانی که افراد زیادی اعم از دختر و پسر از 17 ساله گرفته تا برو بالا فعال هستن و عمدتا هم به خاطر این مسائل میرن اونجا

در کل عقلانی نیست که آدم به خاطر یه دوست دختر پیدا کردن بره کلی از این جاها رو ثبت نام کنه و وقتشو بذاره و بگرده که آیا گیر بیاد آیا نیاد

دوما فرض بگیرید که مثلا تو یه نمایشگاه عکس یا هر محیط فرهنگی دیگه ای یه دختر دیدم و خوشم اومد؛ چجوری برم جلو؟
چی بگم؟ سر بحث رو از کجا باز کنم؟ چطوری موقعیت رو بسنجم که کسی اونور تر باهاش نباشه خرمو بگیره؟

چون جایی که شلوغ و هرج و مرج باشه اونایی که پررو ترن و زورشون بیشتره بهشون میماسته و سه تا سه تا و شیش تا شیش تا دختر بلند میکنن و ما آدمای آروم و باادب و همچنین ضعیف دیگه نمیتونیم عرض اندام کنیم.

تازه دخترا هم دیگه به آدمای وحشی و پررو عادت کردن و مارو که می‌بینن انگار موش دارن میبینن و اصلا واکنشی به ما نشون نمیدن انگار نه انگار که ما دل داریم

بذار یه چیزیو بهت بگم داداش آدمای منطقی نمیتونن با دختر باشن چون هر چقدر سالم تر باشی از جامعه ما عقب میمونی دخترا از پسرای بازیگر و اینکه بتونن خرشون کنن خوششون میاد اصلا در کل جنس زن دوست داره که بازیش بدی تو با این طرز فکرت نمیتونی دوست دختر داشته باشی چون نمیخوای آدم کس لیسی باشی پسرای کس لیس تو رابطه با دخترا موفقن نه اونایی که منطقی فکر میکنن تا وقتی کس لیسا هستند دخترا به امثال تو پا نمیدن اگرم بدن نقشه ازدواج تو سرشونه مردای خوب هیچ وقت نصیب زن های خوب نمیشن ، زن ها عاشق مردای بد میشن و با مردای خوب فقط درد دل میکنن!!! اگه دقت کنی زن های خیلی خوشگل نصیب خانم بازا و آدمای کسکش میشن حالا هم فکر نکن از قافله عقب موندی به تخمت که دوست دختر نداری

ممنون بابت نظرت به نکته‌ی خوبی اشاره کردی ?

اگه اینطوریه همچینم بدم نمیاد بازیگری کنم براشون!

بازیگری خوب بلدم اما دوتا مشکل هست:

یکی دلم نمیاد

دومی دل و جیگرشو ندارم (فکر میکنم یه جا خرابکاری میکنم لو میرم دردسر میشه یا زود کات کنه قبل اینکه زده باشم توش)

0 ❤️

2018-04-21 20:59:27 +0430 +0430
نقل از: MR.AHLE.HAAL آقا الان که دقت می‌کنم می‌بینم باید یه بهونه‌ای باشه که دختر یا زن بهت آمار بده!

میگم رفیقایی داشتی که بخوان بادخترآشنات کنن یاببرنت واست دوس دخترجورکنن؟

نه اصلا نداشتم!

اینی که میگی چجوریه؟ یکم توضیح بده

در عوض لاشخورهای دوست و رفیق نمایی داشتم که یه دوس دخترم داشتم خواستن از چنگم دربیارن من فهمیدم دعوام شد با همشون و بعدشم ریدم تو رفاقتمون رفت

دختره هم لاشی بود بهشون آمار داده بود (درصورتی که چند ماه بود با هم دوست بودیم و توی دوستیمون بهم خیانت کرد!) :(

اما شغالای دورو برم چون دیدن عصبانیم دیگه دور بر من و دختره نیومدن منم با دختره کات کردم دختره هم چند ماه بعدش با یکی از فامیلاش ازدواج کرد... همون بهتر همچین لاشی و لاشخورایی از زندگیم رفتن بیرون

خب نمیدونم چجوری توضیح بدم من تواین چیزاتجربه ای ندارم خودمنم تاحالادوست دخترنداشتم البته بنظرخودم توسن خودم درست نیست تاوقتی که دستم توجیب خودم نره دوست دختراختیارکنم

پس اینهمه پسر 16 17 18 ساله از کجا دوس دختر دارن داداش؟

حتما اونا هم بلخره یه مقدار از پول تو جیبیشون رو خرج دختره میکنن یا مخ دختره رو یجور میزنن که پا میده!!!

ما اومدیم اینجا همین راز و رمزا و فوت کوزه‌گری‌ها رو کشف کنیم دیگه!
نیومدیم که بگیم آره منم نتونستم و نمیشه و بیخیالش و این حرفا!

آره درسته تو نتونستی منم نتونستم حالا میخوایم با مشورت ایده‌هامون رو، روی هم بذاریم ببینیم راه حلش چیه…

0 ❤️

2018-04-21 21:02:45 +0430 +0430
نقل از: Mr.smart شایدازدلیلاش اینه که سخت گیرم هستی مثلایه نفرلاشی براش فرقی نمیکنه دوست دخترش جنده باشه یانه ولی خب آدمی که به بعضی اصول بایبنده وسواس بیشتری داره توبرقراری ارتباط

نه اصلا بحث اون نیست!

بحث اینه که من اصلا گیرم نمیاد!

اینی که شما میگی مال موقعیه که بگم “چرا هرچی دوس دختر گیرم میاد بعد یه مدت کوتاه میپره؟”

0 ❤️

2018-04-21 21:09:19 +0430 +0430
نقل از: DuffKosh

ممنون بابت نظرت به نکته‌ی خوبی اشاره کردی ?

اگه اینطوریه همچینم بدم نمیاد بازیگری کنم براشون!

بازیگری خوب بلدم اما دوتا مشکل هست:

یکی دلم نمیاد

دومی دل و جیگرشو ندارم (فکر میکنم یه جا خرابکاری میکنم لو میرم دردسر میشه یا زود کات کنه قبل اینکه زده باشم توش)

بادوست دخترقبلیت چطوری آشناشدی خب

دوست دختر قبلیم موقعی که یه مغازه داشتم هی میومد میرفت خرید میکرد تا اینکه یه روز شماره‌منو به بهانه‌ی سفارش جنس ازم گرفت بعد اس داد که ازت خوشم اومده میخوام باهات دوس شم!!!
ما رو بگی: :(

گفتم باشه

دوست شدیم اما اصلا بیرون نرفتیم و رابطه‌ای نداشتیم تا اینکه تموم شد! (البته من اصرار به اینکه بریم بیرون یا اینکه سکس کنیم داشتم اما هی میپیچوند)

0 ❤️

2018-04-21 21:17:04 +0430 +0430

اونایی که همدرد منن آیا موافقن یه گروه بزنیم اونجا دور هم بحث کنیم؟

هرکی موافقه هم اینجا بگه که بقیه هم ببینن چند نفر قراره دور هم جمع شیم هم تو خصوصی پیام بدن آی‌دی تل بدم

1 ❤️

2018-09-08 18:25:47 +0430 +0430

نه فن بیان میخاد نه تیپ نه قد و قواره
مواد لازم
یک عدد موتور
6 عدد کاغذ شماره اماده در جیب پیراهن
یک قاشق چایی خوری وقت
دوقاشق پلو خوری چشم هیز
و یکم انتظار
سرخیابون منتظر میمونی یه ماشین که رانندش خانوم باشه میبینی یکم باید پرو باشی خانوم تنها باشه
شیشه ماشین راننده حتما باید پایین باشه یا حداقل سمت شاگرد
میری کنار ماشین یک نگاه پلید میندازی به خانوم یکم اَخم و
شماره را میندازی تو ماشین قبل از اینکه شیشه را ببنده و با کمال غرور میگی این شماره من اگر دوست داشتی زنگ بزن
به 3 الی چهار ساعت نرسیده حتما زنگ میزنه فقط گاف ندی
پایان

0 ❤️

2018-09-08 18:33:05 +0430 +0430
نقل از: Ahmad29esf نه فن بیان میخاد نه تیپ نه قد و قواره مواد لازم یک عدد موتور 6 عدد کاغذ شماره اماده در جیب پیراهن یک قاشق چایی خوری وقت دوقاشق پلو خوری چشم هیز و یکم انتظار سرخیابون منتظر میمونی یه ماشین که رانندش خانوم باشه میبینی یکم باید پرو باشی خانوم تنها باشه شیشه ماشین راننده حتما باید پایین باشه یا حداقل سمت شاگرد میری کنار ماشین یک نگاه پلید میندازی به خانوم یکم اَخم و شماره را میندازی تو ماشین قبل از اینکه شیشه را ببنده و با کمال غرور میگی این شماره من اگر دوست داشتی زنگ بزن به 3 الی چهار ساعت نرسیده حتما زنگ میزنه فقط گاف ندی پایان

این روش فقط روی راننده های کامیون جواب میده که بخوان آدم رو بکنن :|

0 ❤️

2018-09-08 19:10:39 +0430 +0430

شما نیازی نیست دنبال هیچ دختری بری
من 22 سالمه و قیافه معمولی روبه بالا دارم تا حالا با 18 نفر بودم در حالی که یبارم توی خیابون دنبال کسی نرفتم.
یبارم شمارمو به کسی ندادم تو خیابون و اصلا بلد نیستم گند میزنم.
چندبار برام پیش اومده دختره خودش پیشنهاد داده یا حتی یبار یکی بدون مقدمه پیشنهاد سکس داد بهم.
من 16 سالگیم تو این مشکل خیلی دست و پا میزدم
بعد فهمیدم دنبالش نباید بری اتفاقی پیش میاد فقط باید هواست به اطرافت باشه
تهرانم دریاست یعنی راه بری مخ میزنی ?

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «