چه کسایی میتوانند الان ای دی یاهو بسازند

1392/06/14

الان دو سه روزه که سایت یاهو تو قسمت ساختن اکانت جدید نام ایران رو حذف کرده و امنیتشو اینقدر بالا برده ساختن ای دی یاهو حد عقل برا من و خیلی ها سخت شده
اگه کسی راهی بلده بیاد و به بقیه یاد بدهد و یا اگه کاربر هایی خارج از ایران هستند برای کاربر هایی نیاز دارند این کار رو بکنند
ببینید چقدر بدبخت شدیم سایت یاهو نام ایران رو هم خط زده از کشور های تو لیستش
منم نیاز به ای دی یاهو دارم هر کاربری امکان ساختن ای دی یاهو داره یه دونه برا منم بسازه محبتش رو جبران میکنم

3773 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2013-09-05 02:36:43 +0430 +0430

[quote=mostafa.shirazi]سلام خاله .
منم این مشکلو دارم.
یاهو تحریم نبود که اونم شد.
منم هر کاری کردم نشد ایدی جدید بسازم.
اسم پاکستان و افغانستان رو داره. ما رو نداره.
اگه کسی بلده راهنمایی کنه ایدی جدید بسازیم.

ممنون از تاپیکت خاله[/quote]

.

.
. خوش اومدی قالب یاهو زیبا شده با پرچمهای رنگی که پرچم کشور ما نیست داخلش اسم کشور ما نیست :(

0 ❤️

2013-09-05 02:41:31 +0430 +0430

سلام دوستان عزیز
من تو این چند روز یک ایدی ساختم همین مشکل رو داشت
اسم ایران نبود ولی با نام افغانستان تونستم ثبت نام کنم و در زمان پسورد باز به مشکل میخورید که اون مشکل هم به راحتی قابل حل هست
باید از حروف انگلیسی بزرگ و اعداد باهم مخلوط باشه استفاده کنیم مثل قدیم نیست که از هرچیزی میشد استفاده کرد برای رمز و به راحتی میشه ایدی جدید ساخت بازم سوالی دارید در خدمت هستم

0 ❤️

2013-09-05 02:43:56 +0430 +0430

[quote=بچه باخرز هستم]سلام دوستان عزیز
اسم ایران نبود ولی با نام افغانستان تونستم ثبت نام کنم و در زمان پسورد باز به مشکل میخورید که اون مشکل هم به راحتی قابل حل هست
باید از حروف انگلیسی بزرگ و اعداد باهم مخلوط باشه استفاده کنیم مثل قدیم نیست که از هرچیزی میشد استفاده کرد برای رمز و به راحتی میشه ایدی جدید ساخت بازم سوالی دارید در خدمت هستم[/quote]
.
.
.

.
.
. خاله موقعی شماره همراه میخواد چی اون رو چکار کردی شماره حامد کرزی رو دادی

0 ❤️

2013-09-05 02:46:53 +0430 +0430

salam
tanha moshkelesh ine ke bayad ye keshvar dge entekhab koni password az adado va horoof englisi e bozorg estefade koni

0 ❤️

2013-09-05 02:49:06 +0430 +0430

به هیچ وجه اینجوری نیس و خیلی راحت ثبت نام میشه کرد فقط یه ذره سواد دیجیتال میخواد !

0 ❤️

2013-09-05 02:51:43 +0430 +0430

[quote=xdj]به هیچ وجه اینجوری نیس و خیلی راحت ثبت نام میشه کرد فقط یه ذره سواد دیجیتال میخواد ![/quote]

.

.
.
.
.
.
برو همین الان امتحان کن خاله
شماره همراه باید بدهی تا لینک فعال سازی برات به صورت اس ام اس بیاد

0 ❤️

2013-09-05 02:56:20 +0430 +0430

[quote=خاله میترا]الان دو سه روزه که سایت یاهو تو قسمت ساختن اکانت جدید نام ایران رو حذف کرده و امنیتشو اینقدر بالا برده ساختن ای دی یاهو حد عقل برا من و خیلی ها سخت شده
اگه کسی راهی بلده بیاد و به بقیه یاد بدهد و یا اگه کاربر هایی خارج از ایران هستند برای کاربر هایی نیاز دارند این کار رو بکنند
منم نیاز به ای دی یاهو دارم هر کاربری امکان ساختن ای دی یاهو داره یه دونه برا منم بسازه محبتش رو جبران میکنم[/quote]
آره خاله… حدود یه هفته پیش من فهمیدم… چیکا میشه کرد …من که نتونستم

0 ❤️

2013-09-05 03:01:23 +0430 +0430

[quote=djsasan][quote=خاله میترا]الان دو سه روزه که سایت یاهو تو قسمت ساختن اکانت جدید نام ایران رو حذف کرده و امنیتشو اینقدر بالا برده ساختن ای دی یاهو حد عقل برا من و خیلی ها سخت شده
منم نیاز به ای دی یاهو دارم هر کاربری امکان ساختن ای دی یاهو داره یه دونه برا منم بسازه محبتش رو جبران میکنم[/quote]
آره خاله… حدود یه هفته پیش من فهمیدم… چیکا میشه کرد …من که نتونستم[/quote]
.
.

.
.
.
.
تنها راه اینه که یه نفر از خارج از ایران ای دی بسازه برات که اونه هم برای ان نفر خرج داره چون وقتی شماره میدهد شماره همراهش تکراری باشه ای دی ساخته نمیشود

0 ❤️

2013-09-05 03:05:15 +0430 +0430

[quote=خاله میترا][quote=بچه باخرز هستم]سلام دوستان عزیز
باید از حروف انگلیسی بزرگ و اعداد باهم مخلوط باشه استفاده کنیم مثل قدیم نیست که از هرچیزی میشد استفاده کرد برای رمز و به راحتی میشه ایدی جدید ساخت بازم سوالی دارید در خدمت هستم[/quote]
.
.
.

.
.
. خاله موقعی شماره همراه میخواد چی اون رو چکار کردی شماره حامد کرزی رو دادی[/quote]
جان نه شماره وارد نکردم و رفت به مرحله بعد خودش

0 ❤️

2013-09-05 03:15:16 +0430 +0430

مشکل اصلی همون شماره تلفن است
یعنی با یک شماره تلفن بیشتر از یک یا دو ایمیل نمیشه ساخت
وگرنه شما میتونی با پرچم کشور عراق آی دی بسازی
با هر کشور دیگه ای آی دی بسازی ازت زیپ کد میخواد
خاله یک پیشنهاد :
شما میتونی تو سایت جیمیل که مال گوگل هست آیدی بسازی
یا سایت ام اس ان که مال ماکروسافت هست

سایت جیمیل

www.gmail.com

سایت ام اس ان

www.msn.com

خاله میترای عزیز ،سایت جیمیل از امنیت بسیار بالایی برخوردار است حتی از سایت یاهو

پیشنهاد میکنم حتی برای چت کردن هم از جیمیل استفاده کنید

ممنون و تشکر

0 ❤️

2013-09-05 03:33:34 +0430 +0430

سلام
یاهو ریده !
یکی از قدیمی ترین باگها تو قسمت ثبت نام یاهو میشه پیدا کرد من دو روز پیش با شماره موبایل ایرانسل خودم یک آی دی ساختم !

0 ❤️

2013-09-05 03:48:50 +0430 +0430

سلام اصلا نمیشه آیدی درست کرد تو قسمت وارد کردن پسورد ارور میده!
اگه کسی را ه حلی داره بگه دوستمون علیرضا جی میل رو پیشنهاد دادن که خوبه ولی بیشتر کاربرا با یاهو اکانت میسازن کسی راه حلی داره بگه خواهشا

0 ❤️

2013-09-05 03:56:01 +0430 +0430

سلام
میترا میخوای سر کی کلاه بزاری که همین الان ای دی جدید میخوای.خخخخخ

0 ❤️

2013-09-05 04:03:29 +0430 +0430

[quote=parisa 938]سلام
میترا میخوای سر کی کلاه بزاری که همین الان ای دی جدید میخوای.خخخخخ[/quote]
ای دی می دونی چیه؟

0 ❤️

2013-09-05 04:03:34 +0430 +0430

[quote=خاله میترا]الان دو سه روزه که سایت یاهو تو قسمت ساختن اکانت جدید نام ایران رو حذف کرده و امنیتشو اینقدر بالا برده ساختن ای دی یاهو حد عقل برا من و خیلی ها سخت شده
Khale jun … Arzam b darzetun k google ply tahrimesho bardashte vali yahoo tahrim karde & nemishe id real sakht . Bayad fake besazid .

0 ❤️

2013-09-05 04:08:07 +0430 +0430

[quote=روزگار غریب][quote=Amir-jun]سلام اصلا نمیشه آیدی درست کرد تو قسمت وارد کردن پسورد ارور میده!
اگه کسی را ه حلی داره بگه دوستمون علیرضا جی میل رو پیشنهاد دادن که خوبه ولی بیشتر کاربرا با یاهو اکانت میسازن کسی راه حلی داره بگه خواهشا[/quote]
مشکل پسورد نیست مشکل اینه که دیگه از ایران نمیشه ای دی یاهو ساخت مشکل پسورد بخاطر اینه که حتما باید از حروف بزرگ و کوچیک تو پسوردت استفاده کنی[/quote]
فکر کردم مشکل پسورده! پس کلا ایران تحریم شد ورفت…!
یاهو ام تعطیل البته آی دی جدید تعطیل

0 ❤️

2013-09-05 04:21:07 +0430 +0430

افغانستان قبل از طالبان کشور پیشرفته ای بوده. این طالبان بود که افغانستان رو به اون وضعیت گند کشید. دقیقا همین اتفاق داره برای ایران میفته. اون روز میرسه که دیگران این حرف رو به ما خواهند زد و خواهند گفت ایران قبل از آخوندها کشور پیشرفته ای بوده.
این عکس ها تایید حرف های بالاست:
x
c
d

0 ❤️

2013-09-05 13:37:21 +0430 +0430

منم الان همین الان ی اکانت ساختم مشکلی نبود تازه دسترسی هم به اکانت های اروپایی همچون uk fr se no fi هم دارم

0 ❤️

2013-09-05 13:44:49 +0430 +0430

[quote=parvazzi][quote=parisa 938]سلام
میترا میخوای سر کی کلاه بزاری که همین الان ای دی جدید میخوای.خخخخخ[/quote]
ای دی می دونی چیه؟[/quote]
نه دکتر فقط شما میدونی.

0 ❤️

2013-09-05 15:01:41 +0430 +0430

ما از پیش برای همچین روزی فکرکرده بودیم که این همه ساخته بودیم
خدا رو شکر

حالا تنشون میخاره که گیر بدن فقط آی دی یاهو بسازن انواع مختلف ایمیل ریخته!

0 ❤️

2013-09-05 15:06:54 +0430 +0430

یادمه پارسال گفتی خارج از ایرانی

0 ❤️

2013-09-19 13:30:45 +0430 +0430

می تونید از آموزشی که توی تاپیک زیر قرار دادم استفاده کنید:

آموزش تصویری دور زدن تحریم یاهو و ساخت اکانت

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «