چطور لایکهای زیادی جمع کنیم!!!

1398/11/12

در این تاپیک قصد دارم فرمول هایی خیلی ساده برای کسب تعداد خیلی زیادی لایک در مدتی کوتاه و با تعداد تاپیک کم و با زحمت حداقل رو براتون فاش کنم! اگه شما توصیه های این تاپیک رو با دقت به کار ببندید در مدت کوتاهی هزاران لایک خواهید داشت!

حالا ممکنه بپرسین: خوب اینهمه لایک جمع کردیم بعدش چی؟ خدمتتون عارضم که اون قسمت داستان “اصلا” به بنده ربطی نداره! 😁

یا ممکنه بگین: آقا من اصلا حرف خاصی برای گفتن ندارم که مطلبی بنویسم! چطور میتونم با نوشتن تاپیک لایکهای زیادی جمع کنم؟ عرض میکنم که برای این مسئله راه حل داریم! لطفا صبر پیشه کنید!

و اما فرمول های داشتن لایکهای بسیار زیاد بدون زحمت زیاد!

فرمول شماره 1

قدم اول: یک عدد اکانت دخترانه درست میکنید با سن کم (حتی الامکان بیست یا بیست و خرده ای ساله. توجه کنید که این قدم بسیار بسیار مهم و حیاتی است! ضمنا توجه داشته باشید که جنسیت واقعی شما “اصلا” مهم نیست!)

قدم دوم: تا میتوانید تاپیکهای جنجالی جنسی بزنید! مثلا:

-آی ی ی ی من حشریم! یکی بیاد بگه چکار کنمممممممم! 😁

-من تشنمه پسرا بیاین با آب چیزتون سیرابم کنید! 😁

-چند میگیرین کصمو لیس بزنین!!! 😁

-پشمای کصمو دوست دارین چه مدلی براتون بزنم؟!! 😁

-پسرا اگه یه شب خودمو در اختیارتون بذارم باهام چکار میکنین؟!!! 😁😁😁

-آخ اینچام اوف چده بیاین بجین چیکار کنم خوف بجه! 😁😁😁

-ناناس پجمالوم رو نیگا کنین بجین اینجولی بهتله یا بی پجم؟!😁😁😁

-آی ی ی ی شیو کردن کص چقدر سختههههه! 😁

-…

قدم سوم: تعدادی کاربر همیشگی رو در تاپیکهای خود جمع کنین و با آنها پینگ پنگ لایک و کامنت بازی کنید! یعنی اونها میگن “به به چه قشنگه این عکس!” شما لایک میکنید. بعد شما میگین “ممنون لطف دارین” اونها لایک میکنند!..این بازی را تا حد امکان ادامه دهید! 😁

قدم چهارم: در پروفایل خودتان از ظاهر خودتان خیلی تعریف کنید و ضمنا بر هات و حشری بودن خودتان خیلی تاکید کنید!

قدم پنجم: قدمهای 2 و 3 را هر روز از صبح تا شب تکرار کنید!

نکته مهم 1 : خوبه که خصوصی خود را غیر فعال کنید! بدین شکل تمامی کاربرانی که بخاطر تاپیکهای جنسی جنجالی شما جمع شدن مجبورند توی عمومی پیام بدن! این باعث افزایش تعداد کامنتهای تاپیک شما و بالا ماندن آن شده و کاربران بیشتر و در نتیجه لایکهای بیشتری برای شما به ارمغان خواهد آورد! (این نکته رو یکی از کاربران عزیزمون یادآوری کردند.)

نکته مهم 2 : حتما یه امضای شدیدا سکسی درست کنین (ممه های بلوری, کون قلمبه ای, کص تپلی…) و توشم بنویسین “تو رو خدا لایک کنید!!!” بعد برین توی همه تاپیکهای پر خواننده (اعم از اینکه میفهمین طرف چی گفته یا نمیفهمین!) کامنت بذارین و نظر بدین! تا ملت این امضا سکسی رو ببینن و لایک کنن! این هم استراتژی دوم شما برای حداکثر کردن تعداد لایک هست!

نکته مهم 3 : همین امضای سکسی رو هر روز عوض کنین اما التماس برای لایک رو بذارین بمونه! 😁

با استفاده از فرمول فوق شما در مدت کوتاهی هزاران “لایک” خواهید داشت! حتما پس از بدست آوردن لایک های فراوان برای حقیر پیام تشکر آمیزی بفرستید! 😁

**ادامه در کامنت **

6196 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2020-02-01 20:10:46 +0330 +0330
نقل از: Saman.rt هرچقدر ک طرف بیشتر حشری باشه ب همون میزان تعداد لایک ها بیشتر میشه عملا حشر بر تعداد لایک تاثیر مستقیم داره طرف میتونه عکس کون جنیفر لوپزو بزاره و یه مدت باهاش کلی لایک جمع کنه و وقتی دستش رو شد ادیت کنه تاپیکاشو بگه توجه این من نیستم ولی شما حالا لایکمون کن ببینیم چی میشه یه بحث دیگه برای جمع آوری لایک تعداد حروف آه و اوف و وای اممممم تو اسم تاپیک یا پست هستش ب این صورت ک کافیه تلفیقی از ناله های یه پورن استار تو اسم تاپیک و یه عکس لختی داشته باشی میتونی مادر لایکو به زانو در بیاری

همینه!

یه دوستی بود همش میزد امممممممم! امممممممممممممممممم! و ملت لایک میکردن! 😁

2 ❤️

2020-02-02 04:20:45 +0330 +0330
نقل از: MamalSparow
نقل از: axm432
نقل از: koonibizines2019 دقیقا حرفتو قبول دارم. نمونه اش همون لاله که مخ همه رو گرفته

به نظر شما لازمه چیز دیگه ای هم به این فرمول اضافه بشه؟ ریزه کاری خاصی هست که جا افتاده باشه؟ ;)

یه راه دیگه هم رو کردن دست بقیه کاربراس(اصلا مدیونی فک کنی خودتو میگم ✋ ) 🙄 🙄

داداش باور کن اگه تو این کار لایک چندانی باشه! 😁

زیاد هم نباشه کم نیست.ولی خداییش لایک تو شهوانی به کار نمیاد به نظرم.یه نکته میخواستم بگم:داداش 313 تا فالور داری تو شهوانی.میتونی بری ادعای امام زمان بودن کنی

امیدوارم حرفات شوخی باشه اما حالا که مطرح شده برای همه توضیح میدم:

الان نگاه کن من تمااااااام سیستم فیک بازی و لایک جمع کردن این اساتید رو خیلی مستدل و منطقی توی حدود 4-3 صفحه A4 نوشتم. جمع لایکهای این پست 20 تا هم نمیشه! اونوقت طرف میاد یه مشت جفنگیات میگه و 3 تا عکس میذاره و 300 تا لایک میگیره! 😁

اصلا یه حساب دیگه! من حدود 430 تا تاپیک دارم و حدود 11000 تا لایک! این افرادی که داریم راجع بهشون صحبت میکنیم حتی 1/10 من هم تاپیک ندارن و بعضیاشون از من بیشتر لایک دارن! پس این مطالبی که من مینویسم برای لایک نیست...

اگه تعدادی از تاپیکهای من رو بخونی متوجه منظورم میشی....

راجع به 313 فالور ...راستش رو بخوای خود صاحب پروفایل نمیتونه تعداد فالورها رو ببینه که این خیلی باحاله و از معجزات سایت هست! الان خستم میخوام بخوابم! تا فردا هم یا یکی اضافه میشه یا کم میشه و دیگه نمیتونم ادعای مهدویت کنم! ای بخشکی شانس! 😁

شوخی بود داداش

ولی خداییش خیلی انرژی میذاری ها

تهشم که میبینی بازم کصلیسا دارن میلیسن

درکت میکنم

داداش تو ادعای مهدویت کن

کصخل زیاده باور میکنن (dash)

😁

باید اطلاعیه بدم که تا اطلاع ثانوی نه شخص جدیدی فالو کنه نه هیچکدوم از افراد موجود آنفالو کنن! 😎

اونجوری 313 تا فالور سر جاش میمونه و میریم برای امام زمانی به حول و قوه الهی! 😁

2 ❤️

2020-02-02 04:56:15 +0330 +0330
نقل از: koonibizines2019 دقیقا حرفتو قبول دارم. نمونه اش همون لاله که مخ همه رو گرفته

به نظر شما لازمه چیز دیگه ای هم به این فرمول اضافه بشه؟ ریزه کاری خاصی هست که جا افتاده باشه؟ ;)

یه راه دیگه هم رو کردن دست بقیه کاربراس(اصلا مدیونی فک کنی خودتو میگم ✋ ) 🙄 🙄

داداش باور کن اگه تو این کار لایک چندانی باشه! 😁

زیاد هم نباشه کم نیست.ولی خداییش لایک تو شهوانی به کار نمیاد به نظرم.یه نکته میخواستم بگم:داداش 313 تا فالور داری تو شهوانی.میتونی بری ادعای امام زمان بودن کنی

امیدوارم حرفات شوخی باشه اما حالا که مطرح شده برای همه توضیح میدم:

الان نگاه کن من تمااااااام سیستم فیک بازی و لایک جمع کردن این اساتید رو خیلی مستدل و منطقی توی حدود 4-3 صفحه A4 نوشتم. جمع لایکهای این پست 20 تا هم نمیشه! اونوقت طرف میاد یه مشت جفنگیات میگه و 3 تا عکس میذاره و 300 تا لایک میگیره! 😁

اصلا یه حساب دیگه! من حدود 430 تا تاپیک دارم و حدود 11000 تا لایک! این افرادی که داریم راجع بهشون صحبت میکنیم حتی 1/10 من هم تاپیک ندارن و بعضیاشون از من بیشتر لایک دارن! پس این مطالبی که من مینویسم برای لایک نیست…

اگه تعدادی از تاپیکهای من رو بخونی متوجه منظورم میشی…

راجع به 313 فالور …راستش رو بخوای خود صاحب پروفایل نمیتونه تعداد فالورها رو ببینه که این خیلی باحاله و از معجزات سایت هست! الان خستم میخوام بخوابم! تا فردا هم یا یکی اضافه میشه یا کم میشه و دیگه نمیتونم ادعای مهدویت کنم! ای بخشکی شانس! 😁

شوخی بود داداش

ولی خداییش خیلی انرژی میذاری ها

تهشم که میبینی بازم کصلیسا دارن میلیسن

درکت میکنم

داداش تو ادعای مهدویت کن

کصخل زیاده باور میکنن (dash)

😁

باید اطلاعیه بدم که تا اطلاع ثانوی نه شخص جدید فالو کنه نه هیچکدوم از افراد موجود آنفالو کنن! 😎

اونجوری 313 تا فالور سر جاش میمونه و میریم برای امام زمانی به حول و قوه الهی! 😁

حاجی به اسراءیل کی حمله کنیم ؟ 🙄

سید! به بچه ها آماده باش بده! میریم برای تل آویو! 😁

1 ❤️

2020-02-02 08:00:27 +0330 +0330
نقل از: فرورتیش1 برام خیلی عجیبه این دوست فیکمون از تاپیک مربوط به **گوزن** تا **شقیقه** میاد نظر میده و یه مزخرف بی ربط میپرونه ولی تا الان اینجا و تاپیکهای مربوط به جماعت فیک نیومده نظر بده!!!!!! 😁 😁 😁 😁

رفیق چند تایی از این موجودات هستند و اون یکی که مورد نظر شماست رو من بلاک کردم! بنابر این نمیتونه نظر بده! دوست داری بیاد نظر بده؟😁

علت بلاک شدن اون شخص خاص هم این بود که میومد وسط هر بحث جدی میگفت "عرضم به درزت...بعد یه چیز کاملا پرت و پلایی به دنبال اون میگفت!" خلاصه کاربرای دیگه اعتراض کردن و بعد 7-8 دفعه که همین کار رو مرتب تکرار کرد بلاک شد! ;)

2 ❤️

2020-02-02 15:57:12 +0330 +0330
نقل از: shila_naz
نقل از: هشتگ_استاد_عیسا
نقل از: هشتگ_استاد_عیسا
نقل از: shila_naz

مطلب اول اینکه افرادیکه به اسم دختر میان و چنین مزخرفات رو میگن فیکن.من خودم خانومم و جسارتا قدیمی.اینجا هم کسی جز چند تا دوست منو نمیشناسه حتی بخودم اجازه نمیدم با یه ایدی دیگه بیام و دار دار کنم.هر چند اینجا سایت ازادیه و کسیو بخاطر بروز احساسات درونیش مواخذه نمیکنن.ولی اکثر خانوما خط قرمزهایی دارن و این خطوط براشون فوق العاده مهمه.اینایی که میان جووون و اوووف بقول شما اومممممم راه میندازن از حالات و خطوط یه خانم خبر ندارن و فیک بیش نیستن.

دوم اینکه هر چقد شما گلو پاره کنید و بگید طرف فیکه انگار برخی کری و کوری روانی گرفتند میشنوند و میبینن ولی تشخیص نمیدن.واقعا مایه تاسفه

بده بکنیم

استاااااااد! از شما که قراره الگوی نسل جوان باشین بعید بود این حرف!

هر انسان چند بعد دارد . این هم بعد حشری ماست

اخه مغز نخودی کجای حرفای من سکسی بود اینو گفتی.یکم خون به مغزت برسون همشو روانه زیر شکمت نکن مغز نداشته ات نیاز داره خب

لطفا باهاش بحث نکنین اون کاربر مرحوم شد…

0 ❤️

2020-02-02 16:13:55 +0330 +0330

مرسی که ادیت کردین.

0 ❤️

2020-02-02 16:56:57 +0330 +0330
نقل از: SSAa699
نقل از: SSAa699 🙄 🙄

دمت همیشه گرم چه تایپیک باحالی خخخخ،
باور کن من دیگه از همه چی زده شدم از سکس و …متنفر شدم اه🤮

ای بابا!

از زمین و آسمون داره قلوه سنگ رو سرمون میباره…!!! دیگه باید “هر جور که شده” روحیمون رو قوی نگه داریم…

**آرش جان :

منظورمو تو خصوصی بهت میگم اینجا نمیشه . 🌹

متوجه هستم…

0 ❤️

2020-02-03 06:15:56 +0330 +0330
نقل از: Shahanshah.kia

الحق والانصاف که زدی وسط خال (clap)

ممنون

این تاپیک رو ایجاد کردم تا هم دوستانی که تازه وارد هستن متوجه تکنیک هایی که بعضی ها دارن استفاده میکنن باشن و هم به اونهایی که دارن از این تکنیکها استفاده میکنن و این "بچه بازی" رو رها نمیکنن یادآوری کرده باشیم که

ما میدونیم!

0 ❤️

2020-02-04 06:39:45 +0330 +0330
نقل از: AM1111AM دقیقا همه ی مثال هایی که زدی تاپیک های لاله است کاری با فیک بودن و نبودنش ندارم برام سواله چجوری هر روز ساعت هشت صبح میاد یه تاپیک میزنه تو این سایت بیشترین لایک رو بگیری نهایتا کیر بلورین رو بدن دستت

.واقعا اون تنها فردی نیست که این کارها رو میکنه…و همه مثالها هم مال اون نیستند…

دلیل این عطش لایک رو باید از خود این دوستان پرسید…

0 ❤️

2020-02-05 19:48:46 +0330 +0330
نقل از: mamad_alone امیدوارم شما جزء آن دسته از افراد نباشید .

برادر عزیز من همینجا اعلام میکنم که ادمین اختیار تام داره که لایکهای من رو بگیره و بده به هر کی که صلاح میدونه! 😁

من حدود 450 تا تاپیک دارم و اگه دنبال لایک بودم الان باید 100000 تا لایک داشتم! ;)

0 ❤️

2020-02-10 20:27:34 +0330 +0330
نقل از: peen555 ای بابا یاد چندتا از کاربرا افتادم

آورین! العاقل یکفیه الاشاره!

0 ❤️

2020-03-01 14:42:02 +0330 +0330
نقل از: kasra_hot

برادر عزیز من همینجا اعلام میکنم که ادمین اختیار تام داره که لایکهای من رو بگیره و بده به هر کی که صلاح میدونه! 😁

من حدود 450 تا تاپیک دارم و اگه دنبال لایک بودم الان باید 100000 تا لایک داشتم! ;)

نه دیگه شما در جریان نیستی!! لایک مثل بیت کوین میمونه، الان ارزشی نداره، ولی یه روزی میشه دونه ای 10000 دلار!! بوخودا!!!
شاید هم بد نباشه واسه این سایت یک مارکتی چیزی درست کنیم که مردم لایکهاشون رو اونجا خرید و فروش کنند… حتی یه روزی میشه مثل بورس! شاخص بورس لایک به دلیل شیوع ویروس کورونا و رکود اقتصاد جهانی و تو خونه نشستن مردم و لایک کردنشون مداوم در حال افزایش است!!

منتها مال اینجا بجای بیت “کوین” میشه بیت “کوفت” 😁 یعنی به کوفت هم نمیارزه…اما جدا از شوخی حرف من این نیست که لایک داشتن بده. توی متن هم توضیح دادم. اینکه لایک جمع کردن بشه هدف اصلی هست که باعث گرفتاری میشه!

0 ❤️

2020-03-01 15:15:27 +0330 +0330

نه دیگه شما در جریان نیستی!! لایک مثل بیت کوین میمونه، الان ارزشی نداره، ولی یه روزی میشه دونه ای 10000 دلار!! بوخودا!!!
شاید هم بد نباشه واسه این سایت یک مارکتی چیزی درست کنیم که مردم لایکهاشون رو اونجا خرید و فروش کنند… حتی یه روزی میشه مثل بورس! شاخص بورس لایک به دلیل شیوع ویروس کورونا و رکود اقتصاد جهانی و تو خونه نشستن مردم و لایک کردنشون مداوم در حال افزایش است!!

منتها مال اینجا بجای بیت “کوین” میشه بیت “کوفت” 😁 یعنی به کوفت هم نمیارزه…اما جدا از شوخی حرف من این نیست که لایک داشتن بده. توی متن هم توضیح دادم. اینکه لایک جمع کردن بشه هدف اصلی هست که باعث گرفتاری میشه!

خوب منم دارم میگم که هدف از لایک این چیزا میتونه باشه!
وگرنه حالا لایک کسی بزنه یاجمع بکنه یانکنه!؟ چه دخلی داره؟ من الان دیدم هنوز لایکهام دو رقمیه! میگم چند تاییش خوبه؟!

یه مطلب رو داریم میگیم به زبانهای مختلف…

اینجا همین که وی آی پی بشی مهمه بقیه چیزها اهمیتی نداره VIP هم به لایک نیست. باید چند تا تاپیک خوب بزنی که تعداد زیادی بخونن و پستهات هم فکر کنم باید از 500 بالاتر بره…

1 ❤️

2020-03-01 15:33:09 +0330 +0330
نقل از: Master_ghavi لایک‌جمع کنیم چی میشه

متن رو بخونی متوجه میشی!

0 ❤️

2020-04-08 14:07:53 +0430 +0430
نقل از: realmadrid66 خیلی خیلی جالب بود برام تشکر

🍺

0 ❤️

تاپیک‌های داغ

تاپیک‌های تازه

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «