چند جوک سکافی

1390/02/12

زنه ميره كيف بخره ميبينه 80000 تومنه ميگه اقا چقدر گرونه!
يارو ميگه از پوست دول ساخته شده اگه بماليش چمدون ميشه

به پسره ميگن خود ارضائي چيست؟
ميگه: تركيبي از صنايع دستي وهنرهاي تجسمی

یارو ميره جبهه كمر به پايين قطع ميشه بهش ميگن الان چه احساسي داري؟ ميگه احساس ميكنم تا خايه رفتم تو بهشت

ميدوني چرا دخترا وقتي از خواب بيدار ميشن چشماشونو ميمالن؟چون خايه ندارن

بچه از مامانش ميپرسه چرا رو بابا ميشيني و هي خودتو تكون ميدي؟
مادر: شكم بابات باد داره ميخوام خاليش كنم
بچه: ولش كن بي فايدست
مادر: چرا؟
بچه: آخه وقتي تو نيستي زن همسايه مياد با دهن بادش ميكنه

فكر كن اگر به جاي بيضه مردها زنگوله بود، شبهاي جمعه چه غوغايي برپا ميشد

ميدوني چرا موي سر سفيد ميشه اما موي كير نه؟
چون سر فكر ميكنه ولي كير عشق ميكنه!كيري زندگي كن تا پير نشي

یارو دست میکنه تو جیبش آستر جیبش پاره بوده دستش میخوره به معامله اش
میگه کسکشها جیبمو زدن جاش کیر خر گذاشتن

یارو داشت جنازه باباشو میشست هی میگفت وای بابام وای بابام همین که به پایین تنه رسید گفت وای ننه ام وای ننه ام وای ننه ام

یارو شب عروسی نمیدونسته چی به زنش بگه که شروع کنه میگه : شنیدم میدی؟

یارو ميره دندونپزشكي
دكتره ازش مي پرسه
شما شبا قبل خواب چيكار مي كني ؟
یارو ميگه
جيش ، بوس ، لاس ، ليس ، ناز ، گاز ، روش ، توش ، دوش ، لالا !!!
دكتره ميگه : اون وسطا ،حتما يه جا مسواك بزن

خانم فروشنده
آقااينجا سيگارنكش
خريدار:
اين سيگارو الآن از خودتون خريدم
خانم :
باشه ما اينجا كاندوم هم ميفروشيم دليل نميشه منو بكني

یارو بادوست دخترش خلوت میکنه
دختره میگه شلوارتو دربیار بخورمش
یارو میگه شلوارم کثیفه بیا پیرهنمو بخور

یارو با دوست دخترش میره تواتاق …دختره میگه تو مال منو بخور من مال ترو.یارو یه کم فکرمیکنه میگه نه اینجوری دعوا میشه هرکی مال خودشو بخوره.

یارو به دختره میگه بیا خونمون دختره میگه آخه نمیتونم, من پریودم. یارو
میگه من میمیرم واسه اسمهای خارجی.

یارو داشت با بروسلی میجنگید …یهو بروسلی دستشو میاره جلو میگه : پنجه عقاب . یارو هم شلوارشو میکشه پایین میگه : کیر خر

به یارو ميگن چجوري تو سكس زنتو ديوونه ميكني،ميگه: هيچي،آبم كه اومدا كيرمو با پرده اطاق پاك ميكنم

از يه یارو ميپرسن اخرين باري كه آرزو كردي چي شد؟؟؟ ميگه: بدبخت شدم…فرداش باباي آرزو اومد منو كرد…

ایستگاه های مترو قزوین:کیر داماد…هفت کیر…بمالستان…بزارستان…توپ کونه… دروازه کون…شهید نواب حشری

حكيمي دانا دختران را اينگونه همي پند داد كه در اين دنيا به دو چيز دل نبندند يكي پرده بكارت و ديگري مهريه سنگين كه اولي به كيري راست بند است و دومي به تخمي چپ

به یارو ميگن بني آدم آعضاي يکديگرند يعني چي‌؟ یارو ميگه يعني‌ شما الان کير من هستي‌…

یارو به مهماندارهواپيما ميگه : يه ليوان شير بمن بده . مهماندارهم سينه اش رو در مياره ميگه بفرما. یارو ميگه : کاش يه ليوان شاش مي خواستم .

بابا به پسرش ميگه : پسرم گردو بخور تا دودولت بزرگشه . زنش ميگه ميمردي اگه خودت ميخوردي

به عربه میگن شما از چند سالگی دولتون رشد می کنه که اینقدر بزرگ می شه ؟ می گه ما از اول فقط دولیم بعد دست و پا در میاریم !!!

سخاوت در زیاد دادن نیست ، در به موقع دادن است ، هم اکنون نیازمند باسن گرمتان هستیم .
« کمیته امداد قزوین »

یارو تو یه پارتی از سینه های یه زنه خوشش می یاد ، می گه دویست هزار بدم گاز بگیرم ؟
میرن یه جای خلوت و شروع می کنه به بوسیدن ، لیسیدن ، مکیدن و مالیدن . زنه می گه پس چرا گاز نمی گیری ؟ اصفهانیه می گه آخه پول ندارم !!!

دفاتر ازدواج قم : با هر ازدواج دائم یک ازدواج موقت هدیه بگیرید !!!

به یارو می گن با آب و برق و گاز و خاک جمله بساز ، می گه : خاک بر سر من که تا سینه های زنم رو گاز می گیرم مثل برق آبم می یاد !!!

فرق زن خارجی با زن ایرانی : زن خارجی عزیزم رفتم حمام اگه می خوای بیا بکن ، زن ایرانی : اگه می خوای بیا بکن ، خبر مرگت می خوام برم حمام !!!

آنگاه که خدا آدم را آفرید و با یک برگ او را پوشاند ، حوا پرسید : همین یک برگ ؟ آدم گفت : نه یک کوبیده و دو تا هم گوجه زیرش هست !!!

به یارو می گن یه فحش موزیانه و آبدار بده ، یارو می گه : نافم تو چشمت ، میگن خب که چی ؟ می گه : فکر کن اگر نافم تو چشمت باشه کجام تو دهنته ؟

یارو نفس زنان از حجله می یاد بیرون می گه پرده که نبود برزنت بود . بعد عروس می یاد بیرون می گه خاک بر سرش نذاشت شورتمو در بیارم !!!

پیر زنه می ره دندانپزشکی لنگاشو می ده بالا ، دکتره می گه اینجا که زنان و زایمان نیست ، پیر زنه می گه حرف نزن دندونای حاجی رو در بیار !!!

بچه می ره مغازه می گه نخود سیاه دارین ، مغازه داره بهش می گه بدو برو خونه دارن مامانتو می کنن !!!

20222 👀
2 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2011-06-03 07:46:39 +0430 +0430

سلام حال کردم مرسی یکی دو جوک یادم آومد
اولیش:: جاسم میره داروخونه میگه آقای دکتر کاندوم دارید دکتره میگه بله جانم بله عزیزم چه شماره ای بدم ؟ جاسم میگه نمیدونم // دکتره میگه بیا تو ببینم چه شماره برایت خوبه یه وقت دکتره به شاگردش میگه بچه کاندوم 1 بیار تا بچه میره پیدا کنه دکتره میگه بچه شماره 2 بیار تا بچه میره دکتره میگه نمی خواهد دستمال کاغذی بیار …شاد باشید

0 ❤️

2011-06-03 08:03:32 +0430 +0430

خوش باشى كه خوشم كردى

0 ❤️

2011-06-06 08:18:41 +0430 +0430

آقا خدا شادت كنه كه شادمون كردي
خيلي باحال بود بازم بزار

0 ❤️

2011-06-15 18:56:55 +0430 +0430

آقا دمت قیژژژژژژژژژژژژژژزز
خندیدیم

0 ❤️

2011-06-17 17:38:16 +0430 +0430

بابا دمت گرم خیلی با حالی چند وقته این طور حسابی نخندیده بودم

0 ❤️

2011-06-24 09:12:00 +0430 +0430

.
آیاازكون تنگ خود رنج میبرید؟آیا در ریدن مشكل دارید؟نگران نباشید كون تنگ خودرابه كیركلفت مابسپارید وديگر نگران ريدن نباشيد.“توتال كير”
.
.
یه ضرب المثل میگه اگه دوستت دوست باشه منت دوست دخترتو نمیکشی
.
.
موفقيت‎ مثل‎ حاملگيست‎،همه‎ بهت‎ تبريك‎ ميگن‎،ولي‎ نميدونن‎ چندبار‎ گاييده‎ شدي‎ تاموفق‎ شدي‎.
هميشه‎ موفق‎ باشي‎
.
.
يه عارف ميگه:تا “اميد” هست “آرزو” نخواهم کرد
.
.
یارو با پسرش مشغول کار خیر بوده؛پسره هم داشته با گلای قالی بازی میکرده؛یارو میزنه پس کله پسره میگه: بالام جان دل به کار بده
.
.
بچه به باباش میگه بابا میشه رو کیرت راه برم؟باباش میگه برو ولی زیاد دور نشو.
.
.
پیرزنه میره آزمایش میده بهش میگن حامله ای.میگه:ننه خدا مرگم بده دیگه به بادمجونم نمیشه اعتماد کرد.
.
.
یارو به دختره ميگه يه وجب زيرنافت چيه؟دختره ميگه قبربابات،یارو ميگه ميشه شباي جمعه بيام سرقبربابام يه آبي بريزم؟!
.
.
فعلا همینا
.
شادبودن بزرگترین انتقامیست كه میشه اززندگی گرفت
آرزومه همیشه شادباشى…

0 ❤️

2011-06-24 13:48:54 +0430 +0430

دمت گرم بعد يه روز كار با خوندن تاپيكت خستگيمون بر طرف شد
عزيز اگه زحمتي نيست اينا رو واسم ميل كن اگه يه فيلتر شكن خوبم داشتي واسم ميل كن ممنون ميشم
Amoo.hosein@yahoo.com

0 ❤️

2011-06-24 14:02:48 +0430 +0430

[quote=Ali-shot]دمت گرم بعد يه روز كار با خوندن تاپيكت خستگيمون بر طرف شد
عزيز اگه زحمتي نيست اينا رو واسم ميل كن اگه يه فيلتر شكن خوبم داشتي واسم ميل كن ممنون ميشم
Amoo.hosein@yahoo.com[/quote]
درد دل یاس؟ داشتم دانلود نکردم.
کارای یاس همش عالیه.
امضای منم یکی از کارای یاسه.

0 ❤️

2011-06-25 16:27:33 +0430 +0430

شکی نیست که یاس بهترین رپر ایرانه … من خودم دیوونشم !!!

یارو داشته یه سنجاب گرون قیمت رو از مرز ایران خارج میکرده … سنجاب رو میذاره تو شرتش تا از 3 ایست بازرسی لب مرز رد شن !!! به سومی که میرسه داد میزنه " آخ وای مردم … " سنجاب رو میندازه بیرون … میگیرنشو میبرنش زندان … افسر نگهبان بهش میگه آخه اسکل این همه صبر کردی یکمم دندون به جیگر میذاشتی الان راحت بودی
طرف میگه : آخه نمیدونین که … ایست اول سنجاب فکر کرد تخمام بلوطه … ایسته دوم فکر کرد کونم لدنشه … ایست سوم میخواست بلوط هارو ببره تو لونش !!! "

زنه آلزایمری رو تخت بیمارستان لخت نشسته بود … دکتر گفت چرا لختی خانوم !! زنه گفت : والله نمیدونم دادم یا قراره بدم !!!

یارو میره واسه کار جنوب … واسه خرید و فروش شرت … زنگ میزنه به زنش میگه خانوم نمیدونی من اینجا با شورت چی کارا کردم !!! زنشم میگه تو نمیدونی من اینجا بدون شرت چیکارا کردم !!

عربه و ترکه با هم مسابقه میذارن که بچه کی کیر کلفت تر میشه ! اول زن ترکه زایمان میکنه … پرستار میاد میگه تبریک میگم … خانومتون یه پسر زایید 2 متر کیر بهش آویزونه !! نوبت عربه میشه پرستار میاد بیرون میگه تبریک میگم خانومتون 5 متر کیر زایید که یه بچه بهش آویزونه !!!

تو قزوین یه یارو کنار زمین فوتبال دراز کشید … بهش گفتن آقا شما بازیکنی ؟! گفت : نه ببم جان من برانکاردم !!!

شاد باشین !!! همیشه

0 ❤️

2011-06-30 11:18:19 +0430 +0430

یکی بیاد ادامه بده بخندیم

0 ❤️

2011-07-15 17:57:14 +0430 +0430

دمتتتتتتتت گرم خیلی حال کردم کلی خندیدم دمه بچه های دیگه هم گرم که جوک گذاشتن :*

0 ❤️

2011-09-12 17:23:53 +0430 +0430

تاحلا اینجوری به هیچ جکی نخندیده بودم!ایول دمت گرم دم همه اونایی که جک گذاشتن گرم.

0 ❤️

2011-09-12 17:38:25 +0430 +0430

به یارو میگن چرا هنوز زن نگرفتی؟میگه هنوز برادر زن مورد علاقه ام رو پیدا نکردم.
.
.
یارو کرست پیدا میکنه میشینه زار زار میگریه میگن چی شده میگه یاد کلاه لاله و لادن افتادم!
.
.
یه مدت ملت به روحانیت پشت میکنن .زوینیا میرن روحانی میشن.
.
.
یه گلابی نشون سه تا دیوونه میدن میگن این چیه؟اولی میگه سیب بیخیالش میشن دومی میگه اناره بیخیالش میشن سومی میگه گلابیه آزادش میکنن دم در که میرسه میگه دروغ گفتم او خربزه است!
.
.
به یارو میگن حس چیه وقتی به زنت میگی عزیزم.میگه شرمندگی.میگن چرا میگه آخه اسمشو فراموش کردم.

0 ❤️

2021-09-14 13:01:30 +0430 +0430

😂😂🤣🤣

0 ❤️

2021-09-14 13:28:07 +0430 +0430

↩ NA
خوش کردت 😬

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «