چطور از حمله ی گرگ , جان سالم به در ببریم !

1397/10/28

سلام این تاپیک بیشتر بدرد اونایی که تو مناطق کوهستانی هستند میخوره چون این روزا حمله گرگا به انسان ها خیلی بیشتر از قبل شده:

اطلاعات و شایعات درباره گرگ در همه جا مانند اینترت زیاد است،بنابراین من به ارائه اطلاعات تئوریک درباره گرگ نمی پردازم و دقیقا” درباره ایمنی و مبارزه با گرگ صحبت می کنم. برای توانمند شدن در این موضوع چهار مرحله زیر را فرا بگیرید

4786 👀
4 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2019-02-11 13:39:22 +0330 +0330
نقل از: parsashz_1380 الان باید برات دست بزنم؟

الان من تاپیک نزنم مشکلات مملکت ما حل میشه؟

چرا دوس دارین خودتونو کارشناس نشون بدین بعد بگین روش عن فکرین. چرا گوزو به شقیقه ربط میدید.الان منظورت چی بود ازین نظر اخه به تو چه من چی میزارم چی نمیزارم.
ناراحتی نخون

خب مرد حسابی اگه اونایی که تو کوهستانن میدونسن چجور با حیوونای وحشی باید رفتار کنن اینجور نمیشد وضعیت حیات وحش کشورمون.

اولا روش عن فکر جدوابادته. دوما مرد ارزوی پدرت بود ! سوما تو که کم میاری بلاک میکنی اونم تو فضای مجازی گرگ ببینی صد بار به خودت ریدی حیف نون دهه هشتادی کونی.
سوما گوزو به محیط زیست تو داری ربط میدی منگل. چه مشکلی برای محیط زیست پیش اومده توسط کوه نشینان؟ مشکلات محیط زیست و بدبختی حیوانات جز به دست شما بسیجیان بوگندو و مسئولین احمقتونه؟ یه بچه اوبی تو شهر نشسته تاپیک میزنه درحالی که از مردم کوه نشین اصلا خبر نداره !
برو یکم تو کوه و دشت زندگی کن مثل کردا تا از یک روزگی همزیستی مسالمت امیز با حیوونارو یاد بگیری. احتمالا یه گرگ تو کونت گذاشته و تو اومدی اینجا تاپیک زدی بسیجی نجس. ما این همه حیوون تو طبیعت دیدیم به ما حمله نکردن چون ادمیم. به تو حمله میکنن چون بو میکشن میفهمن کونی هستی گوشت خوشگله ? حالاهم هررری

1 ❤️

2019-02-11 17:55:37 +0330 +0330
نقل از: بوی.آب.محمود
نقل از: parsashz_1380 الان باید برات دست بزنم؟

الان من تاپیک نزنم مشکلات مملکت ما حل میشه؟

چرا دوس دارین خودتونو کارشناس نشون بدین بعد بگین روش عن فکرین. چرا گوزو به شقیقه ربط میدید.الان منظورت چی بود ازین نظر اخه به تو چه من چی میزارم چی نمیزارم.
ناراحتی نخون

خب مرد حسابی اگه اونایی که تو کوهستانن میدونسن چجور با حیوونای وحشی باید رفتار کنن اینجور نمیشد وضعیت حیات وحش کشورمون.

اولا روش عن فکر جدوابادته. دوما مرد ارزوی پدرت بود ! سوما تو که کم میاری بلاک میکنی اونم تو فضای مجازی گرگ ببینی صد بار به خودت ریدی حیف نون دهه هشتادی کونی.
سوما گوزو به محیط زیست تو داری ربط میدی منگل. چه مشکلی برای محیط زیست پیش اومده توسط کوه نشینان؟ مشکلات محیط زیست و بدبختی حیوانات جز به دست شما بسیجیان بوگندو و مسئولین احمقتونه؟ یه بچه اوبی تو شهر نشسته تاپیک میزنه درحالی که از مردم کوه نشین اصلا خبر نداره !
برو یکم تو کوه و دشت زندگی کن مثل کردا تا از یک روزگی همزیستی مسالمت امیز با حیوونارو یاد بگیری. احتمالا یه گرگ تو کونت گذاشته و تو اومدی اینجا تاپیک زدی بسیجی نجس. ما این همه حیوون تو طبیعت دیدیم به ما حمله نکردن چون ادمیم. به تو حمله میکنن چون بو میکشن میفهمن کونی هستی گوشت خوشگله ? حالاهم هررری

من بلاک نکردم

این شا الله خدا شفات نده بخندیم

0 ❤️

2019-03-11 23:01:37 +0330 +0330

یه کسشر دیگه نبود بزاری

0 ❤️

2019-03-11 23:02:37 +0330 +0330

بنظر من وقتی گرگ بهمون حمله میکنه باید بپریم تو آب، اگرم کوسه بهمون حمله کرد بریم بالای درخت، اینجوری در امان میمونیم ?

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «